بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض زیدان : ماتراتزی شیطان صفت است

زین الدین زیدان با اشاره به اتفاقات دیدار فینال جام جهانی گفت: ترجیح می دهم بمیرد تا اینکه به خاطر ضربه سر به سینه مارکو ماتراتزی از وی معذرت خواهی کنم.

زیدان در دیدار نهایی رقابت های فوتبال جام جهانی 2006 پس از اینکه با ضربه سر به سینه مارکو ماتراتزی، مدافع تیم ملی فوتبال ایتالیا، کوبید از سوی داور با کارت قرمز مواجه شد و از زمین اخراج شد.

زیدان در گفتگو با 'ال پاییس ' اظهار داشت: البته من خودم را سرزنش می کنم اما باید بگویم کاری که او انجام داد از دیدگاه خودش طبیعی بود اما از نظر من غیر طبیعی بود. این اتفاقات در زمین خیلی غیرطبیعی نیست و من بارها تجربه دشنام شنیدن را داشتم. اما کار ماتراتزی جای توجیه نداشت. مادر من در آن زمان بیمار و در بیمارستان بستری بود. مردم این چیزها را نمی داند اما من در بد موقعیتی قرار داشتم.

وی افزود: پیش از این بارها به مادرم فحاشی کرده بودند اما من هرگز واکنش نشان نداده بودم. اگر طرف حساب من آدم خوبی مثل کاکا بود از او عذرخواهی می کردم اما در مورد...

زیدان گفت: اگر من بخواهم ماتراتزی مرا ببخشم به خودم و همه کسانی که از صمیم قلب دوستشان دارم بی احترامی کرده ام. من از فوتبال، از هواداران و از تیم عذرخواهی می کنم. پس از بازی به رختکن رفتم و از بازیکنان خواستم مرا ببخشند. البته این چیزی را تغییر نمی دهد اما از این بابت همه متاسف بودند.

ملی پوش بازنشسته تیم فوتبال فرانسه در پایان گفت: من هرگز و هرگز از او معذرت خواهی نمی کنم. عذرخواهی از او باعث بی آبرویی من می شود. ترجیح می دهم بمیرم تا اینکه از او طلب بخشش کنم. بعضی از مردم شیطان صفتند و من حتی حاضر نیستم صدایشان را بشنوم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

رابسون: بايد ايران را شکست دهيم
برايان رابسون درحالي قطر را به سوي تهران ترک کرد که گفت، تيمش بايد تيم ملي ايران را در آزادي شکست دهد.
تايلنديها که در اردوي پنج روزه دوحه بسر مي بردند، دو روز قبل از ديدار با ايران وارد تهران شدند.
رابسون سرمربي تايلند دراين باره گفت: ما بايد ايران را شکست دهيم. توجهي به بازي اردن - سنگاپور در امان نداريم و از همه بازيکنان خواسته ام فقط روي بازي با ايران تمرکز کنند.
تايلنديها از دعوت بازيکنان اروپايي ايران و نفرات کليدي ديگري مانند علي کريمي به اردوي تيم ملي آن هم براي ديداري که حساسيتي براي ميزبان ندارد تعجب زده شده اند.
بنابه نوشته روزنامه هاي تايلندي، رابسون تيمش را با چينش 1 - 5 - 4 به زمين مي فرستد و روي ضد حمله ها حساب خاصي باز کرده است.

داور ديدار ايران - تايلند مشخص شد
کميته داوران کنفدراسيون فوتبال آسيا «عبدا... محمد بليده» از قطر را به عنوان داور ديدار تيمهاي ملي فوتبال ايران و تايلند انتخاب کرد.
اين داور قطري را در امر قضاوت دو هموطنش به نامهاي «حسن الذوادي» و «رمضان الرمضاني» همراهي مي کنند.
داور چهارم اين بازي نيز «خميس المري» از قطر است.

شمسايي: قهرماني باشگاههاي آسيا را به کارنامه ام اضافه مي کنم
کاپيتان تيم فوتسال فولاد ماهان اصفهان گفت: مي خواهم قهرماني باشگاههاي آسيا را به کارنامه ورزشي ام اضافه کنم.
وحيد شمسايي عنوان کرد: با توجه به اينکه اين اولين دوره برگزاري جام باشگاههاي آسياست، من نيز عنوان قهرماني اين رقابتها را در کارنامه ورزشي ام ندارم. بي گمان منافع تيمي و کسب عنوان قهرماني مسابقات برايم مهم تر از آقاي گلي است.
وي در مورد شانس قهرماني فولاد ماهان در جام باشگاههاي آسيا خاطرنشان کرد: پيش بيني دشوار است. هر تيم مي تواند 3 بازيکن خارجي در اختيار داشته باشد و اين طور که ما شنيده ايم اغلب آنها از اين امتياز استفاده کرده و بازيکنان برزيلي، اسپانيايي، بلژيکي و حتي ايراني به خدمت گرفته اند. گرچه تيمها تقويت شده اند، با وجود اين مصمم هستيم جام قهرماني اولين دوره مسابقات باشگاهي آسيا را در اصفهان نگه داريم.

کريمي: مي خواهم لطف مردم را جبران کنم
کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: حالا که به تيم ملي برگشته ام تلاش مي کنم به همراه ساير دوستان در جام ملتهاي آسيا براي ايران افتخارآفرين باشيم.
علي کريمي با بيان اينکه مردم حتي در زمان خداحافطي اش در تيم ملي لطف زيادي به او داشتند، گفت: اميدوارم بتوانم لطف مردم را جبران کنم. آنها زماني که من از تيم ملي خداحافظي کردم بسيار به من محبت داشتند من هرچه دارم از اين مردم، دعاي خير آنها و تشويقهايشان است.

ايران - تايلند رايگان است
اسپانسر تيم ملي براي رفاه حال تماشاچيان ديدار تيم ملي کشورمان مقابل تايلند هزينه بليت ورزشگاه آزادي در اين ديدار را پرداخت کرده است و تماشاچيان مي توانند بدون پرداخت هزينه، اين ديدار را تماشا کنند.
ديدار ايران و تايلند در چارچوب مرحله مقدماتي جام ملتهاي 2011 آسيا ساعت 19/30 امروز برگزار مي شود.

پورغلامي: به ابومسلم به چشم يک تيم ته جدولي نگاه نمي کنيم
سرمربي ملوان گفت: به ابومسلم به چشم يک تيم انتهاي جدول نگاه نمي کنيم.فرهاد پورغلامي در مورد ديدار برابر ابومسلم گفت: پس از حذف از جام حذفي تمام تمرکزمان را روي ليگ برتر گذاشته ايم. در دو ديدار آينده دو مسابقه سخت را پيش رو داريم. اول بايد با ابومسلم بازي کنيم و هفته بعد بايد به مصاف پرسپوليس برويم.

احضار دوباره حنطه به کميته انضباطي
با توجه به حضور نيافتن علي حنطه سرمربي تيم پيام در جلسه مورخ 88/12/1 در کميته انضباطي به منظور رسيدگي به مشکلات مطرح شده تيم شهرداري تبريز مبني بر نشر اکاذيب توسط وي، کميته انضباطي بار ديگر هفدهم اسفندماه نشستي را تشکيل مي دهد تا به آن رسيدگي شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض ايران 4 پله سقوط کرد

تيم ملي فوتبال ايران در دومين رده بندي فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) در سال 2010 با چهار پله سقوط در رده بندي جهاني همچنان در مکان ششم آسيا باقي ماند

بسايت گل- در جديدترين رده بندي فدراسيون بين المللي فوتبال(فيفا) که روز چهارشنبه منتشر شد، آمده است: تيم ملي فوتبال ايران در اين رده بندي با چهار پله سقوط در مکان شصت و هفتم جهان قرار گرفت.

در اين رده بندي که تيم ملي فوتبال ايران با 492 امتياز بعد از تيم هاي استراليا، ژاپن، کره جنوبي، عربستان سعودي و بحرين در رده ششم آسيا قرار گرفته است.
رده بندي 10 تيم برتر آسيا در تازه ترين رده بندي "فيفا" به شرح زير است:

1 - استراليا 867 امتياز بدون صعود و سقوط، همچنان 23 جهان.

2 - ژاپن 672 امتياز 6 پله سقوط، 46 جهان.

3 - کره جنوبي 616 امتياز 4 پله سقوط، 53 جهان.

4 - عربستان سعودي 555 امتياز 2 پله صعود، 57 جهان.

5 - بحرين 507 امتياز 3 پله سقوط، 63 جهان.

6 - ايران 492 امتياز 4 پله سقوط، 67 جهان.

7 - ازبکستان 442 امتياز بدون صعود و سقوط، همچنان 75 جهان.

8 - چين 386 امتياز 4 پله صعود، 83 جهان.

9 - عراق 373 امتياز يک پله سقوط، 87 جهان.

10 - کويت با 368 امتياز 4 پله صعود، 88 جهان.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دومين رده بندي فيفا در سال جديد: اسپانيا همچنان در صدر

تيم ملي فوتبال اسپانيا در دومين رده بندي تيم هاي ملي فوتبال کشورهاي جهان که از سوي فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) منتشر شده است، همچنان در صدر قرار دارد.

به گزارش ايرنا، در اين رده بندي که روز چهارشنبه منتشر شد، تيم ملي فوتبال اسپانيا با 1642 امتياز صدرنشين است و تيم هاي برزيل و هلند به ترتيب با 1594 و 1324 امتياز در مکان هاي بعدي ايستاده اند.
فهرست 20 تيم برتر دنيا در تازه ترين رده بندي فيفا به شرح زير است: 1

1- اسپانيا 1642 2
2 - برزيل 1594
3 - هلند 1324 4
4 - ايتاليا 1226
5 - آلمان 1208
6 - پرتغال 1201 7
7 - فرانسه 1171
8 - انگليس 1109 9
9 - آرژانتين 1087
10 - يونان 1074 11
11 - کرواسي 1050
12 - روسيه 1042 13
13 - صربستان 980
14 - شيلي 971 15
15- مکزيک 968 16
16- سوييس 968
17 - مصر 967 18
18- آمريکا 954 19
19- اروگوئه 936 20
20 - کامرون 888
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض یکی زدیم ده تا نزدیم

گل نکونام در شرایطی به دست آمد که ایران فرصت های بی شماری را از دست داد و در نهایت ناامیدانه در انتظار تساوی بود. این مسابقه ای بود پر استرس و سخت که اگر ایران موقعیت هایش را گل می کرد خیلی ساده تر به پایان می رسید.

ایران یک- تایلند صفر
گل: نکونام (90)
داور: عبدالله بالیده
اخطار: تیموریان، معدنچی ، انصاری فر و نکونام (ایران)
تماشاگر: حدود ده هزار نفر

ایران:
سيد مهدي رحمتي، هادي عقيلي، سيدجلال حسيني، احسان حاج صفي، خسرو حيدري،‌ آندرانيك تيموريان، جواد نكونام،‌ مهرزاد معدنچي،‌ محمدرضا خلعتبري(غلامرضا رضايي)،‌ علي كريمي و مسعود شجاعي(كريم انصاري فرد)

شرح گل
یک- صفر: سانتر کوتاه خسرو حیدری با ضربه سر تماشایی نکو به گل پیروزی تبدیل شد. بازیکنان ایران به قدری زیر فشار بودند که خود نکونام هم به شدت و بیش از حد معقول اقدام به شادی کرد.

بهترین بازیکن:
آندرانیک تیموریان، علی کریمی وشاید جواد نکونام. ستاره های تیم ملی در این بازی بودند. مسابقه ای که برخلاف انتظار ما با بازی دفاعی و سفت و سخت تایلند با شختی به پایان رسید.

اتفاق ویژه:
حبیب کاشانی ، سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه آرفی، شیث و میثاق معمارزاده در جایگاه ویژه حضور یافتند. این در حالی بود که هواداران استقلال و پرسپولیس در واکنش به این حرکت اقدام به تشویق تیم های باشگاهی خود کردند. تشویق تیم تایلند از حوالی دقیقه 80 هم از نکات دیگر ی بود که نشانگر شرایط کلی فوتبال ماست

شرح بازی:
مسابقه ای که قرار بود تبدیل به جشن صعود ایران شود گرچه به نفع ما به پایان رسید اما نشان داد برحلاف تصورات ما سطخ فوتبال آسیا تغییر کرده و به راحتی نمی توان خود را فاتح هر مسابقه ای دانست. ایران که با شیوه 3-3-4مقابل حریف قرار گرفته بود با ریتمی یکنواخت به دروازه حریف هجوم برد اما درخشش دروازه بان تایلند و بی دقتی بازیکنان ایران این بار فرصت ها را هدر می داد. بعد از یک نیمه ناموفق قطبی در نیمه دوم ریتم تهاجمی تری به بازی تیم ملی داد و پس از آنکه یک بار با ضربه سر انصاری فرد تیر دروازه حریف لرزید جواد نکونام مثل همیشه با استفاده از شم گلزنی اش کار را به سود ایران تمام کرد. این یک پیروزی کاملا سزاورانه اما بسیار پرزحمت بود چیزی که از برایان رابسون و تیمش انتظار داشتیم. آنها قبلا هم در ورزشگاه آزادی مقاومت آزاردهنده خود را به نمایش گذاشته بودند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض در حاشيه ی ديدار ايران و تايلند

پيش از شروع ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و تايلند از سري‌ مسابقات مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا از هفته آخر اين رقابت‌ها ابتدا سرود ملي تايلند به طور كامل پخش شد اما در هنگام پخش سرود ملي ايران مشكلات فني باعث شد تا سرود ملي كشورمان به طور ناقص پخش شود كه اين مورد سردرگمي تماشاگران و خبرنگاران را به همراه داشت. پس از رفع اين مشكل سرود ملي ايران از اواسط آن پخش شد كه اين مورد موجب تعجب همگان شد.

* حدود 10 خبرنگار تايلندي در جايگاه خبرنگاران حاضر بودند و پوشش خبري اين بازي را از نزديك برعهده داشتند. نكته جالب حضور آنها يكدست بودن رنگ لباس آنها با نفرات ذخيره تيم ملي تايلند بود.

* بيش از 12 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حضور داشتند.

* در جايگاه خبرنگاران حضور 15 هوادار زن تايلندي با حجاب اسلامي و پرچم ملي كشورشان حضور يافته و تيم ملي تايلند را تشويق كردند.

* افشين قطبي سرمربي تيم ملي 40 دقيقه قبل از آغاز بازي به سمت تماشاگران رفته و به تشويق آنها پرداخت و مورد استقبال آنها قرار گرفت.

* در حركتي عجيب حبيب كاشاني سرپرست باشگاه پرسپوليس با وجود شايعات و اختلافاتي كه وجود داشت همراه با آرفي، شيث رضايي، سپهر حيدري و ميثاق معمارزاده به جايگاه ويژه رفت كه با ورود آنها دو دستگي بين هواداران پيش آمد و عده‌اي پرسپوليس و عده‌اي ديگر استقلال را تشويق كردند. كاشاني همراه با بازيكنان پرسپوليس در دقيقه 75 ورزشگاه را ترك كردند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-04-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض فروش بلیط تقلبی جام جهانی

فروش بلیط تقلبی جام جهانی

گزارش‌ها حکایت از این داشت که از طریق شبکه اینترنت، گروهی از سوداگران، اقدام به عرضه بلیط های تقلبی جام جهانی کرده اند که برخی نیز فریب این اقدامات را خورده‌اند.

مقامات مسئول فیفا اعلام کردند، سوداگران فعالیت خود را از انگلیس شروع کرده و اکنون تا برخی کشورها مانند هلند نیز پیش رفته‌اند. آنها‌ از غفلت علاقمندان نهایت استفاده را کرده‌اند زیرا بلیط این مسابقات تنها در کشور میزبان (آفریقای‌جنوبی) در اختیار عموم قرار داده خواهد شد.
تنظیم:س.آقازاده

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 03-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حيدري به خاطر کارت زرد پاداش گرفت!
سپهر حيدري مدافع تيم فوتبال پرسپوليس که به دليل دريافت کارت زرد در آخرين بازي اين تيم، 3 اخطاره و از ترکيب 18 نفره ديدار برابر فولاد خارج شده بود به دليل بازي شجاعانه و درگيرانه خود در بازي هاي گذشته که منجر به دريافت کارت از سوي داوري شده بود، پاداش ويژه باشگاه را دريافت کرد.
حبيب کاشاني در توضيح اين رويه باشگاه پرسپوليس گفت: قدرداني از سپهر حيدري يعني تشکر از بازيکناني که با تمام وجود خود را فداي تيم مي کنند، خوشبختانه بازيکناني که ما امسال در پرسپوليس داريم، همگي نشان دادند وجودشان را براي تيم مي گذارند. همانگونه که عليرضا محمد نيز پيش از اين، بازي مقابل استقلال را به خاطر بازي درگيرانه از دست داد.پاداش حيدري، 500 هزار تومان بود.

آذري: در شأن سعيدلو نيست که براي پرسپوليس مدير انتخاب کند
علي سعيدلو رئيس سازمان تربيت بدني هفته گذشته با سعيد آذري مديرعامل سابق ذوب آهن تماس تلفني داشت و همين موضوع به شايعات و احتمالات اخير در مورد مديرعاملي آذري در پرسپوليس قوت بيشتري بخشيد.
آذري اما هرگونه مذاکره با سعيدلو در خصوص پذيرفتن مديرعاملي پرسپوليس را تکذيب کرده و به فوتبال ايران مي گويد: «هيچ صحبتي در مورد پرسپوليس صورت نگرفت و آقاي سعيدلو بيشتر در مورد پيشرفت هاي باشگاه ذوب آهن با من حرف زد. در ضمن بايد بگويم که در شأن مدير سازمان نيست که براي پرسپوليس مديرعامل انتخاب کند چون انتخاب اعضاي هيات مديره در اولويت قرار دارد. هنوز اعضاي هيات مديره پرسپوليس انتخاب نشده اند و ابتدا بايد اين کار صورت بگيرد تا اعضاي جديد مديرعامل را نيز انتخاب کنند.»

ازدواج طالب لو
وحيد طالب لو دروازه بان استقلال در سالروز ميلاد با سعادت نبي اکرم(ص) به سنت پيامبر اسلام پاي سفره عقد نشست و به جرگه متاهلين پيوست.

پيرواني: مدير فني اميدها نمي شوم
سرمربي تيم ملي فوتبال اميد در خصوص قوت گرفتن شايعه جدايي اش از اين تيم تاکيد کرد: تاکنون تصميمي براي کناره گيري از تيم اميد نداشته ام اما همه چيز پس از مذاکره با مسؤولان فدراسيون فوتبال مشخص خواهد شد.
غلامحسين پيرواني در گفتگو با مهر با تاکيد بر اينکه تا اين لحظه تصميمي براي جدايي از تيم اميد نگرفته است و همچنان در خدمت اين تيم خواهد بود، تصريح کرد: قرارداد من با فدراسيون فوتبال پايان اسفندماه به اتمام مي رسد و قصد دارم همکاري ام را با فدراسيون فوتبال همچنان ادامه دهم.
وي با بيان اينکه در صورتيکه فدراسيون فوتبال مي خواهد تيم اميد در بازيهاي آسيايي موفق شود بايد شرايط ديدارهاي تدارکاتي بهتري را براي اين تيم فراهم کند، اظهار کرد: تيم اميد براي ساخته شدن نياز به حريفان تدارکاتي قوي و حضور در ميادين بين المللي دارد تا بار تجربي و فني بازيکنان فعلي تيم اميد افزايش يابد که تيم اميد تاکنون از اين نظر با کمبودهاي بسياري روبرو بوده است و مسؤولان فدراسيون از اين نظر بايد توجه بيشتري را به تيم اميد معطوف کنند.پيرواني در خصوص اضافه شدن مديرفني به کادر مربيان اين تيم اظهار داشت: هرگز اعتقادي به مدير فني نداشته ام و هرگز زير بار چنين مسؤوليتي در تيم اميد نخواهم رفت.

لهستان حريف تيم فوتبال اميد
تيم فوتبال اميد ايران که خود را براي حضور در بازيهاي آسيايي گوانگژو و مقدماتي المپيک 2012 لندن آماده مي کند، در ماه هاي شهريور و مهر سال آينده دو ديدار تدارکاتي را مقابل تيم فوتبال اميد لهستان برگزار خواهد کرد.

کريمي: تا دايي باشد، برنمي گردم
کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: تا زماني که علي دايي سرمربي پرسپوليس است، به نفع هر دوي ما است که برنگردم.
علي کريمي پس از پيروزي يک بر صفر تيم ملي ايران مقابل تايلند، اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم. تايلند بسيار فشرده و با نفرات زياد در خط دفاعي کار مي کرد؛ امادر لحظات آخر موفق شديم با يک گل، پيروزي را از آن خود کنيم.
وي درباره شعار تماشاگران در دقايق پاياني و تشويق تايلند، عنوان کرد: شايد تماشاگران از اين نتيجه راضي نبودند؛ اما بايد تا آخرين لحظه صبر کنند و تنها تيم خود را تشويق کنند.

برايان رابسون: ايران بهتر از تايلند بود
سرمربي تيم ملي فوتبال تايلند گفت: ايران از نظر فني و فيزيکي بهتر از تايلند بود و ضعف گلزني باعث شکست ما مقابل آنها شد.
برايان رابسون سرمربي انگليسي تيم ملي فوتبال تايلند پس از شکست يک بر صفر برابر ايران اظهار کرد: از اينکه تيم تايلند مغلوب شد و نتوانست به جام ملت هاي آسيا صعود کند، بسيار ناراحتم. ما اگر کمي به عقب برگرديم مشکلاتي را براي صعود به اين مسابقه ها در تيم مي بينيم. بزرگ ترين مشکل تيم تايلند گلزني بود و هست. از وقتي سرمربي اين تيم شدم روي اين مساله کار کردم ضمن اينکه در خط دفاعي هم به انسجام بسيار خوبي رسيديم و خط دفاع مقتدري ساختم. ما بايد بيشتر کار کنيم تا در آينده تيم بهتري داشته باشيم.

کفاشيان: با روحيه خوبي به جام ملت هاي آسيا رفتيم
رييس فدراسيون فوتبال ايران گفت: خوشحالم که تيم ايران در آخرين بازي پيش از حضور در جام ملت هاي آسيا هم پيروز شد و با روحيه خوبي به اين مسابقه ها مي رود.علي کفاشيان اظهار کرد: ايران ابتکار عمل را از تيم تايلند گرفته بود و با يک بازي بهتر موفق به شکست اين تيم شد.
وي درباره سقوط چهار پله اي ايران در آخرين رده بندي فيفا خاطرنشان کرد: چيزي نمي توانم بگويم. فقط مي گويم تلاش مي کنيم از اين وضعيت خارج شده و به رده هاي بالاتر صعود کنيم.

شجاعي: انتظار نداشتم دقيقه 63 تعويض شوم
هافبک لژيونر تيم ملي فوتبال ايران گفت: انتظار نداشتم قطبي من را در بازي با تايلند تعويض کند.مسعود شجاعي اظهار کرد: گرچه حريف فوتبالي دفاعي را در دستور کارش داشت اما ما موقعيت هاي زيادي روي دروازه آنها خلق کرديم و در نهايت توانستيم بازي را ببريم. پيروزي در اين بازي براي ما مهم بود که خوشبختانه به دست آمد. البته معتقدم نتيجه حاصل شده نمي تواند مردم ايران راضي کند.

سعيدلو: گزينه هاي مديرعاملي پرسپوليس به زودي معرفي مي شوند
رئيس سازمان تربيت بدني گفت: قرار است کاشاني به زودي اسامي چند گزينه مورد نظر براي مديرعاملي پرسپوليس را به من اعلام کند. علي سعيدلو افزود: بحث مديريت سعيد آذري در رأس باشگاه پرسپوليس، چيزي بود که از سوي روزنامه ها مطرح شد.
رئيس سازمان تربيت بدني در پاسخ به مذاکرات مستقيم کاشاني با او براي مديرعاملي آذري خاطر نشان ساخت: اصلاً چنين چيزي وجود ندارد و مذاکره اي با من صورت نگرفته است. کاشاني چند گزينه را براي اين پست در نظر دارد که قرار است به زودي اين اسامي را در اختيار ما بگذارد.معاون رئيس جمهوري درباره ايجاد تغييرات در هيات مديره استقلال تصريح کرد: وضع اين باشگاه خوب است و هيات مديره و مدير عامل آن عملکرد مطلوبي داشته اند. هميشه بعد از برد و باخت تيم ها، انتقاداتي وجود دارد که مراجعي براي رسيدگي به آنها وجود دارند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض توتي برترين شخصيت ايتاليا شد

فرانچسکو توتي در راي گيري روزنامه ورزشي "گاتزتا دلو اسپرت" به عنوان برترين شخصيت فعال حال حاضر کشور ايتاليا برگزيده شد.

در این نظرسنجی که بیش از 100 شخصیت ایتالیایی اعم از بازیکن فوتبال، سیاستمدار و شومن حضور داشتند، کاپیتان تیم فوتبال رم در نهایت بیشترین آرا را به خود اختصاص داد. دانیله د روسی، هم تیمی وی در رده دوم این نظرسنجی قرار دارد و آندره پیرلو از میلان در جایگاه سوم است.
توتی گفت: از اینکه نتیجه این نظرسنجی را خواندم بسیار خوشحالم. بسیار خرسندم که در صدر قرار گرفتم بویژه اینکه در این نظرسنجی 100 نفر از مردمی که در مشاغل متفاوت به فعالیت مشغول هستند، حضور داشتند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض روزهاي تنهايي سرمربي تيم ملي فوتبال

با پايان مرحله مقدماتي فوتبال جام ملت‌هاي آسيا ماموريت افشين قطبي هم در اين مرحله با تيم ملي به اتمام رسيده و به احتمال قريب به يقين بايد طي همين امروز و فردا منتظر انتخاب جانشين وي در تيم ملي فوتبال كشورمان باشيم.

، در حالي كه تيم ملي توانست با كسب 13 امتياز به عنوان تيم اول گروه D مقدماتي جام‌ ملت‌هاي آسيا به دور نهايي اين مسابقات راه يابد و فدراسيون فوتبال و مسئولين آن مدعي هستند كه كماكان از قطبي حمايت خواهند كرد اما خيلي نبايد اين حمايت‌ها را جدي گرفت چرا كه جانشين قطبي در تيم ملي هم مشخص شده و ظرف همين روزها معرفي خواهد شد.

قطبي در حالي از آينده بزرگ براي تيم ملي و خودش مي گويد كه به نظر مي رسد روزهاي تنهايي او از راه رسيده و حناي حرفهاي قشنگ قطبي در تيم ملي و فوتبال ايران ديگر رنگي ندارد.

انتقادات صريح كارشناسان و به خصوص اعضاي كميته فني از وي و موج منفي شديدي كه بعد از اعلام آخرين ليست تيم ملي توسط قطبي از اين مربي براه افتاد در كنار نارضايتي شديد سازمان تربيت بدني از سرمربي تيم ملي و نتايج نه چندان خوبي كه قطبي با تيم ملي گرفته همه و همه حكايت از اين دارد كه ماموريت قطبي در تيم ملي به پايان راه خود رسيده و او اكنون به فكر مراسم توديع خود بايد باشد.

تيم ملي در بازي با تايلند اگر چه با گل ديرهنگام جواد نكونام روز چهارشنبه گذشته به پيروزي رسيد تا كابوس از سر افشين قطبي عبور كند اما انتقادات پيرامون همين يك بازي كافي است تا متوجه تغيير موضع اهالي فدراسيون فوتبال نسبت به سرمربي تيم ملي شويم.

مسعود شجاعي بازيكني كه نسبت به تفويض خود در بازي با تايلند به شدت به كادر فني تيم ملي معترض بود به صورت علني به انتقاد از قطبي پرداخت و شب گذشته در يك برنامه زنده تلويزيوني تلويحا گفت: تيم ملي نياز به يك مربي بزرگ دارد چرا كه اگر مي‌خواهيم در فوتبال ملي جهش داشته باشيم با يك مربي بزرگ امكانش هست. اين حرف‌هاي شجاعي در حالي بيان مي‌شود كه تا قبل از اين هرگز بازيكنان تيم ملي از قطبي به اين واضحي انتقاد نكرده‌اند اما شجاعي مي‌گويد: اگر قرار بود از من اين‌گونه استفاده شود و مربي تيم ملي مدعي است كه امتياز اين بازي اهميت چنداني براي او ندارد چرا او را از اسپانيا به اردوي تيم ملي فراخوانده و اين در حالي است كه از او استفاده بهينه نشده است. شجاعي اضافه مي‌كند: من نمي‌گويم كه تحت هر شرايطي بايد بازي كنم ولي روز بازي با تايلند بازي خوبي را ارائه دادم و تازه در نيمه دوم به دليل خستگي خط دفاعي تايلند فضاي مناسبي براي من فراهم شده بود تا بتوانم بازي خوب‌تري را ارائه دهم ولي مربيان تيم ملي مرا تعويض كردند كه من از اين موضوع شوكه شدم ، من خودم وقتي بدبازي كنم متوجه مي‌شوم كه بدبازي كرده‌ام و از تعويض ناراحت نمي‌شوم اما روز بازي با تايلند واقعا خوب بودم با اين وجود مرا تعويض كردند.

بعد از صحبت‌هاي شجاعي به مذاكره هفته گذشته يكي از اعضاي ارشد فدراسيون فوتبال با يك مربي بزرگ تركيه‌اي مي‌رسيم كه هفته گذشته به انجام رسيده و گفته مي‌شود اين مربي تركيه‌اي به زودي به عنوان سرمربي تيم ملي معرفي خواهد شد. البته نقش سازمان تربيت‌بدني در اين تغييرات غيرقابل انكار است چرا كه اگربه فدراسيون فوتبال بود بعيد بود كه دست از سر قطبي بردارند اما اكنون نگاه سازمان ورزش به فوتبال ملي با توجه به سقوط فاحش فوتبال ايران در رده‌بندي فيفا يك نگاهي فراتر از فدراسيون فوتبال است و براي احياي دوباره فوتبال ملي نياز به يك تغيير و تحول اساسي در تيم ملي را يك ضرورت مي‌داند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش