بازگشت   پی سی سیتی > هنر > موسيقی Music > دانلود موسیقی ایرانی

دانلود موسیقی ایرانی در این بخش موسیقیهای ایرانی برای دانلود و یا شندین آنلاین قرار داده خواهد شد

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-14-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
زکریا فتاحی زکریا فتاحی آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 20

120 سپاس در 80 نوشته ایشان در یکماه اخیر
زکریا فتاحی به Yahoo ارسال پیام

دانلود آهنگ ای مفتی شهر از همای

ای مفتـی شهـر از تــو بیــدارتـریم
بــا این همه مستی ز تو هشیارتریـم

تو خون کسان نوشی و ما خون رزان
انصاف بده کدام خونخوارتریم

گوینـــد کـــــه دوزخـی بـــــود عــــــــاشـق و مـست

ایـــن نقـــــــد بگیــــــر و دست از آن نسیـــه بـــــدار
کـــــــآواز دهـــــــــل شنیــــــدن از دور خــوش است

این می چه حرامیست که عالم همه زان میجوشد
یــــک دستــــه بـه نــــــابــــودی نــــامش کوشنــــد

آنـــــان کـه بـــــر عاشقــــــان حــــــرامـش کردنــــــد
خــــود خلــــــوت از آن پیـالـــــه هـــا مـی نوشنــــد

آن عاشق دیوانه کـه این خمار مستـــی را سـاخت
معشــــوق و شـــراب و مــــی پرستـــی را سـاخت

بـــی شـــک قـــــدحــی شــــراب نوشیـــــد و از آن
سـر مـست شــد ایــن جهــان هستــی را سـاخت

درمان غم عشق بگویم که چه باشد
وصل است و بهار است و می بربط و چنگ است
....
زنهار مرو هیچ سوی بیشه ی عشاق
چنگال غمش تیزتر از چنگال پلنگ است

----
ئه و روژه ی "مه جنون" له زوخاو نوشی ...مه ینه ت فه وتانی، کفنیان پوشی
من بومه واریس له قه وم و خویشی . . . سپاردی به من ئازاری و ئیشی

ویرایش توسط زکریا فتاحی : 02-14-2010 در ساعت 12:05 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-14-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
کاربر فعال

دانلود آهنگ بزن ای دل از همای

بزن ای دل بزن ای دل
چه زیبا میزنی ای دل
تو از سیمین و فتانه
تو از آن پیر فرزانه

تو از ما میزنی ای دل
بزن ای دل بزن ای دل
چه زیبا میزنی ای دل
تو از سیمین وفتانه

تو از آن پیر فرزانه
تو از ما میزنی ای دل
بزن ای دل بزن ای دل
تو از پاکان و بی باکان

همه خان کرده زلف آشفته گانِ پیراهن چاکان
نفس ببریده در سینه نفس ببریده در سینه
تو اما میزنی میزنی میزنی میزنی
بزن ای دل بزن ای دل

....

----

ویرایش توسط زکریا فتاحی : 02-14-2010 در ساعت 12:03 PM
قدیمی 02-14-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
کاربر فعال

دانلود آهنگ تاب من خسته دل شراب است از همای

تا میکده خالی از شراب است
حال من خسته دل خراب است

دست از سرم ای طبیب بردار
داروی دلم شراب ناب است

دور از لب نوش ساقی امشب
چون چشمه دو چشم من پر آب است

ساقی به سراغت آمده شمس
برخیز،برخیز چه جای خواب است

دانلود با کیفیت ٨

....

----

ویرایش توسط زکریا فتاحی : 02-14-2010 در ساعت 12:42 PM
قدیمی 04-02-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
کاربر فعال

درود بر همه ی یاران و هواداران مستان و همه ی مردم ایران زمین در هر کجای گیتی

درودهای بیکران و هزاران هزار شادباش و هزاران هزار از بهترین و نیکو ترین آرزوها را از سوی « گروه مستان » و « همای » در این سال نوی پارسی و نوروز باستانی پذیرا باشید.

مستان و همای سال نویی سرشار از سلامتی ، شادی ، شادکامی و پیروزی های روزافزون ، برای تک تک شما خوبان آرزو مندند.

