بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > شعر و ادبیات > ادبیات طنز

ادبیات طنز در این تالار متون طنز مناسب و بحث در مورد طنز قرار دارند

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-02-2008
عاشق عاشق آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

15 سپاس در 10 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink تا اينجا داشته باشيد تا بعد ...........

:D1- نام، جنس، سن، قد، وزن، خصوصیات کلی اخلاقی و رفتاری و چگونگی گفتار و بیان و افکار و اندیشه و اعمال شما در اجتماع و در تنهایی ( یعنی همون معرفی آبدار و کوتاه خودتان!!)
مجيد هستم ،

متولد 59
قد : 175
وزن : 70 كيلو ( البته اين چند وقت خودم رو وزن نكردم )
آدم مهربون ، بي شيله پيله (از دو رويي متنفرم )، اهل كار و زندگي ، عاشق همسرم ، تقريبا خونسرد يعني كم پيش مياد عصباني بشم ، معتقد به رعايت اصول اخلاقي و ديني و ... هستم.
ياد جلسه خواستگاريم افتادم .....

2- اهل ورزش هستین؟ ورزشکارین یا طرفدار؟ کدوم تیم؟ چقدر از ورزش می دونید؟ چه ورزشهایی رو زیاد و کدوم ورزشها رو کم دوست دارید؟ و چه ورزشهایی رو اصلا دوست ندارید؟
هرچند ورزشكار نيستم اما ورزشكاران رو دوست دارم .... اطلاعاتم در حد كاملا معموليه شايد مثل خيلي از ادماي ديگه ..... اما اگر قرار به برگزاري مسابقه مهمي باشه دوست دارم پيگير باشم شنا رو خيلي دوست دارم احساس آرامش عجيبي پيدا مي كنم ... در كل آب رو خيلي دوست دارم
از ورزش خاصي هم بدم نمياد ........

3- فكر ميكنين كدامین خصوصيات شما باعث جلب نظر ديگران می شود؟ و کدامین خصوصیات شما باعث طرد نظرات دیگران می گردد؟
آخه تعريف ميشه داداش ....
ولي راستش من آدم خيلي مهربوني هستم و اهل پاچه خواري و زبون بازي نيستم .... يعني با اينكه به قولي مرد هستم ولي دل خيلي نازكي دارم و شديدا احساساتي هستم شايد به خاطر همين هم سعي مي كنم اگر جايي كمكي از دستم بر بياد براي اطرافيانم و يا حتي غريبه ها انجام بدم واسه همين دوستاي خيلي خوبي هم دارم.
اعتقادم بر اينه كه اگر از دلت و بدون ريا كاري انجام بدي خدا خودش محبتت رو تو دل ديگران مي اندازه و لزومي به فيلم بازي كردن نيست
اخلاق بد ......... بالاخره هر آدمي يه سري خصوصيات + و - داره ... من هم همين طورم
شايد يه اخلاقي كه به قول شما باعث بشه از اطرافم طرد بشن .... رك بودن منه .... البته ادمهاي زبون باز نمي تونن با اين رفتارم كنار بيان و زود فراري ميشن

4- اگر دوباره متولد بشین (یه فرصت دوباره در زندگی فقط و فقط برای شما ) چه کارهایی خواهید کرد؟
اول از همه از همون بچگي ميرم كلاس زبان :D امان از دست اين زبان
بعدش مي گردم همسرم رو پيدا مي كنم تلافي اون چند سالي كه از ديدنش محروم بودم رو در ميارم فكر كنم يه 23 سالي بايد بشه

5- لطفا با خواندن موارد زیر اولین برداشت ذهنیتون رو به صورت کوتاه و رسانا بنویسید.
عاشق: شيدايي و صبوري
معشوق: رواق منظر چشم من آشيانه توست....كرم نما و فرود آي كه خانه خانه توست
عشق:عشق یعنی تا ابد آبی شدن
عشق یعنی لحظه ای بارانی و
لحظه ای شفاف و مهتابی شدن

ازدواج: نهايت آرامش
وفاداری: نشان بزرگي روح
بی وفائی: ؟ ؟ ؟ آخر چرا ؟؟؟
عاقبت عشق: وصال
تنها بودن: انتظار
با هم بودن: پيوندي آسماني
سفر به خانه خدا: دعوت به خانه دوست
قدردانی از عزیزان در همه جا: من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
عکسهای ورزشی: هيجان و زيبايي
ارتباط بین مادر و کودک: اوج عشق خالصانه
سپاسگذاری از خداوند و شکرگذاري به درگاهش حتی در نت: ذكر شب و روز من

6- نظرشما راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟ همچین از ته قلبتون آزادانه حرفتون رو بزنین. (نترسین من همین اطرافم)
تا تبعيض رو چي تعريف كنيم ؟ ولي اگر منظورتون زير سوال بردن جنس مونث توسط جنس مذكره اصلا قبول ندارم ... خدا همه را برابر آفريده و هيچ كس حق تسلط و زور بر جنس مخالف رو نداره .... حتي با عكس اين جريان هم مخالفم چون متاسفانه خانمهايي رو ديدم كه به خاطر همين احساس حاضر شدن همه چيز رو فداي ، اثبات وجود خودشون كنن

7- علم بهتر است یا ثروت؟چرا؟ (هنوز این اطرافم نترسین)
علمي كه تو رو ثروتمند كند و نه ثروتي كه عالم جلوه ات دهد

8- نظرتون درباره مهریه و مقدار اون چیه؟(بگو نترس من هواتو دارم )
واالله ..... هميشه از اين جريان واهمه داشتم ..... آنقدر مقادير سرسام آور شنيده بودم كه روز تمام بدنم مي لرزيد وقتي اسم مهريه مي اومد ....
ولي راستش منبع زياد خوبي براي تجربه كسب كردن شما از چند و چون مهريه نيستم :D
آخه حكايت مهريه همسرم خودش ماجرايي داره ......... ولي در كل با مهريه متعادل نه كم نه زياد موافقم .

9- پنج تا چــــرا که توی زندگيتون هنوز جوابي براشون پيدا نكردين.

10- حالا پنج تا آرزوی مهم خودتون رو بنویسین.
همه آرزوهاي مهم من برآورده شده ...... ديگه چي مي خوام
هر 5 تا آرزوي من داشتن همسري مهربان و باگذشت بود ( يعني همسر خودم) كه الحمدلله بهش رسيدم
بقيه اش هم زياد مهم نيست ..... يعني به اندازه داشتن اون مهم نيست

11- دوست دارين به سن ميانسالي برسين يا دوران جواني بهتره؟ چرا؟
بايد واقع بين بود نه ؟
هر كاري كني جووني مي گذره ، مهم اينه كه خوب بگذره
ولي هميشه اعتقاد داشتم اگر همسفرم خوب باشه چه باك از موج طوفان
حالا هم چون مسير زندگيم رنگ و بوي عشق داره هميشه جوونم حتي اگر پير بشم پس فرقي نداره
ياد يه شعر افتادم :
در جواني به خويش مي گفتم
شير شير است اگرچه پير بود

چون كه پيري رسيد دانستم
پير پير است اگرچه شير بود

عاشقي يعني جواني حتي در پيري
12- به نظرشما چرا بعضي از خانومها عادت دارند واقعیت رو خیلی متفاوت تر از اون چیزی که هست نشون بدهند؟؟ (مثال: مثلا سن یا مقدار جهیزیه یا مقدار موارد مادی و پولی و چشم خواهر شوهر درآوردنی به نحوی خاص!! فرتی میزنه بالا؟؟ یا سایز دماغ و وزن و دور کمر زرتی میکشه پایین؟؟)
نمي دونم ........ شايد اين يه حس زنانه باشه
ترجيح مي دم نظر ندم چون واقعيت شايد اون چيزي نباشه كه من فكر مي كنم

14- کدومش وحشتناکتره و چرا؟ بیکاری، بی پولی ، بیعاری ، بی تفاوتی ، بی نام و نشان بودن ، و در آخر بیماری؟؟
از همه وحشتناكتر بيعاري
چون تمام اون چيزهايي كه گفتيد به مرور قابليت بر طرف شدن رو دارن ولي آدم بيعار اصلاح پذيريش كمه

15- از چه تیپ آدمی خوشتون می آد ؟؟ توضیح لطفا...(منظور ظاهر و باطن فرد مقابل هست)
از تيپهاي ورزشكاري خوشم مياد
از آدمهاي راستگو ، مهربون ، با گذشت و بي ريا خيلي خوشم مياد و همه جوره حاضرم پاشون بايستم

16- لطفا بهترین خاطره اي كه توی اینترنت داشتین را تعریف کنید.
حضور همسرم براي اولين بار در وبلاگي كه فقط براي اون زده بودم
17- لطفا بدترین خاطره اي كه توی اینترنت داشتین را تعریف کنید.

يه بار وبلاگي كه براي همسرم زده بودم تا غافلگيرش كنم رو يه نامردي هك كرد و كل وبلاگم رو از دست دادم خيلي وحشتناك بود چون ديگه نمي دونستم بايد چه جوري تمام اون احساسي رو كه در آن واحد به رشته تحرير درآورده بودم رو با همون حس بنويسم

18- کدامیک از موارد زیر برای شما مهم تر و اساسی تر است؟؟ همسر ، فرزند ، پدر و مادر ، خواهر برادر ، عشق و عاشق و معشوق ، کار و زندگی و درآمد ، پول و سرمایه و زندگی و خونه و ماشین در دنیا ، رفاه و آسایش در زندگی ، آرامش و در زندگی ، سبک بودن و آرامش وجدان ( کمک رسانی: می تونین درجه بندیشون کنین و اول و دوم و ... الی آخر)

خيلي سوال سختيه
آخه هر كسي جايگاه خودش رو داره .... درستي خيلي چيزها برامون بيشتر اهميت دارن ولي هيچ وقت با آمدن چيزهاي ديگه از ارزششون كم نميشه
ولي چشم ..... اجازه بديد
1- پدر و مادرم چون واقعا خيلي خيلي برام زحمت كشيدن ؛ واقعا نمونه هستن براشون آرزوي سلامتي دارم
2- همسرم و عشق : اينها رو نمي تونم از هم جدا كنم و اولويت بندي شون كنم چون در كنار هم و با هم برام ارزش دارن
3- خواهر و برادرم : چون واقعا دوسشون دارم و براشون آرزوي خوشبختي و سعادت دارم
4- فرزند : وااااااااااي دلم ضعف رفت :D .... جانم بابا فدات بشه :D
5- و در آخر پول و ... ماديات چون مثل چرك كف دسته ... نه؟

19- اگر الان شما مصاحبه کننده بودین دوست داشتین چه کسی رو دعوت کنید و ازش سوال بپرسید؟؟ و چگونه و در چه موردی از او سوال می کردید و البته خلاصه بگویید از این مصاحبه چه هدفی را دنبال می کردید؟؟ و درنهایت چه هدیه ای به او می دادید؟ (من هنوز اینجام راحت باشین و خیالتون تخت)

جناب Maad .... البته نمي دونم باهاش مصاحبه كرديد يا نه
يواشكي مي گم راستش زياد وقت نكردم برم صفحات قبلي رو بخونم

20- شماره پلاک خونه تون چنده؟ تو محل کار شما چند عددخانم و چند فروند!! آقا با شما همکار هستند؟؟ دوست دارین خرخره کدومشون رو در نهایت خونسردی همچین بجوید که نشه تعمیرش کرد و بیاندازنش تو سطل مکانیزه شهرداری؟؟

راستش با كسي خصومت ندارم
چون معمولا آدم صلح طلب و آرامي هستم

21- الان ساعت چنده؟؟ راستی موکت متری چنده؟؟ ببینم قیمت خونه نوساز و آپارتمان نوساز طرفای شما متری چنده؟؟ آشنا دارین واسه ما یه خونه بخرین از دم قسط ماهی هزارتومن قسطی اقساطش هم نود هزارساله؟؟ ندارین؟؟ عیب نداره ناراحت نباشین من هم ندارم... ببینم اصلا خودتون صاحبخونه هستین یا مستاجر؟؟
ساعت 3 روز دوشنبه

از دست شما ..... من خيلي وقت دارم شما هم سر به سر من بذاريد !!!
يه خونه نقلي دارم .... البته زياد بزرگ نيست ..... ايام جواني گرفته بودم وگرنه مگه الان ميشه خونه خريد داداش
22- تا حالا قلیه ماهی خوردید؟؟ مزه اش چجوری بوده؟؟ میگو چی دوست دارین؟؟ از این ماهی کوچیکها که به گربه بدی قهر میکنه چی از اینا ... اسمش چی بود!!؟؟.... آهان کیلکا خوردین؟؟ تن ماهی بهتره یا خود ماهی؟؟ گربه ماهی خوردین؟؟

ماهي دوست دارم
كلا بد غذا نيستم

23- جلوی آینه با خودتون حرف میزنین؟ چرا؟
خيلي زياد .... حتي خودم رو دعوا هم مي كنم و يا تشويق

خيلي مهربونه ...... بدون ريا حرفش رو ميگه ....... تازه راهنمايي مي كنه جانانه بيا و ببين :D
24- تا حالا شده به حالت طنز یا کاملا جدی وجدان شما مثل وجدان شیرفرهاد بیاد هی شما رو ملامت کنه و هی ازتون بخواد بهتر از پیش باشین و گوشتون رو بکشه؟؟ بعد شما چیکار کردین به حرفش گوش کردین یا با گیوه زدین وسط ملاج جفتتون؟؟

بله
مثل مواقعي كه با خودم كارهاي روزانه ام رو مرور مي كنم
معمولا موقع خواب به كارهايي كه روز انجام دادم فكر مي كنم و با وجدانم هم صحبت مي كنم
آره .... چرا كه نه
به حرفش هم گوش مي دم چون هر چي باشه يه پيراهن بيشتر پاره كرده

25- بیزحمت سه تا جوک خوب و همچین درجه یک بگند همچین که خستگی مصاحبه کننده در بره و ادامه بده!! (شما هم خسته نباشین البته!)

به يه بنده خدايي ميگن از چه گلي خوشت مياد ؟ ميگه : اقاقيا. ميگن خوب بنويس .ميگه : غلط كردم : رز

يه بنده خدايي رستوران ميزنه رو درش مي نويسه : وقت نهار و نماز تعطيل است !!!

طرف ميره پمپ بنزين باكشو پر مي كنه ميگه اقا چقدر شد مامورجايگاه ميگه 450 تومان طرف ميگه اقا ببخشيد شاه اومده يارو ميگه * گازوئيل زدي

26- بهترین همدم و مونس تنهایی هاتون کیه؟ و وقتی با او خلوت می کنین در مورد چه مواردی باهاش درد دل می کنید و حرف می زنید؟؟
همسر عزيزم تنها همدم و همسفر جاده زندگيم
ديگه نشداااااا ........ وارد مسائل خصوصي شدي داداش

27- بدترین دوستی که تا حالا داشتید کی بود و در چه زمانی و بر سر اون دوستی چه اومد و الان که بهش فکر می کنین چه حسی در وجودتان جاری میشه ؟؟
دوست بد نداشتم .... همه دوستام خوبن

28- جمع کن و حسابگر هستید یا ولخرج؟؟ دست و دلباز هستید و یا خسیس و عشق پول و مایه؟؟

تعريف نباش دست و دلباز ....
هر چي دستت بزرگتر باشه كرم خدا هم بزرگتر ميشه ....... روزي رسون اونه
او هم رحمتش بي منتهاست پس ما چرا اين طور نباشيم

29- جایی توی فروم نوشتید که تابستان انشالله به سرزمین وحی خواهید رفت و همراه همسر گرامیتان به مکه مکرمه عازم هستین و اگه یادم باشه حج دانشجوئی.... اصلا خداییش تا حالا حاجی شدین؟؟ اگه بله کی و چه وقت؟؟ چه حسی دارین؟؟ دوست داشتید غیر همسرتان با چه کس یا کسانی به مکه مشرف می شدید؟؟ کمی در مورد آرزوهای مذهبی خودتون برامون بگید لطفا.

وااااااااااي نه
قسمت نشده بود تا حالا برم يعني اصلا فكرش رو هم نمي كردم
ولي خدا خواست و براي اولين بار همراه عزيزترين عزيزم ما رو به خونش دعوت كرد
دوست داشتم با پدر و مادرم هم برم .......

30- یه بیت شعر بگید که درش سه کلمه "عاشق" و "تنها" و "معشوق" موجود باشه.
اعترافی می کنم در محضرت...
عشق را تنها تو می دانی و بس
آه...!
عشق کو ؟
عاشق کجاست ؟
معشوق کیست ؟
آنکه دارد ادعای عاشقی ،
خود نداند عاشق آن نیست که کند سودايي

31- نظرتون در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟؟ لطفا توضیح بدین.(بازم نترسین من هواتونو دارم)
اگر اون مرد جنبه اش رو داشته باشه اشكالي نداره منظورم سوء استفاده از اين حالته
پيدا كردن و درك عشق دوطرفه است ولي بايد احتياط كرد
وگرنه اشكالي نداره

32- فرض کنید الان زمان آینده است و همه چیز در زندگی شما عالی و روبراهه ، چه چیزهایی در اون زندگی برای شما از همه مهمتره؟؟ نام ببرید و توضیح بدهید.
خوشبختي و آرامش همسر و فرزندانم
موفقيت و سربلندي فرزندانم
عاقبت به خيري و مرگ با عزت

33- داماد آینده اتان را بیشتر دوست خواهید داشت یا عروستان را؟؟

مگه فرقي داره ؟
عروس و داماد نداره ......... مهم اينه : انسان بودن و درك مقام انسانيت
وگرنه محبت ريشه اي دارن به عمق عشق

34- از صمیم قلب و از ته دل یک آرزو کنید که محال نباشه ولی همچین هم در دسترس نباشه و خیلی توپ باشه و البته با تمام وجود باشه.
خدا يه دختر خوشگل و بامزه با موهاي خرمايي و چشمهاي آبي بهمون بده
البته قبلش بگم سالم و صالح باشه شبيه مادرش هم باشه ديگه عالي ميشه:D
جانم ....... بابا قربونت بره

35- آدم خوشبینی هستین یا آدم بدبینی؟چرا؟
كاملا خوشبين
البته گاهي ضرر هم كردم ولي چه كنم نمي تونم بدبين باشم چون هم به خودم سخت مي گذره هم ديگه اين زندگي نميشه كه !!

36- رشته تحصیلی شما در دبیرستان چی بود؟ دانشگاه چی؟ چرا؟ از چه رشته و درسهایی متنفر هستین و عاشق چه رشته و درسهایی هستین؟
دبيرستان : رياضي فيزيك
دانشگاه : شيمي
هيمشه شيمي رو دوست داشتم ولي از درسهاي حفظ كردني زياد خوشم نمي امد

37- بهترین تفریح شما در زندگی چیه؟ چرا؟
شايد باور نكنيد ولي عاشق خوندن قران هستم
وقتي احساس مي كنم ديگه كاري ندارم يا كم آوردم يا حتي احساس خوبي دارم قرآن مي خونم خيلي حس زيبايي داره اينكه بدوني خدا داره باهات حرف مي زنه
تفريح هاي ديگه هم دارم
خيلي اهل سفر و گردش هستم ..... و دوست دارم دسته جمعي مسافرت بريم
38- تا حالا خلاف کردین؟ از خلاف خوشتون میاد؟ توضیح لطفا

........ بابا اي ول !!!
دستت درد نكنه
نه بابا
اين چه حرفيه داداش

39- چرا توپ گرده؟ زمین چرا گرده؟ چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟ چرا مارمولک شبیه سوسماره ولی بهش میگن مار+ مولک؟

.
.
.
از دست تو امير آقا
40- چندتا میوه که دوست دارید را نام ببرین و چندتا میوه که دوست ندارین رو هم نام ببرین.
نارنگي
سيب
هندوانه
.
.
دوست دارم
زياد از پرتقال خوشم نمياد

41- غذا چی دوست دارین؟ شکمو هستین یا نه؟
بد غذا نيستم
همه نوع غذا رو مي خورم
42- خیلی اساسی و فنی اما خلاصه "عشق" رو توصیف کرده و تشریح کنید.
عشق یعنی تا ابد آبی شدن
عشق یعنی لحظه ای بارانی و
لحظه ای شفاف و مهتابی شدن
عشق یعنی لذت یک آرزو
عشق یعنی یک بلای ماندگار
عشق یعنی هدیه ای از آسمان
عشق یعنی یک صفای سازگار
عشق یعنی با وجود زندگی دور از آداب مردم زیستن
عشق یعنی لحظه ای خندیدن و
سال ها اشک ندامت ریختن
عشق یعنی زنگ تکرار نگاه
عشق یعنی لحظه ای زیبا شدن
عشق یعنی قطره بودن سوختن
عشق یعنی راهی دریا شدن
هر چه هست این عشق صد ها قلب صاف
با حضورش ‌آبی و بی کینه است
عشق یعنی سبز بودن تا ابد
عشق رنگ نقره اینه است

43- تا حالا یخ زدگی و سوز و سرمای وحشتناک و زمستون و کولاک خطری رو تجربه کردین؟ توضیح لطفا.
نه ....
سرماي پارسال رو شايد بشه گفت

44- بلدین دوچرخه سوار بشین و حرکت کنید و بدون دست رکاب بزنین؟؟ تک چرخ چی بلدین؟؟ بی چرخ هم بلدین دیگه نه؟؟ یه دوچرخه اضافه دارین به ما قرض بدین باهاش بوق بزنیم دلمون نسوزه؟؟

45- تا حالا دعوا و کتک کاری داشتین؟ تو بزن بزن و بکش بکش و دعوا شیر هستین یا روباه؟

46- تاحالا گریه کردین؟ آخرین بار؟ اولین بار؟ وسطاش رو هم بگین دیگه.

47- از پرداختن به عشق و از انتخاب سبک زندگی عاشقانه چه هدفی را دنبال می کنید و از معشوق و عشق زندگی تون چه انتظاراتی دارین؟

48- اگه صد میلیون یورو به شما بدیم چیکار میکنین؟ اگه سیصد میلیون یورو دیگه هم به شما بدیم چیکار میکنین؟ حالا اگه همشو از شما بگیریم (شرمنده فرضیه ) و جاش به شما یه چک برگشتی یه میلیون تومنی بدیم چیکار میکنین؟؟حالا اگه اون چک برگشتی رو دیگه از شما نگیریم و بهتون ببخشیم چیکار میکنین؟؟؟

49- به چه رنگی علاقه دارین و چرا؟ از چه رنگی متنفر هستین و چرا؟

50- به کدوم هنرپیشه سینمای ایران و کدام هنرپیشه در سینمای جهان علاقه دارین و چرا؟ از کدوم هنر پیشه خوشتون نمیاد و چرا؟

51- یه چیستان یا داستان کوتاه پارسی بگین که خیلی قدیمی باشه و جواب یا معناش رو هم بگید. نتیجه اخلاقی یادتون نره... راستی کلاغه کوش؟؟ رسید پنت هاوسش؟؟

52- نظرتون در مورد فرهنگ و تاریخ و پیشینه ایران چیه؟ از گذشتگان چه اشخاصی را بیشتر دوست دارین و چرا؟

53- آیا همیشه یا حتی همین الان دلتون واسه کسی تنگ میشه؟ چرا؟ اون آدم خوشبخت کیه که دل شما الان واسش تنگ شده؟؟ خیلی دوستش دارین؟؟ اگه ببینیدش چی بهش میگین؟؟ الان کجاست و چیکار میکنه؟؟ یه جمله براش هدیه بنویسید شاید اومد خوند فهمید کیف کرد کلی خوشحال شد.

54- نظر شما راجع به کله و پاچه چیه؟ سیرابی دوست دارین؟ حلیم چی؟ نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟ کدام رستوران رو دوست دارین سنتی یا امروزی؟؟ پیتزا بهتره یا فسنجون؟

55- تا بحال ضایع شدین؟ تعریف کنید و توضیح هم بدین.

56- از بین زیبایی و ثروت و قدرت کدوم رو انتخاب میکنین ؟ البته فرض بر این است که با ثروت قدرت رو نمیشه خرید و زیبایی هم جداگانه داده می شود.( فقط یک انتخاب جر نزنین ها)
57- شما یه تاپیک پر مشتری تاسیس کردین هر چی بیکار و در جستجوی کاره ریخته سر ادمین، میشه در مورد اینکار زیبا و جالب و نوی خودتون کمی توضیحات بدین؟

58- نظرتون درباره طراح این سوالات چیه؟ در مورد مخ و مخچه اش چه نظراتی دارین؟ چه پیشنهادی براش دارین؟ انتقاد هم قبوله ها.

و در پایان هرچه می خواهد دل تنگتان بگویید ما می شنویم با گوش جان.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-08-2008
عاشق عاشق آنلاین نیست.
کاربر فعال

15 سپاس در 10 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با عرض پوزش از تاخيرم ........
بابا به خدا سرم حسابي شلوغه ....... ببخشيد

44- بلدین دوچرخه سوار بشین و حرکت کنید و بدون دست رکاب بزنین؟؟ تک چرخ چی بلدین؟؟ بی چرخ هم بلدین دیگه نه؟؟ یه دوچرخه اضافه دارین به ما قرض بدین باهاش بوق بزنیم دلمون نسوزه؟؟
دوچرخه سواري كه بله

كيه كه بلد نباشه
هنوز راه نرفته بودم دوچرخه سواري مي كردم
يه بار با چند تا از دوستام با دوچرخه رفتيم مسافرت ..... جاتون خالي خيلي خوب بود
البته خيلي هم سخته ولي لذتي داره كه نگو و نپرس

45- تا حالا دعوا و کتک کاری داشتین؟ تو بزن بزن و بکش بکش و دعوا شیر هستین یا روباه؟

دعوايي كه آغازگرش باشم نه .... آخه شر نيستم
تعريف نباشه خيلي آروم هستم ولي آره شده به خاطر دفاع از حق كسي كه خودش زورش نمي رسيده درگير شده باشم البته نه در حد پاسگاه و اين حرفا ..... در حد ترسوندن و ژست گرفتن
آخه راستش خيلي به هم مي ريزم وقتي مي بينم به كسي زور مي گن كه نمي تونه از خودش دفاع كنه .

46- تاحالا گریه کردین؟ آخرین بار؟ اولین بار؟ وسطاش رو هم بگین دیگه.
آره ..... خيلي
وقتي سربازي بودم شبها قبل از خواب يه دل سير گريه مي كردم ...... به خاطر عزيزم
آخرين بار هم درست وقتي جواب مثبت رو از خانواده همسرم گرفتيم و مطمئن شدم كه همه چيز به حمد الهي درست شده ..... باز گريه كردم ولي اين بار از خوشحالي
مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

47- از پرداختن به عشق و از انتخاب سبک زندگی عاشقانه چه هدفی را دنبال می کنید و از معشوق و عشق زندگی تون چه انتظاراتی دارین؟

هميشه فكر مي كردم عشق تو قصه هاست و عاشق هميشه بيچاره اي هست كه فقط بايد بدود ولي به جايي نرسه
اما وقتي خودم عاشق شدم تازه لذت عشق و عاشقي رو با تمام وجود چشيدم و شايد مبالغه نباشه اگر بگم حال مجنون رو درك كردم ....
آدم حاضره به خاطر عشقش هر كاري كنه ...... حتي اگر بدونه كه غير ممكنه
ولي براي عاشق چيزي به اسم "غير ممكن" وجود نداره
زندگي عاشقانه هم حاصل همين بوده و هست
ولي از طرفي خوشحالم بابت انتخابم و بابت معشوقم ....
چون اينها در كنار هم ميسازد آنچه را كه اسمش زندگي است .

48- اگه صد میلیون یورو به شما بدیم چیکار میکنین؟ اگه سیصد میلیون یورو دیگه هم به شما بدیم چیکار میکنین؟ حالا اگه همشو از شما بگیریم (شرمنده فرضیه ) و جاش به شما یه چک برگشتی یه میلیون تومنی بدیم چیکار میکنین؟؟حالا اگه اون چک برگشتی رو دیگه از شما نگیریم و بهتون ببخشیم چیکار میکنین؟؟؟

هيچي .....
تو رو خدا توي اين اوضاع شما ديگه من رو گيج نكنيد :D
اگر بدونيد چقدر كار سرمون ريخته ....... حساب همه چيز ديگه از دستمون در رفته
همه كه حسابي دارن جيب ما رو خالي مي كنن ..... از تالار گرفته تا آرايشگاه و گل فروشي و عكاسي و ............. اين چكهاي برگشتي فكر كنم خودشون از روي من شرمنده بشن يه جوري خودشون رو گم و گور كنن
البته اون صد میلیون یورو كه حرف نداشت .....اگر بود چي ميشد

49- به چه رنگی علاقه دارین و چرا؟ از چه رنگی متنفر هستین و چرا؟
رنگ آبي و صورتي به خاطر آرامشش
از سياه هم متنفرم چون نشونه خوبي براي عامه تلقي نميشه

50- به کدوم هنرپیشه سینمای ایران و کدام هنرپیشه در سینمای جهان علاقه دارین و چرا؟ از کدوم هنر پیشه خوشتون نمیاد و چرا؟

پرويز پرستويي و عزت الله انتظامي
نيكلاس كيج و برد پيت .... محشر هستن

51- یه چیستان یا داستان کوتاه پارسی بگین که خیلی قدیمی باشه و جواب یا معناش رو هم بگید. نتیجه اخلاقی یادتون نره... راستی کلاغه کوش؟؟ رسید پنت هاوسش؟؟

عشق
پیرمردی صبح زود از خانه اش خارج شد. در راه با یک ماشین تصادف کرد و آسیب دید عابرانی که رد می شدند به سرعت او را به اولین درمانگاه رساندند . .
پرستاران ابتدا زخمهای پیرمرد را پانسمان کردند. سپس به او گفتند: "باید ازت عکسبرداری بشه تا جائی از بدنت آسیب و شکستگی ندیده باشه "
پیرمرد غمگین شد، گفت عجله دارد و نیازی به عکسبرداری نیست .
پرستاران از او دلیل عجله اش را پرسیدند .
زنم در خانه سالمندان است. هر صبح آنجا می روم و صبحانه را با او می خورم. نمی خواهم دیر شود!
پرستاری به او گفت: خودمان به او خبر می دهیم.
پیرمرد با اندوه گفت : خیلی متأسفم. او آلزایمر دارد. چیزی را متوجه نخواهد شد! حتی مرا هم نمی شناسد!
پرستار با حیرت گفت: وقتی که نمی داند شما چه کسی هستید، چرا هر روز صبح برای صرف صبحانه پیش او می روید؟
پیرمرد با صدایی گرفته ، به آرامی گفت: اما من که می دانم او چه کسی است ......

52- نظرتون در مورد فرهنگ و تاریخ و پیشینه ایران چیه؟ از گذشتگان چه اشخاصی را بیشتر دوست دارین و چرا؟

غني بودن فرهنگ ايران بر كسي پوشيده نيست ولي فقط افتخار كردن به گذشته كافي نيست پس آيندگان ما بايد به چه چيز من و شما افتخار كنند !!!

فقط كوروش
نخستین تشکیل‌دهندۀ دولت فدرالی در تاریخ جهان، نخستین رهبر جهانی صادرکنندۀ منشور حقوق بشر و آزادی ادیان و عقاید در تاریخ جهان، بلندآوازه‌ترین رهبر محبوب همۀ اقوام خاورمیانه در جهان باستان، اثرگذارترین شخصیت تمدن‌ساز در تاریخ جهان، مهرورزترین سیاست‌مرد در تاریخ جهان، بزرگترین خدمتگزار بشریت در جهان باستان
تسخیر کشور لیدیا توسط کوروش بزرگ، اوضاع میان‌رودان در زمان به سلطنت نشستن کوروش بزرگ ـ تسخیر امپراتوری بابل توسط کوروش بزرگ، شخصیت کورش بزرگ به گواهی اسناد تاریخی
نوشته‌های یونانیان در باره‌ی کورش بزرگ ـ نوشته‌های تورات و انبیای یهود درباره‌ی کورش بزرگ ـ نوشته‌های کاهنان بابلی در باره‌ی کورش بزرگ ـ لوح معروف به حقوق بشر که کورش بزرگ در بابل صادر کرد

53- آیا همیشه یا حتی همین الان دلتون واسه کسی تنگ میشه؟ چرا؟ اون آدم خوشبخت کیه که دل شما الان واسش تنگ شده؟؟ خیلی دوستش دارین؟؟ اگه ببینیدش چی بهش میگین؟؟ الان کجاست و چیکار میکنه؟؟ یه جمله براش هدیه بنویسید شاید اومد خوند فهمید کیف کرد کلی خوشحال شد.

يكي از دوستاي دوران دبيرستانم به اسم مهرداد
عارف مسلك بود و هر چيزي رو ميديد در موردش آنقدر قشنگ صحبت مي كرد كه حس مي كردي چقدر ديدگاهت نسبت به جهان عقبه
هم با هنوز با هم هستيم .... البته تقريبا يكسالي هست كه رفته كانادا براي ادامه تحصيل
حسابي دلم براش تنگ شده ، البته از حال و روزش بي خبر نيستم .
مهرداد جان :
آرزويم اين است/نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد/نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز/و به اندازه ي هر روز تو عاشق باشي/ عاشق آنکه تو را مي خواهد و به لبخند تو از خويش رها مي گردد/ و تو را دوست بدارد هر آن اندازه که دلت مي خواهد

54- نظر شما راجع به کله و پاچه چیه؟ سیرابی دوست دارین؟ حلیم چی؟ نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟ کدام رستوران رو دوست دارین سنتی یا امروزی؟؟ پیتزا بهتره یا فسنجون؟
يه بار گفتم
برام فرقي نداره
زياد شكمو نيستم ولي غذاهاي سنتي رو ترجيح مي دم

55- تا بحال ضایع شدین؟ تعریف کنید و توضیح هم بدین.
ضايع شدن اره
يه بار سر امتحان تو دانشگاه مي خواستم به يكي از بچه ها تقلب برسونم نگو استاد انتهاي سالن ايستاده بوده و من متوجه نشده بودم
همين كه خواستم كاغذ رو دست دوستم بدم اومد بالا سرم گفت : كمك مي خواهيد ؟ گفتم شايد دستتون نرسه !!!
من رو ميگي از خجالت آب شدم و گفتم نه استاد چيزي نبود
خلاصه نزديك بود شري واسم درست بشه
اما چون سر كلاسش حضور فعال داشتم از سر تقصير ما گذشت و فقط جامون رو عوض كرد ولي حسابي ضايع شدم
56- از بین زیبایی و ثروت و قدرت کدوم رو انتخاب میکنین ؟ البته فرض بر این است که با ثروت قدرت رو نمیشه خرید و زیبایی هم جداگانه داده می شود.( فقط یک انتخاب جر نزنین ها)
زيبايي ........... ولي زيبايي درون
نه ظاهر
ظاهر زيبا مثل رو كاري ساختمون مي مونه مهم باطنشه و پي ريزي بنا
57- شما یه تاپیک پر مشتری تاسیس کردین هر چی بیکار و در جستجوی کاره ریخته سر ادمین، میشه در مورد اینکار زیبا و جالب و نوی خودتون کمی توضیحات بدین؟

اي بابا ....
خودم وقتي دنبال كار بودم تمام روزنامه و مجلات مربوط به كار رو خريده بودم ديگه حسابي خسته شده بودم ....
همه روزنامه فروشي هاي محله من رو مي شناختن
از اين شركت به اون شركت .....از اين اداره به اون اداره
واسه همين ... فكر كردم يه محلي باشه تا اطلاعيه هاي كار توي اون درج بشه شايد كمكي هم به دوستان بشه
اميدوارم مفيد بوده باشه

58- نظرتون درباره طراح این سوالات چیه؟ در مورد مخ و مخچه اش چه نظراتی دارین؟ چه پیشنهادی براش دارین؟ انتقاد هم قبوله ها.
راستش تعداد سوالات خيلي زياد بود
60 تا سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
سوالات خوب بود ..... البته يكي دو جا تكراري بود ولي در كل بد نبود
اميدوارم از جوابهاي من زياد خسته نشده باشيد
براي همتون آرزوي سلامتي و بهروزي دارم

و در پایان هرچه می خواهد دل تنگتان بگویید ما می شنویم با گوش جان.

اميدوارم هميشه زندگي بر وفق مرادتون باشه و بهترين ها براتون رقم بخوره
زندگي زيبايي اش را مديون صداقته و صداقت از چشمه ايمان سيراب ميشه ...... زندگي هميشه به كامتون
براي من و همسر عزيزم هم دعا كنيد .....
ما هم براي همتون دعا مي كنيم
يا حق
قدیمی 12-22-2009
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Angry صندلي داغ!

سلام به همه بچه هاي خوب پي سي سيتي.
امروز داشتم تو تاپيك هاي بحث آزاد گشت ميزدم ياد يه تاپيك تو فروم خودمون افتادم، و احساس كردم اينجا جاش خاليه، هرچي جستجو كردم چيزي در اين مورد پيدا نكردم، خب اكثرا ميدونيد تاپيك صندلي داغ به چه نحو هست، اگر اين تاپيك با يه اسم ديگه وجود نداره، و اگر موافق هستيد اولين نفر رو روي صندلي بزاريم.

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
قدیمی 12-22-2009
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Shadi LP نمایش پست ها
سلام به همه بچه هاي خوب پي سي سيتي.
امروز داشتم تو تاپيك هاي بحث آزاد گشت ميزدم ياد يه تاپيك تو فروم خودمون افتادم، و احساس كردم اينجا جاش خاليه، هرچي جستجو كردم چيزي در اين مورد پيدا نكردم، خب اكثرا ميدونيد تاپيك صندلي داغ به چه نحو هست، اگر اين تاپيك با يه اسم ديگه وجود نداره، و اگر موافق هستيد اولين نفر رو روي صندلي بزاريم.
تکراریه دوست عزیز

تاپیک ثندلی داق !!!! ( همون صندلی داغ یا صندلی داخ !! ) - پی سی سیتی
قدیمی 12-22-2009
تاري تاري آنلاین نیست.
کاربر فعال

33 سپاس در 31 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اقايان و خانمها من حاضرم مديريت اين بخش را بعهده بگيرم و بعنوان مهمان بعدي اين صندلي روي اين صندلي بشينم يالا تنفيض بفرمائيد آقاي امير خان سپهسالار

رويايم را ببين
خداوند در آن گوشه زيز سايه سار درخت لطف خويش
با لبخند
نفسهايت را سپاس ميگويد
پس بر تو چه گذشته كه اينچنين
آرزوي مرگ ميكني ......

ببين فرصت نيست
فرصت براي بودن نيست
پس سعي كن
تا درخت را احساس كني
سبزه رابشنوي
و بوسه دادن را از گل سرخ بياموزي
تا روزي
شايد
درخت را تا مرز انار
تعقيب كني
(تاري)

قدیمی 12-22-2009

Arrow

نقل قول:
نوشته اصلی توسط تاري نمایش پست ها
اقايان و خانمها من حاضرم مديريت اين بخش را بعهده بگيرم و بعنوان مهمان بعدي اين صندلي روي اين صندلي بشينم يالا تنفيض بفرمائيد آقاي امير خان سپهسالار
مدیریت!!!
بعد مهمان هم باشید جهت مصاحبه؟؟
دوطرف میز که نمیشه باشید عزیز دلم

دوستان و عزیزان
از کاربر محترم تاری دعوت می گردد روز شنبه جهت مصاحبه روی صندلی داغ فروم بنشینند
تا اون روز یعنی شنبه ای که در پیش داریم از همه کاربران دعوت می گردد که سوالات خودشان را (به سوالات قبلی هم نگاه بیاندازید تکراری نباشه) به صندوق نامه های خصوصی بنده ارسال کنند تا از کاربر دعوت شده پرسیده شود
کاربر دعوت شده که دعوت را هم اجابت می کند موظف به پاسخگویی به تمامی سوالات است
کاربران می توانند سوالات مودبانه و دارای محتوا و دوستانه و البته تا حد مجاز دارای بار طنز (کمی طنز) بپرسند و سوالات تکراری یا دارای موارد منکراتی و خصومتی مورد توجه قرار نمی گیرد و اعدام می شود
تاری جان اگر موافق دعوت هستین بیزحمت خودتو برای داغ شدن حاضر کن
غیر از جناب تاری که موافقت خودشونو در یک پست در این تاپیک درج می کنند بقیه دوستان جهت فعالیت و دادن نظر و ... به این تاپیک بروند:
موضوع مهم : اساسنامه اجرائی تاپیک صندلی داغ!! ( انتقاد و پیشنهاد و بحث در مورد صندلی هم اینجا)
فراموش نکنید
سوالات نباید لو برود تا تاری غافلگیر بشود و حسابی از خجالتش درباییم
پس سوالات رو برای من نامه خصوصی بزنید
موفق باشید
خدا رحمتت کنه تاری جان

امیر عباس... بچه تهرانپارس!!
قدیمی 12-22-2009
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دم همه بچه هاي تهران پارس گرم!
-
خب مثه اينكه تاپيك وجود داشته! كجا بود حالا؟
حالا چطور ميشه روي اين صندلي نشست؟؟

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
قدیمی 12-22-2009
تاري تاري آنلاین نیست.
کاربر فعال

33 سپاس در 31 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هيشكي نميتونه منو داغ كنه داغش و به دل تك تكتون ميذارم همه رو اتيش ميزنم فرومم اتيش ميزنم خودمم با بنزين ميسوزونم
تاري ضد اتيشه تا روز صندلي داغ اواتارو عوض ميكنم كه بدونيد تاري كيه پس منتظر اواتاره جديدم باشيد
گرچه ميدونم هيشكي منو دوست نداره
امادگي دارم با تمام قدرت ولي من تا دوشنبه نيستم پس ميره واسه دوشنبه

رويايم را ببين
خداوند در آن گوشه زيز سايه سار درخت لطف خويش
با لبخند
نفسهايت را سپاس ميگويد
پس بر تو چه گذشته كه اينچنين
آرزوي مرگ ميكني ......

ببين فرصت نيست
فرصت براي بودن نيست
پس سعي كن
تا درخت را احساس كني
سبزه رابشنوي
و بوسه دادن را از گل سرخ بياموزي
تا روزي
شايد
درخت را تا مرز انار
تعقيب كني
(تاري)

قدیمی 06-24-2010

با سلام
دوستان گرامی خودشون رو آماده کنند چون سری جدید صندلی داغ از امروز آغاز شد!!
و اسم طرف رو هم فعلا لو نمی دم ولی شروع کنید سوالاتتون رو آماده کنید تا وقتی به صورت ناگهانی ریختیم سر کاربر از همه جا بیخبر سوالات حاضر باشه.

هر نفر تعداد نامحدودی سوال میتواند بفرستد به صندوق پیام خصوصی من

توضیح
سوالات شما دسته بندی و ... شده و سپس در لحظه غافلگیری به کاربر از همه جا بیخبر دعوت شده بنده خدا ارائه شده و بعد مثل زورگوها بالا سرش وایستاده و جواب میکشیم بیرون براتون میاریم

روابط عمومی سازمان کشت و کشتار می سی سیپی

(اینجام قفله بیخود پست نزنید)
قدیمی 07-08-2010

Arrow تاپیک ثندلی داق !!!! ( همون صندلی داغ یا صندلی داخ !! )

سلام بر همه دوستان
سری جدید صندلی داغ فروم به مناسبت ماه مبارک رجب از حدفاصل میلاد مولا امیرالمونین علی ابن ابیطالب (ع) افتتاح و با سیستم جمع آوری سوالات از کلیه کاربران و گزینش سوالات در مبعث حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) به اجرای مجدد رسید

مهمان این دوره ما سرکار خانم Nur3 هستند (خیلی خوش آمدید) و سوالات شما توسط ادمین کرک و پر ریخته شده و برای خانم Nur3 ارسال خواهد شد (البته سوالات زیادی دست ما رسید ولی تعداد کمتری مد نظر ادمین بوده و بازگردانده شده است!)
و البته کاربر مهمان نیز جواب سوالات را در تاپیک صندلی داغ (همینجا درج خواهند کرد)

در مورد مواردی چون بحث و گپ و چت روم و غیره اصلا در صندلی داغ پستی نزنید و فقط می تونین سپاس بزنین و جهت تماس و ... از پیام خصوصی استفاده کنین
ضمنا در صورت داشتن نظر و ... در مورد صندلی داغ و شیوه برگزاری و جمع آوری سوال در این تاپیک:
موضوع مهم : اساسنامه اجرائی تاپیک صندلی داغ!! ( انتقاد و پیشنهاد و بحث در مورد صندلی هم اینجا)
فعالیت کنید
غیر از پست من و پست مهمان دعوت شده باقی پستهای غیر مربوط به تاپیک اعدام میشه

سپاس
امیر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش