بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال

فوتبال در زیر شاخه های این تالار اصلی به مطالب مرتبط به فوتبال داخلی و خارجی پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-01-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض سعداوی:قطبي به دليل توهين تماشاگران از پرسپوليس جدا شد

سعداوی:قطبي به دليل توهين تماشاگران از پرسپوليس جدا شد

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: قطبي به دليل توهين هايي كه به وي شد اين تيم را ترك كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، نعيم سعداوي در پايان مسابقه با پيام مشهد به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه آزادي اشاره كرد و اظهار داشت: در اوايل فصل در جريان بعضي از مسابقات اتفاقاتي در ورزشگاه رخ داد كه منجر به جدايي افشين قطبي شد.
اين مربي اضافه كرد: توهين به قطبي از جمله عواملي بود كه وي را مجبور به جدايي از پرسپوليس كرد. شايد جوي كه امروز عليه پيرواني وجود داشت همان جبهه است كه مي خواهند به نحوي عامل جدايي پيرواني از اين تيم شود.
وي تاكيد كرد: از دقيقه 60 صحنه ‌هايي را در فوتبال ايران ديدم كه بسيار نادر بوده است. عده اي اصلا احترام پيرواني و بازيكنان بزرگ تيم را حفظ نكردند در حالي كه پيام مشهد 11 نفر و با چند لايه دفاع مي كرد و چشم به ضد حمله ها داشت.
سعداوي افزود: ما با وجود آنكه در دقايق پاياني به پيام گل زديم اما مورد لطف هواداران قرار گرفتيم.
وي گفت: همه در ديدار برابر پيام به دنبال آن بودند كه ما با 4 گل پيروز شويم در حالي كه در فوتبال حرفه اي امروز چنين خواسته اي محو شده است.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-29-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مرفاوي: حمايت از قلعه‌نويي مبارك خبرنگاران باشد

افشاريان هميشه با استقلال مشكل داشته است/مرفاوي: حمايت از قلعه‌نويي مبارك خبرنگاران باشد

سرمربي تيم فوتبال استقلال در واكنش به تشويق قلعه‌نويي گفت: اين مسئله مبارك شما خبرنگاران باشد. صمد مرفاوي پس از شكست 3 بر 2 برابر پيكان اظهار داشت: بازي را خوب شروع كرديم و گل اول را زديم. روند مسابقه خوب پيش مي‌رفت اما اشتباه فردي مدافع ما و اشتباه داوري تيم ما را از نظر روحي خراب كرد. در ادامه بازيكنان ما احساسي بازي كردند. وي ادامه داد: نيمه دوم را هم خوب شروع كرديم و به گل رسيديم اما يك مقدار آرامش نداشتيم و اين مسئله منجر به باخت ما شد. هم اشتباهات داوري و هم اشتباهات فردي در اين نتيجه تاثيرگذار بود. نمي‌دانم چرا داوري براي استقلال اينگونه است. همه ديدند كه گل دوم را چگونه خورديم. سرمربي استقلال با اشاره به اشتباه داور عنوان كرد: وقتي به داور اعتراض مي‌كنيم مي‌گويد بازيكن روي زمين افتاده بود و من نديدم كه توپ از خط رد شده باشد. مگر مي‌شود داور توپ را نبيند؟ كرنر به سود ما را اوت اعلام مي‌كند و يا بازيكن حريف در دقيقه 90 توپ را بغل مي‌كند اما داور پنالتي نمي‌گيرد. ما باختيم اما نمي‌توانم با داوري مبارزه كنم. مرفاوي در مورد درگيري با بازيكن پيكان گفت:‌ من حرفي با بازيكن پيكان ندارم. فقط مي‌خواستم به بازيكنانم بگويم به داوري اعتراض نكنند. با كسي درگير نشدم. وي در مورد گل‌هاي پيكان گفت: گل اول را روي اشتباه فردي به ثمر رسيد و گل سوم هم مدافعان به وظايف محوله عمل نكردند. ما هنوز هم از كورس قهرماني عقب نيفتاديم و بازي‌هاي زيادي در پيش داريم. مرفاوي در مورد شايعه رفتن واعظ آشتياني از مديريت استقلال گفت: از رفت و آمدها خبري ندارم و فقط به مسائل فني فكر مي‌كنم. سرمربي استقلال در مورد سئوال خبرنگاري كه درباره شعار تماشاگران به سود امير قلعه‌نويي پرسيد، گفت: ‌اين مسئله مبارك شما باشد. شما اين سئوال را پرسيده‌ايد. مرفاوي در مورد نحوه قضاوت خداداد افشاريان گفت: اين داور هميشه با استقلال مشكل داشته است. شايد اگر من هم بروم باز هم مشكلات اين داور با تيم ادامه داشته باشد. دستيار سابق امير قلعه نويي در مورد شعار عليه وي پس از هر شكست گفت: نمي‌خواهند ما برنده باشيم. در چند مسابقه اين اتفاق افتاده است. نمي‌دانم چه اشخاصي چنين هدفي دارند اما من نمي‌توانم با همه مبارزه كنم. اين موضوع از جايي آب مي‌خورد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 12-04-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation کریم شیره ای، کل یوم، علی

امیر خان سلام! این روزها برای بار چندم ثابت کردی که بهترین هستی. آرام آرام، پله پله، ساکت و با آرامش به صدر جدول رسیدی و با شکست پرسپولیس همچنان رکورد شکست ناپذیری ات در برابر پرسپولیس را حفظ کردی. کرمان را به فوتبال برگرداندی و امروز در اصفهان آقایی می کنی! یادش بخیر وقتی که با همان اخلاق ترش و شیرین ات وسط زمین تمرین استقلال پای راست ات را روی توپ می گذاشتی و تمرین شاگردان کوچک و بزرگت را به تماشا می نشستی! یاد روزهایی که کنار زمین بالا و پایین می رفتی و به قول خیلی ها شلوغ می کردی بخیر. عجب روزگاری است اردشیر خان! چند بار سلام ات گفتیم، به استقبال ات آمدیم، با تو جام قهرمانی را بالای سر بردیم، با تو خندیدیم و گریه کردیم. اما از آنجایی که هر سلامی یک خداحافظی هم داشت، به خداحافظی با تو هم عادت کردیم. صحبت در مورد امیر قلعه نویی زیاد است. حتماً دیده ای و شندیه ای، خوانده ای و مانده ای! در این ماندی که امیر قلعه نویی چه کرد تا امروز، حتی در اوج موفقیت و اقتدار، چوب انتقاد را به دست گرفته و به جان موفق ترین مربی ایرانی دهه 80 افتاده اند؟ ما هم دیدیم و شنیدیم و خواندیم و ماندیم! خسته ایم امیر خان! خسته از اینکه هر وقت هستی شادیم و هر وقت نیستی غمگین. خسته از اینکه نیست گوش شنوایی که بشنود این درد بی درمان را! با تمام این صحبت ها امروز درد و دل ما بر می گردد به استقلال! استقلالی که اگر نبود امیر قلعه نویی نبود! استقلالی که اگر نبود هواداری نبود! استقلالی که من و ما و آنها عاشقانه می پرستیم اش! می دانم تو هم مانند ما در دل تمام موفقیت و اقتدار به استقلالی می اندیشی که با جان و دل دوست اش داری و طعم شیرین رسیدن به مرز موفقیت در آن برایت از عسل هم شیرین تر است!

استقلال این روزها با شاگردت در باتلاقی گرفتار شده است که شاید بیرون آمدن از آن کار هر کس نباشد. صمد مرفاوی دوست داشتنی که هر چه دارد اول از خدا، دوم از استقلال و سپس از امیر قلعه نویی دارد سخت گرفتار حاشیه شده و هر لحظه در فکر رسیدن به راه فراری است که او و تیم اش را از این وضعیت نجام بدهد. وقتی سپاهان در اصفهان پرسپولیس را شکست داد و استقلال در تهران سه امتیاز حساس تقدیم پیکان و حمید درخشان کرد، صحبت از امیر قلعه نویی بیش از پیش به میان آمد. امیر قلعه نویی که هرگاه در استقلال بوده به موفقیت رسیده و وقتی دور از آن با اقتدار جلو می رفته است، به باندبازی و خط دادن به سکوهای ورزشگاه بر علیه استقلال محکوم شده است. اما آنچه امروز باعث و بانی این درد و دل خودمانی شد، نه علایق شخصی است و نه دشمنی با مرفاوی ها. نه بحث خوبی ها و بدی های شما در میان است و نه موفقیت و یا عدم آن با صمد مرفاوی است. نه در این برهه زمانی مشتاق به بازگشت شماییم و نه جدایی صمد مرفاوی. نمی خواهیم و نخواهیم خواست که شخص پیش از استقلال قرار گیرد. چه عاشق سینه چاک شما باشیم و چه دشمن خونی. من، ما، و آنها "استقلال" را می خواهیم. استقلالی که باعث شد امیر قلعه نویی ژنرال آبی ها باشد و صمد مرفاوی در سنین جوانی بار سنگین سرمربیگری را روی دوش خود بیاندازد! استقلالی که دو ستاره درخشان به دنبال اسم اش دارد که سمبل قهرمانی در آسیا هستند. استقلالی که پر افتخارترین تیم ایرانی در آسیا است و نام اش چه در دوران اوج و چه در روزهای افت لرزه بر تن هر حریفی می اندازد. استقلالی که آمار موفقیتش را در دربی های سنتی نشان می دهد. استقلالی که برای خیلی ها زندگی جزئی از آن است نه اینکه استقلال جزئی از زندگی باشد!

اشاره به "علی" و یا "کریم شیره ای" خواندن مدافعین و حتی "کل یوم" را کاری نیست. امیر قلعه نویی برای استقلال زحمات زیادی کشیده و موفقیت های سالهای اخیر آبی های تهران فقط با او تکرار شده است. اما امیر خان، امروز شما در گوشه ذهن تک تک ما، مثل یک خاطره زیبا گنجانده شده ای. نام ات در کتاب تاریخ استقلال نام درخشانی است. چهره ات تداعی بخش روزهای قهرمانی است. امیر قلعه نویی برای همیشه ژنرال آبی ها می ماند. اما امروز در آستانه دیدار استقلال و سپاهان می توانی بارها و بارها در ذهن خود، به نشانه موفقیت تیم ات مشت ها را گره کنی و مثل همیشه جاه طلب باشی. اما من و ما و آنهایی که عاشقانه استقلال را می پرستند برای رسیدن به موفقیت، فرار از باتلاق مشکلات، و عبور از مرز قهرمانی میلیون ها مشت گره کرده ایم و یک دل و یک صدا "استقلال" را فریاد می زنیم. فریادی که سکوهای ورزشگاه ها را می لرزاند! فریادی که ایران را در بر می گیرد. از صمد حمایت کرده و همه با هم می گوییم "استقلال را عشق است"!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-04-2009
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کریم شیره ای یعنی چی؟

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-04-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کَریم شیره‌ای دلقک مشهور دربار ناصرالدین شاه قاجار بود. از رعایت ادب به شاه و مقربان درگاه و شاهزادگان معاف بود و اجازه داشت هر موقع، در هر کجا، نسبت به هر کس، هر چه دلش می‌خواهد بگوید
الان تو فوتبال ایران کنایه از افرادیه که از فوتبال چیزی نمی فهمند ولی ادعای زیادی دارند
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-27-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation دایی - پرسپولیس، خبر بزرگ در راه است؟

دایی - پرسپولیس؛خبر بزرگ در راه است؟

اخبار حکایت از این دارند که شرایطی که دایی برای پذیرفتن هدایت قرمزها مطرح کرده ، باعث شده که ابن توافق به دست انداز بیفتد

سایت گل - علی دایی. این یزرگترین اسمی است که ممکن بود برای جانشینی زلاتکو کرانچار در پرسپولیس مطرح شود.
دایی گلزن بزرگ تاریخ فوتبال ماست که بعد از ناکامی با تیم ملی در راه جام جهانی، گوشه عزلت گزیده و گرچه نامش بارها برای هدایت تیمهای مختلف مطرح شده است ، اما هرگز تن به گفت و گو نداده و کمتر در محفلی حاضر شده است.
با این حال با آغاز مذاکرات جدی حبیب کاشانی سرپرست پرسپولیس با او برای پذیرفتن پست مربیگری قرمز ها او را از سایه نشینی خارج می کند. او پیش از بازی صبا مذاکراتی با کاشانی داشته و گرچه امروز نامش به عنوان مربی قطعی مطرح شده ، اما اخبار حکایت از این دارند که شرایطی که دایی برای پذیرفتن هدایت قرمزها مطرح کرده ، باعث شده که ابن توافق به دست انداز بیفتد.
ظاهرا بعد از بازی صبا کاشانی به این نتیجه رسیده بوده که دایی در سفر قرمزها به دبی سرمربی ابن تیم باشد اما با توجه به اینکه دایی در مورد دستیارها و نفرات جدبد کادرفنی نظراتی دارد، ابن توافق صورت نگرفته است . ابن در حالب است که هبچ یک از مدیران پرسپولیس در این زمینه اظهار نظری نکرده اند و تنها عباس علبپور مدبر روایط عمومی این تیم دیروز ئر گفت و گو با گل از این اتفاق ایراز بی خیری کرد.
در حال حاضر دسترسی خاصی به کاشانی و تیمش وجود ندارد و تنها ایسنا در سه خیر مختلف، سرمربیگری دایی را قطعی دانسته است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-28-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation علی دایی با امضای قرادادی یک و نیم ساله رسما سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شد

دایی با امضا قراداد 5/1 ساله سرمربی پرسپولیس شد

سایت گل - علی دایی با امضا قرارداد یک و نیم ساله رسما به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس معرفی شد. صبح امروز جلسه مشترک علی دایی با حبیب کاشانی در دفتر باشگاه پرسپولیس برگزار شد و طرفین پس از توافق نهایی قرارداد یک و نیم ساله ای را امضا کردند. به گفته کاشانی، دایی قرارداد سفید امضا کرده است و مبلغی برای ان مشخص نشده است.

علی دایی پس از سایپا و تیم ملی، با پرسپولیس سومین تجربه مربیگری خود را آغاز می کند.دایی در سالهای 73 تا 75 و همچنین 82-83 بازیکن تیم پرسپولیس بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-30-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض يادداشت ويژه:نه آقاي عابدزاده حق با شما نيست!

يادداشت ويژه:نه آقاي عابدزاده حق با شما نيست!

در همين مدت حضور وي در پرسپوليس ابتدا افشين قطبي، بعد افشين پيرواني، پس از آن وينگادا و حال كرانچار از كادر فني پرسپوليس جدا شده‌اند و در تمام اين موارد احمدرضا عابدزاده لام تا كام شكوه يا شكايتي از جدايي سياسي اين نظرات نداشت

سايت گل ـ‌ نوبت رسيد به احمدرضا عابدزاده تا فوتبال ايران را «سياسي» بخواند. ظاهراً حذف او را تركيب كادرفني جديد پرسپوليس سبب شده تا «احمدرضا عابدزاده» هم تصميم بگيرد، نيش كلامي يا حداقل متلكي آبدار نثار آنها كند كه حفظش نكردند.
اين وسط اما ذكر چند نكته الزامي است. سياسي بودن فوتبال ايران يا به تعبير سياست زده بودن اين فوتبال را تنها كساني مي‌توانند مورد اعتراض قرار دهند كه از آن نفع و منفعتي نبرند وگرنه اين نمي‌‌شود كه آدم «چلوكباب» سياست را بخورد و چون تمام شد يا سفره را جمع كردند، اعترافي كند.
آيا غير از اين است كه جايگاه ديروز احمدرضا عابدزاده در پرسپوليس، جايگاهي سياسي بود؟ آيا احمدرضا عابدزاده به سبب حمايت از سوي افشين پيرواني كه خود او از سوي مخالفان حبيب كاشاني حمايت مي‌شد، ‌به پرسپوليس نيامد؟ آيا حضور داريوش مصطفوي يا عباس انصاري‌فرد بر مسند مديريت پرسپوليس اقدامي سياسي نبود؟ آيا نگرش مسئولان سازمان تربيت بدني به صندلي مديرعاملي استقلال و پرسپوليس نگاهي «غيرسياسي» بودكه حالا احمدرضا عابدزاده پس از دست دادن پستي كه در پي يك تصميم سياسي آغاز شده بود،‌ ميز بازي را به هم مي‌زند وگلايه «سياسي بودن» را سر مي‌دهد؟
اما حكايت و مشكل عابدزاده و دايي كه نه تنها سياسي نيست كه اتفاقاً‌ از سر بي‌سياستي است. آن روزگار كه «احمدرضا عابدزاده» به واسطه جايگاهش از تيم ملي، ستاره اول فوتبال ايران بود، گذشت. عابدزاده هنوز محبوب است و در اين بحثي نيست اما او ديگر چهره اول فوتبال ايران نيست و اين را بايد بداند.
عابدزاده از سال‌هاي قديم با علي دايي هم تيم و هم‌بازي و هم رده بود و اگر در آن زمان نتوانسته دل هم‌بازي خود را به دست بياورد تا در چنين روزهايي از ليست كنار نرود،‌ مشكل فوتبال سياسي ايران نيست.
عابدزاده چند صباحي در پرسپوليس مربي دروازه‌بان بود و حالا بايد جايش را به ديگري بسپارد. اين اگر بد است پس بايد براي همه بد باشد. در همين مدت حضور وي در پرسپوليس ابتدا افشين قطبي، بعد افشين پيرواني، پس از آن وينگادا و حال كرانچار از كادر فني پرسپوليس جدا شده‌اند و در تمام اين موارد احمدرضا عابدزاده لام تا كام شكوه يا شكايتي از جدايي سياسي اين نظرات نداشت! پس چرا حالا كه دست او از سفره كوتاه است يا ديگر جايگاهي در تيم ندارد،‌ يكدفعه همه چيز را «سياسي» مي‌بيند؟
آيا مشكل احمدرضا عابدزاده ـ كه شامل بي‌سياستي او در ارتباط با هم‌بازيان قديم،‌ بي‌سياستي او در ارتباط با خبرنگاران رسانه‌هاي منتقد و ... مي‌گردد،‌ بايد به پاي فوتبال سياسي نوشته شود؟
شايد اگر احمدرضا عابدزاده با دايي رفيق بود و در اين تيم مي ماند،لابد فوتبال ايران ورزشي بود و سياسي نبود و پروانه‌ها و بلبل‌ها در آن پرواز مي‌كردند و هيچ مشكلي هم نبود!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض اظهارات جدید بدل علیرضا منصوریان

اظهارات جدید بدل علیرضا منصوریان
می آیم برنامه نود،اعتراف می کنم

ورزش > فوتبال داخلی - از منصوریان می خواهد که شکایت نکند تا او به همه چیز و در مقابل دوربین های تلویزیونی اعتراف کند.
شخصی که به جای علیرضا منصوریان با خبرنگاران صحبت می کرد پس از دستگیری توسط نیروی انتظامی خطاب به علیرضا منصوریان گفت:«علی آقا من را ببخش،شکایت نکن،می آیم برنامه نود به همه می گویم که مصاحبه ها کار من بوده،فقط صورتم را شطرنجی کنید.»این شخص که دیروز دستگیر شده است،ظاهرا 3سال پیش در یکی از خبرگزاری ها مشغول فعالیت بوده و با کار مطبوعات آشنایی داشته است.علیرضا منصوریان در مصاحبه هایش گفته بود که این اتفاق سناریویی از پیش تعیین شده بوده است
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض خداداد عزيزي، سرمربي استقلال اهواز شد

سايت گل – در حالي كه گفته مي‌شد مهدي هاشمي‌نسب هدايت استقلال اهواز را برعهده گرفته است، دقايقي پيش از اهواز خبر رسيد كه خداداد عزيزي كه 2 هفته پيش از آمدن به استقلال انصراف داده بود، دوباره با رايزني‌هاي مديران اين باشگاه به سمت سابق خود در استقلال بازگشت.
خداداد كه در انتهاي فصل گذشته به اهواز آمد و اين تيم را از سقوط نجات داد، امسال بعد از شكست مقابل ذوب‌آهن از اين تيم كنار كشيد و جاي خود را به مجيد باقري‌نيا داد كه او هم بعد از شكست دور برگشت مقابل ذوب‌آهن، سمت خود را ترك كرد. خداداد از فردا تمرينات استقلال اهواز را زير نظر مي‌گيرد. ظاهرا اين بار استخاره او خوب آمده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش