بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال

فوتبال در زیر شاخه های این تالار اصلی به مطالب مرتبط به فوتبال داخلی و خارجی پرداخته میشود

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 08-10-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض قطبي: "دايي" پيش از دعوت بازيكنان با مربيان باشگاهي صحبت كند

قطبي:
"دايي" پيش از دعوت بازيكنان با مربيان باشگاهي صحبت كند
استاديوم آزادي بدون تماشاگر مثل گورستان است
"محمد" چپ پاي طلايي ما بود
فشين قطبي گفت: "علي دايي" بهتر است پيش از دعوت بازيكنان به تيم ملي با مربيان تيم‌هاي باشگاهي صحبت كند.
به گزارش ايسنا، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي 3 بر 1 مقابل پاس همدان گفت: وقتي هواداران ما در استاديوم نيستند بازيكنان فوتبال متفاوتي را از خود به نمايش مي‌گذارند، استاديوم آزادي بدون حضور تماشاگران مثل گورستان مي‌ماند. ما امروز با وجود نبود هوادارانمان فوتبال خوبي به نمايش گذاشتيم البته در اوايل به دليل ناهماهنگي‌هاي طبيعي در بازي‌هاي ابتدايي ليگ، كمي بازيكنان تا حدودي تمركز و انسجام‌شان را از دست داده بودند كه خوشبختانه با گذشت زمان توانستيم بازي را به دست گرفته و فوتبالي زيبا را به نمايش بگذاريم.

وي افزود: من افتخار مي‌كنم كه تيم ما از ابتداي بازي باانگيزه بود و توانست تيم خوب پاس همدان را كه به شايستگي بهتر از آن‌ها بوديم شكست دهد.

قطبي درباره تاثير اخراج "عمران‌زاده" در پيروزي تيمش مقابل پاس گفت: به طور طبيعي تيم‌ها در مواجه با اخراج بازيكنان‌شان عكس‌العمل‌هاي مختلف دارند، تيم پاس نيز پس از اخراج بازيكنش تا حدودي متزلزل شد و در مقابل ما نتوانستيم از ضدحملات به خوبي استفاده كنيم و از برتري بازيكن اضافه‌مان نسبت به آن‌ها به شايستگي بهره ببريم. همچنين ما در نيمه دوم پس از اين كه بهادر عبدي دچار مصدوميت شد يك تعويض خوب را داشتيم كه با ورود ابراهيم توره به زمين روند هجومي تيم تشديد شد، ضمن اين كه اضافه كنم عليرضا محمد هم در جناح چپ امروز براي ما عالي كار كرد و چپ پاي طلايي ما بود.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره درخشش كريم باقري دراين بازي تصريح كرد: فكر مي‌كنم كريم باقري خصوصيات بزرگي دارد، او با تفكر حرفه‌اي و روحيه قهرماني‌اش هميشه توانسته با بهترين كيفيت در خدمت فوتبال كشورش باشد. من هميشه گفتم كه باقري دقيقه به دقيقه فوتبال بهتري پيدا مي‌كند كه شما در اين بازي شاهد درخشش پررنگ او بوديد.

قطبي گفت: من باقري را از سال 1997 كه تيم ملي براي حضور در جام جهاني مي‌جنگيد مي‌شناختم و احساس مي‌كردم او بهترين ضربات را در لحظات آخر مي‌زند و تمام شوت‌هايش بوي گل مي‌دهد. مطمئن هستم بازيكنان ديگر ايراني نيز اگر زندگي خوب و سالمي داشته باشند و با تفكرات سالم زندگي كنند مي‌توانند مثل باقري بدرخشند.

قطبي تاكيد كرد: اگر من روزي سرمربي تيم ملي باشم كريم باقري در تيم من بازي خواهد كرد و معتقدم اگر او بازي هم نكند و فقط در تركيب تيم حاضر باشد خود يك وزنه بسيار سنگين است. به علي دايي توصيه مي‌كنم كه مي‌تواند از قدرت كريم باقري در تيم ملي استفاده كند اما از او مي‌خواهم كه در اين صورت بازي‌هاي تيم ملي را در زماني برگزار كند كه كريم در اختيار پرسپوليس هم باشد.

به گزارش ايسنا، سرمربي پرسپوليس همچنين درباره ناهماهنگي‌هاي تيمش در ابتداي اين بازي گفت:‌ وقتي كه ليگ تمام مي‌شود بازيكنان جديدي به تيم اضافه مي‌شوند كه شما مي‌دانيد برگزاري اردو در بين نيم فصل بسيار سخت است و برگزاري بازي‌هاي تداركاتي هم با مشكل مواجه مي‌شود، هماهنگ كردن تيم جديد زمان‌بر خواهد بود. در اين بازي ما مسعود زارعي و آتسو را نداشتيم، ضمن اين كه مجتبي شيري در اردوي تيم ملي بود و مهدي واعظي هم مصدوميتش برطرف نشده، توره هم در فرم ايده‌آلش قرار نداشت، اين كار ما را مشكل مي‌كند. با اين حال توانستيم سه گل به تيم پاس بزنيم و حضور خوبي داشته باشيم. مطئمن هستم پرسپوليس روز به روز رشد مي‌كند و بهتر مي‌شود و اميدوارم قهرمان آسيا شود.
قطبي در پايان گفت: معمولا مربيان تيم ملي در همه جاي دنيا ارتباط خوبي با مربيان تيم‌هاي باشگاهي دارند از اين رو به علي دايي توصيه مي‌كنم كه پيش از دعوت بازيكنان به تيم ملي با مربيان تيم‌هاي ليگ صحبت كرده و از آمادگي و فرم بازيكنان آن تيم باخبر شود.

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)