بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > اینترنت و شبکه INternet & network > اخبار IT

اخبار IT جدیدترین اخبار آی تی در این تالار

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض Gigabyte GOOC2010 كليد خورد

ايتنا- علاقه‌مندان به اوركلاكينگ در ايران بار ديگر فرصت يافته‌اند تا با شركت در مسابقه آزاد اوركلاكينگ گيگابايت، دانش فني خود را به بوته آزمايش گذاشته و شانس خود را براي حضور در مسابقات جهاني امتحان كنند.

مسابقات Gigabyte GOOC‌ به رسم سه سال گذشته در سال 2010 نيز با نهايت توان برگزار خواهد شد و كشور ايران نيز از يك سهميه جهت اعزام تيم برخوردار خواهد بود. از اين رو گروه شركت‌هاي آواژنگ اقدام به برگزاري مسابقاتي آنلاين به كمك وب‌سايت pcnetwork.ir و مرجع جهاني HWbot نموده است تا چهره برترين تيم اوركلاكينگ ايران جهت اعزام به مسابقان جهاني شناخته شود.

مسابقات مقدماتی به میزبانی 34 كشور جهان در ماه‌های ارديبهشت و خرداد 2010 برگزار می‌شود. افراد پیروز این مرحله در هر کشور، در مسابقات منطقه‌ای Asia, China, Europe, North America و South America به رقابت خود ادامه داده و سپس راه یافتگان به مسابقه نهایی در شهريور ماه رقابت‌های خود را در تایوان به پایان خواهند رساند.

در اين راستا مسابقه انتخابي ايران با نام GOOC2010 Iran Qualification به صورت رسمي از تاريخ بيستم اسفند ماه آغاز شده است و شركت كنندگان جهت آگاهي از قوانين و شرايط شركت در مسابقه مي‌توانند به وب سايت overclocking.ir مراجعه نماييد. زمان شركت در مسابقه تا تاريخ 20 ارديبهشت است و تيم برتر نيمه دوم خرداد به مسابقات جهاني اعزام خواهد شد.

همچنين جهت كسب اطلاعات تكميلي، آشنايي با تيم‌هاي شركت كننده، سوالات فني و مشاهده ركوردهاي ثبت شده مي‌توانيد به انجمن اختصاصي اين مسابقه در وب‌سايت pcnetwork.ir مراجعه نمایید.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)