بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا در این بخش به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا میپردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استقلال پرتماشاگرترین تیم مرحله گروهی لیگ قهرمانان

سایت گل- مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا 2010 در حالي به پايان رسيد که بازهم يک باشگاه ايراني در صدر بيشترين بازي پرتماشاگر قرار گرفت. در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا 2010 مثل سال گذشته بيش از يک ميليون تماشاگر را به استاديوم ها کشاند. در 96 بازي انجام شده در مجموع يک ميليون و شانزده هزار و 447 نفر وارد ورزشگاه ها شدند. به اين ترتيب ميانگين تعداد تماشاگران در هر بازي به 10.588 نفر رسيد.

در سال 2009 ميانگين تماشاگران کمي بيشتر بود و به 11.039 نفر رسيد که این به دلیل حضور تیم پرتماشاگر پرسپولیس در عرصه رقابتها بود.

بیشترین تعداد تماشاگر در بازیهای این فصل مربوط به دیدار استقلال و الاهلی عربستان در آزادی بود که 65 هزار تماشاگر را به استاديوم آورد . جالب اينکه دومين بازي در فهرست پرتماشاگرترين بازيهاي فصل تا به اينجا بازهم به استقلال برمي گردد. در بازي استقلال – الغرافه در روز سوم فروردين 60 هزار نفر سکوهاي استاديوم آزادي را اشغال کردند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال2 ـ الشباب3؛‌ بدشانسي محض براي پسران آبي

استقلال با وجود به دست آوردن فرصت‌هاي بي‌شمار در خانه حريف در نهايت به مدافعان كم دقتش باخت و با بدشانسي از ليگ قهرمانان آسيا كنار رفت. آنها مي‌توانستند در همان نيمه اول كار را تمام كنند، اما درخشش دروازه‌بان شباب مانع از اين اتفاق شد

گل‌ها: اكبرپور(24) و كاظمي(30) براي استقلال، فيصل بن سلطان(23)، تارق(47)، وليد الغيزاني (89)براي الشباب
ورزشگاه فهد كينگ، تماشاگر 2000نفر
داور: توما ماساچي(ژاپن)
اخطار: كاظمي(استقلال)

استقلال: محمد محمدي، اميرحسين صادقي، حنيف عمران‌زاده، حسين كاظمي، كيانوش رحمتي، پژمان منتظري، فابيو جان واريو(69 مجتبي جباري)، خسرو حيدري، محسن يوسفي، سياوش اكبرپور، فرهاد مجيدي
سرمربي:‌ صمد مرفاوي

الشباب: وليد عبدالله، عبدالله شهيل(89 وليد الغيزاني )، زياد المعاد، سعد عنزي، مارسلو كاماچو، مجيد المحروم، احمد عاطف(64حسن فلاطه)، عبدالمالك الكيبري، تارق ابراهيم، فلاويو داسيلوا، فيصل بن سلطان
سرمربي: پريريا

شرح بازي:
دقيقه 91 بود كه صمد مرفاوي نگاهي رو به آسمان كرد و از خدا مدد خواست، او به دنبال اتفاق مشابهي بود كه قبلا بارهاي براي تيمش رخ داده، بازگشت به بازي در لحظات تلف شده مسابقه اما در حالي كه چيزي تا تساوي باقي نمانده بود ضربه سياوش اكبرپور با اختلاف ميلي‌متري از روي دروازه به بيرون رفت تا الشباب به مرحله بعدي اين مسابقات صعود كند. اين در حالي بود كه استقلال در دو سوم بازي توپ و ميدان را در دست داشت و بيش از 4بار موقعيت مسلم گل را از دست داد. استقلال كه براي تكرار نتيجه خوب قبلي در عربستان وارد زمين شده بود، ابتدا روي يك گل غيرصحيح از شباب عقب افتاد اما بلافاصله به بازي برگشت و با دو گل پيش افتاد. اما در شرايطي كه همه چيز براي گل سوم استقلال آماده بود مجيدي در مصاف تك به تك مغلوب دروازه‌بان شباب شد تا همه چيز به نيمه دوم موكول شود. در اين نيمه استقلال برخلاف انتظار بازي را به شباب واگذار كرد كه ا ين عقب‌نشيني كه همراه با بازي پراشتباه مدافعان بود يك گل به شباب تقديم كرد. استقلال بعد از گل خورده اما جلو كشيد و با ورود جباري به زمين بازي را در دست گرفت. اما دو موقعيت عالي ديگر اين تيم نيز از دست رفت تا شباب روي يك ضدحمله در دقيقه 90 به گل برسد زماني كه ديگر فرصت چنداني برا ي جبران نبود. گرچه استقلال باز هم مي‌توانست روي ضربه اكبرپور به گل برسد. اين شكست تلخ در حالي نصيب نماينده ايران شد كه آنها به واقع شايسته پيروزي بودند و بدون شك اگر بازي برگشتي در كار بود مي‌شد استقلال را در جمع هشت تيم پاياني تصور كرد. اما ... حيف!

شرح گل:
1ـ0(الشباب): در دقيقه 20فصيل بن سلطان با كنار زدن پژمان منتظري و شارژ او گل او را به ثمر رساند و داور نيز هم خطايي نگرفت.
1ـ1(استقلال): در دقيقه 24 خطاي مدافعان الشباب بر روي مجيدي پنالتي شد و سياوش اكبرپور آن را تبديل به گل كرد.
1ـ2(استقلال): در دقيقه 30 پاس در عمق مجيدي به حسين كاظمي و شوت از راه دور او گل دوم را براي استقلال رقم زد.
2ـ2(الشباب): در دقيقه 47 نفوظ تارق بازيكن الشباب از جناح راست و ضربه آرام او از ميان پاهاي يوسفي وارد دروازه استقلال شد.
3ـ2(الشباب): يك گل راحت ديگر كاپيتان الشباب محسن يوسفي را از پيش رو برداشت و سانتر او روي خط دروازه توسط وليد الغيزاني دروازه استقلال شد.

اتفاق ويژه: شكست استقلال واقعاً‌ تلخ بود. آنها پراميدترين نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا به نظر مي‌رسيدند و شايد چوب غفلتشان در بازي آخر مقدماتي را خوردند. الغرافه ديگر تيم صعودكننده از گروه استقلال امشب به مرحله بعد صعود كرد. بايد باز هم بنويسيم حيف!

بهترين بازيكن: وليد عبدالله دروازه‌بان الشباب با دو دفع توپ فوق‌العاده در نيمه اول و دوم مانع از شكست تيمش در اين مسابقه شد. او همانطور كه سرمربي تيمش گفته بود موثرترين بازيكن الشباب بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ذوب آهن – مس ، داربي ايراني آسيا يي

از فصل 2007 ليگ قهرمانان آسيا که سپاهان به ديدار فينال صعود کرد و در آسيا دوم شد، ديگر هيچ تيم ايراني حتي از مرحله يک هشتم نهايي اين رقابت‌ها بالاتر نرفته است.

سایپا و پرسپولیس دو تیمی بودند که طی فصول گذشته فرصت صعود از مرحله گروهی را به‌دست آوردند اما در راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی ناکام ماندند. حداقل حسن بازی امروز ذوب آهن و مس کرمان این است که می توان مطمئن بود فوتبال باشگاهی ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حداقل یک نماینده خواهد داشت.
رویارویی ذوب آهن - مس داربی ایرانی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. دو تیم ایرانی که یکی در جدول رده بندی لیگ برتر سوم است و دیگری رتبه دوازدهم را در اختیار دارد. از سویی تقابل لوکا بوناچیچ و منصور ابراهیم زاده هم جالب است.
این دو در سال 2007 با تیم سپاهان فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شدند. آن زمان لوکا سرمربی بود و ابراهیم زاده سمت دستیاری او را برعهده داشت.
مس کرمان و ذوب آهن در فصل جاری لیگ برتر دوبار با هم روبرو شدند. ذوب آهن در بازی رفت با نتیجه 5 بر2 تن به شکست داد و در بازی برگشت هم با تساوی بدون گل متوقف شد. برخلاف موقعیت دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر آمار از برتری مس کرمان در مصاف رودرروی دو تیم خبر می دهد. در بازی امروز ذوب آهن فرشید طالبی، یکی از عناصر تاثیرگذار خط دفاعی خود را در اختیار ندارد اما مس با تمام قوا به اصفهان سفر کرده است.
پایگاه خبری کنفدراسیون فوتبال آسیا در آخرین تحلیل خود از دیدار ذوب آهن - مس کرمان از محمدرضا خلعتبری و مهدی رجب زاده به عنوان دو چهره ویژه و تاثیرگذار بازی امروز یاد کرده است.
این دو بازیکن که نقش ویژه ای در صعود تیم هایشان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشتند، می‌توانند برگ برنده بازی را به سود تیم‌های خود رو کنند. جالب اینکه رجب‌زاده در گذشته ای نه چندان دور یکی از بازیکنان کلیدی ذوب‌آهن بود و اکنون انگیزه بالایی برای خودنمایی مقابل تیم سابقش دارد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-12-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من احساس میکنم ای اف سی از قصد این مسابقه رو ترتیب داده تا یکی حذف بشه از ایران
بعید مدونم اونم تو یک دوره دو تا تیم ایرانی با هم بیفتن و زد بندی هم پشتش نباشه
هر چند وقتی باخت اعصاب خورد کن استقلال رو میبینم عصبانی میشم
ببینیم پرسپولیس اگه صعود کنه سال جام باشگاه های آسیا چی کار میکنه
الان ذوب آهن باید جزو 8 تیم اول باشه
امکان صعودش هست
اما چی میشد ذوب آهن جام قهرمانان رو بالای دستش ببره
قدیمی 05-13-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ذوب آهن1 ـ مس کرمان0؛ پیشانی کاستروطلایی بود

در حالی که چیزی به پایان بازی نمانده بود، ایگور کاسترو مهاجم برزیلی ذوب آهن با یک ضربه مهار نشدنی سند صعود تیمش به یک چهارم نهایی را امضا کرد. حالا ذوب آهن تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست

گل: کاسترو(85) برای ذوب آهن
ورزشگاه فولادشهر، تماشاگر7هزارنفر
داور: زاکی(ژاپنی)
اخطار: دهنوی(مس)
اخراج: دهنوی(45)

ذوب آهن: شهاب گردان، مصطفی صالحی نژاد، علی احمدی، حسن اشجاری، محمدحسینی، سینا عشوری، قاسم حدادی فر، محمد منصوری، اسماعیل فرهادی، محمد قاضی(73 ایگور کاسترو)، محمدرضا خلعتبری
سرمربی: منصور ابراهیم زاده

مس: عباس محمدی، پیروز قربانی، حمیدغنی زاده، قاسم دهنوی، محمد ترابی(51 امیرحسین یوسفی)، فرزاد آشوبی، فرزادحسین خانی، پائولو زالترون، مهدی رجب زاده، جیوآنی نی ، ادینیو
سرمربی: لوکا بوناچیچ

شرح گل:
1ـ0(ذوب آهن): در دقیقه 85 کرنر از سمت چپ سانتر شد توپ توسط کارسترو رسید، با یک ضربه سر دقیق توپ را به زاویه مخالف مس زد که توپ پس از برخورد به تیر دروازه وارد گل شد.

بهترین بازیکن: ایگور کاسترو مهاجم برزیلی ذوب آهن با گلی که به ثمر رساند، بزرگترین پیروزی فصل ذوبی ها را به ارمغان آورد حالا آنها موفق ترین تیم ایرانی در این مسابقات هستند.

نکته : قاسم دهنوی بازیکن خشن مس با اخراج بچگانه خود ضربه ای مهلک به تیمش زد

اتفاق ویژه1:پيش از شروع مسابقه در نيمه دوم برق ورزشگاه قطع شد و به همين دليل بازي با 5 دقيقه تاخير آغاز شد. مسئول برق ورزشگاه فولاد شهر پريدن فيوز را عامل قطع برق اعلام كرد.

اتفاق ویژه 2: محمد قاضي پس از تعويض خود به شدت ناراحت بود و با سرمربي تيم دست نداد و با لگد به نيمكت تيم كوبيد. در ادامه بازی نیز ناظر مسابقه دستور دارد پرچم خليج فارس تماشاگران كرماني به پايين آورده شد كه اين امر اعتراض تماشاگران اصفهاني را به دنبال داشت.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

برای دیدار با ذوب آهن، پوهانگ وارد اصفهان شد

سایت گل- کاروان تیم پوهانگ استیلرز کره جنوبی برای دیدار با تیم ذوب اهن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دیشب وارد اصفهان شد. 28 بازیکن و همراه کاروان تیم پوهانگ را تشکیل می دهند. این تیم از ساعت 16 امروز اولین جلسه تمرین خود را در ورزشگاه ملت اصفهان انجام میدهد.

دیدار رفت ذوب آهن- پوهانگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-22-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb پیام تبریک فدراسیون فوتبال به باشگاه ذوب آهن

فدراسیون فوتبال در پی پیروزی شیرین باشگاه ذوب آهن بر مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته یگ قهرمانان آسیا پیام تبریکی برای مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان این تیم شایسته ایرانی صادر کرد.

به گزارش شبکه ایران، متن این پیام به شرح زیر است:« صعود مقتدرانه تیم ذوب آهن ایران به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا باعث خوشحالی و خشنودی همگان شده است.این پیروزی کام همه هواداران فوتبال را شیرین کرد چرا که ذوب آهن نماینده شایسته فوتبال ایران در رقابت‌های معتبر لیگ قهرمانان آسیا اکنون در آستانه رسیدن به فینال این رقابت‌هاست و از سد مدافع عنوان قهرمانی گذشت.

پیروزی امروز ذوب آهن ایران مطمئنا مایه امید وسربلندی جامعه فوتبال وملت بزرگ ایران شد .همت وتلاش خستگی ناپذیر بازیکنان ذوب‌آهن ایران، نمونه‌ای ازتوان بالای جوانان ایرانی است که فتح قله‌های بلند فوتبال آسیا را که بی‌شک شایسته دستیابی به آنهاست، نوید می‌دهد.

این افتخار درآستانه هفته دفاع مقدس ودر ادامه پیروزی‌های بین‌المللی فوتبال ایران ، مایه افتخار برای تمام فوتبالدوستان ایرانی در اقصی نقاط جهان است.

فدراسیون فوتبال ایران با تبریک این درخشش ، برای باشگاه ذوب آهن ایران در ادامه راه آرزوی موفیت دارد و امیدوار است این تیم در فینال این رقابتها حضور داشته باشد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.آرزویی که مطمئنا دست نیافتنی به نظر نمی‌رسد.»
تیم فوتبال ذوب آ
هن اصفهان عصر امروز با نتیجه یک بر یک مقابل تیم فوتبال پوهانگ استیلرز کره جنوبی موفق شو جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.

منبع:عصر ایران
31/6/89
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 09-23-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool سعيد لو با اشاره به صعود ذوب آهن به نيمه نهايي ليگ قهرمانان اميدوارم در فينال، فوتبال ايران را سربلند كنيد

معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني با اشاره به صعود باشگاه ذوب آهن به مرحله نيمه نهايي ليگ باشگاه هاي آسيا اظهار اميدواري كرد كه اين تيم ايراني در آسيا بدرخشد.

به گزارش ايسنا، دكتر سعيد لو با بيان اينكه صعود باشگاه ذوب آهن به مرحله نيمه نهايي ليگ باشگاه هاي آسيا نويد موفقيت باشگاهي فوتبال ايران در آسيا است تصريح كرد: صعود باشگاه ذوب آهن به مرحله نيمه نهايي ليگ باشگاه هاي آسيا آن هم در خانه حريف نشان از قدرت واقعي فوتبال ايران در آسيا است كه يكي از تيم هاي صاحب نام قاره آسيا را در خانه خود مغلوب كرد.

معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني اظهار اميدواري نمود كه باشگاه ذوب آهن به فينال ليگ باشگاه هاي آسيا صعود كند و در فينال فوتبال ايران را سربلند كند.

ایسنا
1/7/89

قدیمی 09-23-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool ‌٤ تيم نيمه نهايي مشخص شدند

مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان فوتبال آسيا با راهيابي تيم هاي ذوب آهن ايران، الهلال و الشباب عربستان و سئونگنام ايلهوا كره جنوبي به نيمه نهايي پايان يافت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، دراين رقابت ها و در كره جنوبي، پوهانگ استيلرز با تساوي يك بريك برابر ميهمان خود ذوب آهن ايران و با توجه به شكست دو بريك در ديدار رفت در اصفهان از دور رقابت هاحذف شد.

در گروه ديگر الهلال عربستان که در بازي رفت 3 بر صفر الغرافه قطر را شكست داده بود در ديدار برگشت 4 بر 2 در قطر مغلوب حريف شد ولي در مجموع با نتيجه 5 بر4 به مرحله نيمه نهايي رسيد.

ذوب آهن ايران و الهلال عربستان يكي از ديدارهاي نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان آسيا را برگزار مي‌كنند.
الهلال كه در 1991 و1999 قهرمان باشگاه‌هاي آسيا شده، 14 مهردر فولاد شهر اصفهان ميهمان ذوب آهن است.

اما در ديگر ديدارهاي يك چهارم نهايي، جئونبوک موتورز قهرمان سال 2006 آسيا در بازي برگشت علي رغم پيروزي يك برصفر برابر الشباب عربستان در مجموع با نتيجه 2 بريك حذف شد.

سئونگنام ايلهوا هم که در برگشت 2 برصفر برابر سوان سامسونگ باخت اما به لطف برد 4 بريك در بازي رفت توانست به نيمه نهايي صعود كند.

به اين ترتيب، الشباب در بازي رفت نيمه نهايي 13 مهر ميزبان سئونگنام ايلهوا خواهد بود.

ایسنا
1/7/89

قدیمی 10-22-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Smile ذوب آهن حسابي دل ما را خنك كرد!

عصر ايران ورزشي؛ عباس خادم الحسيني- براي هر ايراني افتخار است كه يك باشگاه از كشورش در فينال ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته باشد و برايش شيرين تر و زيباتر هم مي شود اگر اين باشگاه در مسير راهيابي خود به فينال يك تيم از كشور عربستان را با شايستگي هر چه تمام تر حذف كرده باشد.

اصولاً تمامي انسان ها براي جبران عقده هاي ناشي از سركوب شادي هايشان تلاش مي كنند و حتي براي عده اي از آدم ها زندگي در كلمه انتقام خلاصه مي شود، انتقام از كسي يا چيزي كه مانع از موفقيتش شده است، انتقام از كسي يا چيزي كه باعث تحقيرش شده است.

آري، ما ايراني ها تحقير شديم، بيشتر از آن چه كه فكرش را هم بكنيد تحقير شديم؛ لابد مي پرسيد كي و چرا؟ كافيست تيم علي دايي، 8 فروردين 1388، مقدماتي جام جهاني 2010 و استاديوم آزادي و 100 هزار تماشاگر را به ياد بياوريد؛ البته اين خود به تنهايي شايد نتواند داغ دلتان را تازه كند و شايد بهتر باشد كه بيشتر يادآوري بشود؛ كافيست شادي بازيكنان عربستاني را پس از پيروزي 2 بر يك مقابل چشمان تماشاگران ايراني به ياد بياوريد!

بي شك تمامي ايراني ها از آن لحظه به بعد در آرزوي آن بودند كه روزي برسد كه تيم ملي ايران در مقابل عربستان قرار بگيرد و با پيروزي كاري بكند كه كمي از خشم ايراني هاي علاقه مند به فوتبال را فرو بنشاند.
اما پس از شكست بد تيم افشين قطبي مقابل كويت در مسابقات غرب آسيا، همه اميد هايمان جايش را به يك ياس داد، نه تنها خشممان فرو ننشست بلكه اين باخت باعث سرخوردگي هر چه بيشترمان نيز شد و آنجا بود كه متوجه شديم تيم ملي ايران تيمي نيست كه براي آرزوهاي ما نقطه اتكايي باشد.
اما هميشه انسان ها به اميد زنده اند و در پي ظهور يك ناجي براي خود هستند، منصور ابراهيم زاده ناجي ايرانيان سرخورده از تحقير مقابل عرب ها بود، ذوب آهن ابراهيم زاده پس از مدت ها كاري كرد كه مدت ها بود كه دلمان برايش تنگ شده بود، او و تيمش غرور از دست رفته ايراني را به جايگاه واقعي خود بازگرداندند، آنها با جنگندگي و به زيبايي هر چه تمام تر تيم الهلال عربستان را در دو بازي هم در ايران و هم در ورزشگاه ملك فهد شهر رياض مغلوب كردند.

ذوب آهن ايران به فينال ليگ قهرمانان آسيا رفت و از اين بابت بسيار بسيار خرسنديم، اما چيز ديگري كه بيش از ما را سر ذوق آورد اين بود كه بازيكنان ذوب آهن دقيقاً پس از پايان بازي به همان شكلي شادي كردند كه عربستاني ها 8 فروردين 88 در آزادي شادي كرده بودند، اين يعني انتقام.

تا به حال به اين فكر كرده ايد كه چرا فيلم هاي سينمايي كه موضوع انتقام را دستمايه خود قرار مي دهند اينقدر طرفدار دارد و مورد استقبال واقع مي شود؟ جواب اين سوال بسيار آسان است، چرا كه انتقام به مثابه آب سردي است بر پيكر آتش گرفته شخص انتقام گيرنده، حالا هم ذوب آهن براي تن سوزان ما نقش يك دريا آب خنك را بازي كرد.

ذوب آهن حسابي دل ما را خنك كرد!

منبع: عصر ایران
29/7/89

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)