بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-29-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اينو قبول دارم كه بازيكن خوبيه ، ولي اينكه رفتنش به خاطر پول نبوده رو قبول نمي كنم
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-29-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

نه از استقلال به خاطر پول نرفت به خاطر یه ... رفته
ولی به خاطر پول اومد سپاهان
ولی کاکا وقتی از میلان رفت دیگه اون روح بازیش تو رئال رو نداشت چون اصلا رئال رو دوست نداشت و عاشق میلان بود
تو میلان با قلبش بازی می کرد
مطمئنم فابیوی ما تو تیم سپاهان جواب میده ولی نه مثل استقلال که با قلبش بازی می کرد
خیالت راحت بر می گرده به تیمش
چون به خاطر پول از تیمش نرفت و عاشق تیمشه و با اشک و گریه به این تیم پیوسته
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 05-29-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض جانواريو از استقلال شکایت می کند ؟!

"پس از اینکه مسجل شد دیگر جانواریو و استقلال به توافق نخواهند رسید چند روز بعد مدیر برنامه این بازیکن برای دریافت 40 درصد از قرار داد باقی مانده بازیکن به باشگاه استقلال مراجعه می‌کنند اما در کمال ناباوری متوجه می‌شود که باشگاه استقلال نمی‌خواهد این مبلغ را پرداخت کند.

قبل از پیوستن جانواریو به سپاهان مسئولان باشگاه استقلال در جلسه‌ای با بازیکن برزیلی‌شان به گفت و گو نشستند تا این بازیکن را هر طور شده در تیم خود حفظ کنند.محبوبیتی که این بازیکن طی دو سال حضور در استقلال برای خود به وجود آورده بود در حقیقت باعث می‌شد واعظ آشتیانی قبل از عقد قرارداد دیگر ستاره‌های خود با این بازیکن پای میز مذاکره بنشیند که همین طورهم شد.

شنبه هفته پیش جانواریو به همراه مدیر برنامه‌‌اش به دفتر واعظ آشتیانی رفتند تا پیرامون فصل جدید با یکدیگر مذاکره کنند.در این جلسه باشگاه استقلال از جانواریو خواست در ازای دریافت 800 میلیون تومان برای دو فصل قراردادش را تمدید کند اما این پیشنهاد مورد قبول ستاره برزیلی استقلال قرار نگرفت و همین باعث ناراحتی مسئولان باشگاه استقلال هم شد.پس از اینکه باشگاه استقلال به این نتیجه رسید که نمی‌تواند فابیو را با این اعداد و ارقام حفظ کند و باشگاه سپاهان حاضر است برای دو فصل به این بازیکن رقمی بالغ بر یک میلیارد تومان بدهد در حقیقت جدایی این بازیکن از استقلال قطعی شد.

حتی جانواریو و مدیر برنامه‌هایش حاضر نشدند در جلسه دوباره رخ در رخ واعظ آشتیانی بنشینند. شاید آن‌ها می‌دانستند که دیگر با باشگاه استقلال به توافق نخواهند رسید به خصوص اینکه سپاهانی‌ها حاضر شده بودند 200 میلیون از یک میلیارد و دویست میلیون قرار داد این بازیکن را قبل از پرداخت قسط اول پرداخت کنند.جانواریو در آستانه دریافت مبلغی نجومی قرار داشت و طبعا مدیربرنامه‌هایش هم نمی‌خواست این فرصت طلایی از کف بدهد.به هر حال 10 درصد از کل این قرار داد یعنی رقمی حدود 120 میلیون تومان به او تعلق می‌گرفت که در فوتبال ایران یک رکورد محسوب می‌شود.

پس از اینکه مسجل شد دیگر جانواریو و استقلال به توافق نخواهند رسید چند روز بعد مدیر برنامه این بازیکن برای دریافت 40 درصد از قرار داد باقی مانده بازیکن به باشگاه استقلال مراجعه می‌کنند اما در کمال ناباوری متوجه می‌شود که باشگاه استقلال نمی‌خواهد این مبلغ را پرداخت کند.جانواریو که به همراه مدیر برنامه‌اش به باشگاه رفته بود تا الباقی قرارداد خود را بگیرد متوجه شد که هیچ پولی در کار نیست.

او تصورمی‌کرد بعد از جلسه‌ای که با واعظ آشتیانی داشته می‌تواند مابقی پولش را دریافت کند چرا که آن روز واعظ آشتیانی به ستاره برزیلی استقلال قول داده بود با جدایی‌اش از استقلال40 درصد باقیمانده پولش پرداخت خواهد شد اما جانواریو قبل از سفر به اصفهان وعقد قرارداد با زرد پوشان نصف جهان به باشگاه رفت و نتوانست این حقوقش را دریافت کند.

جانواریو برای اینکه فرصت عقد قرارداد با سپاهان را از دست ندهد فی الفور به اصفهان رفت تا قراردادش را با این تیم منعقد و بعد از بازگشت از این شهر دوباره راهی باشگاه شد تا باقی پولش را بگیرد.البته قبل از اینکه جانواریو به باشگاه استقلال مراجعه کند به این نتیجه رسیده که باشگاه سابقش قصد ندارد این پول را به او بپردازد!

نکته‌ای که مدیر برنامه‌های این بازیکن هم قبل از سفر به اصفهان به آن اشاره داشت.مهردادیان مدیر برنامه‌ جانواریو در این باره می‌گوید:"به گوش ما رسانده‌اند که دیگر برای دریافت 40 درصد باقی مانده قرارداد جانواریو به باشگاه استقلال مراجعه نکنیم چون این پول را به ما نمی‌دهند.دلیلش هم این است که باشگاه استقلال توقع داشته جانواریو از پیشنهاد یک میلیارد و دویست میلیونی سپاهان بگذرد و تن به قرارداد 800 میلیونی استقلال بدهد.گفته‌اند دیگر این پول را نمی‌دهیم چون با باشگاه تمدید نکرده‌اید!"

هر چند که واعظ آشتیانی هنوز این موضوع را تائید نکرده و بسیار بعید و غیر حرفه‌ای به نظر می‌رسد که این اتفاق رخ داده و باشگاه استنقلال بخواهد این بدهکاری را پرداخت نکند اما اگر چنین اتفاقی رخ دهد و باشگاه استقلال این مبلغ را نپردازد جانواریو به زودی از باشگاه استقلال به کمیته انضباطی شکایت خواهد کرد.نکته‌ای که مدیر برنامه‌ این بازیکن هم به آن اشاره کرده است.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-29-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

مهمترین خبر روز فوتبال ایران در دفتر سعادت‌آباد واعظ آشتیانی رقم می‌خورد تا شاید سرمربی فصل آینده استقلال مشخص شود. در حال حاضر مدیر عامل استقلال و مجید
جلالی سرمربی فولاد کنار هم نشسته و به دنبال راهی برای فسخ قرارداد آقا مجید با فولاد
می‌گردند.

جلالی، که امروز گفته است با فولاد قرارداد سفید امضا کرده و به آن وفادار است،‌انتظار دارد
بعد از حفظ فولاد در لیگ بالاخره به هدف مهمش در فوتبال، مربیگری در یکی از دو تیم
پرطرفدار فوتبال در ایران، برسد.
جلالی با سابقه قهرمانی در لیگ سال گذشته فولاد را از سقوط نجات داد و کارنامه خوبی از
خود به جای گذاشت. او در حال حاضر شرایط استقلال را پذیرفته و امیدوار است مدیران
فولاد این اجازه را به وی بدهند که او به استقلال ملحق شود. جلالی همان مربی علمگرایی
است که آشتیانی به او علاقه دارد. مربی‌ای که یکی از نزدیکان به مدیرعامل می‌گوید در شرایط
فعلی و در میان گزینه‌ها تنها ایرانی‌ای است که شایسته مربیگری در استقلال است.

سیف‌الله دهکردی مدیرعامل فولاد در این‌باره تصمیم خواهد گرفت. واعظ آشتیانی که فصل نقل و
انتقالات را آغاز کرده و جواد شیرزاد شاگرد جلالی در فولاد را استخدام کرده، امیدوار است
این مربی محترم به پاس بقای فولاد در لیگ، مجوز حضور در جمع آبی‌ها را بیابد. این یک
انتقال هیجان‌انگیز است. شاید جلالی همان گمشده استقلالی‌ها باشد.
نکته امروز با خبر شدیم از طرف باشگاه فولاد تماس‌هایی با اصغر مدیرروستا گرفته شده است.
شاید این به معنای پذیرفتن خبر روز، مربیگری جلالی در استقلال باشد.

منبع:www.abi-del.blogfa.com
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض هيچ كس براي مديريت استقلال

در حال حاضر هيچ گزينه‌ قابل قبول و امتحان پس داده‌اي، پيش روي سازمان تربيت بدني براي مديريت استقلال وجود ندارد

سايت گل ـ ياد كيومرث هاشمي به خير. او معاوني بود كه هرجا اتفاقي مي‌افتاد، في‌الفور براي رفع پنچري حاضر بود. بنابراين از ياد نمي‌بريم كه او در زماني به تنهايي سرپرستي چند فدراسيون از جمله فدراسيون فوتبال را برعهده داشت. شغلي كه خودش به تنهايي بيش از يك شغل است ...
ديروز وقتي واعظي آشتياني مديرعامل استقلال در ساختمان باشگاه حاضر شد و پست خود را تحويل داد، كاركنان باشگاه كه حقوق عقب‌افتاده‌شان را دريافت كردند،‌ از يكديگر سوال مي‌كردند كه چه كسي جانشين مديرعامل فعلي خواهد شد؟

اين سوال در حال حاضر مهمترين پرسش جامعه فوتبال است. اينكه با عدم آمادگي علي فتح‌الله‌زاده و حسين قريب چه كسي هدايت تيم مديريتي استقلال را برعهده خواهد گرفت. در حالي كه «قحط‌الرجال» كلمه مناسبي براي توضيح شرايط فعلي است، علي سعيدلو در بد مخمصه‌اي گرفتار شده است. او حالا مسئول مستقيم تغييرات در استقلال تلقي مي‌شود و در اين شرايطي است كه استقلال بدون مدير و مربي و با جيب خالي در آستانه از دست دادن ستاره‌هاست و مشخص نيست كي دوباره در بازار حضور پيدا كند و به جذب مهره‌ها دست بزند.

آغاز جنگ لفظي
در جلسه علي سعيدلو و اعضاي هيئت مديره استقلال، سعيدلو بعد از گزارش انتقادي واعظ كه حدود 45 دقيقه از وقت جلسه را به خود اختصاص داد، به واعظ گفت:«شما زماني كه شوراي شهر بوديد، آرام‌تر از اين بوديد ...» كه خسرو دانشجو عضو هيئت مديره در مقام پاسخگويي گفت:«خير، ايشان هميشه همينقدر با انرژي و با صراحت بودند.»

جلسه هيئت مديره استقلال اما زماني به تشنج كشيد كه سعيدلو گفت كه قرار نيست بودجه بدهد تا استقلال قهرمان شود. او گفت:«ما پول زيادي نداريم و استقلال بايد درآمدزايي كند. ما اعتقادي به بحث تأمين بودجه نداريم،‌ اما اگر بخواهيد كمك فكري مي‌دهيم ...»

او در حالي كه باشگاه به شدت به نقدينگي نياز دارد به اعضاي هيئت مديره گفت كه فعلا از پول خبري نيست و همين موجب استعفاي اعضا منهاي اميدوار رضايي شد كه البته با واعظ و دوستانش مشكلات ديرينه‌اي دارد.

به گفته يكي از حاضران در جلسه، سعيدلو ابتدا با واكنش اعضاي هيئت مديره با شكوه و خنده برخورد كرده و گفته است:«من اين استعفاها را نمي‌پذيرم و شما بايد كارتان را انجام بدهيد.» اما واعظ آشتياني به او مي‌گويد:«شما بايد پاسخگوي احساسات هواداران باشيد.» بعد از جلسه هم مصاحبه تند خسرو دانشجو جو را سنگين‌تر كرد.

در وضعيت آچمز!
در حال حاضر سازمان تربيت بدني تنها يك واكنش چند خطي به استعفاها داشته و در سايت سازمان اعلام شده نفرات جديد به زودي مشخص مي‌شوند. اما هر آنچه كه هست، اتفاقات رخ داده به ضرر استقلال خواهد بود.

آنها كمتر كسي را به عنوان مدير در جمع خود تربيت كرده‌اند و از سياسيون قابل اشاره شاغل در ورزش هم هر چه بيشتر مي‌گرديم، كمتر مي‌يابيم. آيا ممكن است سعيدلو استعفاي واعظ را نپذيرد و ... ؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-11-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض فتح‌الله زاده:قلعه نویی 80درصد مربی استقلال

علی فتح‌الله زاده سرپرست باشگاه استقلال از قطعی شدن نام سرمربی تا ظهر امروز خبر
داد.فتح الله زاده گفت: «من امروز به باکو سفر خواهم کرد و بنابراین تا بعدازظهر مربی را
انتخاب خواهیم کرد.»
او ادامه داد: «همانطور که دیروز هم گفتم از بین امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی یک نفر
به عنوان سرمربی انتخاب خواهد شد که شانس امیرقلعه‌نویی 80درصد بیشتر است.» فتح
الله‌زاده در پاسخ به این سوال که مگر قلعه نویی با سپاهان به توافق نرسیده است و قرارداد
ندارد نیز گفت: «در واقع دوستان ما قول داده اند که این موضوع را حل کنند.»
سرپرست باشگاه استقلال درباره این سوال که منظور وی از دوستان محمدرضا ساکت
مدیرعامل سپاهان است، گفت: «خیر، ما با دوستان دیگری در این زمینه به توافق رسیده ایم و
انشاالله که امیر به خانه‌اش باز می گردد.»
گفته می شود طبق توافقی که بین رئیس سازمان تربیت بدنی و وزیر صنایع انجام گرفته قلعه
نویی به استقلال خواهد پیوست که البته هنوز چیزی به طور دقیق مشخص نیست و منتظر
اعلام رسمی باشگاه استقلال بود. در صورت حضور قلعه نویی در استقلال این باشگاه
در 48 ساعت آینده روزهای به شدت پرخبر خواهد داشت.
فتح الله زاده با تأیید این مذاکرات می‌گوید: «شب گذشته با آقای رجاییان مدیرعامل فولاد مبارکه
مذاکرات مفصلی داشتیم و انشاالله مشکل خاصی در این رابطه وجود نخواهد داشت به هر حال
اصرار روی حضور قلعه نویی به این دلیل است که ایشان اشراف کاملی بر شرایط باشگاه
دارد و خیال من به عنوان مدیر راحت تا به کارهای دیگری مثل درآمدزایی برسم.»
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-11-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض منتظر بمب های فتح الله زاده باشید

فتح الله زاده با بازگشت به استقلال می خواهد عقب افتادگی این تیم در فصل نقل و انتقالات را
جبران کند به همین دلیل مذاکره با ستاره های فوتبال ایران را شروع کرده است. میداوودی ،
آشوبی و مبعلی گزینه ها اصلی هستند ...

فتح الله زاده با بازگشت به استقلال می خواهد عقب افتادگی این تیم در فصل نقل و انتقالات را
جبران کند به همین دلیل مذاکره با ستاره های فوتبال ایران را شروع کرده است. میداوودی ،
آشوبی و مبعلی گزینه ها اصلی هستند . همزمان مذاکره با بازیکنان استقلال که قراردادشان به
پایان رسیده هم آغاز شده است ،بازیکنانی مانند حیدری و جباری تا اسکلت اصلی تیم حفظ
شود.
باید منتظر بمب فتح الله زاده بمانیم ، شنید ها حاکی از این است که سرپرست جدید استقلال به
دنبال 2 بازیکن فصل گذشته پیروزی است تا برگ برنده خود را در همین هفته های آغازین رو کند.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-11-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال استقلال شد.

پرويز مظلومي صبح امروز با حضور در محل باشگاه استقلال با نمايندگان سرپرست جديد

باشگاه استقلال مذاكرات نهايي را براي عقد قرارداد انجام داد و پس از توافق نهايي قرارداد
خود را امضا كرد. قرارداد اين مربي 2 ساله است.

علي فتح الله زاده براي دفاع از پايان نامه دكتراي اقتصاد خود پنجشنبه به باكو سفر كرده و

دوشنبه به تهران باز مي گردد و در اين مدت نمايندگان وي امور باشگاه را برعهده دارند.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-14-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

باشگاه استقلال براي فصل نقل و انتقالات با بازيكنان مطرحي وارد مذاكره شده است.

با انتخاب علي فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال مسئولان اين تيم براي جذب
بازيكن مذاكرات جديدي را آغاز كرده اند.

آخرين وضعيت نقل و انتقالاتي اين باشگاه به شرح زير است:

* تكليف مبعلي بعد از امارات مشخص مي‌شود

ايمان مبعلي براي دريافت برگه تسويه حساب خود از باشگاه الشباب راهي امارات شده و جمعه

به تهران باز مي گردد.

وي كه از دو باشگاه فولاد خوزستان و استقلال با پيشنهاد جدي روبرو است بعد از اين سفر

تصميم خود را خواهد گرفت.

پيش بيني براي پيوستن اين بازيكن به استقلال يا فولاد راحت نيست. مبعلي شرايط دو باشگاه
را مناسب مي داند و به گفته خودش براي انتخاب تيم فصل آينده ترديد دارد.

* ميداودي شرايط دارد

ميلاد ميداودي كه مذاكرات تلفني با مسئولان استقلال داشته ادامه صحبت با اين باشگاه را به
مشخص شدن وضعيتش در امارات موكول كرد.

با اين حال ظاهرا رفتن او به تيم هاي اماراتي منتفي شده و وي آمادگي خود براي حضور در
استقلال را به اطلاع مسئولان اين باشگاه رسانده است.

اين بازيكن براي پيوستن به جمع آبي پوشان تهراني شرايطي دارد كه قرار است امروز اين
شرايط را اعلام كند. در عين حال ممكن است ميداودي فصل آينده هم در استقلال اهواز بماند.

* عمادرضا با قيمتي متفاوت در استقلال

عمادرضا در شرايطي با مسئولان استقلال مذاكره داشته كه گفته مي شود مبلغ 800 ميليون
تومان خواسته اما مسئولان استقلال اين موضوع را رد كرده و مدعي هستند عمادرضا با
قيمتي كمتر از اين مبلغ حاضر است به استقلال بيايد.

قرار است امروز مديربرنامه هاي اين بازيكن عراقي مذاكراتي با باشگاه استقلال داشته باشد.

* خسرو حيدري در سفر شمال

خسرو حيدري هافبك ملي پوش استقلال اكنون در شمال بسر مي برد و پس از بازگشت
از سفر مسئولان اين تيم بلافاصله براي تمديد قرارداد با وي وارد مذاكره مي شوند.

حيدري مورد توجه سپاهان نيز قرار دارد.

* استقلال به دنبال حفظ برهاني

آرش برهاني كه روز گذشته از تركيه به ايران بازگشته، از جمله بازيكناني است كه مسئولان
استقلال مي خواهند قرارداد وي را تمديد كنند.

اين مهاجم با پيشنهاد استيل آذين هم روبرو است. به زودي مذاكرات استقلال با شماره 9 آغاز
مي شود.

سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-22-2010
HARLI آواتار ها
HARLI HARLI آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0

3 سپاس در 3 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ميلاد ميداودي قرارداد دو ساله اي را با آبي پوشان امضا كرد.

ميلاد ميداودي صبح امروز در باشگاه استقلال تهران حضور پيدا كرد و پس از مذاكرات نهايي با مسئولان اين باشگاه با اين تيم به توافق رسيد و قرارداد دو ساله اي را با آبي پوشان امضا كرد.
ميداودي پيش از اين چند جلسه با اميدوار رضايي تنها عضو هيات مديره باشگاه استقلال داشته است.
وي به زودي قرارداد داخلي خود را در هيات فوتبال تهران ثبت مي كند.
منبع خبر: www.farsnews.com
آخرین صحبتهای میلاد میداوودی :
داستان استقلالي‌شدن ميداوودي تمام شد؟
از اين بابت خرسندم كه توانستم به عضويت تيمي درآيم كه هواداران ميليوني دارد و اين اتفاق بزرگ و حتي مي‌توانم بگويم بهترين و بزرگ‌ترين اتفاق زندگي ورزشي‌ام بود.

پيش از ثبت قرارداد حرف و حديث‌هاي زيادي به گوش مي‌رسيد، حتي شنيده‌ مي‌شد كه حضورت در استقلال كنسل شد؟
نه اين طور نبود. خودم هم وقتي اين شايعات را مي‌شنيدم تعجب مي‌‌كردم، چون چند هفته پيش به استقلال تعهد اخلاقي داده بودم. پيشنهادات زيادي داشتم كه به جز استقلال سپاهان و فولاد خوزستان جدي و با اصرار زيادي به دنبال عقد قرارداد بودند حتي پيشنهادهاي مالي‌شان سنگين بود ولي همه آنها را رد كردم و به استقلال آمدم.

اين قرارداد چند ساله است؟
قرارداد دو ساله است.

بدون هيچ شرطي؟
بدون هيچ شرطي، براي استقلال شرط ندارم،‌ وقتي با حاج‌آقا فتح‌اله‌زاده صحبت كردم براي عقد قرارداد مصمم‌تر شدم. او صداقت دارد و كارنامه پرافتخاري كه در دوران مديريتش دارد بر همگان آشكار است و حتم دارم به حرف‌هايي كه مي‌زند عمل مي‌كند.

ميداوودي مي‌تواند در استقلال هم روزهاي خوب فوتبالي‌اش را تكرار كند؟
حتما اين طور است و مي‌خواهم سريع‌تر از هر زمان ديگري پيشرفت كند، بايد با استقلال به افتخارات زيادي برسم، دوست دارم با اين تيم قهرمان ايران و آسيا شوم و به اعتماد مسئولان و مربيان استقلال در حق خودم پاسخ دهم.

پيش از تو اكبرپور و عنايتي از مهاجمان استقلال بودند كه محبوبيت زيادي داشتند؟
من هم براي اين بازيكنان احترام قائل هستم و از آنها به عنوان بهترين فوتباليست‌هاي ايران نام مي‌برم، اميدوارم جاي خالي‌شان را پر كنم و رضايت تماشاگران استقلال را كسب مي‌كنم.
منبع مصاحبه : www.fcesteghlal.i
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)