بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کلوپ هواذاران احمد رضاعابدزاده

احمدرضا عابدزاده ظهرديروز 30 فروردین با حضور در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به شکایت خود از باشگاه پرسپولیس اعتراض کرد جنجال به پا شده در نهایت با دخالت نیروی انتظامی خاتمه یافت.

بر اساس اين گزارش عابدزاده پس از مراجعه به کمیته انضباطی و ابراز ناراحتی از رفتار کادر فنی پرسپولیس گفت: «فدراسیون فوتبال مال من است، اگر امروز مشکل من حل نشود، فدراسیون را روی سر مسئولانش خراب می‌کنم و در صورتی که به نتیجه نرسم به سازمان تربیت بدنی می روم.»

دلیل ناراحتی عابدزاده، انتظار چند ساعته‌اش پشت در اتاق کمیته انضباطی بود.

این در حالی است که به گفته شاهدان، عابدزاده با فریاد در سالن مجموعه فدراسیون خطاب به حبیب کاشانی می‌گفت: «کاشانی و آنهایی که حق مرا ضایع کردند، مطمئن باشند چوب کارهایشان را می‌خورند، من به خاطر پرسپولیس کوتاه آمدم اما از این به بعد کاری با آنها ندارم. از این به بعد باید مشکل خودشان را با کمیته انضباطی حل کنند».

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط mohammad.90 : 12-20-2012 در ساعت 01:04 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-16-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض عابدزاده:پرسپولیس در ایران نتیجه نگرفته،درآمریکا به هوادارانش تیکه می اندازند! /الان که بحرین و عربستان در گروهمان نیستند،چرا صعود نمی ک

عابدزاده:پرسپولیس در ایران نتیجه نگرفته،درآمریکا به هوادارانش تیکه می اندازند! /الان که بحرین و عربستان در گروهمان نیستند،چرا صعود نمی کنیم؟

فوتبال ملی - عابدزاده می گوید مشکلات در فوتبال ایران زیاد است،طوری که استقلال صدرنشین هم با آن دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛دلش برای ایران تنگ شده،به خصوص برای ماه محرم .او در گفت و گوی قبلی هم همین حرف را زد و گفت:«دلم برای ایران تنگ شده.دوست داشتم ماه محرم در ایران بودم.البته در آمریکا،جایی که ایرانی ها مراسم عزاداری برپا کرده بودند رفتم اما هیچ کجا،ایران و ماه محرم هایش نمی شود.»احمد رضا عابدزاده از زمانی که به آمریکا رفته ترجیح داده تا بیشتر در سایه باشد.او نمی خواهد مصاحبه کند؛وقتی دلیلش را می پرسیم می گوید:«حرف بزنم که چه شود؟مگر با حرف زدن های من مشکلات فوتبال ایران حل می شود؟»اما احمد رضا حتی اگر کوتاه هم سخن بگوید باز حرف هایش خواندنی است.
بالاخره آی تی سی امیر هم صادر شد.
از این اتفاق خوشحالم.چون امیر از بلاتکیفی در آمد.
همین؟
چه بگویم؟در مورد امیر تا به حال اظهار نظر نکرده ام و از این به بعد هم نمی کنم.
از اینکه بلاتکلیف بود ناراحت بودید؟
یک مشکلاتی پیش آمده بود اما از آقای رویانیان تشکر می کنم که نهایت تلاششان را انجام دادند.سردار روی حرفش ایستاد و کارش را انجام داد.
فکر می کنید امیر شانس بازی کردن در پرسپولیس را دارد؟
من که گفتم دربار امیر اظهار نظر نمی کنم.از خودش بپرسید.دلیلی ندارد که من درباره او و کارهایی که می کند حرف بزنم.
مگر اشکالی دارد؟
بله.چون نه به نفع خودش است و نه درست است که من حرفی بزنم.او شش سال تک و تنها در انگلستان و آمریکا هم فوتبال بازی کرده و هم درس خوانده است.مگر من یا خیلی از فوتبالیست های دیگر ایران پدرمان فوتبالیست بوده؟یا مگر آنها باعث شده اند که به این جا برسیم؟امیر شخصیت مستقلی دارد و بچه با استعدادی است.هر موقع هم که شرایطش فراهم شود خودش حقش را می گیرد.من این حرف ها را قبلا هم زده ام.
اوضاع پرسپولیس را چطور می بینید؟
بالاخره اتفاقاتی افتاده که نفع پرسپولیس نبوده است.آنها نفرات خوبی دارند اما من زیاد در ریز کارها قرار ندارم.نمی دانم مشکل کجاست.فقط می توانم آرزو کنم که پرسپولیس درست شود.
یعنی درست شدنی هست؟
باید همه دست به دست هم بدهند تا پرسپولیس از این بحران خارج شود.البته در نیم فصل دوم اصلا نباید انتظار داشت که پرسپولیس همه مسابقات را ببرد.پرسپولیسی ها می توانند به جام حذفی امید داشته باشند.وضعیت این تیم طوری شده که در آمریکا هم همه به پرسپولیسی ها تیکه می اندازند و با هواداران این تیم شوخی می کنند.هواداران باید صبور باشند.وقتی تیم دچار مشکل می شود نقش هواداران تازه معنی پیدا می کند.هواداران کمک کنند و بازیکنان هم تلاششان را بیشتر کنند تا پرسپولیس بهتر نتیجه بگیرد.
نظر شما در مورد یحیی گل محمدی و انتخاب او به عنوان سرمربی موقت چیست؟
من خوشحال می شوم که می بینم دوستان و همبازی هایم به جایی می رسند.امیدوارم که او در این راه موفق باشد.
چرا این همه از رسانه ها دوری می کنید؟
دلیلی ندارد که من حرف بزنم.آیا با حرف زدن من مشکلات فوتبال حل می شود؟من سرم در زندگی ام است و صحبت کردن درباره هر مسئله ای درست نیست.
فوتبال ایران را تعقیب می کنید؟
هر روز در اینترنت همه چیز را دنبال می کنم.همه روزنامه ها و سایت های خبری را می خوانم.مصاحبه رهبری فرد و پنجعلی را خوانده ام.می دانم در فوتبال ایران چه می گذرد.اخبار پرسپولیس و تیم ملی را می بینم که همه اش با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.آنها آرامش ندارند.حتی استقلالی ها هم که در بالای جدول هستند آرامش ندارند.در این تیم برخی ها ناراحتند.در کل سیستم فوتبال ماهمین است.

ناکامی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی و ...
چرا همه این ها را از من می پرسید؟تیم ملی مسئول دارد،سرمربی دارد و فدراسیون.از همان ها سوال کنید.من فقط نمی دانم حالا هم که عربستان،کره شمالی و بحرین هم در گروهمان نیستند چرا شانس زیادی برای صعود نداریم.امیدوارم در سه بازی آخر اتفاقات خوبی بیفتد تا مردم خوشحال شوند.
از خودتان خبر چندانی نیست.
من هم هستم.بازی های تیم لوس آنجلس بلوز تمام شده است و هنوز فصل جدید شروع نشده.فعلا با دو تا آکادمی کار می کنم و وقت آزاد زیادی ندارم.اینجا همه چیز مرتب و منظم پیش می رود و هیچ حق و حقوقی به تعویق نمی افتد.این طور نیست که قرارداد ببندند و در پایان نصف اش را بدهند!
هنوز هم پسر کلینزمن شاگرد شما است؟
بله و من افتخار می کنم که کلینزمن به من اعتماد دارد.این برای من خیلی ارزشمند است.
چه زمانی به ایران بر می گردید؟
راستش دلم برای ایران تنگ شده.به خصوص برای ماه محرم.در آمریکا جایی که ایرانی ها مراسم عزاداری برپا کرده بودند رفتم اما ایران حال و هوای دیگری دارد.احتمالا تا چند ماه دیگر به ایران می آیم تا خانواده ام را ببینم.
مثل اینکه برای تولد ناصر حجازی هم دسته گل فرستاده بودید.
بله.من به همسرم گفتم که اگر امکانش وجود دارد دسته گلی تهیه کند و به سر مزار ناصرخان ببرد.این تنها کاری بود که می توانستم انجام بدهم.تنها یک چیز خیلی دل من را می سوزاند.آن هم این است تا زمانی که ناصر خان زنده بود همه توی کارش می گذاشتند،به او نامردی می کردند و نارو می زدند اما او آدم صادقی بود.حالا که از این دنیا رفته است همه برایش تولد می گیرند.البته آن هوادارانی که برایش تولد گرفتند واقعا از ته دل حجازی را دوست داشتند اما برخی ها قدرش را نداستند و این اصلا خوب نیست.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش