بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ادعاهاي جديد باشگاه استقلال

در حالي که پرسپوليسي ها ماجراي گل آفسايد داربي را به فراموشي مي سپارند، باشگاه استقلال ادعاهاي جديدي مطرح کرد.

در حالی که 3 روز از برگزاری داربی پایتخت سپری شده است و ماجرای گل آفساید پرسپولیس زیر سایه اخراج شیث رضایی قرار گرفته است، باشگاه استقلال امروز به استناد فیلم و عکس های جدید ادعای یک ضربه پنالتی کرد، گل پرسپولیس را آفساید اعلام کرد و به حسین بادامکی هافبک پرسپولیس کارت قرمز داد!
استقلالی ها پس از مشاهده مجدد دربي 69 به نکته جالبي برخورده اند : حسين بادامکي،‌ هافبک مياني تيم فوتبال پرسپوليس که يک بار در دقيقه 25 نيمه اول به علت خطا بر روي مجيدي از داور مسابقه کارت زرد گرفت،‌دو مرتبه ديگر در ثانيه دوازدهم (خطا بر روي برهاني) و دقيقه 28 نيمه اول (خطا بر روي ميداودي) به عمد و به وضوح مرتکب خطا شده که با لحاظ تمامي جهات منصفه داوري هم مستوجب کارت زرد بود.
حال علاوه بر پنالتي صورت گرفته بر روي ميلاد ميداوودي بايد ديد آيا 10 نفره شدن تيم پرسپوليس در نيمه اول نمي‌توانسته در جريان بازي تاثيرگذار باشد؟ آيا کارشناس داوري وجود دارد که بتواند حضور هافبک سرخپوشان در نيمه دوم را توجيه کند؟ آيا پرسپوليس تا انتهاي بازي عادلانه با يازده نفر مقابل استقلال بازي کرد و باخت؟ آيا استقلال نمي‌توانست به حريف 10 نفره بيش از يک گل بزند؟
سایت باشگاه استقلال همچنین با استناد به عکسی که از شبکه جام جم گرفته شده است ادعا کرده که گل پرسپولیس کاملا مردود بوده و باید به يک توهم بي‌دليل خاتمه داده شود و اجازه «دبه» کردن را به کسي ندهد! استقلالی ها توصیه کرده اند فردوسی پور با استناد به این عکس در برنامه نود موضوع گل پرسپولیس را خاتمه یافته اعلام کند. به نوشته سایت استقلال اين عکس از جهتي خيال پرسپوليسي‌ها را نيز راحت مي‌کند؛ آنها مي‌بينند که در دقيقه 6 مسابقه گل قانوني و درستي نزده‌اند پس آرام مي‌گيرند و به بقيه بازي‌‌هاي بعدي فکر مي‌کنند
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

حمله قهرمان به قلب تاتنهام در جوزپه‌مه‌آتزا

مدافع قهرماني قاره‌سبز در ادامه ديدارهاي دور سوم رقابت‌هاي مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا به مصاف نماينده انگليس مي‌رود.

تيم اينترميلان که فصل گذشته با رهبري خوزه مورينيو،‌ مربي پرتغالي کنوني رئال‌مادريد اسپانيا، موفق شد به مقام نخست اين پيکارها برسد، فرداشب در ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا ميزبان تاتنهام است.
راه‌راه‌پوشان نراتزوري که امسال با هدايت رافائل بنيتس، سرمربي اسپانيايي فصل قبل ليورپول، از دو بازي قبلي يک برد و يک تساوي را اندوخته کرده و با 4 امتياز، صدرنشين گروه اول هستند، مي‌کوشند با کسب هر سه امتياز جدال سخت با حريف ليگ برتري موقعيت خويش را در اين دسته استحکام ببخشند.

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ساختمان جديد يوفا با حضور پلاتيني افتتاح شد

ساختمان جديد اتحاديه فوتبال اروپا(يوفا) در آستانه مسابقات دور سوم ليگ قهرمانان افتتاح شد.

روز گذشته در حضور ميشل پلاتيني، رئيس و ديگر مقامات اين ارگان، همچنين روساي 53 فدراسيون اروپايي عضو اين سازمان، عمارت جديد يوفا در شهر نيون در آستانه دور سوم پيکارهاي يادشده (ديدارهاي امشب و فرداشب) به بهره‌برداري رسيد.
اين ساختمان بالغ بر چهار طبقه و به شکل استوانه‌اي شکل مشرف به درياچه ژنو است. محلي که امکان فعاليت را براي 200 کارمند عالي‌ترين مرجع فوتبال قاره را ممکن مي‌کند.
در خلال اين مراسم، مسئولين فني به مقامات سازمان امکانات پيشي‌بيني شده پيشرفته اين بنا را توضيح دادند که مورد استقبال زياد واقع شد.
در گذشته‌هاي دور مقر اين اتحاديه در شهر پاريس فرانسه قرار داشت که پس از 35سال به برن سوئيس انتقال يافت. در ماه فوريه سال 1995 کارمندان و مديران اين اتحاديه به شهر نيون کشور يادشده نقل مکان کردند.

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

قطري‌ها در تدارک ميزباني برزيل و آرژانتين

مسوولان فوتبال قطر در تدارک ديدار حساس تيم‌هاي ملي برزيل و آرژانتين هستند.

در حالي که نزديک به يک ماه ديگر تا ديدار دوستانه تيم‌هاي برزيل و آرژانتين در دوحه قطر زمان باقي مانده است، مسوولان برگزاري اين ديدار از هم اکنون در انديشه تدارک ويژه اين بازي و فروش 50 هزار بليت اين ديدار هستند.

قطري ها که مطمئن هستند که ورزشگاه خليفه شهر دوحه درروز 26 آبان ماه مملو از تماشاگر خواهد شد، از هم اکنون قيمت بليت‌هاي اين بازي را اعلام تا در روزهاي آتي فروش آن را آغاز کنند.

براي ديدار تيم‌هاي ملي برزيل و آرژانتين که ستاره هاي نامي فوتبال جهان را در ترکيب خود خواهند داشت، بليت‌هايي با قيمت 500 – 300 و 50 ريال قطر تعيين شده است.

شایان ذکر است که ديدار تيمهاي برزيل و آرژانتين روز چهارشنبه 26 آبان ماه در ورزشگاه ملي خليفه شهر دوحه برگزار خواهد شد .

گفتنی است که قطر ميزبان جام ملت‌هاي 2011 آسيا يکي از نامزدهاي ميزباني جام جهاني است.

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

در آستانه جدال امشب رئال با ميلان

دروازه‌بان تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا بازي امشب تيمش را برابر آ.ث ميلان اولين جدال جدي اين فصل از فوتبال دانست.

ايکر کاسياس تصريح کرد: ميلان تيم بسيار بزرگي است و نبايد تصور کنيم بازيکنان بزرگش در فضاي برنابئو تحت تاثير محيط قرار خواهند گرفت، همانطور که ما نيز تحت تاثير سن‌سيرو قرار نمي گيريم.
وي ادامه داد: رونالدينيو از ديد من کليدي‌ترين بازيکن بازي امشب نيست اما نسبت به سايرين دونده‌تر و تاثيرگذارتر خواهد بود و مدافعين ما بايد مراقب او باشند.
کاسياس خاطرنشان کرد: همانطور که مورينيو نيز گفته اين بازي چيزي بيشتر از يک بازي است و بايد مراقب همه چيز باشيم. به راستي يک فينال بسيار زودهنگام را در ليگ قهرمانان اروپا تجربه مي کنيم.

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مرحله يک شانزدهم رقابت‌‎هاي فوتبال جام حذفي

مرحله يک شانزدهم رقابت‌‎هاي فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور امروز با برگزاري ديدارهاي زير آغاز مي‌شود:

* پاس همدان - استقلال تهران، ساعت 15، ورزشگاه قدس همدان
* داماش گیلان - سایپا البرز، ساعت 15، ورزشگاه عضدی رشت
* فولاد نطنز - نفت تهران، ساعت 15، ورزشگاه صفائیه اصفهان
* مس کرمان - نفت مسجد سلیمان، ساعت 15، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
* پیکان قزوین - کاوه تهران، ساعت 15، ورزشگاه رجایی قزوین
* ماشین سازی تبریز - سپاهان اصفهان، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
* شهرداری بندرعباس - صبای قم، ساعت 15، ورزشگاه تختی بندرعباس
* ایرانجوان بوشهر - ملوان بندرانزلی، ساعت 17، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
* فولاد خوزستان - سپیدرود رشت، ساعت 17، ورزشگاه تختی اهواز
قدیمی 10-19-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جان واريو: من هم دوست دارم براي تيم ملي ايران بازي كنم/ خوشحال مي‌شوم قطبي دعوتم كند

من خيلي دوست دارم براي تيم ملي ايران بازي كنم.

4 سال است كه در اين كشور زندگي مي‌كنم و ايران را مثل برزيل دوست دارم.

من به مردم اين كشور عادت كرده‌ام و خوشحال مي‌شوم براي تيم ملي ايران بازي كنم.

قدیمی 10-19-2010
shokofe آواتار ها

ابراز تمایل آقای گل برزیلی لیگ برتر برای بازی در تیم ملی /ادینهو: اگر بخواهید ایرانی می شوم!

اگر امکاناتش را فراهم کنند و بازی من در تیم ملی منع قانونی نداشته باشد و مربی تیم ملی ایران هم من را بخواهد کاملا برای بازی در تیم ایران آمادگی دارم. من چند سال است که در ایران زندگی می کنم و این کشور وطن دوم من است و نسبت به آن احساس مسئولیت می کنم. همانطور که برای مس و کرمان این احساس را دارم

سایت گل - در روزهای بی مهاجمی فوتبال ایران دردآور ترین نکته این است که ببینیم یکی از تاثیرگذارترین مهاجمان تیم های لیگ برتری یک خارجی است!لوسیانو ادر یا همان ادینهوی برزیلی تیم مس، از زمانی که به این تیم کرمانی آمد توانست حتی سرنوشت این تیم را تغییر دهد.

چه در آن فصلی که مس خیلی قدرتمند بود و با گلزنی ها و پاس های گل او به آسیا رفت و چه در فصلی که مس با هزارو یک مشکل مالی روبرو بود و اگر این بازیکن نبود چه بسا این روزها کرمانی ها تیمشان را در لیگ یک تشویق می کردند. اما ادینهو در سومین فصل حضورش در مس برخلاف خیلی دیگر از خارجی های لیگ ایران همچنان یک ستاره بی چون و چرای در مس کرمان است و حالا با هشت گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ هم قرار دارد. جالب اینکه بیش از نیمی از تمامی گل هایی که او در طول سه فصل حضورش در مس به ثمر رسانده است از آن دسته گل هایی بوده است که این قابلیت را داشتند آرم برنامه های ورزشی شوند! درست همانند گلی که او این هفته به صنعت نفت زد و توپ با کاتی عجیب وارد دروازه هوری شد! ادینهو حالا ابراز علاقه هم می کند که برای تیم ملی ایران بازی کند. پیشنهادی که اگر جدی به آن پرداخته شود شاید سرنوشت تیم ملی را هم همانند سرنوشت تیم مس تغییر دهد.

کم هستند از این دست بازیکنان که این توانایی را دارند که گاهی به تنهایی مسیر حرکتی یک تیم را تغییر دهند! حالا که شباهت های فرهنگی مردم ایران و برزیل بیشتر هم شده است چه بسا یک برزیلی را هم در خط حمله تیم ملی ببینیم تا این تشابه ابعاد وسیع تری پیدا کند!

_ حالا به تنهایی در صدر جدول گلزنان هستی...
بعد از گلی که هفته قبل به پیکان زدم و چند هفته گل نزدن هایم را متوقف کردم با استرس کمتری بازی کردم. برای همین از موقعیت ها بهتر استفاده کردم. این اتفاق در بازی های آینده هم رخ می دهد.

_ دیگر هر تیمی برای مهار تو بیش از یک بازیکن را مامور می کند و قطعا این کار تو را سخت تر خواهد کرد؟
در بازی های قبلی هم این اتفاق افتاده بود اما این مسئله فضا را برای بازیکنان کنار من بیشتر فراهم می کند. مهم پیروزی مس است حالا چه من گل بزنم چه بازیکنان دیگر. اما برای آقای گلی برنامه دارم.

_ یکی از علل محبوبیت تو در کرمان همین تعصب جالبت به مس است که سه فصل را در اوج درخواست ها در این تیم ماندی. خیلی ها انتظار داشتند در ابتدای فصل به تیم دیگری بروی؟
من به زندگی در کرمان و مردمش کاملا انس گرفتم. شاید خیلی ها گمان کنند من به خاطر پول در کرمان ماندم اما در همین فصل هم خیلی تیم ها پول بیشتری می دادند. دلیل ماندن من در کرمان و مس اصلا مالی نبود و من به خاطر مسائل عاطفی بیشتر مس را ترجیح دادم تا مالی.

_ این مسائل عاطفی سبب نمی شود که به بازی در تیم ملی ایران هم فکر کنی؟
اگر امکاناتش را فراهم کنند و بازی من در تیم ملی منع قانونی نداشته باشد و مربی تیم ملی ایران هم من را بخواهد کاملا برای بازی در تیم ایران آمادگی دارم. من چند سال است که در ایران زندگی می کنم و این کشور وطن دوم من است و نسبت به آن احساس مسئولیت می کنم. همانطور که برای مس و کرمان این احساس را دارم.

_ ژاپنی ها هم چندین سال از آلکس برزیلی در تیم ملی کشورشان استفاده کردند و با او حتی به جام جهانی هم صعود کردند. فکر می کنی این اتفاق برای تو هم رخ دهد؟
در اروپا هم من دیدم مسعود اوزیل با تیم ملی آلمان روبروی ترکیه که زادگاهش بود بازی کرد. از این موارد زیاد در دنیا اتفاق افتاده است و دیگر این تمایل یک کشور است که از بازیکن کشور دیگر در تیم ملی اش استفاده کند. من فکر می کنم می توانم در تیم ملی ایران مفید باشم و به موفقیت های این تیم کمک کنم.لبته برای این اتفاق و ایرانی شدن من فقط نظر قطبی شرط نیست و خیلی جریان ها از جمله کارشناسان فوتبال و روزنامه ها باید برای این اتفاق نظر مساعد داشته باشند تا من پیراهن تیم ملی ایران را بپوشم. من هیچ گاه در تیم ملی برزیل بازی نکردم برای همین می توانم در ایران به تیم ملی دعوت شوم.

قدیمی 10-19-2010
shokofe آواتار ها

رونالدوی اوج‌گرفته، منتظر بازی با میلان

او گفته رئال مادرید وظیفه خود می داند که میلان را شکست دهد

سایت گل – کریستیانو رونالدو در بهترین زمان توانست از فرم ناآماده خود در ابتدای فصل فاصله بگیرد. او حالا در اوج آمادگی منتظر دیدار با میلان در لیگ قهرمانان است.

دیدار دو تیم که روی هم 16 بار قهرمان اروپا شده‌اند اوج دیدارهای این هفته لیگ قهرمانان را رقم خواهد زد. در این هفته اینتر با تاتنهام، بارسلونا با کپنهاگن و منچستریونایتد با بورسااسپور بازی خواهند کرد.
چلسی به مسکو می‌رود تا روز سه‌شنبه با اسپارتاک بازی کند.

آنها می‌دانند برد سوم صعودشان را عملا قطعی خواهد کرد. آرسنال هم می‌خواهد شروع عالی خود را در دیداری که میزبان شاختار دونتسک است ادامه دهد.

رونالدو این فصل دیرتر از حد معمول به روند همیشگی خود رسید و طرفداران رئال پس از چندین نمایش بی‌فروغ او در برنابئو برایش سوت زدند.

در هر حال او پس از زدن دو گل مقابل دپورتیوو در 3 اکتبر، در جریان پیروزی چهار بر یک رئال مقابل مالاگا دو گل زد و دو پاس گل هم به گونسالو ایگواین داد و حالا مشتاقانه منتظر بازی با میلان است: «می‌دانستم که اوضاع خوب می‌شود و خدا را شکر که این طور شد.

خیلی خوشحالم و سرشار از اعتماد به نفس هستم.

می‌دانم که اگر میلان را سه‌شنبه ببریم یک قدم تا صعود به دور بعد فاصله خواهیم داشت. ما در خانه بازی می‌کنیم و وظیفه داریم که ببریم.»

رئال با مربی‌گری ژوزه مورینیوی هم‌وطن رونالدو، برای رسیدن به دهمین قهرمانی در اروپا آژاکس و اوسر را برد و در صدر جدول گروه G قرار گرفت. میلان در آمستردام یک بر یک مساوی کرد و به همین دلیل دوم است.

قدیمی 10-19-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 46

9 سپاس در 9 نوشته ایشان در یکماه اخیر

برگزیده شدن علی دایی را به عنوان یکی از پنجاه اسطوره ی زنده فوتبال به همه طرفدارانش تبریک میگم

زنده باد علی دایی و پرسپولیس
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)