بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > شعر و ادبیات > ادبیات طنز

ادبیات طنز در این تالار متون طنز مناسب و بحث در مورد طنز قرار دارند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-02-2007
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

اتفاقا من به موبایلش گیر دادم اما خودت گفتیش
منتهی سال
56 یعنی 30 سال پیش آرنولد اینقدرا معروف بوده مگه ؟
راستشو بگو امیر این داستانو خودت سرهم کردی نه ؟

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-03-2007
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Talking انتقادات و پیشنهادات ادبیات طنز

میبخشید انگار سوالات صندلی داغتون فقط گیر داده به ادمین.
این مدلی نمیشه لطفا بازم سوال غیر ادمینی طرح نمایید
قدیمی 12-03-2007
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض انتقادات و پیشنهادات ادبیات طنز

دوستان عزیز. با عرض تشکر از امیرعباس بچه تهرانپارس باید عرض کنم که بنده در ابتدای دعوتنامه (اگر به درستی خوانده شده باشه وگرنه برای کسانی که نخوندن که اصولا صحبتی ندارم) درخواست کرده بودم که اگر دوستانی هستند که میل دارند در زمینه تنظیم سوال همکاری کنند خودشون رو معرفی کنند. حالا دو حالت موجود می باشد:
1- دوستان میل ندارند در زمینه سوالات همکاری کنند.
2- دوستان وقت ندارند همکاری کنند.
3- دوستان در خودشان زمینه طرح سوالات طنزگونه نمی بینند.
و جمع جبری سه مورد بالا این است که کسی جز بنده برای ارائه سوال موجود نمی باشد و بقول عربها هذا بضاعتی (این حد بضاعت من است) توضیح بیشتر اینکه بیش از این بلد نمی باشم.
در این مورد بخصوص و سوالاتی که در این صندلی ارائه کردم در واقع آخرین مذاکرات طنزگونه با کوروش خان روی سوالات اثر گذاشته و سوالات را به این شکل رقم زد و هیچ پروژه ضد ادمینی ای در کار نبوده (برای روشن شدن اذهان این توضیح داده شد) اما در ارتباط با مصاحبه های بعدی اگر کسی خودش رو معرفی نماید بنده سوالاتم بر اساس شناخت شخصی خواهد بود. دوستان در این تاپیک که ملاحظه می فرمایند می توانند پیشنهادات و انتقاداتشان را ارائه دهند و اگر سوال کننده بهتر و یا ختی مدیر بهتری برای این بخش سراغ دارند خوشحال می شوم در این تاپیک با نظراتشان آشنا شوم.
پس لطف فرموده پس از این ذیل تاپیک دعوتنامه انتقاداتتان (پیشنهادی که شکر خدا ندیدم) را پستی جز جوابیه دعوتنامه (که از طرف دعوت شده درج خواهد شد) درج نفرمائید.
باز هم از حسن نظر دوستان متشکر بوده و در این تاپیک به انتظار راهنمایی هایشان می نشینیم.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 12-04-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink انتقادات و پیشنهادات ادبیات طنز

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
عرض شود که:[IMG]****************************/76.gif[/IMG] [IMG]****************************/76.gif[/IMG]
[IMG]****************************/75.gif[/IMG] دست به دست هم دهیم به مهر [IMG]****************************/75.gif[/IMG] [IMG]****************************/112.gif[/IMG] فروم خویش کنیم آباد[IMG]****************************/112.gif[/IMG]

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mina نمایش پست ها
میبخشید انگار سوالات صندلی داغتون فقط گیر داده به ادمین.
این مدلی نمیشه لطفا بازم سوال غیر ادمینی طرح نمایید
میناجان انتقاد شما به جا بود منتها منم فکر کنم جاش یه کم جابجا بود که الان درست شد
ضمنا این فریباخانم هم که تو پستشون شرح مبسوط دادن.... درکل من ازش متشکرم که با همه دلمشغولی که دارند بازم یه تاپک صندلی داغ زدن
و می دونم که شما و حتی بقیه عزیزان هم با این قضیه به دید مثبت نگاه می کنین و نمی خواهین که این صندلی هم مثل صندلی باقی فرومها تبدیل به اسقاطی بشه.
فکر کنم اینقدر که همه مون این تالار ادبیات طنز رو دوست داریم و از پست زدن توش لذت می بریم اغراق نباشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi نمایش پست ها
دوستان عزیز. با عرض تشکر از امیرعباس بچه تهرانپارس باید عرض کنم که بنده در ابتدای دعوتنامه (اگر به درستی خوانده شده باشه وگرنه برای کسانی که نخوندن که اصولا صحبتی ندارم) درخواست کرده بودم که اگر دوستانی هستند که میل دارند در زمینه تنظیم سوال همکاری کنند خودشون رو معرفی کنند. حالا دو حالت موجود می باشد:
1- دوستان میل ندارند در زمینه سوالات همکاری کنند.
2- دوستان وقت ندارند همکاری کنند.
3- دوستان در خودشان زمینه طرح سوالات طنزگونه نمی بینند.
و جمع جبری سه مورد بالا این است که کسی جز بنده برای ارائه سوال موجود نمی باشد و بقول عربها هذا بضاعتی (این حد بضاعت من است) توضیح بیشتر اینکه بیش از این بلد نمی باشم.
در این مورد بخصوص و سوالاتی که در این صندلی ارائه کردم در واقع آخرین مذاکرات طنزگونه با کوروش خان روی سوالات اثر گذاشته و سوالات را به این شکل رقم زد و هیچ پروژه ضد ادمینی ای در کار نبوده (برای روشن شدن اذهان این توضیح داده شد) اما در ارتباط با مصاحبه های بعدی اگر کسی خودش رو معرفی نماید بنده سوالاتم بر اساس شناخت شخصی خواهد بود. دوستان در این تاپیک که ملاحظه می فرمایند می توانند پیشنهادات و انتقاداتشان را ارائه دهند و اگر سوال کننده بهتر و یا حتی مدیر بهتری برای این بخش سراغ دارند خوشحال می شوم در این تاپیک با نظراتشان آشنا شوم.
پس لطف فرموده پس از این ذیل تاپیک دعوتنامه انتقاداتتان (پیشنهادی که شکر خدا ندیدم) را پستی جز جوابیه دعوتنامه (که از طرف دعوت شده درج خواهد شد) درج نفرمائید.
باز هم از حسن نظر دوستان متشکر بوده و در این تاپیک به انتظار راهنمایی هایشان می نشینیم.
با تشکر فریبا
فریبا جان اولا که من خواهش میکنم...شما همیشه به همه دستان لطف داشته و دارین
و من خیلی هم خوشحالم نشستم رو صندلی داخ خ خ شما ماتحت پستم جیززز شد
بازم میام میشینم... اصلا مشتری دائم اونجا منم... باید منو به زور بیاندازی بیرون:D
اصلا بیا و به خاطر پیشرفت بشریت رو من تشریح جسد و کالبدشکافی کن من میشم میت جلسه تشریح تو..:2:. دستت گرم میشه بعد برو سراغ بقیه بزن جیزززشون کن.:2:
بعدشم فریباجون خودت می دونی عزیزجان که اینجا هنوز شلوخ پلوخ نشده...
خلاصه دست خودمونو می بوسه که هرکدوممون چقدر صبر و حوصله واسه تالار خرج کنیم تا موتورش داخ خ خ بشه و آتیش کنه ویژژژژژژی بزنه بره...
اینکه تصمیم گرفتی سوالاتت براساس شخصیت شکارت باشه و کمتر تکراری و همگانی باشه نکته بسیار هوشمندانه و طرح بسیار جالبه... آفرین

فریبا جون من تو خیکی هم تو صندلی بودم و برنامه ریزش بودم و اصلا دخالت نکردم تو کار بروبچز ... منتها چندتا آیتم مهم که به نظر من رسید و گفتم بلکه به درد کار بچه ها خورد که نخورد
درکل اونجا نتونستند جمع خوبی واسه کار بزنند و تلاش و اتحادشون کم بود درنتیجه صندلیشون اسقاطی شد
اما اینجا چون شما تجربه بهتر و بشتری داری من قول می دم اگه بخوای موفق ترین صندلی رو پایه بذاری
حالا اینم هست که کاش اول تاپیک انتقادها و پیشنهاداتو میزدی بعدش صندلی که به قولی تداخل پیش نیاد
اصلا بهتره همه تاپیک انتقاد و پیشنهاد رو تو تالارهامون بزنیم تا همین اول گربه رو دم حجله بکاریم تو زمین درخت گربه دربیاد!!!:D
ضمنا چه مدیری بهتر از خودت؟؟ کم زحمت میکشی؟؟ کم تلاش میکنی؟؟
مگه مدیریت تالار طنز حتما باید افرادی مانند مهران مدیری یا امیر منصور خان یا امیرمهدی ژوله یا پیمان قاسمخانی باشند؟
اونا نویسنده هستند و طنز نگار
همین که سکاندار خوبی واسه تالارت باشی از نظر بنده حقیر مدیر بسیار موفقی هستی
حالا باز روده درازی شد تو هم کم حوصله ای:D
منتها من چندتا نکته تو حرفای بالام نوشتم
این زیر هم مستقیم چندتا نکته می نویسم بلکه به کارت اومد و کمکی شد از طرف من به عنوان دوست و همکارت

1- میگم بد نیست صندلی داغ رو در اوایل کار دعوتنامه ایش کنی و از بچه های ارشد شروع کنی و بعد سراغ کاربرانی که دونه دونه دارن میان و ثبت نام میکنند بری و با دعوتنامه بیاریشون تو صندلی ولی البته با اون تازه واردها مهربانانه و در کمال طنز و مزاح برخورد کنی و یهو به سیخشون نکشی بترسند در برن بنده خداها...[IMG]****************************/55.gif[/IMG] [IMG]****************************/55.gif[/IMG]
حسن و فایده اینکار اینه که :
اولا همه ارشدها رو به صندلی جیزززززز نشان کشوندی و جیز نما کردی:D
دوما تالارت پر میشه از بازدید روزانه و تمام کاربران تازه وارد هی میرن دوستاشونو میارن و از جو تالارتون خوششون میاد
سومین فایده هم اینه که دستت گرم میشه و محوریت تالار خوب تو دستت میشینه و تسلط بهتری رو تخته موج سواری سخت سواری دهنده مدیریت و هدایت تالار چموش طنز را خواهی داشت...
کلا یه واکنش دفاعی پنهان تو مردم ما هست... اینو فقط با ترفند میشه برداشت...
علت این واکنش هم ترس از ناشناخته هاست
نمی دونند چه خبره
زدن مخ ملت تو مطالب طنز و پیشبردن سوژه در ذهن خوانند دقیقا مثل آمپول زدنه
باید مریض سرنگ رو نبینه والا وحشت میکنه از ترس شلوارش زرد میشه...
باید فقط یه پرستار خوش برخورد و خوشگل و ناز و ماه روی را ببینه البته با یه لبخند جیگر کش...
بعد همچین آمپولو بزنی که بابای یارو جلو مادرش بندری بزنه... اینو بهش میگن اصول یه تزریق و مدیریت خوب طنز در تزریقاتی محل
کلا تا بگی صندلی داغ ذهن خوانندگان میره سراغ برخوردها احمد نجفی یا برخوردهای فرومهای دیگر
این دیگه حسن و درایت و مدیریت شماست فریبا جون که چه جوری به قولی مار رو از تو لونه بکشی بیرون بیاری سر سفره شام بهش خوراک طنز بدی همه لذت ببرند.
به قول یارو گفتنی... فریبا جون میخوای تفریح کنی کنارش هم کار الان بهترین موقعیته چون دقیقا از افتتاح تالار دستته ونه از وسطاش و بعد کلی درگیری و فراز و نشیب
برای همه مون اینجوریه ها
همه مون موقعیتهای طلائی داریم و افتتاح تالارهامون دستمونه و راه اندازی با خودمونه
اینم مرهون کوروشیم
کوروش هم جنبه و رفاقت و دوستی و مرام بالائی داره
همونطور که مینا خانم گل داره
فریبا خانم گلاب هم داره
من گل و بلبل و سنبل هم دارم
حامدعزیز و وحید تمیز و نگین خانم کم حرف و کم سرو صدا هم دارن
یونس مثال جن ناپیدا و شیرجه رفته زیر میز هم داره:D:D
البته متاسفانه اصغر آقا بقالی سر کوچه ما نداره... بسکه گرونفروشه
خلاصه من رفتم دوباره رو صندلی ماتحت پستمو داغ کنم.:D

ارادتمند امیر عباس..... که جیز شده این تالارهاست!!:D
قدیمی 12-04-2007
دانه کولانه آواتار ها
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

والا تا اونجا که من یادمه بچه ها ژوله هر وقت مینوشت من کاراشو نیگا نمیکردم
مهتابی رو لطفا با ژوله لوله سوله یا هر چیز دیگه ای اینطوری مقایسه نکنین
البته مدیری عزیزه
بعد از همه ی این تفاسیر منم نظرات گرانقدر و گرانسنگ خودمو بگم
یه نکته که باید بهش توچه میکریم اینه که خوب فعلا اول کاره و به قول دوستان شلوخ پلوخ نشده
اینه که هنوز حس طنز همه مون چه مدیر محترم چه چه جیز شده ی گرامی و دیگران کمه
انگیزه و حس طنز به زودی و با شلوغ شدن فروم و بخش طتز بیشتر میشه و سوالات رنگ و بوی خودشو میگیره
البته برای احداث ! این تاپیک هنوز زود بود اما باید ایجاد میشد دیگه و وجودش لازمه
اینه که این بحثا طبیعیه که اولش پیش بیاد و خوش بختانه آمد و ما ثابت کردیم روال طبیعت رو رعایت میکنیم D:
خودمون که همدیگه رو میشناسیم و ظرفیتامون به اندازه کافی بالا هست در مورد سوالات و ...
اما در این مورد با خانوم مینا موافقم که شاید برای پست اول در اون تاپیک و دیدنش توسط
کاربران تازه وارد اون سوالات کمی هول برانگیز بود والا هم من هم شما هم همه میدونیم که
اینجا دمین کشی نداریم D:
به هر حال من خوشبینم و میدونم که حس طنز کم کم کیاد سراغ همه مون
و این بخش و اون تاپیکم شکل مناسب خودشو پیدا میکنه
مدیریت این بخش رضایت بخشه
انتقاد ناظر محترم هم به جاست
کمی هم در نوشته هامون لطافت بیشتری به خرج بدیم همه مون خوشحال تر خواهیم شد
به نظر من مثل فروم های دیگه یک تاپیک اجرای خالص داشته باشیم
یکی هم برای انتقاد و دعوتنامه و طراحی و هماهنگی سوالات و تشکیل اکیپ مناسبش
خوش بختانه تنی چند از طراحان سوالات صندلی داغ در فروم نیک صالحی در این فروم حضور دارند مثل یونس کیانا فکر کنم امیر هم بوده و ..... پس میشه دوباره یه تیم خوب درست کرد و افتاد به جون کاربرای بنده خدایی مثل من
حالا نفر بعدی کیه ؟
نهایتا همه تون به آینده و روشنی و یکرنگی فکر کنید نه چیز یا چیزهای دیگه

قدیمی 12-04-2007

پیش فرض انتقادات و پیشنهادات ادبیات طنز

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
به نظر من مثل فروم های دیگه یک تاپیک اجرای خالص داشته باشیم
یکی هم برای انتقاد و دعوتنامه و طراحی و هماهنگی سوالات و تشکیل اکیپ مناسبش
خوش بختانه تنی چند از طراحان سوالات صندلی داغ در فروم نیک صالحی در این فروم حضور دارند مثل یونس کیانا فکر کنم امیر هم بوده و ..... پس میشه دوباره یه تیم خوب درست کرد و افتاد به جون کاربرای بنده خدایی مثل من
حالا نفر بعدی کیه ؟
نهایتا همه تون به آینده و روشنی و یکرنگی فکر کنید نه چیز یا چیزهای دیگه
سلام
نه دروغ چرا من جزو تیم طراحان سوال نبودم و از نظر اجرائیات خودمو کشیده بودم کنار
دقیقا چون چند آیتم اون زمان بود که دونستنش برای تجربه داشتن بد نیست
1- من مدیر برنامه فروم شوتصالحی بودم... این یعنی سکانداری و هدایت و مشاوره و البته برنامه ریزی و چهارچوب بندی... مثا مهندسی که نقشه کش و طراح سازه مهندسی و معماری یه ساختمونه... اجرا رو اگه من توش دخالت می کردم دیگه کار اونهمه کاربری که ذوق همکاری و زدن تاپیک داشتند بی ارزش میشد... کلا یه عیب درجه داری همینه... تو محیط شلوخ پلوخ تا میای وسط همه به احترامت میکشن کنار.. حالا هی بگو بابا منم از شمام... میگن نه تو حرفت قانونه... دیگه ماها کشکیم.
واسه همین اون زمان علی شکسپیر و موسیه و سپیده آ ( آرینا ) رو خود بچه ها انتخاب کردند و رای دادند
یعنی من سه مرحله دخالت کردم
یک نظر سنجی کردم خود کاربرا اعضای اصلی صندلی داغ رو انتخاب کردند... علی شکسپیر و موسیه و سپیدا آ... کاملا دموکراسی رو برقرار کردم
دوم چون تو تالار روانشناسی می دونستم الادا سخت گیره... پس صندلی رو به تالار فرهنگ و پیش کوروش هدایت کردم و به جای سیندرلا که متاسفانه ناظر کم کاری بود اون زمان اما گزینه اول من بود... احمد 313 رو به عنوان نفر نظارت از طرف گروه ارشدها به عنوان مشاور و ناظر و همکار و نه مداخله کننده... فقط ناظر و کمک بهشون دادم تا توی تالار فرهنگ پیش کوروش کبیر باشن که الحق خیلی هم آسوده و راحت بودن چون کوروش بسیار منعطف و خوش ذوق و خوش سلیقه و مهربان بود
سوم فقط تو نحوه سوالتشون و چیدمان و شیوه شکاریابی و اینا بهشون ایده دادم و مشاوره های خوبی به این تیم دادم
البته تو تعطیلات عید صندلی خوابید و تب و تابش متاسفانه افت فجیعی کرد... که شیپیش تن ریاست کل !!! تالار شوتصالحی جناب منیژه خانم هم زد زیر کوزه و بساطو بهم زد... تو این هیر و ویر منم رفتم و گروه طراح سوال تنها شدن و مثل اینکه درگیری درونی و اختلاف سلیقه بینشون حکمفرما شد که شنیدم علی شکسپیر رفت بعدش سپیده رفت موسیه تنها شد بعدش کل تاپیک تعطیل شد و دیگه من بیخبرم.
نه من طراح سوال نبودم کوروش جون
اتفاقا یادمه تو مشاوره ها واسه سوال همین فریباخانم گل رو واسشون مثال زدم و ( به جان خودم حقیقته ) بهشون گفتم مثلا اگه از رایا سوال طنز پرسیدین نرین همونو از فریبا بپرسین و احترام به بزرگتر یادتون نره
گفتم بهشون که مثلا فریبا یه کارمنده اول باید مزه دهنش رو بفهمین بعد سربسرش بذارین
گفتم که مثلا من وراجم نباید از من سوالات بله و نه دار بپرسی چون چرت و پرت جواب میدم
و خیلی چیزای دیگه
حالا قصدم از اینهمه روده درازی هم یه فلاش بک بود که خیلی چیزا دستتون بیاد
هم اینکه من طنزم فرد محوره یعنی وقتی خودم می نویسم قابل تحمل میشه و توان خندوندن انفرادی رو دار و تاحالا تو جمع طنز کار گروهی نداشتم....
ضمنا اینجا تالارش کم رفت و آمده و فرد محوره یعنی فقط الان فریباجان رو داریم اما من هیچ دلیلی نمی بینم نتونیم یه تالار خوب از توش دربیاریم
فقط لازمه مدیر تالار طنزمون تو تالار خودش که وارد میشه شخص دیگه ای بشه
یعنی همه مون اینجوری بشیم

وقتی اینجاییم کل کل و سربسر و شوخی و مزاح و خنده دوستانه
بیرون این تالار همون همکاران گرم وصمیمی
ضمنا من یونس و کیانا رو تو طنز قبول دارم... مخصوصا یونس سرکیف که باشه خوب می نویسه
شاید من به زور قلم خوبی داشته باشم اما مطمئنا قریحه طنز یونس از من شکوفا تره

یه مثال بزنم
فرض کنین دربی برگشت پرسپولیس و استقلاله.... کلا 250 تا کاربریم که روزی 20 تا مراجعه کننده سه پیچ هم داریم
خوب حالا یهو تو تالار طنز یه تاپیک میزنیم ( این ایده رو کسی کش بره دارش میزنم چون ایده منه میخوام اجراش کنم هااا ) بله یه تاپیک طنز میزنیم و یهو همه تغییر رنگ میدن
قرمز دوست ها میشن آبی دوست و برعکس
خود این فضا طنزه:D
تو دلت طرفدار قرمزی تو زبون و نوشتار آبی دوستی و تو سروکول قرمز دوستها میزنی و آتیش میسوزونی و جفنگیات محترمانه اما خنده دار میگی
همین باعث میشه حس طنز و دری وری گفتن بزنه بالا.... چون دیگه خودت نیستی و شدی چیزی که مخالف بودی... در حقیقت یه جور بازیگریه
حالا روشهای دیگه هم هست
مثلا من الان دوباره بشینم رو صندلی
همه بچه های فروم بریزن سر من آنچه سوال جدی و شوخی سخت و آسان و چرت و پرته ازم بپرسند
مثلا 120 تا سوال بپرسند
سه بار هر دفعه چهل تا سوال بپرسند که همش عمومی و تکراری نباشه
تعدادیش عمومی و تکراری واسه همه
تعدادیش هم واسه حالگیری از من
تعدادیش واسه زجر کش کردن من
تعدایش هم واسه خنده ملت
میبینین که اینطوری اگه هر هفته گروهی بریزیم سر یه نفر همچین همه چی درهم برهم بشه که خودمون از خنده شوتینا بشیم.
یه روش دیگه هم سر کاریه
طرف رو دعوت کنی یه لنگ پا نگه داری.... هی یه دونه یه دونه ازش سوال بپرسی داغ کنه بیاد تو تاپیک به شدت انتقاد کنه
بعد همه بخندن بگن شوخیه و چون خیلی دوسش داشتن سرکارش گذاشتن و دوربین مخفی مدل فرومه...
از این ژانگولر بازیها دیگه:D
بسه یا بازم بگم؟؟:D:D
قدیمی 12-11-2007
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Talking پیزورررررریها !!

قدیمی 12-11-2007
دانه کولانه آواتار ها
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

با حال بود حالا من اسمشو نتوستم بفهمم چرا پيروزيها بود ؟

قدیمی 12-11-2007

Talking پیزوریها... پی زوری ها

نخیر حضرات اساتید [IMG]****************************/97.gif[/IMG] [IMG]****************************/276.gif[/IMG] پیزوریها درسته نه پیروزیها [IMG]****************************/112.gif[/IMG]
قربون سوات جفتتون
[IMG]****************************/155.gif[/IMG] [IMG]****************************/155.gif[/IMG] [IMG]****************************/155.gif[/IMG] [IMG]****************************/155.gif[/IMG]
عنوانشو درست کردم
[IMG]****************************/40.gif[/IMG]
یه دفعه دیگه ببینم کسی به پرسپولیس گیر الکی بده منفجرش میکنم ها... [IMG]****************************/167.gif[/IMG] [IMG]****************************/167.gif[/IMG] [IMG]****************************/167.gif[/IMG] [IMG]****************************/167.gif[/IMG]
قدیمی 12-12-2007

Talking بدون گوشی با همه دنیا صحبت کنید !! از کی تا حالا ؟؟

عکس رو از یه سایت دیگه برداشتم ولی تمام فونت و این ریزه کاریهاش بهم خورده بود و مات و خراب و داغون شده بود.
ناچار تغییر سایزو تعیین فونت کردم شلپ شلپ زدم واستون آوردم اینجا:D
این شما و اینم جناب
الیاسل!!!
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش