بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-05-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض رحمتی تمرین کرد، جبازی باز هم نبود/ استقلالی‌‌ها یخ زدند!

گزارش تمرین استقلال
رحمتی تمرین کرد، جبازی باز هم نبود/ استقلالی‌‌ها یخ زدند!
خبرگزاری فارس: آخرین تمرین استقلال پیش از دیدار با سایپا در غیاب مجتبی جباری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین امروز استقلال از ساعت ۱۲ در زمین دستگردی آغاز شد. در این تمرین مجتبی جباری غایب بود. این بازیکن از ناحیه زانو مصدوم است و امروز تکلیف میزان مصدومیت و دوری اش از فوتبال مشخص می شود.
* خسرو حیدری با تاخیر در محل تمرین حاضر شد.
* مظلومی برای شرکت در نشست خبری در سازمان لیگ بعد از ۱۵ دقیقه ورزشگاه را ترک کرد.
* شاهرخ بیانی آنالیزور و جواد زرینچه عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در محل تمرین حضور داشتند. زرینچه در پایان تمرین با میثم حسینی و هنکه به طور جداگانه صحبت کرد.
* این تمرین فقط یک تماشاگر داشت اما همین تماشاگر به قدری بازیکنان را تشویق و سر و صدا کرد که باعث تعجب بازیکنان شد.
* هوا به قدری سرد بود که آبی پوشان در طول تمرین بارها برای فرار از سرما به کنار بخاری های ورزشگاه دستگردی می رفتند.
* مهدی رحمتی که روز گذشته همراه سایرین تمرین نکرده بود امروز در تمرین گروهی حضور داشت.
* هنکه تمرین جدیدی که شبیه ورزش کبدی بود در نظر گرفت و بازیکنان استقلال این تمرین را انجام دادند.
* بازیکنان استقلال بعد از تمرین برای برپایی اردو راهی هتل المپیک شدند. این تیم فردا از هفته بیست و پنجم باید به مصاف سایپا برود. این دیدار ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

کاربران زیر از FereShteH به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض جباری نیازی به جراحی ندارد/ او به قطر نمی‌رود

پزشک استقلال در گفت‌وگو با فارس:
جباری نیازی به جراحی ندارد/ او به قطر نمی‌رود
خبرگزاری فارس: پزشک تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که مجتبی جباری نیازی به عمل جراحی ندارد.

اکبر رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه مجتبی جباری به عمل جراحی نیاز دارد یا خیر عنوان کرد: زانوی جباری نیازی به جراحی ندارد و باید به فیزیوتراپی بپردازد. بدنسازی و آب درمانی هم جزیی از برنامه های درمانی اوست تا به شرایط خوب برسد.
وی در مورد اینکه گفته می شود جباری می خواهد برای درمان مصدومیت مینیسک پایش به قطر برود، گفت: این پیشنهاد جباری بود اما ما کار خود را خوب انجام دادیم و تاکنون هم ۹۰ درصد بهبودی پیدا کرده و نیازی به رفتن به قطر نیست.
پزشک استقلال در پاسخ به این سؤال که جباری تا چند هفته دور از میادین است، تاکید کرد: تا یکی دو هفته آینده جباری باید به درمانش ادامه دهد و سعی داریم بعد از این مدت این بازیکن را به شرایط عادی بازگردانیم.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض یوسفی: هنوز هم باخت به پرسپولیس را باور نداریم/دوست دارم پشت سر مهاجمان بازی کنم

در نیم فصل دوم فراز و نشیب داشتیم
یوسفی: هنوز هم باخت به پرسپولیس را باور نداریم/دوست دارم پشت سر مهاجمان بازی کنم
خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز هم شکست مقابل پرسپولیس را باور نداریم.

محسن یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شکست استقلال مقابل پرسپولیس گفت: وقتی تیمی به این شکل می بازد در روحیه بازیکنان تاثیر می گذارد اما باید مقابل سایپا خود را برگردانیم و این بازی می تواند از لحاظ روحی به ما کمک کند.
وی در خصوص اینکه آیا بازیکنان این شکست را باور کرده‌ اند یا خیر گفت: باور کردن این شکست خیلی سخت است. چند روز است که فیلم بازی را تماشا می کنیم و هنوز این را باور نداریم اما فوتبال با همین اتفاقات زیبا شده و ما باید از این مسئله درس بگیریم.
یوسفی در ارتباط با غیبت جباری در بازی های استقلال گفت: باید با این مسئله کنار بیاییم و باید با داشته هایمان به آینده فکر کنیم.
هافبک آبی پوشان در خصوص عملکردش در هفته های اخیر گفت: فقط من نبودم که خوب بازی کردم و در دیدار گذشته حتی بازیکنان دیگری هم عالی ظاهر شدند اما وقتی تیمی شکست می خورد هیچ کس نمی گوید کدام بازیکن خوب بود و عملکرد همه را بد می بینند.
وی در خصوص اینکه آیا استقلال نتایج خوبی در نیم فصل دوم گرفته یا خیر اظهار داشت: قبول دارم فراز و نشیب داشتیم اما بردهای خوبی هم بدست آوردیم. هر چند مصدومیت ها در روند تیمی ما تاثیر گذار بود اما باید به فکر دیدارهای آبنده باشیم.
یوسفی با اشاره به پست بازی اش مقابل پرسپولیس گفت: خودم دوست دارم پشت سر مهاجمان بازی کنم اما در این پست بازیکنانی مثل زندی و جباری را داریم و هر جا که مربی صلاح بداند بازی خواهم کرد.
وی در پایان خطاب به هواداران استقلال گفت: بعد از شکست پرسپولیس به پیروزی مقابل سایپا نیاز داریم و از آنها می خواهم فردا به ورزشگاه بیایند و تیم را تشویق کنند.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض رحمتی: یک فرد از تریبون ملی استقلال را به سخره گرفت؛ پاسخش را می‌دهم

رحمتی: یک فرد از تریبون ملی استقلال را به سخره گرفت؛ پاسخش را می‌دهم
خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: به زودی جواب کسی که از تریبون ملی استقلال را به سخره گرفت، خواهم داد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت مهدی رحمتی، دروازه‌بان اول تیم ملی ایران مصاحبه های منتشر شده به نقل از خود در رسانه های مختلف در روزهای اخیر را تکذیب کرد و گفت: من فقط پس از دربی پاسخگوی سوالات خبرنگاران و گزارشگران شدم که متن کامل مصاحبه ام یک ساعت پس از بازی منتشر شد و تعداد کلماتم کمتر از 100 کلمه بود.
به همین دلیل مصاحبه های دیگری که از جانب من منتشر شده صحت ندارد و قویا تکذیب می کنم.
رحمتی افزود: پاسخ فردی که پس از بازی در تریبون ملی استقلالی ها را به سخره گرفت نیز به زودی خواهم داد.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض فریبا: امیدوارم زائد در آینده به سود استقلال گلزنی کند/در آن 10 دقیقه لعنتی تمرکز نداشتیم

نمی‌خواهیم جباری مثل آندو شود، او باید عمل کند
فریبا: امیدوارم زائد در آینده به سود استقلال گلزنی کند/در آن 10 دقیقه لعنتی تمرکز نداشتیم
خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم ایمون زائد در دیدارهای آینده به نفع استقلال گلزنی کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بهتاش فریبا که در غیاب مظلومی که سرما خورده،‌ به نشست خبری پیش از بازی فردا با سایپا آمده بود گفت:10 دقیقه پایانی دربی 10 دقیقه لعنتی بود. ما در کل دربی تیم برتر میدان بودیم و در نیمه اول هم گل زدیم. در نیمه دوم هم توانستیم به گل برسیم و تیم برتر بودیم. تعداد ضربات ما در برخی از مواقع بازی به بیش 20 پاس می‌رسید اما استارت کار از جای خورد که مهرداد اولادی اخراج شد.
وی ادامه داد: اخراج اولادی باعث شد بازیکنان پرسپولیس انگیزه فراوانی بگیرند و در مقابل بازیکنان ما بی خیال شدند. دنبال این بودیم که گل‌های خود را بیشتر کنیم. هافبک‌ها و مهاجمان ما به دنبال گلزنی در دربی بودند تا در تاریخ ثبت شوند اما تمرکزمان در آن دقایق به هم ریخته بود و تعویض‌های دنیزلی هم بسیار خوب بود.
فریبا تاکید کرد: بعد از اینکه فیلم بازی را دیدیم به این نتیجه رسیدیم که باید تغییراتی در تیم ایجاد می‌کردیم اما وقتی تیم دو بر صفر از حریف پیش است و 5 موقعیت گلزنی هم به دست آورده انجام تغییر خیلی لازم به نظر نمی‌رسید. اگر ما بازیکن دفاعی می‌آوردیم خود شما امروز از ما می‌پرسیدید تیم که رو به جلو بود پس چرا بازیکن دفاعی آوردی.

وی اظهار داشت: فاصله گل اول و دوم پرسپولیس فقط یک دقیقه و نیم بود و ما زمانی برای جبران نداشتیم تا آمدیم بفهمیم چه تدبیری بیاندیشیم گل دوم را خوردیم. به پرسپولیس هم تبریک می‌گویم. این دربی از نظر فنی و کیفی یکی از بهترین دربی‌ها بود و تماشاگرانی که آمدند بازی خوبی تماشا کردند. عادت نداریم بگوییم چند بازیکن خود را نداشتیم، با همین نفرات هم خوب بازی کردیم حتی در بازی‌های که 2 یا 3 گل زدیم به اندازه این دیدار سوار بازی نبودیم. فقط در 10 دقیقه همه چیز از دست رفت. من می‌گویم فوتبال هم مثل کامیپوتر است و هر جلوتر می‌رویم درس‌های بیشتری باید یاد بگیریم.
فریبا در مورد دیدار فردا با سایپا گفت: در دور رفت با این تیم بازی سختی داشتیم و در نهایت یک بر صفر پیروز شدیم. سایپا بسته بازی می‌کند. ما هم در فاصله 3 و 4 روزی که زمان داشتیم بیشتر با بازیکنان صحبت کردیم زیرا کار تاکیتکی زیادی نمی‌توانستیم انجام بدهیم. زمین‌ها خراب بود. فکر می‌کنم با پیروزی مقابل سایپا بتوانیم به خودمان برگردیم و به هدفمان که قهرمانی است بیشتر فکر می‌کنیم و نزدیک می‌شویم.
مربی استقلال در مورد جریمه 5 درصدی کادر فنی گفت: پول راحت به دست می‌آید. 35 سال است که کار کرده‌ام. پول را راحت می‌توان به دست آورد اما وقتی حیثیت از دست برود خیلی مهم است. ما حتی یک دقیقه هم به این جریمه‌های 10 یا 20 درصدی فکر نکردبم فقط برای هواداران ناراحت هستیم.

فریبا در مورد اینکه گفته می‌شود برخی از بازیکنان که در تمرین کم کاری کرده‌اند جریمه خواهند شد و لیستی در این زمینه تهیه شده خاطرنشان کرد: اصلا چنین خبری نیست. وقتی تیم می‌برد همه در آن سهیم هستند و وقتی هم بازنده می‌شویم از بالا تا پایین همه در آن سهم دارند. اگر یکی از توپ‌هایی که محسن یوسفی زده بود گل می‌شد الان هیچ کدام از این بحث‌ها نبود اما یک لحظه پای یوسفی سر خورد. او هم دوست نداشت سر بخورد، اینها اتفاقات فوتبال است.
وی در مورد غایبان استقلال مقابل سایپا گفت: حمودی 3 اخطاره است و تیموریان و جباری هم مصدوم هستند.
فریبا در مورد وضعیت مصدومیت مجتبی جباری گفت: تکلیف این بازیکن امروز مشخص می‌شود. دکتر کیهانی، دکتر ایرانیان و یک متخصص دیگر در مورد او نظر می‌دهند. دوست نداریم جباری هم مثل تیموریان شود. تیموریان 3 ، 4 هفته کار کرد تا به عمل جراحی نرسد اما در نهایت مجبور شد عمل کند. به همین خاطر می‌خواهیم در مورد جباری با برنامه بهتری عمل کنیم. جباری پارگی مینیسک دارد و احتمالا باید عمل کند و 3 ، 4 هفته دیگر برمی‌گردددقیقا مثل عمل جراحی زندی، تصور می‌کنم اگر او زودتر عمل جراحی کند قبلا از آخر اسفند یعنی حدود 15 اسفند می‌تواند به میدان برگردد. او امروز ام آر ای گرفته و پزشکان در موردش نظر می‌دهند.
مربی استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس که ابراهیم زاده گفته زائد برابر ذوب آهن بازی کرد و استقلالی‌ها می‌توانستند آنجا این بازیکن را شناسایی کنند گفت: فیلم‌های بازی ‌های پرسپولیس را آنالیز کرده بودیم. یکی از آن مسابقات هم بازی ذوب آهن بود اما یک روز، روز یک بازیکن هست و یک روز هم روز یک بازیکن نیست. دربی روز زائد بود و ما هم تمرکز لازم برای یادگیری نداشتیم. امیدوارم زائد در ادامه لیگ موفق باشد.
فریبا در مورد اینکه این آرزوی موفقیت برای زائد با کنایه است یا نه گفت: نه کنایه‌ای نمی‌زنم واقعا امیدوارم موفق شود. هر چه بازیکن خارجی با کیفیت به لیگ ما بیاید فوتبال ما داغ‌تر و بهتر می‌شود. این حرف من کنایه نیست. پرسپولیس با رقبای ما بازی دارد و امیدواریم زائد مقابل آن تیم‌ها نیز قوی ظاهر شود و به نفع ما کار کند. تیم‌هایی که پرسپولیس با آنها بازی دارد مدعی قهرمانی هستند و او می‌تواند با گلزنی به این حریفان نتایج را به نفع ما رقم بزند.
وی در مورد اینکه چه حرفی با هواداران دارد گفت: هواداران همواره نشان داده‌اند در گرما و سرما حامی استقلال هستند. من از آنها عذر خواهی می‌کنم در این چند سال هم سرمای به سرمای روز دربی ندیده بودم. ما به حمایت آنها احتیاج داریم تا بتوانیم جام قهرمانی را به آنها تقدیم کنیم.

قدیمی 02-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض فتح‌الله‌زاده پس از مصاحبه مظلومي عليه قلعه‌نويي

فتح‌الله‌زاده پس از مصاحبه مظلومي عليه قلعه‌نويي

مديرعامل باشگاه استقلال در واکنش به مصاحبه سرمربي اين تيم گفت: حتما مظلومي تحت فشار بوده که اين صحبت‌ها را انجام داده ولي نبايد اين حرف‌ها را مي‌زد.

علی فتح الله زاده در خصوص نتایج استقلال در یکی دو هفته اخیر گفت: متاسفانه این روزها خیلی اذیت می‌شویم اما مگر چه اتفاقی افتاده و یا چه نتیجه‌ای گرفتیم که این گونه به ما حمله می‌کنند. تیم ما صدرنشین است ضمن آنکه موفق شدیم پرسپولیس را در جام حذفی حذف کنیم و به فینال برسیم. هواداران باید هوشیار باشند چون ما کادر فنی خوبی داریم و از مشاوران خوبی برخورداریم و با یک باخت شرایط‌مان برنمی‌گردد.
مدیرعامل باشگاه استقلال شکست مقابل پرسپولیس را به یک تصادف تشبیه کرد و گفت: درست مثل یک ماشین که پس از تصادف باید تعمیر شود ما هم همین شرایط را داریم. در یک لحظه جباری، حیدری و تیموریان را از دست دادیم ولی با این وجود تلاش کردیم اما شکست در 10 دقیقه نادر بود چون هیچ وقت این اتفاق تکرار نمی‌شود.
فتح الله زاده تاکید کرد: با وجود اینکه چند بازیکن سرشناس در تیم ما نبود مقابل سایپا خوب بازی کردیم. همیشه تیمی که در دربی می‌بازد در مسابقه بعد خود هم شکست می‌خورد اما دیدید تیم ما خوب کار کرد. باخت در لیگ برتر به پرسپولیس با شکست در جام حذفی متفاوت است؛ ما هم آنها را بردیم و هم از گردونه مسابقات کنار زدیم.
مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص صحبت‌های امروز پرویز مظلومی و اینکه آنهایی که مشت گره کرده بودند حالا به دنبال زمین زدن او هستند، گفت: من مدیر هستم و باید به همین مسائل بپردازم. حتما مظلومی تحت فشار بوده که این صحبت‌ها را انجام داده است. او نباید این حرف‌ها را می‌زد. باید با مظلومی صحبت کنم و ببینم منظور او از این صحبت‌ها چیست.
فتح الله زاده در ادامه در خصوص شایعاتی که پیرامون پاس ندادن برهانی و میداودی به یکدیگر شنیده می‌شود اظهار داشت: خودم از برهانی چنین سؤالی را پرسیدم که او گفت صحت ندارد. مطمئن باشید این مسائل دروغ است. به طور مثال جباری در آن سرما با پای آسیب دیده به استادیوم می‌آید و این نشان دهنده همدلی در تیم ما است و نباید به این شایعات توجه کرد.
وی در پایان در خصوص دیدار حساس روز جمعه مقابل ذوب آهن گفت: بازی سنگینی در پیش داریم و چند بازیکن خوب‌مان به دلیل مصدومیت در ترکیب نیستند اما احتیاج به یار دوازدهم که هواداران هستند، داریم و با حضور آنها ذوب آهن را شکست خواهیم داد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 04-05-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

بازگشت قلعه‌نويي و رفقا به استقلال

ليگ يازدهم رو به اتمام است و مثل هميشه حرف و شايعات در مورد نقل و انتقالات بازيکنان و مربيان در ليگ برتر به گوش ميرسيد.

به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، لیگ یازدهم تا یک ماه دیگر به پایان می‌رسد و مانند همیشه حرف و حدیث‌ها و شایعات در مورد نقل و انتقالات و جابجایی بازیکنان و مربیان در لیگ برتر به گوش میرسید. اما یکی از حرف هایی که این روزها زیاد به گوش میرسد بازگشت امیر قلعه نویی مربی موفق تیم تراکتورسازی تبریز به استقلال است. درست است که مسئولان استقلال این شایعه را رد کرده‌اند اما، مصاحبه هایی اطرافیان و نزدیکان باشگاه نشان می‌دهد که بازگشت قلعه نویی به استقلال حتمی است.

بر اساس این گزارش، قلعه نویی که دو سال موفق را با سپاهان پشت سر گذاشت این فصل نیز روزهای خوبی با تراکتورسازی تبریز دارد، دیگر خواهان ماندن در این تیم نیست و جدایی خود را از مدت ها پیش اعلام کرده بود. جعفری مدیر عامل باشگاه نیز از ماه ها پیش مذاکرات خود را برای جذب سرمربی فصل آینده تیم خود آغاز کرده و ویسی، سرمربی فعلی تیم فوتبال صبای قم یکی از کاندیداهای اصلی این پست به شمار می‌آید.

پرویز مظلومی، سرمربی تیم فوتبال استقلال که این روزها تیمش شرایط خوبی ندارد و از همه جا مورد انتقاد قرار میگیرد، خوب میداند که فصل آینده در این تیم جایی ندارد و باید به فکر تیم بعدی در لیگ برتر باشد.

درست است که وی در 4 دربی برابر پرسولیس به برتری رسیده ولی باخت در 10 دقیقه برابر پرسپولیس و شکست این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان باعث شده تا فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال، اولتیماتوم جدی خود را مظلومی بدهد.

مظلومی که از سوی جباری به بی دانشی متهم شده بود و مشاوران فتح الله زاده از پایان عمر مربیگری وی خبر داده‌اند، تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در بازی های باقیمانده در لیگ، نتایج آبرومندی کسب کند تا با خاطره ای مناسب از این تیم جدا شود.

رضا رجبی، رئیس سابق آکادمی باشگاه استقلال در جمعی اعلام کرده بود که مسئولان باشگاه استقلال از چند ماه قبل با قلعه نویی به توافق رسیده اند و در لیگ دوازدهم قلعه نویی روی نیمکت این تیم می نشیند، هر چند که نظری جویباری بلافاصله این خبر را تکذیب کرد و از رسانه ها خواست تا به حواشی اهمیت ندهند و استقلال را برای رسیدن به قهرمانی کمک کنند.

گفته می شود قلعه نویی برای فصل آینده موافقت سیاوش اکبرپور، امیر صادقی و جان واریو را جذب کرده و خواهان حضور آنها در استقلال شده است.

سیدمهدی رحمتی که شایعه رفتنش بسیار بیشتر از ماندنش به گوش میرسد، از گزینه های باشگاه پرسپولیس است و جباری همیشه مصدوم نیز به احتمال فراوان از این تیم جدا خواهد شد.

ما منکر مربی بزرگی همچون قلعه نویی نمی شویم، ولی مذاکره با وی و قبول ضمنی برای هدایت تیم استقلال و آن هم در زمانی که هنوز لیگ یازدهم تمام نشده است نمی تواند کار اخلاقی درستی باشد. هر چند که مطمئن باشید دوستان ما بلافاصله این خبر را تکذیب می‌کنند و می‌گویند، هیچ مذاکره ای صورت نگرفته و همه چی امن و امان است.

باید این یک ماه آخر را صبر کرد و دید که چگونه پازل مربیان ما در لیگ توسط مدیران عامل باشگاه ها به سرانجام میرسد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 04-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض طالبلو : من و رحمتی دشمن یکدیگر نیستیم ولی با هم صمیمی هم نیستیم

طالبلو : من و رحمتی دشمن یکدیگر نیستیم ولی با هم صمیمی هم نیستیم +عکسدروازه‌بان تیم شاهین بوشهر در مورد روابطش با دروازه بان تیم استقلال گفت: «برخی این مسائل را حساس می‌کنند ولی من انتظار داشتم که او به دیدنم بیاید.»

وحید طالب‌لو که مقابل سپاهان ستاره تیمش بود، در دقایق پایانی از ناحیه دست دچار مصدومیت شدید شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. طالب‌لو در مورد آسیب دیدگی‌اش و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد.

* ابتدا در مورد صحنه‌ای که مصدوم شدی صحبت کن؟
- در یک صحنه قصد دفع توپ را داشتم که نوری به جای ضربه زدن به توپ به دست من ضربه زد و همین موضوع باعث مصدومیتم شد البته آن لحظه گرم بودم و درد زیادی نداشتم ولی می‌دانستم دستم شکسته چون دست من خلاف جهت بدن من بود.

* می‌گویند قصد داشتی با همان شرایط به بازی ادامه دهی؟
- خیر، نمی‌توانستم.

* خیلی‌ها معتقدند شکست شاهین به دلیل خارج شدن تو از بازی بود؟
- من نهایت تلاشم را به خاطر مردم بوشهر به کار گرفتم ولی بازیکنان دیگر هم زحمت کشیدند. ما می‌توانستیم از سپاهان امتیاز بگیریم و فرصت‌های خوبی داشتیم. با این حال 2 بازی مانده و امیدوارم در لیگ برتر بمانیم.

* فکر می‌کنی تا چه زمانی دور از میادین باشی؟
- من با پزشک جراحم صحبت کردم و توضیحاتی را به من داد. 5 هفته دیگر دستم را باز می‌کنم و فکر می‌کنم بازگشتم به میادین فوتبال 2 ماه طول بکشد.

* برخورد مسئولان شاهین چطور بود؟
- من از آنها تشکر می‌کنم. استاندار با من تماس گرفت و حتی نماینده‌اش به بیمارستان آمد. باید از رئیس تربیت بدنی بوشهر، مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم تشکر کنم. از همه آنهایی که به بیمارستان آمدند، گل فرستادند یا تماس گرفتند ممنونم و امیدوارم گوشه‌ای زحمات آنها را جبران کنم. باید از دکتر نوروزی تشکر ویژه‌ای داشته باشم که خیلی کمکم کرد. از آقایان روشنی، دکتر ستوده و دکتر اصلانی هم تشکر ویژه‌ای دارم.

* حضور مهدی رحمتی در بیمارستان غیرقابل پیش‌بینی بود. قبول داری؟
- برخی این مسائل را حساس می‌کنند ولی من انتظار داشتم که او به دیدنم بیاید.

* ولی قبول داری که شما رابطه‌ای صمیمی و نزدیک با یکدیگر ندارید؟
- مشکل خاصی نداریم. ما دشمن یکدیگر نیستیم ولی با هم صمیمی هم نیستیم و این ایرادی ندارد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 12-06-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض علت مرگ هوادار استقلال

علت مرگ هوادار استقلال
محمد حق‌شناس در جمع خبرنگاران با ابراز تاسف از درگذشت یکی از تماشاگران دیدار تیم‌های داماش گیلان و استقلال تهران و عرض تسلیت به بازماندگان آن مرحوم، اظهار کرد: در این زمینه هیچ‌گونه کوتاهی و مسئولیتی متوجه هیئت پزشکی‌ورزشی استان نیست.
به گزارش فارس، رئیس هیئت پزشکی‌ورزشی گیلان گفت: هوادار استقلال با خودروی شخصی به مراکز درمانی انتقال یافت و هیچ مسئولیتی متوجه تیم پزشکی مستقر در درون و خارج از ورزشگاه رشت نیست زیرا آنها در جریان این اتفاق قرار نگرفته بودند.

محمد حق‌شناس در جمع خبرنگاران با ابراز تاسف از درگذشت یکی از تماشاگران دیدار تیم‌های داماش گیلان و استقلال تهران و عرض تسلیت به بازماندگان آن مرحوم، اظهار کرد: در این زمینه هیچ‌گونه کوتاهی و مسئولیتی متوجه هیئت پزشکی‌ورزشی استان نیست.

وی با اشاره به درگذشت تماشاگر استقلال تهران، افزود: مرگ این تماشاگر پس از پایان دیدار تیم استقلال با داماش گیلان بر اثر ایست قلبی بود.

رئیس هیئت پزشکی‌ورزشی گیلان ادامه داد: همه ما از این اتفاق متاسف شده‌ایم و امیدواریم هرگز چنین اتفاق‌هایی در حاشیه رویدادهای ورزشی کشورمان رخ ندهد.

وی با بیان اینکه یادآوری برخی از موارد در این ارتباط مهم است، گفت: طبق توافق هیئت فوتبال استان با جمعیت هلال احمر و اورژانس گیلان مسئولیت پوشش رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بر عهده آنهاست و هیئت پزشکی‌ورزشی در این زمینه مسئولیتی ندارد.

حق‌شناس، تصریح کرد: البته این صحبت بنده به معنای کوتاهی همکاران ‌ما در دو بخش مذکور نیست زیرا بر خلاف برخی اخبار منتشر شده در این زمینه، همکاران دلسوز ما در اورژانس گیلان و جمعیت هلال احمر هیچ کوتاهی صورت نداده‌اند.

وی اضافه کرد: علاوه بر استقرار نیروی انسانی مجرب، در داخل ورزشگاه دو دستگاه آمبولانس در محوطه بیرون ورزشگاه شهید عضدی و دو دستگاه آمبولانس به منظور ارائه سرویس به تماشاگران و همچنین بازیکنان مستقر شده بودند.

رئیس هیئت پزشکی‌ورزشی گیلان، با اشاره به اینکه هوادار استقلال پس از پایان بازی و در محوطه خارج از ورزشگاه دچار حمله قلبی شده بود، ابراز کرد: این هوادار توسط یک خودروی شخصی برای اعزام به مراکز درمانی در حال انتقال بود اما به دلیل شدت شوک وارده در مسیر جان خود را از دست داد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کوتاهی متوجه تیم پزشکی مستقر در درون و خارج از ورزشگاه شهید عضدی رشت نیست، اذعان کرد: تیم پزشکی ورزشگاه در جریان این اتفاق قرار نگرفته بودند که در این صورت طبیعی است اقدام لازم را انجام می‌دادند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 12-06-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض واکنش قلعه نویی به قرعه سخت استقلال

داستان من همان داستان مار و پله است/
واکنش قلعه نویی به قرعه سخت استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برای رسیدن به سومین ستاره قهرمانی کارمان سخت است، اما با قدرت ظاهر می‌شویم.
به گزارش بی باک، امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با فارس، پس از انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و هم‌گروهی استقلال با الریان قطر، الهلال عربستان و العین امارات گفت: همان طور که پس از مراسم قرعه کشی اعلام کردند استقلال در سخت‌ترین گروه قرار گرفته و ما کار دشواری داریم. اما بدانید که نام تیم ما هم استقلال است و باید طوری در این مسابقات حاضر شویم که باقدرت کار را شروع کرده و از گروه خود صعود کنیم.

وی افزود: تا شروع مسابقات برنامه‌ریزی لازم را انجام خواهیم داد و در نیم فصل طوری خودمان را آماده می‌کنیم که برای حضور در لیگ قهرمانان مشکلی نداشته باشیم.

سرمربی استقلال تاکید کرد: با توجه به انجام قرعه‌کشی ما باید تیم خود را بیش از گذشته تقویت کنیم. به همین دلیل نفرات جدیدی را مدنظر گرفتیم. یک بازیکن خارجی فردا در تمرینات ما حاضر می‌شود و یک خارجی دیگر در حال تست دادن است.

وی درباره جذب مدافع سپاهان گفت: ما به صورت نهایی قرارداد را با حسن اشجاری امضا کردیم و این بازیکن من بعد بازیکن استقلال است.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سؤال که چقدر احتمال می‌دهید که در لیگ قهرمانان آسیا استقلال به مراحل پایانی صعود کند و سومین ستاره قهرمانی در این مسابقات را به دست آورد، گفت: اگر اجازه بدهند ما با قدرت کارمان را آغاز می‌کنیم، اما عده‌ای متاسفانه با من و استقلال مشکل دارند. داستان من همان داستان مار و پله است.

هر جایی که بالا می‌رود و جام می‌گیرد نیش می‌زند. چند روزی است که پس از صعود استقلال به رتبه‌های بالای جدول نیز رسیده‌ایم نیش‌هایشان را شروع کردند و مرا می‌زنند.

وی افزود: مگر همین داستان برایمان تکرار نشد، 7 بازی نباختیم و 17 گل زدیم و نیش‌ها آغاز شد. پس از این اتفاق نیش‌ها آغاز شد.

قلعه‌نویی با اشاره به لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید بدانیم که لیگ قهرمانان یک نگاه فراتر از باشگاهی است، بنابراین باید به صورت ملی به آن نگاه کرد. هر رشته‌ای که باشد مهم نیست. بسکتبال تنیس، والیبال، فوتبال و ... نامشان مهم نیست، بلکه وقتی نام ایران در میان است باید نگاه‌ها متفاوت باشد اما من می‌دانم که دشمنانم دست از نیش‌زدن‌هایشان برنخواهند داشت.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)