بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چلسي خواهان به خدمت گرفتن وين روني شد

سرمربي تيم فوتبال چلسي ابراز اميدواري کرد در صورت جدايي وين روني از منچستريونايتد، اين بازيکن را به خدمت بگيرد.
رونی 24 ساله این روزها در صفحه نخست و آخر تمامی روزنامه‌های انگلیسی حضور دارد چراکه عنوان کرده قرارداد خود را با منچستریونایتد تمدید نخواهد کرد و این در حالی است که قرارداد این بازیکن در فصل آینده به پایان می رسد.
بر پایه گزارش ساکرنت، کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم چلسی تلاش می کند تا این بازیکن را در صورت جدایی از اولدترافورد به خدمت بگیرد.
سرمربی ایتالیایی چلسی در این خصوص اظهار داشت: باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا رونی واقعا می خواهد از منچستریونایتد جدا شود یا نه. چنانچه آنها بخواهند این بازیکن را در فهرست فروش قرار دهند، چلسی و بسیاری دیگر از تیم‌ها حاضر به جذب او هستند.
تیم‌های فوتبال منچسترسیتی، رئال مادرید و بارسلونا هم پیش از این برای به خدمت گرفتن وین رونی وارد عمل شده‌اند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

تمرين ذوب آهن پشت درهاي بسته

تيم فوتبال ذوب آهن دوشنبه شب در ورزشگاه الامير فيصل بن فهد تمرين کرد.

این تمرین بنا به درخواست ابراهیم زاده پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران انجام شد.
ذوب آهن امشب آخرین جلسه تمرین قبل از بازی را در ورزشگاه ملک فهد ریاض و زمین محل انجام مسابقه انجام خواهد داد. طبق هماهنگی انجام شده؛ در 15 دقیقه ابتدایی تمرین امشب ذوب آهن؛ حضور خبرنگاران برای تصویر برداری بلا مانع است اما پس از آن و با ترک محل تمرین از سوی حاضرین؛ تیم ذوب اهن پشت درهای بسته به مرور آخرین تاکتیک های مقابله با الهلال خواهد پرداخت
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ريكارد جانشين احتمالي هوجسن در ليورپول

برخي منابع انگليسي معتقدند در صورت عزل مربي کنوني ليورپول، يک هلندي جانشين خواهد شد.

در شرايطي که روي هاجسون، سرمربي فصل گذشته ليورپول در تابستان سال جاري زمام امور تيم آنفيلدي را پس از ترک رافائل بنيس‌، برعهده گرفت، وي نتوانسته تا به اينجا در ليگ برتر به عملکرد روشني برسد.
اين تيم سرخ‌‌پوش در هشت هفته سپري‌شده به يک برد، 3 تساوي و 4 باخت و 6 امتياز رسيده که همين نتايج ضعيف باعث افت تيم تا رده نوزدهم جدول شده است.
باتوجه به اين وضعيت فشار بر مربي تازه‌وارد افزايش يافته و از گوشه و کنار اخباري مبني بر عزل وي شنيده مي‌شود.
تازه‌ترين اخبار در اين زمينه حکايت از اين نکته دارد که نمايندگان آنفيلدي‌ها با فرانک ريکارد، سرمربي هلندي گالاتاسراي ترکيه باب مذاکره را گشوده‌ان
قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

دايي از اسكورت شدن مجيدي توسط رضايي گلايه دارد

سرپرست تيم پرسپوليس گفت:‌ دايي به عملکرد رضايي در دربي معترض است چراکه اعتقاد دارد او نبايد در صحنه گل استقلال، مجيدي را تا محوطه جريمه اسکورت مي‌کرد.

محمود خوربين اظهار داشت: خوشبختانه هواداران فهيم فوتبال مي‌دانند که اگر گل ما در دقيقه 6 بازي مورد قبول قرار مي‌گرفت ما مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري به استقلال بزنيم و برنده دربي باشيم اما متاسفانه گل ما ناديده گرفته شد.
وي افزود: هواداران به نظر من به حقانيت پرسپوليس پي بردند و مي‌دانند که ما مستحق پيروزي در دربي 69 بوديم.
خوردبين در خصوص آخرين وضعيت شيث رضايي نيز گفت: اين بازيکن اخراج نشده و فقط در اختيار باشگاه قرار گرفته است. بايد در جلسه‌اي تکليف او روشن شود. وقتي که از دايي دليل تصميمش را پرسيدم گفت، چرا بايد فرهاد مجيدي تا محوطه 6 قدم اسکورت شود.
خوردبين خاطرنشان کرد: دايي عقيده دارد که شيث مي‌توانست به هر صورتي که شده مجيدي را متوقف کند تا گل نخوريم حتي اگر از زمين بازي اخراج مي‌شد.

قدیمی 10-19-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سخنراني پيرواني، كريمي و مهدوي‌كيا براي بازيكنان استيل آذين

مربي و دو کاپيتان تيم فوتبال استيل آذين امروز دقايقي براي بازيکنان اين تيم سخنراني کردند.

افشين پيرواني طبق نظر مديران باشگاه، سکان هدايت تيم استيل آذين را بر عهده گرفت و به همين منظور جلسه‌اي با بازيکنان برگزار کرد و در مورد برنامه‌ها و اهدافش براي بازيکنان صحبت کرد.
پيرواني از بازيکنان خواست با همدلي بيشتر همگي دست به دست هم داده تا استيل آذين را با کمک يکديگر به شرايط ايده‌آل برسانند و در مسابقات پيش رو نتايج بهتري کسب کنند.
همچنين علي کريمي و مهدوي کيا هم به عنوان دو کاپيتان و بازيکنان با سابقه دقايقي براي بازيکنان صحبت کردند.
اين تيم در ليگ برتر با 12 امتياز در رده شانزدهم جدول است و روز آينده در جام حذفي ميهمان تيم عمران کيش است.

قدیمی 10-20-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

دو بازيكن تيم ملي فوتبال ساحلي محروم شدند

کميته انضباطي از محروميت دو بازيکن تيم ملي فوتبال ساحلي خبر داد.

محمود ايوبي و فاروق درا جهت ارائه توضيحات در خصوص عدم حضورشان در اردوي تيم ملي فوتبال ساحلي، روز يکشنبه 9 آبان بايد در کميته انضباطي حضور داشته باشند.
همچنين دو بازيکن فوق تا اطلاع ثانوي از هر گونه فعاليت مرتبط با فوتبال و همراهي تيم مربوطه و ساير تيم ها محروم هستند.
قدیمی 10-20-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سايت فيفا:‌ ‌رونالدو و اوزيل چشم‌بسته همديگر را پيدا مي‌كنند

به باور پايگاه خبري فدراسيون جهاني فوتبال دو ستاره تکنيکي پرتغالي و آلماني کهکشاني‌ها "چشم بسته " همديگر را در زمين مسابقه پيدا مي‌کنند.

سايت فيفا در نگاهي به بازي‌هاي انجام گرفته دور سوم ليگ قهرمانان اروپا (8 ديدار شب گذشته) از جدال رئال‌مادريد اسپانيا در ورزشگاه سانتياگو برنابئو برابر آ.ث‌ميلان به عنوان نقطه اوج اين پيکارها ياد کرد.
اين منبع درتحليلي عنوان کرد: رئال به لطف توانايي بالاي تيمي و حضور دو بازيکن تکنيکي توانمند مثل کريس‌رونالدو پرتغالي و مسعود اوزيل آلماني که همديگر را چشم بسته در زمين مسابقه پيدا مي‌کنند، مقابل روسونري‌ها به برتري در همان يک ربع اول بازي رسيد.
ميلاني‌ها در اين بازي ضعف‌هاي آشکاري در خط دفاع داشتند و در اين منقطه آلساندرو نستا، هيچگاه ريتم بازي عادي خود را نيافت. رونالدو با استفاده از يک ضربه ايستگاهي گل خود را به ثمر رساند. آن هم در شرايطي که زلاتان ابراهيموويچ و کلارنس سيدورف براي ميلاني‌ها ديوار دفاعي درست کرده‌ بودند، اما درست ثانيه‌‌هاي پس از اين گل بود که رونالدو از جناح چپ تيمش گريخت توپي را مورب براي اوزيل ارسال کرد که اين آلماني نيز سرضرب آن را به قعر دروازه ميهمانان فرستاد.
از نظر اين سايت اشراف‌زاده‌هاي ميزبان پس از اين دو گل زيبا، صاحب موقعيت‌هاي گل فراوان ديگري نيز شدند که درست استفاده نکردند.

قدیمی 10-20-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

عمران‌زاده: گلزني به دوست هشت‌ساله‌ام خوشحالي ندارد

مدافع تيم فوتبال استقلال ادامه داد: گل زدن به دروازه‌باني که هشت سال دوست من بوده جايي براي خوشحالي نگذاشت.

حنيف عمران‌زاده در خصوص پيروزي پرگل استقلال مقابل پاس و همچنين آخرين روند استقلال در رقابت‌هاي ليگ برتر و جام حذفي صحبت‌هاي زير را مطرح کرد.
* پس از گلي که به پاس دادي‌،‌خوشحالي نکردي دليلش چه بود؟
من دوسال براي اين تيم زحمت کشيدم. مردم نيز از من حمايت کردند. ضمن آنکه دوست صميمي و هشت ساله‌ام در درون دروازه قرار داشت و دليلي نداشت براي گل زدن به او خوشحالي کنم.
* ظاهرا پس از گل با او دست هم دادي؟
بله به سمت او رفتم و بابت گلي که به ثمر رساندم، عذرخواهي کردم.
* ظاهرا پس از دربي استقلال روحيه مضاعفي گرفت،‌درست است؟
تيم ما خيلي دير بسته شد و مدت زيادي براي هماهنگي وجود نداشت. اما مطمئن باشيد اوج‌گيري ما از نيم فصل دوم به بعد واقعي‌تر خواهد شد و اگر بازيکناني مثل هادي شکوري و سيدصالحي اضافه شوند مثل جباري و روانخواه مي‌توانند تاثير گذار باشند.
* عملکرد پاس در مقابل استقلال چه گونه بود؟آيا اين پاس با آن تيم زمان شما تفاوت زيادي داشت؟
تيم آقاي مديرروستا خيلي خوب بود. شايد تنها تفاوت دو تيم را بازيکنان باتجربه‌اي که در زمان ما حضور داشتند بايد بدانيم. در آن زمان سيد محمدعلوي، يدالله اکبري و اصغر طالب‌نسب در تيم ما بودند که در شرايطي که اين تيم به عقب مي‌افتاد بازيکنان را جمع و جور مي‌کردند.
* به نظر تو پاس در پايان فصل چه جايگاهي را کسب خواهد کرد؟
مديرروستا مربي خوبي است ولي در همدان کار بسيار سختي دارد. مطمئن هستم اين تيم مي‌تواند نتيجه بگيرد و اگر بازيکنان اين تيم مثل ابتداي فصل بازي کنند مي‌توانند در پايان ليگ جايگاهي در خور نام همدان را کسب کنند.
* حرف خاصي باقي نمانده؟
از مردم همدان تشکر مي‌کنم که در اين دو روز در مقابل هتل و حتي ورزشگاه من را شرمنده خود کردند.

قدیمی 10-20-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

والدس بازي امشب را از دست داد

دروازه‌بان اول تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا بر اثر ابتلا به يک بيماري ويروسي و تشديد آن در بازي امشب برابر کپنهاک دانمارک حاضر نمي‌شود.

ويکتور والدس از شب گذشته به دليل ابتلا به يک بيماري ويروسي با عوارض حالت تهوع و تب و لرز شديد کمپ اصلي تمرين تيم بارسلونا را ترک کرده و زير نظر پزشکان به سر مي‌برد.
منبع خبري مذکور از احتمال زياد حضور پينتو دروازه‌بان دوم بارسلونا در بازي امشب خبر داده و معتقد اند که والدس به هيچ وجه در شرايط بازي نيست.
سايت رسمي بارسلونا در خبري کوتاه در اين مورد بيماري ويروسي والدس را تاييد اما تاکيد کرده است که اين بيماري هرگز به ساير بازيکنان سرايت نکرده و احتمال بازگشت والدس به تمرينات پيش از بازي وجود دارد.
بارسلونا امشب در ليگ قهرمانان اروپا برابر کپنهاگ صف آرايي مي‌کند.

قدیمی 10-20-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

بازيكن تيم فوتبال اميد در انتظار حل مشكل خروجي

براي اعزام به بازي‌هاي آسيايي گوانگجو تنها چهار بازيکن کاروان فوتبال ايران مجوز خروج از کشور را دريافت نکرده‌اند.

اولين کارواني که قرار است از ايران راهي گوانگجو محل برگزاري بازي هاي آسيايي شود تيم فوتبال اميد است که 12 آبان پرواز دارد.
مسئولان فدراسيون فوتبال با توجه به اينکه اعزام تيم هاي مختلف از سوي کميته ملي المپيک صورت مي گيرد تمامي مدارک لازم براي اعزام تيم را به کميته ملي المپيک تحويل داده اند.
در کاروان ايران احسان حاج صفي، رضا طلبه، محمد صالح خليل آزاد و محمد رشيد مظاهري هنوز مجوز خروجي خود را دريافت نکرده اند.
اين بازيکنان چون مشمول خدمت سربازي هستند براي خارج شدن از ايران بايد مراحلي را طي کنند که هنوز اين مراحل سپري نشده است.
اعضاي تيم اميد از سوم آبان آخرين اردوي پيش از اعزام خود را در هتل المپيک برگزار مي کنند.
ايران روزهاي 17، 19 و 21 آبان بايد مقابل تيم هاي ترکمنستان، بحرين و ويتنام بازي کند.

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)