بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

گوارديولا: خيال درگيري با مورينيو را ندارم

سرمربي بارسلونا شايعه درگيري لفظي با همتاي خود در رئال مادريد را قويا تکذيب کرد.

جوزپه گوارديولا در نشست خبري پس از بازي تيمش برابر رئال ساراگوسا که با پيروزي 2 بر صفر بارسا همراه بود گفت: هرگز خيال درگيري با مورينيو را ندارم و براي شخصيت اين مرد بزرگ احترام زيادي قائل هستم. روزنامه‌ها از رويارويي غيرحرفه‌اي ما لذت مي‌برند اما هرگز به هدفشان نخواهند رسيد چرا که هم من و هم مورينيو تنها به فوتبال فکر مي‌کنيم.
وي ادامه داد: تيم بسيار آماده‌اي داريم و بايد بدانيد که بارسلونا تيمي است براي قهرماني. با وجود مشکلات داخلي که در سطح مديريت اوج گرفته، کار خودمان را انجام مي‌دهيم و شک ندارم که قهرماني در لاليگا را تکرار مي‌کنيم.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/2

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ونگر: وين روني با راه انداختن هياهو، ضمانت گرفت

به باور سرمربي فرانسوي آرسنال، مهاجم منچستر با هياهويي که راه انداخت، در عمل از مسئولان ضمانت‌هاي لازم را گرفته است.

پس از عقد قرارداد جديد وين روني با من‌يونايتد، آرسن ونگر نسبت به اين رويداد واکنش نشان داد. وي گفت: آنچه مسلم است، اينکه بازيکن تيم رقيب با مخالفت‌هايي که هفته گذشته کرد و بعد مذاکرات پنهاني که انجام داد، ضمانت‌هايي که خواهانش بود را گرفت. هرکس مي‌تواند از اين قضيه برداشت خودش را بکند؛ اما واقعيت همين است که گفتم.
اين مربي فرانسوي افزود: از ابتدا تا پايان اين موضوع، برايم حکم يک داستان ساده و معمولي را داشت. وقتي اين موضوع را در تيتر روزنامه‌ها ديدم، مي‌دانستم موضوع چيست و صفحه را ورق مي‌زدم.
مربي 14 سال گذشته لندني‌ها عنوان کرد: مشخص است به اينگونه موضوعات که براي وين روني و باشگاهش اتفاق افتاده، ‌توجهي نداشتم. از اين دست خبرها، همه ساله، همه ماهه و همه هفته براي خيلي از تيم‌ها پيش مي‌آيد که جنبه تکرار پيدا کرده است. ‌اين داستان هم از دسته موضوعات قديمي است که معمولا در همه تيم‌ها به چشم مي‌خورد. هيچ چيز تازه‌اي را در اين بين مشاهده نکردم.
روني 24 ساله که چند فصل است براي شياطين‌سرخ توپ مي‌زند، پس از يک هفته هياهو و اعلام مخالفت با ماندن، روز جمعه در اقدامي عجيب، قراردادش را که تا سال 2012 بود تا سال 2015 تمديد کرد.
اين اتفاق در حالي روي داد که همگان تصور مي‌کردند وي در پايان فصل اقدام به ترک تيم تحت رهبري فرگوسن مي‌کند؛ اما در نهايت موضع و تصميم خود را تغيير داد.

89/8/2
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مديرعامل باشگاه مس کرمان:شکست در جام حذفي را در اصفهان جبران مي کنيم

فتح الله نژاد زماني با اشاره به آمادگي مس براي جبران باخت در جام حذفي گفت: مس کرمان با هدف شکست سپاهان و صعود در جدول ليگ برتر به اصفهان رفته است.

نژاد زمانی اظهارداشت: مس کرمان بعد از شکست مقابل نفت مسجد سلیمان و حذف از رقابتهای جام حذفی طی هفته گذشته تمرینات منسجمی را برگزار کرده است.
وی گفت: بازیکنان و کادر فنی مس مصمم هستند با شکست سپاهان در اصفهان نتیجه قبل را جبران کنند.
مدیرعامل باشگاه مس کرمان خاطرنشان کرد: در این بازی چند بازیکن مس مصدوم هستند و متاسفانه یکی از بازیکنان نیز سه اخطاره است اما به هواداران مس اطمینان می دهم نیمکت ذخیره های مس کرمان توانایی جایگزینی مناسب بازیکنان اصلی را دارد و در این زمینه مشکلی نخواهیم داشت.
وی تیم سپاهان را یکی از تیمهای خوب لیگ برتر دانست و گفت: با این وجود مس روند صعودی خود در لیگ برتر را ادامه می دهد زیرا بازیکنان هم اکنون به انسجام لازم دست یافته اند و پس از اردوی ترکیه با هماهنگی بیشتری نیز در زمین مسابقه حاضر می شوند.
نژاد زمانی خاطرنشان کرد: اکثر امتیازهایی که مس در ابتدای فصل از دست داد به دلیل تساوی در دقایق 85 به بعد بود اما کادر فنی این مشکل تیم را در دو بازی گذشته حل کرده است و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
وی گفت: نمی شود که وقتی تیم می بازد انتقاد کنیم و وقتی تیم برنده می شود نیز انتقاد کنیم و باید در این مواقع تفاوتی وجود داشته باشد.
مدیرعامل باشگاه مس کرمان تصریح کرد: پارسال در همین زمان بازیکنان مس کرمان برای کاپیتان شدن با یکدیگر دعوا داشتند اما امروز به گونه ای برنامه ریزی شده است که بازیکنان تیم کاپیتانی را به هم تعارف می کنند .
مس کرمان و سپاهان اصفهان در چارچوب لیگ برتر فوتبال عصر یکشنبه در اصفهان به مصاف یکدیگر می روند.

89/8/2
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سرمربي والنسيا پس از باخت در هفته‌ي هشتم:مسووليت شكست را مي‌پذيرم

سرمربي والنسيا مسئوليت شکست مقابل مايورکا را پذيرفت.

تيم فوتبال والنسيا که با نتايج خوب در هفته‌هاي نخست لاليگا صدر جدول را از دو تيم مدعي بارسلونا و رئال مادريد گرفته بود، در هفته‌ي هشتم اين رقابت‌ها در ورزشگاه خانگي خود طعم شکست را چشيد تا پيش بيني کارشناسان مبني بر اين که امسال هم يکي از دو تيم بارسلونا و رئال مادريد جام را به خانه خواهند برد به واقعيت نزديک تر شود.
اوناي امري درباره‌ي شکست 2 بر يک مقابل مايورکا عنوان کرد: هفته گذشته گلاسکو را در ليگ قهرمانان در خانه‌اش متوقف کرديم، اما شب گذشته با تغييراتي که به جود آورديم نتوانستيم مقابل مايورکا خوب ظاهر شويم.

امري در ادامه گفت: تغييرات صورت گرفته بيشتر تاکتيکي بود، اما اکنون که شکست خورده‌ايم بايد با احتياط بيشتري درباره‌ي آن صحبت کنيم و به آينده نگاه کنيم.
سرمربي والنسيا با ابراز نارضايتي از عملکرد شاگردانش در ديدار مقابل مايورکا عنوان کرد: تيم ما در تمام بازي‌هاي قبل عملکرد خوبي داشت، غير از اين بازي که خوب کار نکرد. نتوانستيم مايورکا را شکست دهيم و بايد در برنامه‌هايمان بازنگري کنيم تا پيروزي‌هاي هفته‌هاي آغازين را تکرار کنيم.

والنسيا که بعد از شکست مقابل بارسلونا روزهاي خوبي را تجربه نمي کند، هم اکنون در مکان چهارم جدول رده بندي لاليگا قرار گرفته است.
89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

دو مربي خارجي اسبق ايران در جمع 162 مربي برتر فوتبال جهان

دو مربي خارجي اسبق تيم ملي فوتبال ايران در جمع 162 مربي برتر يک دهه اخير جاي گرفتند.

به نقل از فدراسيون بين‌المللي آمار و تاريخ فوتبال جهان، برانکو ايوانکوويچ، سرمربي کروات ايران در سال‌هاي 2003 الي 2006 با کسب 9 امتياز در فهرست مربيان برتر از ابتداي سال 2001 تاکنون در مکان 108 قرار گرفت.
همچنين ميروسلاو بلاژوويچ، سرمربي کروات که در سال‌هاي 2000 الي 2001 تيم ايران را هدايت کرد، با کسب 4 امتياز در مکان 139 جاي گرفته است.
اين دو اکنون در ليگ حرفه‌اي چين مشغول به کار هستند.
نکته قابل تامل در اين ميان، عدم حضور مربيان ايراني در فهرست ياد شده است. اين در حالي است که چهره‌هايي همچون عدنان حمد از عراق با 11 امتياز در رتبه 94، جونگ هون کيم ‌از کره‌شمالي با 6 امتياز در رده 122 و آکيرا نيشرو با 2 امتياز در رده 153 از قاره آسيا در جمع مذکور قرار گرفتند.

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ونگر: آرسنال هم مي‌تواند حقوق 200 هزار پوندي به بازيكنان بپردازد

سرمربي تيم فوتبال آرسنال گفت: در صورتي که وضعيت مالي ما متعادل شود، مي‌توانيم بازيکنان گران‌قيمت با حقوق هفته‌اي 200 هزار پوند را استخدام کنيم.

‌آرسن ونگر اظهار داشت: به باور من پرداخت حقوق هفته‌اي 200 هزار پوند در تيم ما امکان‌پذير است. البته اين موضوع بستگي به شرايط بازار نقل و انتقالات و همچنين تيمي که بازيکن از آن مي‌گيريم دارد. در کنار اين بايد حساب‌هاي مالي‌مان نيز شرايط متعادلي داشته باشند. آن وقت ما هم مي‌توانيم از اينگونه ارقام به عنوان دستمزد پرداخت کنيم.
وي اين صحبت‌ها را در اظهارنظري در مورد پرداخت‌هاي سنگين به بازيکنان در ليگ برتر عنوان کرد.
در تابستان سال جاري منچسترسيتي از ليگ برتر اولين تيمي شد که چنين سطح دستمزدي را حاضر است بابت ستاره‌اي همچون يحيي توره پرداخت کند. برپايه قراردادي که او بست، هافبک 24 ميليون پوندي،‌ قادر است 221 هزار پوند دستمزد خالص دريافت کند.
اين در حالي است که مناسبات مالي حاکم بر تيم لندني اجازه نداده مربي فرانسوي 14 سال گذشته آرسنال بازيکناني با سطح دستمزد بالا استخدام کند.
ونگر ادامه داد:‌ نمي‌توانم بگويم چه زماني اين امکان براي ما فراهم مي‌شود.فقط آن را منوط به زماني مي‌دانم که از لحاظ مالي در بهترين شرايط ممکن باشيم.

89/8/2

قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

هفتمين رويارويي ابراهيم زاده و پرسپوليس

منصور ابراهيم زاده که در 3 فصل اخير هدايت ذوب آهن را بر عهده داشته و با اين تيم بهترين نتايج تاريخ باشگاه را رقم زده است، تاکنون 6 بار به عنوان مربي مقابل سرخپوشان قرار گرفته است.

شاید جالب باشد بدانید که این مربی در فصل 68 و زمانی که 33 ساله بود، با سپاهان در لیگ قدس مقابل پرسپوليس قرار گرفت و در دو بازي يک تساوي و يک شکست بدست اورد. ابراهیم زاده در دو فصل گذشته لیگ برتر نیز با با ذوب آهن 3 تساوي و يک برد مقابل پرسپوليس کسب کرده است و در مجموع 6 بازي مقابل پرسپوليس يک برد، 4 تساوي و يک باخت نصيب منصور ابراهيم زاده شده است. ابراهیم زاده امروز در هفتمین رویارویی اش با پرسپولیس شرایط متفاوتی را تجربه می کند: تیم او به عنوان فینالیست آسیا مقابل پرسپولیسی قرار می گیرد که این روزها وضعیت خوبی را در لیگ برتر ندارد.

89/8/3
قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پيروزي مقابل استقلال دور از دسترس نيست

سرپرست تيم فوتبال راه‌آهن گفت: با نتايجي که در هفته‌هاي اخير کسب کرده‌ايم پيروزي مقابل استقلال دور از دسترس نيست.

علي نيکجو در مورد بازي روز گذشته مقابل پاس همدان و پيروزي 2 بر يک مقابل اين تيم عنوان کرد: در شايستگي‌هاي اصغر مدير‌روستا شکي نيست اما تيم راه‌آهن در ديدار مقابل پاس مستحق کسب پيروزي با گل‌هاي بيشتري بود. در نيمه اول و دوم موقعيت‌هاي خوبي براي گلزني داشتيم و من فکر مي‌کنم بازيکنان ما با درايت تارتار و نتايج کسب شده در هفته‌هاي اخير به خودباوري دست يافته و حالا بدون استرس و با اعتماد‌به‌نفس بالا در ميادين ظاهر مي‌شوند.
نيکجو درباره علل صعود چشمگير راه‌آهن در جدول رده‌بندي گفت: تارتار با تغيير سيستم و کارهاي روحي-رواني و باهوش بالاي خود تيم را از انتهاي جدول رده‌بندي خارج کرده و نشان داده که حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد. بازيکنان راه‌آهن نيز پس از برد مقابل ملوان و تساوي خارج‌ از خانه مقابل ذوب‌آهن به خودباوري بالايي رسيده‌‌اند و توانسته‌‌اند با سه برد متوالي مقابل فولاد، شهرداري تبريز و پاس شايستگي‌‌هاي خود را به اثبات برسانند.
سرپرست راه آهن تصريح کرد: وقتي در 5 بازي 13 امتياز کسب مي‌کنيم توان پيروزي مقابل استقلال را هم داريم و من اميدوارم با تلاش مضاعف مربيان و بازيکنان تيم، شاهد تدوام موفقيت‌هاي تيم راه‌آهن در ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر باشيم.

نيکجو در پايان گفت: تنها مسئله‌اي که نگران آن هستيم حل‌وفصل مشکلات مالي است که با حمايت‌هاي مديريت محترم شرکت راه‌آهن و تلاش مديرعامل و اعضاي هيات مديره باشگاه، اين مشکل نيز به زودي مرتفع خواهد شد.
گفتنی است که ديدار تيم هاي راه آهن و استقلال از هفته دوازدهم جمعه هفته جاري برگزار مي شود.

89/8/3
قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

هافبك تيم استقلال: عليزاده عذرخواهي كرد

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: 'علي عليزاده' بازيکن تيم تراکتورسازي به خاطر اقدامش در بازي روز يکشنبه از من عذرخواهي کرد.
'' فرزاد آشوبي '' با تاکيد بر اين که من با ''علي عليزاده '' درگير نشده ام، يادآور شد: درگيري ما زياد جدي نبود و نمي خواهم در اين مورد زياد صحبت کنم چرا که عليزاده در حين بازي از من عذرخواهي کرد و به اين مسئله خاتمه داد.
وي افزود : در بازي استقلال با تراکتورسازي هر دو تيم براي پيروزي به ميدان آمده بودندو چنان چه بازي هجومي را از دو طرف شاهد بوديم البته تراکتورسازي در نيمه دوم فشار بيشتري براي جبران نتيجه به ما وارد کرد و عملکرد بهتري داشت.
هافبک تيم استقلال با اعلام رضايت از نتيجه به دست آمده ، تاکيد کرد: بازيکنان استقلال با تمام قدرت در ديدار برابر تراکتورسازي حاضر شدند و تصور مي کنم کسب يک امتياز از بازي دشوار روز گذشته برابر خيل هواداران حريف نيز رضايت بخش باشد.
آشوبي همچنين اخراجش از مسابقه توسط داور را سخت گيرانه دانست و افزود: به نظرمن '' محسن ترکي ''‌در نشان دادن کارت زرد دوم سخت گيرانه عمل کرد زيرا من پيش از آن يک اخطار داشتم و علاوه بر آن خطاي انجام شده، ساده بود. با وجود اين تصميم داور کاملا محترم است و اعتراضي به آن ندارم.
وي در ادامه در مورد روند فعلي تيم استقلال گفت: استقلال هفته به هفته بهتر و فاصله ما با صدر جدول کمتر مي شود. رسيدن به صدر جدول و حفظ آن کار ساده اي نيست اما تمام هدف ما در بازي هاي آينده کسب اين عنوان است.
آشوبي خاطرنشان کرد: بازيکنان استقلال تا چند هفته هماهنگي لازم را نداشتند که خوشبختانه اين مسئله به تدريج برطرف شده است. درک متقابل بازيکنان استقلال از نحوه بازي يکديگر کامل و همين امر باعث بهبود کيفيت کارمان شده است.

89/8/3

قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

رونالدو و مسي در لاليگا

مهاجم پرتغالي رئال مادريد با به ثمر رساندن 10 گل در هشت بازي در صدر جدول آقاي گل لاليگا ايستاده است.

تا پايان هفته هشتم لاليگا اسپانيا کريستيانو رونالدو با 10 گل زده در صدر جدول گلزنان لاليگا ايستاده است و نيلمار از ويارئال، ليونل مسي از بارسلونا و گونسالو ايگواين از رئال مادريد هر يک با 5 گل زده و با توجه به ارزش کمتر گل از روي نقطه پنالتي رتبه‌هاي دوم تا چهارم را به خود اختصاص داده‌اند.
داويد ترزگه، روسي و يورنته نيز هريک با 4 گل رتبه‌هاي بعدي را در اختيار دارند.
داويد ويا بازيکن سرشناس بارسلونا نيز با 2 گل زده در رتبه 24 جدول گلزنان ايستاده و اين در حالي است که در ابتداي فصل به هواداران تيمش قول داد با قاطعيت در صدر جدول گلزنان بايستد.
به اين ترتيب کريستيانو رونالدو با تعداد دو برابر گل زده خود بالاتر از ليونل مسي رقيب جدي خود براي فتح پي‌چي‌چي (نشان آقاي گلي در لاليگا) ايستاده است.
يک نظر سنجي در روزنامه مارکا که از صبح امروز در مادريد به صورت سراسري سوال " کداميک بيشتر گل مي‌زنند؟ " را به راي گذاشته در جامعه آماري 6000 نفري نشان از بخت 58 درصدي رونالدو از منظر عموم مردم اسپانيا دارد.
از طرفي کريستيانو رونالدو رکورد رويايي 67 درصد موفقيت در گلزني در هر بازي رونالدو نازاريو بازيکن برزيلي سال‌هاي دور رئال مادريد را شکسته و رکورد 93 درصد گلزني در هر بازي را به نام خود به ثبت رسانده است.

89/8/3

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)