بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تراکتوري‌ها براي تشويق ماشين‌سازي به ورزشگاه مي‌روند

اعضاي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز براي تشويق تيم ماشين سازي در ورزشگاه يادگار امام حضور مي يابد.
يکي از مسئولان باشگاه تراکتورسازي اعلام کرد، بازيکنان و کادرفني و مديريت تيم فوتبال تراکتورسازي بعد از تمرين اين تيم، در ورزشگاه يادگار امام (ره) حضور مي يابند تا نظاره گر بازي ماشين سازي و سپاهان باشند.
اين مقام مسئول در باشگاه اظهار کرد: موفقيت باشگاه هاي تبريز بخصوص ماشين سازي که يکي از دو بال قدرتمند فوتبال آذربايجان و قديمي ترين تيم فوتبال تبريز است آرزوي تمام تراکتوري‌ها است.
وي از هواداران تراکتور خواست تا با حضور پرشور خود در مصاف دو تيم ماشين سازي و سپاهان و با تشويق هاي خود، تيم سبزپوش تبريز را حمايت کنند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ساختمان جديد يوفا با حضور پلاتيني افتتاح شد

ساختمان جديد اتحاديه فوتبال اروپا(يوفا) در آستانه مسابقات دور سوم ليگ قهرمانان افتتاح شد.
روز گذشته در حضور ميشل پلاتيني، رئيس و ديگر مقامات اين ارگان، همچنين روساي 53 فدراسيون اروپايي عضو اين سازمان، عمارت جديد يوفا در شهر نيون در آستانه دور سوم پيکارهاي يادشده (ديدارهاي امشب و فرداشب) به بهره‌برداري رسيد.
اين ساختمان بالغ بر چهار طبقه و به شکل استوانه‌اي شکل مشرف به درياچه ژنو است. محلي که امکان فعاليت را براي 200 کارمند عالي‌ترين مرجع فوتبال قاره را ممکن مي‌کند.
در خلال اين مراسم، مسئولين فني به مقامات سازمان امکانات پيشي‌بيني شده پيشرفته اين بنا را توضيح دادند که مورد استقبال زياد واقع شد.
در گذشته‌هاي دور مقر اين اتحاديه در شهر پاريس فرانسه قرار داشت که پس از 35سال به برن سوئيس انتقال يافت. در ماه فوريه سال 1995 کارمندان و مديران اين اتحاديه به شهر نيون کشور يادشده نقل مکان کردند.

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

دي ميزبان جام ملت‌هاي 2015 آسيا معرفي مي‌شود

مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا ميزبان دوره بعد جام ملت‌هاي قاره کهن را 16 دي ماه معرفي خواهند کرد.
کميته اجرايي کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام کرد که کنگره afc در سال 2011 در دوحه قطر برگزار مي‌شود و در همان روز ميزبان دوره بعد جام ملت‌هاي آسيا در سال 2015 مشخص خواهد شد.
تا کنون چند کشور آسيايي براي ميزباني دوره بعد اعلام آمادگي کرده‌اند که استراليا از شانس بيشتري براي اين موضوع برخوردار است. آنها دوست دارند در يکي از مهمترين تورنمنت‌هاي آسيا ميزباني را عهده‌دار شوند.
مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا انتخاب نهايي ميزبان را به ارزيابي دقيق شرايط به بعد موکول کرده‌اند.
فدراسيون فوتبال استراليا تمام مدارک خود براي ميزباني سال 2015 را ارائه کرده‌ و گفته مي‌شود به احتمال زياد اين کشور ميزبان دوره بعد جام ملت‌ها خواهد بود.
مسئولان کميته اجرائي afc در روز کنگره مدارک نهايي استراليا را بازبيني کرده و در صورت برآورده شدن تمام خواسته‌هاي کنفدراسيون فوتبال آسيا اين کشور به عنوان ميزبان رسمي دوره بعد اعلام خواهد شد.

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پايان هفته‌ي هشتم ليگ جزيره

تيم فوتبال ساندرلند با تساوي در هفته‌ي هشتم ليگ برتر براي پنجمين هفته‌ي متوالي به تقسيم امتيازها رضايت داد.

در آخرين ديدار برگزار شده از هفته‌ي هشتم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال انگليس، تيم‌هاي ساندرلند و بلکبرن به مصاف هم رفتند. تلاش تيم‌هاي سيزدهم و چهاردهم جدول در پايان 90 دقيقه گلي دربر نداشت.

ساندرلند با اين نتيجه به روند تساوي‌هاي پرتعداد خود ادامه داد. اين تيم پس از هشت هفته از آغاز ليگ جزيره تنها يک بار تن به شکست داده، اما شش تساوي باعث شده اين تيم جايگاهي بهتر از رده‌ي سيزدهم نداشته باشد.
در جدول رده بندي ليگ برتر انگليس، چلسي با 19 امتياز در صدر قرار دارد و منچسترسيتي با دو امتياز اختلاف در مکان دوم ايستاده است. آرسنال، منچستريونايتد و تاتنهام با 14 امتياز و به دليل تفاضل گل، رده‌هاي سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌ان
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پايان هفته‌ي هفتم لاليگا

ويارئال با توقف مقابل هرکولس، بهترين فرصت را براي صدرنشيني از دست داد.

در آخرين ديدار از هفته‌ي هفتم رقابت‌هاي لاليگا، ويارئال در ديداري خارج از خانه به مصاف هرکولس، تيم تازه وارد به دسته اول لاليگا رفت و در پايان با تساوي 2 بر 2 متوقف شد.
با توجه به پيروزي بارسلونا مقابل والنسيا، زيردريايي‌هاي زرد مي توانستند در صورت پيروزي براي نخستين بار در فصل جاري به صدر جدول صعود کنند اما، با اين تساوي 16 امتيازي شدند و درمکان دوم جدول قرار گرفتند.
والدز ابتدا در دقيقه‌ي 26 براي تيم ميزبان گلزني کرد اما، کاپدويا سه دقيقه بعد بازي را به تساوي کشاند. در ادامه ديويد ترزگه بار ديگر گلزني کرد و برتري را براي هرکولس به ارمغان آورد و سه دقيقه بعد با دريافت کارت قرمز مستقيم، از زمين بازي اخراج شد. هرکولس نيمه‌ي نخست را با برتري به سود خود به پايان برد.
در نيمه‌ي دوم ويارئال حملات زيادي را بر روي دروازه‌ي ميزبان خود تدارک ديد و سرانجام در دقيقه 63 توسط "والرو" بازي را به تساوي کشاند. داور بازي پرکارترين فرد در اين ديدار بود و 10 بار از کارت زرد خود استفاده کرد. سه بازيکن هم از زمين مسابقه اخراج شدند که سهم ويارئال دو کارت قرمز بود. والرو در دقيقه 81 با دريافت کارت زرد دوم اخراج شد. دو دقيقه بعد داور، "موساچيو" را مستحق دريافت کارت قرمز دانست و ويارئال را 9 نفره کرد.
در جدول رده‌بندي لاليگا، رئال مادريد با 17 امتياز در صدر قرار دارد و ويارئال، بارسلونا و والنسيا به يک امتياز اختلاف و به دليل تفاضل گل در رده‌هاي دوم تا چهارم قرار دارند.
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مي‌خواهم دوباره دروازه الهلال را باز کنم

هافبک تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان، پيش از رويارويي با الهلال عربستان گفت: حساسيت اين ديدار کمتر از حساسيت ديدار پاياني ليگ قهرمانان آسيا نيست.

قاسم حدادي فر با بيان اين مطلب اظهار کرد: اگر بتوانيم در مجموع دو ديدار رفت و برگشت از سد يکي از قدرت هاي بزرگ فوتبال باشگاهي آسيا بگذريم، کار بزرگي انجام داده ايم. تمام بازيکنان ذوب آهن بايد در ديدار برگشت تمرکز خود را حفظ کنند تا بتوانيم حضور خود را در ژاپن جشن بگيريم.
وي با بيان اين که پيروزي برابر ملوان انگيزه ي بازيکنان ما را بالا برده است، افزود: مايلم در اين ديدار همچون مسابقه‌ي رفت دروازه الهلال را باز کنم تا بتوانم با اين کار شادي را به مردم ايران و اصفهان تقديم کنم. بازيکنان الهلال بسيار حرفه اي هستند. ما تنها بايد با حفظ تمرکز، دستورات کادر فني را در زمين اجرا کنيم.
حدادي فر در پايان خاطر نشان کرد: اين توانايي نزد بازيکنان و کادر فني ذوب آهن وجود دارد که بتوانند با کنار زدن الهلال خود را به ديدار پاياني برسانند. هدف ما چيزي جز اين نيست و براي رسيدن به اين هدف تمام تلاش خود را به کار مي بنديم.

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

استقلال در جام حذفي بدشانس است

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران با طرح اين موضوع که آبي پوشان در قرعه کشي جام حذفي بدشانس هستند، گفت: يک از اهداف ما در فصل جاري دستيابي به عنوان قهرماني جام حذفي است.

پرویز مظلومی ضمن بیان این مطلب در خصوص دیدار استقلال مقابل پاس در مسابقات جام حذفی گفت: بازی سختی پیش رو داریم. متاسفانه استقلال همیشه در قرعه کشی مسابقات جام حذفی بدشانس بوده است. اکثر تیم‌های لیگ برتری دیدارهای آسان‌تری نسبت به تیم استقلال پیش رو دارند اما ما در اولین گام باید به دیدار پاس همدان برویم.
وی در ادامه افزود: تیم پاس در هفته‌های گذشته نتایج خوبی در لیگ برتر کسب نکرده است و قطعا در دیدار با استقلال به دنبال جبران ناکامی‌های اخیر است که این مسئله کار ما را دشوارتر می کند.
سرمربی استقلال تهران تصریح کرد: بعد از پیروزی مقابل پرسپولیس زمان کافی برای تمرینات تاکتیکی نداشتیم و فقط در دو جلسه تمرینی به ریکاوری روحی و روانی و بدنی بازیکنان پرداختیم. امیدوارم با چنین شرایطی بتوانیم در دیدار با پاس موفق بوده و گام اول را در جام حذفی محکم برداریم.
مظلومی مصدومیت بازیکنان را مهمترین مشکل تیمش در دیدار با پاس همدان برشمرد و گفت: فرهاد مجیدی، بیژن کوشکی، محسن یوسفی و آرش برهانی مصدوم هستند و شانس کمی برای حضور در دیدار با پاس دارند. غیبت آنها می تواند به تیم ما در این بازی لطمه وارد آورد اما از انگیزه بازیکنان و مربیان استقلال برای موفقیت در جام حذفی کم نمی کند.
سرمربی استقلال به دیدارهای بعد از شهرآورد اشاره کرد و گفت: همیشه اولین بازی بعد از شهرآورد سخت خواهد بود. طی روزهای گذشته سعی کرده‌ایم بازیکنان را از لحاظ روحی تقویت کرده و به آنها بفهمانیم که شهرآورد تمام شده و به موفقیت در دیدارهای پیش رو فکر کنند.
وی اشاره‌ای نیز به نشست خبری بعد از دیدار مقابل پرسپولیس داشت و ادامه داد: در آن نشست از حرف‌های من سوء برداشت شد. منظور من این بود که ارزش این بازی بسیار بالاست و تمامی هواداران نگران این دیدار بودند و تمام هم و غم من خوشحال کردن دل هواداران بود.
سرمربی استقلال ادامه داد: مدت‌های زیادی صبر کردم تا به آرزوی خودم یعنی رسیدن به سرمربیگری استقلال برسم و فکر می‌کنم توانستم با برد مقابل پرسپولیس دینم را به هواداران ادا کنم اما هواداران باید بدانند که ما برای موفقیت در استقلال هدف‌گذاری کرده‌ایم که یکی از هدف‌های ما قهرمانی در جام حذفی است.
شایان ذکر است که تیم فوتبال استقلال تهران سه شنبه در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه قدس همدان به مصاف پاس این شهر می رود.
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مهدي تاج : از سرمربي تيم ملي فوتبال حمايت خواهيم كرد

نايب رييس فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران گفت: از افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان حمايت خواهيم کرد.

''مهدي تاج'' عصر دوشنبه در حاشيه ديدار خير خواهانه تيم منتخب ايران در جام جهاني 1998 فرانسه و منتخب استان البرز در کرج در گفت: تيم ملي فوتبال کشورمان در ماههاي اخير پيشترفت هاي بسيار خوبي داشته و فدراسيون فوتبال نيز تا حد توان از سرمربي تيم ملي حمايتهاي لازم را انجام خواهد داد تا وي بتواند با خيالي آسوده تيم را براي رقابتهاي جام ملتهاي آسيا آماده نمايد.
وي اظهار داشت: اميدوارم با همت و تلاش بازيکنان و همچنين کادر فني و همچنين حمايت هاي فدراسيون فوتبال ، تيم ملي فوتبال ايران نتايج بسيار خوبي در جام ملتهاي آسيا به دست آورد و دل هواداران را پس از سالها شاد نمايد.
مهدي تاج در خصوص بازي خيرخواهانه تيم منتخب ايران در جام جهاني 1998 فرانسه و منتخب استان البرز نيز گفت: انجام چنين بازي هايي کار بسيار پسنديده اي است و اميدوارم ساير استانها نيز در برگزاري ديدارهاي خيرخواهانه پيش قدم شوند.
وي با بيان اينکه فدراسيون فوتبال از برگزاري چنين ديدارهايي استقبال مي کند، ادامه داد: برگزاري اين چنين ديدارهايي از يک سو موجب جمع شدن بازيکنان تيم ملي در دوره هاي گذشته مي شود و از سويي ديگر سبب باز شدن گره اي از مشکلات نيازمندان خواهد شد که کار بسيار ارزشمندي است.
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

تيم فوتسال ايران در آستانه صعود قرار گرفت

تيم ملي فوتسال ايران بامداد سه شنبه با پيروزي پرگل برابر گواتمالا در آستانه صعود به مرحله يک چهارم پاياني رقابت هاي جام جهاني کوچک برزيل قرار گرفت.

در اين ديدار که از گروه چهارم اين مسابقه ها و در شهر آناپوليس برگزار شد، تيم ايران با نتيجه پرگل 6 بر يک حريف خود را شکست داد و به صدرنشيني خود در اين گروه ادامه داد.
گل هاي تيم ايران در اين ديدار را احسان زحمتکش (2 گل)، محمد کشاورز، اصغر حسن زاده، محمد طاهري و محمود لطفي به ثمر رساندند.
در ديگر بازي گروه چهارم، تيم ملي پرتغال با نتيجه 2 بر يک از سد روسيه گذشت و در مکان دوم جدول رده بندي باقي ماند.
در مهم ترين ديدارهاي بامداد امروز، تيم ملي هلند با نتيجه 3 بر يک مغلوب ايتاليا شد و از راهيابي به جمع هشت تيم برتر باز ماند و تيم آرژانتين نيز با نتيجه 4 بر 2 مقابل اسپانيا تن به شکست داد تا در آستانه حذف زودهنگام از اين رقابت ها قرار گيرد.
در ساير ديدارها نتايج زير بدست آمد :‌
روماني 4 قطر 1
هلند 1 ايتاليا 3
آرژانتين 2 اسپانيا 4
کاستاريکا صفر برزيل 8
ليبي 2 جمهوري چک 2
پاراگوئه 6 زامبيا صفر
تيم ملي فوتسال ايران (مدافع عنوان نايب قهرماني) ‌امشب در آخرين ديدار خود در مرحله مقدماتي به مصاف تيم پرتغال مي رود.
ششمين دوره رقابت هاي فوتسال جايزه بزرگ برزيل با حضور 16 تيم در شهر آناپوليس برگزار مي شود.
شرکت هشت تيم برتر جهان در اين دوره از مسابقه‌ها سبب شده است تا لقب جام جهاني کوچک به اين پيکارها داده شود.
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پرسپوليس دچار بدشانسي شده است

سرمربي سابق تيم ملي و پرسپوليس تهران گفت: تيم فوتبال پرسپوليس در ديدارهاي اخير خود بويژه در بازي با استقلال دچار بدشانسي شد و انصافا حق اين تيم شکست نبود.

''علي پروين'' که عصر دوشنبه براي تماشاي ديدار خيرخواهانه تيم منتخب ايران در جام جهاني 98 فرانسه با منتخب استان البرز به کرج آمده بود گفت: در شهرآورد 69 تيم فوتبال پرسپوليس بازي بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشت اما نتوانست از موقعيت هاي خود به خوبي استفاده کند و اين تيم استقلال بود که با استفاده بهتر از موقعيت خود در دقايق پاياني توانست با يک گل به پيروزي برسد.
وي درخصوص ناکامي پنج هفته اخير تيم فوتبال پرسپوليس در رقابتهاي ليگ برتر نيز گفت: به نظر من تيم پرسپوليس دچار بدشانسي شده است، اين تيم از کادر فني و بازيکنان بسيار خوبي سود مي برد و در صورتي که بدشانسي از اين تيم روي برگرداند در ادامه بازيها يکي از مدعيان قهرماني در رقابتهاي ليگ برتر خواهد بود.
پروين ادامه داد: علاوه بر بدشانسي يکي ديگر از مشکلات تيم فوتبال پرسپوليس تعطيلي زياد رقابتهاي ليگ برتر است که اين موضوع براي بعضي تيم ها که ضعف داشتند فرصت و براي تيم هايي مانند پرسپوليس که در مسير خوبي قرار گرفته بودند به نوعي خلل بوجود آورد.
وي همچنين در خصوص برگزاري ديدار خيرخواهانه روز دوشنبه گفت: برگزاري چنين ديدارهايي کار بسيار ارزشمندي است که هر ساله يکي دو بار آقاي کريمي در کرج آن را برگزار مي کند که من نيز با کمال ميل و با علاقه در اين ديدارها حاضر مي شوم و هر کمکي از دستم برآيد انجام مي دهم.

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)