بازگشت   پی سی سیتی > هنر > موسيقی Music > اخبار موسیقی > اخبار موسیقی جهانی

اخبار موسیقی جهانی در این تالار اخبار موسیقی جهان قرار خواهد گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-11-2011
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض جرج مایکل از تجربه‌ٔ زندان می‌گوید

خواننده‌ٔ انگلیسی از تجربه‌ٔ زندان می‌گوید؛
جورج مایکل: زندان حقم بود

جورج مایکل، خوانندهٔ بریتانیایی، گفت زندانی شدن او به دلیل رانندگی در حالت غیرعادی حقش بوده است.

جورج مایکل 47 ساله سپتامبر پیش پس از برخورد اتوموبیلش با ویترین مغازه‌ای در لندن به هشت هفته زندان و جریمه نقدی (1930 دلار) محکوم شد. او در زمان رانندگی تحت تاثیر ماری‌جوانا بود و مقداری مواد مخدر نیز همراه داشت.

مایکل در گفت‌وگویی در «برنامه صبحانه» با کریس ایوانز در شبکه رادیویی بی‌بی‌سی2 گفت زندان نتیجه مستقیم قانون‌شکنی‌های مکرر او بوده است.

این خواننده به تازگی ضبط آهنگ «ایمان حقیقی» را به پایان رسانده است. این قطعه اولین اثر مایکل از زمان زندان رفتنش در سپتامبر سال 2010 است.

جورج مایکل در مصاحبه‌اش گفت از اینکه قانون‌شکنی کرده «احساس شرمندگی» می‌کند و همچنین برای حل مشکل مواد تحت درمان قرار گرفته است.

او سال 2007 نیز به رانندگی در حالت غیرطبیعی اعتراف کرد و در ازای جریمه این قانون‌شکنی مدتی به انجام خدمات اجتماعی پرداخته بود.

مایکل به ایوانز گفت: «واقعا مایه شرمندگی بود که این کار را تکرار کردم. پس احساس می‌کردم باید دینم را ادا کنم. به زندان رفتم و دینم را ادا کردم.»

جورج مایکل شایعات مربوط به ناراحتی و نارضایتی خود در زندان پنتنویل در شمال لندن را تکذیب کرد و گفت: «می‌دانم مردم فکر می‌کنند تجربه‌ای وحشتناک را از سر گذرانده‌ام، اما اگر قبول کنید مستحق مجازات هستید آن وقت پذیرفتن هرگونه مجازاتی راحت‌تر می‌شود. برای من چنین بود.»

این خواننده در ادامه گفت: «منظورم این نیست که زندان مثل تعطیلات آخر هفته بود. برای خودم حس ترحم نداشتم. به نظرم پنتنویل بسیار کثیف بود. اما به خودم می‌گفتم سرت را بنداز پایین.»

مایکل پس از مدتی به زندان های‌پوینت منتقل شد. او در این زندان به تمام کارکنان زندان و زندانیان به رسم یادگاری امضا داد.

جورج مایکل متولد لندن است و تبار یونانی دارد. او اوایل دهه 1980 به عنوان خواننده گروه «!Wham» به شهرت زیادی دست پیدا کرد. مایکل بعدها از این گروه جدا شد و تنهایی به فعالیت ادامه داد. «ایمان» اولین آلبوم مایکل سال 1987 به بازار آمد و 20 میلیون نسخه فروخت.

تاکنون حدود 100 میلیون نسخه از آلبوم‌های او در دنیا به فروش رسیده است. او برنده جوایز متعددی در رشته موسیقی در بریتانیا و آمریکاست. در سال‌های اخیر او پس از حدود یک دهه دوباره توری موسیقی در اروپا، آمریکا و استرالیا برپا کرد. آلبوم جدید جورج مایکل با عنوان «نظم نوین» 13 مارس منتشر می شود.

منبع: خبر آنلاین

and the roads becomes my bride

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-18-2011
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

یادمه چندسال پیش هم دستگیرش کرده بودند
به جرم دزدیدن شیرآلات سرویسهای بهداشتی عمومی!!!!!!
کلا مخش تاب داره
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش