بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مدير فني تيم ملي فوتبال استراليا:در گروه جالبي قرار داريم
مدير فني تيم ملي فوتبال استراليا اعلام کرد، اين کشور در گروه جالبي قرار گرفته است.يوهان برگر پس از همگروهي استراليا با کشورهاي کره جنوبي، بحرين و هند در مسابقات فوتبال جام ملتهاي 2011 آسيا ابراز داشت: گروه جالبي است. البته همه گروهها اين چنين هستند. هيچ تيمي گروه آساني ندارد. استراليا بايد کم کم با رقابتها سازگاري يابد تا برتري خود را بر سايرين نشان دهد. کره جنوبي يکي از قدرتمندترين رقيبان در قاره است که از سال 1986 همواره به جام جهاني نيز رسيده ، آنها رقيب سختي براي ما هستند.

سرمربي عراق: قهرماني را تکرار مي کنيم
سرمربي تيم ملي فوتبال عراق اميدوارانه از تکرار قهرماني تيمش در مسابقات جام ملتهاي آسيا 2011 ياد کرد.
نديم شاکر گفت: مدافع عنوان قهرماني هستيم و طبيعي است که همه دوست دارند ما را شکست بدهند، اما ما به حفظ جام اميدواريم.
وي افزود: کره شمالي با صعود به جام جهاني قدرت خود را نشان داده است، ايران قهرمان سابق اين رقابتهاست و هميشه خطرناک بوده است. امارات را هم هيچ وقت نبايد دستکم گرفت.
مربي اردن: مي توانيم شگفتي ساز شويم
مربي تيم فوتبال اردن با وجود همگروهي با تيمهاي ژاپن، عربستان و سوريه مطمئن است که تيمش شگفتي ساز مي شود.
عدنان حمد در مورد گروه بندي جام ملتهاي آسيا گفت: معتقدم تمام گروهها به يک اندازه دشوارند. رخ دادن شگفتي امکان پذير است و ما چشم به حضور در يک تورنمنت رقابتي داريم. اردن نمايش خوبي براي صعود به اين مرحله داشته است. بازيکنانمان باانگيزه هستند و ما به دنبال صعود از گروهمان خواهيم بود.

فيفا: گروه D ، سخت ترين گروه جام ملتهاي آسيا
سايت فدراسيون جهاني فوتبال در گزارشي از قرعه کشي جام ملتهاي آسيا، گروه تيمهاي ايران، کره شمالي، عراق و امارات را سخت ترين گروه مسابقات دانست.فيفا در گزارش خود نوشته است: عراق به عنوان مدافع عنوان قهرماني جام ملتهاي آسيا در شروع کار براي دفاع از قهرماني اش کار دشواري مقابل ايران، کره شمالي و امارات در گروه D دارد. اما قطر ميزبان مسابقات از قرار گرفتن در کنار تيمهاي ازبکستان، چين و کويت در گروه A خيلي خوشحال تر از عراق است.استراليا نيز با کره جنوبي، بحرين و هند بازي خواهد کرد که البته بحرين را در مقدماتي جام جهاني دو بار برده است.

متسو: قرعه کشي عادلانه بود
سرمربي تيم ملي فوتبال قطر قرعه کشي جام ملتهاي 2011 آسيا را عادلانه خواند و اعلام کرد که به صعود تيمش در اين رقابتها خوشبين است.
برونو متسو گفت: پيش بيني مسابقات کار سختي است؛ زيرا در دوره گذشته و در ميان ناباوري همه ناگهان عراق قهرمان شد. در اين دوره از مسابقات همه تيمها با قدرت مي آيند و کسي کار راحتي نخواهد داشت.

مدير تيم ملي فوتبال ژاپن: مشکلي نداريم، تا فينال بالا مي آييم
ژاپنيهاي حاضر در مراسم قرعه کشي جام ملتهاي آسيا پس از مشخص شدن گروه بندي کاملاً خوشحال به نظر مي رسيدند.هيرومي هارا، مدير تيم ملي فوتبال ژاپن پس از همگروهي با عربستان، سوريه و اردن اعلام کرد بايد از گروهي که تمام تيمهاي آن متعلق به کشورهاي حاشيه حوزه خليج فارس هستند، صعود کنند. هارا ادامه داد: گمان مي کنم مشکلي در اين گروه نداشته باشيم. بخوبي براي جام ملتها آماده خواهيم شد. ما بايد روي مسابقات جام خليج فارس تمرکز کنيم تا تمرينات مان را براساس بازي اين تيمها برنامه ريزي کنيم. گمان مي کنم مي توانيم فيناليست مسابقات شويم.

مربي ازبکستان: چشم به قهرماني داريم
مربي تيم ملي فوتبال ازبکستان پس از همگروهي تيمش با قطر ميزبان جام ملتهاي آسيا دورنماي خود را کسب عنوان قهرماني توسط ازبکستان دانست.
واديم آبراموف پس از مراسم قرعه کشي گفت: بدون شک هدف ما قهرماني در اين مسابقات است. تيم ملي فوتبال ازبکستان در هر تورنمنتي که شرکت مي کند، چنين هدفي دارد. همه مي دانند که براي قهرماني در چنين تورنمنتي نبايد در رويارويي با رقيبان قوي مغلوب شد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-26-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

توافق نهايي قلعه نويي با سپاهان
مديرعامل باشگاه سپاهان اصفهان از توافق نهايي با امير قلعه نويي براي تمديد قرارداد خبر داد.
محمد رضا ساکت در گفتگو با فارس، درباره جلسه خود با امير قلعه نويي گفت: جلسه بسيار خوبي برگزار کرديم و توافقها براي تمديد قرارداد قلعه نويي نهايي شد. توافقمان را نهايي کرديم و براي امضاي قرارداد منتظر فصل نقل و انتقالات هستيم.

نوري: مجبورم از صبا شکايت کنيم
محمد نوري هافبک تيم صباي قم که با مسؤولان اين باشگاه اختلاف پيدا کرده است، گفت: با آنکه تيم صبا را دوست دارم، ولي به علت مسائل مالي بزودي از اين تيم شکايت مي کنم.
نوري افزود: من علاوه بر آنکه 30 درصد از قرارداد سال گذشته طلبکارم 50 درصد نيز از قرارداد امسال را از باشگاه صبا طلبکارام که در صورت تسويه نشدن حسابهاي فوق مجبورم از صباي قم شکايت کنم. مشکلات مالي باعث شد تيم با وجود شايستگي در ليگ به نتايج خوبي دست نياب و در مکان هشتم قرار بگيرد.

صادقي: استقلال بخواهد مي مانم
امير حسين صادقي مدافع بلند قامت استقلال در مورد وضعيتش براي فصل آينده گفت: در صورت توافق با استقلال، قراردادم تمديد مي شود، زيرا قراردادم دو ساله و مشروط به توافق است.
صادقي افزود: هنوز مذاکره اي در مورد تمديد قرارداد با من يا بازيکن ديگري صورت نگرفته است و به طور حتم اگر استقلال به من نياز داشته باشد دراين تيم مي مانم.

بازيکنان محروم روز آخر ليگ قهرمانان آسيا
سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا اسامي محرومان ليگ قهرمانان آسيا را اعلام کرد که بازيکنان ايراني محروم شامل اين نفرات هستند:
- فرهاد سالاري پور بازيکن نه چندان شناخته شده مس از بازي اين تيم مقابل الهلال در گروه D محروم است.
- احمد جمشيديان هافبک بازيساز سپاهان در بازي حساس اين تيم مقابل العين حضور نخواهد داشت.
- قاسم حدادي فر تنها غايب انضباطي ذوب آهن در بازي مقابل الاتحاد است.

مهابادي: اميدوارم پيام با چاشني شانس صعود کند
سرمربي تيم فوتبال پيام گفت: اميدوارم تيم ما با تلاش بازيکنان و چاشني شانس بتواند به ليگ برتر صعود کند.
داوود مهابادي در گفت وگو با فارس، در خصوص شکست 2 بر يک برابر شهرداري بندرعباس اظهار داشت: هواي بسيار گرمي بود و يک بازيکن ما نيز اخراج شد، اما در هر صورت بازي خوبي انجام داديم و به نظر من نتيجه تساوي عادلانه تر بود.
وي در مورد اخراج بازيکن پيام افزود: دل آرا در صحنه اي براي پرتاب توپ کمي تعلل کرد و داور نيز با نشان دادن دومين کارت زرد وي را از زمين بازي اخراج کرد. به نظرم مي توانست او را اخراج نکند، اما در هر صورت بايد کارشناسان داوري در مورد آن اظهار نظر کنند.
وي همچنين درباره جذب سعيدخاني کاپيتان ابومسلم يادآور شد: باشگاه ابومسلم رضايت نامه وي را صادر کرده است. شرايط را مي سنجيم تا وي را جذب کنيم.
مهابادي عنوان کرد: براي تقويت تيم به دنبال جذب بازيکني هستيم تا براي تيم ما مفيد باشد و بهتر از بازيکنان حال حاضر باشد، اما هر بازيکني را جذب نخواهيم کرد.

شريفي ناظر ديدار شاهين بوشهر و استقلال
ديدار تيم هاي شاهين بوشهر و استقلال از دور برگشت رقابتهاي ليگ برتر روز يکشنبه 12 ارديبهشت در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر برگزار خواهد شد که مجتبي شريفي رئيس کميته انضباطي به عنوان ناظر اين ديدار را نظارت خواهد کرد. اين ديدار براي شاهين بوشهر که درخطر سقوط به ليگ دسته اول قرار دارد و استقلال که براي کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا تلاش مي کند از حساسيت بالايي برخوردار است.

پرسپوليس 4 بازيکن يک اخطاره دارد
برخلاف رقابت هاي ليگ برتر در جام حذفي هر بازيکن با دريافت دو کارت زرد از بازي بعدي محروم خواهد شد و پرسپوليس در آستانه ديدار با گسترش فولاد تبريز 4 بازيکن يک اخطاره دارد.
شيث رضايي، ابراهيم شکوري، حسين بادامکي و عادل کلاه کج 4 بازيکن يک اخطاره پرسپوليس هستند که در صورت دريافت کارت زرد در بازي رفت از همراهي پرسپوليس در بازي برگشت فينال جام حذفي محروم خواهند بود.

طالب لو: مشخص نيست سال آينده قرمز باشم يا آبي
دروازه بان استقلال گفت: تا پايان فصل هيچ تصميمي در مورد تيم آينده ام نخواهم گرفت و مشخص نيست سال آينده قرمز خواهم بود يا آبي.
وحيد طالب لو در گفتگو با مهر ضمن ابراز نارضايتي از ادامه نيمکت نشيني اش در استقلال گفت: اين يک اتفاق طبيعي در فوتبال است که هيچ بازيکني از نيمکت نشيني راضي نيست. با اين حال من تا پايان فصل در خدمت استقلال هستم و ترجيح مي دهم در اين مدت تنها به موفقيت تيمم فکر کنم.
وي با رد هرگونه مذاکره با تيم هاي ديگر تاکيد کرد: در شرايط فعلي هيچ بازيکني براي آينده اش تصميم گيري نمي کند. همانطور که گفتم هنوز هيچ تصميمي نگرفته ام و نمي دانم فصل آينده قرمز هستم يا آبي.

بازيکنان ابومسلم پشت درهاي بسته!
بازيکنان تيم فوتبال ابومسلم خراسان ديروز پشت در پايگاه قهرماني استان مانده و اجازه ورود به آن پيدا نکردند.به گزارش ايسنا، در حالي که صبح ديروز بازيکنان تيم فوتبال ابومسلم براي انجام تمرينات بدنسازي خود به پايگاه قهرماني استان خراسان رضوي واقع در مجموعه ورزشي شهيد بهشتي مشهد مراجعه کردند، از حضور آنان در اين پايگاه ممانعت به عمل آمد. گويا بخشنامه سازمان تربيت بدني مبني بر اختصاص پايگاه هاي قهرماني به قهرمانان آسيايي و جهاني، علت ممانعت از حضور بازيکنان تيم فوتبال ابومسلم در پايگاه قهرماني استان بوده است.

مرفاوي: با اين برنامه ريزي انتظار قهرماني بي معناست
سرمربي تيم فوتبال استقلال، برنامه ريزي هفته هاي پاياني ليگ را بسيار نادرست خواند و گفت: با اين شرايط، انتظار قهرماني تيمهاي ايراني در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا بي معناست.
عبدالصمد مرفاوي در گفتگو با مهر ضمن بيان اين مطلب افزود: ديداري بسيار سخت و سنگين را مقابل الجزيره پيش رو داريم. ديدار با الجزيره براي ما بسيار اهميت دارد، چرا که از دست دادن امتياز در اين ديدار موجب مي شود تا صدر جدول گروه A ليگ قهرمانان آسيا را نيز از دست بدهيم که در اين صورت کارمان در مرحله دوم رقابتها دشوار مي شود.وي ادامه داد: تمام توان خود را براي پيروزي در اين ديدار معطوف کرده ايم تا بتوانيم با کسب سه امتياز اين بازي خارج از خانه، جايگاه خود را در صدر جدول گروه A مستحکم کرده و به انتظار ديدارهاي مرحله حذفي بنشينيم. پيروزي در بازي برابر الجزيره موجب مي شود تا با روحيه اي مضاعف خود را آماده ديدار با شاهين بوشهر کرده و براي پيروزي در آن بازي آماده شويم.مرفاوي در خصوص عملکرد تيم استقلال در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا گفت: من از عملکرد تيم خود راضي هستم. بازيکنان من هر آنچه در توان داشتند گذاشتند تا بتوانند هم دل هواداران را شاد کنند و هم به اعتبار ايران بيفزايند.

عزيزمحمدي: دايي جزو مربيان منشوري فصل آينده نيست
رئيس سازمان ليگ برتر درباره اينکه گفته مي شود علي دايي سرمربي فعلي تيم پرسپوليس در فصل آينده جزو مربيان منشور اخلاقي خواهد بود، گفت: چنين موضوعي صحت ندارد و نام افرادي که در رسانه ها به عنوان افراد منشوري نام برده مي شوند، صحيح نيست.عزيزمحمدي همچنين در خصوص فينال رقابتهاي جام حذفي گفت: روز چهارشنبه هفته جاري قرعه کشي 2 مسابقه فينال جام حذفي کشور برگزار خواهد شد، اما اينکه کدام تيم در مسابقه رفت ميزبان خواهد بود، دست ما نيست و اين موضوع در قرعه کشي مشخص مي شود.وي ادامه داد: اگر مسابقه رفت پرسپوليس و فولادگستر در فينال جام حذفي به ميزباني تبريز باشد، طبق اعلام قبلي سه شنبه 22 ارديبهشت ماه برگزار خواهد شد، اما اگر پرسپوليس ميزبان شد و از طرفي استقلال عنوان سرگروه ليگ قهرمانان آسيا در مرحله مقدماتي را کسب کرد، آن زمان آبي پوشان تهراني روز چهارشنبه 23 ارديبهشت ماه در ورزشگاه آزادي به ميدان مي روند، به همين دليل نمي توان طي 48 ساعت 2 مسابقه را در ورزشگاه آزادي برگزار کرد و به طور يقين بازي پرسپوليس با 48 ساعت تأخير پنجشنبه 24 ارديبهشت ماه برگزار خواهد شد. مسابقه برگشت فينال جام حذفي، بعد از پايان مسابقات ليگ برتر برگزار مي شود.
عزيزمحمدي همچنين درخصوص برنامه بازيهاي ليگ گفت: هفته سي و سوم مسابقات ليگ برتر طبق اعلام قبلي قرار بود 17 ارديبهشت برگزار شود، اما اين هفته از مسابقات يک روز زودتر و در تاريخ 16 ارديبهشت انجام مي شود تا تيمهاي ايراني که روز 21 ارديبهشت در ليگ قهرمانان آسيا بازي دارند، زمان لازم را براي انجام ريکاوري و آماده سازي خود داشته باشند.

قطبي به دنبال برپايي اردو در اروپا
فدراسيون فوتبال کشورمان که بايد مقدمات آماده سازي تيم ملي را براي جام ملتهاي آسيا فراهم کند، بعد از مسجل کردن بازي تدارکاتي با کره جنوبي در 16 شهريور، با سه پيشنهاد براي برگزاري اردوي تيم ملي در تابستان روبه رو است. مجارستان، آلمان و ترکيه کشورهايي هستند که براي حضور تيم ايران در کمپهاي اردوي خود ابراز تمايل کرده اند. فريدون معيني، سرپرست کميته تيمهاي ملي، با اعلام اين خبر به فارس گفت: براي قبول يکي از اين سه پيشنهاد، بايد افشين قطبي نظر خود را اعلام کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کاشاني و دايي هم آواز خواندند!
حبيب کاشاني سرپرست موقت و علي دايي سرمربي پرسپوليس در روز آخر کاري ضبط ترانه پرسپوليس، در استوديو حاضر شده و به گروهي که وظيفه تهيه و ضبط سرود رسمي پرسپوليس را داشتند ملحق شدند. البته کاشاني و دايي به دکلمه چند جمله قناعت کرده تا صداي آنها به صورت سمبليک در اين ترانه باقي بماند. گفتني است که به رغم ادعاي قبلي داريوش خواجه نوري بعيد است اين کار تا پيش از ديدار پرسپوليس مقابل استيل آذين آماده و روانه بازار شود.

قلعه نويي: مي خواهيم ببريم و صدرنشين شويم
سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: اين آخرين بازي ما در مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان آسياست و با توجه به اين که در رده دوم جدول قرار داريم، درصدد هستيم با انجام يک بازي تاکتيکي، به سه امتياز اين بازي برسيم و به عنوان صدرنشين صعود کنيم.
امير قلعه نويي با اشاره به اينکه العين تيم بسيار خوبي است افزود: ما از تغييرات انجام شده در کادر فني اين تيم باخبر هستيم و بازي اين تيم مقابل الوصل را آناليز کرديم و اين تيم در بازي مقابل الوصل فوتبال رواني را از خود به نمايش گذاشت و مطمئنا بازي سختي را پيش رو خواهيم داشت.
قلعه نويي در ادامه درباره ديگر ديدار اين گروه و حساسيت نتيجه آن بازي گفت: ما بيشتر تمرکز خود را بر روي ديدار خودمان گذاشته ايم تا سه امتياز بازي را کسب کنيم و در صورت به دست آمدن هر نتيجه اي در ديدار الشباب و پاختاکور، ما مي توانيم به راحتي به عنوان صدرنشين به دور بعد صعود کنيم.

اولروم: مي خواهم در ايران مربيگري کنم
عرفان اولروم بازيکن تراکتورسازي تبريز بر خلاف رسم و رسوم ساير بازيکنان خارجي شاغل در فوتبال کشورمان قصد ندارد پس از اتمام دوران فوتبالش ايران را ترک کند و مي خواهد به مربيگري بپردازد.
اولروم در اين خصوص گفت: با وجود اينکه هنوز چند سالي از عمر فوتبالم باقي مانده است، ولي از هم اکنون به فکر مربيگري افتاده ام و مي خواهم به فوتبال ايران کمک کنم. از اين رو قصد دارم با تاسيس يک آکادمي فوتبال به تربيت نوجوانان و جوانان مستعد بپردازم.اولروم در مورد وضعيت فعلي اش در تيم تبريزي افزود: تراکتور سازي تيم بزرگي است و از اينکه در اين تيم بازي مي کنم خوشحالم و اگر با اين تيم و شفق به توافق برسم به طور حتم در فصل آينده نيز در اين تيم مي مانم.

تيموريان: از امارات پيشنهاد وسوسه انگيز دارم
آندرانيک تيموريان هنوز در فهرست فروش و بازيکنان مازاد تيم فولام قرار نگرفته است اما وي ديگر تمايلي به همکاري با آنها ندارد و سکونشيني هاي متعدد اين بازيکن را خسته کرده است.
وي با اشاره به وضعيت فعلي اش گفت: فولامي ها نه در نيم فصل نام مرا در فهرست فروش قرار داده اند و نه اکنون که فصل رو به اتمام است تمايلي به فروش من دارند اما ديگر مايل نيستم وقتم را در فوتبال انگليس تلف کنم، طي مدت حضورم در فولام فقط سعي کردم به تعهداتم پايبند باشم وگرنه هيچ فرصت مناسبي براي بازي نصيبم نشد.
هافبک ملي پوش فولام به پيشنهادهاي ميلياردي اماراتي ها اشاره کرد و افزود: از حوزه خليج فارس پيشنهادهاي خوبي دارم، مبالغ قابل توجهي به من پيشنهاد کردند که وسوسه برانگيز است، ترجيح مي دهم براي فصل بعد در اين بخش از آسيا به فوتبالم ادامه دهم از اين رو احتمال تمديد قرارداد با فولام منتفي است.
تيموريان پيوستن به تيم هاي ايراني را منتفي دانست و گفت: هر چند برخي تيم هاي ايراني خواهانم هستند و مذاکراتي هم با برخي از آنها داشتم، اما هيچ کدام مبلغي معادل آنچه عرب ها به من مي دهند ، پرداخت نمي کنند، من چيزي نزديک به يک ميليارد تومان يا بيشتر از تيم هاي اماراتي پيشنهاد دارم ، به طور حتم اين پول وسوسه برانگيز است و مايلم با آنها همکاري کنم.
به دنبال کسب نشان برنز الهه احمدي در جام جهاني ؛ تبريک رييس کنفدراسيون تيراندازي آسيا به ايران
شيخ سلمان آل صباح، رييس کنفدراسيون تيراندازي آسيا کسب نخستين مدال برنز ايران در مسابقات جام جهاني چين را به فدراسيون تيراندازي ايران تبريک گفت. شيخ سلمان آل صباح در پيامي کسب مدال برنز رشته تفنگ 50 متر سه وضعيت بانوان توسط الهه احمدي تيرانداز کشورمان درمسابقات جام جهاني تيراندازي چين را به سيد مهدي هاشمي رييس فدراسيون تيراندازي ايران تبريک گفت.

مسعود مرادي؛ ناظر و مدرس Cfa
کميته داوران فدراسيون فوتبال در نظر دارد با خارج شدن نام مسعود مرادي از فهرست داوران اليت و برگزيده آسيا، يک داور جوان را جايگزين وي کند.
مسعود مرادي پس از 11 سال حضور مستمر در فهرست داوران بين المللي دي ماه سال جاري به سن بازنشستگي خواهد رسيد و از فهرست داوران اليت کشورمان خارج خواهد شد. مرادي که از جمله داوران با سابقه فوتبال آسيا به شمار مي رود، احتمالاً پس از بازنشستگي در قضاوت ديدارهاي بين المللي از سال 2011 به عنوان ناظر و مدرس داوري همکاري خود را با Afc آغاز خواهد کرد.
درهمين حال کميته داوران با نزديک شدن سن بازنشستگي مسعود مرادي، درصدد يافتن جايگزيني مناسب براي معرفي به Afc است. سعيد بخشي زاده، داور 37 ساله کشورمان که از دو سال گذشته در فهرست داوران بين المللي کشورمان قرار گرفته، اصلي ترين گزينه کميته داوران براي حضور در فهرست داوران اليت آسيا به شمار مي رود.
قرار است قضاوتهاي او در چند رويداد مهم آسيايي از سوي ناظران داوري آسيا زير نظر گرفته شود تا در صورت تاييد ناظران Afc و کسب نمرات لازم، وي بتواند در فهرست داوران اليت ايران قرار بگيرد.
با جايگزين شدن يک داورجوان به جاي مسعود مرادي، 6 سهميه ايران در فهرست داوران اليت آسيا حفظ خواهد شد تا پس از محسن ترکي، سعيد مظفري زاده، هدايت ممبيني، عليرضا فغاني و يدا... جهانبازي، همچنان ايران يکي از دو کشور برتر قاره در داشتن داوران برگزيده و اليت باشد.

مذاکره ايران با ژاپن براي انجام ديدار دوستانه
رئيس کميته بين الملل فدراسيون فوتبال از آغاز مذاکره با فدراسيون فوتبال ژاپن براي انجام ديدار تدارکاتي با اين تيم در روز 13 شهريور خبر داد.
عباس ترابيان در گفتگو با ايسنا، با تاکيد بر قطعي بودن ديدار با کره جنوبي در روز شانزدهم شهريور گفت: پيش از مراسم قرعه کشي با سران فدراسيون فوتبال کره به توافق رسيده بوديم تا در صورتي که در مرحله گروهي با هم در يک گروه قرار نگرفتيم، ديدار تدارکاتي را در تاريخ 16 شهريورماه برگزار کنيم که اين اتفاق قطعاً رخ خواهد داد. در حال حاضر هم به دنبال اين هستيم که در روز 13 شهريور ديداري دوستانه را با يکي از تيم هاي شرق آسيا و به احتمال زياد ژاپن برگزار کنيم. اولويت اصلي ما براي اين بازي تيم ملي ژاپن است.
ترابيان درباره اردوي تيم ملي در تاريخ 11 تا 24 جولاي هم گفت: براي انتخاب اردوي تيم ملي گزينه هاي مختلفي را مدنظر قرار داده ايم که يکي از محل هاي تمريني در اتريش به معيارهاي ما بسيار نزديک است. امروز به فدراسيون فوتبال خواهم رفت و با کفاشيان دراين باره صحبت خواهم کرد. البته بايد اين نکته را بگويم که در اين تاريخ تيمهاي ملي فعال نيستند و ما بايد روي باشگاه هايي که خود را براي حضور در رقابتهاي ليگ کشورشان آماده مي کنند براي انجام بازي تدارکاتي حساب کنيم.
ترابيان در پاسخ به اين سؤال که آيا براي برپايي اردوي تيم ملي در اتريش با محدوديت مالي مواجه نيستيد، گفت: مشکل مالي براي اين اردو نداريم، زيرا به طور کل اردوي اتريش به رقم سرسام آوري نياز ندارد.
رئيس کميته فوتسال درباره وضعيت تيم ملي فوتسال ايران در فاصله 28 روز مانده به آغاز جام ملتهاي آسيا گفت: نمي توانم نظر فني بدهم اما، ما هرآنچه براي اين تيم لازم بود انجام داديم و بازي تدارکاتي خوبي برگزار شد. حضور در تورنمنت اخير هم به ما کمک زيادي کرد و اميدواريم بتوانيم در جام ملتهاي آسيا قهرماني مان را تکرار کنيم. براي دفاع از عنوان قهرماني نيازي به اردوي خارج از کشور نيست، زيرا ما همواره از اردوهاي داخلي نتايج خوبي گرفتيم.

زمان: 4 ساله قهرمانيم!
براي قهرماني ابومسلم در ليگ برتر چشم اندازي چهار ساله تدوين کرده ايم
مالک باشگاه ابومسلم گفت: براي آينده ابومسلم چشم اندازي چهار ساله تدوين کرده ايم که اميدوارم در طول اين مدت بتوانيم به هدف نهايي که کسب عنوان قهرماني در ليگ برتر است، دست پيدا کنيم.
مهدي زمان در گفتگو با مهر، افزود: همچنان چشم به بقاي ابومسلم در فصل جاري ليگ برتر داريم، زيرا هميشه به افق و آينده اي روشن نگاه مي کنيم و براي رسيدن به تعالي، بهره مندي از خرد جمعي را سر لوحه کار قرار داديم. من و ديگر عوامل باشگاه ابومسلم، تمامي شرايط و جوانب را براي آينده مشکي پوشان در نظر گرفته ايم و بر همين اساس از کادر فني تيم دو برنامه مجزا براي ليگ برتر و دسته اول خواسته ايم که هر يک از اين برنامه ها شرايطي خاص مالي دارد.
مديرعامل ابومسلم با اشاره به اينکه اين تيم در آستانه سقوط نيست و احتمال بقا وجود دارد، اذعان داشت: تيم ما هنوز هم بر روي کاغد شانس ماندن در ليگ برتر را دارد و اگر بتوانيم در سه ديدار آينده که دو ديدار سخت آن در مشهد برگزار مي شود نتايج لازم را کسب کنيم، قطعاً در ليگ برتر خواهيم ماند.

محرومان هفته سي و دوم
مسؤولان اجرايي سازمان ليگ، اسامي محرومان هفته سي ودوم را اعلام کردند. بر اساس اعلام مسؤولان سازمان ليگ، 10 بازيکن در هفته سي ودوم از همراهي تيمهاي خود محروم هستند.
اسامي اين نفرات به شرح زير است. کرار جاسم (تراکتورسازي)، ملادن بارتولوويچ (فولاد خوزستان)، حبيب هوشيار (شاهين بوشهر)، رضا معقولي (استقلال اهواز)، مهدي رجب زاده (مس کرمان)، اميد شريفي نسب (سايپاي کرج)، محسن بنگر (سپاهان اصفهان)، فرهاد مجيدي، سياوش اکبرپور و مهدي اميرآبادي (استقلال)

پخش زنده مسابقات فوتبال از شبکه سوم
شبکه سوم درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:

امروز
مس کرمان- الهلال عربستان ساعت 18
العين امارات- سپاهان ساعت 20:20
ليون- بايرن مونيخ ساعت 23:15

فردا
ذوب آهن- الاتحاد عربستان ساعت 30 : 18
الجزيره امارات- استقلال ساعت 15:20
بارسلونا- اينترميلان ساعت 23:15

پنجشنبه
ليورپول - آتلتيکو مادريد ساعت 23:30

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيرواني: نمي توانستم بدون داد و فرياد کار کنم
سرمربي سابق تيم اميد که يک ماه پيش به دليل مشکلات اردويي و نداشتن بازيهاي تدارکاتي از سمتش استعفا کرد، پس از آنکه هيأت رئيسه فدراسيون فوتبال دوشنبه تصميم گرفت مهدي تاج را مأمور بازگشت او به تيم اميد کند در گفتگو با ايسنا، اظهار داشت: ابتدا بايد با هم صحبت کنيم. بايد ببينم شرايط مثل پارسال نباشد. سال گذشته هيچ بهره اي از اردوها نبرديم. اکثر تيمها به ما بازيکن ندادند و باشگاه ها تعامل خوبي با فدراسيون فوتبال نداشتند. بازيهاي تدارکاتي هم وضعيت خوبي نداشت.
پيرواني افزود: اگر داد و فرياد کردم براي اين بود که تيم اميد موفق باشد، در غير اين صورت مي توانستم ساکت باشم و اگر تيم در گوانگجو شکست مي خورد اعلام مي کردم تقصير من نبود، اما من چنين آدمي نيستم. بايد از پيشکسوتان فوتبال تشکر کنم که در اين مدت تماس گرفتند و خواستند که من به تيم اميد بازگردم.
وي ادامه داد: دلم مي خواهد کار مفيدي انجام دهم وگرنه حب رياست ندارم.

وطنخواه سرمربي جديد پتروشيمي تبريز
مسؤولان تيم فوتبال پتروشيمي به دليل کسب نتايج ضعيف اين تيم در هفته هاي گذشته در ليگ دسته اول با برکناري «زوران اسمليسکي» سرمربي صربستاني، رضا وطنخواه مدير فني اين تيم را به عنوان جايگزين او انتخاب کردند. وطنخواه که خود متولد تبريز است فصل گذشته نيز مدير فني پتروشيمي بود.

هدايتي در جلسه اي با پروين: به استيل آذين برگرد
تغييرات در استيل آذين همچنان ادامه دارد و اين بار هدايتي در جلسه اي، براي بازگشت پروين به اين تيم متمول بفرما زده است.
پروين که روزهاي ناخوشي را در استيل آذين با سمت سرمربي و مدير فني سپري کرده، اين بار پيشنهاد حضور در هيات مديره اين تيم را از هدايتي دريافت کرده است. اما سلطان سرخپوش ها فعلاً پاسخ مثبت يا منفي خود را اعلام نکرده است.
او به صاحب باشگاه استيل آذين گفته اگر مذاکراتش با علي سعيدلو، رئيس سازمان تربيت بدني براي حضور دوباره در باشگاه پرسپوليس بي نتيجه بماند، راهي استيل آذين خواهد شد. البته ناگفته پيداست که رقم مالي اين پيشنهاد چشمگير خواهد بود.

جنگ پرسپوليسي ها با استيل آذين بالا گرفت
با شعارهايي که ديروز در تمرين پرسپوليس به گوش رسيد، ديگر مسلم است که بازي اين هفته پرسپوليس و استيل آذين با شدت و حرارت بيشتري برگزار خواهد شد.
در حالي که استيل آذين با استخدام حميد استيلي در ابتداي فصل و سپس اضافه کردن چند پرسپوليسي با محوريت علي کريمي سعي در اثبات هويت پرسپوليسي خود داشته است، ظاهرا جنگ سردي که بين حسين هدايتي و حبيب کاشاني وجود دارد، پايان يافتني نيست.
هدايتي و کاشاني البته دراين مورد هرگز جمله اي به زبان نياورده اند، اما آنچه که بين آنها مي گذرد، نشان دهنده اين است که بازي پرسپوليس و استيل آذين تبديل به يک نبرد تمام عيار خواهد شد. روز گذشته ليدرهاي پرسپوليس که طبعا علاقه خاصي به حبيب کاشاني دارند و در موضع مخالف با حسين هدايتي هستند، با ساختن شعاري تمسخرآميز فرياد زدند: «استيل کيک و سانديس، تيم دوم ما نيس! »
استيل آذين براي بازي پرسپوليس انگيزه هاي بسياري دارند که مهمترين آنها، کسب سهميه آسيايي و سپس مقابله با علي دايي است که هر يک از اين جمع، دلخوري خاص خود را از وي دارند. اين در شرايطي است که گفته مي شود علي پروين هم به زودي به جمع استيلي ها اضافه خواهد شد. به اين مسأله مشکلات بين کاشاني و هدايتي را هم که از ابتدا وجود داشته اضافه کنيد و ببينيد که چه مسابقه اي در انتظار ماست. مسابقه اي که لابد با اهداي دسته گل از طرف بازيکنان و کادر فني و ماچ و بوسه هاي آبدار آغاز مي شود، اما بدون شک زير لايه غليظ اين دوستي ها يک دشمني لخت و صريح خوابيده است.
استيل آذين که بازي رفت را به سود خود تمام کرد در اين بازي هم براي همين هدف مي جنگد. اين در حالي است که پرسپوليس با وجود اهميت اين بازي، هدف مهمتري در اين فصل دارد که آن قهرماني در جام حذفي است. چيزي که هم تالار افتخارات باشگاه را از رکود دو ساله درمي آورد و هم پرسپوليس را مستقيما به ليگ قهرمانان آسيا خواهد فرستاد. علي دايي که البته او نيز انگيزه هاي بسياري براي مسابقه دارد، اميدوار است اين حاشيه ها عليه تيم او عمل نکنند.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:
امروز
ذوب آهن- الاتحاد عربستان، ساعت 18/30
الجزيره امارات- استقلال، ساعت 20/15
بارسلونا- اينترميلان، ساعت 23/15
فردا
ليورپول- اتلتيکو مادريد، ساعت 23/30

ابراهيم زاده: هدفمان صدرنشيني در گروه است
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن با بيان اينکه تيمش در مسابقات بعدي ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر با قدرت تمام به ميدان مي رود، گفت: اگر مي خواهيم کارمان براي صعود به مراحل بالاتر سخت نشود، بايد برابر الاتحاد پيروز شويم.
منصور ابراهيم زاده اظهار داشت: به غير از حدادي فر همه بازيکنان ما در وضعيت خوبي قرار دارند ما در اين چند بازي بايد به همه نشان دهيم همان تيم مقتدر و با برنامه گذشته هستيم و با کسب نتايج مطلوب مزد زحمات دست اندرکاران باشگاه و هواداران خود را به بهترين نحو بدهيم.
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن ايران در مورد ديدار با الاتحاد عربستان هم خاطرنشان کرد: ما در اين ديدار با تفکر پيروزي به ميدان مي رويم و مي دانيم تنها نتيجه اي که مي تواند تضمين کننده صعود الاتحاد باشد، کسب 3 امتياز ديدار است، به همين دليل بايد مهاجمان اين تيم را که سرعتي و تکنيکي هستند را از دروازه خود دور نگه داشته و اجازه ندهيم به محوطه جريمه ما نزديک شوند.

انزو ترزو: ذوب آهن برايم ناشناخته است
سرمربي تيم فوتبال الاتحاد عربستان با بيان اينکه فريب نتايج اخير تيم ذوب آهن را نمي خورد، گفت: ترکيب تيم ذوب آهن در اين ديدار برايم ناشناخته است.
انزو ترزو اظهار داشت: ما با سيستمي هجومي و براي رسيدن به پيروزي برابر ذوب آهن به ميدان خواهيم آمد گرچه حواس مان به نتيجه ديدار الوحده با بنيادکار نيز هست.
وي با بيان اينکه به احتمال بسيار زياد بنيادکار برابر الوحده پيروز مي شود، به همين دليل تيمش بايد 3 امتياز کامل بازي برابر ذوب آهن را کسب کند، افزود: مي دانم ذوب آهن در فولادشهر تيم قدرتمندي است اما بازيکنان تيم من هم با توجه به پيروزي هفته گذشته خود برابر الشباب در مسابقات داخلي عربستان، با روحيه مضاعف در اين ديدار به ميدان مي آيند و با توجه به اين مسائل نتيجه مسابقه قابل پيش بيني نيست.

7 استقلالي در خطر محروميت
هفت بازيکن تيم استقلال در آستانه ديدار با الجزيره امارات در خطر محروميت قرار دارند.
محمد محمدي، اميرحسين صادقي، حسين کاظمي، ميلاد نوري، جان واريو، آرش برهاني و فرهاد مجيدي 7 بازيکني هستند که بايد در ديدار امروز مراقب باشند که از قاضي ميدان کارت زرد نگيرند.

مرفاوي: الجزيره را مي بريم و صدرنشين مي شويم
سرمربي استقلال در نشست خبري قبل از ديدار با الجزيره امارات گفت: اين آخرين بازي ما در دور اول رقابت ها مي باشد که از حساسيت بسيار بالايي برخوردار است. ما در اين ديدار براي سرگروهي به ميدان مي رويم و تمام تلاش مان اين است که با ارائه يک بازي قابل قبول، به عنوان تيم اول گروه صعود کنيم.
صمد مرفاوي گفت: ما در اين بازي مقابل تيمي به ميدان مي رويم که فوتبال خوبي را ارائه مي دهد الجزيره يکي از تيم هاي برتر امارات است. ما با تمام نفرات کامل به ابوظبي آمده ايم و به اين موضوع فکر نمي کنم که تيم الجزيره حذف شده است و اميدي به صعود ندارد. پس با تمام بازيکنان تراز اول خود مقابل اين تيم به ميدان مي رويم.
مرفاوي در مورد بازي مرحله بعد که مقابل يک تيم ايراني و يا يک تيم خارجي باشد، گفت: براي ما اصلا مهم نيست که در مرحله بعد با چه تيمي بازي مي کنيم و هر تيمي که باشد براي ما تفاوتي نخواهد داشت و مهم اين است که در استاديوم آزادي ما به عنوان ميزبان به ميدان برويم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-29-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض ماموریت فوتبال ایرانی؛ غریبه را بکش

سایت گل - معمولا اخبار و گفته‌ها یک حلقه‌ی مفقوده دارند؛ یک حرف ناگفته. این متن سعی می‌کند، نانوشته‌های متن‌ها و اخبار مختلف را پیدا و آن‌ها را مطرح کند. البته معمولا جوابی برای این‌طور حرف‌ها نیست؛ که اگر بود، حتما گفته می‌شد و ناگفته باقی نمی‌ماند.

1.ژنرال ایرانی؛هر روز بهتر از دیروز!

وقتی بازی‌های رفت جام باشگاه‌های آسیا تمام شد، گفتند چرا از امیر قلعه‌نویی انتقاد می‌کنید؟ اگر بازی‌های برگشت را برد و به مرحله‌ی بعد رفت، چه خواهید گفت؟ بازی‌های برگشت برگزار شد و نتیجه برای سپاهان برنگشت. حالا لابد باز نباید انتقاد کرد؛ چون اگر قلعه‌نویی فصل بعد، با سپاهان، قهرمان آسیا شد، آن‌وقت منتقدان چه خواهند گفت؟ این در حالی‌ست که رسانه‌های مختلف، از الان برای نتیجه نگرفتن تیم‌ملی در بازی‌های هشت ماه آینده در قطر، عزا گرفته‌اند.
بالاخره باید یک فرقی باشد بین خودی و غریبه!

2.شهریار ایرانی؛ پول را بردار و فرار نکن!

آقای حسن حبیبی در مصاحبه‌ای گفته‌اند قطبی پول‌ش را می‌گیرد و می‌رود.
در این مصاحبه، مشخص و معلوم نشده که مشکل پول گرفتن است یا رفتن. چون همین سال گذشته علی دایی با تیم‌ملی نتیجه نگرفت، همین‌جا ماند و تازه قرار است باقی پول‌ش را هم بگیرد و کسی نگران و ناراحت پول گرفتن و نتیجه نگرفتن نشد که نشد.
احتمالا مشکل همان نماندن و طلب نکردن باقی پول است!

3.تاج ایرانی؛خودروی ملی!

آقای تاج که دست فرمان‌شناس خبره‌ای هستند، دو ماه پیش اعلام کردند که تیم‌ملی با این دست فرمان، در مسابقات ده ماه دیگر، نتیجه نخواهد گرفت.
همین آقای تاج، دو روز پیش به همراه تیم سپاهان به امارات رفتند تا در جشن صعود احتمالی سپاهان شرکت کنند و جزء نفرات اول باشند.
معلوم نیست چه‌طور آقای تاج این‌جا اشکال و مشکل در دست فرمان را متوجه نشدند و رودست خوردند.
احتمالا تقصیر بر گردن تفاوت ماشین‌های داخلی و خارجی است!

4.وطن‌پرست‌های ایرانی؛ با عرب‌ها در یک جبهه!

اماراتی‌ها خلیج فارس را در بازی با سپاهان، خلیج عربی معرفی کرده‌اند و این با اعتراض شدید تمام ایرانی‌های غیرتمند و وطن‌دوست از جمله جواد خیابانی مواجه شد.
چند روز قبل‌تر، مدیر تیم ملی امارات، فوتبال ایران را متزلزل خطاب کرد. به این اظهارنظر نه تنها اعتراضی نشد که بخش عمده‌ای از کارشناسان و مربیان عموما بیکار ایرانی از مسعود اقبالی تا اصغر شرفی آن را تائید کردند و مورد استقبال قرار دادند.
بالاخره وقتی نیمکت تیم‌ملی در تصرف یک خارجی خطرناک است، ابتدا با کمک خارجی‌های بی‌خطر باید او را بیرون کرد تا بعد یک دفعه‌ای میهن پرست شد و به اظهارنظر اماراتی‌های کم‌تر غریبه پاسخ داد.

5.سرهنگ ایرانی؛ آنالیزور ترسوست و ترسو به دردنخور

ژوره مورینیو به همراه تیم اینتر میلان، موفق شد در دو بازی رفت‌وبرگشت، بارسلونا را شکست بدهد و به فینال جام باشگاه‌های اروپا برود. مورینیو که کارش را به عنوان مترجم و آنالیزور بارسلونا آغاز کرد، بعدها به عنوان سرمربی موفق شد تیم‌های پورتو،چلسی و اینتر را به موفقیت‌های گوناگون برساند.
هفته‌ گذشته سرهنگ محمود یاوری، در مصاحبه‌اش گفته بود که آنالیزورها کلا آدم‌های ترسویی هستند و به درد سرمربی‌گری نمی‌خورند.
البته ناراحت نشوید! منظور سرهنگ، آنالیزورهای ایرانی بوده؛ ترجیحا همانی که با مربیان هلندی نظیر هدینگ و وربیک کار کرده است!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

الهلال بهترين باشگاه قرن آسيا

الهلال - فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال باشگاه الهلال عربستان را به عنوان بهترين باشگاه قرن فوتبال آسيا انتخاب کرد.
به گزارش پايگاه خبري فوتبال خاورميان روز سه شنبه يازدهم ماه مي با حضور مقامات فيفا و همچنين فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال به ميزباني شهر لندن و باشگاه فولام انگلستان از بهترين هاي قرن فوتبال جهان تقدير خواهد شد.
باشگاه الهلال عربستان از سوي اين فدراسيون به عنوان بهترين باشگاه قرن فوتبال آسيا انتخاب شده است. رئيس باشگاه الهلال به همراه يوسف ثنايان، محمد دعيع و سامي الجابر به عنوان نمايندگان فوتبال آسيا به اين مراسم دعوت شده اند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ليگ قهرمانان آسيا ؛ ذوب آهن ميزبان مس ؛ استقلال ميهمان الشباب

با اتمام مسابقات مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا تيم هاي حاضر در مرحله حذفي اين رقابت ها حريفان خود را شناختند که طي آن تيم ذوب آهن ميزبان مس کرمان و استقلال در عربستان ميهمان الشباب خواهد بود.
برنامه کامل بازيهاي مرحله يک شانزدهم نهايي:

سه شنبه 89/02/21
* سوون سامسونگ بلووينگز کره جنوبي - بيجينگ گوان چين
* سئونگنام ايلهواچونما کره جنوبي - گامبااوزاکا ژاپن
* الشباب عربستان - استقلال ايران
* الغرافه قطر- پاختاکور ازبکستان

چهارشنبه 89/02/22
* کاشيما آنتلرز ژاپن - پوهانگ استيلرز کره جنوبي
* آدلايديونايتد استراليا - جئونبوک موتورز کره جنوبي
* ذوب آهن ايران - مس ايران
* الهلال عربستان - بنيادکار ازبکستان
مسابقات مرحله يک شانزدهم نهايي رقابت هاي ليگ قهرمان آسيا بصورت تک حذفي برگزار مي شود و برنده اين ديدارها جواز حضور در مرحله يک هشتم نهايي را کسب مي کند.

قهرمان ليگ و جام حذفي در تهران جشن مي گيرند!
جام هاي قهرماني ليگ برتر و جام حذفي در ورزشگاه آزادي به تيم هاي قهرمان اهدا مي شود.
عزيزمحمدي رييس سازمان ليگ برتر فوتبال با بيان اين مطلب به ايسنا، گفت: هر چند ممکن است تيم فوتبال سپاهان دو هفته مانده به پايان مسابقات ليگ و در هفته سي ودوم قهرمان ليگ برتر شود اما مراسم جشن قهرماني و اهداي جام طبق تصميمي که در سازمان ليگ گرفته شده، بايد در هفته پاياني اين رقابت ها انجام شود.
وي افزود: شايد باشگاه سپاهان تدابيري براي خود انديشيده باشد تا پس از بازي با ابومسلم و در صورت کسب امتيازات لازم براي مسجل شدن قهرماني اش، مراسمي را برگزار کند اما اين موضوع هيچ ربطي به سازمان ليگ ندارد.
از آنجايي که طبق برنامه ريزي ليگ بازي پاياني سپاهان در هفته سي وچهارم بايد در برابر پرسپوليس و در ورزشگاه آزادي انجام شود، مراسم اهداي کاپ قهرماني ليگ در صورت قهرماني اين تيم، در تهران انجام مي شود.

ساعت برگزاري ديدارهاي رفت و برگشت فينال جام حذفي
سازمان ليگ فدراسيون فوتبال ساعت برگزاري ديدارهاي رفت و برگشت فينال جام حذفي باشگاه هاي کشور را اعلام کرد:
چهارشنبه - 89/2/22
ديدار رفت فينال جام حذفي:
* گسترش فولاد تبريز - پرسپوليس تهران، ساعت 16
يکشنبه - 89/3/3
ديدار برگشت فينال جام حذفي:
* پرسپوليس تهران - گسترش فولاد تبريز، ساعت 00 : 18

پرسپوليس در تکاپوي ميزباني از مقامات Cfa
گويا قرار است مقامات کنفدراسيون آسيا براي بازديد از امکانات فدراسيون فوتبال ايران و چند باشگاه ليگ برتر ايران طي يکي، دو روز آينده وارد تهران شوند و همين مسأله مسؤولان باشگاه پرسپوليس را نيز به تکاپو انداخته است.
به گزارش گل سران باشگاه پرسپوليس طي يک هفته اخير تلاش زيادي کردند تا ميزبان شايسته اي براي مقامات کنفدراسيون فوتبال آسيا باشند. چاپ چند بنر بزرگ براي خوش آمدگويي، سفارش لباس هاي متحد الشکل براي کارمندان باشگاه و رفع نواقص ساختمان پنج طبقه باشگاه پرسپوليس از جمله اقدامات سرخپوشان بوده است. گفتني است طي هماهنگي هاي صورت گرفته؛ حبيب کاشاني قصد دارد ترتيبي فراهم آورد تا مقامات Afc از ورزشگاه درفشي فر ديدن کرده و از اقدامات باشگاه براي بازسازي اين ورزشگاه مطلع شوند.

برنامه هفته سي وچهارم ليگ برتر
سازمان ليگ برتر برنامه رقابت هاي هفته سي و چهارم ليگ برتر را اعلام کرد.:
هفته تکريم مقام عصمت فاطميه گراميداشت شهادت حضرت زهرا سلام ا.. عليها
سه شنبه: 28 ارديبهشت - ساعت 18
پرسپوليس - سپاهان
پيکان- استقلال تهران
ذوب آهن- ملوان
مس کرمان- ابومسلم
راه آهن-مقاومت
شهيد سپاسي
استقلال اهواز-استيل آذين
شاهين بوشهر- فولاد خوزستان
پاس- تراکتورسازي
صباي قم- سايپا

پاداش يک ميليون توماني بازيکنان ابومسلم
مسؤولان باشگاه ابومسلم به بازيکنان تيمشان وعده دادند در صورتي که بتوانند سپاهان را در هفته سي و دوم ليگ شکست دهند ضمن پرداخت 5 درصد از پيش قراردادها نفري يک ميليون تومان به آنها پاداش نيز پرداخت خواهد شد. ديدار اين دو تيم ساعت 18 روز يکشنبه در مشهد برگزار مي شود.

