بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > شعر و ادبیات > ادبیات طنز

ادبیات طنز در این تالار متون طنز مناسب و بحث در مورد طنز قرار دارند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-14-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation طنز خواستگاری، طنز ازدواج،دنیای زن و شوهرها از دیدگاه طنز

جواهراتی در قصر [IMG]****************************/50.gif[/IMG] [IMG]****************************/50.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG]
خبر: اخيرا يک CD غيراخلاقي که بازيگر نقش زن آن چهره‌اي شبيه به بازيگر سريال جواهري در قصر (لي‌يانگ‌اي) دارد، روانه بازار غيرقانوني CD شد که البته با سرعت عمل نیروی‌انتظامی، همچون دیگر CDهای غیراخلاقی عرضه شده در ماه‌های اخیر از تکثیر گسترده باز ماند!! (منبع: عصر ایران)[IMG]****************************/60.gif[/IMG]

خبر رسید که سی‌دی غیر اخلاقی منتسب به بازیگر سریال جواهری در قصر به بازار آمده و از فروش خوبی هم برخوردار شده‌است.[IMG]****************************/42.gif[/IMG]
به همین مناسبت، گروهی از خوانندگان کره‌ای که حسابی جوگیر شده‌بودند ضمن تکذیب این خبر و با اعلام اینکه بازیگر فیلم غیر اخلاقی با بازیگر سریال نرگس –ببخشید سریال جواهری در قصر - فقط تشابه ظاهری دارند ترانه زیر را سروده و خوانده‌اند.[IMG]****************************/76.gif[/IMG]

این ترانه را با سبک رپ بخوانید لطف[IMG]****************************/174.gif[/IMG] ا (خوانندگان: کیم دونگ یاس و ایل چونگ آمین):
هیشکی نگفت یه دختره تنها توی آشپزخونه[IMG]****************************/52.gif[/IMG]
با نقشه بانو چویی چطوری سالم می‌مونه؟[IMG]****************************/68.gif[/IMG]

چه حالی داشت وقتی که دید سی‌دیش به بازار اومده [IMG]****************************/37.gif[/IMG]
همه با هم داد بزنین: بانو چویی خیلی بده [IMG]****************************/65.gif[/IMG]

بانو چویی اینو بدون اگر که گیرت بیارم [IMG]****************************/51.gif[/IMG]
پای چشای خوشگلت کلی بادمجون می‌کارم [IMG]****************************/50.gif[/IMG]

(در نسخه اصلی به‌جای کاشتن بادمجان از اعمالی غیر اخلاقی نام برده شده‌بود که به دلیل مراجعه افراد زیر 18سال به این فروم، از ذکر جزئیات اعمال غیر اخلاقی مورد اشاره معذوریم - مترجم )
بدون دروغ نیست این حرفا داره صحت
همه به یانگوم تهمت می‌زنن بی‌جهت

ماییم وارث درد ماییم باعث مرگ
غیرت کره‌ای‌ها رو صاعقه زد [IMG]****************************/293.gif[/IMG]

(متاسفانه مساله غیرت در کره‌جنوبی کاملا رنگ باخته و به فراموشی سپرده شده‌است. چند هفته پیش در سینماهای این کشور فیلمی به نام نقاب اکران شد که مصداق کامل ترویج بی‌غیرتی بود - مترجم)
دختر کره‌ای ناموس تو ناموس من [IMG]****************************/278.gif[/IMG]
حالا که کسی نمی‌بینه بده یه بوس به من [IMG]****************************/310.gif[/IMG]

چطوری دلمون اومد با آبروی یه دختر بازی کنیم؟
بهتر نیست عوض اینکارا بریم توی خیابون دختر‌بازی کنیم؟ [IMG]****************************/283.gif[/IMG]

حالا کنج آشپزخونه تکیه داده تنها
حسودی می‌کنن بهش همه زنها

گفت به خدا ای خدای من فقط یه خواهش
دلم تنگه واسه مین‌جانگ‌هو و روی ماهش [IMG]****************************/299.gif[/IMG]

کاش می شد بی‌سانسور بکنمش بغل [IMG]****************************/281.gif[/IMG]
باهاش برم هر چه زودتر من ماه عسل [IMG]****************************/303.gif[/IMG]

(ظاهرا صدا و سیمای کره‌جنوبی ید طولایی در سانسور دارد. راویان می‌گویند در نسخه بدون سانسور سریال، گاهی اوقات اتفاقات خاصی می‌افتد! - مترجم)[IMG]****************************/59.gif[/IMG]
پس کجا رفته غیرت مردای این شهر سئول؟
چرا واسه خرید سی‌دی یانگوم نمی‌دید پول؟

این سی‌دی ها داره حق کپی‌رایت
مفتی دانلود نکنی از اینترنت و سایت

(تکثیر غیر مجاز سی‌دی و عدم رعایت کپی‌رایت در کشور کره به صنعت سینما و سایر صنایع این کشور لطمه شدیدی وارد کرده‌است. همین چند روز پیش بود که هنرمندان کره‌ای در موزه سینمای کره نسبت به تکثیر غیر مجاز آثارشان اعتراض کردند - مترجم)[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
یانگوم کلی زحمت کشید تا شد یه طبیب
چطور دلتون اومدید دادینش فریب؟

اون بود یک جواهر در قصر
خوشگلتر از اون نیست حتی در ولیعصر [IMG]****************************/55.gif[/IMG]

(توضیح مترجم: این خیابان ولیعصر با آن خیابان ولیعصر که در تهران وجود دارد متفاوت است. در خیابان ولیعصر سئول، حوالی ونک، پارک ملت و تجریش، دختران زیبایی به چشم می‌خورند اما یانگوم یه‌چیز دیگه‌است) [IMG]****************************/43.gif[/IMG] [IMG]****************************/43.gif[/IMG]

عوض دیدن فیلم غیراخلاقی یانگوم
بشینید به تماشای فیلم غیر اخلاقی گیومیونگ

با تلویزیون‌های 80 اینچ سامسونگ [IMG]****************************/48.gif[/IMG]
سینما را به خانه بیاورید![IMG]****************************/40.gif[/IMG]

(ببخشید که اینجوری شد! پیامهای بازرگانی کره هم گاهی اوقات پابرهنه وارد سریال می شود. ظاهرا اینها هم از مهران مدیری و باغ مظفر یاد گرفته‌اند - مترجم)[IMG]****************************/44.gif[/IMG]

اگه نظر منو می‌خوای یونسنگ خیلی خوشگلتره [IMG]****************************/43.gif[/IMG]
اما افسوس واسه من خورد نمی‌کنه تره [IMG]****************************/80.gif[/IMG]

(خداییش دیگه! من اگه جای این مین‌جانگ‌هو بودم یونسنگ رو انتخاب می‌کردم - مترجم) [IMG]****************************/76.gif[/IMG]
بحثو عوض نکنیم وقتمون کمه
من دارم می‌گم به همه

دیدن سی‌دی کپی داره مشکل شرعی [IMG]****************************/103.gif[/IMG]
همیشه اوریجینالشو ببین نه جنس فرعی [IMG]****************************/103.gif[/IMG]

می‌گم به اونایی که واسه باقی حرف تشنه‌ان [IMG]****************************/218.gif[/IMG] [IMG]****************************/218.gif[/IMG]
کپی غیر مجاز سی‌دی رو بشکن [IMG]****************************/217.gif[/IMG] [IMG]****************************/216.gif[/IMG]

من نمی‌شکم / بشکن / بشکن بشکنه بشکن [IMG]****************************/227.gif[/IMG] [IMG]****************************/227.gif[/IMG]
اینجا بشکنم یار گله داره / اونجا بشکنم یار... [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG]

(در اینجا شما می توانید جوگیر شده و به حرف خواننده عمل کنید - مترجم) [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG]

نکته۱: اسم سریال را گذاشته‌اند جواهری در قصر اما تا جاییکه بنده سریال را دیده‌ام نه یکی دوتا که ده‌ها جواهر در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. بنابراین توصیه می‌شود در اسرع وقت، نام این سریال را به جواهراتی در قصر تغییر دهند. [IMG]****************************/222.gif[/IMG] [IMG]****************************/222.gif[/IMG] [IMG]****************************/222.gif[/IMG] [IMG]****************************/222.gif[/IMG]

نکته۲: من تنها چند قسمت از سریال را دیده‌ام. بنابراین اگر در تلفظ اسامی شخصیتهای سریال ایرادی می‌بینید به حساب کم‌سوادی‌ام بگذارید. [IMG]****************************/281.gif[/IMG] [IMG]****************************/281.gif[/IMG]

اینم عکساش

کاربران زیر از امیر عباس انصاری به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 11-14-2007

Talking جواهراتی در قصر !!!!! ( نبینی از دستت رفته )

باز هم عکس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D
قدیمی 11-14-2007

Talking جواهراتی در قصر !!!!! ( نبینی از دستت رفته )

قابل توجه مراجعه کنندگجان محترم..[IMG]****************************/272.gif[/IMG] . چشماتونو درویش کنین هااااا[IMG]****************************/167.gif[/IMG] [IMG]****************************/167.gif[/IMG] [IMG]****************************/167.gif[/IMG]
این جیگر کره ای شووووور داره جیگررررررررررر[IMG]****************************/175.gif[/IMG]
( ظاهرا خیال طلاق و طلاق کشی هم نداره..
[IMG]****************************/162.gif[/IMG] .. پس بریم مخ دخترای بسیار خانم و خونگرم!!!!!! ایرانی رو بزنیم بهتره .[IMG]****************************/65.gif[/IMG] . )
نه غلااااااام :D:D

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 11-14-2007 در ساعت 10:27 PM دلیل: تغییر متن
قدیمی 11-14-2007

Exclamation طنز ازدواج (کلیه مطالب و متون طنز در مورد ازدواج و حواشی آن فقط اینجا)

روش هاي مختلف و متنوع بازاريابي و البته (دختر زيبا در مهماني !!)

* شما در يك مهماني ، يك دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازش خوشتون مياد ، بلافاصله ميرين پيشش و مي گين : "من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج كن"

به اين ميگن بازاريابي مستقيم

* شما در يك مهماني به همراه دوستانتون ، يك دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازش خوشتون مياد ، بلافاصله يكي از دوستاتون ميره پيش دختره ،به شما اشاره مي كنه و مي گه : " اون پسر ثروتمنديه ، باهاش ازدواج كن"

به اين ميگن تبليغات

* شما در يك مهماني ، يك دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازش خوشتون مياد ، بلافاصله ميرين پيشش و شماره تلفنش رو مي گيرين ، فردا باهاش تماس مي گيرين و مي گين : "من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج كن"

به اين ميگن بازاريابي تلفني

* شما در يك مهماني ، يك دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازش خوشتون مياد ، بلافاصله كراواتتون رو مرتب مي كنين و ميرين پيشش ، اون رو به يك نوشيدني دعوت مي كنيين ، وقتي كيفش مي افته براش از روي زمين بلند مي كنين ، در آخر هم براش درب ماشين رو باز مي كنين و اون رو به يك سواري كوتاه دعوت مي كنين و ميگين : " در هر حال ،من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج مي كني؟"

به اين ميگن روابط عمومي.... [IMG]****************************/236.gif[/IMG]
قدیمی 11-15-2007
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

پدر: دوست دارم با دختری به انتخاب من ازدواج کنی

پسر: نه من دوست دارم همسرم را خودم انتخاب کنم

پدر: اما دختر مورد نظر من ، دختر بیل گیتس است

پسر: آهان اگر اینطور است ، قبول است

پدر به نزد بیل گیتس می رود و می گوید:

پدر: برای دخترت شوهری سراغ دارم

بیل گیتس: اما برای دختر من هنوز خیلی زود است که ازدواج کند

پدر: اما این مرد جوان قائم مقام مدیرعامل بانک جهانی است
بیل گیتس: اوه، که اینطور! در این صورت قبول است

بالاخره پدر به دیدار مدیرعامل بانک جهانی می رود

پدر: مرد جوانی برای سمت قائم مقام مدیرعامل سراغ دارم

مدیرعامل: اما من به اندازه کافی معاون دارم!

پدر: اما این مرد جوان داماد بیل گیتس است!

مدیرعامل: اوه، اگر اینطور است، باشد

و معامله به این ترتیب انجام می شود

نتیجه اخلاقی: حتی اگر چیزی نداشته باشید باز هم می توانید
چیزهایی بدست آورید. اما باید روش مثبتی برگزینید!!!!
نظر شما چیه؟

2 کاربر زیر از دانه کولانه سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 02-03-2008
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Talking ازدواج يعني چه ؟

از حالا تا هميشه با هم بودن !!

راههای مشترک در زندگی داشتن!!

دادن لقب هاي قشنگ به يکديگر!!

باهم خريد کردن !!

تماشاي يک کانال باهم ديگه !!

کاملا عاقلانه راجع به مشکلات بحث کردن !!

بردن دمپايشان دم در وقتی که از سرکار برمي گرده !!

فقط به او فکر کردن !!

صبورانه منتظرش بودن !!

اينها لذت ازدواج کردن است !!

قدیمی 07-12-2008

با سلام
عنوان تاپیک رو تغییر دادم تا جامع و کلی بشه و ادامه پیدا کنه
طنز ازدواج (کلیه مطالب و متون طنز در مورد ازدواج و حواشی آن فقط اینجا)
لطفا حدود را رعایت کنید و البته از خوندن مطالب طنز هم با عکس العمل و شدت فراوان ناراحت نشوید
در حد معمول کمی شادی هیچ اشکالی ندارد.
[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
موفق باشید و به امید ادامه پیدا کردن این تاپیک و شکفتن تالار ادبیات طنز[IMG]****************************/36.gif[/IMG]
قدیمی 11-17-2008
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink طرز تهیه کیک ازدواج ...

مواد لازم :

- چند قاشق بزرگ تفاهم

- یک فنجان مدارا

- نصف فنجان سعه صدر

- سه قاشق مربا خوری شکیبایی

- مقداری پودر تسامح مخلوط با پودر گذشت

- نصف فنجان صمیمیت

- چهار قاشق غذا خوری محبت

- مقدار مبسوطی پودر نرم عشق همراه با گرد دلدادگی

- نیم کیلو گرم احترام متقابل

- چند دانه درشت وفاداری

- یک پیمانه حسن نیت

- یک لیوان همراهی

- دو فنجان خوش قولی

- سه فنجان پر روغن شنوایی

- دو کاسه صداقت

- یک لیوان ادب مخلوط با یک فنجان نزاکت

- به اضافه مقدار کافی شکر دلبری ، نمک عطوفت، و ادویه شور و شوق.

طرز تهیه

-- ابتدا مواد محبت و عشق و دلدادگی و صمیمیت را با هم مخلوط کنید و خوب با همزن مهربانی به همشان بزنید تا مخلوط یک دست و همگنی از صفا و صمیمیت درست شود.

-- سپس چند قاشق تفاهم به آن بیفزایید و پودر تسامح مخلوط با پودر گذشت را به مایه اضافه کنید.

-- بعد ادویه شور و شوق و نمک عطوفت را بر روی مخلوط بریزید و خوب به هم بزنید تا مخلوط خوش چاشنی شود.

-- یک فنجان مدارا و نصف فنجان سعه صدر را به مخلوط اضافه کرده، و سه قاشق مربا خوری شکیبایی را نیز به آن بیفزایید و گرد دلدادگی را روی مخلوط ریخته ، حال مخلوط را در طرف مخصوص طبخ کیک که باید از جنس نسوز نرمش و انعطاف پذیر باشد بریزید و چند دانه درشت وفاداری را به آن اضافه کنید.

-- سپس به مقدار کافی شکر دلبری و یک لیوان ادب مخلوط با یک فنجان نزاکت را به آن اضافه فرمایید. سه فنجان پر روغن شنوایی و دو کاسه صداقت را هم داخل ظرف ریخته و مخلوط را روی شعله ملایم ملایمت گذاشته و برای مدت زمان کافی صبر کنید تا کیک پخته شود و به رنگ طلایی رویا درآید.

-- برای تزیین روی کیک تان هم می توانید از پودر احترام متقابل و مایع رنگی حسن نیت همراه با مواد معطر همراهی و خوش قولی استفاده کنید.

-- حالا دیگر کیک آماده استفاده است و می توانید این کیک دو نفره را همراه همسر خود - برای یک عمر تمام صد و بیست ساله - دو نفری نوش جان بفرمایید و از مزه شیرین و عالی آن تا آخر عمر کیف کنید و لذت ببرید.

* اگر هم خواستید دعایش را به جان ما بکنید مانعی ندارد.

قدیمی 09-08-2009
chamooshak chamooshak آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید

[quote=Mina110;33724]
مواد لازم :

- چند قاشق بزرگ تفاهم

- یک فنجان مدارا

- نصف فنجان سعه صدر

- سه قاشق مربا خوری شکیبایی

- مقداری پودر تسامح مخلوط با پودر گذشت

- نصف فنجان صمیمیت

- چهار قاشق غذا خوری محبت

- مقدار مبسوطی پودر نرم عشق همراه با گرد دلدادگی

- نیم کیلو گرم احترام متقابل

- چند دانه درشت وفاداری

- یک پیمانه حسن نیت

- یک لیوان همراهی

- دو فنجان خوش قولی

- سه فنجان پر روغن شنوایی

- دو کاسه صداقت

- یک لیوان ادب مخلوط با یک فنجان نزاکت

- به اضافه مقدار کافی شکر دلبری ، نمک عطوفت، و ادویه شور و شوق.

طرز تهیه

-- ابتدا مواد محبت و عشق و دلدادگی و صمیمیت را با هم مخلوط کنید و خوب با همزن مهربانی به همشان بزنید تا مخلوط یک دست و همگنی از صفا و صمیمیت درست شود.

-- سپس چند قاشق تفاهم به آن بیفزایید و پودر تسامح مخلوط با پودر گذشت را به مایه اضافه کنید.

-- بعد ادویه شور و شوق و نمک عطوفت را بر روی مخلوط بریزید و خوب به هم بزنید تا مخلوط خوش چاشنی شود.

-- یک فنجان مدارا و نصف فنجان سعه صدر را به مخلوط اضافه کرده، و سه قاشق مربا خوری شکیبایی را نیز به آن بیفزایید و گرد دلدادگی را روی مخلوط ریخته ، حال مخلوط را در طرف مخصوص طبخ کیک که باید از جنس نسوز نرمش و انعطاف پذیر باشد بریزید و چند دانه درشت وفاداری را به آن اضافه کنید.

-- سپس به مقدار کافی شکر دلبری و یک لیوان ادب مخلوط با یک فنجان نزاکت را به آن اضافه فرمایید. سه فنجان پر روغن شنوایی و دو کاسه صداقت را هم داخل ظرف ریخته و مخلوط را روی شعله ملایم ملایمت گذاشته و برای مدت زمان کافی صبر کنید تا کیک پخته شود و به رنگ طلایی رویا درآید.

-- برای تزیین روی کیک تان هم می توانید از پودر احترام متقابل و مایع رنگی حسن نیت همراه با مواد معطر همراهی و خوش قولی استفاده کنید.

-- حالا دیگر کیک آماده استفاده است و می توانید این کیک دو نفره را همراه همسر خود - برای یک عمر تمام صد و بیست ساله - دو نفری نوش جان بفرمایید و از مزه شیرین و عالی آن تا آخر عمر کیف کنید و لذت ببرید.

* اگر هم خواستید دعایش را به جان ما بکنید مانعی ندارد.

[/quote]یادت رفت که بگی برای تهیه کیک و آمیختن مواد اولیه باید اول ظرف "خریت" را به اندازه مناسب تدارک دیده باشی.
قدیمی 11-19-2008
mazbooh mazbooh آنلاین نیست.
تازه وارد

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام
منهم از مینا خانوم تشکر میکنم
واگر ممکنه به ایمیل من************* بازم از این مطلبها برام بفرستد
همین

=====================
کاربر عزیز ضمن خوشامد گویی به شما عرض کنم
درج ایمیل در نوشته ها کار درستی نیست همچنین برای خود شما ایجاد مشکل خواهد کرد (ارسال اسپم)
شما ایمیل خودتون رو در پروفایلتون قرار بدید
ضمن اینکه شما باید از مطالب ما در داخل سایت استفاده کنید
کاربران برای شما نوشته ای رو ارسال نمیکنند

ویرایش توسط دانه کولانه : 11-19-2008 در ساعت 12:22 PM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش