بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-24-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید 2009 آسيا: فهرست کامل برندگان جوايز

2009 آسيا: فهرست کامل برندگان جوايز

سايت گل- شانزدهمين دور معرفي بهترين هاي فوتبال آسيا و اهدا جوايز امشب در کوالالامپور مالزي برگزار شد و در بخش هاي مختلف برندگان جوايز به اين ترتيب معرفي شدند:
جايزه بازي جوانمردانه:
ژاپن- مردان
ژاپن- زنان
بهترين ناظر مسابقه:
مازن رمضان- لبنان
کانيا کئوماني- لائوس
بهترين فدراسيون :
کره شمالي(مردان)
ژاپن (زنان)
بهترين تيم ملي :
کره جنوبي(مردان)
دختران ژاپن (زنان)
بهترين تيم باشگاهي:
پوهانگ کره جنوبي
بهترين داور:
روشن ايرماتوف(ازبکستان)- مردان
هونگ ايون آ (کره جنوبي)- زنان
بهترين کمک داور:
ماتيو کرم(استراليا)- مردان
ژانگ لينگ (چين)- زنان
بهترين مربي:
هو جونگ مو(کره جنوبي)
بهترين بازيکن جوان:
کي سونگ يونگ(کره جنوبي)- مردان
مانا ايوابوچي (ژاپن)- زنان
بهترين بازيکن:
يوشيتو اندو(ژاپن)- مردان

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-25-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض تازه ترين خبرها از حواشي فوتبال ايران

سکه جايزه داوران برتر
از سوي کميته داوران فدراسيون فوتبال محسن ترکي، سعيد مظفري زاده و مسعود مرادي به عنوان بهترين داوران نيم فصل اول نهمين دوره ليگ برتر انتخاب شدند و قرار است در جلسه توجيهي اين کميته به هر يک از آنها يک سکه بهار آزادي اهدا شود !
مسعود عنايت در خصوص چگونگي انتخاب اين داوران به عنوان نفرات برگزيده نيم فصل اول گفت: با بررسي عملکرد داوران در 144 مسابقه نيم فصل اول ليگ برتر و معدل امتيازي که ناظران داوري به آنها داده اند، در مجموع محسن ترکي و سعيد مظفري زاده با امتيازي برابر به صورت مشترک عنوان بهترين داور نيم فصل اول را از آن خود کردند و مسعود مرادي با اختلافي اندک نسبت به آنها عنوان دوم را به خود اختصاص داد.

مسابقات فوتبال مقدماتي زير 19 سال آسيا ؛ ايران - لبنان در افتتاحيه
در حالي رقابت هاي مقدماتي قهرماني زير 19 سال آسيا به ميزباني تهران برگزار مي شود که مسؤولان برگزار کننده مسابقات برنامه کامل مسابقات را به شرح زير اعلام کردند:
17 آذر ايران گلبنان-ساعت 14
پاکستان-ترکمنستان-ساعت 30 : 16
19 آذر -ترکمنستان-ازبکستان-ساعت 14
پاکستان-لبنان-ساعت 30 : 16
21 آذر ازبکستان-پاکستان-ساعت 14
ايران-ترکمنستان-ساعت 30 : 16
23 آذر -ايران-پاکستان-ساعت 14
لبنان-ازبکستان-ساعت 30 : 16
25 آذر -ترکمنستان-لبنان-ساعت 14
ايران-ازبکستان-ساعت 30 : 16

آرفي - تراکتورسازي ،هرگز
سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز، انتشار خبري مبني بر انتقال اشپتيم آرفي بازيکن تيم پرسپوليس به اين تيم را رد کرد و گفت: هر گونه خبر در خصوص اين انتقال کذب محض است. حسن آذرنيا صريح کرد: متاسفانه طي روز هاي اخير هر رسانه و روزنامه اي بازيکنان مختلفي را به تيم تراکتور انتقال مي دهد که تمامي اين اخبار شايعه اي بيش نيست و تاکنون هيچ بازيکني به جمع نفرات تيم ما اضافه نشده است. وي اضافه کرد: از آنجايي که سهميه چهار بازيکن خارجي و هفت بازيکن ليگ برتري تيم تراکتورسازي پر شده است در حال حاضر طبق قوانين سازمان ليگ ما هيچ بازيکني را در اين موارد نمي توانيم جذب کنيم و تنها راه انتقال بازيکن از ليگ برتر به تراکتور معاوضه است که در اين زمينه نيز تاکنون اقدامي صورت نگرفته است.
آذرنيا، درباره مذاکره تيم تراکتور با سپاهان جهت انتقال بهمن طهماسبي نيز گفت: در اين خصوص پيشتر صحبت هايي با مسوولان باشگاه اصفهاني داشتيم اما به علت راضي نبودن خود بازيکن اين انتقال نيز به انجام نرسيد و در حال حاضر بحث معاوضه اولروم با طهماسبي تمام شده است. وي ادامه داد: تنها بازيکني که اخيرا " به تيم تراکتور پيوسته است " امير اميني فر " بازيکن فصل گذشته داماش لرستان است که پيش از نيم فصل با تراکتورسازي قرارداد منعقد کرده است.

کاظمي: بعد از بازي با مس همه چيز را خواهم گفت
فرهاد کاظمي گفت: فعلا سکوت مي کنم و قصد انجام مصاحبه ندارم. کاظمي افزود: بعد از بازي با مس کرمان در يک کنفرانس مطبوعاتي همه چيز را خواهم گفت.

تصادف شديد پژمان نوري
بازيکن سابق تيم فوتبال پرسپوليس در جاده رشت - انزلي تصادف کرد و به شدت مصدوم شد. پژمان نوري که پس برگشت از اردن بعد از بازي تيم ملي در مسابقات مقدماتي جام ملتهاي آسيا از تهران راهي انزلي بود تا به جمع بازيکنان ملوان اضافه شود در جاده رشت - انزلي با خودروي 206 خود با يک کاميون تصادف کرد و به شدت از ناحيه کمر مصدوم شد. خودروي اين بازيکن نيز خسارت ميليوني ديد. اين بازيکن هم اکنون تحت مداواي پزشکان باشگاه ملوان قرار دارد.
پژمان نوري پس از تصادف اظهار داشت: با روحيه خسته مجبور شدم با وسيله نقليه راهي شمال شوم که متاسفانه اتفاق ناخوشايندي برايم افتاد.
هافبک ملوان افزود: با سرعت 110 کيلومتر در حال رفتن به سمت انزلي بودم که به دليل لغزنده بودن زمين پس از اينکه ترمز گرفتم خودم را زير کاميون ديدم. فقط بايد بگويم خدا من و خانواده ام را دوست داشت و به من رحم کرد که الان سالم هستم.
نوري ادامه داد: پس از اين اتفاق شوکه شده بودم. البته خدا مي داند باخت مقابل اردن نيز تمرکز من را به هم ريخته بود. سريعا راهي بيمارستان شدم و خدا را شکر پس از درماني کوتاه بعدازظهر امروز به خانه آمدم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-25-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید به بهانه خطای هند "آنری" در بازی فرانسه و ایرلند: بیایید تقلب کنیم!

تقلب آنری در بازی با ایرلند با تمام زشتی‌هایش نشان داد هنوز هم کسانی هستند که به برخی ارزش‌های اخلاقی معتقدند و به فریبکاری در ورزش به ویژه در فوتبال اعتراض می‌کنند.

شبکه ایران _ "آنری از تو ممنونیم چون فریبکاری تو در بازی با ایرلند با تمام زشتی‌هایش نشان داد هنوز هم کسانی_ چه علاقمند و چه بی‌علاقه به آن _ هستند که به برخی ارزش‌ها مثل درستکاری و نجات معتقدند و به تقلب و فریبکاری اعتراض می‌کنند.
فراموش نکنیم در دنیای امروز برای خطای شرم‌آور کاپیتان فرانسه که منجر به گل صعود این کشور به جام جهانی شد نمونه‌های مشابه زیادی است، از کلاهبرداری در وال‌استریت گرفته تا فریبکاری و دروغگویی در دولت (آمریکا)، که اگر بزرگتر از فریبکاری آنری در شب سرد پاریس نباشد، کوچک‌تر از آن نیست. تقلب، آن هم در شهری که به ارزش‌های اخلاقی خیلی بها می‌دهد و زشتی‌ها و ضعف‌ها را قرنطینه می‌کند.
فریب و حیله، در همه جای ورزش هست. دیگر روح جوانمردی مرده. شاید قبل از تصمیم‌گیری باید یک نگاهی به اطراف‌مان بیندازیم. دیگر کمتر کسی است که در ورزشی که همه از جوانمردی سخن می‌گویند، تقلب نکند و دروغ نگوید، پس بیایید ما هم متقلب باشیم. تقلب در دادن مالیات یکی از آن نمونه‌های بزرگ و تقلب در بازی یا به قول معروف «جر زدن» نمونه کوچک‌اش است.
اما نه... شاید این ادعا به درد ایرلندی‌ها نخورد اما خب تنها حسن ماجرای «دست‌گال» (سرزمینی در عهد باستان از استان‌های امپراطوری رم) روزنه امیدی در پایبند ماندن عده زیادی از مردم دنیا به ارزش‌های اخلاقی ایجاد و دنیا را به اینکه هنوز کسانی هستند که به هر قیمت و به هر نحو ممکن (حتی نادرست) افتخار و پیروزی را نخواهند، امیدوار کرد. لازم نیست راه دوری بروید تا این مسأله برایتان ثابت شود چون کشور خود آنری می‌تواند نمونه خوبی باشد. صعود فرانسه به جام جهانی، هواداران این کشور را بیشتر سرافکنده کرد تا خوشحال.

درست همان شبی که فرانسه ایرلند را برد، الجزایر هم مصر را شکست داد و به جام جهانی صعود کرد تا هزاران هوادارش در فرانسه به خیابان‌های پاریس بیایند و به جشن و پایکوبی بپردازند اما در آن شب کسی ندید که فرانسوی‌ها جشن صعود برپا کنند.
نظرسنجی‌هایی که بعد از بازی از مردم فرانسه به عمل آمد نشان داد که اکثر آنها دل خوشی از نحوه صعود کشور خود ندارند و به تکرار افتخاری که «خروس‌ها» در جام جهانی 98 رقم زدند اعتقاد ندارند؛ اگر هم دارند احتمال آن را بسیار کم می‌دانند.

جالب این جا است که نیمی از مردم حاضر در این نظرسنجی معتقد بودند بازی با ایرلند باید تکرار شود. به عبارت دیگر آنها ریسک نرسیدن فرانسه به جام جهانی به شیوه صعود فعلی‌اش را ترجیح می‌دادند. آخرین نتیجه‌ای که این نظرسنجی داشت این بود که موافقت با تکنولوژی تشخیص خطا با استفاده از تجهیزات تلویزیونی، حداقل در فرانسه، طرفداران زیادی دارد.
تیری آنری با استفاده از دستش برای ارسال پاس گل و شادمانی پس از گل _ که انگار هیچ خطایی در به وجود آمدن آن صورت نگرفته _ مقابل کشوری ایستاد که از دیرباز برای رعایت عدالت ارزش‌ها و اصول اخلاقی الگو بوده است.

همین موضوع بود که سبب شد "بیسنته لیزارازو"، از هم تیمی‌اش انتقاد کند و در یک مصاحبه با یکی از شبکه‌های رادیویی فرانسه بگوید: "تیری تو داری تاوان این حقیقت را می‌دهی که فرانسه همیشه الگویی برای اخلاق‌گرایی بوده است. کاری که تو کردی مثل پرتاب یک بومرنگ بود، ما به لطف خطای هند تو به جام جهانی رفتیم. به لطف خطایی که جزء فوتبال نیست و تقلب است. برای همین است که ما حالا باید تاوان بدهیم و در این بین سهم تو از همه بیشتر است."
اما فقط این آنری نیست که تاوان می‌دهد. شکی نیست که این روزها تیترهای زیادی برای حمله به او چاپ شده‌اند. تیترهایی که او را نماد تحقیر و مایه تمسخر توصیف کردند و لطمه‌ای جبران ناپذیر به شهرت، اعتبار و کارنامه درخشان‌اش وارد کردند. فیفا بازی مجدد را به استناد به این قانونش که رای داور حرف آخر است، قبول نکرد.
فدراسیون فوتبال فرانسه هم از این فرصت استفاده کرد و گفت حاضر نیست کاسه داغ‌تر از آش شود. عذرخواهی اعتراف آنری به اینکه حاضر است یک بازی مجدد میان فرانسه و ایرلند برگزار شود هم تاثیری نداشت چون این او نبود که تصمیم می‌گرفت.
انگار همه چیز دست به دست هم داده تا آنری به این زودی‌ها از شر کاری که کرده خلاص نشود. اما حالا که باشگاهش موفق شد با شکست اینتر به صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان امیدوارتر شود و شنبه هم باید میزبان رئال باشد، آنری فرصت خوبی برای فراموش و جبران کردن این فاجعه بزرگ دارد. به خصوص اینکه هنوز بعضی از هم‌تیمی‌های فعلی و سابقش هستند که از او دفاع کنند.

آنری به لیزارازو هم این طور جواب داد: «بازیکنان، مربیان و مردم زیادی با من تماس گرفتند که بگویند از تو حمایت می‌کنیم و این ماجرا خیلی بزرگ‌تر از واقعیت‌اش جلوه داده شده است من ذهنم را به چیزهای دیگر معطوف کردم اما انگار هواداران دست بردار نیستند.»

منبع: AP
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-26-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation 50 مربی برای 68 سال

تیم ملی فوتبال کشورمان که فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۲۰ در میادین بین المللی آغاز کرده است، در طول ۶۸ سال گذشته ۵۰ سرمربی داشته است که برخی از این مربیان در دو مرحله هدایت ملی پوشان را برعهده گرفته اند و برخی نیز کمتر از چندماه هدایت تیم ملی را عهده دار بوده اند.
افشین قطبی پنجاهمین سرمربی است که از سال ۱۳۲۰ تا ۱۳۸۸ هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را به طور رسمی برعهده گرفته اند که البته در بین این افراد، مربیانی بوده اند که با وجود داشتن حکم رسمی حتی در یک بازی رسمی هم تیم ملی را هدایت نکرده اند.
اسامی سرمربیان تیم ملی فوتبال کشورمان و سالهای فعالیت آنها در این تیم به شرح زیر است:
۱) حسین صدقیانی ۱۳۲۰ الی ۱۳۲۹
۲) مصطفی سلیمی ۱۳۲۹ الی ۱۳۳۴
۳) ادموند مایوفسکی (اتریش) ۱۳۳۴ الی ۱۳۳۵
۴) فرانس مساروش(مجارستان) ۱۳۳۶ الی ۱۳۳۸
۵) حسین فکری ۱۳۴۰ الی ۱۳۴۵
۶) گئورگی سوچ (مجارستان) ۱۳۴۵
۷) حسین فکری ۱۳۴۶
۸) محمود بیاتی ۱۳۴۷
۹) زدراو کورایکوف(یوگسلاوی سابق)۱۳۴۷ الی ۱۳۴۸
۱۰) محمد بیاتی ۱۳۴۹
۱۱) ایگو نتو (اتحاد جماهیر شوروی سابق) ۱۳۴۹
۱۲) پرویز دهداری ۱۳۵۰ الی ۱۳۵۱
۱۳) محمد رنجبر ۱۳۵۱
۱۴) محمود بیاتی ۱۳۵۱ الی ۱۳۵۲
۱۵) فرانک اوفارل ( ایرلند جنوبی)۱۳۵۲ الی ۱۳۵۴
۱۶) حشمت مهاجرانی ۱۳۵۵ الی ۱۳۵۷
۱۷) حسن حبیبی ۱۳۵۸ الی ۱۳۵۹
۱۸) اصغر شرفی ۱۳۵۹ الی ۱۳۶۰
۱۹) پرویز ابوطالب ۱۳۶۰
۲۰) ناصر ابراهیمی ۱۳۶۰ الی ۱۳۶۱
۲۱) حسین آبشناسان ۱۳۶۱
۲۲) احمد طوسی ۱۳۶۲
۲۳) محمود یاوری ۱۳۶۳
۲۴) ناصر ابراهیمی ۱۳۶۳ الی ۱۳۶۴
۲۵) فریدون عسگرزاده ۱۳۶۴ الی ۱۳۶۵
۲۶) پرویز دهداری ۱۳۶۵ الی ۱۳۶۶
۲۷) محمود یاوری ۱۳۶۶
۲۸) پرویز دهداری ۱۳۶۶ الی ۱۳۶۸
۲۹) مهدی مناجاتی ۱۳۶۸
۳۰) علی پروین ۱۳۶۸ الی ۱۳۷۲
۳۱) آری‌هان (هلند) ۱۳۷۳
۳۲) استانکو پوکلوپوویچ (کرواسی )۱۳۷۳
۳۳) حسن حبیبی ۱۳۷۳
۳۴) محمد مایلی کهن ۱۳۷۴ الی ۱۳۷۶
۳۵) والدیر ویرا (برزیل) ۱۳۷۶
۳۶) تومیسلا ایوویچ (کرواسی ) ۱۳۷۶ الی ۱۳۷۷
۳۷) جلال طالبی ۱۳۷۷
۳۸) منصور پورحیدری ۱۳۷۷ الی ۱۳۷۸
۳۹) جلال طالبی ۱۳۷۸ الی ۱۳۷۹
۴۰) ادمار براگا(برزیل ) ۱۳۷۹
۴۱) میروسلاو بلاژویچ ( کرواسی) ۱۳۷۹ الی ۱۳۸۰
۴۲) برانکو ایوانکوویچ ( کرواسی) ۱۳۸۰ الی ۱۳۸۱
۴۳) همایون شاهرخی ۱۳۸۱ الی ۱۳۸۲
۴۴) برانکو ایوانکوویچ ( کرواسی ) ۱۳۸۲ الی ۱۳۸۵
۴۵) امیرقلعه نویی ۱۳۸۵ الی ۱۳۸۶
۴۶) منصور ابراهیم زاده ۱۳۸۶
۴۷) علی دایی ۱۳۸۶ الی ۱۳۸۸
۴۸) اریش روته مولر ۱۳۸۸
۴۹) محمد مایلی کهن ۱۳۸۸
۵۰) افشین قطبی ۱۳۸۸
در سال ۱۳۲۸ حسین صدقیانی به همراه " دان گیبل" انگلیسی همزمان هدایت تیم ملی را برعهده داشتند.
در زمان سرمربیگری محمود بیاتی از سال ۱۳۴۷ تا سال ۱۳۴۹ استاد داود نصیری مدیر تیم های ملی بود.
در زمان مربیگری ادموند مایوفسکی، اصغر شرفی ، پرویز ابوطالب ، محمود یاوری(دور دوم) آری هان ، حسن حبیبی(دور دوم) و محمد مایلی کهن (دور دوم) تیم ملی فوتبال کشورمان هیچ بازی رسمی انجام نداد.

روزنامه سیاست روز
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-26-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

خاطرات بد پرسپوليس از فولادشهر

سايت گل- ورزشگاه 12 هزار نفري فولاد شهر اصلا براي پرسپوليس خوش يمن نبوده است و سرخپوشان از بازي در اين ورزشگاه کوچک خاطره خوشي ندارند. اين تيم در 11 باري که در فولادشهر به مبدان رفته است، فقط يک برد کسب کرده که اين پيروزي در فصل 85 مقابل ذوب اهن رقم خورد. پرسپوليس 3 بار با سپاهان در فولادشهر روبرو شده است که 2 تساوي و يک باخت بدست اورده است. نتيجه 8 رويارويي با ذوب اهن در اين ورزشگاه نيز يک برد و 2 تساوي و 5 باخت بوده است. پرسپوليس روز شنبه براي دوازدهمين بار در اين ورزشگاه به ميدان مي رود و اميدوار است پس از 3 سال بار ديگر در اين ورزشگاه کوچک پيروز شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-26-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سيزدهمين مصاف امير و پرسپوليس

قلعه نوعی در 12 بازی گذشته مقابل پرسپولیس 2 باخت و 7 تساوی و 3 برد بدست اورده است و این هفته برای سیزدهمین بار در دوران مربیگری اش مقابل پرسپولیس قرار می گیرد.

سايت گل- امير قلعه نوعي سرمربي تيم سپاهان که در اين فصل نتايج خوبي را با اين تيم کسب کرده است، روز شنبه براي سيزدهمين بار در دوران مربيگري اش مقابل پرسپوليس قرار مي گيرد. قلعه نوعي اولين بار در جام حذفي فصل 80 با برق تهران مقابل پرسپوليس 3-2 باخت. وي در ليگ برتر نيز با استقلال اهواز يک تساوي و يک باخت و با مس کرمان نيز يک تساوي بدست اورده است. قلعه نوعي با استقلال نيز 8 بار مقابل پرسپوليس قرار گرفته که 3 برد و 5 تساوي کسب کرده است. در مجموع 12 بازي گذشته نيز 3 برد و 2 باخت و 7 تساوي حاصل کار قلعه نوعي مقابل پرسپوليس بوده است. سپاهان پنجمين تيمي است که قلعه نوعي با ان مقابل پرسپوليس قرار مي گيرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-26-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپوليس و سپاهان؛ جدالي با 38 سال تاريخ و هيجان

سايت گل- در اغاز دوباره ليگ برتر، تيمهاي پرسپوليس و سپاهان حساس ترين بازي هفته هفدهم را در فولاد شهر برگزار مي کنند. ديدار دو تيم طي سالهاي اخير به داربي ايران معروف شده و نتيجه اين بازي در قهرماني تعيين کننده بوده است.

پرسپوليس و سپاهان تاکنون 48 بار در رقابتهاي مختلف باهم ديدار کرده اند که سهم پرسپوليس 18 برد و سپاهان 10 برد بوده است و 20 بازي نيز با تساوي خاتمه يافته است. پرسپوليس 65 گل و سپاهان نيز 45 گل به ثمر رسانده اند. 42 بازي دو تيم در چارچوب ليگ و 6 بازي نيز در جام حذفي بوده است.

بهترين برد پرسپوليس، پيروزي 6- صفر در سال 1350 و بهترين برد سپاهان نيز برد 4-1 در جام حذفي سه فصل پيش است. در اخرين رويارويي دو تيم که در جام حذفي فصل گذشته بود، پرسپوليس در تهران 1- صفر سپاهان را با شکست بدرقه کرد.

اما در ليگ برتر، دو تيم 16 بار به مصاف هم رفته اند که 5 برد براي هر تيم رقم خورده و 6 بازي نيز مساوي شده است. پرسپوليس 21 گل زده و 22 گل نيز دريافت کرده است. اخرين برد سرخپوشان نيز در ليگ برتر فصل پيش بود که در بازي رفت در تهران پرسپوليس 3-2 حريف را با شکست بدرقه کرد. نکته جالب اينکه همه 10 برد حاصل شده در اين بازي با اختلاف يک گل بوده است.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-26-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جشن گلريزان عابدزاده!
سرمربي سابق تيم هاي فوتبال تام و سپاهان اصفهان از برپايي مراسم گلريزان براي کمک به " کيومرث فرهناکي " بازيکن سابق تيم هاي تام و سپاهان اصفهان از سوي احمد رضا عابدزاده خبر داد. " حسين چرخابي " افزود: اين مراسم عصر پنجشنبه برگزار مي شود و در آن حبيب کاشاني مديرعامل باشگاه پرسپوليس به همراه جمعي از بازيکنان تيم هاي سپاهان و پرسپوليس تهران حضور دارند.
گفتني است فرهناکي دوسال قبل به دليل عارضه سکته مغزي خانه نشين شد و هم اکنون در آسايشگاه معلولين شهرستان نجف آباد اصفهان قراردارد.

زمان: هواداران خود را براي نخستين برد خانگي آماده کنند
مديرعامل ابومسلم گفت: مردم مشهد و به خصوص هواداران اين باشگاه، خود را براي نخستين برد خانگي آماده کنند.
مهدي زمان همچنين با بيان اينکه تا پايان وقت اداري امروز تکليف نهايي حضور فرهاد کاظمي به عنوان سرمربي تيم مشخص خواهد شد، افزود: در صورتي که نتوانيم مشکل وي را برطرف کنيم، گزينه اصلي و بعدي ما براي هدايت تيم، بيژن طاهري خواهد بود.
وي همچنين از حضور " گابريل اسچاچت " و " داوود سيد عباسي " در ترکيب تمرينات تيم ابومسلم خبر داد و گفت: البته شايد اين دو براي بازي روز شنبه تيم را همراهي نکنند.
زمان در خصوص تمهيدات باشگاه براي حضور پر رنگ هواداران نيز گفت: از هيات فوتبال استان تعداد 2 هزار بليط خريداري شده و به صورت رايگان بين هواداران توزيع مي شود. وي افزود: همچنين تعداد يکصد دستگاه اتوبوس در 20 نقطه مشهد براي انتقال تماشاگران به ورزشگاه به صورت رايگان تدارک ديده شده است.
زمان اظهار داشت: ميدان تختي، ميدان شهدا، پايانه پارک ملت، ميدان تقي آباد، ميدان استقلال و ميدان فردوسي عمده ترين مراکزي است که در هر مرکز بين پنج تا 10 دستگاه اتوبوس مستقر مي شوند. وي همچنين گفت: به قيد قرعه نيز به 10 نفر از هواداران تيم ابومسلم جوايز نفيسي از جمله تلويزيون رنگي اهدا مي شود.

عماد رضا به بازي با پرسپوليس مي رسد
سرپرست سپاهان گفت: تنها 10 درصد گنجايش ورزشگاه فولادشهر را به هواداران تيم پرسپوليس اختصاص مي دهيم.
مجيد بصيرت درباره اخبار مطرح شده مبني بر مصدوميت «عمادرضا» نيز گفت: عماد رضا فقط از ناحيه کشاله پا دچار مصدوميت جزيي شده است و تنها بايد چند جلسه فيزيوتراپي داشته باشد. پيش بيني ما اين است که اين مهاجم عراقي بتواند در بازي برابر پرسپوليس براي سپاهان بازي کند.

گزينه هاي تراکتور براي مبادله اولروم
باشگاه تراکتورسازي براي مبادله عرفان اولروم بازيکن نيجريه اي خود مذاکراتي را با باشگاههاي پرسپوليس، استقلال و مس کرمان انجام داده و در برخي موارد به توافقهاي اوليه نيز دست يافته است.
به گفته ناصر شفق مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز، اشپيتيم آرفي بازيکن آلماني پرسپوليس، روح ا... بيگدلي بازيکن مس کرمان و سياوش اکبرپور بازيکن استقلال تهران گزينه هاي مورد نظر باشگاه تراکتورسازي هستند و يکي از اين سه بازيکن از نيم فصل دوم احتمالاً به جاي اولروم به ترکيب تيم اضافه خواهند شد.
شفق يادآورشد: تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز براي جذب اين بازيکنان مشکلي ندارد و سعي خواهيم کرد گزينه اي را که مي تواند براي تيم مفيد باشد، انتخاب کنيم.

شاهين با انضباط ترين تيم
در نيم فصل اول ليگ برتر نهم طي 144 بازي برگزار شده، 538 بار داوران اقدام به دادن کارت زرد و قرمز کرده اند که به طور متوسط در هر بازي 3/7 کارت ثبت شده است.
در اين ميان 33 کارت قرمز و 505 کارت زرد به بازيکنان 18 تيم داده شده است.
استيل آذين با دريافت 46 کارت( 42 زرد و 4 قرمز) بيشترين کارت را دريافت کرده و شاهين بوشهر نيز با دريافت فقط 21 کارت زرد با انضباط ترين تيم نيم فصل بوده است.

پيشنهاد پاناتينايکوس به استقلال براي بازي دوستانه
به گزارش سايت باشگاه استقلال؛ نماينده رسمي باشگاه پاناتينايکوس با ارسال ايميلي اعلام آمادگي کرده اين تيم روز 29 دسامبر( 8 دي) در تهران حضور يابد و در مصافي دوستانه رو در روي استقلال قهرمان ليگ برتر باشگاههاي ايران قرار گيرد.
اين در حالي است که استقلال روز 28 دسامبر ( 7 دي) در شهر دوبي به مصاف الوصل امارات خواهد رفت. با اين حال پيشنهاد طرف يوناني از سوي مسؤولان باشگاه استقلال در دست بررسي است.

جلالي: هدف فولاد تنها بقا در ليگ است
سرمربي فولاد خوزستان گفت: امسال هدف فولاد بقا در ليگ نهم است، اما سعي مي کنيم در نيم فصل دوم به رده هاي بهتر هم بينديشيم.
مجيد جلالي درباره ديدار تيمش مقابل شاهين بوشهر نيز گفت: اين بازي براي ما اهميت ويژه اي دارد، زيرا معتقدم 8 تيم پاييني جدول براي بقا در ليگ رقابت دارند و در تلاش هستند به دسته پايين تر سقوط نکنند، بنابراين هر زمان که بازي بين تيم هايي از اين ليست باشد، آن مسابقه اهميت فوق العاده اي پيدا مي کند.وي افزود: خوشحالم که بازيکنان فولاد هم به اين مساله کاملاً واقفند و مي دانند که بازي بسيار سختي را در پيش رو داريم، اما در هر صورت براي آن آماده ايم.

ليدرهاي استقلال ديگر به تمرين نمي آيند
اختلاف ليدرهاي استقلال با اين باشگاه که از مدتها قبل آغاز شده بود، روز چهارشنبه به اوج خود رسيد و داود جورابلو رئيس آنها استعفايش را از اين سمت اعلام کرد. اين سردسته ليدرها به خبرنگاران گفته است که با شرايط موجود ديگر نمي تواند براي استقلال فعاليتي داشته باشد. او حتي اعلام کرده به بقيه ليدرها گفته است در تمرينات حضور داشته باشند اما ظاهرا همکاران او هم اعلام کرده اند تا زماني که اين شرايط در باشگاه استقلال حاکم باشد به هيچ وجه در تمرينات شرکت نمي کنند.

فرزاد مجيدي جانشين مجتبي جباري مي شود
صمد مرفاوي تصميمش را براي عقد قرارداد با فرزا مجيدي گرفته است و ظاهرا هر چقدر هم بازيکنان انتقاد کنند و صحبت هاي درگوشي تند انجام دهندف بازهم تاثيري در تصميم مرفاوي نخواهد داشت. در مورد فرزاد مجيدي گفته مي شود پس از انکه در چند ماه اخير يکي از بازيکنان ثابت تمرين استقلال بود، مرفاوي قص دارد نام وي را به عنوان جانشين مجتبي جباري به کنفدراسيون فوتبال آسيا معرفي کند. مجيدي در اردوي کيش هم در کنار بازيکنان استقلال تمرين کرد.

قطبي به کارش ادامه مي دهد
رئيس کميته تيمهاي ملي فوتبال از بررسي عملکرد تيم ملي در چهار بازي گذشته در نخستين جلسه کميته فني خبر داد.
مهدي تاج درباره انتقادهايي که پس از شکست تيم ملي برابر اردن مطرح شد، گفت: در ابتدا بايد بگويم اين براي اولين بار نبود که ما به اردن باختيم. حتي سابقه داشت که ما در تهران هم به اين تيم باخته بوديم.
وي افزود: با اين حال قطبي بازيکنان تيم ملي را از دل ليگ استخراج کرده و اگر قرار بود ديگر مربيان هم فهرستي از بازيکنان را براي تيم ملي اعلام مي کردند، با 5 درصد تغيير همين فهرستي مي شد که قطبي انتخاب کرده بود. با توجه به اين مسأله ما بايد به دنبال تقويت و پوياشدن ليگ باشيم و شرايط را براي پيشرفت تيمهاي پايه فراهم کنيم.

کفاشيان: انتخابات Afc عادلانه بود
رئيس فدراسيون فوتبال ناکامي در راه صعود به جام جهاني را عامل اصلي دور ماندن فوتبال ايران از کسب عناوين برتر آسيا عنوان کرد و گفت: اگر شاهديم که تيم ملي بزرگسالان کيفيت فني لازم را ندارد به اين دليل است که در سالهاي گذشته در تيم هاي پايه عملکرد مناسبي نداشته ايم.
علي کفاشيان با بيان اين مطلب اظهار داشت: بايد بپذيريم که بسياري از کشورها و تيمهايي که امسال عناوين برتر آسيا را به خود اختصاص دادند، از بين تيمهايي انتخاب شدند که به جام جهاني صعود کردند و فوتبال ايران با اينکه در بين نامزدهاي نهايي بازيکن و فدراسيون برتر قرار داشت و امتيازات بالايي را به دست آورده بود، به دليل ناکامي در صعود به جام جهاني از کسب اين عناوين محروم ماند.
رئيس فدراسيون فوتبال با بيان اينکه انتخابات Afc عادلانه بود و بايد به نظر کنفدراسيون فوتبال آسيا احترام گذاشت، تصريح کرد: به هرحال بايد بپذيريم که فوتبال ايران در سال گذشته فروغ چنداني نداشت و اوج ناکامي فوتبال ما حذف در مسابقات مقدماتي جام جهاني بود که بي گمان در رونق و مطرح بودن فوتبال ايران در سطح قاره تأثير منفي خود را خواهد داشت.

جريمه ميليوني براي کعبي
کميته انضباطي فدراسيون فوتبال حسين کعبي را به علت تخلفاتي که در ديدار مقابل پرسپوليس مرتکب شده است، به پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم کرد.

مهابادي: با انصاري فرد مشکلي ندارم
داوود مهابادي سرمربي مقاومت سپاسي در شروع دوباره ليگ برتر، روبه روي تيمي مي ايستد که کار مربيگري اش در فوتبال را با اين تيم آغاز کرده و حالا با مقاومت توانسته خود را در اين لباس بيشتر تثبيت کند.
داوود مهابادي در پاسخ به اين پرسش که چه احساسي از رويارويي اين هفته با راه آهن دارد، گفت: طبيعي است که روزهاي پرخاطره اي با اين تيم قديمي داشته ام و شروع کار مربيگري ام نيز با اين تيم بوده است، ولي ما براي حفظ موقعيت خود در جدول فقط در انديشه کسب 3 امتياز اين بازي هستيم.
وي در پاسخ به اين سؤال که آيا از انصاري فرد ناراحت هستي، افزود: من مشکلي با انصاري فرد ندارم و اين بازي هم برايم حساس نيست.

هافبک پاس جراحي شد
مرتضي عزيز محمدي هافبک طراح تيم فوتبال پاس همدان که در جريان تمرينات اين تيم در تهران از ناحيه کتف دچار شکستگي شده بود، در يکي از بيمارستانهاي تهران مورد عمل جراحي قرار گرفت.

ميرقرباني: به تبريز مي روم تا انتقام بگيرم
صابر ميرقرباني مهاجم پاس همدان که در ابتداي فصل به دليل مشکلاتي که با تيم تراکتورسازي داشت از اين تيم جدا شد، گفت: براي گلزني به تيم تراکتورسازي انگيزه زيادي دارم و فقط به اين دليل به تبريز مي روم که به اين تيم گل بزنم و انتقام جفايي که درحقم شد را بگيرم.

پرسپوليس - سپاهان؛ شايد بدون تماشاگر!
سازمان ليگ فوتبال در نامه اي به اداره کل تربيت بدني استان اصفهان با تغيير زمان ديدار پرسپوليس و سپاهان مخالفت و اعلام کرد در صورت فراهم نشدن شرايط امنيتي با برگزاري اين بازي بدون حضور تماشاگر موافقت مي کند.
گفتني است اداره کل تربيت بدني اصفهان و شوراي تامين اين استان در نامه اي به سازمان ليگ خواستار تغيير زمان مسابقه پرسپوليس و سپاهان به دليل کمبود ظرفيت ورزشگاه شده بودند.

برنامه هفته هشتم ليگ دسته اول اعلام شد
از سوي کميته مسابقات فدراسيون فوتبال برنامه ديدارهاي هفته هشتم ليگ دسته اول اعلام شد.
پنجشنبه - 88/9/12
صنعت مهرکام پارس تهران - آلومينيوم هرمزگان
نفت تهران - نساجي قائمشهر/فولاد نوين اهواز - کوثر لرستان
برق شيراز - داماش گيلان/شيرين فراز کرمانشاه - پتروشيمي تبريز
گسترش فولاد تبريز - مس سرچشمه کرمان
شن سا اراک - گل گهر سيرجان
جمعه - 88/9/13
داماش لرستان - اتکا گلستان/شهرداري بندرعباس - سپاهان نوين اصفهان
يکشنبه - 88/9/15
شهرداري تبريز - مس رفسنجان/نفت آبادان - شهرک صنعتي کاوه تهران
ايرانجوان بوشهر- پيام مشهد/ شموشک نوشهر - پيام مخابرات فارس

27 بازيکن در اردوي جوانان ايران
از سوي کادر فني تيم فوتبال جوانان ايران 27 بازيکن به اردوي اين تيم براي حضور در مسابقات انتخابي قهرماني جوانان آسيا دعوت شدند.
بازيکنان دعوت شده به اردوي تيم فوتبال جوانان ايران بايد روز شنبه هشتم آذرماه در هتل المپيک خود را به مربيان تيم ملي معرفي کنند و از همان روز تمرينات اين تيم براي حضور در مسابقات انتخابي قهرماني آسيا آغاز خواهد شد.
ايمان صادقي، هادي ريشي اصفهاني، محمد نيارکي، مسعود قاسمي، علي گودرزي، ايمان شيرازي، محمدامين حاج محمد، امير طهمورثي، بهرام دباغ، علي ابراهيمي، حميد آمالي، ياسر کرمي، اميد عاليشاه، ابوالقاسم نشاط فر، صادق پورمحمددوست، سعيد لطفي، مهرداد يگانه، يعقوب کرمي، مهرگان گلبرگ، مرتضي پورعلي گنجي، مسعود قاسمي، مسعود ريگي، صادق باران، کاوه رضايي، ميلاد غريبي، بختيار رحماني، مجتبي محبوب مجاز نفراتي هستند که به اردوي تيم فوتبال جوانان ايران دعوت شده اند.
تيم فوتبال جوانان ايران در گروه D مسابقات انتخابي قهرماني آسيا با تيمهاي ترکمنستان، ازبکستان، پاکستان و لبنان همگروه است و براي صعود به اين مسابقات از روز سه شنبه 17 آذرماه در کنار اين تيمها به رقابت خواهد پرداخت.

سعيدلو : مردم بايد روزانه 30 دقيقه ورزش کنند
رئيس سازمان تربيت بدني گفت: براي گسترش ورزش همگاني بايد شرايطي را فراهم کرد تا مردم بتوانند روزانه 30 دقيقه ورزش کنند.
علي سعيدلو در خصوص تشويق اقشار مختلف جامعه به ورزش گفت: وظيفه سنگيني بردوش مسؤولان ورزش کشور در خصوص گسترش و همگاني کردن ورزش مي باشد و براي رسيدن به اين هدف تمام فدراسيونها بايد تلاش کنند، تا روزي که ورزش همگاني درفرهنگ خانواده ها جا بگيرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-26-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation آنچه در نیم فصل اول بر تیم ها گذشت: تیم ها و رکوردها

آنچه در نیم فصل اول بر تیم ها گذشت: تیم ها و رکوردها

استقلال

1. تعداد باختهایش از مرز عدد 50 عبور کرد، در حال حاضر 52 باخت در تاریخ لیگ برتر دارد. باخت شماره 50 در هفته چهاردهم مقابل ذوب آهن ثبت شد.

2. تعداد گلهای خورده اش از مرز 250 گذشت و در حال حاضر 255 گل خورده دارد. گل خورده شماره 250 در هفته سیزدهم و در بازی با صبا توسط محمد نوری به ثمر رسید.

استیل آذین

1. میانگین امتیازی اش در تاریخ لیگ برتر باعث می شود تا تیم دوم جدول باشند با به دست آوردن 69/1 امتیاز در هر بازی (27 امتیاز در 16 بازی). تیم اول جدول استقلال است با میانگین 73/1 و تیم سوم پرسپولیس با میانگین 68/1.

پرسپولیس

1. تعداد بردهایش از مرز 110 گذشت و در حال حاضر 112 است. برد شماره 110 در هفته سیزدهم و مقابل سایپا به دست آمد.

2. تبدیل به دومی تیمی شد که تفاضل گلش در تاریخ لیگ برتر از مرز 100 گذشت(تیم اول استقلال بود) و در حال حاضر تفاضلش 103+ است. برد مقابل تراکتورسازی باعث شد تا تفاضل گل آنها به 100 برسد.

3 تعداد گلهای زده شان از مرز 350 گذشت و در حال حاضر 370 است. گل هادی نوروزی در دقیقه 89 بازی هفته سوم مقابل پاس گل شماره 350 پرسپولیس بود.

ذوب آهن

1. یک برد تا رساندن تعداد پیروزی هایشان به عدد 110 فاصله دارند.

2. تعداد گلهای زده شان از مرز 300 گذشت و در حال حاضر 323 است. گل ایگور کاسترو در هفته اول و مقابل سایپا گل شماره 300 آنها بود.

3. سومین تیمی هستند که توانسته اند مجموع امتیازات خود در تاریخ لیگ برتر را به عدد 400 برسانند، پیروزی در بازی مقابل فولاد آنها را به این رکورد رسانده است. تیم های اول و دوم استقلال و پرسپولیس بودند.

4. تعداد گلهای خورده شان از مرز 250 گذشت و در حال حاضر 259 است. گل سومی که از مس در هفته ششم خوردند گل خورده شماره 250 آنها بود.

سپاهان

1. تعداد بردهایشان از مرز عدد 100 گذشت و در حال حاضر 107 بدر دارند. پیروزی هفته چهارم مقابل استقلال اهواز برد شماره 100 آنها بود.

2. تعداد گلهای زده شان از مرز 350 گذشت و در حال حاضر 352 است. گل دومی که در هفته شانزدهم و توسط ابراهیم توره وارد دروازه پیکان شد گل زده شماره 350 آنها بود.

3. فقط 2 امتیاز تا رساندن مجموع امتیازاتشان در تاریخ لیگ برتر به عدد 400 و پیوستن به استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن کم دارند. در حال حاضر 398 امتیاز دارند.

پاس

1. تعداد گلهای زده شان از مرز 350 گذشته است و در حال حاضر 354 است. گل دومی که در هفته چهاردهم و در بازی با فولاد توسط هادی اصغری به ثمر رسید گل زده شماره 350 آنها بود.

فولاد

1. تعداد گلهای زده شان از مرز 250 گذشته است و در حال حاضر 257 است. گلی که در هفته دوم و در بازی با پیکان توسط جابا موجیری به ثمر رسید گل زده شماره 250 آنها بود.

مس

1. تعداد گلهای زده شان از مرز 150 گذشته است و در حال حاضر 152 است. گل سومی که در هفته چهاردهم و در بازی با سایپا توسط مهدی رجب زاده به ثمر رسید گل زده شماره 150 آنها بود.

2. امتیازاتشان در تاریخ لیگ برتر از مرز 150 گذشت و در حال حاضر 161 امتیاز دارند. برد هفته ششم مقابل ذوب آهن امتیازاتشان را به 150 رساند.

صبا

1. تعداد باخت هایشان در تاریخ لیگ برت به عدد 50 رزسید، شکست خانگی هفته شانزدهم مقابل ملوان شکست شماره 50 آنها بود.

2. تعداد گلهای زده شان از مرز 200 گذشته است و در حال حاضر 214 است. گل سومی که در هفته ششم و در بازی با استقلال اهواز توسط فریدون فضلی به ثمر رسید گل زده شماره 200 آنها بود.

3. 2 گل دیگر لازم دارند تا تعداد گلهای خورده شان در تاریخ لیگ برتر به عدد 200 برسد، در حال حاضر 198 گل خورده اند.

استقلال اهواز

1. دو گل تا رساندن مجموع گلهای زده شان در تاریخ لیگ برتر به عدد 300 فاصله دارند، در حال حاضر 298 گل رسانده اند.

2. تعداد گلهای خورده شان از مرز 300 گذشته است و در حال حاضر 311 است. گلی که در هفته نهم و در بازی با راه آهن توسط مجید نورمحمدی به ثمر رسید گل خورده شماره 300 آنها بود.

3. 4 امتیاز تا رساندن مجموع امتیازات شان به عدد 300 فاصله دارند، در حال حاضر 296 امتیاز دارند.

سایپا

1. 5گل تا رسیدن مجموع گلهای خورده شان در تاریخ لیگ برت به عدد 300 فاصله دارند، در حال حاضر 295 گل در 252 بازی خورده اند.

پیکان

1. تعداد مساوی هایشان از مرز 450 گذشت و در حال حاضر 54 است. مساوی هفته نهم با مس در قزوین مساوی شماره 50 آنها بود.

2. تعداد گلهای خورده شان از مرز 200 گذشته است و در حال حاضر 210 است. گلی که در هفته دهم و در بازی با استقلال اهواز توسط میلاد میداودی به ثمر رسید گل خورده شماره 200 آنها بود.

مقاومت

1. مجموع امتیازات شان در تاریخ لیگ برتر از مرز 300 گذشته است و در حال حاضر 313 امتیاز دارند. پیروزی مقابل ملوان در هفته پنجم امتیازشان را به 300 رساند.

ملوان

1. تعداد گلهای زده شان به عدد 200 رسیده است. گلی که جلال رافخایی در هفته شانزدهم وارد دروازه صبا کرد گل زده شماره 200 ملوان بود.

2. تعداد گلهای خورده شان از مرز 250 عبور کرده است و در حال حاضر 270 است. گلی که در هفته اول و در بازی با شاهین خوردند گل خورده شماره 250 آنها بود.

3. مجموع امتیازات شان از مرز 250 عبور کرده است و در حال حاضر 262 امتیاز دارند. پیروزی هفته یازدهم مقابل ابومسلم در انزلی امتیازات آنها را به 250 رساند.

راه آهن

1. تعداد گلهای زده شان از مرز 150 گذشته است و در حال حاضر 157 است. گلی که در هفته یازدهم و در بازی با صبای قم زدند گل زده شماره 150 آنها بود.

2. مجموع امتیازات شان از مرز 150 عبور کرده است و در حال حاضر 157 امتیاز دارند. پیروزی هفته دهم مقابل پاس در همدان امتیازات آنها را به 150 رساند.

تراکتورسازی

1. تعداد گلهای خورده شان از مرز 50 عبور کرده است و در حال حاضر 57 است. گلی که در هفته یازدهم و در بازی با سپاهان از عماد رضا خوردند گل خورده شماره 50 آنها بود.

2. میانگین امتیازی آنها هنوز به عدد یک نرسیده است و آنها در مجموع از هر بازی فقط 93/0 امتیاز گرفته اند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-27-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation هشدار فیفا به تکرار تعلیق فوتبال ایران کفاشیان را توپ هم نمی تواندتکان دهد!

هشدار فیفا به تکرار تعلیق فوتبال ایران کفاشیان را توپ هم نمی تواندتکان دهد!

پس از انتشار خبر برکناری رییس فدراسیون فوتبال مسوولان فیفا در تماس با سران فدراسیون ایران صحت و سقم این خبر را جویا شدند.

به گزارش ایسنا؛ پس از آنکه روز چهارشنبه واحد مرکزی خبر برکناری علی کفاشیان و انتخاب محمد دادگان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون فوتبال را روی خروجی‌اش فرستاد و این خبر در بسیاری از سایت‌ها مورد استفاده قرار گرفت، مسوولان فیفا در تماسی که روز پنج‌شنبه صبح با علی کفاشیان برقرار کردند، صحت و سقم این موضوع را جویا شدند.

به گفته‌ی کفاشیان، در این تماس تلفنی فیفا نسبت به تکرار اتفاقی که در سال 85 در فوتبال ایران رخ داد و موجب تعلیق فدراسیون فوتبال ایران شد، هشدار دادند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)