بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-02-2009
iman game iman game آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

براي ديدار مقابل داماش
پرسپوليس ساعت 17 فردا عازم رشت مي شود
خبرگزاري فارس: كاروان تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار مقابل داماش ساعت 17 عازم رشت مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرسپوليسي ها با هواپيما راهي رشت مي شوند.
اين تيم پس از ديدار مقابل داماش به تهران بازخواهد گشت و با اعلام سرمربي پرسپوليس از روز پنجشنبه تمرينات خود را ادامه مي دهد.
پرسپوليس چهارشنبه ميهمان داماش خواهد بود.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-03-2009
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مهدي مهدوي‌كيا: از برکناری دایی ناراحتم، کل تیم مقصر بود

مهدي مهدوي‌كيا در گفت‌وگو با ايسنا:
از بركناري دايي ناراحتم؛ كل تيم مقصر بود
بايد هرچه زودتر سرمربي تيم ملي انتخاب شود
هنوز براي صعود به جام جهاني شانس داريم

كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: هنوز همه چيز تمام نشده و ما براي صعود به جام جهاني شانس داريم.

مهدي مهدوي‌كيا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره وضعيت تيم ملي پس از شكست برابر عربستان اظهار كرد: شرايط بسيار سخت شده است. متاسفانه بازي حساسي را واگذار كرديم، همه چيز در دست ما بود اما روي يك غافلگيري نتيجه را از دست داديم. عربستان تنها تعداد محدودي موقعيت گل داشت اما از روي همان موقعيت‌هاي محدود به دو گل رسيديم. با اين شكست كارمان براي صعود به جام جهاني مشكل شد اما، بايد بدانيم هنوز همه چيز تمام نشده و ما براي رسيدن به جام جهاني شانس داريم.
وي افزود: اتفاقي مانند آنچه كه در تهران رخ داد به ندرت در فوتبال مي‌افتد. اما، متاسفانه اين اتفاق براي ما افتاد. فوتبال همين است. وقتي شما از موقعيت‌هايت استفاده نكني بايد منتظر باشي تا حريف به گل برسد. عربستان مقابل ما و همچنين برابر امارات با همين شيوه پيروز شد. با نتايجي كه هفته قبل كسب شد، كارمان بسيار سخت شد و بايد چشم به بازي‌هاي آينده داشته باشيم. من بايد از تماشاگران هم تشكر كنم كه چنين حمايتي را انجام دادند اميدوارم كه آنها به حمايت‌شان از تيم ملي ادامه دهند.
مهدوي‌كيا درباره شرايط تيم ملي در جدول پس از اين باخت گفت: پيش از شروع مسابقات گفتم كه كره شمالي تيم سرسختي است و حالا اين تيم در رده دوم جدول است. با اين حال بايد كره شمالي را در پيونگ يانگ شكست دهيم. اين تنها راه براي زنده ماندن اميد‌هايمان است. پس از آن بايد امارات را هم در تهران از پيش‌رو برداريم و سپس منتظر هفته آخر و نتايجش باشيم.
كاپيتان تيم ملي درباره بركناري علي دايي از سمت سرمربيگري اين تيم گفت: قطعا به عنوان بازيكن از اين اتفاق ناراحت هستم. متاسفانه اين رسم است كه وقتي تيمي نتيجه نمي‌گيرد نخستين نفر اين سرمربي تيم است كه قرباني مي‌شود. اين در فوتبال حرفه‌اي به يك عادت تبديل شده است كه پس از نتايج ضعيف سرمربي بركنار مي‌شود. من به عنوان كاپيتان تيم ملي به خاطر نتايج كسب شده ناراحتم. دايي هم در يك سال اخير با تيم ملي نتايج خوبي گرفته بود اما، به هر حال باخت مقابل عربستان كه برخلاف جريان بازي ثبت شد، باعث تصميم فدراسيون فوتبال شد.
مهدوي‌كيا افزود: هدف همه از جمله علي دايي صعود تيم ملي به جام جهاني بود و حالا كه تيم نتيجه نگرفته كل تيم مقصر بوده اما، همان طور كه گفتم اين رسم است كه اول سرمربي بركنار مي‌شود. با اين حال دايي زحمات زيادي براي فوتبال ايران كشيده و من براي او در هر جايي كه هست آرزوي موفقيت مي‌كنم.
وي با تكرار اين جمله كه هنوز شانس ايران براي رسيدن به جام جهاني تمام نشده، افزود: در دوره قبل در رقابت‌هاي مقدماتي با چنين مشكلي مواجه شديم. در شرايطي به اردن باختيم كه تنها پيروزي مقابل قطر و اردن در كشورهايشان ما را به مرحله بعد مي‌رساند و اين كار انجام شد. فوتبال ايران ثابت كرده كه هميشه كارهاي سخت را انجام داده و اين بار هم من اميدوارم كه چنين اتفاقي بيفتد. در اين راه ما به حمايت مردم نياز داريم.
مهدوي‌كيا در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كنيد فدراسيون فوتبال بايد به دنبال انتخاب سرمربي داخلي باشد يا سرمربي خارجي، به ايسنا گفت: من به عنوان بازيكن نمي‌توانم براي فدراسيون تكليف مشخص كنم اما، معتقدم كه بايد هرچه زودتر وضعيت مشخص شود. اگر فدراسيون مي‌خواهد مربي خارجي استخدام كند بايد مربي بزرگي جذب كند. كاري كه عربستان انجام داد و نتيجه داد. اما اگر مي‌خواهيم از مربي داخلي استفاده كنيم بايد از گزينه‌هايي استفاده كنيم كه شناخت خوبي داشته باشند. بايد زودتر سرمربي را مشخص كنيم تا او هم فرصت لازم را داشته باشد تا تفكراتش را پياده كند.
مهدوي‌كيا در ادامه گفت‌وگو با ايسنا درباره وضعيت اينتراخت پيش از ديدار با انرگي كوتبوس گفت: بازي با كوتبوس از جمله بازي‌هاي شش امتيازي است. بازي تيم‌هاي پاياني جدول بسيار مهم است. در پايين جدول شرايط بسيار سخت و فشرده شده و ما بايد براي زياد كردن فاصله امتيازهايمان در اين بازي‌ها به پيروزي برسيم.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 06-30-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام
جدید آخوندي: مذاكره با تاپ‌مولر تا امشب ادامه دارد

کانون هواداران پرسپولیس : عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: نكته مثبتي كه امسال نسبت به سال گذشته داريم اين است كه تيم بي‌حاشيه‌تر است.
محمد آخوندي درباره وضعيت باشگاه پرسپوليس و نگراني‌هايي كه براي اين تيم در فصل آينده وجود دارد، تصريح كرد: پس از اينكه مجموعه مديريتي باشگاه تصميم به نبودن وينگادا در اين تيم گرفت، وضعيت به گونه‌اي شد كه ما مربي جديدي انتخاب كنيم بنابراين برخلاف دفعه قبل قرار شد تصميم‌گيرنده كميته فني باشد نه هيات مديره. در همين رابطه جلسات متعددي داشتيم و در نهايت دو گزينه تا‌پ‌مولر و لوكا پرزوويچ را انتخاب كرديم.
عضو هيات مديره پرسپوليس ادامه داد: اين دو به دعوت باشگاه به ايران آمدند و هر كدام با هيات مديره جلسات مفصلي را داشتند. در نهايت كميته فني نظر مكتوب خود را به هيات مديره ارائه و اعلام كرد تاپ مولر گزينه مناسبي براي پرسپوليس است و اگر به هر دليلي جذب او امكان پذير نشد، پرزوويچ گزينه خوبي براي تيم است.
آخوندي تاكيد كرد: همين مسئله را ملاك قرار داديم اما مشكلي كه براي عقد قرارداد تاپ مولر وجود دارد رقم بالاي پيشنهادي اين مربي است. ما بحث عدم توانايي پرداخت اين پول را نداريم. بحث اين است در باشگاهي مثل پرسپوليس كه متعلق به دولت و مردم است،بايد پاسخگوي پرداخت چنين مبلغ وحشتناكي باشيم.
وي افزود: شاهد بوديد كه بعد از جدايي قطبي از پرسپوليس بعضي رسانه‌ها به دروغ مبلغ قرارداد او را با عهدنامه تركمانچاي مقايسه كردند، بنابراين ما بايد اين ملاحظات را داشته باشيم.
آخوندي در پاسخ به اين سئوال كه مبلغ پيشنهادي تاپ مولر چه ميزان است، گفت: او ابتدا مبلغ يك ميليون و 200هزار يورو را پيشنهاد داده بود كه در نهايت با رايزني‌هاي آقاي انصاري‌فرد اين مبلغ را به 800 هزار يورو كاهش داده اما همين مبلغ هم رقم بالايي است.
عضو هيات مديره پرسپوليس اظهار داشت: در مورد لوكا پرزوويچ هم برخي روزنامه‌ها مطالب غير واقع در مورد او نوشتند. از طريق سفارت كرواسي اين مطالب به او منتقل شد و او اعلام كرد در ايران به وي توهين شده است.
آخوندي تصريح كرد: اگر تا آخر امروز مذاكرات باشگاه با تاپ مولر به نتايج مثبت منتهي نشود و با او به توافق نرسيم با گزينه‌هاي ديگري كه مدنظر باشگاه است، مذاكرات آغاز مي‌شود.
عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس در مورد يارگيري اين باشگاه در فصل نقل و انتقالات يادآور شد: در بخش يارگيري باشگاه عملكرد خوبي داشته و مهره‌هاي گرفته شده از خوب‌هاي ليگ هستند. اگر مربي خارجي براي هدايت پرسپوليس بيايد، با بازيكنان ايران آشنايي ندارد بنابراين كميته فني در جلسات بسياري كه براي تشخيص نقاط قوت و ضعف تيم داشته،‌ نفرات مورد نياز را انتخاب كردند.
آخوندي ادامه داد: براي انتخاب نفرات كميته فني جلسات مختلفي را برگزار كرده و تك تك اعضا تصميمات گرفته شده را به امضا رساندند و آن را در اختيار هيات مديره قرار دادند. نكته مثبتي كه امسال به نسبت سال گذشته در پرسپوليس مشاهده مي‌شود اين است كه تيم بي‌حاشيه‌اي داريم. بازيكنان جواني در تيم وجود دارند اما متاسفانه بعضي‌ها در بخش يارگيري عملكرد باشگاه را به صورت منفي برجسته مي‌كنند.
آخوندي در حمايت از عملكرد انصاري‌فرد گفت: شايد انصاري‌فرد در فصل نقل و انتقالات بي‌سر و صدا بوده اما عملكرد خوبي داشته است. تيم خوبي بسته‌ايم و شايد يكي از دلايلي كه انصاري‌فرد كمتر صحبت مي‌كند اين است كه مي‌خواهد بيشتر كار كند.
وي در انتقاد به دير آغاز شدن تمرينات پرسپوليس عنوان كرد: هيات مديره نيز اين ايراد را به باشگاه وارد كرده البته قرار است تست پزشكي در هفته جاري از همه بازيكنان گرفته شود و تلاش مي‌كنيم اين تاخير را با كار بيشتر برطرف كنيم. من فكر مي‌كنم نبايد در اين زمينه شلوغش كنيم.
آخوندي در پايان خطاب به هواداران پرسپوليس گفت: هواداران پرسپوليس بدانند هيچ كاري در اين باشگاه بدون نظر كميته فني و هيات مديره انجام نشده است.

قدیمی 06-30-2009
کاربر عالی

جدید تکلیف نیکبخت تا چند روز آینده مشخص می شود

کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس امروز به باشگاه پرسپوليس رفت.
نيكبخت ساعت 16 امروز با انصاري‌فرد در دفتر اين باشگاه ديدار كرد و به وي در خصوص رفع مشكل محروميتش وكالت داد.
پس از اين جلسه مديرعامل پرسپوليس به او اعلام كرد تا چند روز آينده نظر نهايي‌اش را در خصوص او اعلام مي ‌كند.

قدیمی 06-30-2009
کاربر عالی

جدید انصاری فرد : موضوع شرکت پرسپولیس از جانب سازمان رسیدگی می شود

کانون هواداران پرسپولیس: مدیرعامل باشگاه پیروزی تهران گفت: شرکت پرسپولیس مدارکی را که جهت مالکیت باشگاه پرسپولیس دارد را باید در اختیار سازمان تربیت بدنی قرار دهد و سازمان به این موضوع رسیدگی اما از نظر ما باشگاه پرسپولیس و پیروزی فقط یکی هستند.
عباس انصاری فرد در گفت وگویی عنوان کرد: از نظر من پرسپولیس فقط یک تیم دارد که آن هم در اختیار سازمان تربیت بدنی است. شرکت پرسپولیس نیز مدارکی دارد و مدعی است که مالکیت تیم پرسپولیس با آنها است اما من در این باره چیزی نمی دانم و سازمان تربیت بدنی که متولی دو باشگاه استقلال و پیروزی است باید در این باره نظر بدهد.
وی ادامه درباره حضور تاپ مولر در پیروزی گفت: تاپ مولر یکی از مربیان بزرگ دنیا است که کارنامه مشخصی دارد. کارهای نهایی قرارداد او انجام شده و تنها بحث مالی قرارداد باقی مانده که آن هم در جلسه امروز حل و فصل خواهد شد.
انصاری فرد با اشاره به وضعیت تمدید قرارداد نیکبخت و کریمی خاطرنشان کرد: ظاهرا نیکبخت از طرف کمیته انضباطی محروم است و برای این که قراردادش تمدید شود در ابتدا باید تکلیف محرومیتش را مشخص کند اما وضعیت کریمی با سایرین متفاوت است و ما چندین بار از او و مدیربرنامه هایش خواسته ایم به باشگاه پیروزی بیایند.
مدیرعامل باشگاه پیروزی گفت: بابت سقف قراردادهایمان مشکلات زیادی را برای تمدید قرارداد بازیکنان متحمل شدیم اما بازیکنان نیز باید توجه داشته باشند که پیروزی نام بزرگی است و از این تیم می توانند به جاهای بزرگی برسند.
انصاری فرد گفت: فکر می کنم امسال پیروزی یکی از تیم های مدعی قهرمانی باشند و طرفداران ما می توانند به روزهای بزرگی فکر کنند که در انتظار تیم است.

قدیمی 06-30-2009
کاربر عالی

جدید پس از سالها جنگ و جدل میان نام "پرسپولیس" یا "پیروزی" ؛ یک پرسپولیس دیگر روی کار آمد !

کانون هواداران پرسپولیس : طبق اين چيدمان، شركت غذاسازان زندگي به نمايندگي حميد موحدي و شركت تجارت بين المللي وفاكيش به نمايندگي مصطفي جوادي شجوني براي مدت دو سال به عنوان اعضاي هيات مديره پرسپوليس فعاليت خواهند كرد. اسماعيل وفايي رئيس هيات مديره و مديرعامل لقب گرفته و حميد موحدي هم به عنوان نايب رئيس هيات مديره فعاليت خواهد كرد. همچنين محرم هادي سرابي به سمت بازرس اصلي و كمال ميرمحمدي به سمت بازرس علي البدل براي مدت يك سال انتخاب شدند.
ابوالفضل جوادي يكي از اعضاي هيات مديره پرسپوليس اين تيم مربوط به موسسه ای است که سال ها پیش به طور قانونی باشگاه پرسپولیس را خریداری کرده و حالا تیمی با نام پرسپولیس حق قانونی مالکان جدید است.
ابولفضل جوادی در گفت و گو با یکی از روزنمه های سراسری کشور ، عنوان کرد:« از سال 1370 به صورت رسمي تيم پرسپوليس به اسماعيل وفايي واگذار شده او مالك حقيقي پرسپوليس است اما در همه اين سال ها بنا بر مصلحت سكوت كرده بود حالا اما تصميم ما بر اين است كه بار ديگر فعاليت‌مان را براي احقاق حقوق خود آغاز كنيم.»
وی در ادامه گفت:« ما مالك تيمي هستيم كه سال ها قبل علي عبده آن را تاسيس كرده بود. تيمي كه حالا سازمان يا افرادي چون آقاي عابديني داعيه مالكيتش را دارند آن پرسپوليس واقعي نيست و تيمي است كه پيشينه‌اش فقط به اواخر دهه 70 بر مي‌گردد.»
جوادی معتقد است شركايش به اين نتيجه رسيده‌اند كه حضوري جديد در ورزش كشور داشته باشند و در این باره خاطرنشان کرد:« البته قصد نداشتيم قبل از اينكه تيمي را بخريم اين موضوع را رسانه‌اي كنيم چون به عكس بسياري ما معتقد به عملگرايي هستيم. پرسپوليس حق ماست. مالكيت آن با آقاي وفايي است و ما قصد داريم تيمي را با اين نام در ليگ برتر داشته باشيم.»
عضو هیات میدره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:« خير. ما 6 ماه قبل در اين باره مذاكراتي انجام داديم اما اين مذاكرات منتج به تبادل سهامي نشد و كلا اين معامله به هم خورد. هدايتي مي‌تواند تيمش را با هر نامي در ليگ شركت دهد اما اين ما هستيم كه مي خواهيم با نام پرسپوليس به ليگ برتر بياييم.»

قدیمی 06-30-2009
کاربر عالی

جدید كريمي:‌ اولويت اول من تمديد قرارداد با پرسپوليس است

کانون هواداران پرسپولیس : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ در فكر تمديد قرارداد با پرسپوليس هستم.
علي كريمي گفت‌ : برخلاف شايعات و حرف و حديث‌هايي كه هر روز با منبع و بدون منبع در رسانه‌ها از من چاپ مي‌شود به دوستداران و طرفداران پرسپوليس مي‌گويم در انتظار تداوم همكاري من در تيم محبوبم پرسپوليس باشند و براي اين كار در انتظار ملاقات با مسئولان هستم.
وي افزود: دوستداران پرسپوليس بدانند هدف اول من ماندن در پرسپوليس است. فعلا فقط در فكر تمديد قرارداد با پرسپوليس هستم چون مي‌دانم رفتن من به استيل‌آذين بازي با احساسات مردم است.
كريمي در خصوص ديدارش با حسين هدايتي تصريح كرد:‌ درست است در جلسات مختلفي با هدايتي شركت كردم اما شايعاتي كه از اين جلسه بيرون آمده كاملا پوچ است. ملاقات من با هدايتي دلايلي غير از حضور در استيل‌آذين داشت. هدايتي هم معتقد است كه رفتن من به استيل‌آذين خوب نيست چون مردم دلسرد مي‌شوند.
اين بازيكن يادآور شد: من هرچه دارم از پرسپوليس است و تا آنجايي كه بتوانم به اين تيم وفادار مي‌مانم. تا انتهاي هفته تكليفم را روشن مي‌كنم و اگر پرسپوليس مرا نخواست تصميم ديگري بگيرم.
كريمي در خصوص شايعه مشكلاتش با حميد استيلي خاطرنشان كرد: كوچكترين مشكلي با استيلي ندارم. سال‌‌ها در كنار او بازي كردم. من همان‌طور كه زير نظر پيرواني تمرينات خود را انجام دادم هر مربي ديگري كه باشد فقط به وظيفه خود عمل مي‌كنم.
هافبك تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: فعلا در تهران به سر مي‌برم و تمرينات بدنسازي خود را زير نظر يك مربي انجام مي‌دهم و اميدوار هستم با آمادگي كامل در ليگ نهم حضور داشته باشم.
قدیمی 07-20-2009
کاربر عالی

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال
مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: توافق نهايي با سرمربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس امروز (دوشنبه) انجام مي‌شود.

عباس انصاري‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره انتخاب نهايي سرمربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مذاكرات رضايت‌بخشي با گزينه مورد نظرمان براي سرمربيگري در تيم پرسپوليس انجام داده‌ايم اما توافقات نهايي امروز (دوشنبه) انجام مي‌شود.

وي افزود: به دليل تعطيلي ديروز (يكشنبه) سفارتخانه‌ها، متاسفانه يكسري از كارهاي اداري باقي ماند و به فردا موكول شد و قصد داريم سرمربي جديد پرسپوليس را فردا اعلام كنيم. طبق برنامه اين مربي بايد فردا وارد تهران شود.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا همچنان گزينه‌هاي ديگري را مدنظر داريد، گفت: گزينه‌هاي ديگري از جمله "بلوخين" نيز وجود دارند اما در صورتي كه مشكل غيرقابل پيش‌بيني بوجود نيايد، با سرمربي جديد تيم فردا به توافق نهايي مي‌رسيم.

انصاري‌فرد همچنين درباره آخرين وضعيت تمديد قرارداد با علي كريمي و محسن خليلي نيز گفت: قرار است با علي كريمي سه شنبه اين هفته جلسه‌اي را داشته باشيم و در خصوص تمديد نهايي قراردادش تبادل‌نظر كنيم كه انشاا... مشكلي در توافق طرفين وجود ندارد. همچنين محسن خليلي هم با مراجعه به باشگاه توافق‌نامه‌اي را امضا كرد اما هنوز تعهدات مالي را كه نسبت به او تقبل كرده بوديم پرداخت نكرديم و طي يكي دو روز آينده نيز با پرداخت مبالغ مورد نظر، قرارداد او نيز در هيات فوتبال به ثبت خواهد رسيد.

به گزارش ايسنا، بنابر تاييد يكي از اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس سرمربي جديد اين تيم كروات بوده و از "برانكو ايوانكوويچ" به عنوان جدي‌ترين گزينه‌ هدايت قرمزهاي پايتخت در ليگ نهم ياد مي‌شود.

انتهاي پيام
قدیمی 07-20-2009
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

اه اه اه لونگیا
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 07-20-2009
کاربر عالی

قرار نيست اينجا آبيا بيان اينجا ماله قرمزاست پسسسسسسسس
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)