بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-27-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض هدید فیفا موثر بود، شیلی در جام جهانی 2010 حضور خواهد داشت

تهدید فیفا موثر بود، شیلی در جام جهانی 2010 حضور خواهد داشت

دیگر خطری متوجه تیم ملی شیلی برای حضور در جام جهانی نیست

سایت گل- براساس خبری که ساعاتی پیش منتشر شده بود، پس از اینکه تیم باشگاهی رانخرس شیلی برای فرار از سقوط به دسته پایین تر، به دادگاه شکایت کرده بود، تیم ملی این کشور در آستانه محرومیت از جام جهانی قرار گرفت.

دخالت نهادهای دولتی در امور فدراسیون های فوتبال چندان مورد پسند فیفا نیست، به همین دلیل به فدراسیون فوتبال شیلی هشدار داده شد که ظرف مدت 72 ساعت باشگاه رانخرز را متقاعد سازد تا شکایتش را از دادگاه پس بگیرد. این التیماتوم کافی بود تا مسئولان تیم رانخرس از شکایت شان صرف نظر کنند.

کریستین اره را، رئیس باشگاه رانخرس گفت:" بعد از ورود فیفا به این موضوع، از من خواسته شد تا شکایت مان را از دادگاه پس بگیریم تا باشگاه بیش از این متضرر نشود."

تلاش تیم رانخرس برای باقی ماندن در رقابت های لیگ دسته اول شیلی، اولین حضور شیلی در رقابت های جام جهانی بعد از 12 سال را به خطر انداخته بود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-30-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کاسیاس: نتیجه بازی عادلانه نیست

ا
یکر کاسیاس، دروازه‌بان تیم رئال بعد از شکست 1-0 تیم‌اش مقابل بارسا گفته که تیم‌اش مستحق تساوی بود.

کاسیاس می‌گوید که تیم‌اش در نیمه اول فرصت‌های گل‌زنی داشته، اما ضربه آبراهیموویچ که تنها گل بازی را در پی داشت واقعا ضربه‌ی بی‌نظیری بوده است. او به چنل پلاس گفته «فرصت‌های زیادی داشتیم، مخصوصا در نیمه اول از طرف رونالدو اما در انتها کم آوردیم. نتیجه بازی ناعادلانه است. ما مستحق تساوی بودیم. آن‌ها هم با شوت نهایی آبرا از فرصت‌هاشان استفاده کردند.» این دروازه‌بان از بازی تیم‌اش راضی نیست و بعد از بازی گفته که تنها نتیجه‌ی بازی است که اهمیت دارد و حالا بارسا است که صدرنشین جدول لیگ برتر اسپانیا شده. «تنها چیزی که برای من مهمه بردن مسابقات است، اما حالا آن‌ها هستند که جلو افتاده‌اند و دارند از آینه جلو به ما که عقب مانده‌ایم، نگاه می‌کنند
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-30-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آبراهیموویچ: باید از آلوس تشکر کنید

مهاجم تیم بارسا از هم‌تیمی‌اش، دانیل آلوس، به خاطر مشارکت‌اش در تک گل بازی بارسا/ رئال در استودیوم نو کمپ بسیار تشکر کرد.

لحظات اندکی از حضور زلاتان در بازی می‌گذشت که آلوس پاس بسیار تمیزی برای او فرستاد و او با گذر از ایکر کاسیاس توانست گل خود را به ثمر برساند. آبرا به نقل AS بعد از بازی گفته «باید از دنی [آلوس] تشکر کرد که چنین پاس درجه یکی به وسط زمین فرستاد.» آبرا به جای آنری به زمین آمد و چهار دقیقه بعد گل خود را به ثمر رساند. او از این پیروزی که باعث شد بارسا در لیگ برتر اسپانیا دوباره صدرنشین شود، بسیار خوشحال است و هم چنین از این که بعد از مصدومیت دوباره به زمین بازگشته احساس خوبی دارد. «خیلی خوشحالم. ده روز بود که بازی نکرده بودم و در حال حاضر پای چپم خیلی بهتر است.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-30-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

وقتی بادامکی نامبروان می شود

بازوبند کاپیتانی نماد یک باشگاه است و از ارزش و ارج و قرب بالایی برخوردار است و این بازوبند به هر کسی داده نمی شود.

سایت گل- در بعضی باشگاهها بعضی از شماره ها هم مانند بازوبند کاپیتانی از قداست برخوردارند و به هر بازیکنی داده نمی شوند. در پرسپولیس شماره 7 که متعلق به علی پروین بوده چنین حالتی را دارد. در این تیم بازیکنی وجود دارد که هر دوی این ها را داشته یعنی هم پیراهن شماره 7 را در برهه ای تصاحب کرده و هم بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته. احتمالا در ذهنتان به دنبال یک بازیکن بزرگ می گردید اما راه دوری نروید که بازیکن مورد نظر حسین بادامکی است!

پس از اخراج شیث در بازی مقابل سپاهان این بازیکن بازوبند را به بازوبست تا در چنین بازی حساسی سردسته سرخها باشد. این که حسین بادامکی با تکیه بر کدام توانایی و عملکردی چنین افتخاراتی را بدست آورده بر ما هم پوشیده است. یکبار دیگر بازی پرسپولیس مقابل سپاهان را نگاه کنید. جالب است. کاپیتان پرسپولیس حتی از یک استپ توپ ساده یا دادن پاس درست هم عاجز بود و برای گرفتن توپ حریف هم راهی به جز خطا کردن نداشت. در تیمی که شیث رضایی کاپیتانش است و بعد از اخراج آن را پرت می کند و پرافتخارترین بازیکنش حسین بادامکی است نمی شود بدنبال اقتدار گشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-30-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تقدیر خیری،بازی نکردن مقابل استقلال

شاهین خیری با دریافت کارت زرد در بازی مقابل پرسپولیس بازی مقابل آبی پوشان پایتخت را از دست داد.

سایت گل- خیری در فصل های گذشته هم شرایط مشابهی داشت و در اکثر بازیهای تیمش مقابل استقلال غایب بود. این مساله باعث شده بود تا شایعاتی شکل بگیرد که او به خاطر رابطه بسیار خوبش با امیر قلعه نویی نمی خواهد مقابل او به میدان برود. حال که قلعه نویی در استقلال نیست و این بازیکن باز هم برای این بازی سه اخطاره شده است دیگر حرف و حدیثی پشت سر او وجود نخواهد داشت و به نظر می رسد در تقدیر او بازی مقابل استقلال نوشته نشده است!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-01-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

غلامپور: شکست سپاهان با رحمتي مزه ديگري دارد
بهزادغلامپور، مربي دروازه بانهاي تيم فوتبال استقلال معتقد است شرايط آبي پوشان خوب است و اين تيم مي تواند سپاهان را شکست دهد.

* گفته مي شود در رختکن استقلال بعد از بازي با پيکان با مرفاوي درگيري لفظي داشتيد، صحت دارد؟
** نه، چه کسي گفته است؟ من بين 2 نيمه مي خواستم ايشان را آرام کنم، البته مرفاوي هم رفته بود تا بازيکنان را آرام کند. به نظر شما من کار بدي کردم؟!
* مرفاوي به اعضاي کادر فني اولتيماتوم داده تا ديگر کسي لب خط نيايد؟
** اين هم از آن حرفهاست! خود من که تا به حال کنار زمين نمي آمدم. اينها کار حاشيه سازان است که مي خواهند به استقلال لطمه بزنند.
* وضعيت مصدوميت محمدي چگونه است؟
** مشکل خاصي نيست. او با ساير نفرات تمرين مي کند.
* اين روزها شايعه مصدوميت مهدي رحمتي به گوش مي رسد. شما در جريان آسيب ديدگي او هستيد؟
** ما در جريان نيستيم. به نوبه خود دوست داريم رحمتي در بازي حضور داشته باشد. او دروازه بان اول تيم ملي مي باشد و با حضور او ديدار جذابتر مي شود. شکست سپاهان با رحمتي مزه ديگري دارد.

ميثاق و چسب روي شکم!
ميثاق معمارزاده که پس از دريافت کارت زرد از داور بازي پيراهنش را عوض کرد با چسبي روي شکمش درون دروازه ايستاد. دليل اين چسب زدن چه بوده است؟
با توجه به اينکه ميثاق معمارزاده از پيراهن فصل گذشته اش استفاده کرده بود و روي آن پيراهن آرم اسپانسر فصل گذشته وجود داشت اين دروازه بان مجبور شد از چسب استفاده کند تا نام اسپانسر مشخص نشود.
طبق قوانين فيفا اگر معمارزاده با پيراهن اسپانسر فصل گذشته درون دروازه قرار مي گرفت اسپانسر حال حاضر اين تيم مي توانست از او شکايت کرده و اين بازيکن جريمه مي شد.

اولتيماتوم مديرروستا به مهاجمان
صابر ميرقرباني و هادي اصغري، دو مهاجم پاس همدان هستند که به دليل پاس ندادن از دست هم دلخور هستند.
هادي اصغري معتقد است ميرقرباني در هيچ شرايطي حاضر به پاس دادن نيست و ترجيح مي دهد همه توپها را خودش به سمت دروازه شليک کند.
به همين دليل او هم تصميم گرفت به ميرقرباني پاس ندهد و اين موضوع مشکلاتي را در خط حمله پاس ايجاد کرده است.
در بازي پاس مقابل تراکتورسازي در چند صحنه موقعيتهايي به وجود آمد که اين دو مهاجم مي توانستند به هم پاس بدهند، اما از اين کار خودداري کردند و به بازيکنان ديگري پاس دادند.
اولتيماتوم مدير روستا باعث شده اين دو مهاجم در تمرينات همکاري بيشتري را با يکديگر انجام دهند، اما همچنان با هم صحبت نمي کنند.

پايان محروميت مولايي
با اعلام رأي کميسيون بدوي دوپينگ فدراسيون فوتبال، بازيکن تيم سپاهان اصفهان مي تواند به طور رسمي فعاليت خود را پس از طي کردن 2 سال محروميت آغاز کند.
پس از درخواست علي مولايي، بازيکن وقت تيم مس کرمان مبني بر اصلاح تاريخ شروع محروميت،کميسيون بدوي پس از بررسي با استناد به بند يک ماده 53 آيين نامه کنترل دوپينگ فيفا، تاريخ شروع محروميت 2 ساله وي از تاريخ سوم دي ماه سال 86 به تاريخ 10 آذر سال 86 تغيير يافته و با اين اوصاف بر اساس تاريخ جديد، زمان پايان محروميت بازيکن نامبرده 10 آذر سال 88 است.

تلفن همراه قطبي
تلفن همراه افشين قطبي همچنان قطع است. اين قطعي در حدود 3 هفته پيش اتفاق افتاده و هنوز کسي پيگير اين مسأله نيست. البته حسن اين مسأله اين است که قطبي کوچکترين مزاحمي ندارد و در نهايت سکوت به تمرکز روي موضوع تيم ملي مشغول است.

آبي هاي اهواز بدون ميداوودي در مشهد
تيم فوتبال استقلال اهواز پس از برد مقابل استيل آذين؛ در هفته هجدهم در غياب دو بازيکن تيمش به مصاف تيم ابومسلم مي رود.ميلاد ميداوودي و حسين ماهيني دو تن از بهترين بازيکنان استقلال اهواز به دليل محروميت در ديدار حساس با ابومسلم در آغاز نيم فصل تيمشان را همراهي نخواهند کرد.

احضار مسؤولان استقلال به کميته انضباطي
به دليل تخلفات تماشاگران و اعضاي کادر فني تيم فوتبال استقلال تهران کميته انضباطي اعضاي کادرفني اين تيم را احضار کرد.به گزارش ايسنا، با توجه به بروز تخلفات تماشاگران و تعدادي از کادرفني تيم استقلال در ديدار با تيم پيکان قزوين، عبدالصمد مرفاوي سرمربي تيم، مجيد پورسيف، رئيس کانون هواداران، غلامحسين مظلومي سرپرست تيم و بهزاد غلامپور مربي دروازه بانهاي استقلال براي اداي توضيحاتي بايد سه شنبه 17 آذر درکميته انضباطي حاضر باشند.

بازيکن جديد پيام: استخاره کردم و به مشهد آمدم
بازيکن جديد پيام خراسان رضوي گفت: استخاره کردم و به مشهد آمدم.
مرتضي هاشمي زاده اظهار داشت: علاوه بر تيم پيام دو پيشنهاد ديگر هم داشتم، اما استخاره کردم و به مشهد آمدم و در حال حاضر با قراردادي دو ساله در خدمت تيم پيام هستم.وي افزود: پيش از اين سه سال در سپاهان، دو سال در استقلال، يک سال در استيل آذين و در سه بازي به صورت قرضي براي پاس اراک، حضور داشتم.
هاشمي زاده در خصوص ميزان شناخت خود از پيام عنوان کرد: از زماني که داريوش يزداني، محمد خرمگاه و احمد مؤمن زاده در پيام توپ مي زدند، اين تيم را مي شناختم و در گذشته با پيراهن عقاب مقابل اين تيم بازي کردم و مي دانم پيام تيمي خوب و مردمي است که تماشاچيان خونگرمي دارد.

رضايي: بخواهند به تيم ملي برمي گردم
مدافع تيم فوتبال الاهلي قطر با بيان اينکه از نظر بدني و فني در شرايط مطلوبي قرار دارد، گفت: اگر مربيان تيم ملي بخواهند، مي توانم بارديگر در خدمت تيم ملي باشم.
رحمان رضايي با بيان اينکه انتظار دارد کادر فني تيم ملي با حضور در قطر بازيهاي وي را تماشا کنند تا آمادگي اش را در زمين مسابقه و به صورت عملي به آنها ثابت کند، در مورد وضعيت کنوني تيم ملي اظهار داشت: من تصور مي کنم قطبي توان لازم را براي هدايت بهتر تيم ملي دارد، اما مشکل تيم ملي، نداشتن ليدر و رهبر در پستهاي مختلف است که بتواند در شرايط مختلف به موفقيت تيم کمک کند.

امروز و درديداري معوقه برگزار مي شود ؛ پيام فارس مقابل پيام خراسان
در حالي که باشگاه پيام در هفته هاي اول ليگ دسته اول با حکم فدراسيون در تعليق به سرمي برد، اجازه بازي در سه بازي هفته هاي اول تا سوم را به دست نياورد تا انجام اين سه ديدار به تاريخ ديگري موکول شود.
امروز و بنا بر اعلام فدراسيون فوتبال ديدار معوقه هفته اول پيام خراسان و پيام مخابرات فارس در مشهد برگزار خواهد شد.
در اين ديدار که از ساعت 14 و در ورزشگاه تختي مشهد انجام خواهد شد، سبزپوشان مشهدي اين فرصت را دارند تا با پيروزي احتمالي 10 امتيازي شده و خود را تا رتبه پنجم جدول رده بندي بالا بکشند.

کمالوند: جاسم بايد اخلاقش را درست کند
سرمربي تراکتورسازي از دست جاسم کرار و غيبت او به بهانه مصدوميت در اردوي کيش و بازگشت دير هنگامش به تبريز عصباني است.
فراز کمالوند در اين مورد مي گويد: بحث مربيگري و معلمي بحث جاذبه است نه بحث دافعه. درست است که من از دست جاسم خيلي عصباني بودم، اما اين بازيکن مشکلاتي دارد که من به عنوان مربي تيم بايد به او در حل مشکلاتش کمک کنم و بعضي وقتها تنبيه نتيجه اي نمي دهد.
البته باشگاه هنوز در مورد اين بازيکن تصميمي نگرفته است، اما با توجه به اينکه بقيه بازيکنان عراقي ليگ هم با اين مشکل مواجه بودند و دير به تيمهايشان ملحق شدند، شرايط جاسم را درک خواهيم کرد.

بازيکنان 1530 دقيقه اي
با پايان نيم فصل اول ليگ برتر نهم، فقط 8 بازيکن موفق به حضور در تمام دقايق بازيهاي ليگ برتر شدند.
اين بازيکنان در تمام 1530 دقيقه اين فصل بازي کرده اند:ميرهاني هاشمي و مصطفي صبري(سپاسي) ابراهيم کريمي (راه آهن) شاهين خيري(سپاهان) محمد صلصالي(ذوب آهن) پژمان منتظري(استقلال) مهدي محمدي(استيل آذين) پيروز قرباني(مس).
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-02-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation راه اندازی تلفن سامانه پرسپوليس و استقلال در روز عيد غدير

در روز عيد غدير خم تلفن سامانه باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال راه‌اندازي مي‌شود.
از مدتي قبل دو باشگاه پرسپوليس و استقلال به دنبال تاسيس تلفن سامانه براي هواداران خود بودند تا علاقه مندان اين دو تيم با عضويت در سايت هواداري از خدمات آن استفاده كنند و منبع درآمدي براي دو باشگاه باشد.
در همين راستا به گفته هادي مباشري؛ مسئول كميته پشتيباني باشگاه استقلال ،قرار است يكشنبه آينده يعني روز عيد غدير يا فرداي اين روز تلفن سامانه دو باشگاه پرسپوليس و استقلال افتتاح شود. سايت هواداري دو تيم در راستاي اين افتتاح نيز آغاز به كار مي كند.
مراسم افتتاحيه با حضور مديران عامل دو باشگاه برگزار مي شود. دفاتر دو باشگاه در يك ساختمان در دو طبقه مجزا است.
هواداران دو تيم با تماس با تلفني كه شماره آن بعدا اعلام خواهد شد مي توانند عضو سايت هواداري شوند و سپس با صدور كارت مي توانند از خدماتي كه به آنها ارائه مي شود استفاده كنند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-02-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيام، پيام را برد!
تيم پيام خراسان رضوي در ديدار معوقه هفته اول رقابت هاي ليگ دسته اول کشور، برابر پيام مخابرات فارس پيروز شد. در اين ديدار که در مشهد برگزار شد، حميد مروي در دقيقه 44 از روي نقطه پنالتي تک گل بازي را به سود سبزپوشان به ثمر رساند. علي حنطه سرمربي پيام خراسان در پايان بازي حاضر به گفتگو نشد اما جعفر فتاحي سرمربي مخابرات فارس پس از شکست تيمش مقابل پيام گفت: شکست در اين بازي حق ما نبود و مي توانستيم پيروز شويم.

کرانچار: کاشاني هيچ اولتيماتومي به من نداده است
سرمربي پرسپوليس گفت: حبيب کاشاني به من اولتيماتوم نداده است.زلاتکو کرانچار در حاشيه تمرين پرسپوليس درباره ديدار با حبيب کاشاني عنوان کرد: پس از هر بازي با کاشاني جلسه اي برگزار مي کنيم و مسائل فني را مورد ارزيابي قرار مي دهيم.کاشاني هيچ اولتيماتومي به من نداده است و فقط در خصوص نکات تاکتيکي و فني بازي صحبت کرديم.کرانچار در خصوص اخراج وسلي برزيليا تأکيد کرد: وسلي غيبت طولاني داشت و طبق قرارداد، اين بازيکن به علت عدم اطلاع رساني قراردادش با باشگاه فسخ شد. بازيکن بايد به تعهدات خود پايبند باشد و در صورت بروز مشکل هم بايد با باشگاه در ارتباط باشد. من حق را به باشگاه مي دهم و از تصميم آنها پيروي خواهم کرد.

کاشاني: سعيدلو به دنبال وارد کردن خون تازه به ورزش ايران است
مشاور عالي رئيس سازمان تربيت بدني گفت: علي سعيدلو به دنبال وارد کردن خون تازه به ورزش ايران است.حبيب کاشاني اظهار داشت: تغيير و تحولات در مديريت ورزش کشور فرصت مغتنمي براي پيشرفت و حرکت رو به جلوست. تا آنجا که مي دانم علي سعيدلو بنا به استفاده از افراد با تجربه و دانشگاهي در بدنه ورزش، تأکيد به دانش محوري در سازمان تربيت بدني دارد.

درگيري لفظي مرفاوي با حيراني
در ابتداي تمرين ديروز استقلال، صمد مرفاوي با مدير روابط عمومي باشگاه درگيري لفظي پيدا کرد.ظاهراً اين درگيري به خاطر ناراحتي مرفاوي از حيراني بوده و سرمربي استقلال از مدير روابط عمومي اين باشگاه به خاطر عذرخواهي از عکاسان ورزشي ناراحت شده است.

باقري غايب تمرين پرسپوليس
تمرين صبح ديروز پرسپوليس ساعت 11/30 در زمين شرکت واحد با حضور بازيکنان اصلي و هوار ملا محمد بازيکن غايب چند هفته اخير برگزار شد. بازيکنان ابتدا زير نظر مولايي، تمرين بدنسازي انجام دادند، پس از آن تمرينات کششي و نرمشي برگزار کردند و در آخر نيز عبور از مانع و کار با توپ را در دستور تمرين خود قرار دادند.شيث رضايي در رختکن بود و پس از دقايقي براي انجام تمرين اختصاصي وارد زمين شد و تمرين خود را به صورت انفرادي انجام داد.
کريم باقري تنها غايب تمرين پرسپوليس بود که به دليل مصدوميت نتوانست در کنار ساير سرخپوشان تمرين کند.هوار محمد پيش از تمرين با کرانچار و خوردبين صحبت خصوصي داشت و پس از آن نيز يک ساعت تمرين کرد و سپس به رختکن رفت.

پشت پرده تغيير داور بازي ابومسلم- مس
در هفته هفدهم ليگ برتر قرار بود قضاوت ديدار تيمهاي ابومسلم و مس کرمان به نويد مظفري داده شود، اما در آخرين ساعات محمود رفيعي جانشين او شد.
مسعود عنايت در مصاحبه اي دليل اين مسأله را آمادگي بيشتر رفيعي عنوان کرده بود، اما دليل اين تغيير درگيري نويد مظفري و عنايت بوده است.
به نوشته سايت گل، اين طور که شنيده مي شود، مظفري بعد از اينکه از بازي اش مطلع مي شود، اعتراض کرده و به عنايت مي گويد که بازيهاي پخش مستقيم را به سوگلي هايش مي دهد. همين مسأله باعث دلخوري عنايت مي شود و بازي ابومسلم و مس هم به محمود رفيعي مي رسد.

فتح ا...زاده: جاي واعظ بودم مرفاوي را سرمربي نمي کردم
علي فتح ا...زاده مديرعامل سابق آبي پوشان تهراني هم به صف منتقدان مرفاوي پيوسته و مي گويد: من صادقانه حرف مي زنم. اگر جاي واعظ آشتياني بودم او را سرمربي نمي کردم. البته تأکيد مي کنم که مرفاوي به هيچ عنوان مربي ضعيفي نيست ولي همه مي دانند که براي نشستن روي نيمکت استقلال بايد فاکتورهاي زيادي را در نظر گرفت.

سعيد خاني: خواستيم، توانستيم!
تيم فوتبال ابومسلم پس از قريب به نيم فصل ناکامي، سرانجام طعم برد در ليگ 88 را چشيد تا خط تيره تعداد برد خود را از جدول رده بندي پاک کند و طلسم ناکامي هايش را بشکند.
کاپيتان ابومسلمي ها در خصوص اين برد خانگي توضيح مي دهد: شايد به لحاظ رواني و اينکه بازيهاي زيادي را بدون سه امتياز بيرون آمده بوديم فشار زيادي در بازي با مس به ما وارد شد، اما بازيکنان ما در نهايت خواستند ببريم و ديديد که سرانجام هم توانستيم ببريم.
سعيد خاني از حضور فرهاد کاظمي بر روي سکوها به عنوان يک مهره سنگين براي ابومسلم نام برده و ادامه مي دهد : آقاي کاظمي پيش از شروع بازي آنچه که لازم بود را براي بازيکنان تشريح کرده بو، ضمن اينکه تيم هم پس از اردوي ترکيه به لحاظ روحي متحول شده و توانست با تمام قدرت به جنگ مس برود.
خاني تأکيد کرد: اين هفته ابومسلم بازي آساني برابر استقلال اهواز نخواهد داشت.
وي افزود: همه بچه ها مي دانند که نبايد اين بازي را آسان گرفت. اهوازيها براي گرفتن امتياز به مشهد مي آيند، زيرا خود آنها نيز در حاشيه چندان امني در جدول به سر نمي برند. با سه امتيازي که از اين بازي مي گيريم به دنبال جدا شدن از قعر خواهيم بود تا رفته رفته خود را به ميانه هاي جدول نزديک کنيم.

رحمتي به استقلال مي رسد
عماد رضا و مهدي رحمتي بازيکنان کليدي تيم فوتبال سپاهان با رفع مصدوميت مي توانند اين تيم را در ديدار حساس هفته هجدهم برابر استقلال تهران همراهي کنند.

برهاني نژاد: محمدي تجربه هدايت مس را دارد
مديرعامل باشگاه مس کرمان با دفاع از انتخاب محمدي به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال اين باشگاه گفت: اين مربي تجربه لازم را براي هدايت مس دارد و نگراني در اين زمينه وجود نخواهد داشت.
عبدالرضا برهاني نژاد در مورد جدايي پرويز مظلومي هم خاطرنشان کرد: از شکست مس مقابل استيل آذين به مظلومي مهلت داده شد تا وضعيت تيم بهبود يابد، اما پس از شکست مقابل تيم ته جدولي ابومسلم در نهايت هيأت مديره باشگاه تصميم گرفت مربي را تعويض کند.

عملکرد آماري شجاعي و نکونام
ايراني هاي اوساسونا به جز صحنه گل در بازي مقابل ساراگوسا که با ارسال شجاعي و ضربه سر استادانه نکونام به ثمر رسيد در کل جريان بازي هم عملکرد بسيار خوبي را ارائه دادند.
نکونام در 94 دقيقه حضورش در زمين افزون بر گلي که به ثمر رساند، 25 پاس براي همبازيانش ارسال کرد و 4 ضربه هم به سمت دروازه ساراگوسا زد که يکي از آنها به گل تبديل شد.
شجاعي هم در 85 دقيقه حضورش در زمين علاوه بر پاس گل، 44 پاس به همبازيانش داد و در صدرجدول ارسال کننده هاي موفق پاس اوساسونا در اين بازي قرار گرفت.
مسعود شجاعي و جواد نکونام در پايان بازي از مجله کيکر نمره فوق العاده 2 را دريافت کردند و مشترکاً به عنوان بهترين بازيکنان اوساسونا معرفي شدند.

گلزني مبعلي
هفته هفتم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاههاي امارات با برگزاري دو ديدار پيگيري شد که طي آن تيمهاي النصر و الجزيره برابر حريفان خود به برتري رسيدند. عجمان همچنان روي نوار ناکامي گام برمي دارد.
اين تيم هفته هفتم ليگ برتر امارات را نيز با شکست پشت سرگذاشت تا اوضاع تيم جواد کاظميان بحراني تر از پيش شود.
اين تيم که دوشنبه شب در ورزشگاه راشد بن سعيد ميزبان النصر بود و از جواد کاظميان نيز در ترکيب خود بهره مي برد با 3 گل تن به شکست داد تا همچنان تيم بدون امتياز ليگ برتر امارات باشد.
براي النصر در اين بازي هادف سيف احمد ( 67 )، ايمان مبعلي ( 80 - پنالتي) و علي بوصابون ( 3 + 90 ) گلزني کردند و زمينه ساز صعود اين تيم 9 امتيازي به رده ششم جدول شدند.
اين ششمين گل ايمان مبعلي در فصل جاري ليگ برتر امارات است. در حال حاضر خوزه ساند، مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال العين با 10 گل صدرنشين جدول گلزنان ليگ برتر امارات است.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-02-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation خوزه مورینیو به جای الکس فرگوسن در من یونایتد

خوزه مورینیو به جای الکس فرگوسن در من یونایتد

خبرهای رسیده از انگلستان مبنی بر این است که ممکن است خوزه مورینیو به جای سر الکس فرگوسن سکان شیاطین سرخ را به دست بگیرد.

سایت گل - دیلی میل گزارش می‌دهد که این سرمربی پرتغالی زمانی که فرگوسن بازنشستگی خود را اعلام کند، دوباره به انگلستان و لیگ برتر باز خواهد گشت و منچستر را هدایت خواهد کرد.
مورینیو در منچستر به عنوان اسکاتلندی 67 ساله معروف شده است. فرگوسن گفته بود مادامی که «سلامت‌اش اجازه دهد» در من یونایتد خواهد ماند، اما دیلی میل گزارش داده که ممکن است او تا چند فصل دیگر استعفا دهد. فرگوسن از سال 1986 هدایت منچستر را بر عهده دارد، 12 بار همراه این تیم قهرمان لیگ برتر انگلستان شده است و پنج بار کاپ فیفا را بالا برده و دو بار هم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است.
مورینیو که پیش از این سرمربی چلسی بود، در نخستین حضور خود در چلسی بین سال‌های 2004 تا 2007 سبب شد این تیم برای نخستین بار بعد از 50 سال تیم اول لیگ شود. از سایر موفقیت‌های بزرگ مورینو می‌توان به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا همراه تیم پورتو و قهرمانی لیگ برتر ایتالیا همراه اینتر اشاره کنیم. سرمربی نراتزوری‌ها رابطه‌ی عجیب و پر چالشی با رسانه‌های ایتالیایی دارد و به تازگی نیز گفته بود که احساس می‌کند ایتالیایی‌ها قدرش را نمی‌دانند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-03-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هفته هشتم ليگ دسته اول
ليگ دسته اول باشگاههاي کشور پس از يک هفته وقفه از امروز دوباره از سر گرفته مي شود.
جذاب ترين ديدار روز نخست از هفته هشتم ليگ دسته اول بين تيمهاي مدعي برق شيراز و داماش گيلان در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار خواهد شد. اين دو تيم که از مدعيان جدي صعود به ليگ برتر هستند، در جدالي تعيين کننده براي ايستادن در صدر جدول گروه «ب» با يکديگر روبه رو خواهند شد.
در يکي ديگر از ديدارهاي تعيين کننده اين گروه، نفت تهران در خانه خود از نساجي قائمشهر پذيرايي خواهد کرد. اين دو تيم نيز همچون داماش و برق مدعي صعود به ليگ برتر هستند.
اين رقابتها طي روزهاي جمعه و يکشنبه آينده با برگزاري هفت ديدار از گروه «الف» پيگيري مي شود.
در اين گروه بازي حساس آن چناني برگزار نمي شود، اما مي توان از رويارويي پيام با ايران جوان بوشهر، شهرداري تبريز با مس رفسنجان، داماش لرستان با اتکاي گلستان و صنعت نفت آبادان با شهرک صنعتي کاوه تهران به عنوان ديدارهاي جالب توجه هفته ياد کرد.
برنامه کامل بازيها:
گروه «ب»
پنجشنبه - 88/9/12
* صنعت مهرکام پارس تهران - آلومينيوم هرمزگان
* نفت تهران - نساجي قائمشهر
* فولادنوين اهواز - کوثر لرستان
* برق شيراز - داماش گيلان
* شيرين فراز کرمانشاه - پتروشيمي تبريز
* گسترش فولاد تبريز - مس سرچشمه کرمان
* شن سا اراک - گل گهر سيرجان
گروه «الف»
جمعه - 88/9/13
* شاهين اهواز - تربيت يزد
* داماش لرستان - اتکا گلستان
* شهرداري بندرعباس - سپاهان نوين
يکشنبه - 88/9/15
* شهرداري تبريز - مس رفسنجان
* صنعت نفت آبادان - شهرک صنعتي کاوه تهران
* ايران جوان بوشهر - پيام مشهد
* شموشک نوشهر - پيام مخابرات فارس

ميداوودي در اهواز ماندني شد
با توجه به مطرح شدن سه پشنهاد خارجي براي ميلاد ميداوودي، روز گذشته در باشگاه استقلال اهواز جلسه اي با حضور اين بازيکن و مديرعامل برگزار شد.
حميد رمضاني مدير تيم استقلال درباره اين جلسه گفت: ظاهراً اين بازيکن پيشنهادي از يک تيم هلندي داشته و به صورت مستقيم با وي صحبت شده است. با اين حال در اين جلسه تصميم گيري شد ميداوودي تا پايان فصل در استقلال اهواز بماند.

رکورد روپايي زدن
مهدي حب درويش، روپايي زن مشهور کشورمان با مساعدت فدراسيون فوتبال براي ثبت رکوردش در کتاب گينس به دبي رفته است.
حب درويش که با توپ فوتبال، تنيس، ميني تنيس و پينگ پنگ روپايي مي زند، پيش از اين سفر گفت:«من عاشق روپايي زدن وعاشق هنرنمايي با توپم. مي خواهم براي کسب افتخار براي ايران نام خود را در کتاب رکوردها گينس به ثبت برسانم. مقدمات کار فراهم شده و به زوديدي اگر خدا بخواهد اين اتفاق مي افتد.»
حب درويش درباره يکي از آرزوهايش پس از ثبت رکورد گينس گفت:«مي خواهم به دور دنيا سفر کنم و اين سفر به اين صورت است که همراه با پرچم صلح و دوستي در پايتخت هر کشور 20 کيلومتر روپايي خواهم زد. اميدوارم با توکل بر خدا و دعاي خير مردم بتوانم نام ايران را برقله هاي افتخار بنشانم.»

کارت بازي نيکبخت صادر شد
سازمان ليگ کارت بازي نيکبخت را صادر کرد تا وي بتواند براي استيل آذين در ديدار برابر پاس همدان به ميدان برود.
شيث محروم شد
شيث رضايي که در غياب کريم باقري، کاپيتان پرسپوليس است، به خاطر عدم رعايت حرمت بازوبند کاپيتاني، از سوي کميته انضباطي اين باشگاه به 3 جلسه نيمکت نشيني و پرداخت 5 ميليون تومان جريمه نقدي، محکوم شد. اين تصميم به خاطر پرتاب کردن بازوبند کاپيتاني پرسپوليس بر روي زمين توسط وي که در بازي مقابل سپاهان اصفهان رخ داد، اتخاذ شده است.

مبعلي بهترين گلزن ايراني ليگ امارات
ايمان مبعلي در بازي مقابل عجمان يک گل ديگر به ثمر رساند و شمار گلهاي خود براي النصر را در اين فصل به عدد 6 رساند.
مبعلي با اين تعداد گل پس از پايان هفته هفتم در رده سوم بهترين گلزنان ليگ امارات قرار گرفته است. همچنين در بين بازيکنان ايراني حاضر در ليگ امارات نيز مبعلي بهترين گلزن بوده است.
ايمان مبعلي که پنجمين فصل حضورش در ليگ امارات را سپري مي کند، 20 گل براي الشباب و 7 گل براي الوصل به ثمر رسانده و با اين 6 گل تاکنون 33 گل در ليگ امارات به ثمر رسانده است.
مبعلي در فصل 08 - 2007 براي الشباب 9 گل زد که بيشترين گل وي در يک فصل بوده است و به نظر مي رسد در اين فصل رکورد خود را بشکند.

مهاجم برزيلي در صبا
«اينديگو» نام مهاجم برزيلي جديد صباي قم است که سابقه بازي کردن در سري A را داشته و قراردادش را چند روز پيش با اين تيم ليگ برتري ايران به امضا رسانده است.
صباي قم در حالي اقدام به جذب مهاجم کرده که از مهاجمان خوبي مثل عباس محمدرضايي و فريدون فضلي برخوردار است و جالب اينکه مسؤولان تيم از اعلام عقد قرارداد با اين بازيکن خودداري کرده اند.

الاهلي با رحمان رضايي پيروز شد
هفته نهم مسابقات فوتبال ليگ ستارگان قطر با برگزاري دو بازي به پايان رسيد که طي آن تيم الاهلي با يک گل از سد القطر گذشت و العربي نيز با نتيجه 7 برصفر الشمال را در هم شکست.
الاهلي که از وجود رحمان رضايي در ترکيب خود بهره مي برد، در ورزشگاه جاسم بن حمد ميزبان تيم قطر بود و موفق شد اين تيم را با گل دقيقه 54 مشعل عبدا... از پيش رو بردارد.
اين پيروزي الاهلي را 10 امتيازي کرد و به رده هفتم جدول فرستاد.

گردش مالي ليگ برتر بيش از 200 ميليارد تومان است
عضو هيأت رئيسه فدراسيون فوتبال ايران گفت: طبق برآوردهاي صورت گرفته، گردش مالي ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور بيش از 200 ميليارد تومان است.
ناصر شفق افزود: به طور ميانگين 18 تيم حاضر در ليگ برتر باشگاههاي کشور هر سال بين يک هزار و 500 ميليارد ريال تا دو هزار و 500 ميليارد ريال هزينه مي کنند که اين ارقام بسيار قابل توجه است.
وي اضافه کرد: با توجه به هزينه اين ارقام هنگفت در ليگ برتر، سطح کيفي رقابتها با اين ارقام همخواني ندارد و بي گمان مي توان با همين هزينه ها سطح فني رقابتها را بالا برد.

نکونام: بيشتر از پنج گل براي اوساسونا مي زنم
گل به رئال ساراگوسا دومين گل 3 امتيازي جواد نکونام در اين فصل براي اوساسونا بود. او توانست دوازدهمين گل خود در لاليگا را جشن بگيرد.
نکونام در مورد گلزني اش مي گويد: سالهاست اين گونه گل مي زنم و مي دانم که کجا بايستم تا به راحتي دروازه حريف را باز کنم. تاکنون وقتي توپ ارسال مي شود به مشکل برنخورده ام و دقيقاً جايي قرار مي گيرم که به راحتي بتوانم به توپ ضربه بزنم. مدتها بود که در لاليگا گل نزده بودم و زمانش رسيده بود تا باز هم گلزني کنم.
در بازي با والنسيا اگر مسعود توپ را گل نمي کرد مي توانستم گل بزنم، اما آن گل قسمت مسعود بود و خوشحالم که توانستم باز هم براي اوساسونا مفيد باشم و گلي را براي اين تيم بزنم. در فوتبال برايم چيزي لذت بخش تر از گل زدن نيست و در اين فصل هم تعداد گلهايم را از عدد پنج بالاتر مي برم.

آشوبي: برابر پرسپوليس تيم دست و پا بسته اي نيستيم
هافبک مس کرمان گفت: برابر پرسپوليس حريف دست و پا بسته اي نخواهيم بود.
فرزاد آشوبي اظهار داشت: بازي سختي خارج از خانه داريم و هر دو تيم نيم فصل دوم را با شکست آغاز کرده اند. مس در جدول وضعيت خيلي خوبي ندارد و اميدوارم بتوانيم در اين مسابقه موفق شويم.

کسر قرارداد کرار جاسم
جلسه کميته انضباطي باشگاه تراکتورسازي برگزار و مقرر گرديد 15 درصد از قرارداد سال دوم کرار جاسم مهاجم عراقي اين تيم به دليل غيب غير موجه کسر گردد.کرار جاسم 10 آبان به بهانه رفع مصدوميت خود ايران را ترک کرد و پس از 29 روز غيبت و بي خبري به تبريز بازگشت.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:
جمعه 88/9/13 پرسپوليس - مس کرمان ساعت 15
شنبه 88/9/14 سپاهان - استقلال تهران ساعت 15
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)