بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض فوتبال ایران دست های پشت پرده دارد؟

- هوشنگ نصیرزاده می گوید :« دستی پشت پرده فوتبال ایران نیست.»

وقتی سردبیر یکی از نشریات ورزشی کشور این سوال را مطرح کرد که آیا دستی پشت پرده این فوتبال است و آیا داوران ایران پولهایی خارج از عرف می گیرند؟ هوشنگ نصیرزاده پاسخ داد:« داوران ما اهل این کارها نیستند. این حرفها قشنگ نیست. این بچه ها با عشق می آیند و سوت می زنند . همه شان کارهای دیگری دارند و این درآمد داوری ، کار دوم شان محسوب می شود. » او همچنین این فرضیه ای که دستانی از بیرون فوتبال ایران را اداره می کند ، رد کرد و گفت:« مگر می شود بازی استقلال و پرسپولیس را به این شکل کنترل کرد. در بازی این همه صحنه عجیب می بینیم. چطور می شود به یک بازیکن گفت از راه دور شوت بزن و توپت بخورد به تیر و توی گل نرود یا خیلی صحنه های دیگر . من حداقل این حرف ها را قبول ندارم.»

به عکس نصیرزاده اما حاج رضایی اعتقاد داشت که فوتبال ایران را دست هایی از بیرون اداره می کند:« آنچه می گویم بر اساس شک به اتفاقاتی است که می بینم. برای شان هیچ سندی ندارم اما گاهی برایم این شک به یقین بدل می شود که دست هایی از بیرون این فوتبال را هدایت می کنند. فکر می کنم پولهای زیادی به کمپانی نامشروع اداره کننده لیگ می ریزد که ما از آنها اطلاعی نداریم و سندی هم در دست نیست تا بتوان با آنها برخورد کرد.»

در این بخش البته یکی از خبرنگاران سوالی از نصیرزاده پرسید که چقدرکارشناسان در جنجالهای داوری نقش دارند که نصیرزاده گفت:« اگر منظورت من هستم ، مطمئن باش بی دلیل از سپاهان حمایت نمی کنم. این فصل داوری ها به نفع سپاهان بوده و به تیم های دیگر لطمه زده است. با این وجود معتقدم هیچ یک از این اشتباهات عمدی نیست.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)