بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-07-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

كفاشيان خبر انتصاب "مايلي كهن را تاييد كرد
منصور ابراهيم زاده مربي تيم ملي فوتبال شد
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

علي كفاشيان از انتخاب مايلي كهن به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال خبر داد.

به گزارش ايسنا پس از پايان نشست امروز كميته تيم‌هاي ملي و مذاكرات نهايي با محمد مايلي كهن وي به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شد.

علي كفاشيان پس از پايان اين نشست در جمع خبرنگاران اين خبر را تاييد كرد.

منصور ابراهيم زاده مربي اسبق تيم ملي فوتبال و سرمربي كنوني تيم ذوب آهن اصفهان به عنوان مربي تيم ملي و دستيار مايلي كهن انتخاب شد.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض در پاسخ به ادعای سرمربی تیم ملی؛استیلی:قطبی را خودم به ایران آوردم

ادعای افشین قطبی در برنامه نود درباره حاشیه ساز بودن دستیاران ایرانی و عدم تمایل او به کار کردن با دستیار ایرانی پیش از همه حساسیت حمید استیلی،سرمربی حال حاضر استیل اذین را برانگیخته است.

سایت گل- استیلی که در اولین سال ورود قطبی به ایران دستیار او بود درباره این اظهارنظر سرمربی تیم ملی می گوید:«مربی بزرگ کسی است که بتواند حاشیه ها را جمع و جور کند و از اظهارنظرهای مخالف نترسد.فکر می کنم من تنها دستیاری هستم که خودم سرمربی را انتخاب کردم.قطبی را خودم به پرسپولیس آوردم و برای همین به رغم وجود برخی اختلاف نظرها تا روز آخر کنار او ماندم.به هرحال همه می دانیم که پرسپولیس تیم پرحاشیه ای است و کسی که مسئولیت این تیم را می پذیرد باید برای مقابله با چنین وضعیتی آماده شده باشد.»

استیلی در عین حال انتخاب دستیار را حق مسلم هر سرمربی می داند و می گوید:«حق با قطبی است.شاید او با دستیاران خارجی راحت تر است اما نباید سایرین را زیر سئوال ببرد.در شرایط فعلی من فکر می کنم مربیان شناخته شده ایرانی هم تمایلی به کار کردن به عنوان دستیار قطبی در تیم ملی نداشته باشند.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 11-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض زنگ خطر براي نمايندگان ايران در ليگ فوتبال قهرمانان آسيا

سازمان ليگ برتر فدراسيون فوتبال اعلام کرد درصورت رعايت نکردن استاندارد هاي لازم در استاديوم باشگاه هاي ايراني حاضر در رقابتهاي آسيايي، احتمال لغو اين بازيها وجود دارد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا به نقل از فدراسيون فوتبال، با ارسال نامه اي از سوي سازمان ليگ به باشگاه هاي حاضر در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا در سال 2010 و با توجه به نزديک شدن زمان بازديد ناظران کنفدراسوين فوتبال آسيا از استاديوم ها، تاکنون از سوي باشگاه مس کرمان درخصوص فرم ارسالي در مورد معرفي استاديوم به Afc هيچ اقدامي صورت نگرفته است و چنانچه اين باشگاه نواقص مربوط به استاديوم را رفع نکند، مسئوليت احتمال لغو بازيهاي ميزباني آن باشگاه در ليگ قهرمانان آسيا به واسطه تامين نشدن شرايط ذکر شده بر عهده آن باشگاه خواهد بود.
باشگاه هاي مس کرمان، ذوب آهن اصفهان، استقلال تهران و سپاهان اصفهان نمايندگان کشورمان در ليگ فوتبال قهرمانان آسيا در سال 2010 هستند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-23-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید قدرت ديروز آسيا، تيم معمولي امروز؛فرياد‌هاي "الله اكبر" اردني‌ها و تحقير فوتبال ايران

قدرت ديروز آسيا، تيم معمولي امروز؛فرياد‌هاي "الله اكبر" اردني‌ها و تحقير فوتبال ايران / مفسر تلويزيون اردن: ايران فاقد برنامه، بي‌روحيه و درهم شكسته بود

يك‌شبه شب براي اردني‌ها يك شب بيادماندني در تاريخ فوتبال اين كشور در رويارويي با تيم ملي فوتبال ايران بود. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گوينده‌ي اردني تلويزيون اين كشور كه از بازي بسيار خوب تيم ملي كشورش در نيمه‌ي دوم به وجد آمده بود و فرصت‌ها يكي پس از ديگري روي دروازه‌ي تيم ملي ايران خلق مي‌شد؛ پس از به ثمر رسيدن گل اردن با فريادهاي "الله اكبر" به استقبال پيروزي تيم ملي اردن رفت. گزارشگر اردني كه به شدت تحت تاثير اين گل و پيروزي تيم ملي كشورش بود، با تحقير فوتبال ايران گفت: مسلسل حملات اردن مستحق بيش از يك گل بود و خدا به فوتبال ايران رحم كرد كه با گل‌هاي بي‌شمار شكست نخورد. وي اضافه كرد: تيم ملي ايران هيچ حرفي براي گفتن در اين بازي نداشت و اسير بازي منظم و با برنامه‌ي تيم ملي اردن شد. وي با تقدير از تماشاگران پرشور اردني كه تيم ملي كشورشان را تا پايان تشويق كردند، تيم ايران را يك تيم معمولي توصيف كرد كه در گذشته يكي از قدرت‌هاي آسيا بوده است. تلويزيون اردن براي حفظ اين پيروزي در دقايق پاياني ديدار از مردم كشورش خواست براي پيروزي تيم ملي اردن دعا كنند. هم‌چنين بلافاصله پس از پايان بازي تلويزيون اردن با پخش آنوس‌هاي تبليغاتي پيروزي تيم ملي اردن بر تيم ملي ايران را يك پيروزي تاريخي و معجزه در اين مرحله‌ي كنوني فوتبال ملي اردن برشمرد و اخبار سراسري شبكه‌ي اول تلويزيون اردن آغاز اخبار خود را به پيروزي تيم ملي اردن اختصاص داد و گويندگان خبر تلويزيون اصلي اردن به يكديگر اين پيروزي را تبريك مي‌گفتند. مفسرين تلويزيون اردن نيز پس از پايان اين ديدار تيم ايران را فاقد برنامه و يك تيم بي‌روحيه و درهم شكسته توصيف كردند كه حرفي براي گفتن نداشت ودر نيمه‌ي دوم مبهوت حملات تيم ملي اردن شده بود. گوينده‌ي اردني چندين بار در طول مسابقه گفت؛ تيم ملي ايران به تساوي نيز دلخوش دارد و آن تيمي نيست كه انتظار مي‌رفت به عنوان يكي از قدرت‌هاي آسيا در برابر تيم ملي اردن قد علم كند. شكست تيم ملي ايران در برابر تيم درجه‌ي سه اردن كه در بازي‌هاي تداركاتي و رسمي يك سال گذشته همواره يك مغلوب بزرگ به شمار مي‌رود، دوشنبه بازتاب گسترده‌اي در مطبوعات اردن داشته است. مطبوعات و رسانه‌هاي اين كشور با تبريك به مقامات سلطنتي حاكم بر اردن آن را يك پيروزي تاريخي توصيف مي‌كنند. يادآور مي‌شود، يك‌شنبه شب تلويزيون اردن ذوق زده و هيجان‌زده از اين پيروزي به پخش سرودهاي ملي اين كشور پرداخت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-23-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید حمله مازیار ناظمی به افشین قطبی

حمله مازیار ناظمی به افشین قطبی

ورزش > فوتبال داخلی - مازیار ناظمی در وبلاگ خود نوشت:
باخت تحقیر امیز تیم ملی مقابل اردن ، موضوعی است که قطبی باید پاسخگوی ان باشد ، تکنیک های تبلیغاتی وعده و وعید ... دیگر اثر ندارد ، اقای قطبی شنیده که ما با این کلمات دچار خلسه ورزشی ! می شویم ولی دیگه نه اینقدر ! ادعای بزرگ ایشان مبنی بر قهرمانی در جام ملتهای آسیا ، فقط فرصت سوزی برای فوتبال ایران و سهم گیری قطبی از گرده این فوتبال است ، مسایلی که ایشان یاداوری میکنند مثل نیامدن تیمهای بزرگ و نبود برخی امکانات و ... که اظهر من الشمس است و نیازی نیست که حتما سرمربی تیم ملی باشی تا این موارد را بدانی ! آقای قطبی حتما مطالعه لازم را روی شرایط تیم ملی داشته و این مسئولیت را قبول کرده است ... به نظرم کمیته فنی فدراسیون فوتبال در جلسه ای اضطراری با قطبی برنامه های او را بررسی و در صورت نیاز تا فرصت از دست نرفته ، برای هدایت تیم ملی فکر بکری بکند ، هر چند شنیده ام در طبقات فدراسیون فوتبال ، زمزمه تغییر به سمت اتاق آقای رئیس در حرکت است
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-24-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید تلاش برای سرنگونی مخالفان تلویزیونی منشور

برنامه ورزش از نگاه دو این هفته نیز به روال همیشگی روی آنتن خواهد رفت.

سایت گل- دعوت از سه مربی منشوری به برنامه ورزش از نگاه دو خشم فدراسیون فوتبال را برانگیخت و کار تا آنجا پیش رفت که خبر از واگذاری قریب الوقوع این برنامه به یک گروه جدید سر زبان ها افتاد.اما يكي از دست‌اندركاران اين برنامه به‌شدت ماجرا را تكذيب مي‌كند و مي‌گويد:« ما براي 52 برنامه با صدا و سيما قرارداد داريم و آخرين برنامه مان هم در ابتداي شهريورماه سال آينده روي آنتن خواهد رفت. هيچگونه جابه‌جايي دركار نيست و ما مشغول آماده‌سازي برنامه اين هفته‌مان هستيم. اگر قرار به ايجاد تغييري دربرنامه بود بايد نامه‌اي به دست ما مي‌رسيد اما تا اين لحظه كه با شما صحبت مي‌كنم هيچ خبر خاصي نيست و مدیر شبکه هم از تهیه کننده فعلی برنامه حمایت کرده است.ما در حال حاضر مشغول سازماندهی برنامه هفته آینده هستیم و مطمئن باشید برنامه با همان شکل و شمایل سابق روی آنتن خواهد رفت.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-25-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض باشگاه سپاهان از همه ایرانیان و هواداران فوتبال آسیا سپاسگزاری کرد

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در اطلاعیه ای از همه ایرانیان و هواداران فوتبال آسیا که در نظر سنجی سایتAFC ، هادی عقیلی را به عنوان بازیکن برتر سال آسیا انتخاب نمودند سپاسگزاری کرد.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با صدور بیانیه‌ای از تمام هواداران فوتبال ایران که تلاش کردند زمینه انتخاب هادی عقیلی را از طریق شرکت در نظرسنجی بهترین بازیکن آسیا را فراهم کنند تشکر کرد.

در متن بیانیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خطاب به مردم ایران آمده است:" از همه هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ، ایرانیان عزیز و فوتبال دوستان قاره بزرگ آسیا که صمیمانه با هادی همراه و همصدا شدند و به عنوان هواداران و عاشقان همیشگی فوتبال ، عقیلی را به عنوان ستاره برتر آسیا انتخاب نمودند قدردانی و سپاسگزاری می‌کنیم و مسروریم که این مدافع تیم ملی و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با وجود روزهای تلخی که بر فوتبال ملی‌مان گذشت و می گذرد که قطعا این ناکامی‌ها شانس وی را برای احراز عنوان مرد سال کاهش می‌داد بازهم توانست در میان 4 بازیکن برتر اسیا کاندیدای عنوان بهترین در قاره باشد.

همچنین محمدرضا ساکت مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و هادی عقیلی در نامه‌ای مشترک با سپاس از ای اف سی و هواداران فوتبال ایران و آسیا در سراسر دنیا به سبب نگاه ویژه‌ای که به نماینده فوتبال ایران ابراز داشتند، انتخاب یاسوهیتو اندو بازیکن گامبا اوزاکا ژاپن را به عنوان مرد سال آسیا و فدراسیون و تیم ملی فوتبال کره جنوبی را به عنوان فدراسیون برتر و همچنین سایر کسانی که در این فستیوال بزرگ حائز عنوان بهترین شدند را تبریک گفتند."
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-25-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض یادداشت ویژه: 10 مشکل با جایزه بهترین بازیکن سال آسیا

یاسوهیتو اندو به عنوان بهترین بازیکن سال 2009 آسیا انتخاب شد اما آیا واقعا شایسته این انتخاب بود. جان دردن، سردبیر بخش آسیای سایت گل، دلایلش را در مورد مخالفت با این انتخاب بیان کرده است.

سایت گل- از سال 2005 که سایت گل راه اندازی شد، تنها یکی از بهترین بازیکنان انتخابی Afc به عنوان بهترین بازیکن سال، قابل قبول بود و همواره مکانیزم این انتخاب مورد مناقشه بسیار بوده است.

همه کارها با نمره دادن انجام می شود. بازیکنانی که به عنوان بهترین بازیکن مسابقه در بعضی از بازی های خاص انتخاب می شوند (امسال این بازی ها شامل : بازی های مقدماتی جام جهانی 2010، مقدماتی جام ملت های 2011، جام قهرمانان آسیا و Afc کاپ بود) این امتیازات را به دست می آورند و در پایان، بازیکنی که بیشترین امتیاز را جمع کرد، به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب می شود. روشی ساده که Afc، آن را علمی و شفاف توصیف می کند.

اما 10 دلیل وجود دارد که چرا این مکانیزم به درستی عمل نمی کند.

1- بهترین بازیکنان معمولا این عنوان را به دست نمی آورند:

از سال 2005 شاید تنها یک بازیکن شایستگی کسب این عنوان را داشت. شاید بتوان از انتخاب یاسر القحطانی در سال 2007 دفاع کرد اما در مورد انتخاب یاسوهیتو اندو نمی توان این کار را انجام داد.

2- نادیده گرفتن عملکرد بازیکنان در لیگ های داخلی

اینکه عملکرد بازیکنان در لیگ های داخلی هیچ تاثیری در این انتخاب ندارد، مشکل ساز است. بازیکنان تنها با چند بازی در Afc کاپ یا بازی های مقدماتی المپیک در بین نامزد ها قرار می گیرند بدون اینکه عملکرد آنها در لیگ داخلی مدنظرقرار بگیرد.

3- برابر نبودن بازی های انتخابی

بازیکنان از فرصت های برابری برخوردار نیستند. عراق، عربستان و کره جنوبی در جام ملت های سال 2007 به ترتیب اول تا سوم شدند و به طور اتوماتیک به جام ملتهای 2011 راه پیدا کردند. این مسئله موجب شد تا بازیکنان این کشورها در رقابت های مقدماتی جام ملتها حضور نداشته باشند و از بازیهای کمتری برای کسب امتیاز برخوردار باشند. در سال 2009، بازی های مقدماتی جام ملت های آسیا در کنار مقدماتی جام جهانی، از بازیهای مهمی بود که بازیکنان فرصت جمع آوری امتیاز داشتند.

4- سیستم امتیازدهی ناکارآمد است

با سیستم فعلی، هت تریک کردن در فینال جام باشگاه های آسیا، تفاوتی با انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین در کسل کننده ترین بازی مرحله گروهی ندارد. این یکی از بزرگترین ضعف هایی است که هرکسی که در متن فوتبال باشد، آن را درک می کند.

5- برنامه زمانی می تواند بهتر باشد

چرا جشن اهدا جوایز در پایان سال برگزار نمی شود؟ تفاوت زمانی با سایر نقاط دنیا، موجب می شود که پوشش رسانه ای مراسم به خوبی صورت نگیرد. اهدا جوایز در شب شلوغ لیگ قهرمانان اروپا و یک هفته پیش از قرعه کشی جام جهانی، موجب شد که این مراسم کمتر مورد توجه قرار بگیرد.

6- بهترین های آسیا سهمی از این افتخار ندارند

انتخاب براساس معیارهای فعلی به این معناست که لژیونرهای آسیایی روی کاغذ شانس بردن این عنوان را دارند اما در عمل کار بسیار دشواری در پیش دارند. فرقی نمی کند که با این سیستم موافق باشید یا خیر. به هر حال تایید می کنید که بازیکنانی مانند پارک جی سونگ، شونسوکه ناکامورا و جواد نکونام شانس چندانی برای به دست آوردن این عنوان ندارند. این بازیکنان زحمت زیادی برای ارائه تصویری بهتر از فوتبال آسیا می کشند اما با وجود این سیستم، هرگز قدر نخواهند دید.

7- این جایزه نفرین شده است

بازیکنانی که این جام را به دست می آورند، معمولا نمایش های ضعیفی در فصول بعد دارند. هیچ کدام از برندگان این عنوان از سال 2005 به بعد، پس از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن آسیا به افتخار قابل ذکری نرسیدند. اندو باید هوشیار باشد!

8- جای خالی شور و احساس

شاید سیستم امتیاز دهی فعلی که توسط ناظران Afc صورت می گیرد، شفاف باشد اما روشی بدون روح و هیجان برای انتخاب بهترین بازیکن سال است.

9- مشکل حضور

این مراسم پرتوجه ترین مراسم Afc است و قابل درک است که آنها نمی خواهند بازیکنی که نمی تواند در این مراسم شرکت کند، برنده این جایزه باشد. این مهمترین مراسم سال فوتبال آسیاست و مثلا علی کریمی نمی تواند جایزه نکونام را از طرف او دریافت کند و نکونام نیز از اسپانیا یک پیام ویدئویی ارسال کند. اما با این وجود، اگر برنامه ریزی و تلاش بیشتری صورت بگیرد، بازیکنان بیشتری می توانند در این مراسم حضور داشته باشند.

10- خالی از جذابیت

سیستم بی نقصی وجود ندارد. بازیکنانی که در سایر قاره ها به عنوان بهترین بازیکن انتخاب می شوند نیز مورد قبول همه نیستند. اما درحالی که در قاره های دیگر در مورد بهترین بازیکن بحث می شود، ما اینجا در مورد سیستم انتخاب صحبت می کنیم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-25-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض ورزشگاه آزادي تهران نهمين ورزشگاه بزرگ فوتبال دنيا برگزيده شد

به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، ورزشگاه آزادي با داشتن گنجايش رسمي بالغ بر 90 هزار نفر تماشاگر، ميزبان تماشاگراني هم اندازه با ورزشگاه ويمبلي لندن است.

اين سايت در گزارش خود عنوان كرد: در ابتداي دهه 70 ميلادي اين ورزشگاه ساخته شده و به مرحله بهره برداري رسيد كه ابتدا ميزبان پيكارهاي آسيايي تهران شد و بعد در اختيار تيم‌هاي باشگاهي همچون استقلال و پرسپوليس تهران جهت انجام مسابقات خانگي قرار گرفت.

در اين گزارش عنوان شده ورزشگاه آزادي در سال 2003 تحت مرمت و بازسازي قرار گرفت تا همچنان برگزار كننده مسابقات مهم داخلي و ملي شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-25-2009
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ممنون از اطلاعات خوبت ...میشه بگی اولین ورزشگاه چه ورزشگاهیه؟

and the roads becomes my bride

ویرایش توسط SHeRvin : 11-25-2009 در ساعت 05:20 PM
پاسخ

برچسب ها
تيم ملي

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)