بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > نرم افزار - سخت افزار و بازیهای کامپیوتری

نرم افزار - سخت افزار و بازیهای کامپیوتری در این تالار مباحث مرتبط با نرم افزار های کاربردی دانلود برنامه های جدید سخت افزار قیمت ها تازه ترینهای بازار و نیز بازیهای رایانه ای دانلود کدهای تقلب و سایر موارد قرار میگیرد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-02-2013
khoshgel khoshgel آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 1

11 سپاس در 4 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید مشكل در خوندن فلش

سلام دوستان
من يه سوالي داشتم در رابطه با فلش كه نميدونستم از كجا بايستي بپرسم بهرحال اگر اشتباها اينجا تاپيك زدم ببخشيد.
خب سوالم اينه كه وقتي فلش رو به دستگاه ديجيتال متصل ميكنم نميشناستش. رفتيم از يه مهندس سوال كرديم گفت بايستي فرمت بشه يعني اطلاعاتش پاك بشه مجددا ريخته بشه اينكارو انجام دادم ولي باز درست نشد دوباره انجام دادم ولي فايده اي نداشت.
بعد امروز زديم به تلويزيون خاموش كرد. ويروس كش نود32 مون هم آپديت نكردم خيلي وقته چون بهم گفته بودن كه اين ويروس كشا هيچ فايده اي ندارن و اصلا آپديت هم بشن كاري نميكنن.الان من بايد چكار كنم؟
بعد يه سوال ديگه ما برنامه ضبط ميكرديم صداش نميومد با يه نرم افزار صداشو مياورديم،تو كتابچشم چيزي در اين مورد ننوشته.چه تنظيماتي لازم داره؟
دوستان كمك كنيدددددد ممنون
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-02-2013
mostafa.mm mostafa.mm آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 96

104 سپاس در 30 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قرار نیست هر کی هر چیزی بگه رو،رو سر فلش بیچارت بیاری بیشتر ویروسا کارشون اینه که نمیزارن فلش با دستگاه ارتباط برقرار کنه فقط و فقط درمانشم اینه که با یه انتی ویروس قوی و اپدیت فلشت رو اسکن کنی.بهت توصیه میکنم که هیچ وقت یه فلش رو فرمت نکن چون عمرش کم میشه.
قدیمی 08-03-2013
کاربر عادی

منم فهميده بودم بايستي ويروسي شده باشه ولي خواستيم سوال كنيم مشكل چيه كه اون آقا اينطور گفتن ما هم نميدونستيم.
حالا چكار كنم درمورد ويروس كش؟ بهم گفتن كه آپديتم بشه فايده نداره.ميشه برام كامل توضيح بديد چرا فايده نداره؟ بعد يه راهكار بديد واسش.
بعد اينكه اون سوال كه پرسيدم در رابطه با اينكه صداي چيزهايي ضبط ميكنيم نمياد بايد با نرم افزار بياريم و چي؟ممنونم
منتظر جوابتون هستم
قدیمی 08-29-2013
کاربر عادی

سلام
شما جواب همه تاپيكها رو همينطوري زود ميدين!
قدیمی 08-29-2013
کارگر سایت آواتار ها
کارگر سایت کارگر سایت آنلاین نیست.
ادمین در لباس کارگر!

سپاسها: : 907

4,878 سپاس در 836 نوشته ایشان در یکماه اخیر
کارگر سایت به Yahoo ارسال پیام

اخه جواب دقيقي به سوال شما وجود نداره اگر سيستمي كه بهش فلش رو وصل ميكنين قديمي تر باشه فايل-سيستمي مثل NTFS رو نميشناسه و معمولا با FAT32 كار ميكنند
بنابراين اگر سيستمتون قديمي تر هست بهتره فلش رو وقتي كه فرمت ميكنين FAT32 فرمت كنين نه NTFS
البته اشكالش اينه كه ديگه فايلهاي بزرگتر از 4GB رو نميتونين روي اون فلش داشته باشين
بعضي وقتها هم هيچ كاريش نميشه كرد و لزوما ارتباطي به ويروس و غيره هم نداره
بعضي وقتها اشكال از دهانه ي فلش و دهانه قسمتي كه فلش رو به دستگاه وصل ميكنين هست .
بايد همه اينها رو با صبر و حوصله خودتون بررسي و كشف كنين .
قدیمی 08-29-2013
کاربر عادی

خيلي ممنون از جوابتون
قبلا اين مشكل رو نداشتيم،من عادت دارم كه توش آهنگ ميريزم يا حذف ميكنم اين مشكل نداشت تا اين اواخر كه حذف نميشد يا كات نميشد ويروس يابي كردم ديدم ارور not opening ميده رفتم پوشه اي رو كه مشكل داره رو حذف كنم نشد بعد اون آهنگها رو كه ارور گرفت دوباره از كامپوترم كپي گرفتم توش پيست كردم كه مثلا جايگزين بشه ولي مشكل حل نشد اكثرا هم ار اينترنت آهنگ دانلود ميكنم توش ميريزم يا حذف ميكنم الان سوالم اينه كه قبلا اينكارو ميكردم اينطوري نميشد يعني ممكنه بخاطر اين باشه كه من گاهي اضافه و حذف ميكنم؟
بعد اينكه من براي مشكل اينكه ديجيتال و تلويزيون فلش رو نميخوند يه فكري به ذهنم رسيده بود،دكمه پاور دستگاه ديجيتال رو خاموش و روشن كردم بعد كه اينكارو كردم فلش رو شناخت ولي چيزي ضبط ميكنيم بازم گاهي نميشناسه!!
يچيز ديگه اينكه چرا وقتي برنامه ضبط ميكنيم از تلويزيون يا از كامپيوتر مخصوصا تلويزيون تو ماشين نميخونه؟
فقط دوستان ممنون ميشم جوابمو اگر ممكنه سريعتر بديد.اگر توضيح كامل و جامعي هم بديد بي نهايت ممنونم.
قدیمی 08-29-2013
کارگر سایت آواتار ها
کارگر سایت کارگر سایت آنلاین نیست.
ادمین در لباس کارگر!

سپاسها: : 907

4,878 سپاس در 836 نوشته ایشان در یکماه اخیر
کارگر سایت به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض مشكل فلش مموري

اين رو هم تست كنين

http://p30city.net/showthread.php?p=287616#post287616

نهايتا اگر نشد خب فلشتون رو عوض كنين و اينقدر خودتون رو دردسر ندين چون همونطور كه گفتم واقعا گاهي كاريش نميشه كرد .

در مورد اينكه چرا توي ماشين نميخونه بايد ببينين فرمت هاي ساپورت شده توسط پلير ماشينتون چيا هست با اون فرمت ها ضبط كنين

صرف اينكه مثلا avi باشه هم كافي نيست بايد ببينين كدك ساپورت شده براي avi در پلير شما چي هست Xvid يا Divx
قدیمی 06-04-2016
بیکس بیکس آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 16

3 سپاس در 3 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با سلام
اگر فلشتون پیغام SaiedSoft Write Protect در هنگام نصب به کامپیوتر میده باید برنامه Repair Write Protect رو از اینترنت دانلود ونصب کنید وبا استفاده از اون مشکل فلشتون برطرف کنید
قدیمی 11-03-2019
Mina_sb Mina_sb آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام به همگی
به نظر منم بهترین راه واسه برطرف کردن اینجور مشکلات عوض کردن فلش هست، اول از همه از سالم بودن دستگاهتون یعنی اون pc یا لپ تاپ مطمئن بشید و یه آنتی ویروس خوب براش نصب کنید که مدام آپدیت باشه که اونم اگه آنتی ویروس خود ویندوز باشه دیگه خیالتون راحت بشه. من چندین بار این مشکل باز نشدن فلش رو دستگاه های مختلف، ویروسی شدن و نخوندن فایل ها برام پیش اومد انقدر اعصابم خورد بود از این قضیه که چرا هر فلشی میگیرم اینجوری میشه تا اینکه یکی از دوستام که مسئول آی تی یه شرکت بود گفت یه فلش خوب بخر و خودت رو راحت کن، یک بار پول میدی ولی بعدا راحت میشی منم یکم تحقیق کردم و تو سایت های مختلف مثل دیجی کالا نظرات رو خوندن و آخر سر از بین برندهایی که بود سونی رو انتخاب کردم و خداروشکر چند سالی هست که راحت شدم از این همه مشکل
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش