بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > اینترنت و شبکه INternet & network > اخبار IT

اخبار IT جدیدترین اخبار آی تی در این تالار

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 01-01-2008
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb اخبار موزیلا فایرفاکس ، خبرهای مرورگر فایرفاکس ، اخبار فایرفاکس ، Mozilla Firefox

اخبار موزیلا فایرفاکس ، خبرهای مرورگر فایرفاکس ، اخبار فایرفاکس ، Mozilla Firefox

از چند روز پيش، نسخه بتا 2 فایرفاکس 3 برای دانلود و تست و استفاده کاربران ناشکیبای این مرورگر، گذاشته شده است.
نسخه‌های آلفا و بتای فایرفاکس 3 را تا دیشب تست نکرده بودم، شاید شماهم به خاطر اینکه می‌ترسید، با تست نسخه جدید بسیاری از افزونه‌های خود را از دست بدهید و یا به علت اینکه هنوز به پایداری کامل نسخه‌های آزمایشی اعتماد ندارید، مثل من فایرفاکس 3 را تست نکرده باشید و تنها در وبلاگ‌های مختلف از خصوصیات فایرفاکس 3 خوانده باشید.
اگر می‌خواهید ویژگی‌های فایرفاکس 3 را تست کنید و در عین حال خدشه‌ای به فایرفاکس فعلی‌تان وارد نیاید، چاره کار بسیار ساده است:
نسخه پرتابل فایرفاکس را با خیال راحت دانلود کنید! توجه داشته باشید که نسخه پرتابل فایرفاکس به طور هم‌زمان با نسخه معمولی آن اجرا نمی‌شود، پس باید نخست نسخه معمولی را ببندید و بعد فایرفاکس پرتابل 3 بتای 2 را تست کنید.
تست چند دقیقه‌ای فایرفاکس نسخه جدید من را بسیار مشتاق کرد هر چه زودتر از فایرفاکس 2 به فایرفاکس 3 مهاجرت کنم، چرا که:
- زوم کردن در فایرفاکس نسخه جدید خیلی از بهتر از فایرفاکس 2 است. با گرفتن دکمه‌های ctrl و +، روی «تمام صفحه» زوم می‌شود.
- وعده داده شده فایرفاکس جدید کمتر رم سیستم را مصرف کند. خدا کند که در فایرفاکس جدید دیگر شاهد این به اعتقاد من بزرگ‌ترین نقص فایرفاکس نباشیم.
- بوک‌مارک کردن در فایرفاکس 3، خیلی راحت است، در نوار آدرس ستاره‌ای دیده می‌شود، روی آن کلیک می‌کنیم تا سایت مورد نظر بوک‌مارک شود، حتی می‌توانیم برای هر صفحه تگ یا برچسب هم بگذاریم که این ویژگی، کار پیدا کردن صفحات را خیلی پیشرفته‌تر می‌کند:

- اما یکی از ویژگی‌های خوب دیگر نسخه 3 فایرفاکس این است که با تایپ کردن قسمتی از آدرس یا نام یک سایت، آدرس کامل صفحه به شما پیشنهاد می‌شود. تصویر زیر را ببینید:

- این هم اسکرین‌شاتی از مدیریت‌کننده دانلود نسخه جدید فایرفاکس:

اینها تغییرات ظاهری بودند که در نگاه اول به چشم می‌آمدند، در اینجا می‌توانید پیشرفت‌های این نسخه فایرفاکس را دقیق‌تر مطالعه کنید.

اخبار موزیلا فایرفاکس ، خبرهای مرورگر فایرفاکس ، اخبار فایرفاکس ، Mozilla Firefox

ویرایش توسط مهدی : 05-26-2012 در ساعت 04:54 PM دلیل: اصلاح کلی عنوان تاپیک

برچسب ها
mozilla firefox, فایرفاکس, موزیلا فایرفاکس, مرورگر فایرفاکس, اخبار

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش