بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-27-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض من هیچ وقت نمی گویم مرحوم حجازی، بلکه می گویم ناصر حجازی. چراکه او هنوز زنده است

جمعه شب ساعت 19 در پاسدران و در تالار رویایی آبی خانواده حجازی برای گرامیداشت نام و یاد ناصر حجازی مراسم خصوصی برپا کردند. البته برای این مراسم اطلاع رسانی نشده بود چراکه خانواده حجازی نمی خواستند مراسم رسانه ای شود مراسم در همین حد بود که 200 تا 300 نفر را دعوت کردند تا یاد اسطوره فوتبال ایران را گرامی بدارند.

در این مراسم چهره های ورشی سرشناسی چون عادل فردوسی پور، پرویز مظلومی، غلامحسین مظلومی، فتح الله زاده و از میان چهره های سرشناس سینمایی ایرج نوذری و جهانگیر کوثری حضور پیدا کردند و با خانواده حجازی همدردی کردند.

گفته می شد که قرار است، قلعه نویی هم در این مراسم باشد ولی خبری از او نشد. آنچه که مهمانان حاضر در این مراسم می گفتند، قرار بود که قلعه نویی به این مراسم بیاید تا هم با خانواده حجازی دیدار کندو هم به اختلافاتش با خانواده حجازی پایان بدهد ولی مشخص نشد که چرا او در این مراسم حضور پیدا نکرد.

در این مراسم ابتدا چند کلیپ از بازی ها و مربیگری ناصر حجازی برای مهمانان پخش شد. پس از آن ایرج نوذری به روی سن رفت و درباره حجازی گفت: «ناصر حجازی همیشه شیک بود. شیک نه به آن معنا که شیک می پوشید، بلکه شیک حرف می زد و شیک هم بازی و مربیگری می کرد».

در ادامه از عادل فردوسی پور هم دعوت کردند که به سن بیاید تا صحبت کند. عادل وقتی به روی سن رفت درباره حضورش در این مراسم گفت: «این بار خودجوش آمدم بالا و اصلا قرار نبود صحبت کنم».

او درباره حجازی گفت: «خودم اصلا باورم نشده که حجازی بین ما نیست. اگر دقت کرده باشید من هیچ وقت نمی گویم مرحوم حجازی، بلکه می گویم ناصر حجازی. چراکه او هنوز زنده است». در این مراسم فتح الله زاده مدیرعامل استقلال هم صحبت کرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-04-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض هر آنچه در برنامه ديشب 90 گذشت

سه شنبه 1391/09/14

هر آنچه در برنامه ديشب 90 گذشت

برنامه 90 شب گذشته به مانند هميشه جالب و محور اصلي آن، پيرامون لغو بازي استقلال و داماش و بررسي هفته هفدهم رقابت‌هاي ليگ بر‌تر بود.

برنامه شب گذشته 90 از ساعت 10 و 45 دقيقه آغاز شد و در ادامه به حواشي پرداخت. اين برنامه، همچون دوشنبه شب‌هاي هر هفته از شبکه 3 پخش و طي برنامه، بازي تيم‌هاي ليگ برتر به تصوير کشيده شد.

به گزارش «تابناک»، محمد فنايي کار‌شناس حضوري داوري برنامه نود بود که در مورد مسائل داوري اظهار نظر کرد .

قاسم دهنوي: عمدا به مچ يوسفي زدم !

قاسم دهنوي مهمان حضوري ديشب برنامه نود بود که تا سال 81 کارگري مي کرد. اما به يک باره زندگي او تغيير کرد و تلاش هايش نتيجه داد تا حالا او پيراهن تيم ملي ايران را هم بر تنش کند. وي با بيان اين حرف ها مي گويد: من در يک کارخانه فرش بافي کار مي کردم. صبح ها کار مي کردم و بعد از ظهرها تمرين. در آن زمان عضو تيم شهرداري مشهد بودم.حتي قرار بود من را در کارخانه استخدام کنند.

يک روز با تيم برق شيراز بازي داشتيم که آقاي احمد زاده بازي من را ديد و من به تيم برق رفتم. به هر حال در فوتبالم مديون خيلي ها هستم و از همه آنها تشکر مي کنم.

در ضمن وي در مورد نرفتنش به استقلال گفت که بخاطر آماده نبودن پيش پرداخت نقدي به اين تيم نرفت !

وي در ضمن گفت: پس از مذاکرات اوليه به تهران آمدم و قرار بود 30 درصد مبلغ قراردادم را ابتدا دريافت کنم. تا ساعت 2 بعدازظهر هم منتظر ماندم تا چک اول اين باشگاه پاس شود، اما اين اتفاق نيوفتاد و به همين دليل هم من تشخيص دادم که به پيشنهاد خوب تراکتورسازي پاسخ مثبت بدهم.

بنا بر اين گزارش، وي در خصوص ضربه اي که به ارشاد يوسفي وارد کرده بود، گفت: ارشاد هم وقت تلف مي کرد، هم اينکه يک ميليون به من بدهکار بود که پس هم نمي داد به همين دليل رفتم تا مچ پاي وي را بزنم.

دهنوي با خنده گفت: يوسفي جايي گير کرده بود يک ميليون از من دستي گرفت که هنوز پس نداد.

درگيري فتح‌الله‌زاده و فردوسي‌پور!

حاجي : براي سيما متاسفم که مجري‌اي مثل تو دارد؟

علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال در جريان پخش زنده برنامه تلويزيوني 90 با مجري اين برنامه دچار درگيري لفظي شد.

در برنامه اين هفته 90 به تعويق ديدار استقلال تهران و داماش گيلان پرداخته شد ومسئولان اين برنامه در اين خصوص با علي فتح‌الله‌زاده تماس گرفتند.

مديرعامل استقلال تلاش کرد تعويق اين ديدار را امري طبيعي تلقي کند اما مجري برنامه 90 با صحبت‌هاي او قانع نشد.

بحث مجري 90 با فتح‌الله‌زاده بالا گرفت و ناگهان مديرعامل استقلال از کوره در رفت و با دروغگو خطاب کردن فردوسي‌پور گفت: براي صدا و سيما متاسفم که مجري‌اي مثل تو دارد که به راحتي مي‌تواند روي آنتن هرچه مي‌خواهد بگويد.

فتح‌الله‌زاده با بيان اين جمله که تو صلاحيت سوال پرسيدن از من را نداري تلفن را قطع کرد که حيرت مجري 90 را در پي داشت.

عابديني : ضعف فدراسيون مشخص شد

فدراسيون فوتبال طبق هيچ قانوني نمي‌تواند اين مسابقه را به تعويق بيندازد. نه برف آمده، نه باران آمده، نه جاده بسته بوده. در جاده، تردد براي همه وجود داشته اما آقايان مي‌گويند ما فقط بايد با هواپيما سفر کنيم چون نمي‌توانيم سوار اتوبوس شويم! اين آقايان مگر در اين مملکت زندگي نمي‌کنند؟ اين مسابقات در ايران برگزار مي‌شود.

من يک نکته‌اي را يادآوري مي‌کنم. واي به حال فدراسيون فوتبال. زمان برگزاري جام باشگاه‌هاي اروپا به خاطر آتشفشاني که فعال شده بود، تيم‌ها نمي‌توانستند به انگليس پرواز کنند. بارسلونا از اسپانيا با اتوبوس به لندن رفت و روز بازي خودش را رساند. مسافت بارسلون و لندن را بررسي کنيد ببينيد آن‌ها چقدر سوار اتوبوس بوده‌اند. بارسايي‌ها اين مسير را رفتند و مسابقه را برگزار کردند. نگفتند چون پرواز اختصاصي ما نمي‌تواند در لندن فرود بيايد ما نمي‌آييم. کاش ما ياد بگيريم فوتبال برگزار کنيم نه اينکه بازي برگزار کنيم. به هر بهانه اي مردم را اذيت نکنيم.

وي در ادامه گفت : ايشان متوجه نيستند که از چه قدرتي استفاده کرده‌اند تا بازي را عقب بيندازند. ايشان مدير دولتي است. اين باعث وهن فوتبال و ورزش است. اصلا لازم نبود 24 ساعت زودتر بيايند. مگر 4 ساعت توي اتوبوس بنشيندد چه اتفاقي مي‌افتد؟ ساعت 5 بعد از ظهر پرواز استقلال کنسل شده و اگر همان موقع با اتوبوس مي‌آمدند ساعت 9 رشت بودند.

اتفاق مشابهي براي تيم ما افتاد. مي‌خواستيم برويم اصفهان اما پرواز لغو شد. تيم ما با اتوبوس رفت اصفهان. ساعت 6 صبح رسيديم اصفهان و ساعت 3 بعد از ظهر رفتيم توي زمين. به خاطر اينکه استقلال عقبه‌اي دارد و ما احترام هم براي آن احترام قائل هستيم، بايد قانون به نفع آن ها چرخش پيدا کند؟ اين عدم مديريت نيست؟ پس چيست؟

کنايه مديرعامل تراکتور به استقلالي‌ها

محمدحسين جعفري مديرعامل تراکتورسازي تبريز پس از پيروزي يک بر صفر تراکتورسازي در ورزشگاه آزادي مقابل پرسپوليس، گفت: همان طور که پيش‌بيني مي‌‌شد، بازي بسيار زيبايي بود. 90 دقيقه هيجان و ديدار جوانمردانه‌اي را شاهد بوديم و به حقمان رسيديم.

جعفري درباره مذاکره سيد صالحي با استقلال گفت: تمام تيم‌ها به دنبال يارگيري هستند، بعيد مي‌دانم بازيکني را آزاد کنيم، دست خودشان نيست و قرارداد دارند. اگر تيمي هم مانند استقلال درخواست بدهد، بازيکن بايد بداند در مقابل اين همه هوادار مشتاق مسئول است.

وي در پاسخ به اين سؤال که اعتراضي نسبت به تعويق ديدار استقلال و داماش ندارد، گفت: تيم‌ها نبايد به دنبال کارهاي غير حرفه‌اي باشند و از اين مدل براي نتيجه‌گيري استفاده کنند.

جعفري در مورد لقب "شواليه" که فتح‌الله‌زاده آن را گرفته است، تاکيد کرد: ورود چنين کلماتي براي فوتبال و در مجموع ايران صحيح نيست زيرا شواليه لقبي بود که در جنگ‌هاي صليبي به جنگنده‌ها اعطا مي‌شد. البته يک شرکت به من زنگ زد و گفت 3 ميليون تومان پرداخت کن تا براي شما هم لقب "شواليه" بگيريم.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز در پايان گفت: البته فتح‌الله‌زاده بزرگ فوتبال ماست اما به او توصيه مي‌کنم اين کلمه را ديگر به کار نبرد.

کريمي: حق به حق‌دار رسيد

علي کريمي معتقد است در انتخاب بازيکن کره اي به عنوان برترين بازيکن سال آسيا، حق به حق دار رسيده است.

علي کريمي در گفت و گو با برنامه 90، تصريح کرد: بازيکن کره اي بازيکن بسيار خوبي است و بازي هاي خوبي برا ي تيم ملي و باشگاهش انجام داده و من هم اين افتخار را به او تبريک مي گويم.

کريمي در ادامه گفت: همين که جزو 3 نفر برتر آسيا در سال 2012 بودم برايم افتخار است. من اگر حق راي داشتم به همين بازيکن کره اي راي مي‌دادم.

پرسش و پاسخ نظرسنجي نود

پرسش نظرسنجي 90 اين بود که برترين بازيکن نيم فصل کدام بازيکن است ؟ 1- اميد ابراهيمي 2- جلال رافخاهي 3- مهدي رحمتي 4- بهادر عبدي 5- عبدالله کرمي 6- پژمان منتظري که درپايان حدود 42 درصد به رحمتي راي دادند ، 16 درصد رافخاهي را برگزيدند و 14 درصد منتظري را انتخاب کردند .

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 12-04-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض هر آنچه در برنامه ديشب 90 گذشت

سه شنبه 1391/09/14

هر آنچه در برنامه ديشب 90 گذشت

برنامه 90 شب گذشته به مانند هميشه جالب و محور اصلي آن، پيرامون لغو بازي استقلال و داماش و بررسي هفته هفدهم رقابت‌هاي ليگ بر‌تر بود.

برنامه شب گذشته 90 از ساعت 10 و 45 دقيقه آغاز شد و در ادامه به حواشي پرداخت. اين برنامه، همچون دوشنبه شب‌هاي هر هفته از شبکه 3 پخش و طي برنامه، بازي تيم‌هاي ليگ برتر به تصوير کشيده شد.

به گزارش «تابناک»، محمد فنايي کار‌شناس حضوري داوري برنامه نود بود که در مورد مسائل داوري اظهار نظر کرد .

قاسم دهنوي: عمدا به مچ يوسفي زدم !

قاسم دهنوي مهمان حضوري ديشب برنامه نود بود که تا سال 81 کارگري مي کرد. اما به يک باره زندگي او تغيير کرد و تلاش هايش نتيجه داد تا حالا او پيراهن تيم ملي ايران را هم بر تنش کند. وي با بيان اين حرف ها مي گويد: من در يک کارخانه فرش بافي کار مي کردم. صبح ها کار مي کردم و بعد از ظهرها تمرين. در آن زمان عضو تيم شهرداري مشهد بودم.حتي قرار بود من را در کارخانه استخدام کنند.

يک روز با تيم برق شيراز بازي داشتيم که آقاي احمد زاده بازي من را ديد و من به تيم برق رفتم. به هر حال در فوتبالم مديون خيلي ها هستم و از همه آنها تشکر مي کنم.

در ضمن وي در مورد نرفتنش به استقلال گفت که بخاطر آماده نبودن پيش پرداخت نقدي به اين تيم نرفت !

وي در ضمن گفت: پس از مذاکرات اوليه به تهران آمدم و قرار بود 30 درصد مبلغ قراردادم را ابتدا دريافت کنم. تا ساعت 2 بعدازظهر هم منتظر ماندم تا چک اول اين باشگاه پاس شود، اما اين اتفاق نيوفتاد و به همين دليل هم من تشخيص دادم که به پيشنهاد خوب تراکتورسازي پاسخ مثبت بدهم.

بنا بر اين گزارش، وي در خصوص ضربه اي که به ارشاد يوسفي وارد کرده بود، گفت: ارشاد هم وقت تلف مي کرد، هم اينکه يک ميليون به من بدهکار بود که پس هم نمي داد به همين دليل رفتم تا مچ پاي وي را بزنم.

دهنوي با خنده گفت: يوسفي جايي گير کرده بود يک ميليون از من دستي گرفت که هنوز پس نداد.

درگيري فتح‌الله‌زاده و فردوسي‌پور!

حاجي : براي سيما متاسفم که مجري‌اي مثل تو دارد؟

علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال در جريان پخش زنده برنامه تلويزيوني 90 با مجري اين برنامه دچار درگيري لفظي شد.

در برنامه اين هفته 90 به تعويق ديدار استقلال تهران و داماش گيلان پرداخته شد ومسئولان اين برنامه در اين خصوص با علي فتح‌الله‌زاده تماس گرفتند.

مديرعامل استقلال تلاش کرد تعويق اين ديدار را امري طبيعي تلقي کند اما مجري برنامه 90 با صحبت‌هاي او قانع نشد.

بحث مجري 90 با فتح‌الله‌زاده بالا گرفت و ناگهان مديرعامل استقلال از کوره در رفت و با دروغگو خطاب کردن فردوسي‌پور گفت: براي صدا و سيما متاسفم که مجري‌اي مثل تو دارد که به راحتي مي‌تواند روي آنتن هرچه مي‌خواهد بگويد.

فتح‌الله‌زاده با بيان اين جمله که تو صلاحيت سوال پرسيدن از من را نداري تلفن را قطع کرد که حيرت مجري 90 را در پي داشت.

عابديني : ضعف فدراسيون مشخص شد

فدراسيون فوتبال طبق هيچ قانوني نمي‌تواند اين مسابقه را به تعويق بيندازد. نه برف آمده، نه باران آمده، نه جاده بسته بوده. در جاده، تردد براي همه وجود داشته اما آقايان مي‌گويند ما فقط بايد با هواپيما سفر کنيم چون نمي‌توانيم سوار اتوبوس شويم! اين آقايان مگر در اين مملکت زندگي نمي‌کنند؟ اين مسابقات در ايران برگزار مي‌شود.

من يک نکته‌اي را يادآوري مي‌کنم. واي به حال فدراسيون فوتبال. زمان برگزاري جام باشگاه‌هاي اروپا به خاطر آتشفشاني که فعال شده بود، تيم‌ها نمي‌توانستند به انگليس پرواز کنند. بارسلونا از اسپانيا با اتوبوس به لندن رفت و روز بازي خودش را رساند. مسافت بارسلون و لندن را بررسي کنيد ببينيد آن‌ها چقدر سوار اتوبوس بوده‌اند. بارسايي‌ها اين مسير را رفتند و مسابقه را برگزار کردند. نگفتند چون پرواز اختصاصي ما نمي‌تواند در لندن فرود بيايد ما نمي‌آييم. کاش ما ياد بگيريم فوتبال برگزار کنيم نه اينکه بازي برگزار کنيم. به هر بهانه اي مردم را اذيت نکنيم.

وي در ادامه گفت : ايشان متوجه نيستند که از چه قدرتي استفاده کرده‌اند تا بازي را عقب بيندازند. ايشان مدير دولتي است. اين باعث وهن فوتبال و ورزش است. اصلا لازم نبود 24 ساعت زودتر بيايند. مگر 4 ساعت توي اتوبوس بنشيندد چه اتفاقي مي‌افتد؟ ساعت 5 بعد از ظهر پرواز استقلال کنسل شده و اگر همان موقع با اتوبوس مي‌آمدند ساعت 9 رشت بودند.

اتفاق مشابهي براي تيم ما افتاد. مي‌خواستيم برويم اصفهان اما پرواز لغو شد. تيم ما با اتوبوس رفت اصفهان. ساعت 6 صبح رسيديم اصفهان و ساعت 3 بعد از ظهر رفتيم توي زمين. به خاطر اينکه استقلال عقبه‌اي دارد و ما احترام هم براي آن احترام قائل هستيم، بايد قانون به نفع آن ها چرخش پيدا کند؟ اين عدم مديريت نيست؟ پس چيست؟

کنايه مديرعامل تراکتور به استقلالي‌ها

محمدحسين جعفري مديرعامل تراکتورسازي تبريز پس از پيروزي يک بر صفر تراکتورسازي در ورزشگاه آزادي مقابل پرسپوليس، گفت: همان طور که پيش‌بيني مي‌‌شد، بازي بسيار زيبايي بود. 90 دقيقه هيجان و ديدار جوانمردانه‌اي را شاهد بوديم و به حقمان رسيديم.

جعفري درباره مذاکره سيد صالحي با استقلال گفت: تمام تيم‌ها به دنبال يارگيري هستند، بعيد مي‌دانم بازيکني را آزاد کنيم، دست خودشان نيست و قرارداد دارند. اگر تيمي هم مانند استقلال درخواست بدهد، بازيکن بايد بداند در مقابل اين همه هوادار مشتاق مسئول است.

وي در پاسخ به اين سؤال که اعتراضي نسبت به تعويق ديدار استقلال و داماش ندارد، گفت: تيم‌ها نبايد به دنبال کارهاي غير حرفه‌اي باشند و از اين مدل براي نتيجه‌گيري استفاده کنند.

جعفري در مورد لقب "شواليه" که فتح‌الله‌زاده آن را گرفته است، تاکيد کرد: ورود چنين کلماتي براي فوتبال و در مجموع ايران صحيح نيست زيرا شواليه لقبي بود که در جنگ‌هاي صليبي به جنگنده‌ها اعطا مي‌شد. البته يک شرکت به من زنگ زد و گفت 3 ميليون تومان پرداخت کن تا براي شما هم لقب "شواليه" بگيريم.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز در پايان گفت: البته فتح‌الله‌زاده بزرگ فوتبال ماست اما به او توصيه مي‌کنم اين کلمه را ديگر به کار نبرد.

کريمي: حق به حق‌دار رسيد

علي کريمي معتقد است در انتخاب بازيکن کره اي به عنوان برترين بازيکن سال آسيا، حق به حق دار رسيده است.

علي کريمي در گفت و گو با برنامه 90، تصريح کرد: بازيکن کره اي بازيکن بسيار خوبي است و بازي هاي خوبي برا ي تيم ملي و باشگاهش انجام داده و من هم اين افتخار را به او تبريک مي گويم.

کريمي در ادامه گفت: همين که جزو 3 نفر برتر آسيا در سال 2012 بودم برايم افتخار است. من اگر حق راي داشتم به همين بازيکن کره اي راي مي‌دادم.

پرسش و پاسخ نظرسنجي نود

پرسش نظرسنجي 90 اين بود که برترين بازيکن نيم فصل کدام بازيکن است ؟ 1- اميد ابراهيمي 2- جلال رافخاهي 3- مهدي رحمتي 4- بهادر عبدي 5- عبدالله کرمي 6- پژمان منتظري که درپايان حدود 42 درصد به رحمتي راي دادند ، 16 درصد رافخاهي را برگزيدند و 14 درصد منتظري را انتخاب کردند .

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-19-2013
sharareh1 آواتار ها
sharareh1 sharareh1 آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,827

1,432 سپاس در 313 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اشک و استعفا در 90 دیشب

برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، به مانند همیشه، دوشنبه شب‌ از شبکه سه پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته سی ام لیگ بر‌تر پرداخت.

در ابتداي برنامه صحنه هايي از سه بازي نمايندگان کشورمان در ليگ قهرمانان آسيا پخش شد و در ادامه چند گلچین از برنامه‌هایی که طی سال 91 پخش شده، برای مخاطبان به نمایش درآمد اما بخش اصلی برنامه دیشب را ماجرای خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا از دنیای فوتبال تشکیل داد. فردوسی‌پور در آخرین برنامه سال، بخش‌هایی از حواشی برنامه و مجادله‌های لفظی‌اش با مدیران، مربیان، بازیکنان، مسئولان و ... را به تصویر کشید که چندان تصادفی هم نبود چرا که سوال پیام کوتاه برنامه برای تعیین عدالت "عادل" طرح شده بود.

نادر جعفري کارشناس داوري و مهدی مهدوی‌کیا مهمانان اين هفته برنامه نود بودند.

اشکهای مهدوی‌کیا در برنامه 90

مهدی مهدوی‌کیا که مهمان نود بود، در این برنامه گریه کرد. مهدی در ابتدا گفت : مثل همه روزهايي که در تمرين حضور مي يافتم، چند روز پيش براي تمرين عازم محل تمرين شده بودم که مطلع شدم در ترکيب تيم پرسپوليس قرار نگرفته ام. به محل تمرين رفتم و با گل محمدي گپ دوستانه اي زدم و يحيي عنوان کرد که بعد از بررسي که کرديم به اين نتيجه رسيديم که تو از نظر تکنيکي و بدني نمي تواني به تيم کمک کني و مي خواهيم به عنوان يک دوست در کنار تيم باشي.

* بهترين تصميم را گرفتم!

وي ادامه داد: من از لحاظ فني صحبتي نداشتم چرا که به خودم ايمان دارم، از نظر بدني نيز مشکلي نداشتم بنابراين تصميم گرفتم بهترين راه را انتخاب کنم و آن خداحافظي از فوتبال بود. همان جا اعلام کردم از فوتبال خداحافظي مي کنم و به همان سادگي که به فوتبال آمدم به همان سادگي نيز از فوتبال مي روم، البته تا آخر در کنار تيم پرسپوليس هستم چرا که به کادر فني قول داده ام.

مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان پرسپولیس که اخیرا به خاطر نیمکت نشینی های متوالی در این تیم، از فوتبال خداحافظی کرده، در برنامه نود نتوانست خودش را کنترل کند و اشک ریخت.

استعفای گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس

یحیی گل محمدی که در آخرین برنامه نود در سال 91 شاهد اشک های مهدی مهدوی کیا بود، طاقت مشاهده ناراحتی رفیق قدیمی اش را نداشت و برای اثبات رفاقتش به کیا، از سرمربیگری پرسپولیس کناره گیری کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگوی تلفنی با برنامه نود، از سمت خود در این باشگاه کناره گیری کرد.

یحیی گل محمدی که در آخرین برنامه نود در سال 91 شاهد اشک های مهدی مهدوی کیا بود، طاقت مشاهده ناراحتی رفیق قدیمی اش را نداشت و برای اثبات رفاقتش به کیا، از سرمربیگری پرسپولیس کناره گیری کرد.

گل محمدی این اقدام را اثبات رفاقت به مهدوی کیا خواند و گفت: در منزل خانواده همسرم بودم که اشک های مهدوی کیا را دیدم. در این لحظه همه اهالی خانواده به من نگاه می کردند. من این نگاه ها را تاب نیاوردم و از خودم بدم آمد به همین دلیل از سرمربیگری پرسپولیس کناره گیری می کنم تا مهدی بداند که در خداحافظی وی قصد و غرضی نداشتم.

البته لازم به ذکر است که این اقدام گل محمدی به نظر احساسی می آمد و احتمال صرف نظر وی از این تصمیم وجود دارد.

رویانیان: هر دو به تیم برگردند

محمد رویانیان نیز در واکنش به صحبت‌های بازیکن و مربی‌اش در این برنامه از مدینه منوره با عوامل پشت صحنه تماس گرفت و اعلام کرد که مصر است مهدوی‌کیا و گل‌محمدی هر دو به تیم برگردند.

در اين بخش از برنامه اسامي برترين هاي سال 91 در نظرسنجي برنامه اعلام شد که رحمتي، برهاني، رافخايي ومهدوي کيا از جمله اين افراد بودند.

پس از صحبت هاي مهدوي کيا گزارشي در مورد اشکان دژاگه پخش شد.

دژاگه در اين گزارش از زندگي خود گفت: در حال حاضر در لندن زندگي مي کنم و راضي هستم . سرعت در ليگ انگليس خيلي بالا است ، روابطم با بازيکنان خوب است. برخي از آنها را از زمان حضورم در آلمان مي شناسم.

وي افزود: حاشيه در ليگ انگليس کمتر است چرا که در زمان تمرين خبرنگاران اجازه تهيه گزارش ندارند ولي در آلمان اينطور نبود.

حاج رضايي: مهدوي کيا اسوه اخلاق است

در اين بخش از برنامه امير حاج رضايي کارشناس فوتبال روي خط تلفني برنامه نود آمد و در مورد مهدوي کيا گفت: مهدوي کيا شخصيت خيلي خوبي دارد و با توجه به بيان زيبايي که دارد مي تواند در برنامه هاي ورزشي حضور داشته باشد.

وي تصريح کرد: از مهدوي کيا مي خواهم در عرصه فوتبال حضور داشته باشد و پيشاپيش سال جديد را به مردم ايران تبريک عرض مي کنم.

مهدوي کيا در پايان صحبت هاي خود ضمن تشکر از خانواده و دوستان خود براي يحيي گل محمدي آرزوي موفقيت کرد و عنوان داشت اميدوارم يحيي در سال 92 موفقيت هاي زيادي به دست آورد.

در ادامه حاشيه هايي از ديدار تيم هاي صباي قم و آلومينيوم و مصاحبه هاي مربيان و بازيکنان دو تيم پخش شد.

پس از پخش اين گزارش صحنه هايي از بازي سپاهان و تراکتورسازي نمايش داده شد و داوري اين ديدار مورد بررسي قرار گرفت.

قويدل: مسائل اقتصادي من ربطي به عابديني ندارد!

در ادامه گزارشی از داماش و اختلافات بین امیر عابدینی و شهرام قویدل به نمایش درآمد. مجادله لفظی این دو بر سر مسایل مادی بر روی خط برنامه نیز انجام شد و عابدینی می‌گفت: یک و نیم میلیارد از جیبش برای داماش هزینه کرده اما مالک باشگاه این موضوع را کتمان می‌کرد.

در اين بخش از برنامه شهرام قويدل مالک باشگاه داماش روي خط تلفني آمد و در مورد مسائل مالي باشگاه داماش گيلان صحبت هايي کرد و سپس عابديني مدير عامل اين باشگاه روي خط آمد و عنوان کرد : من نمي خواهم در اين شبي که اشک هاي اسطوره فوتبال بر زيبايي آن افزوده است از زشتي هاي فوتبال سخن بگويم! وي برخي مسائل مالي قويدل را عنوان کرد که اين مسئله به ناراحتي قويدل انجاميد و درگيري لفظي ميان اين دو نفر بوجود آمد و قويدل عنوان کرد: من نمي دانم مسائل اقتصادي من چه ربطي به عابديني دارد که آن را در اين برنامه عنوان مي کند؟! /آق

پس از اين مکالمه تلفني گزارشي از تيم ملي فوتسال ايران و روسيه پخش شد.

برترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران در سال 91 معرفی شدند

سرمربی و کاپیتان تیم های لیگ برتر فوتبال، بهترین های لیگ در سال 91 را انتخاب کردند.

پس از اینکه در نظرسنجی برنامه 90 اشکان دژاگه به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال ایران انتخاب شد، این برنامه از سرمربی و کاپیتان تیم های لیگ برتری در مورد بهترین دروازه بان، مدافع، هافبک، مهاجم، پدیده و بازیکن اخلاق لیگ برتر در سال 91 نظرسنجی کرد و نتایج اعلام شد.

طبق این نظرسنجی سید مهدی رحمتی از استقلال با اکثریت قاطعانه آرا بهترین دروازه بان لیگ برتر انتخاب شد.

پژمان منتظری از استقلال بهترین مدافع، محرم نویدکیا از سپاهان بهترین هافبک و سیدجلال رافخایی از ملوان بهترین مهاجم لیگ شدند.

علیرضا جهانبخش بازیکن جوان داماش گیلان عنوان پدیده لیگ را کسب کرد و مهدی مهدوی کیا نیز به عنوان بازیکن اخلاق برگزیده شد.

همچنین طبق بررسی های انجام شده تیم تراکتورسازی بهترین تیم اخلاق شد و داماش از این حیث عنوان بدترین را کسب کرد.

در ادامه برنامه گزارشي از ليگ دسته يک پخش شد.

يک ميليون و هفتصد و نود و دو نفر در مسابقه پيامکي برنامه نود شرکت کردند که 95 درصد از اين تعداد از عملکرد برنامه نود در سال 91 رضايت داشتند.

پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که نظر شما در مورد عملکرد برنامه 90 رضایت دارید ؟ 1- آری 2- خیر که در پایان نزدیک 95 درصد به گزینه 1 رای دادند و 5 درصد دیگر گزینه 2 را برگزیدند .

آخرين برنامه نود سال 91 ساعت 3 بامداد سه شنبه 29 اسفند به پايان رسيد.
قدیمی 04-16-2013
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض هرآنچه در برنامه نود گذشت

سه شنبه 1392/01/27

هرآنچه در برنامه نود گذشت

برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به
روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به
روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، سوال مسابقه پيام کوتاه برنامه
در خصوص انتخاب برترين فوتباليست دو دهه اخير فوتبال ايران بود.

محمد فنايي به عنوان کارشناس داوري در اين برنامه حضور داشت.

فنايي در ابتداي صحبت هاي خود از هواداران فوتبال در ايران خواست
که در مسابقه هاي ليگ قهرمانان آسيا بهانه اي به تيم هاي عربي ندهند
زيرا آنها به دنبال محروم کردن فوتبال ايران هستند.

نکات هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا:

پخش گزارشي از مناطق زلزله زده شهرستان دشتي بوشهر دقايقي از برنامه نود را به خود اختصاص داده بود.

حسين ماهيني بازيکن بوشهري تيم پرسپوليس در ارتباطي تلفني با برنامه نود در خصوص وضعيت مناطق زلزله زده استان بوشهر گفت: پس از بازي با ذوب آهن به بوشهر رفتم و از مناطق زلزله زده شهرستان دشتي بازديد کردم؛ اوضاع واقعا تاسف بار بود و اميدوارم بتوانم با کمک باشگاه و ساير بازيکنان به مردم مناطق زلزله زده کمک کنيم.

نتايج و نکات هفته سي و دوم ليگ برتر:

در ادامه برنامه گزارشي پخش شد که در آن يک کودک در مدرسه فوتبال به علت بي توجهي مربيان مدرسه فوتبال متاسفانه فوت شده بود.

مصطفي شجاعي بازيکن تيم مس کرمان ميهمان ويژه برنامه نود بود.

شجاعي در صحبتهاي خود گفت: فوتبال خود را از تيم سپاهان نوين و زير نظر ابراهيم چرخابي آغاز کردم. تيم سپاهان نوين بازيکنان بسيار خوبي داشت اما با فروختن امتياز اين تيم که به ليگ برتر صعود کرده بود بسياري از بازيکنان اين تيم فوتبال را رها کردند.

شجاعي در ادامه صحبتهاي خود گفت: با آمدن لوکا بوناچيچ به تيم مس کرمان اعتماد به من بيشتر شد و خوشبختانه توانستم جواب اعتماد مربيان را بدهم.

مهاجم يازده گله تيم فوتبال مس کرمان در خصوص گلهاي زده اش گفت: در تيم مس کرمان با کمک رضا عنايتي که واقعا گلزن خوبي است توانستم به اين تعداد گل برسم و عنايتي نيز با پاس گل هايي که به من داده نقش مهمي در گل هاي زده من داشته است.

بازيکنان تيم ملي فوتبال ساحلي که قهرمان مسابقه هاي آسيايي شده اند نسبت به پرداخت نشدن مطالباتشان و پاداش قهرماني ابراز ناراحتي کردند.

علي پروين عضو هيئت مديره پرسپوليس در اظهار نظري جالب عنوان کرد: اگر فردوسي پور سه ساعت از زمان برنامه اش را در اختيار من بگذارد حاضرم در برنامه نود حضور پيدا کنم!

پخش گزارشي از مراسم تشييع جنازه سيدجلال يحيي زاده عضو کميسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي که چند روز پيش جان به جان آفرين تسليم کرده بود از ديگر بخش هاي برنامه نود بود.

فبل از پخش بازي نفت آبادان و راه آهن گزارشي پخش شد که در آن هواداران تيم نفت آبادان نسبت به بي توجهي مسئولين به اين تيم ناراحت بودند اما عضو هيئت مديره اين باشگاه اعلام کرد ما خواسته هاي مربيان را برآورده کرديم و بازيکنان خوبي جذب کرديم اما بنا به برخي دلايل نتوانستيم چند بازيکن را جذب کنيم.

نتايج و نکات هفته سي و دوم ليگ برتر:

عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه سپاهان در ارتباطي تلفني با برنامه گفت: ما با فتح اله زاده و هواداران و ورزشکاران استقلال و پرسپوليس رفيق هستيم اما در بيست سال اخير هميشه اينگونه بوده که دو هفته پاياني بازي هاي ليگ بايد همزمان برگزار شود. اگر تقويم منظم باشد دوستي ها حفظ مي شود و اين حق طبيعي ماست که دو هفته پاياني بازي هاي ليگ همزمان باشد.

وي در ادامه گفت: من به استقلال کاري ندارم و ضمن اعتراض پيشنهاد خود را ارائه داديم که سي فروردين بازي هاي هفته سي و سوم برگزار شود و 15 ارديبهشت بازي هاي هفته پاياني را مي شود برگزار کرد.

مديرعامل سپاهان در ادامه گفت: تيم ما بايد براي بازي که در جام باشگاه هاي آسيا دارد قبل از بازي تمرين کند يا نه؟ اين برنامه اي که من دادم اشکالش چيست؟ ما مي گوييم که بازي ها همزمان برگزار شود و به عنوان مديرعامل باشگاه سپاهان مي گويم که ما قبل از بازي استقلال و فولاد خوزستان با پرسپوليس فينال جام حذفي را برگزار نمي کنيم.

رحيمي در پايان گفت: چرا نبايد دو هفته پاياني ليگ برتر همزمان برگزار شود؟ هميشه به همينگونه بوده و قرار است روز چهارشنبه در جلسه هيئت مديره باشگاه سپاهان در خصوص خيلي از مسائل تصميم گيري کنيم.

فتح اله زاده: همزماني بازي ها در هفته هاي پاياني که قانون نيست اما چرا آن زمان که بازيکنان ما در تيم ملي بودند و قرار بود دو روز بعد از آن بازي کنيم در اين خصوص صحبتي نکردند؟ چرا وقتي که به نفعشان است درخواست انجام بازي هاي همزمان نمي کنند؟ اگر بازيکنان ما آماده بودند که در تهران به الهلال نمي باختيم؟

مديرعامل استقلال در پايان گفت: کجاي قانون آمده است که بازي هاي هفته هاي پاياني همزمان باشد؟ در بازي هاي آسيايي که مهمتر از بازي هاي داخلي ما است بازي ها همزمان برگزار نمي شود.

تاج سرپرست سازمان ليگ برتر ميهمان تلفني بعدي برنامه نود بود. وي در صحبتهاي خود گفت: باشگاه سپاهان از ما خواسته است که هفته سي و سوم را سي فروردين، هفته پاياني 15 ارديبهشت و فينال جام حذفي را 20 ارديبهشت برگزار کنيم. ما به دليل اهميت بازي هاي تيم ملي و اردوهايي که قرار است تيم ملي داشته باشد برنامه ريزي کرديم که ليگ برتر در تاريخ 20 ارديبهشت تمام شود.

تاج در ادامه گفت: طبق آيين نامه جام حذفي بايد قبل از ليگ به پايان برسد و با توجه به اينکه احتمال صعود استقلال به مرحله بعد زياد است اين تيم بايد در تاريخ 23 ارديبهشت نيز بازي کند.

وي خاطرنشان کرد: با جلسه اي که در سازمان ليگ با حضور نبي بهروان عزيزمحمدي و کاظمي داشتيم بررسي کرديم و به اين نتيجه رسيديم که اين برنامه اي که ارائه شده است کمترين آفت را دارد. ضمن اينکه مي توانيم بازي فينال جام حذفي را روز 15 ارديبهشت و همزمان با بازي هاي ليگ برتر برگزار کنيم.

سرپرست سازمان ليگ عنوان کرد: با کي روش جلسه اي روز پنجشنبه گذاشته ايم که در آن جلسه قرار است برنامه ريزي ليگ آينده را به طور کلي ارائه دهيم و حتي مي خواهيم مکان برگزاري فينال جام حذفي سال آينده را از اکنون اعلام کنيم.

تاج در پايان صحبتهايش گفت: مصوبه سازمان ليگ اين است که دو هفته پاياني رقابتهاي ليگ برتر به صورت همزمان برگزار شود. ما بدون ايراد نيستيم و درخواست سپاهان را بررسي مي کنيم و در جلسه هيئت مديره در اين خصوص تصميم گيري خواهيم کرد.

رويانيان مدير عامل باشگاه پرسپوليس نيز در ارتباط تلفني با برنامه نود گفت: سازمان ليگ تحت فشار است و سپاهان و استقلال نيز به دليل حضور در جام هاي مختلف با فاصله کم بازي مي کنند اما تيم ما در 18 روز آينده هيچ بازي نداريم. پيشنهاد ما اين است که بازي هاي دو هفته پاياني به صورت همزمان برگزار شود و ما نيز با صحبتهاي رحيمي موافق هستيم. و درخواست دوم ما اين است که بازي ما با ملوان در تاريخ 7 يا 8 ارديبهشت برگزار شود تا ما 18 روز بدون بازي نمانيم.

پخش گزارشي از مشکلات و اختلافات مديريتي در تيم داماش گيلان از آيتم هاي پاياني برنامه بود.

سرانجام برنامه نود در ساعت 2:14 بامداد سه شنبه 27 فروردين ماه 1392 به پايان رسيد و در مسابقه نظرسنجي آن نتيجه زير به دست آمد:

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،

ویرایش توسط mohammad.90 : 04-16-2013 در ساعت 07:53 AM
قدیمی 10-01-2013
sharareh1 آواتار ها
sharareh1 sharareh1 آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,827

1,432 سپاس در 313 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هر انچه در 90 دیشب گذشت--- 9 مهر ماه 92

دهمین برنامه ۹۰ در لیگ ۹۲ از ساعت 11 دقیقه آغاز شد و ‌به مانند همیشه دیدنی بود و همانند گذشته، دوشنبه شب‌ از شبکه سه پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته‌ یازدهم لیگ بر‌تر و حاشیه آن پرداخت.

به گزارش «تابناک»، در آغاز برنامه، آیتم ۹۰ درجه به نمایش درآمد و سپس قرعه‌کشی هفته گذشته نیز انجام شد.ابراهیم ميرزابيگي كارشناس داوري فوتبال مهمان برنامه 90 بود که بر این باور بود که در بازی فولاد و ملوان ، گل اول فولاد آفساید بود و یک پنالتی ملوان گرفته نشد . سپس تصاویری از دیدار خاطره انگیز استقلال در سال 75 مقابل نوف باخور ازیکستان پخش شد.

جباری در الاهلی!
درجریان برنامه نود خبری مبنی بر پیوستن مجتبی جباری بازیکن پیشین تیم های سپاهان و استقلال به تیم الاهلی قطر به نقل از شبکه خبری الکاس قطر به نمایش در آمد. در این لحظه فردوسی پور اعلام کرد: سرانجام استاد جباری به تیم الاهلی قطر پیوست و جایگزین فریدون زندی مصدوم در این تیم شد.

کنایه عادل به قلعه نویی !
عادل فردوسی پور مجری 90 برنامه این هفته اش را با آرزوی موفقیت برای استقلال و البته با طعنه ای به قلعه نویی آغاز کرد.

فردوسی پور که دیر به برنامه 90 دوشنبه شب رسیده بود در شروع این برنامه هم نظرسنجی اش را به استقلال اختصاص داد. او برای استقلال آرزوی موفقیت و بردی پر گل و البته صعود داشت و گفت: ما همین اول برنامه داریم بازی استقلال را پخش می کنیم !
دقت کنید اول برنامه است. هفته قبل هم همین کار را کردیم به قرآن حالا اگر دستان برنامه 90 را سر و ته می بینند و بخش استقلال می افتد آخر برنامه امشب دقت کنند که ما اول برنامه داریم بازی استقلال پخش می کنیم.

قلعه نویی پیش از این با انتقاد از فردوسی پور و تاکید مجدد بر طعنه های 6 ماهه گذشته این برنامه نسبت به خود در شرایطی که او روزه سکوت درباره این برنامه گرفته است ، فردوسی پور را متهم کرده بود که برد استقلال برابر تیم بوریرام تایلند را در انتهای برنامه اش پخش کرده است.

درخواست فردوسی‌پور برای برخورد قاطع با ناپاکی در لیگ برتر
مجری برنامه 90 ابراز امیدواری کرد که با ناپاکی ها در لیگ برتر برخوردی قاطع شود. این روزها لیگ برتر با حواشی مختلفی از جمله رشوه دادن و شرطبندی مواجه است.

اتهاماتی که علی دایی به محسن قهرمانی وارد کرد زمینه ساز ورود سازمان های مختلف به مسئله مورد اختلاف اخیر شده است با این حال هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است.عادل فردوسی پور در برنامه این هفته 90 ابراز امیدواری کرد با ناپاکی در لیگ برتر برخورد قاطع صورت گیرد.

وی با تاکید بر ای نکته که به خاطر ناپاکی در لیگ دسته اول، برخوردهای خوبی صورت گرفت تاکید کرد که در لیگ برتر خیلی ها جرات ندارند که از ناپاکی ها پرده بردارند.فردوسی پور همچنین اعلام کرد که متاسفانه افراد حاضر در فوتبال از یکدیگر آتو دارند و به همین دلیل است که هیچ کس برای ارائه سند و مدرک بر علیه فساد در فوتبال قدم پیش نمی گذارد.

پیام صادقیان که مهمان ویژه برنامه نود
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از 13 سالگی در ذوب آهن حضور داشتم و بزرگ شده ذوب آهن هستم.
پیام صادقیان که مهمان ویژه برنامه نود بود اظهار داشت: لقب پدرم در تبریز حسن زیکو است. او فوتبال بازی می کرد و پست هافبک نفوذی را دوست داشت.
وی در خصوص حضورش در پرسپولیس عنوان کرد: خیلی ها به من گفتند به پرسپولیس نرو و معتقد بودند که در پرسپولیس خراب می شوم.
این بازیکن جوان پرسپولیس عنوان کرد: به اروپا فکر می کنم اما تا بحال پیشنهادی نداشتم.

بحث یک ساعته برای كارت حسيني !
حدود یک ساعت برنامه 90 به بخشیده شدن کارت قرمز حسینی اختصاص داشت! جالب این که این بازیکن این هفته برای قرمزها بازی نکرد !
ميرزابيگي كارشناس داوري فوتبال ايران، گفت: كميته انضباطي فدراسيون فوتبال به اشتباه و برخلاف قوانين فيفا كارت قرمز ميثم حسيني را بخشيد.
ابراهيم ميرزابيگي، خاطرنشان كرد: كميته انضباطي نمي تواند بر خلاف قوانين فيفا رأي صادر كند و صحنه اخراج ميثم حسيني به شكلي نبود كه كميته انضباطي بخواهد تصميم داور را تغيير دهد.
وي ادامه داد: كميته انضباطي در مواردي خاص آنهم در صورت تأييد داور مي تواند دخالت كند اما در اين اتفاق تنها كميته انضباطي تصميم گرفته و هيچ نظري از داور و كميته داوران خواسته نشده است.
كارشناس داوري كشورمان، گفت: فكر مي كنم اين تصميم بدون حضور كارشناسان داوري گرفته شده و اصلاً صحيح نبود.

همچنین یکی دیگر از کارشناس حقوقی فوتبال در خصوص ماجرای بخشیده شدن کارت قرمز میثم حسینی، مدافع پرسپولیس، گفت: هیچ درخواستی از سوی باشگاه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال نشده مبنی بر اینکه آنها بخواهند که کارت قرمز حسینی به کارت زرد تبدیل شود.
احمد رضا براتی همچنین خاطر نشان کرد: برداشت حقوقی آقای حسن زاده این بوده که می توانند طبق قانون 84 داوری فیفا،‌این کارت قرمز را ببخشند.
از سوی دیگر کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: کمیته انضباطی می تواند و حق دارد که کارت های داده شده توسط داوران را تغییر دهد و این بر اساس قانون 77 فیفا است. در این قانون آمده که کمیته های انضباطی کشورها می توانند کارت ها را تغییر دهند.
هوشنگ نصیرزاده عنوان کرد:‌ طبق قانون فقط در مواردی می توان این کارت ها را تغییر داد که داور در طول مسابقه دچار خطای دید شده باشد. وی همچنین خاطر نشان کرد: ضربه ای که میثم حسینی به بازیکن سپاهان زده بود شامل این قانون نمی شد و نباید کارت قرمز وی به کارت زرد تبدیل می شد.

دایی: آقای فردوسی پور چرا مردم رو می ترسونی
علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مهمان تلفنی 90 گفت: اصل قضیه را ول کردید و به دنبال مسائل حاشیه ای هستید. ما تقاضا کردیم از فدراسیون که کارت میثم حسینی به زرد تبدیل شود اما اینکه کار فدراسیون درست بوده یا نه دیگر به ما ربطی ندارد.
علی دایی اعلام کرد:‌ در جریان احسان حاج صفی و باشگاه تراکتور نیز باید حق به تراکتور داده می شد و کارت قرمز وی بخشیده می شد. من در کل معتقدم عدالت برای همه تیم ها باید رعایت شود.
وی همچنین خاطر نشان کرد: زاویه دید قهرمانی خوب بود و من همچنان معتقدم که ایشان صحنه را به طور کامل دیده است. از یک چشم پزشک هم می توانید بپرسید که زاویه دید یک انسان چقدر است و قهرمانی در آن صحنه می توانسته خطا را ببیند یا خیر.
سرمربی پرسپولیس خطاب به فردوسی پور گفت: آقای فردوسی پور شما افراد را ترسانده اید. اگر قرار است فوتبال را درست کنیم، با چوب قانون فیفا نمی توان کاری را درست کرد.
دایی بار دیگر دست به افشاگری زد و گفت: زمانی که سرمربی سایپا بودم یک داور قبل از بازی تیم ما نزد من آمد و از من خواست تا در شرکت سایپا کاری برای وی انجام دهم. اما من به او اعلام کردم که من در شرکت سایپا کاره ای نیستم. همان زمان این مسئله را به فدراسیون فوتبال اطلاع دادم اما نه تنها آن داور محروم نشد بلکه چند هفته بعد قضاوت بازی تیم ما را بر عهده گرفت و یکی از بازیکنان ما را به ناحق از زمین اخراج کرد.
وی افزود: فایل های صوتی فراوانی دارم اما چون این افراد ترس دارند پا پیش نمی گذارند تا حقایق روشن شوند. اما اگر این افراد مطمئن شوند که مشکلی برایشان پیش نمی آید حتما پا پیش می گذارند.
دایی در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: باید وزارت اطلاعات و نهادهای امنیتی وارد این مسئله شوند تا خیلی چیزها مشخص شده و ریشه فساد در فوتبال از بین رود.

ورود کمیسیون اصل نود به ماجرای فساد در فوتبال
افضلی فر نماینده اردبیل در مجلس و سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس خبر داد: گزارشات و شکایاتی از توانی و دلال بازی های فوتبال به کمیسیون اصل نود مجلس ارسال شده بود. ما با باشگاه های فوتبال جلسه گذاشتیم و از آنها پرسیدیم که آیا این دلال بازی ها و توانی ها را قبول دارند یا خیر. دوستان نیز پاسخ دادند و پذیرفتند که آلودگی در فوتبال وجود دارد.
مصطفی افضلی فرد که مهمان تلفنی برنامه نود بود اظهار داشت: برای ما آقای دایی و سایرین فرقی ندارند. ما بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود وارد عمل شده ایم و جلوگیری از فساد وظیفه ماست. قبل از اینکه ما هم بخواهیم ورود کنیم، رئیس کمیسیون اصل نود نیز وارد این ماجرا شده بودند.
وی همچنین خاطر نشان کرد: ضعف نظارتی باعث شده تا توان لازم برای برخورد با این فسادهای موجود وجود نداشته باشد و همین ضعف سبب شده تا کمیسیون اصل نود وارد ماجرا شود. کمیته سلامت اداری کمیسیون اصل نود نیز موظف شده که با دعوت از بازیکنان و مربیان و مسئولان،‌ گزارش های لازم را تهیه کرده و در صحن علنی مجلس قرائت کند.

گزارش جالب فوتبالی از سیستان و بلوچستان
دوربین نود از 3 هفته پیش سفرهای استانی خود را آغاز کرده و این بار بعد از حضور در جزیره ابوموسی و اردبیل، سراغ زمین خاکی های سیستان و بلوچستان به شهرهای خاش و زابل رفته بود.
این بخش از برنامه نود که به تازگی راه اندازی شده علاقه مندان به این برنامه را به یاد سفرهای استانی محمود احمدی نژاد و دولت های نهم و دهم انداخت.
در آیتم پخش شده یکی از جوانان سیستانی از نبود اسپانسر و عدم وجود زمین چمن مناسب در این استان گلایه داشت.

گزارش پایانی برنامه نود در خصوص اختلاف بین مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و گروهی منسوب به وفایی که خود را مالک باشگاه ابومسلم می داند بود.

پرسش و پاسخ نظرسنجی 90
پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که نتیجه بازی استقلال و شئول چه می شود؟ ۱ـ برد استقلال ۲ ـ مساوی 3- برد سئول که در پایان، نزدیک 62 درصد به گزینه ۱ یعنی صعود استقلال رأی دادند و 22 درصد به برتری سئول اعتقاد داشتند و مابقی گزینه ۲ را برگزیدند.

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش