بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-30-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

ملي پوشان امشب تهران را ترک مي کنند

تيم ملي فوتبال کشورمان به منظور برگزاري ديدار دوستانه با تيم هاي ملي چين و کره جنوبي ،امشب ساعت 22:45 تهران را ترک کردند.

ازسوی افشین قطبی ، ۲۵ بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند تا به چین و کره جنوبی به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی به چین و کره جنوبی اعزام شوند.

دروازه بانان:سید مهدی رحمتی، ابراهیم میرزاپور، علیرضا حقیقی

مدافعان:خسرو حیدری، هاشم بیگ زاده، هادی عقیلی، محمد نصرتی، سیدجلال حسینی، حنیف عمران زاده، احسان حاج صفی، حسن اشجاری

هافبک ها:آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مسعود شجاعی، پژمان نوری، فرزاد آشوبی، ایمان مبعلی، محمد نوری، میلاد زنیدپور

مهاجمان: محمدرضا خلعتبری، غلامرضا رضایی ، هادی نوروزی، کریم انصاریفرد، محمد غلامی، مهرداد اولادی.

گفتنی است، تیم ملی ایران پس از برگزاری تمرینات خود زیر نظر کادر فنی مورخ 12/6/89 راس ساعت 19:35 به وقت محلی و راس ساعت 16:00 به وقت تهران به مصاف تیم ملی چین می رود.
همچنین؛ تیم ملی ایران پس از برگزاری دیدار دوستانه خود با چین به کشور کره جنوبی سفر کرده و در تاریخ 16/6/89 راس ساعت 20:00 به وقت محلی و راس ساعت 15:30 به وقت تهران به مصاف تیم کره جنوبی می روند.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-31-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb 2 آزمون سخت برای مردان قطبی

تیم ملی ایران به چین سفر کرد. تمرینات تیم ملی که در روزهای گذشته در کمپ تیم‌های ملی شروع شده بود، صبح و عصر هم برگزار شد و تیم ملی ساعت 22:45 ایران را به مقصد چین ترک کرد تا برای برگزاری دو مسابقه تدارکاتی با چین و کره‌جنوبی آماده شود

در جریان تمرین تیم ملی زانوی ایمان مبعلی آسیب دید و به تشخیص پزشک تیم ملی به تمرین ادامه نداد. اما مهم‌ترین اتفاق این تمرین حضور رئیس فدراسیون فوتبال در کمپ تیم‌های ملی بود. این اتفاق در اردوی قبلی تیم ملی هم رخ داده بود؛ درست بعد از اینکه رئیس سازمان تربیت بدنی در مصاحبه‌ای توقعات از تیم ملی را بالا برده و گفته بود که این تیم باید قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.
این موضوع ظاهرا باعث نگرانی رئیس فدراسیون شده بود و علی کفاشیان با حضور در تمرین تیم ملی به بازیکنان متذکر شده بود که موفقیت در جام ملت‌های آسیا اهمیت ویژه‌ای دارد. علی کفاشیان دیروز هم به جام ملت‌های آسیا اشاره کرد و اینکه بازیکنان تیم ملی باید هر چه توان دارند برای موفقیت تیم ملی انجام دهند.

رئیس فدراسیون گفت: «من به شما دست مریزاد می‌گویم و می‌بینم که چه تمرینات سختی را انجام می‌دهید. با همین تمرینات و فشردگی لیگ شاهد هستم که برای موفقیت تیم ملی تلاش می‌کنید.» او که حرف‌های زیادی با ملی‌پوشان داشت، صحبت اصلی خود را در میانه صحبت‌هایش به زبان آورد:
«می‌دانید که نمی‌شود همه شرایط را یک‌جا فراهم کرد. در طول مسیر مشکلات هم هست اما بدانید که نگاه ما طولانی است. اگر شما سختی‌ها را می‌بینید برای شادی ملت تلاش کنید. دعا می‌کنم که در این سفر سلامت بروید. برای ما مهم این است که تیم به‌خوبی جمع شده است و اراده کرده‌اید که با قدرت به جام ملت‌های آسیا بروید. باید ذهنیت‌های منفی را کنار گذاشت.»
اگر تیم ملی در جام ملت‌های آسیا به قهرمانی دست نیابد، معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار علی کفاشیان خواهد بود؛ چه او و چه افشین قطبی.

ضعف دفاع و خط حمله
افشین قطبی با رضایت کامل ناشی از پیروزی تیم ملی مقابل ارمنستان در اندیشه 2 مسابقه دوستانه با تیم‌های آسیایی است. البته به تیمی که چندی‌پیش در ایروان به پیروزی رسید، انتقادهای بسیاری شد؛ از جمله آن، ضعف خط دفاعی بود که به راحتی به مهاجمان حریف اجازه خودنمایی می‌داد.

همچنین ضعف در گلزنی تیم‌ملی که زدن 3 گل توسط 2 مدافع تیم ملی نشان از این موضوع داشت. سرمربی تیم ملی البته اشاره‌ای به این موضوع ندارد و خود را مربی موفقی عنوان می‌کند. او می‌گوید: «تیم ملی در 7 بازی گذشته خود شکست نخورده، این درحالی است که از 21 بازی انجام شده درزمان من 15 بازی را در خارج از خانه برگزار کرده‌ایم.»

تیم ملی نسبت به مسابقه با ارمنستان دچار تغییرات شده است. آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی که در این مسابقه حضور نداشتند، حالا در چین و کره‌جنوبی می‌توانند برای تیم ملی به میدان بروند. البته به انتخاب تیموریان برای این دو مسابقه انتقادهایی شد؛ اینکه او در حال حاضر عضو هیچ تیمی نیست و قطبی در پاسخ به این انتقادها می‌گوید: «درست است که این بازیکن درحال حاضر تیم ندارد اما هر وقت به تیم ملی دعوت شده از بهترین‌ها بوده است. تیموریان یکی از بازیکنان اصلی و تاثیر‌گذار تیم ملی است.»

اما بازگشت مسعود شجاعی به تیم ملی هم عجیب بود. سرمربی تیم ملی درباره این بازیکن چنین توضیح می‌دهد: «شجاعی بازیکن خوبی است و ما به او نیاز داریم. به‌طور حتم دردور جدید به او توجه بیشتری خواهیم کرد. او جوان است و مصاحبه هایش علیه خودم را به حساب جوانی‌اش می‌گذارم اما، به‌طور حتم از این پس هربازیکنی علیه کادر فنی و تیم ملی مصاحبه داشته باشد به تیم ملی دعوت نخواهد شد.»
حضور این دو بازیکن در اردوی تیم ملی بدون تردید ترکیب خط میانی را در چین و کره‌جنوبی دگرگون خواهد کرد. اگر تیموریان هافبک تدافعی است که می‌تواند به تقویت خط دفاع کمک کند، شجاعی هم می‌تواند به تهاجمی شدن خط حمله کمک کند.

جمعه؛ روز بازی با چین
تیم ملی جمعه در نخستین مسابقه تدارکاتی به مصاف چین می‌رود. تیمی که نسبت به کره‌جنوبی ضعیف‌تر است و حریف آسان تیم ملی در این اردو خواهد بود. سرمربی تیم‌ملی اما چنین نظری ندارد: «تیم ملی چین قبل از جام جهانی آفریقای جنوبی تیم ملی فرانسه و کره‌جنوبی را شکست داده و به همین دلیل مقابل این تیم کار سختی خواهیم داشت.»

با همه اینها، تیم ملی 16 شهریور به مصاف کره‌جنوبی می‌رود و این مسابقه سخت تیم‌ملی به حساب می‌آید. ظاهرا کره‌جنوبی با 6 لژیونر خود با تیم ملی بازی می‌کند؛ موضوعی که اهمیت این مسابقه دوستانه را بیشتر می‌کند و مردان قطبی هم می‌توانند در این بازی محک جدی بخورند.
شاید این مسابقه بتواند ضعف‌های تیم ملی را به افشین قطبی یادآور شود. سرمربی تیم ملی درباره این مسابقه می‌گوید: «کره‌جنوبی یکی از تیم‌های آماده جام جهانی 2010 بود. آنها بسیار آماده هستند.» او درباره وضعیت تیم ملی نیز می‌گوید: «کادر فنی تیم ملی تقریبا به اسکلت اصلی تیم دست پیدا کرده است اما هنوز در‌های تیم‌ملی برای بازیکنان مستعد حضور در تیم ملی باز است.»

افشین قطبی معتقد است که چین و کره‌جنوبی می‌توانند حریف تدارکاتی مناسبی برای تیم ملی ایران پیش از جام ملت‌های آسیا باشند: «کارشناسان و اهالی فوتبال درخصوص انتخاب‌های من برای تیم ملی دیدگاه‌ها و نظرات مختلفی دارند اما، اطمینان می‌دهم که با این نفرات پس از 35 سال قهرمان جام ملت‌ها خواهیم شد.»

تیم ملی اما قبل از حضور در جام ملت‌های آسیا بازی‌های غرب آسیا را پیش رو دارد. اسامی نفرات تیم ملی در اردوی چین و کره‌جنوبی در تازه‌ترین فهرست تیم ملی 25 بازیکن به اردو فراخوانده شدند و از بین این نفرات 23نفر به چین سفر کردند.

اسامی ملی‌پوشان به این ترتیب است:
دروازه‌بانان: مهدی رحمتی، ابراهیم میرزاپور، علیرضا حقیقی.
مدافعان: خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده، هادی عقیلی، محمد نصرتی، سیدجلال حسینی، حنیف عمران زاده، احسان حاج‌صفی، حسن اشجاری
هافبک ها: آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مسعود شجاعی، پژمان نوری، فرزاد آشوبی، ایمان مبعلی، محمد نوری، میلاد زنیدپور
مهاجمان: محمدرضا خلعتبری، غلامرضا رضایی، هادی نوروزی، کریم انصاری فرد، محمد غلامی، مهرداد اولادی

منبع: همشهری آنلاین
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تیم ملی ایران برای بازی با چین و کره‌جنوبی از ایران رفت

آیا افشین قطبی به تهران برمی‌گردد؟

بسیاری از منتقدان تیم ملی فوتبال معتقدند اگر در این دو بازی که در آستانه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شود سرمربی تیم ملی نتواند نمایش قانع‌کننده‌ای را به نمایش بگذارد دوباره به مشکل خواهد خورد و باید فضایی انتقادی را تحمل کند، چه بسا در این برهه با خطر برکناری هم رو به رو شود.

شبکه ایران - تیم ملی فوتبال کشورمان به منظور برگزاری دیدار دوستانه با تیم‌های ملی چین و کره جنوبی ،امشب ساعت 22:45 تهران را ترک می‌کند. تیم ملی ایران پس از برگزاری تمرینات خود زیر نظر کادر فنی امشب راهی چین خواهد شد و روز جمعه راس ساعت 19:35 به وقت محلی و راس ساعت 16:00 به وقت تهران به مصاف تیم ملی چین می‌روند.

تیم ملی ایران پس از برگزاری دیدار دوستانه خود با چین به کشور کره جنوبی سفر کرده و در تاریخ سه شنبه هفته آینده راس ساعت 20:00 به وقت محلی و راس ساعت 15:30 به وقت تهران به مصاف تیم کره جنوبی می‌روند.

هفته گذشته، ازسوی افشین قطبی، ۲۵ بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند تا به چین و کره جنوبی به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی به چین و کره جنوبی اعزام شوند. در بین بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی افراد زیر حضور دارند:
دروازه‌بانان:سید مهدی رحمتی، ابراهیم میرزاپور، علیرضا حقیقی،
مدافعان:خسرو حیدری، هاشم بیگ زاده، هادی عقیلی، محمد نصرتی، سیدجلال حسینی، حنیف عمران زاده، احسان حاج صفی، حسن اشجاری،
هافبک ها:آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مسعود شجاعی، پژمان نوری، فرزاد آشوبی، ایمان مبعلی، محمد نوری، میلاد زنیدپور،
مهاجمان: محمدرضا خلعتبری، غلامرضا رضایی ، هادی نوروزی، کریم انصاریفرد، محمد غلامی، مهرداد اولادی.

نکته جالب اینجاست تیم ملی کره جنوبی با 14 لژیونر خود به مصاف ایران می‌آید که این کار دردسرهای قطبی را افزایش می‌دهد،سرمربی تیم ملی کره جنوبی برای بازی دوستانه با ایران 23 بازیکن را به اردوی تیم ملی این کشور دعوت کرد که در بین بازیکنان دعوت شده نام دو بازیکن جدید به چشم می‌خورد که سابقه بازی ملی ندارند.

سوک هیون جون بازیکن 19 ساله تیم آژاکس هلند یکی از این بازیکنان جدید است. در لیست نفرات کره جنوبی، 14 بازیکن لژیونر حضور دارند که 6 نفر آنها در باشگاههای اروپایی بازی می کنند. اسامی نفرات دعوت شده از سوی چو کوانگ رائه برای بازی دوستانه 16 شهریور مقابل ایران عبارتست از:

دروازه‌بانان:یونگ سونگ ریونگ( سئونگنام) کیم یونگ کوانگ( اولسان)،مدافعان: چوی هیو جین(اف سی سئول) هونگ جئونگ هو(جیجو یونایتد) کیم جو یونگ(جیونگنام) چو یونگ هیونگ(الریان قطر) لی یونگ پیو(الهلال عربستان) لی جونگ سو(السد قطر) چا دو ری(سلتیک اسکاتلند)کواک تائه وی(کیوتو ژاپن) کیم یونگ وون(توکیو ژاپن) پارک جو هو(جوبیلو ایواتا ژاپن)،هافبک‌ها: پارک جی سونگ(منچستر یونایتد) کی سونگ یونگ(سلتیک اسکاتلند) لی چونگ یونگ(بولتون واندرز) کیم بو کیونگ( اویتا ژاپن) یوون بیت گارام(جیونگنام) کیم دو هیون(سوون سامسونگ) کیم جونگ وو(گوانگجو)،مهاجمان: پارک چو یونگ(موناکو) سوک هیون جون(آژاکس) چو یونگ چئول(نیگاتا ژاپن) یئوم کی هیون(سوون سامسونگ)

از سویی دیگر ، سرمربی تیم چین 26 بازیکن را برای بازی دوستانه مقابل ایران به اردوی تیم ملی دعوت کرد.در لیست نفرات دعوت شده فقط یک بازیکن شاغل در لیگ های خارجی دیده می‌شود و بقیه بازیکنان از لیگ چین انتخاب شده‌اند. تیم‌های ملی ایران و چین روز 12 شهریور در شهر ژنگژو یک بازی دوستانه انجام می‌دهند.

اسامی نفرات دعوت شده از سو گائو بونگهو به شرح زیر است:دروازه‌بانان: یانگ ژی(بیجینگ گوان) ژنگ چنگ(هنان) گوان ژن(جیانگ سو)مدافعان:سان ژیانگ(گوانژو) دو وی(هانگژو گرین تاون) رونگ هائو(هانگژو گرین تاون) ژائو پنگ(هنان) ژانگ لینپنگ(شانگهای ایست آسیا) وانگ کیانگ(چانگشا) هه یانگ(تیانجین) فنگ ژیائوتینگ(چونبوک کره جنوبی)هافبک‌ها: ژائو هایبین(شاندونگ) ژائو ژوری(شانژی) یانگ هائو(بیجینگ گوان) یو های(شانژی) دنگ ژئوژیانگ(شاندونگ) چن تائو(تیانجین) لیو جیان(چانگشا) یو هانچائو(لیائونینگ) یو تائو(شانگهای شنهوا) یان ژیانچوانگ(بیجینگ گوان) فنگ رنلیانگ(شانگهای شنهوا)مهاجمان: کو بو(شانژای) گائو لین(گوانگژو) یانگ ژو(لیائونینگ) تان یانگ(هانگژو گرین تاون)

بسیاری از منتقدان تیم ملی فوتبال معتقدند اگر در این دو بازی که در آستانه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شود سرمربی تیم ملی نتواند نمایش قانع‌کننده‌ای را به نمایش بگذارد دوباره به مشکل خواهد خورد و باید فضایی انتقادی را تحمل کند، چه بسا در این برهه با خطر برکناری هم رو به رو شود چون مسوولان فوتبال ایران نشان دادند طاقت زیادی برای شنیدن انتقادات تند عادت ندارند و ممکن است این بار در صورت ناکامی افشین قطبی چتذ حمایتی خود را از سو او بردارند.به همین دلیل منتقدان قطبی این سفر چند روزه را به سفر مرگ و زندگی قطبی تعبیر می‌کنند.

به عقیده شما آیا او به تهران برمی‌گردد یا از سئول به مقصد نامعلومی می‌رود؟

منبع:شبكه ايران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-31-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حرفهاي صريح قطبي درباره مجيدي ، استقلال ، ميداوودي ، شجاعي ، ميرزاپور و تيم ملي - باشخصيتها ملي پوش مي شوند

قطبي در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاري فرانسه كه چه قولي به مردم ايران مي‌دهيد گفت: هدف ما خيلي ساده است. ما مي‌خواهيم تيمي داشته باشيم كه مي‌تواند به فينال جام ملت هاي آسيا برود. اين خبرنگار گفت: اين هدف شماست اما قولتان چيست؟ كه قطبي گفت: سعي مي‌كنم در ايران قولي ندهم. آدم وقتي قولي مي‌دهد بايد شرايط تحت كنترلش باشد. وقتي من نمي‌توانم همه چيز را تحت كنترل داشته باشيم قولي نمي‌دهم.

سايت گل – افشين قطبي امروز بعد از ظهر در كنفرانس مطبوعاتي به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد. آم چه كه مي خوانيد روايت سايت گل از اين جلسه است كه قطبي با صراحت در آن صحبت كرده است:

به اين آمار توجه كنيد
پس از راه‌نيافتن به جام جهاني وظيفه ما ساختن تيمي خوب براي حضور در جام ملت‌هاي آسياست تا پس از 35 سال بتوانيم قهرماني را از آن خود كنيم. ما در اين مدت بازي‌هاي سختي را بيرون از خانه انجام داديم كه متاسفانه در رسانه‌ها به آن پرداخته نشد.ما 7 بازي بدون باخت را پشت سر گذاشته‌ايم كه 6 تاي آنها بيرون از خانه بوده‌اند. ما در همين بازي‌ها 4 بار به پيروزي رسيده‌ايم كه 3 برد ما خارج از خانه بوده است.
ما در مسير درستي قرار داريم و از زماني كه من سرمربي تيم ملي ايران هستم با حساب بازي برابر اندونزي 21 مسابقه مي‌گذرد. ما 15 بار خارج از خانه بازي كرده‌ايم و در فوتبال بين‌المللي پيروزي در خارج از خانه سخت است و مشكلات مختلف خود را دارد. با اين همه تيم ما نشان داد كه بيرون از خانه اعتماد به نفس بيشتري دارد. ما در جام ملت‌هاي آسيا بايد همين كار را انجام بدهيم.

همه بازيكنان خسته اند
به خاطر شلوغي تقويم ليگ برتر و بازي‌هاي فشرده تيم‌ها سطح كيفي مسابقه‌ها تا حدودي پايين آمده است. بازيكنان بايد هر هفته دو بازي را انجام بدهند و اين خستگي آنها را در پي دارد. ضمن آن كه اين بازي‌ها در شهرها با مسافت‌هاي طولاني انجام مي‌شود و باعث خستگي بيشتر و كيفيت پايين بازي‌ها مي‌شود. بايد به مربيان باشگاهي به خاطر استفاده از بازيكنان بيشتر تبريك بگويم.
آنها در رقابت‌هاي مختلف بيش از 11 بازيكن را به كار گرفته‌اند و اين نتيجه مثبتي دارد. اين روش باعث مي‌شود تا بازيكنان جوان هم فرصت بازي داشته باشند و از آسيب ديدگي بازيكنان پيشگيري شود. با تقويت تيم ها آنها هم‌چنين مي‌توانند نتايج بهتري را به دست بياورند.

20 ساعت پرواز در انتظار ماست
ما در حال حاضر با مشكل خستگي بازيكنان روبرو هستيم و در يك روز و نيم آينده در تهران بايد با انجام تمرين‌هاي ريكاوري خستگي بازيكنان را برطرف كرده و آنها را به آمادگي برگردانيم. ما در روزهاي آينده كار مشكلي را در پيش داريم. بايد با سه پرواز و سفري طولاني كه بيشتر از 20 ساعت طول مي‌كشد به چين برويم و در 72 ساعت تيم را آماده بازي با چين بكنيم. پس از آن هم بايد به كره جنوبي برويم.
با همه اين مشكلات و سختي ها بازيكنان نشان داده‌اند كه با روحيه دوستي و همدلي مي‌توانند اين كار سخت را انجام بدهند. خودشان را نشان داده و ما هم آموزش خوب براي ساخت تيم ملي داشتيم.

چه كسي تحمل زندگي جمعي 41 روزه را دارد؟
تقريبا به تيم و ساختار اصلي مورد نظرم مي‌رسم، با اين همه قلب و درهاي تيم ملي همواره باز است و در دعوت از بازيكنان مورد نظر به ملاك‌هاي فني از جمله تكنيك فردي و آمادگي جسمي بازيكنان و همچنين شخصيت ملي آنها توجه مي‌كنيم. براي من شخصيت ملي بازيكن و روحيه اي كه دارد بسيار مهم است. رفتار و اخلاق يك بازيكن در تيم ملي با اهميت است. ما در جام ملت‌ها بايد 41 روز مثل خانواده زندگي كنيم. بازيكن‌ها بايد بدانند چطور رفتار كنند. ما 4 بازي دوستانه و 6 بازي مهم را در جام ملت‌هاي آسيا پيش رو داريم و بايد ملي فكر كنيم.

خوشحالم كه ميرزاپور در تيم ملي است
انتخاب‌هاي من ملي است، من بايد سه گلر را به جام ملت‌ها ببرم. رحمتي دروازه ‌بان شماره يك من و يكي از بهترين‌هاي آسياست. سعي مي‌كنم در مدت باقي‌مانده به او اعتماد به نفس بدهم. از ميان دروازه‌بان‌هاي دوم و سوم هم يكي بايد با تجربه باشد و ميرزاپور از نظر تجربه يكي از بهترين‌ها است. او 70 بازي ملي در كارنامه دارد و از نظر بدني هم يكي از بهترين‌ها در اردوهاي ملي است. دروازه‌باني با چربي زير 7 درصد و تجربه‌ و شخصيت خوب خود، هر بار به تيم ملي مي‌آيد با خود فضاي مثبتي را ايجاد مي‌كند. ما برخلاف احساسات هواداران و خبرنگاران تنها به بازي‌هاي خوب يا بد او در باشگاه نگاه نمي‌كنيم. ما به او به عنوان گلر دوم نظر داريم و مي‌تواند صدرصد به ما كمك كند. با اعتماد به نفسي كه دارد و آمار خوبش در بازي‌هاي ملي. او در 70 بازي ملي ميانگين دريافت كمتر از يك گل خورده را دارد. خوشحالم او در گروه ماست و به او افتخار مي‌كنم. برعكس بسياري از داستان‌ها كه در رسانه‌ها مطرح مي‌شود. گلر سوم هم بايد در اين رقابت‌ها كسب تجربه كند و براي آينده تجربه جمع‌آوري كند.

شجاعي جوان است و اشتباه كرده است
احساس كرديم كه دو موقعيت خوب داريم تا بتوانيم وضعيت مسعود شجاعي را مورد ارزيابي قرار دهيم و ببينيم كه آيا او مي‌تواند از لحاظ ها‌ي مختلف به ما كمك كند يا خير؟ همه مي‌دانند كه در يكي از بازي‌هاي تيم ملي وقتي شجاعي تعويض شد از تصميم كادر فني ناراحت بود و مصاحبه‌هايي را عليه تيم ملي و من انجام داد. به هر حال فكر مي‌كنم شجاعي جوان است و اشتباه كرده است. احساسم اين است كه به خاطر ديدگاه ملي بايد شجاعي را به تيم ملي باز گردانيم. وقتي شجاعي به تيم ملي اضافه شود دو نفري با هم صحبت خواهيم كرد تا او تفكرات من را درك كند. هيچ بازيكني در تيم ملي نمي تواند بيرون از تيم اعتراض كند و اگر مشكلي دارد بايد در داخل خانواده تيم آن مشكل را مطرح كند. هر بازيكني كه اعتراضي رسانه‌اي به وضعيت تيم ملي داشته باشد شك نكنيد كه او را كنار خواهم گذاشت.

اولادي به ما كمك مي كند
از زماني كه اولادي در فوتبال امارات حضور داشته است به بازي اين بازيكن علاقه پيدا كرده‌ام و احساس مي‌كنم كه او مي‌تواند به تيم ملي كمك كند. يك سال و نيم است كه او سرباز است. اما حالا موقعيتي به وجود آمده كه مي‌تواند به تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا كمك كند.

مجيدي در ليست ما هست
هر كس با تفكرات من آشناست مي‌داند كه من چقدر به فرهاد مجيدي و بازي‌اش علاقه دارم. مجيدي يكي از بهترين بازيكنان چند سال گذشته و تاثيرگذارترين بازيكن استقلال در چند سال اخير بوده است و من همواره نظر بسيار مثبتي بر روي او داشته‌ام. مجيدي در گذشته در فهرست تيم ملي بوده و الان هم در ليست است. در سه ديداري كه برابر ايسلند، مقدونيه و اردن داشتيم او به دليل مصدوميت نتوانست در دو بازي اول بازي كند اما در بازي سوم بازي كرد و عملكرد تاثيرگذاري داشت. با اين حال همه ما حساسيت سرمربي استقلال و مديران اين باشگاه‌ها در دعوت از بازيكنان به تيم ملي را مي‌دانيم. وقتي بيش از 4 نفر از استقلال دعوت مي‌كنيم اعتراض مي‌كنند كه چرا اين قدر از استقلال بازيكن دعوت مي‌كنيد و وقتي هم كه كم از اين تيم به تيم ملي دعوت مي‌كنيم باز هم اعتراض مي‌كنند. شما به من كمك كنيد. واقعا بعضي وقت‌ها من نمي‌دانم چه كاري انجام دهم. مي‌خواهم همواره رابطه مثبتي بين باشگاه‌ها و تيم ملي وجود داشته باشد.

اگر احساس كنم بازيكن تشنه حضور در تيم ملي نيست كنارش مي گذارم
براي من مهم است بازيكن دعوت شده به تيم ملي تشنه و گرسنه بازي در تيم ملي باشد. باشگاه‌هاي ما رقم‌هاي كلاني به بازيكنان مي‌دهند و وقتي اين بازيكنان به تيم ملي مي‌آيند فكر مي‌كنند پاداش كمي مي‌گيرند و اين براي فوتبال ايران مشكل ساز است. بايد من و يا مربي آينده اين مشكل را حل كنيم و اگر اين مشكل حل نشود در آينده هم دچار مشكل خواهيم شد. باشگاه‌ها در ساخت فوتبال و بازيكنان تاثير بسيار زيادي دارند. يك بازيكن بايد افتخار كند كه در تيم ملي حضور دارد. اگر احساس كنم بازيكن تشنه حضور در تيم ملي نيست خيلي راحت و بدون تعارف آن بازيكن را كنار مي‌گذارم چرا كه فضاي تيم ملي بسيار حساس است. هر زمان كه باشگاه استقلال و خود مجيدي از اعماق وجودشان خواستند كه اين بازيكن در تيم ملي باشد قطعا مجيدي به تيم ملي دعوت مي‌شود.

من قول نمي‌دهم

قولي نمي‌دهم چون هدف ما ساده است. پس از 35 سال مي‌خواهيم تيمي بسازيم كه در جام ملت‌هاي آسيا قهرمان شود. تمام كساني كه در تيم ملي فعاليت مي‌كنند تلاششان همين خواهد بود. من قول نمي‌دهم تا حادثه‌اي ايجاد نشود. وقتي آدم قول مي‌دهد بايد بتواند همه شرايط را كنترل كند ولي وقتي من نمي‌توانم چيزي را كنترل كنم قول دادن سخت مي‌شود.

مبعلي به تيم ملي كمك مي‌كند
ايمان مبعلي همان بازيكني است كه در مورد تيموريان گفتم. وظايفي كه او داخل زمين انجام مي‌دهد بي‌نظير است و شخصيت او مي‌تواند به تيم ملي كمك كند.
گاهي شرايط يك باشگاه بهترين آن بازيكن را فراهم نمي‌كند اما همان بازيكن در تيم ملي نمايش خوبي دارد. من بازي‌هاي مختلفي را مي‌توانم مثال بزنم كه با حضور مبعلي در تركيب تيم ملي شرايط عوض شد و او توانست تأثيرگذار باشد ضربه‌هاي ايستگاهي او بي‌نظير است.

ميلاد براي استقلال مثل شير بازي كرد
در اردوي قبلي به خاطر اين‌كه به توانايي‌هاي ميداودي اعتقاد داشتم او را به تيم ملي دعوت كردم. پيش از بازي با ارمنستان احساس كردم به خاطر فشاري كه روي اين بازيكن بوده مصدوم است اما من كه دكتر نيستم كه بگويم اين بازيكن مصدوم بوده يا نه؟ ولي برايم عجيب بود كه سه روز بعد براي استقلال توانست 90 دقيقه مانند شير بازي كند. وقتي ديويد بكام مصدوم بود و نمي‌توانست در جام جهاني در تيم ملي بازي كند آن قدر تشنه حضور در تيم ملي بود كه به هر حال خود را كنار تيم رساند اما من احساس كردم ميداودي تشنه بازي در تيم ملي نيست و وظيفه سرمربي‌گري تيم ملي به من حكم مي‌كند كه اين بازيكن را دعوت نكنم. آن هم در شرايطي كه بازيكناني مانند غلامي،‌شجاعي و اولادي را در اختيار دارم. من با ميداودي تعارف ندارم. اگر او نشان دهد كه تشنه حضور در تيم ملي است و مي‌تواند به تيم ما كمك كند شك نكنيد كه او را به تيم ملي دعوت مي‌كنم.

گروه من بايد باشخصيت باشند
شخصيتي كه پدر و مادرم به من داده‌اند اين بوده كه در صداقت با كسي تعارف نداشته باشم و رك حرف‌هايم را بزنم. من با مسووليت 75 ميليون ايراني بيدار مي‌شوم، زندگي مي‌كنم و مي‌خوابم و هر نفسي كه مي‌كشم بر مسووليتم اضافه مي‌كند. هيچ تصميم من بدون تفكر و فكر قبلي نيست. تجربه‌ام به من مي‌گويد شايد بازيكناني به لحاظ فني در بهترين سطح باشند اما اين دليل نمي‌شود كه آنها بتوانند در مجموعه تيم مثمر ثمر باشند، من مي‌خواهم وقتي 23 بازيكن را جمع مي‌كنم اين 23 بازيكن بشود يك لشگر 75 ميليوني. بازيكنان بايد گروه را بزرگ كنند. اگر ما نتوانستيم 35 سال به فينال جام ملت‌ها برويم دليل كم هوشي و بي‌استعداد بودن و كمبود عشق بازيكنان به فوتبال نيست بلكه دليل اصلي‌اش اين است وقتي گروهي جمع مي‌شويم آن گروه را كوچك‌تر مي‌كنيم. همانطور كه در جام جهاني 2006 تيم ملي ايران بهترين تيم ملي ايران نبود. من سعي مي‌كنم بازيكناني را به تيم ملي دعوت كنم كه با اخلاق ، رفتار و شخصيتشان بتوانند به تيم ملي كمك كنند.

كادر فني تيم ملي عقده ندارد
من افرادي را كنار دستم دارم كه سالها حضور در بالاترين رده را داشتند و سرپرستي نيز در كنار من است كه بيش از 50 بازي ملي دارد، اين افراد نظراتشان را به من مي‌دهند ولي آخر سر اين افشين قطبي است كه نظر نهايي را مي‌دهد. اگر ببينم بازيكني مي‌تواند به تيم ملي كمك كند دعوتش مي‌كنم اما متاسفانه خيلي از حرف‌هايي كه مطرح مي‌شود احساساتي است.

آندو هميشه بهترين بوده است
هر زمان كه آندره تيموريان را به تيم ملي دعوت كردم او جزو بهترين ‌ها بوده است. در تورنمنت قطر و ديدار با كره شمالي به عنوان بهترين بازيكن انتخاب شد. بدن او تنها 7 درصد چربي دارد و شرايط بازي اش بي‌نظير است و از بازيكنان با اهميت تيم ملي است. وقتي او نتوانست در اردوي اتريش و بازي با ارمنستان حاضر شود احساس كردم كه بايد او را براي بازي‌هاي آينده تيم ملي دعوت كنم، ضمن اين‌كه او در پستي بازي مي‌كند كه رقباي چنداني ندارد.

دلتنگ آزادي هستيم
خيلي شفاف بگويم ما دوست داشتيم به جاي تيم ملي تيم اميد به اين بازي‌ها اعزام شود اما براساس قوانين فدراسيون غرب آسيا بايد تيم‌هاي اول در اين مسابقات شركت كنند. ما در مرحله گروهي دو بازي با عمان و بحرين خواهيم داشت. پس از آن 17 نوامبر و در روز فيفا يك بازي در تهران خواهيم داشت. ما براي بازي در ورزشگاه آزادي دلتنگ شده‌ايم. چند گزينه براي اين بازي داريم و احتمال مي‌دهم كه حريف ما يك تيم غيراسيايي باشد ضمن اين‌كه 17 روز پيش از شروع جام ملت‌هاي آسيا در نزديكي قطر اردوي تداركاتي خواهيم داشت و در اين اردو دو ديدار پشت درهاي و دو ديدار با حضور خبرنگاران و تماشاگران انجام خواهيم داد.

قدیمی 09-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اين مزدك ميرزايي اصلاح ناپذير!

اين مزدك ميرزايي هم آدم عجيبي است، وي به جاي آنكه پيشرفت كند و در گزارش بازي ها پخته تر عمل كند، بسيار خام تر و بدتر مي شود.

عصر ايران ورزشي -اين مزدك ميرزايي هم آدم عجيبي است، وي به جاي آنكه پيشرفت كند و در گزارش بازي ها پخته تر عمل كند، بسيار خام تر و بدتر مي شود.

مزدك ميرزايي دارد به گزارشگران خيلي بد صدا و سيما يعني عليفر، يوسفي و البته خياباني مي رود.

شايد در بين اين افراد از همه بيشتر به مزدك اميد بود تا شايد بتواند پا جاي پاي عادل فردوسي پور بگذارد و خوب گزارش كند ولي او در هر بازي نا اميدترمان مي كند.

ميرزايي بسيار عجولانه در گزارش خود اظهار نظر مي كند و همين باعث مي شود كه در حين بازي اتفاقاتي رخ دهد كه خلاف گفته وي را اثبات كند.

به عنوان مثال رحمتي هشتمين گل فصل‌اش را به بدترين شكل ممكن دريافت كرد تا ثابت شود آنچه مزدك ميرزايي گزارشگر مسابقه در ابتداي بازي روي آن تأكيد داشت چندان درست نيست.

ميرزايي گفت:«رحمتي با فاصله خيلي زياد از دروازه‌بان‌هاي ديگر فوتبال ايران بهترين دروازه‌بان ايران است.» اما حتما همين گزارشگر بعد از گل پيروزي استقلال از اظهارنظر قبلي‌اش پيشمان شده.

مزدك ميرزايي رك بودن را با بي ادب بودن اشتباه گرفته است، مزدك به خود اجازه مي دهد كه هرچه از دهانش خارج مي شود به زبان بياورد.

وي پس گل چهارم استقلال بسيار غير قابل طاقت و بي نزاكت شده بود، مزدك چنان تمسخر آميز و مثال يك شخص عامي برهاني را به خاطر از دست دادن تعادلش در مقابل دروازه خالي تحقير كرد كه ديگر از دايره ادب خارج شد.

همچنين وي به رسالت تلويزيون ملي نيز خيانت كرد و با حرف هايي كه در مورد اشتباه سهوي عنايتي به زبان آورد باعث شد كه هواداران سپاهان را عليه عنايتي تحريك كند.

هر چه انتقاد كنيم سودي ندارد و به نظر مي رسد كه هيچ كس نيست كه در حوزه گزارش فوتبال در سيما نظارت داشته باشد و جوان گرايي كند.

اين افراد ديگر دارند براي خودشان مافيايي غير قابل نفوذ مي سازند، يك باند قوي و غير قابل نفوذ كه هر وقت مي خواهن با كرامت آدم هاي ديگر بازي مي كنند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-01-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Exclamation تيم فوتبال اصلي كره‌جنوبي مقابل ايران بازي نمي‌كند

"چو کوانگ رائه" سرمربي جديد تيم ملي فوتبال کره جنوبي در بازي دوستانه 16 شهريور مقابل ايران بازيکنان جوانش را آزمايش خواهد کرد.

به گزارش ايسنا؛ رائه که تيم ملي کره جنوبي را براي جام ملت هاي آسيا 2011 قطر آماده مي‌کند در فهرست 23 نفره جديد خود براي بازي با ايران از کيم دو هئون دوباره دعوت کرده است و سوک هيون جون مهاجم آزاکس را براي اولين بار به تيم ملي فراخوانده است.
او تاکيد کرد که دنبال بازيکنان جوانتري براي تيم ملي است. " من در جستجوي مهاجمان جوان هستم. سوک قد بلند و با تکنيک بالايي است".

سوک 19 ساله در سال 2009 با آژاکس قرارداد بست و قرار است در محلي تمرينات تيم هاي ملي کره جنوبي در پاجو در حومه سئول به تيم ملحق شود.
مربي جديد تيم ملي کره جنوبي گفت : " ايران آزمايش خوبي براي ما خواهد بود تا قبل از جام ملت هاي آسيا تجربه بيشتري بدست آوريم".

پارک جي سونگ هافبک منچستر يونايتد و 12 بازيکن خارجي ديگر نيز براي اين بازي به اردو دعوت شده اند.
چا دوري بازيکن سلتيک و لي چونگ يونگ از بولتون که بازي ماه گذشته برابر نيجريه را از دست داده بودند براي اولين بار تحت مربيگري رائه به در تيم ملي حضور خواهند داشت.
کره جنوبي در بازي دوستانه قبلي در سئول برابر نيجريه به پيروزي 2-1 رسيده بود. اين اولين برد کره اي ها با مربيگري چو کوانگ رائه مربي جديد تيم ملي اين کشور بود.

لي وون جائه دروازه بان افسانه اي کره همانطور که اعلام کرده بود در اين بازي از تيم ملي خداحافظي کرد. او بعد از 17 سال حضور ملي در 132 امين بازي خود دستکش هاي ملي را از دست درآورد.

اسامي نفرات دعوت شده:
دروازه بانان: جونگ سونگ ريونگ(سئونگنام) کيم يونگ کوانگ(اولسان هيونداي)
مدافعان: لي يونگ پيو(الهلال عربستان) چو يونگ ريونگ( الريان قطر) لي جونگ سو(السد قطر) کواک تائه وي(کيوتو ژاپن) چوي هيو جين(سئول اف سي) پارک جو هو( جوبيلو ايواتا ژاپن) کيم يونگ کوون(توکيو ژاپن) هونگ جئونگ هو( جئجو يونايتد)، چا دو ري ( سلتيک )

هافبک ها: پارک جي سونگ(منچستريونايتد) کي سونگ يونگ(سلتيک اسکاتلند) کيم بو کيونگ(اويتا ژاپن) يون بيت گارام( گيونگنام)، کيم يو يونگ ( گيونگنام)، کيم جونگ وو (گوانگجو)، کيم دو هيون ( سوان سامسونگ)، لي چونگ يونگ ( بولتون)
مهاجمان: پارک چو يونگ(موناکو فرانسه) يئوم کي هون( سووان سامسونگ) چو يونگ چئول(آلبريکس نيگاتا ژاپن) ، سوک هيون جون (آژاکس).

منبع: ایسنا

قدیمی 09-01-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb خوشحالم كه كره‌جنوبي با تمام بازيكنان اصلي خود بازي مي‌كند!

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران پيش از پرواز به چين، اردوي تيم ملي در چين و کره جنوبي را مفيد ارزيابي کرد و علي‌رغم اعلام سرمربي تيم كره‌ي جنوبي براي بازي با بازيكنان جوان و غير اصلي خود در برابر ايران، قطبي تاكيد دارد كه اين تيم با بازيكنان اصلي‌اش برابر ايران بازي خواهد كرد و از اين اردو خوشحال است.

به گزارش ايسنا؛ افشين قطبي با اشاره به آمادگي بازيكنان و شرايط خوب تيم ملي گفت: «شرايط اردو در تهران خوب بود و ما در طول يک و نيم روز تمرين در تهران بسيار بانشاط بوديم.»

وي با اشاره به مفيد بودن اردوي تيم ملي در چين و کره جنوبي گفت:«من براي موفقيت در جام ملت‌ها اهدافي دارم که اميدوارم با سفر به كره جنوبي و چين به هدفهايم برسم. بازي مقابل چين و کره جنوبي و به خصوص بازي مقابل کره جنوبي مي تواند براي ما بسيار مهم و مفيد باشد. ضمن اينکه شنيده ام «چو» سرمربي تيم ملي کره جنوبي 6 لژيونر را براي ديدار مقابل ايران به تيم ملي کره جنوبي دعوت کرده است و اين نشان مي دهد که اين ديدار چقدر براي آنها مهم است. البته من شناخت خوبي از سرمربي تيم ملي کره جنوبي دارم چون زماني که که در کره کار مي کردم و مربي سوون سامسونگ بلووينگز بودم چوانگ ري هم سرمربي تيم ال جي بود.البته من بسيار خوشحالم كه كره جنوبي با تمام بازيكنان اصلي و كليدي خود وارد ميدان مي‌شود. هر چه آنها قوي‌تر باشند و با انگيزه به ميدان بيايند ما هم آزمايش جدي تري خواهيم داشت و تيم ملي را بهتر خواهيم شناخت. البته ترکيب تيم ملي چين هم متحول شده اما مطمئنا ديدار با اين تيم هم مي تواند مفيد باشد.»

قطبي باز هم بخشي از صحبتهايش را در کنفرانس مطبوعاتي شنبه اعلام کرد و گفت:«درهاي تيم ملي براي بازيکنان خوب فوتبال ايران هميشه باز است و تمام بازيکنان با کيفيت فرصت دارند با نمايش توانايي‌هاي خود امکان حضور در تيم ملي فوتبال ايران را بدست آورند. من در طول مدت زماني که در ايران بودم ثابت کرده‌ام بحث تيم ملي بسيار مهم است و هيچ گاه روي احساسم درباره انتخاب بازيکنان تصميم گيري نکرده‌ام. باز هم مي گويم مطمئنا تمام بازيکنان آماده فوتبال ايران مي توانند فرصت حضور در تيم ملي را بدست آورند تا بتوانند به تيم ملي براي موفقيت در جام ملت‌هاي آسيا کمک کنند .»

سرمربي تيم ملي با اشاره به يک نکته مهم گفت:«درهاي تيم ملي هميشه باز است اما بازيکنان بزرگ فوتبال ايران هم بايد بدانند تيم ملي از آنها بزرگتر است. بازيکنان خوب فوتبال ايران بايد به اين واقعيت برسند که شايد يک روز سرمربي تيم ملي بنابه مصالح تيم ملي آنها را دعوت نکرده يا نيمکت نشين کند. آنها در اين شرايط نبايد کاري کنند که به ضرر تيم ملي شود و فضاي تيم ملي برهم ريخته شود.»

قطبي درباره انتقادها از خط دفاعي تيم ملي وعدم دعوت تني چند از بازيکنان گفت:« هادي عقيلي، حاج‌صفي و سيد جلال حسيني همگي عملكرد خوبي در تيم ملي از خودشان نشان دادند و من از آنها راضي هستم. همين‌ها بودند كه باعث شدند در بازي‌هاي اخير شكست نخوريم، ما در 7 بازي اخير نباخته‌ايم كه 6 بازي از آنها در خارج از خانه بوده است. بازي استقلال و سپاهان يک اتفاق بود. اما باز هم اعلام مي کنم که ميداووي، مجيدي و کريمي وحتي بازيکنان ديگر هم شانس دعوت مجدد به تيم ملي را دارند اما نکته مهم اين است که در مقطع فعلي کادر فني تيم ملي تصميم گرفت با نفراتي که در اين اردو حاضر هستند به ديدار کره و چين برود.»

سرمربي تيم ملي در پايان گفت:« هدف من و کادر فني حضور در فينال جام ملتهاي آسياست و من اين هدف را بارها تکرار مي کنم.مطمئن باشيد کادر فني تيم ملي مي خواهد تيمي 70 ميليون نفره بسازد و در اين تيم از بازيکناني استفاده خواهيم کرد که در سخت‌ترين روزها براي موفقيت تيم ملي، بالابردن پرچم ايران و پيروزي‌هاي بزرگ اين تيم مثل سربازان جان بر کف بجنگند.»

منبع ایسنا

قدیمی 09-01-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Arrow تیم فوتبال امید با 15 بازیکن به لهستان می رود/ سفر اجباری و دلخوری کادر فنی

تیم فوتبال امید کشورمان باوجود مشکلات خروجی برای حدود نیمی از بازیکنان این تیم بامداد فردا پنج شنبه در سفری اجباری برای دیدار تدارکاتی مقابل لهستان عازم این کشور خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال امید ایران برای انجام این سفر تدارکاتی با مشکلات تحصیلی و سربازی حدود 10 بازیکنان روبه‌روست و تاکنون فقط 13 بازیکن مجوز همراهی تیم امید به لهستان را بدست آورده‌اند.

علیرضا دغاغله، آرش افشین، امید ابوالحسنی، بختیار رحمانی، سیامک کوروشی، شجاع خلیل‌زاده، باقرصادقی، سینا عشوری و علی مرزبان نفراتی هستند که تا زمان ارسال این خبر ویزای خروج از کشور آنها صادر نشده و قادر نخواهند بود در سفر تدارکاتی به لهستان تیم امید را همراهی کنند.

با این وجود مسئولان فدراسیون فوتبال در تلاشند تا با مساعدت سفارت لهستان مجوز سفر چند بازیکن دیگر تیم امید را کسب کنند تا حداقل این تیم با 15 بازیکن (12 بازیکن و سه دروازه بان) عازم لهستان شود.

مشکلات خروجی نیمی از بازیکنان تیم امید در کنارغیبت سه بازیکن اصلی این تیم (کریم انصاریفرد، احسان حاج صفی و علیرضا حقیقی) که همراه تیم ملی فوتبال بزرگسالان به چین سفر کرده‌اند، وضعیت پیچیده‌ای را برای مربیان تیم امید ایجاد کرده چرا که انجام چنین سفری بدون نیمی از بازیکنان اصلی نمی تواند به لحاظ فنی برای آنها چندان مفید باشد.

از سوی دیگر قرارداد رسمی فدراسیون فوتبال کشورمان با لهستان انجام این سفر را اجتناب ناپذیر کرده است چرا که تیم زیر 23 سال لهستان نیز قرار است 17 مهرماه در پاسخ به سفر تیم امید به ایران بیاید که در صورت عدم پایبندی فدراسیون فوتبال نسبت به اعزام تیم امید، فدراسیون لهستان نیز برای دیدار برگشت دو تیم تجدیدنظر خواهد کرد.

با تمامی مشکلاتی که پیش روی سفر تدارکاتی تیم امید قرار دارد، خبر می رسد این تیم بامداد فردا پنجشنبه با حداقل بازیکنان خود عازم لهستان خواهد شد تا دیدار تدارکاتی خود را روز 13 شهریور مقابل تیم فوتبال زیر 23 لهستان برگزار کند.
تیم امید درحالی به این سفر تدارکاتی اعزام می شود که از حدود یکسال گذشته در هیچ دیدار تدارکاتی داخلی و خارجی شرکت نکرده است. این تیم باید تا دو ماه آینده در بازی‌های آسیایی گوانگجو چین شرکت کند.

منبع: مهر

قدیمی 09-01-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

نكونام و شجاعي به استقبال ملي پوشان آمدند

2 بازيکن ايراني باشگاه اوساسونا که زودتر خود را به چين رسانده بودند، به محض ورود کاروان ايران به جنجو به استقبال همبازيان خود آمدند.

تيم ملي فوتبال ايران که براي برگزاري يک ديدار دوستانه به کشور چين سفر کرده، شب گذشته وارد شهر جنجو مرکز ايالت هنان شد.

*جواد نکونام و مسعود شجاعي که پس از بازي هفته نخست فصل جديد لاليگا برابر آلمريا به چين پرواز کرده و زودتر از ساير نفرات به جنجو رسيده و در هتل مستقر شده بودند هنگام ورود ساير اعضاي تيم به استقبال آنها آمدند.

*کاروان تيم ملي پس از ورود به جنجو و پس از طي يک مسير 30 دقيقه اي با اتوبوس از فرودگاه، به هتل کراون پلازا که يکي از بهترين هتل هاي اين شهر و در جنب چند هتل بين المللي ديگر قرار دارد وارد شده و بلافاصله شام را صرف کرده و به اتاق هاي خود که از قبل هماهنگ شده بود رفتند تا خستگي اين سفر را از تن بدر کنند.

* بازيکنان امروز صبح نيز پس از صرف صبحانه به استراحت پرداختند و با رفتن به استخر و سالن بدنسازي سعي کردند خستگي*شان به طورکامل رفع شود.

*تيم ملي بعد از ظهر امروز و ساعت 18:30 يک جلسه تمرين خواهد داشت و فردا نيز تمرينات خود را ادامه خواهد داد تا خود را براي بازي عصر جمعه برابر تيم ملي چين آماده کند.

* موقعيت شهر جنجو ايالت هنان که مرکز آن شهر جنجو است در شمال شرقي جمهوري خلق چين و نزديک درياي چين شرقي قرار دارد. وسعت اين استان 167 هزار کيلومتر مربع و جمعيت آن براساس آخرين سرشماري در سال 2007 بالغ بر 94 ميليون و 290 هزار نفر است. نام اين استان Henan از دو بخش تشکيل شده است. He به معناي رودخانه که منظور همان رودخانه معروف زرد است و Nan به معناي جنوب. بدين ترتيب معناي واژه Henan (جنوب رودخانه زرد) است. جنجو مرکز اين ايالت پرجمعيت ترين شهر اين استان است و از ديگر شهرهاي قابل ذکر هنان مي توان به کاي فنگ، لويانگ، شين شيانگ، آنيانگ، لو هه و شوچانگ اشاره کرد.

هواي شهر جنجو نسبتا گرم و شرجي و امروز ابري است.

* ديدار دوستانه تيم هاي ملي ايران و چين ساعت 19:30 روز جمعه به وقت محلي (16 به وقت ايران) در ورزشگاه اصلي شهر جنجو برگزار خواهد شد.
قدیمی 09-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ادعای مدیا آفیسر تیم ملی: فقط مصاحبه هایی که من تائید کنم رسمیت دارند!

مدیا آفیسر تیم ملی ادعا کرد هر مصاحبه ای که از ملی پوشان و مربیان پخش یا منتشر می شود ، به شرط تائید او رسمیت دارد!

خسرو والی‌زاده با بیان این مطلب تصریح کرد: کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران روز چهارشنبه در اطلاعیه مهمی اعلام کرد که از این پس هر خبر یا مصاحبه‌ای از سوی اعضای کادر فنی یا بازیکنان تیم ملی که بدون هماهنگی با مدیر رسانه‌ای تیم در رسانه‌ها منتشر شود، بی اعتبار خواهد بود.

وی افزود: کادرفنی تیم ملی شامل افشین قطبی (سرمربی) و علیرضا منصوریان، پیت بیوتر و منصور رشیدی (مربیان) تاکید دارند، درهای تیم ملی هیچگاه بسته نیست و تا جام ملت‌های آسیا هر بازیکنی که کیفیت و شخصیت بین المللی داشته باشد به اردوی این تیم دعوت خواهد شد.

والی‌زاده در خاتمه تاکید کرد: از این پس انتشار هرگونه خبر یا مصاحبه با کلیه اعضای تیم ملی تنها با هماهنگی از طریق مدیر امور رسانه‌ای تیم ملی (مدیا آفیسر) انجام خواهد شد و اخباری که جز از این طریق منتشر شود، صحیح، موثق و مورد تایید نخواهد بود.

منبع:خبرآنلاين
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
تيم ملي

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)