از جناب همای هدیه ی نوروزی خواستیم و ایشان چکامه ای را در این سال نو به تمای شما پیشکش نمودند :

می خواهم انسانی دیگرگونه باشم
می خواهم از درختها ایستادگی بیاموزم
می خواهم چونان مورچه ای باشم پرتلاش بی آنکه

هراس داشته باشم از باران
می خواهم با گندمزار برقصم
با قاصدک ها پرواز کنم
با جیرجیرک ها آواز بخوانم
می خواهم بیکرانه باشم
چون دریا
بی نشانه باشم
چون باد
از چشمانم رودخانه ای جاری کنم
برای چمنزار
تبر را کنار بگذارم
کمانم را بشکنم

آهو را رها کنم برای پلنگ
خرگوش را برای عقاب
پرنده ای باشم و پرواز کنم در برابر باد
...
باید انسانی دیگرگونه باشم
...

گروه مستان و همای پس از شادباش های نوروزی ، خبرهای بسیــــــــــــــار تازه ای نیز دارند ؛ خبر آغار تورها ی اروپا ، آمریکا و کانادای گروه مستان و یک اُپِرِت جدید از همای !

تور اروپای گروه مستان از 18 آوریل 2010 برابر با 25 فروردین ماه 1389 از شهر هامبورگ در کشور آلمان با نام « عجب آب گل آلودی » آغاز خواهد شد ، این تور شامل 17 برنامه در 17 شهر مختلف از 9 کشور اروپایی است که در جدول زیر تاریخ و شهرهای محل برگزاری برنامه ها آورده شده است .
کد:

Venue
Date
Hamburg , Germany Sun 18 Apr Koln , Germany Sat 24 Apr Norway , Oslo Fri 30 Apr Stockholm , Sweden Fri 07 May Gutenberg , Sweden Sat 08 May Malmo , Sweden Sun 09 May Berlin , Germany Wed 12 May Amsteredam , Nederland Sat 22 May Zurich , Switzerland Sun 23 May Frankfurt , Germany Mon 24 May Bruxselles , Belgium Fri 28 May Paris , France Sat 29 May Wien , Austria Sun 06 Jun Munchen , Germany Fri 11 Jun Kalsruhe , Germany Sat 12 Jun Manchester , UK Sun 19 Jun London , UK Mon 20 Jun

پس از آن تور آمریکای گروه مستان از 15 آگوست 2010 برابر با 24 مرداد 1389 در تالار « والت دیزنی » شهر لس آنجلس با اُپِرِتی دیگر و نو از همای با نام « عشق انسان عقل » آغاز می گردد.

از شنیدن خبر اُپِرِت جدید بسیار هیجان زده شدیم و از جناب همای بسیار پرس و جو کردیم تا برایمان بگوید " عشق انسان عقل " چیست ؟ داستانش چیست ؟ چگونه اجرا خواهد شد ؟ و ...

عشق انسان عقل ، تازه ترین ساخته ی همای با بازی و آواز همای و 2 خواننده ی بنام ، برنامه ی تازه ایست که در 15 آگوست 2010 در والت دیزنی کنسرت هالِ لس آنجاس به روی صحنه خواهد رفت.

پس از اجرای اُپِرِت موسی و شبان و استقبال مردم از این برنامه ، همای اُپِرِت دیگری را با آمیخته ای از ارکستر کلاسیک و ایرانی با 3 خواننده ی باریتُن ، تِنُر و سُپرانُ به روی صحنه خواهد برد.

گویا تور امسال آمریکای گروه مستان با داستانی تازه و اندیشه های دگرگونه ای آمیخته گشته و باید در انتظار هیجان دیگری از گروه مستان باشیم. داستان از این قرار است که در این اپرت نبرد پرهیجان عشق و عقل در درون انسان ، از کودکی تا پیری ، به نمایش گذاشته خواهد شد. در این داستان رنگ های گوناگون عشق در زندگی انسان از زمان کودکی ، نوجوانی ، جوانی و پیری و نبردی پرهیجان با عقل که همیشه انسان را دربرابر عشق سرزنش می کند و انسان را از رسیدن به آرزوهای دوردست باز می دارد به نمایش و آواز کشیده خواهد شد.

در این اپرت عشق ، افسار انسان را در دست گرفته و در طول گذر زندگی به سوی آرزوهای دوردست می کشاند و عقل پدیده ایست که انسان را از رفتن به راه های نرفته باز می دارد.

در تاریخ ادبیات ایران ، شیخ اشراق عشق را سرچشمه ی نابودی انسان می داند که مانند گیاه عشقّه ، به دور درختان می پیچد و درختان را خشک می کند و ریشه ی واژه ی عشق را از گیاه عشقّه بیان می کند ؛ اما در این داستان دیدگاه واژگونه ای از عشق بیان می شود که با نظر شیخ اشراق متفاوت است.

در این داستان همای اگرچه عشق را نرسیدن به آرزوهای دوردست نشان می دهد ، اما تنها امید و نیروی پیش برنده ی انسان در زندگی را عشق معنی می کند و جایگاه عشق را در پله های بالاتر از عقل و آمیخته با خرد نمایش می دهد .

عاقلان نقطه ی پرگار وجودند ولی عشق داند که دراین دایره سرگردانند (حافظ)

همای در این گمان است که اپرت «عشق انسان عقل» ، زیباترین کاریست که تا کنون از او به روی صحنه رفته است و گویا برای هماهنگی با 2 خواننده ی دیگر این اپرت ، به خارج از ایران سفر کرده است.

او می گوید پس از سفر به آفریقا و گام برداشتن در راه حمایت از حیات وحش ، بسیار حال خوبی دارد و کارهای تاز ه ای ساخته است که در آینده از آن بسیار خواهیم شنید ، زیرا او در کنار کنسرت های گروه مستان در حال ساختن و سراییدن چامه هاییست که در سال 2011 در آفریقا و آمریکا برای حمایت از حیات وحش و میارزه با کشتن اجرا خواهد کرد.

پس از پایان یافتن تور آمریکا ، گروه مستان تور کانادای خویش را در اکتبر 2010 آغاز خواهد نمود .

دوستان و همراهان خوب ، این هم از نوشته ی نوروزی و بهترین و تازه ترین خبرهای ممکن از « همای » عزیز و گروه محبوبتان « مستان » .

برگرفته از وبلاگ همای و مستان

....

----

ویرایش توسط زکریا فتاحی : 04-02-2010 در ساعت 01:56 PM
قدیمی 05-22-2010
hamed_300 hamed_300 آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید دانلود کنسرت همای مستان مرغ سحر ناله سرمکن

ویدیو اجرای تصنیف مرغ سحر ناله سر مکن با هنرمدنی پرواز همای
ارنجمان برای ارکستر سمفونی : شهرداد روحانی
سراینده و آهنگ ساز : پرواز همای
رهبر ارکستر : شهرداد روحانی

نام : پرواز همای گیلانی
زادگاه : گیلان ، شهرستان شفت ، روستای احمد سرگوراب
زادروز : بیستم بهمن ماه سال یکهزار و سیصد و پنجاه و هشت
رشته ی آموزشی : گرافیک
هنرستان : کمال الملک در رشت
رشته ی دانشگاهی : موسیقی
دانشگاه :دانشگاه آزاد کنسرواتوار موسیقی تهران
رشته ی مورد علاقه : ادبیات و چکامه سرایی
آواز را نزد استادان بزرگی همچون فریدون پوررضا ، کمال الدین عباسی ، هنگامه اخوان و کریم صالح عظیمی فراگرفته و سپس در رشته ی ادبیات از استادان دکتر علی قلی محمودی بختیاری ، علی اکبر کنی و استاد دادبه بهره مند گشته و خود را شاگرد چکامه سرایانی می داند که در انجمن های ادبی چکامه هایشان را شنیده است. رشته ی دیگر مورد علاقه ی همای نقاشی است که همچنان از دوران کودکی به آن پرداخته است.

Click Here To Dowanlod
Password : www.soi.ir
Size : 24 MB
Format : MKV

دانلود مجلات فارسي و نرم افزار هاي رايگان

www.soi.ir

قدیمی 06-23-2010
BADBOYS_FIRE BADBOYS_FIRE آنلاین نیست.
تازه وارد

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دست شما درد نکنه . خیلی خوب بود.
قدیمی 08-07-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
کاربر فعال

جدید تور آمریکا و کانادای 2010 همای و گروه مستان

از ۱۵ آگوست ۲۰۱۰ تور کنسرت مستان در آمریکا آغاز می شود و مانند سالهای پیش ، کنسرت آغازین مستان در سالن باشکوه والت دیزنی به نمایش در خواهد آمد.
«سربازان» نام کنسرت امسال مستان در تور آمریکا و کاناداست که در این کنسرت سروده هایی از ناصر خسرو ، همای و محمد سلمانی اجرا خواهد شد.
قرار بود در سال ۲۰۱۰ در همین تاریخ و در همین سالن اپرای عشق ، انسان ، عقل به روی صحنه بیاید ولی به گفته ی همای چون هنوز نوشتن این اپرا را به پایان نبرده است ، تصمیم دارد تا کمی دیرتر این برنامه را به روی صحنه ببرد . او قرار است همراه با خانم دریا دادور و سلی این اپرا را در یک سالن اپرا به نمایش بگذارد و سالن والت دیزنی را برای این کار مناسب نمی داند . در سال گذشته نیز به اصرار شهرداد روحانی موسی و شبان را در والت دیزنی اجرا کرده بود وگرنه خود او تصمیم داشت تا موسی و شبان را نیز در یک سالن اپرا به نمایش بگذارد . در برنامه های امسال گروه مستان تازه ترین ساخته های همای با نام های زیر به روی صحنه خواهند رفت :

- بزن بر طبل بی عاری
- از ماست که بر ماست
- می نوش
- مکن با مردمان بازی
- خمارم
- من سپیدم
- سربازان
- روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست سروده ی ناصر خسرو
- آهنگ کردی
.
.
.

پوستر گروه مستان در تور آمریکا و کانادا
همه ی آهنگ هایی که در این برنامه اجرا خواهند شد ، نو و تازه خواهند بود .همای در کنسرت های امسال خود چند آهنگ دیگر نیز به زبان های اسپانیایی و انگلیسی نیز می خواند تا بتواند شنوندگان خارجی را نیز به سالن های کنسرت ها بیاورد و به شنیدن موسیقی ملی تشویق کند.

سربازان که نام بخش یکم کنسرت گروه مستان است از یک داستان زیبا و پیام های انسان دوستانه برخوردار است که همه از شنیدن آن به هیجان خواهند آمد.
در بخش دوم نیز نمایی تازه از گروه مستان به روی صحنه خواهید دید که در آن نوازندگان گروه مستان در کنار سازهای خود به نواختن سازهای دیگر چون پیانو ، رباب ، کاخن ، سه تار ، دیوان ، ویولن و چند ساز دیگر خواهند پرداخت.
همای معتقد است از آنجایی که اعضای گروه مستان هر کدام در کنار سازهای خود با سازهای دیگری هم آشنا هستند و می نوازند ، فرصت خوبیست تا از توانایی های آنها در سازهای دیگر استفاده ی بجا شود.
در کنسرت امسال هر کدام از آنها به جز ساز اصلی خود سازهای دیگری هم می نوازند مانند پاشا هنجنی ، آزاد میرزاپور و سینا جهان آبادی که هر3 بسیار خوب پیانو می نوازند ، هر کدام امسال در یک آهنگ به نواختن پیانو خواهند پرداخت.
در همان آهنگ بسامه موچو که پاشا هنجنی پیانوی آن را می نوازد ، علی پژوهشگر نیزبه نواختن رباب افغانی می پردازد که بسیار ساز خوش آهنگیست .
آزاد میرزاپور به جز تار که ساز اصلی اوست ، دستی به زلف سه تار نیز خواهد انداخت و گیسوان دیوان را نیز شانه خواهد کرد.
اسفندیار شاهمیر و سحاب تربتی چندین ساز کوبه ای ِ نو را در کنسرت امسال به نمایش خواهند گذاشت که همنوازی زیبایی را از آنها خواهیم دید.
همه ی اعضای گروه مستان در کنار همای برآنند تا همراه با آهنگ بسامه موچو و آهنگ دیگری که به انگلیسی خوانده میشود و کارهایی از این رو راه تازه ای را برای آشنایی دیگر فرهنگ ها با موسیقی ایرانی باز کنند.

بخش یکم ازاین برنامه ی سراسر تازگی ، با آهنگ ای شاه آغاز میشود این آهنگ در مایه ی دشتی و از ساخته های همای است. پس از آن ساز و آواز ِ قطعه ی سربازان که همکاری بداهه ی همای و تار آزاد میرزاپور و پرهیجان ترین بخش این برنامه است اجرا می گردد . آوازی بسیار پرهیجان با سروده ای از محمد سلمانی در فضایی بسیار زیبا. این قطعه در اروپا به شکل آزمایشی اجرا شد و اثر و بازخورد آن درمیان مردم دیده شد ... بینظیر بود ، مردم خود همراهی می کردند.
قطعه ی سربازان ، با زخمه های تارآزاد میرزاپور در مایه ی دشتی آغاز می گردد و با رنگ آمیزی عجیبی فضای دشتی را دگرگون می سازد . او با دست های توانای خود همه را برای ادامه ی یک اجرای خوب آماده می سازد. در این آهنگ پاشا هنجنی و آزاد میرزاپور بسیاراستادانه فضای درون سروده را به نمایش درمی آورند تا همای بتواند بسیار بجا آنان را همراهی کند و دیگر اعضای گروه هم هرجا که نیاز باشد آنان را با نوایی زیبا همراهی می کنند.
پس از آن قطعه ی بزن بر طبل بی عاری اجرا می گردد ، در این قطعه از پیانو هم استفاده می شود که پاشا هنجنی با اجرای خوبش به زیبایی کار خواهد افزود.
و پس از آن سروده ای از ناصر خسرو به نام روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست در نوا وبخش هایی از دشتی اجرا خواهد شد که علی پژوهشگر با بربت و سینا جهان آبادی با کمانچه ی خود همای را همراهی خواهند نمود.
پس از آن آهنگ از ماست که بر ماست که از ساخته های تازه ی همای است به ترنم در خواهد آمد :

بار گنهت گردن بیگانه مینداز
اینگونه به بیرحمی چنگیز مپرداز
خاموش خاموش خاموش
بنشین و لب از ظلم مکن باز
این جور که ازدشنه ی این سلسله برپاست
از ماست که بر ماست ....

و پس از آن با دو آواز دیگر از تازه ترین سروده های همای با نام های من سپیدم و از وجدان دور در مایه ی اصفهان با هم نوازی سنتور محمود نوذری و قیچک علیرضا مهدی زاده کار ادامه خواهد یافت ؛ سپس با آهنگ تا کی می توانی بخش یکم پایان می یابد.

عمری من شنیدم پندت
اما بشنو پندی از جوانی
در عالم ز خودکامان نمی ماند نشانی
مردم نام کوروش را به نیکی می برند
هرگز اینچنین در خاطر مردم نمانی ...

گروه مستان
دربخش دوم برنامه آهنگ انگلیسی می خواهم انسانی دیگرگونه باشم ساخته و سروده ی همای و آهنگ بسامه موچو از قدیمی ترین آهنگ های اسپانیایی ، اجرا خواهند شد .

در این باره از همای پرسیدم که آیا این قطعات هم در دستگاههای موسیقی ایرانی دوباره ساخته خواهند شد یا به اجرای همان کارها با سازهای ایرانی خواهند پرداخت ؟ و اگر بناست که دوباره آهنگ سازی شوند ، اندکی در باره ی چگونگی آن توضیح بدهد و او گفت که :

" همه ی نواهایی که در گوشه و کنار دنیا نواخته میشود ، هرکدام در گام هایی ساخته شده اند که ویژه ی همان فرهنگ و کشور است ، ولی بسیاری از این نواها به موسیقی ما بسیار نزدیک است و شباهت زیادی دارد ؛ مانند همین آهنگ بسامه موچو که در گام مینور ساخته شده ، بسیار به گام اصفهان ما نزدیک است . ما همان آهنگ را با تنظیم ایرانی به روی صحنه خواهیم برد . من این آهنگ را که بسیاری از خواننده های دنیا مانند الویس پریسلی ، خولیو، دومینگو و بوچلی خوانده اند ، بسیار دوست دارم و مردم هم در بسیاری از فرهنگ ها و زبان ها با آن آشنا هستند . من تصمیم گرفتم تا این آهنگ را هم به اسپانیایی و هم پارسی بخوانم ، بنابراین آن را به پارسی سرودم و از آقای پژوهشگر خواستم تا این کار را به شکلی تنظیم کند تا هم فضای اصلی آن ماندگار باشد و هم رنگ ایرانی داشته باشد و برای این کار به سازهای دیگری هم نیاز داشتیم که خوب بچه های دیگر گروه آنها را خواهند نواخت ، سازهایی مانند پیانو و کاخن. "

پس از آهنگ بسامه موچو ، آهنگ می خواهم انسانی دیگرگونه باشم اجرا می شود که چکامه ی آن را همای به فارسی سروده و به انگلیسی ترجمه شده است . این کار با آهنگسازی همای و تنظیم سینا جهان آبادی به روی صحنه خواهد رفت . پس از آن یک آهنگ کردی نیز که از ساخته های آزاد میرزاپوراست به شکل هم خوانی همای و میرزاپور اجرا میگردد. این قطعه که درتور اروپا نیزاجرا شد ، بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت . پس از آن کار تا پایان بخش دوم ادامه خواهد یافت .

این اجرای زیبا و بینظیر بناست تا به همین شکل و با همین ساختار در تمام تور آمریکا و تا پایان تور کانادا اجرا گردد .برای اطلاع دقیق از برنامه های این تورها می توانید به سایت همای و مستان سر بزنید.

و اما...
برآن شدم تا پس از گزارش کامل این کنسرت ها که برای هواداران بیرون از ایران و بیشتر برای ساکنان آمریکا و کانادا قابل بهره گیریست ، جویای آن شوم که این اجرا و آهنگ ها و حتی کارهای گذشته ی همای و گروه مستان بناست تا چگونه به دست دوستداران ساکن ایران برسد و پاسخی قطعی برای صدها پرسشی که همه روزه دراین باره به دستمان میرسد ، بیابم ... این بود که از جناب همای خواستم تا در وقتی فراخ و به شکلی ویژه دراین باره برایمان بگوید.

پرواز همای

ص - خوب جناب همای درباره ی این برایمان بگویید که ایرانیان ساکن ایران بناست چگونه از کارهای جدید و قدیم شما بهره ببرند ؟ هنوز پس از گذشت یک سال اپرت موسی و شبان و مرغ سحر ناله سر مکن به دست ما نرسیده است . بسیاری حتی درباره ی تهیه ی کارهای قدیمی تر گروه مستان می پرسند ، نمی خواهند آنها را به صورت تقلبی و نادرستی دانلود کنند و می پرسند که چگونه می توانند اصل آنها را تهیه نمایند ؟ .... صبر بر بسیاری پایان یافته و منتظر پاسخ روشنی هستند ، هر آنچه هست با ما بگویید....

همای - من خود نیز ازاین بابت بسیار نگران هستم و از اینکه هنوز بسیاری از برنامه های گذشته ی ما به دست هواداران نرسیده است ، شرمسارم ! اگرچه همه از کارهای ما باخبر هستند ولی هنوز کارها به دستشان نرسیده است . این نوید را می دهم که 3 کار گذشته ی ما با نام های این چه جهانیست ، سرزمین بیکران و ملاقات با دوزخیان بناست تا تابستان امسال از سوی حوزه ی هنری گیلان وارد بازار گردد و کنسرت های دیگر مانند کنسرت آمریکای 2008 و موسی و شبان و مرغ سحر ناله سر مکن نیز آماده برای پخش می باشند ولی در انتظار آن هستیم تا از راه قانونی و با مجوز وارد بازار گردند و در تلاش هستیم تا در همین ماه ها بتوانیم رضایت کارشناسان ارشاد را به دست آورده تا هم DVD وCD ها وارد بازار گردند وهم بتوانیم به اجرای زنده ی کنسرت بپردازیم.

ص - یعنی امسال می توانیم به اجرای برنامه ی زنده ی شما در ایران امیدوار باشیم ؟؟؟

همای - تمام تلاشمان بر آنست که بتوانیم و بسیار خوش بین هستیم و از آنجایی که به تازگی خبرهای تازه ای شنیده ایم ، هنوز منتظریم تا این زمینه فراهم گردد تا ما نیز در اولین فرصت هماهنگی ها را انجام دهیم .
درباره ی کسانی که در بیرون از ایران هستند باید بگویم که هم به راحتی به کنسرت ها می توانند بیایند و هم اینکه 6 کار از ما در بازارCD و DVD های اروپا و آمریکا و کانادا وجود دارند که به راحتی می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

امیدواریم که با این گزارش کامل و گفتگو با جناب همای به بسیاری از پرسشها و بی خبری ها پایان داده باشیم .
با نهایت آرزوی پیروزی و بهروزی برای شما دوستان خوب و مستان و همای عزیز ، بدرود.

....

----

قدیمی 08-07-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
کاربر فعال

گروه مستان و همای تور 2010 آمریکای خود را با نام «سربازان» از 15 آگست برابر با 24 مرداد ماه 1389 در تالار باشکوه والت دیزنی آغاز خواهند نمود.
جدول اجرای برنامه ها را در اینجا برای علاقه مندان می آوریم . اطلاعات کامل با جزئیات درباره ی هر برنامه در فایل پیوست آمده است :

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: doc Homay.doc‏ (45.5 کیلو بایت, 3 نمایش)

....

----

موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش