بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > شعر و ادبیات > رمان - دانلود و خواندن

رمان - دانلود و خواندن در این بخش رمانهای با ارزش برای خواندن یا دانلود قرار میگیرند

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 10-10-2011
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرنس w

در هر حال هر که را که فرستاده بودند اولین وظیفه اش این می بود که وقایع ایران را وقتی که دکتر مصدق میخواست شرکت تجاری انگلیس را اخراج کند به خاندان سلطنتی سعودی ها یادآوری کند و در مرحله دوم او میبایست چنان معامله ای را پیشنهاد کند که آنها نخواهند رد کنند . در نهایت او میبایست خاندان سعودی را متقاعد کند که هیچ انتخاب دیگری ندارند : یا پیشنهدات ما بپذیرند و تضمین یابند که ما همیشه و بلاشرط ازحاکمیت و مقام پادشاهی آنها پشتیبانی خواهیم کرد یا پیشنهاد ما را رد کنند و به سرنوشت دکتر مصدق دچار شوند .

وقتی فرستاده ما به واشنگتن برگشت خبر این بود که سعودی ها خیلی هم تمایل دارند همراهی کنند – فقط میبایست موانع کوچکی را برطرف کنیم . ما میبایست هر یک از افراد کلیدی آن خاندان را تک تک متقاعد سازیم . این را به ما گفته بودند که این یک سنت خاندان انها است .

دولت عربستان دموکراسی نبود . در عین حال اتفاق آراء در میان افراد کلیدی خاندان سلطنتی ضروری بود . در سال 1975 متقاعد کردن یکی از این افراد به من واگذار شده بود . من او را همیشه به عنوان پرنس w می شناختم .

– هر چند هرگز نمیدانستم که واقعاً ولیعهد هست یا نه . وظیفه ی من بود تا او را متقاعد سازم انتقال دلارهای نفتی عربستان به دولت آمریکا و ازآنجا به شرکتهای مشاوراتی و مهندسی امریکا هم به نفع عربستان و هم به نفع خود اوست .

برخلاف آن چه به نظر میرسید این خیلی کار آسانی نبود . پرنس w مدعی بود که وهابی مومنی است و به هیچ وجه نمی خواهد کشورش به راه مبتذل مادیگرای غربی ها کشیده شود . او همچنین مدعی بود که از هدف نهایی این پیشنهادات نیز اگاه می باشد: (( هدف همانست که در هزار سال قبل جنگجویان صلیبی را به اینجا آورده بود مسیحی کردن تمام جهان عرب ))

در واقع تا اندازه ای حقیقت را میگفت . به نظر من هم ما و جنگجویان صلیبی قابل مقایسه بودیم . کاتولیکهای قرون وسطای اروپا مدعی بودند هدفشان نجات مسلمانان است از جهنم . ما مدعی بودیم هدفمان مدرن سازی عربستان است . در نهایت جنگجویان صلیبی اروپا و شرکتهای تجاری آمریکا هر دو در درجه ی اول سعی می کردند امپراتوری های خود را گسترش دهند .

اعتقادات مذهبی پرنس w در جای خودش ، او یک نقطه ضعف بارز داشت : هم آغوشی با زنان زیبای موبور .

هر چند امروزه این نقطه ضعف کلیشه ناروایی است که نسبت به تمام شاهزاده های عربستان نسبت میدهند و ضروری نیست که من درنفی آن حرفی بزنم .

(حالا یکم فکر کنید چرا ؟ گرفتید ؟ نگرفتید ؟ بگیرید دیگه ! )
ولی لازم میدانم اعلام کنم از میان تمامی سعودی هایی که من شناخته ام پرنس w تنها مردی بود که چنین نقطه ضعفی را آشکارا به اطلاع من رسانده بود .
در هر حال این تمایل پرنس w هم در تصویب نهایی ان معامله تاریخی نقش موثری داشت . در ضمن نشان میدهد که برای انجام موفق آن ماموریت من حاضر شده بودم به چه قعری سقوط کنم .

از همان برخورد اول پرنس w به من فهماند که هر وقت برای دیدن من به بوستون می آید انتظار دارد زن زیبای دلخواهی میزبان او باشد آن هم میزبانی داوطلب فعالیتهایی بیش از میزبانی !!

او روشن کرد که به هیچ وجه فاحشه حرفه ای نمیخواهد . کسی که ممکن است در خیابان یا مهمانی های متداول با او یا دیگر اعضای خانواده او برخورد نماید . چون ملاقات من با پرنس w مخفیانه انجام میشد من به آسانی میتوانستم خواسته های او را براورده سازم
sally زن زیبا و چشم آبی و مو بوری بود که در شهر بوستون زندگی میکرد .

شوهر او خلبان شرکت هواپیمایی united بود که چه در ماموریت و چه در تعطیلات همیشه در سفر بود .

او زن بازی های خود را پنهان نمیکرد (( ببخشید که دارم میگم ولی من مثل صدا سیما نیستم داستان و عوض کنم ، حقیقتو میگم )) .sally
هم به این رفتار شوهرش اهمیت نمیداد . برای او در آمد شوهرش آپارتمان شیک در بوستون و امتیازات دیگر همسر خلبان بودن اهمیت داشت .
یک دهه قبل او هیپی شده بود و رابطه جنسی ازاد را تجربه کرده بود .

برای او امکان در آمد های پنهانی پیشنهاد جذابی بود . او قبول کرد که پرنس w را اقلاً برای یک بار بپذیرد و با تاکید بسیار ادامه رابطه اش را به طرز برخورد و رفتار پرنس w مشروط نمود .

از شانس و اقبال من هر دو یکدیگر را مقبول یافتند .
رابطه پنهانی sally و پرنس w جزء کوچکی بود از وقایع پنهانی بسیاری در تطهیر و بازپس گرفتن دلارهای نفتی عربستان ولی مسایل بزرگی هم برای من ایجاد کرد . شرکت main هم کار غیر قانونی را ممنوع کرده بود و من برخلاف قوانین ایالت ماساچوست به خرید هم آغوشی مشغول شده بودم.

بزرگترین مساله این بود که راهی برای بازپرداخت خدمات sally پیدا میکردم . خوشبختانه حسابداری شرکت نسبت به هزینه روزانه خود من خیلی سخاوتمندانه رفتار میکرد و من همیشه انعام خوبی به گارسونهای رستوران ها پرداخت میکردم . بعضی از آنها را در بسیاری از رستوران های درجه یک قانع کردم که تعدادی صورت حساب های سفید ولی امضاء شده را برای من تهیه کنند . در ان زمان ادمها ونه کامپیوتر ها صورت حساب ها را امضاء میکردند .

پرنس w کم کم شجاعتر شد و بلاخره از من خواست تدارک ببینم تا sally برود به عربستان و در ویلای خصوصی او زندگی کند . آن روزها یک چنین تقاضایی ببی سابقه نبود . مدتها بود که تجارت فعالی در نقل و انتقال زنان جوان میان بعضی کشورهای اروپایی و عربستان برقرار شده بود . این زنان طبق قرارداد برای مدت های معین خانه و زندگی خود را ترک میکردند و در پایان مدت قرار داد با یک حساب بانکی قابل ملاحظه ای به خانه و زندگی خود بازمیگشتند .((باز من عذر میخوام )) Robert baer که مدت بیست سال برای بخش عملیاتی سیا در خاورمیانه کار میکرد این مطلب را بدین گونه خلاصه میکند : (( در اوایل دهه 1970 وقتی سیل دلارهای نفتی به سوی عربستان روان شد سودجویان لبنانی به تقاضای شاهزادگان سعودی قاچاق پردرآمدی از انتقال فاحشه ها به درون عربستان را آغاز کرده بودند . و چونهیچ یک از شاهزادگان نیاموخته حسابهای بانکی را بررسی کند یا صورت خرج نگه دارد لبنانی ها حسابی پولدار شدند ))

من از این اوضاع خبر داشتم و کسانی را هم میشناختم که میتوانستند چنین قرار دادهایی را برقرار کنند . ولی من دومساله به خصوص را میباست حل میکردم : پرنسw شخص sally را میخواست و ما برای هزینه های اضافی بودجه نداشتیم من مطمئن بودم sally حاضر نمیشود بوستون را ترک کند و برود ویلایی در صحرای عربستان زندگی کند . و بدیهی بود هیچ تعدادی از صورت حسابهای قلابی نمیتوانست بودجه ی این خدمات جدید را فراهم کند .

مساله مالی را خود پرنس w حل کرد. او مرا مطمئن ساخت که میخواسته هزینه مالی معشوق جدیدش را خودش بپردازد و فقط لازم بود که من مذاکرات مقدماتی را انجام دهم . و همچنین مرا خاطر جمع کرد که لزومی ندارد sally در عرستان همان sally در بوستون باشد (یعنی مو بور باشه چشم آبی هر کی بود مهم نیست !)

من با چند نفر که با لبنانی ها در لندن و آمستردام رابطه داشتند تلفن کردم . در عرض دو هفته جانشینی برای sally قرارداد حضور در ویلای پرنس wرا به امضا رساند .
پرنس w شخص پیچیده ای بود . sally نوعی نیاز جسمانی او را برآورده می نمود و کمکی که من در این راه کرده بودم باعث شده بود که مورد اعتماد او قرار بگیرم . ولی این دلیل کافی نبود که او قانع شود پروژه انتقال دلارهای نفتی عربستان به آمریکا مورد تایید اوست . من مییبایست خیلی تلاش کنم تا اورا قانع سازم. من ساعتها وقت صرف میکردم و آمار و ارقام بسیاری را به او نشان دادم و کمک کردم که او مطالعاتی را درباره ی دیگر کشورها از جمله کویت (( مدل های اکونومتری من از دوران کارآموزی با Claudine ))

انجام داده بودیم تجزیه وتحلیل کند . او بلاخره قانع شد .

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 10-10-2011 در ساعت 10:35 PM

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)