بازگشت   پی سی سیتی > تالار علمی - آموزشی و دانشکده سایت > پزشکی بهداشتی و درمان > روانشناسی

روانشناسی زیر تالار روانشناسی برای مباحث مربوط به این رشته

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-08-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تحليل شخصيت زير دوش حمام

تحليل شخصيت زير دوش حمام
شيوه دوش گرفتن اشخاص مي‌تواند اطلاعات زيادي را در خصوص نوع شخصيت‌تان بگويد. براي بعضي‌ها ممکن است تنها پنج دقيقه زمان لازم باشد اما براي بعضي ديگر اين زمان به بيش از 20 دقيقه مي‌رسد. استيون اسکچر، روان‌شناس آمريکايي معتقد است هر کاري که ما انجام مي‌دهيم بازتابي از شخصيت واقعي ما است و حمام نيز جايي اختصاصي است که ما در آنجا آزاد هستيم تا خودمان باشيم بنابراين عادات حمام کردن مي‌تواند حاوي اطلاعات مفيد شخصيتي باشد.
حمام نتيجه‌گرايان
معمولا حمام کردن افراد فعال 6 تا 10 دقيقه طول مي‌کشد. ليف زدن، شامپوي سر، آبکشي موها و سپس ماموريت تمام مي‌شود. اگر در اين گروه قرار داريد ويژگي شما اين است که هميشه در انجام کارها به دنبال يافتن راه حل سريع و مناسب هستيد. شما دقيقا مي‌دانيد که چه کاري مي‌خواهيد انجام دهيد و کار خود را با کيفيت انجام مي‌دهيد. شما فردي هدف‌گرا هستيد و شخصيتي از نوع شخصيت a داريد. افراد داراي اين شخصيت افرادي هستند که خونسرد نيستند، زمان برايشان بسيار مهم است، بعضي مواقع در ارتباط با موقعيت خود احساس عدم امنيت مي‌کنند، حس رقابت دارند، پرخاشگر هستند، معمولا چند کار را با هم انجام مي‌دهند و معتاد به کار مي‌شوند و کمترين تاخير در انجام کارها هم آنها را ناراحت مي‌کند.
حمام نمايشي‌ها
حمام جايي است که شما از قيد و بندهاي خود رها مي‌شويد و درون خود را آشکار مي‌سازيد. مثلا گاهي ممکن است شما وانمود کنيد که بطري شامپو ميکروفون است و صداي شرشر آب صداي کف زدن و تشويق است. شما در روياي اجراي يک نمايشنامه هستيد و تنها مي‌توانيد پشت درهاي بسته آن را به نمايش بگذاريد. به گفته اسکچر اين گونه افراد شخصيت جالبي دارند، اما پشت درهاي بسته بيشتر احساس امنيت مي‌کنند.
حمام در جستجوي آرامش
شما حمام کردن را بيش از حد طبيعي دوست داريد، چون حمام کردن به شما انرژي را که مي‌خواهيد مي‌دهد. درست مانند اين است که شما بخواهيد دوباره خود را شارژ کنيد. براي شما حمام کردن مثل نوشيدن يک فنجان قهوه است در اين صورت شما از جمله افرادي هستيد که هميشه نياز به نيروي کمکي از بيرون دارند. چه اين نيروي کمکي والدين‌تان باشد يا معلم‌تان يا رئيس‌تان. شما هيچگاه خودتان شروع نمي‌کنيد اما با کمک ديگران مي‌توانيد به هدف برسيد.
حمام خيالبافان
شما چه به فکر ثبت اختراعي باشيد يا فکر حل مشکلات روزمره خود باشيد، اگر خيالباف باشيد، از آن دسته افرادي هستيد که مشتاق هستند زماني را به تفکر اختصاص دهند. شما آدم خيال بافي هستيد و اين خيال‌بافي را بيشتر زير دوش انجام مي‌دهيد. حمام براي شما جايي است که به روياهايتان فکر مي‌کنيد و البته در برخي افراد بهترين افکار در حمام به ذهن آنها خطور مي‌کند.
منبع: ريدرزدايجست

سلامت ایران
با تشكر فريبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-08-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

استحمام من حدود 1.5 -2 ساعت طول میکشد با تموم شدن 1.5 صابون کامل

آواز هم میخونم مگر اینکه آخر شب باشه

قدیمی 12-10-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow تحليل شخصيت زير دوش حمام

سلام و تشکر
مطلب جالبی بود

در مورد حمام کردن
هر دفعه حدود 15 تا 30 دقیقه همه اش هم وایستادم یعنی کلا عادت دارم وایستم حتی هنگام مصاحبه یا گپ با رفقام، عادتیه که از دوران کارمندی سرم مونده
واسه همین هم تو حمام همیشه وامیستم البته فقط با دوش تلفنی سروکار دارم زیاد اهل دوش ثابت نیستم لگن و سرطاس و دولابچه و غیره هم نداریم که اهلش باشم یا نه:D
در مورد من تقریبا این صدق میکنه هر چند از عنوانش اصلا خوشم نیومد:

حمام خيالبافان (چه عنوان بدی)
شما چه به فکر ثبت اختراعي باشيد يا فکر حل مشکلات روزمره خود باشيد، اگر خيالباف باشيد، از آن دسته افرادي هستيد که مشتاق هستند زماني را به تفکر اختصاص دهند. شما آدم خيال بافي هستيد و اين خيال‌بافي را بيشتر زير دوش انجام مي‌دهيد. حمام براي شما جايي است که به روياهايتان فکر مي‌کنيد و البته در برخي افراد بهترين افکار در حمام به ذهن آنها خطور مي‌کند.

راست نوشته یه فکرایی تو حمام یا بعدش که با حوله میرم دراز می کشم یا میشینم یه گوشه مجله ای کتابی چیزی می خونم به ذهنم میرسه خودم کف می کنم.
نمونه اش راه فهمیدن سیستم عامکل گوشیهای نوکیا بود برای من که اصلا نوکیا نداشتم تا حالا و ازش خوشم نمی اومد ولی مجبور بودم به خاطر فروم و کوروش و قسمتی که به من محول شده یاد بگیرم
مجبور بودم یاد بگیرم ولی نمی دونستم چجوری
اهل دنبالش رفتن و پرسیدن هم نبودم چون میل داشتم خودم مشکلم رو حل کنم که با یه ترفند در شیوه کار خودش جا افتاد و کف کردم

فکر کنم حمام کردن کوروش هم این مدل باشه چون خودش هم نوشته چهچه میزنه:D:

حمام نمايشي‌ها
حمام جايي است که شما از قيد و بندهاي خود رها مي‌شويد و درون خود را آشکار مي‌سازيد. مثلا گاهي ممکن است شما وانمود کنيد که بطري شامپو ميکروفون است و صداي شرشر آب صداي کف زدن و تشويق است. شما در روياي اجراي يک نمايشنامه هستيد و تنها مي‌توانيد پشت درهاي بسته آن را به نمايش بگذاريد. به گفته اسکچر اين گونه افراد شخصيت جالبي دارند، اما پشت درهاي بسته بيشتر احساس امنيت مي‌کنند.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)