بازگشت   پی سی سیتی > خودرو > سایر مسائل خودرو > تیونینگ و آپشنهای خودرو

تیونینگ و آپشنهای خودرو مباحث مرتبط با تیونینگ و آپشن های خودرو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-19-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام
جدید فيل-تر هواي اسپرت چيست ؟

***** هواي اسپرت چيست ؟

بدون هيچ درنگ به سراغ ***** هوای اسپرت ميرويم خود اينها برای اين کار به همراه لوله های رابط طراحی شده اند به طور مثال اين نمونه برای پژو ۲۰۶ است که هوای مورد نياز خود را از قسمت بالای جلو پنجره تآمين ميکند و هوای خنک را پس از ***** کردن به طرف هوزينگ دريچه گاز ميفرستد البته جنس خود ***** خيلی شرطه به عنوان مثال ***** های کربنی بازده بالايی دارند و نوعی از ***** ها توليد شده که قابليت شستشو با ماده مخصوصس را دارا بوده ولی ***** های استوانه ای شکل از نوار های کاغذی که به صورت زيگزاگ و شبه مخروط هستند دارای بازده خوبی بود و مانع کمتری در راه سيال عبوری ايجاد ميکند به طور مثال در يک ***** هوای اسپرت سطح تصفيه کننده کاغذ اطلسی ازلحاظ سطح مقع دو سوم بيشتر از نوع فابريک بوده و قابليت ***** کردن هوای ورودی را تا حد ذرات معلق بيست ميکرون را دارا است.

دريچه گاز و مجرا های جانبی: وقتی که سيال عبوری را در يک لوله ای که تقريبآ با افق موازی است مطالعه ميکنيد به فرمول هايی مانند بقای جرم و برنولی بر ميخوريم که هر کدام جای بحث و تآمل بسيار داردولی اگر به يک نتيجه گيری قناعت کنيم ميشود گفت که (( سرعت سيال در اين منتقه و لولهای بعد از آن يا کند شوند است يا تند شونده پس فشار سيال به دو عامل بستگی دارد ۱-اختلاف ارتفاع و اختلاف سرعت بين دونقطه (قبل و بعد از دريچه گاز)و از انجا که لوله را افقی فرض کرديم پس اختلاف ارتفاع حذف ميشود و سرعت ميماند که بازم با استفاده از قانون برنولی ميشود گفت که سرعت و سطح مقطع با هم نسبت معکوس دارند و اگر ما سطح مقطع دريچه گاز رو بزرگتر کنيم در فشار هوای ورودی ( بيشتر در حالت فول گاز)تاثير مستقيم دارد)) - اگه بطور ساده بيان کنيم هوا بايد مسيری ديفيوزر مانند را طی کند تا به سوپاپ برسد يعنی ما ***** هوا را بينهايت ارزش گذاری کنيم بايد شيب يکسانی اين ديفيوزر را با مجرای ورودی سوپاپ متصل کند و حالا بسته به مکان قرارگيری دريچه گاز ميتوان قطر مناسب را برای آن بدست آورد
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-20-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

جل الخالق ! ادم چه چیزایی میبینه !
من این تاپیکو دیدم اومدم تقویتش کنم چند تا مطلب توی نت دیدم اومدم بذارم اینجا مثل اموزش تصویری نصب ف-لتر اسپرت و ...
توی یکی از سایتها دیدم که همینطور که من فی-لتر رو جدا نوشتم اونم جدا نوشته یادم افتاد من خودم توی سایت واژه فیل-تر رو سانسور کردم چطور شد خانم دلتنگ این تاپیک رو گذاشت ولی فیل-ترش رو نشون داد...یادم افتاد که ما دو جور "ی" داریم یکیش نقطه داره یکیش بی نقطه ي و ی
خب سیسیتم من ی هست و من اونو فیل-تر کردم اینه که اومدم اینم سانسور کردم ناجارا این تاپیک دیگه به درد نمیخوره که ادامه ش بدم...

قدیمی 07-20-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

ببين چي شد انگاري يه كلمه زشت نوشتم حالا سانسور شده چه باحال
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش