بازگشت   پی سی سیتی > هنر > موسيقی Music

موسيقی Music مباحث مربوط به موسیقی و دانلود آهنگ به صورت کنترل شده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-02-2009
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بیوگرافی Slash (گیتاریست guns n roses )

چقدر درباره ی slash میدونید؟
همون گیتاریستی که مایکل جکسون را هم شگفت زده کرد...همون گیتاریستی که با گریم و استیل خاص خودش و با نوازندگی در گروه GUNS N ROSES خاطره ی قرن شد
در این تاپیک بیو گرافی این هنرمند فراموش نشدی را میخوانیم:

نام اصلی:
Saul Hudson
نام هنری:Slash
تاریخ تولد:July 23, 1965
اسلش در همپستید محله‌ای مرفه‌نشین در لندن متولد شد. پدر و مادر وی هردو در یک شغل هنری مشغول به کار بودند. مادر وی طراح لباس دیوید بویی بود و پدرش در برنامه‌های زنده به نیل یانگ و جونی میتشل کمک می‌کرد. اسلش تا سن یازده سالگی در شهر استک-آن-ترنت استافوردشایر زندگی کرد ولی در اواسط دهه هفتاد به همراه والدینش به لس آنجلس نقل مکان کرد. لقب «اسلش» توسط دوست خانوادگی‌شان سیمور کسل به وی داده شد طبق گفته وی که«همیشه در عجله بودواز جایی به جای دیگر می‌پرید.» در سن ۱۴ سالگی مادربزرگش اولین گیتارش را به وی هدیه داد. او درآنزمان چندین ساعت در روز را به تمرین می‌پرداخت. بالاخره تصمیم گرفت که تمرکزش را روی موسیقی بگذارد بنابراین ترک تحصیل کرد. اسلش در یک ‌مصاحبه با مجله رولینگ استنز خاطرنشان کرده‌است:«وقتی من ۱۴ ساله بودم تازه از خواب بیدار شدم. آنزمان من خیلی دختر بازی می‌کردم. بالاخره یک روز به خونه‌ی یکی از اونها رفتم.اونجا یه خرده سیگار کشیدیم و اروسمیث گوش کردیم. یکی از اون آهنگها واقعا منو متحول کرد. من نشستم و چندین بار به اون آهنگ گوش کردم و کلا اون دخترو فراموش کردم. یادمه سریع سوار دوچرخه شدم و رفتم خونه ی مادربزرگم.»
slash در گروه guns n roses معروفیت خاصی جذب کرد و مایکل جکسون در یکی از اهنگهایش به اسم give in to me که حتما همه ی ما شنیده ایم از slash برای نواختن گیتار دعوت کرد. slash علاوه بر اروسمیت به آهنگ‌های AC/DC ، alis cooper، black sabbath، jeff beck،eric clapton، iron maiden، نیز علاقمند بود.

and the roads becomes my bride

ویرایش توسط SHeRvin : 12-18-2010 در ساعت 03:30 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-02-2009
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عکسهایی از slash

and the roads becomes my bride

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)