عزيزمحمدي: تحريم صداوسيما صحت ندارد
رئيس سازمان ليگ حرفه اي فوتبال شايعه تحريم صدا و سيما توسط اعضاي فدراسيون را تکذيب کرد.عزيز محمدي در گفت و گو با فارس در مورد شايعه تحريم برنامه هاي ورزشي صدا و سيما از سوي فدراسيون فوتبال گفت: چنين شايعه اي صحت ندارد اما در هيات رئيسه فدراسيون فوتبال تصميم گرفته شد براي کم شدن حاشيه ها از انجام مصاحبه هاي غير ضروري خودداري شود.

مهدوي کيا: هرچه دارم از پرسپوليس است
کاپيتان تيم فوتبال استيل آذين قبل از ديدار با پرسپوليس گفت: براي کسب سهميه حضور در مسابقات فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا، سه امتياز بازي با پرسپوليس را بايد بدست بياوريم.
مهدوي کيا ادامه داد: در حال حاضر در شرايط خوبي هستيم و خودمان را آماده مي کنيم تا با ارائه يک بازي منطقي و به دور از هرگونه استرس، به 3 امتياز بازي با پرسپوليس که اين روزها شرايط خوبي دارد، دست يابيم. براي آسيايي شدن، شکست پرسپوليس آخرين فرصت ماست، به همين دليل تمام امتيازهاي اين بازي را مي خواهيم. البته پرسپوليس هم در اين بازي دست و پا بسته مقابل ما به ميدان نمي آيد.
وي درمورد تقابل با تيمي که سال ها در آن بازي کرده و از آن تيم به فوتبال اروپا راه يافته است، تاکيد کرد: هر چه دارم از پرسپوليس است و من از صميم قلب مانند 14 پرسپوليسي ديگر استيل آذين، اين تيم را دوست دارم. البته مانند همه من هم بايد بگويم فوتبال حرفه اي است و همانطور که با استيل آذين قرارداد دارم، مي خواهم بهترين عملکردم را در برابر پرسپوليس به نمايش بگذارم.

چهار سال محروميت براي يک دوپينگي ديگر فوتبال
کميسيون بدوي کنترل دوپينگ رأي بازيکن متخلف سوم را اعلام کرد. دکتر هاشميان دراين باره گفت:«با توجه به اعتراضي که بازيکن متخلف سوم نسبت به رعايت استاندارد جمع آوري نمونه ها کرده بود کميسيون بدوي بر اساس آيين نامه ها وظيفه داشت تا تاثير اين خطاي استاندارد را در نتيجه بدست آمده بررسي کند و چنانچه اين خطا تاثير گذار باشد حقوق ورزشکار را در اين باره حفظ کند.»
دکتر هاشميان ادامه داد:« همين موضوع باعث شد تا رسيدگي به پرونده طولاني تر هم بشود و کليه جوانب امر مورد رسيدگي و دقت نظر قرار بگيرد و در نهايت علي رغم پذيرش خطا در استاندارد جمع آوري نمونه از سوي کميسيون بدوي اين خطا موثر در پاسخ اعلام شده از سوي آزمايشگاه تشخيص داده نشد و لذا کميسيون انتصاب تخلف را به بازيکن مذکور محرز دانست و با توجه به مفاد آيين نامه ، اين ورزشکار به مدت چهار سال از کليه فعاليت هاي رسمي در فوتبال محروم شد.»

تمايل پژمان نوري براي بازگشت به پرسپوليس
پژمان نوري به دلايل نامشخص در ابتداي فصل جاري به ملوان پيوست او طي چند سال گذشته در پايان هر فصل زمزمه هايي مبني بر بازگشت به انزلي مطرح مي کرد. اما هيچگاه اين وعده ها عملي نشد تا اينکه در نهايت او در پايان فصل گذشته تصميم گرفت فوتبالش را در شهر انزلي ادامه دهد.
در همين ارتباط سايت گل گزارش مي دهد که اين هافبک گيلاني قصد دارد بار ديگر به جمع سرخپوشان بپيوندد. شنيده مي شود او حتي تماس هايي با حبيب کاشاني برقرار کرده است و کاشاني بازگشت او را منوط به پايان فصل و نظر قطعي علي دايي دانسته است. حال بايد منتظر ماند و ديد علي دايي با توجه به اينکه تمام 6 سهميه ليگ برتري خود را براي حضور در پرسپوليس از پيش تعيين کرده آيا با بازگشت پژمان نوري به جمع سرخپوشان موافقت خواهد کرد يا نه؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض هواداران تراکتورسازي بيشتر از رئال مادريد!

در سفر مديران فوتبال باشگاه هاي ايران به اسپانيا مشخص شد تعداد هواداران تيم فوتبال تراکتورسازي بيشتراز هواداران رئال مادريد است!

گروه اعزامی مدیران فوتبال باشگاههای لیگ برتری و دسته اولی فوتبال کشورمان که همراه با برخی مدیران و مسئولان اتحادیه فوتبال باشگاه های کشور از روز پنجشنبه وارد اسپانیا شده اند، برنامه های فشرده ای را برای بازدید از ورزشگاههای مهم مادرید پشت سر گذاشتند.
این گروه در همان روز ابتدای حضور خود از امکانات کمپ تمرینی و در حال ساخت و تکمیل شدن رئال مادرید بازدید کردند. در یکی از بخش های این بازدید ناصر شفق، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، که حضور فعالی در تمام برنامه ها دارد در دیدار با یکی از مسئولان باشگاه رئال توضیحاتی در مورد تراکتورسازی ارائه کرد.
در این بخش زمانی که مسئول رئال مادرید در جریان حضور بیش از 70 هزار تماشاگر به طور متوسط در هر بازی این تیم قرار گرفت متعجب شد. ناصر شفق نیز اعلام کرد در حال حاضر 482 هزار هوادار رسمی برای تراکتورسازی ثبت شده است که این خبر هم با تعجب رئالی ها همراه بود. مسئول اسپانیایی اعلام کرد که تعداد هواداران ثبت شده رئال 75 هزار نفر است!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حنطه: العين نحوه شکست سپاهان را يادم داد
سرمربي ابومسلم خراسان گفت: نتيجه ديدار با سپاهان و پرسپوليس آبرو و اعتبار فوتبال استان است.علي حنطه در آستانه ديدار ابومسلم و سپاهان افزود: ما اين هفته دو بازي بسيار سخت در برابر سپاهان و پرسپوليس در مشهد داريم و تمام تلاش خود را خواهيم کرد که در اين بازيها موفق عمل کرده و آبروي فوتبال استان را بخريم.وي تصريح کرد: از زمان حضورم در ابومسلم از دو بازي 4 امتياز گرفتيم و به دنبال اين هستيم که از 3 بازي آينده حداقل 6 امتياز بگيريم.
وي ادامه داد: سپاهان تيم خوبي است، ولي به علت شکست در جام باشگاه هاي آسيا از لحاظ روحي مشکل دارد، اما سپاهان يک تيم حرفه اي بوده و کادر فني کاربلدي دارد و به همين دليل بازي سختي داريم.
وي اظهار داشت: بازي سپاهان در مقابل العين امارات را آناليز کرده و با نقاط ضعف و قدرت سپاهان آشنا هستم و در واقع العين نحوه شکست سپاهان را به من ياد داد و نشان داد که مي توان سپاهان را نيز شکست داد.
حنطه از هواداران ابومسلم خواست که به ورزشگاه بيايند و گفت: هواداران و رسانه ها در اين دو بازي ابومسلم را تنها نگذارند و بدون توجه به وضعيت جدول تيم خود را تشويق کنند و مطمئن باشند هر کاري که از دستم بر بيايد، براي ابومسلم انجام خواهم داد. سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان درباره وضعيت فصل آينده اين تيم نيز اظهار داشت: براي فصل آينده دو برنامه به مهدي زمان، مديرعامل باشگاه داده ام که يک برنامه مربوط به ليگ دسته اول و يک برنامه در رابطه با برنامه هايم براي ليگ برتر است.

پيرواني:ديگر با فدراسيون فوتبال همکاري نخواهم کرد
در شرايطي که پس از جلسه هفته گذشته هيأت رئيسه فدراسيون فوتبال قرار شد، مهدي تاج شرايط را براي بازگشت غلامحسين پيرواني به تيم اميد هموار کند و اين تصميم با استقبال پيرواني همراه شد، صحبتهاي جديد رئيس فدراسيون فوتبال که در آن گفته مسايل مالي و مدت زمان قرارداد مانع از بازگشت پيرواني به تيم اميد است، وضعيت کادر فني اين تيم را نامشخص تر کرد.
در اين حال پيرواني که از گفتگوي کفاشيان با رسانه ها اطلاعي نداشت، پس از در جريان قرار گرفتن اين گفتگو گفت: من کشته و مرده اين مقامها نيستم. اگر مي خواستم شرايط فدراسيون را بپذيرم، خيلي سريع کارم را آغاز مي کردم.
وقتي در همان ابتدا تاج به عنوان رئيس کميته تيمهاي ملي و نماينده تام الاختيار فدراسيون فوتبال به شيراز آمد و با من صحبت کرد، به من گفت، مدت قرارداد شما با تيم اميد تا پايان بازيهاي المپيک لندن است، اما حالا کفاشيان مي گويد قرارداد يک ساله و تا پايان بازيهاي آسيايي است. برويد از تاج بپرسيد، آيا من اشتباه مي کنم. تفاوت در صحبتهاي تاج و کفاشيان از زمين تا آسمان است و من ديگر نمي خواهم در تيم اميد با فدراسيون فوتبال کار کنم. از تاج بپرسيد که آيا من دروغ مي گويم.
پيرواني افزود: تيمي که ما آماده کرده بوديم زير 20 سال بود. تمام بازيکنان متولد سالهاي 69 و 70 بودند و ما مي خواستيم پس از اينکه اين بازيکنان در بازيهاي آسيايي باتجربه مي شدند، در مسابقات انتخابي المپيک از آنها استفاده مي کنيم، اما مصاحبه هايي که انجام شده شرايط را به خوبي مشخص کرده است.وي در پاسخ به اين پرسش که آيا گمان نمي کنيد، همان طور که زماني باشگاه استقلال از نام شما استفاده کرد، اين بار فدراسيون مي خواست چنين کاري انجام دهد، گفت: نمي ايستم تا خرابم کنند، مي روم.

قلعه نويي: لطف خدا و امام هشتم
سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان، با ابراز تأسف از حذف اين تيم از مسابقات ليگ قهرمانان آسيا گفت: بايد از شکستهاي بزرگ براي رسيدن به اهدافي بزرگتر درس بگيريم.
به گزارش ايسنا، امير قلعه نويي در خصوص بازي حساس سپاهان برابر ابومسلم خراسان اظهار داشت: ابومسلم تيم بسيار خوبي است که از کادرفني جواني نيز سود مي برد. جايگاه اين تيم با ريشه، موقعيت کنوني نيست. ما به دنبال برنامه ها و اهداف از پيش تعيين شده خويش هستيم و مي خواهيم در هر سه بازي پيش رو بهترين عملکردمان را به نمايش بگذاريم و حداکثر امتياز ممکن را کسب کنيم. ديدار ابومسلم برابر استيل آذين را آناليز کرده ايم.
قلعه نويي در پايان درباره برپايي دو جشن قهرماني در دو فصل متوالي با دو تيم مختلف در مشهد مقدس و در جوار امام رضا (ع) خاطر نشان کرد: اين چيزي جز لطف خدا و امام هشتم(ع) نيست.

اخبار کميته انضباطي
با درخواست باشگاه پاس همدان به دليل حساسيت مسابقات ليگ برتر در شرايط پاياني و وضعيت خاص اين تيم و با توجه به تخلف سوشا مکاني، دروازه بان اين تيم که منجر به محروميت با کارت قرمز در مسابقه با تيم مقاومت سپاسي شد، باشگاه پاس درخواست رفع محروميت اين بازيکن را داشت که با توافق کميته انضباطي يک جلسه محروميت سوشا مکاني را براي مدت 6 ماه از تاريخ هفتم ارديبهشت با تعليق مواجه کرد و در صورت تکرار تخلف، محروميت تعليقي وي به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
خبر ديگر از کميته انضباطي اينکه در ديدار دو تيم استيل آذين و ابومسلم از سوي تماشاگران تيم ابومسلم تخلفاتي صورت گرفت که بر همين اساس اين باشگاه به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

گزارش Afc از عملکرد کشورها در ليگ قهرمانان آسيا ؛ کره جنوبي اول شد، ايران سوم
کره اي ها نه تنها در ليگ قهرمانان آسيا با چهار تيم صعود کننده بالاتر از بقيه قرار گرفتند، بلکه توانستند بيشترين امتياز را در بين همه کشورهاي حاضر در اين مسابقات به دست آورند.
در پايان مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا 2010 پوهانگ استيلرز، جئونبوک موتورز، سئونگنام ايلهوا و سوان بلووينگز از 72 امتياز ممکن در 24 بازي 50 امتياز به دست آوردند.
آنها 49 گل هم زدند که بيشترين گل نمايندگان يک کشور در بازيهاي اين فصل به شمار مي آيد.
ژاپني ها با دو نماينده در مرحله شانزدهم فقط پنج امتياز کمتر از کره جنوبي گرفتند و ايران با سه نماينده صعود کرده با 41 امتياز در رده سوم اين جدول قرار گرفت. البته در رده بندي امتياز به دست آمده نسبت به ظرفيت ممکن قطري ها که تنها دو تيم در اين رقابتها داشتند از 36 امتياز ممکن 21 امتياز گرفتند و درصد بالاتري از ايراني ها داشتند. ايران در جدول درصد امتيازات به دست آمده چهارمين کشور است.

کاشاني: آلمان، ترکيه يا اتريش مقصد پرسپوليسي ها
سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: ديدن هواداران در ساعات انتهايي شب پس از بازي با صبا در خيابان مرا به وجد آورد. آنها قوت خاصي براي من هستند و از همين جا مي گويم که دستان تک تک آنها را مي بوسم.
حبيب کاشاني که در اردوي پيش از ديدار برابر استيل آذين در هتل لاله سخن مي گفت، افزود: اين 7 ماه خيلي به سختي گذشت، اما در ديدار برابر صبا پس از 90 دقيقه، 120 دقيقه و ضربات پنالتي تا حدي خستگي ام برطرف شد. فعلاً، نه فهرست مازاد داريم و نه تاکنون باکسي پيش قرارداد بسته ايم. در حال حاضر تنها کسي که با پرسپوليس تمديد کرده کريم باقري است.
وي سپس درباره برنامه هاي باشگاه پرسپوليس پس از اتمام فصل گفت: پس از 3 خرداد و برگزاري ديدار فينال جام حذفي 25 روز استراحت براي بازيکنان در نظر گرفته شده است. پس از اين تاريخ اردوي تدارکاتي در دوسلدورف آلمان يا اتريش و يا ترکيه خواهيم داشت.

فلاحت پيشه: بلاتکليفي تيم اميد از نقاط ضعف فدراسيون فوتبال است
عضو فراکسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي بلاتکليفي تيم فوتبال اميد را از نقاط ضعف فدراسيون دانست.
حشمت ا... فلاحت پيشه در گفتگو با فارس درباره وضعيت نامشخص کادرفني تيم اميد و معطلي فدراسيون براي بازگرداندن غلامحسين پيرواني اظهار داشت: من در مسائل فني دخالت نمي کنم اما ايجاد نوسان در تيم اميد در فاصله 6 ماه مانده به بازي هاي آسيايي گوانگجو کار درستي نيست. کسي که قرار است سرمربي اين باشد بايد حاشيه امنيت داشته باشد اما شاهد هستيم که هر روز يک شايعه اي درست مي شود و آثار منفي چنين وضعيتي را در مسابقات مي بينيم.
اين نماينده مجلس تاکيد کرد: اين بلاتکليفي به ضرر فوتبال است. بعد از ناکامي در راه رسيدن به جام جهاني تيم اميد مي تواند اميدها را در اين فوتبال زنده کند اما مي بينيم که بلاتکليفي ها ادامه دارد و اين نقطه ضعف فدراسيون است.

حمايت عنايتي از قلعه نويي
رضا عنايتي علاقه خاصي به امير قلعه نويي دارد. اين مهاجم در حالي که مربي مورد علاقه اش اين روزها به دليل حذف سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا تحت فشار انتقادها قرار گرفته است، از قلعه نويي حمايت مي کند.
عنايتي در گفتگو با خبرگزاري فوتبال ايران در مورد انتقادهايي که از قلعه نويي مي شود، مي گويد: به هر حال وقتي تيمي نتيجه نمي گيرد اين گونه انتقادها وجود دارد، ولي به نظر من قلعه نويي فقط مي توانست تا کنار خط براي سپاهان تلاش کند. او ديگر نمي توانست به زمين برود و جاي مهاجمش گل بزند يا اينکه به مدافعش بگويد مرتکب خطاي پنالتي نشود.
مهاجمان سپاهان در ليگ خيلي خوب کار کردند، ولي در آسيا چندان موفق نبودند و شايد اين بدشانسي قلعه نويي است که در آسيا دچار چنين مشکلاتي مي شود. در فوتبال شانس هم نقش مهمي دارد و قلعه نويي ديگر نمي توانست جاي عمادرضا گلزني کند.
عنايتي در پاسخ به اين پرسش که آيا فصل بعد هم در الامارات مي ماند نيز مي گويد: من تا پايان ليگ قرارداد دارم و هنوز هيچ چيز مشخص نيست. تا دو هفته ديگر با شيخ باشگاه حرف خواهم زد و وضعيتم براي فصل آينده مشخص خواهد شد.

بررسي برنامه قطبي در مجلس
رئيس کميته تخصصي فوتبال فراکسيون ورزش مجلس از نشست ويژه با مسؤولان فدراسيون فوتبال و سرمربي تيم ملي طي روزهاي آينده خبر داد.
مقداد نجف نژاد، ضمن اعلام اين خبر به مهر افزود: در اين نشست که طي هفته جاري با حضور اعضاي کميته تخصصي فوتبال فراکسيون ورزش مجلس با علي کفاشيان، مهدي تاج، تعدادي از اعضاي هيأت رئيسه فدراسيون فوتبال و افشين قطبي سرمربي تيم ملي برگزار خواهد شد، برنامه هاي آتي فدراسيون فوتبال و بويژه تيم ملي براي حضور قدرتمند در جام ملت هاي 2011 آسيا مورد بحث و بررسي قرار خواهد گرفت.
نجف نژاد اضافه کرد: علاوه بر تيم ملي، در اين نشست برنامه هاي فدراسيون فوتبال براي تيم هاي پايه و وضعيت برگزاري مسابقات ليگ برتر در فصل آينده مورد بررسي اعضاي کميته تخصصي فوتبال فراکسيون ورزش مجلس قرار خواهد گرفت.

حجازي : نمي توانم به عربستان بيايم
پيش از ظهر ديروز ناصر حجازي در ساختمان باشگاه استقلال حاضر شد.
او و واعظ آشتياني در نشستي درباره مسائل روز فوتبال ايران و تيم استقلال به بحث و گفتگو پرداختند. در اين نشست واعظ آشتياني از ناصر حجازي دعوت به عمل آورد که با حضور خود در سفر به عربستان در هفته آينده زمينه افزايش روحيه و موفقيت بازيکنان و کادرفني تيم استقلال را ايجاد کند اما گويا به نظر مي رسد که مجوز سفرهاي طولاني هنوز براي حجازي توسط پزشکان توصيه نمي شود. دومين دروازه بان قرن آسيا و مشاور عالي مديرعامل باشگاه استقلال در اين مورد به سايت رسمي باشگاه استقلال مي گويد: «خيلي دوست داشتم که همراه تيم استقلال باشم. ممنونم که به يادم هستند اما هنوز صلاح نيست که به سفرهاي طولاني بروم. اميدوارم با صعود استقلال به مرحله يک چهارم نهايي بتوانم اين تيم را در سفرهاي خارجي هم همراهي کنم.»

منصوريان به نيمکت تيم ملي فوتبال نزديک تر شد
با لغو سفر منصوريان به آلمان شايعات درباره حضور وي در کادرفني تيم ملي فوتبال ايران قوت گرفت.
قرار بود عليرضا منصوريان ديروز براي حضور در کلاس هاي مربيگري راهي آلمان شود که اين سفر منتفي شد. گفته مي شود منتفي شدن اين سفر به علت تماس تلفني افشين قطبي با منصوريان بوده و وي پس از اين تماس سفر خود را لغو کرد.
به گزارش فارس منصوريان يکي از گزينه هاي اصلي براي کمک مربيگري تيم ملي فوتبال ايران است و برخي منابع ادعا مي کنند توافقات نهايي در اين زمينه صورت گرفته و به زودي وي به عنوان کمک مربي تيم ملي معرفي خواهد شد.

دبير کميته انضباطي: منتظر پيشنهاد فدراسيون هستيم
دبير کميته انضباطي گفت: براي صدور رأي شکايت دايي از فدراسيون فوتبال منتظر هستيم پيشنهاد مسؤولان فدراسيون را بشنويم.
عبدالهي در گفتگو با فارس افزود: فدراسيون فوتبال به کميته انضباطي اعلام کرده مي خواهد پيشنهاداتي بدهد و ما منتظر اين پيشنهادها هستيم. وقتي دو نفر اعم از حقيقي و حقوقي مي خواهند در پرونده مصالحه انجام شود بايد صحبت هايشان را شنيد و اگر در پيشنهاد فدراسيون حرف تازه و قابل انتقال به دايي بود، آن را بررسي مي کنيم. اگر مصالحه اي در اين پرونده نشد، رأي صادر مي شود.

بازديد ناظران کنفدراسيون آسيا از استقلال
طبق اعلام سازمان ليگ برتر هيات Afc به رياست توکوکي سوزوکي رئيس کميته برگزاري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا روز سه شنبه از باشگاه استقلال و ورزشگاه دستگردي بازديد مي کنند.

فتح ا...زاده: مصوبه هيات رئيسه براي بازگشت پيرواني لازم الاجراست
عضو هيات رئيسه فدراسيون فوتبال گفت: مصوبه هيات رئيسه، براي بازگشت غلامحسين پيرواني به تيم اميد لازم الاجراست.علي فتح ا... زاده درباره دليل اجرايي نشدن مصوبه هيات رئيسه فدراسيون فوتبال مبني بر بازگشت غلامحسين پيرواني به تيم اميد اظهار داشت: هيات رئيسه فدراسيون مصوب کرده ايشان بايد به تيم اميد بازگردد و مصوبه هيات رئيسه لازم الاجراست. من به صحبت هايي که در اين يک هفته شده کاري ندارم.
وي درباره اينکه گفته مي شود با توجه به مصاحبه هاي معيني و کفاشيان به نظر اين دو مخالف بازگشت پيرواني به تيم اميد هستند، عنوان کرد: ديگر زماني براي انتخاب نفر جديد نيست. نمي شود اين تيم را روي هوا گذاشت. در جلسه اي که داشتيم کفاشيان موافقت خود را با تصميم جمع اعلام کرد. آقاي معيني هم پيرواني را دوست دارد و با ايشان به تفاهم مي رسد. من مي گويم اگر کسي مي تواند اظهار وجود کند و در اين 6 ماه تيم را بسازد، بگويد.

داور ژاپني براي ديدار الشباب و استقلال
کنفدراسيون فوتبال آسيا داوري از ژاپن را براي قضاوت بازي تيمهاي الشباب عربستان و استقلال انتخاب کرد:
داور: توما ماساکي از ژاپن
کمک داور اول : ناگي توشيوکي از ژاپن
کمک داور دوم: ياگي آکانه از ژاپن

خطيبي سرمربي سامسونگ اسپور ترکيه مي شود
«حسين خطيبي» که مدتي به عنوان سرمربي تيم گسترش فولاد در اين تيم فعاليت داشته است از سوي باشگاه دسته اولي ترکيه دعوت به همکاري شد. مسؤولان باشگاه سامسونگ اسپور ترکيه اختيار تام به حسين خطيبي داده و گفته اند که بودجه مناسبي در اختيارش قرار مي دهند تا چنانچه تمايل داشته باشد چند بازيکن خوب ايراني را هم به خدمت بگيرد.

3 بازيکن پرسپوليس پاداش گرفتند
3 بازيکن تيم پرسپوليس از سوي مسؤولان باشگاه پاداش دريافت کردند. عليرضا حقيقي، جلال اکبري و مجتبي زارع به دليل بازيهاي خوبي که طي چند بازي اخير داشته اند پاداش 250 هزار توماني دريافت کردند.

برگي زر: به دادگاه احضار نشده ام
سرمربي تيم فوتبال اتکاي گلستان گفت: در ديدار مقابل پيام در مشهد، کپي چکي که بابت طلبم از باشگاه گرفته بودم را به من دادند و به دادگاه احضار نشدم.
هادي برگي زر در گفتگو با فارس، درباره مسائل پيش آمده در مورد احضارش به دادگاه از سوي مالک باشگاه پيام اظهار داشت: صفايي مالک پيام در مصاحبه اي مدعي شده بود که من خيانت در امانت و کلاهبرداري کرده ام که در چند روز اخير از موضع خود کوتاه و بدهي من را قبول کرده است. چک دريافتي از پيام را به خبرنگاران نشان دادم و تا به حال حتي يک بار هم با صفايي ديدار نداشته ام.
سرمربي سابق پيام درباره نحوه دريافت طلبش از پيام عنوان کرد: اين چک توسط علي حنطه به من داده شد، البته طلب من از باشگاه 45 ميليون بوده است که با وساطت حنطه که در آن زمان سرمربي پيام بود، قرار شد 30 ميليون پرداخت شود، اما با توجه به اينکه زمان چک دي ماه بود و وصول نشد ديگر حاضر نيستم مبلغي را که به آنها تخفيف داده بودم، دريافت نکنم. برگي زر درباره ادعاي مالک پيام مبني بر خيانت در امانت تصريح کرد: در حالي که چک در وجه من نوشته شده است چطور مي توانم خيانت در امانت کرده باشم؟ از طرفي هيچ جاي چک چيزي مبني بر امانت بودن چک درج نشده است و به صراحت نوشته شده که بابت تسويه حساب صادر شده است.

استيل آذين؛ سينمايي شد!
شماري از هنرمندان سينما و تلويزيون در اردوي تيم فوتبال استيل آذين پيش از ديدار با پرسپوليس حضور پيدا کردند. در اين مراسم ويژه از شخصيت هاي برجسته هنري از جمله پژمان بازغي، کامبيز ديرباز، برزو ارجمند و سام درخشاني قدرداني شد.بازيگران نامدار سينماي ايران به رسم يادبود پيراهن هاي باشگاه استيل آذين با شماره هاي مورد علاقه خود را دريافت کردند. همچنين با اهداي لوح از آنها تقدير به عمل آمد. پژمان بازغي پيراهن شماره 53 را بر تن کرد. کامبيز ديرباز پيراهن 54 ، برزو ارجمند پيراهن شماره 70 و سام درخشاني شماره 77 را دريافت کردند. آقايي و خيرابي هم شماره هاي 66 و 69 تيم استيل آذين را دريافت کردند.

داور کره اي براي ديدار ذوب آهن - مس
کنفدراسيون فوتبال آسيا داوري از کره جنوبي را براي قضاوت ديدار تيم هاي ذوب آهن و مس کرمان انتخاب کرد:
داور: چوي ميونگ يونگ از کره جنوبي
کمک داور اول : يون جونگبوک از کره جنوبي
کمک داور دوم: جانگ جونمو از کره جنوبي

اسامي بازيکنان تيم فوتبال زير 19 سال
کادرفني تيم فوتبال زير 19 سال کشورمان اسامي بازيکنان اين تيم را براي حضور در اردوي ارمنستان و اوکراين اعلام کرد.
علي دوستي مهر سرمربي تيم فوتبال زير 19 سال کشورمان براي سفر به ارمنستان و اوکراين و انجام ديدارهاي تدارکاتي با تيم هاي جوانان اين دو کشور 19 بازيکن را به اردوي آماده سازي تيمش فراخواند.
بر اين اساس ايمان صادقي، عليرضا بيراوند، علي گودرزي، ايمان شيرازي، سعيد لطفي، بهرام دباغ، هادي محمدي، ميلاد غريبي، يعقوب کريمي، محمد لطفي ملکي، اميد عالي ، مهرگان گلبرگ، مرتضي پورعلي گنجي، محمد صادق باراني، کاوه مختاري، هادي دهقاني، عليرضا جهان بخش، ميلاد کرماني و محمدرضا خانزاد نفراتي هستند که به اين اردو دعوت شده اند.
شاگردان علي دوستي پس از کسب جواز حضور در مسابقات قهرماني جوانان (زير 19 سال) آسيا براي نخستين اردوي آماده سازي خارجي خود از 16 ارديبهشت ماه راهي ارمنستان شده و پس از برگزاري دو ديدار دوستانه با تيم جوانان اين کشور به اوکراين مي روند.
اين تيم سپس 21 ارديبهشت ماه و براي برگزاري يک ديدار دوستانه با تيم جوانان اوکراين راهي اين کشور شده و در نهايت روز بيست وسوم ارديبهشت ماه به ايران باز مي گردد.
تيم فوتبال زير 19 سال کشورمان خود را براي حضور در مرحله نهايي مسابقات فوتبال قهرماني زير 19 سال (جوانان) آسيا که طي روزهاي 3 تا 18 اکتبر سال 2010 ( 11 تا 26 مهرماه سال 1389 ) در دو ورزشگاه «زيبو اسپورت» و «لينزي استاديوم» شهر زيبو چين در ايالت شاندونگ برگزار مي شود، آماده مي کنند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش