قدیمی 07-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض كند شدن سرعت اينترنت در جهان

جديدترين آمار از سرعت اتصال به اينترنت در جهان نشان مي‌دهد متوسط سرعت اينترنت جهاني با وجود پيشرفت برخي از كشورها در ارايه خدمات پرسرعت‌تر، تنها 1.7 مگابيت بر ثانيه است.

به گزارش ايسنا، بر اساس گزارش غول شبكه Akamai كه بر مبناي تحليل حجم بالايي از ترافيك اينترنتي براي بررسي وضعيت اينترنت در جهان ارايه شده، كشورهاي پيشرفته آسيايي كره جنوبي، هنگ كنگ و ژاپن با متوسط سرعت اينترنت 12، 9 و 7.8 مگابيت بر ثانيه در صدر اين فهرست قرار گرفتند.

متوسط سرعت در كره جنوبي كه از نظر پهناي باند همواره در صدر قرار داشته، اندكي كند شده و به 12 مگابيت بر ثانيه رسيد، در حالي كه متوسط حداكثر سرعت در اين كشور 33 مگابيت بر ثانيه بوده است.

به‌دنبال اين سه كشور، روماني با سرعت (6.3 مگابيت بر ثانيه)، لتوني (6.3 مگابيت بر ثانيه)، سوئد (6.1 مگابيت بر ثانيه)، هلند (5.9 مگابيت بر ثانيه)، جمهوري چك (5.4 مگابيت بر ثانيه)، دانمارك (5.3 مگابيت بر ثانيه) و سوييس (5.2 مگابيت بر ثانيه) قرار گرفتند.

آسيا در فهرست شهرهاي داراي سريع‌ترين اتصال اينترنت جهان كه بيش از نيمي از آن‌ها در ژاپن قرار دارند، برتري دارد. شهر ماسان در كره جنوبي با سرعت 12 مگابيت بر ثانيه، داراي سريع‌ترين پهناي باند در ميان شهرهاي جهان است. تنها 12 شهر آمريكايي به اين فهرست راه يافته‌اند و تمامي 20 شهر اول اين فهرست به استثاي اومئا در سوئد كه در رتبه هجدهم قرار گرفته، يا در ژاپن يا در كره جنوبي قرار دارند.

شهرهاي اروپايي ديگر كه در ميان صد شهر داراي سرعت اينترنت بالا قرار دارند، شامل بادن بادن در آلمان، واخنينگن در هلند و تيميسوارا در روماني هستند.

هم‌چنين Akamai براي نخستين بار به بررسي سرعت اينترنت پرسرعت بي‌سيم پرداخته كه از سوي اپراتورهاي سلولاري عرضه مي‌شود. بر اساس يافته‌هاي گزارش اين شركت، 83 اپراتور از بين 109 اپراتور موبايل مورد بررسي، سرعت بالاتر از دو مگابيت بر ثانيه، 33 اپراتور سرعت بيش‌تر از پنج مگابيت بر ثانيه و شش اپراتور سرعت فراتر از 10 مگابيت بر ثانيه را فراهم كرده‌اند.

اين گزارش به بررسي منشا ترافيك حملات مخرب مانند فيشينگ و هرزنامه پرداخته و بر اساس آن، روسيه با داشتن 12 درصد از چنين ترافيكي، در صدر قرار دارد.

منبع
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-31-2010
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر

میگم چرا سرعت اینترنتم کم شده. تو کل دنیا این طور شده.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 07-31-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تیکه جالبی بود ! ما که فعلاً جزو بچه های کوچولو محسوب میشیم پهنای باند 128 برای ما زیاده !
بیچاره خارجیها بد به حال اونا ما اینترنت میخوایم چی کار ؟ پاشو برو درستو بخون بچه !!!
اصلاً اینترنت بدرد من و شما نمیخوره !!
شما رو چه به این حرفا !!
واه واه واه واه !!!!!!

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش