بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > شعر و ادبیات > ادبیات طنز

ادبیات طنز در این تالار متون طنز مناسب و بحث در مورد طنز قرار دارند

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-25-2008
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با ارزوی پیشرفت فروم

نام، جنس، سن، قد، وزن، خصوصیات کلی اخلاقی و رفتاری ( حداکثر در سه سطر)
بهنام/ مرد اعلا / 19 و 6 ماه / 173/ فکر کنم 80(البته ایشالا در چند روز اینده میشم 75)
راستش من رو خیلیا میشناسم ولی می تونم بگم بسیار پسر شوخ طبعی هستم .
جنبم زیاده و کلا پسر بدکی نستم ...تنها یه خصوصیت بد دارم دارم و اونهم رک بودن و بی پروا صحبت کردنمه که بعضی وقتا تعدادی از دوستام از جمله...... از دستم ناراحت میشن
اهل ورزش هستین؟ ورزشکارین یا طرفدار؟ کدوم تیم؟ چقدر ازورزش می دونید؟
من تکواندو و والیبال و فوتبال رو تا یه حدی به صورت حرفه ای دنبال کردم ولی به یه دلایلی گذاشتمشون کنار و الان دوچرخه سواری و شنا رو انجام میدم ولی نه به صورت حرفه ای
من در فوتبال در ایران از تیم پرسپولیس و فولاد خوشم میاد.
من اطلاعاتم در مورد ورزش زیاد نیست ولی از اکثر ورزشها یه سری اطلاعات جزئی دارم
فكر ميكنين كدوم خصوصيت شما باعث جلب نظر ديگرانمیشود؟
شوخ بودن و احساساتی بودناگر دوباره متولد بشین (یه فرصت دوباره) چه کار خواهیدکرد؟
سعی می کنم تمام اشتباهاتی رو که انجام دادم تکرارشون تکنم
لطفا با خوندن این موارد زیر.... اولین برداشت ذهنیتون روبنویسین.عشق: زیباستمحبت: علاقهصمیمت: دوستیکنکور: اعصاب خورد کنقرار گذاشتن: سر وقت رفتنپارتی: خطرناکه حسنپژو 206 اسپرت: عشق بعضی از جوونابهترین گوشی موبایل: نوکیا (3310)موهای طلایی رنگ و با حال و تیپ دیویدبکهام: اخر کلاس و شیکیهخود دیوید بکهام: عشق بهنامزن دیویدبکهام!!: دوست داشتنیاهل کل کلهستی؟چرا؟
به شدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت//////
من کلا پسر شلوغی هستم و با کل کل کردن یکم از شلوغیم کاسته میشه
نظرشما راجع به تبعيض بين زن و مردچيه؟
مخالفم به جز در یه موارد خاص
علم بهتر است یاثروت؟چرا؟
من به این سوال بارها فکر کردم به نظر به کمک ثروت میشه علم رو بدست اورد ولی به کمک علم در اکثر مواقع نمیشه ثروت رو بدست اورد پی به نظر من ثروت بهتره
نظرتون درباره دادن مهریه و میزان بالای مهریه دخترایامروزی چیه؟
الان که در جامعه ما بیشتر چشم و هم چشمیه ولی به نظر من کار جالبیه ولی به شرطی که دستخوش افراط و تفریط (غلط املایی که نداشت ؟) نشه
پنج تا چــــرا که توی زندگيتون كه هنوز جوابي براشون پيدانكردين.
چرا اینقدر مردم بی وفا هستن؟
چرا ما نمی خوایم بعضی از واقعیت های زندگی را باور کنیم؟
چرا بعد از گذشت این همه سال هنوز کسی نفهمیده ابتدا مرغ بوده یا خروس؟
چرا وقتی به دختری میگی دوست دارم اون زود باورش میشه؟
چرا من بعضی وقتها به شدت بدشانس میشم؟
حالا پنج تا آرزوی مهم خودتون روبنویسین.
1. ارزوی خوشبخت شدن و موفقیت تمام خونوادم و تمام دوستام مخصوصا بچه های فروم پی سی سیتی و پارس کلابز و پرشین وب
2. ارزو می کنم بتونم زندگی موفقی داشته باشم و به اهدافی که دارم در زندگی برسم
3. ارزو می کنم خدا همگان را به راه راست هدایت کند
4. ارزو می کنم انسانها واقعا انسن باشند
ارزو می کنم جنگ بین کشورها تمام شود (فکر کنم محاله
دوست داري به سن ميانسالي برسين يا دوران جواني بهتره؟چرا؟
من چندین ساعت به این سوال فکر کردم ولی جواب درستی پیدا نکردم به جز این : خصوصیت دوره جوانی و میانسالی از زمین تا اسمون با هم تفاوت دارن ولی به نظر من یه مقدار دوره جوانی بهتره/ ادم در تمام مدت زندگیش اشتباه می کنه ولی خوبی که اشتباه در جوانی داره اینه که وقتی در جوانی اون اشتباه کردی راه بازگشت داری و همچنین می تونی میتونی از اون اشتباه برای موفق تر شدن بقیه زندگیت تلاش کنی و به اون اهدافی که داری برسی

به نظرشما چرا بعضي از آقایون زیاد انگشت تو گوش و دماغو... خودشون می کنند؟
از بس این خانومها اقایون رو اذیت می کنن دیگه اونا هم سیمامون قاطی پاتی می کنم و کارامشون رو اشتباهی انجام میدن
آیا خیلی تمیزند و بهداشت شخصی رو رعایت میکنند؟
من خیلی تمیز نیستم ولی بهداشت شخصیم رو رعایت می کنم
من نه وسواسم نه خیلی غیر بهداشتی
با توجه به شرایط زمانی و مکانی بهداشت رو رعایت می کنم
لطفا با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي بهذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید.صفا: صمیمیتسناء: سناییسرای: خانهسماء: یکی از فامیلام به همین اسمسباء: بادوصبا!:.................................
کدومش وحشتناکتره و چرا؟ جلوی دوست دخترت بخوری زمین خیطبشی، یا به جرم اوباشی بگیرن موهاتو از بیخ بتراشند میخبشی؟
اگر به جرم اوباش گری بگیرنت و موهاتو از بیخ بزنی بعد از چند روز مشکلت حل میشه و میای بیرون و موهات هم بعد از مدتی دوباره مثل روز اول میشن
ولی خدا نکنه جلوی دوست دخترت ضایع بشیییییییییییییییییییییییییی
مگه دحتره یادش میره؟ نهههههههههههههههههههههه

<B><SPAN lang=FA style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: Arial; mso-bidi-language: FA">تا اخرین روز دوستیت

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…

ویرایش توسط behnam3638 : 04-25-2008 در ساعت 02:15 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-03-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow تاپیک ثندلی داق !!!! ( همون صندلی داغ یا صندلی داخ !!

عرض سلام و ادب و احترام خدمت حضار مستقر در دادگاه
احتراما به عرض می رساند بنا بر ماده تبصره آیین نامه کمیته انضباطی فدارسیون منچ و مارپله و بنابر قانون 74854/875 الف - میم 12458 اصل بیر تبصره ایکی،
بدینوسیله از جناب (Knazari ) مدیریت محترم بخش خطوط بی آرتی و خطوط یازده، کالسکه، دوچرخه، اتوبوس، مینی بوس، دربست پیچ شمرون دو نفر!!!
(دستت درد نکنه آقای راننده!!) و البته مدیریت محترم بخش خودرو و تاکسیرانی و تاکسی بی سیم و باسیم و انواع مدلهای وارداتی و صادراتی خودروهای تولید خارج و داخل... جناب محمد نظری ( دامت برکاته ... تکبیر... ) دعوت می گردد برای انجام تحقیق و تفحصی بسیار مهم و لازم الاجرا در اسرع وقت خود را به دادگاه صندلی داغ معرفی نموده و در جایگاه شهود حضور بهم رسانید.
بدیهی است عدم حضور نامبرده در زمان معین به منزله امتناع ایشان از گردن نهادن به قانون و عوامل قانونی طلقی شده و خسارات جانی و مالی و نانی و اتومبیلی فراوانی را برای نامبرده در پی دارد.
این اعلان نامه و احضار نامه طبق اصل یک از بند دو تبصره سه از ماده قانون آیین نامه اجرایی تالار ادبیات طنز و توسط اسقف کبیر امیر عباس صغیر تهیه و تدوین و نگارش و طراحی و اجرا و پیگیری و باقی موارد خواهد گردید انشالله.
ضمنا به عرض داوطلبان و خوانده شدگان و خواهانهای این دادرسی می رساند از تاریخ اعلام این احضارنامه فقط مدت 72 ساعت مهلت دارید تا نسبت به ارسال سوالات خودتان جهت شرکت در بازپرسی صندلی داغ از جناب محمد نظری مدیریت بخش خودرو شرکت نموده و علاوه بر همکاری با قانون و عوامل قانونی در فروم مفتخر به دریافت یه سپاس الگانس و کلام باریک الله بالام جان از شخص اسقف گردید.

جناب نظری در صورت موافقت خودتان را برای بازجویی به روش
K.G.B حاضر کنید و در صورت عدم موافقت غزل رحمت را بخوانید.

کاربران گرامی متوجه باشند که ما اینجا با هیچ کسی شوخی نداریم
اگه حالا نه پس کی ایشالله؟؟
ستاد برگزاری مراسم آیینی آتش زدن ماتحت پست و کاربر در فروم
امور اجرایی و اعتباری و املایی و عقلایی و ایضائی صندلی داخ

امضاء...
اسقف امیر پلنگ ... دبیر کل و رئیس هیات امنای فدراسیون منچ و مارپله.

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 12-22-2011 در ساعت 01:32 AM
قدیمی 05-05-2008
Knazari آواتار ها
Knazari Knazari آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

2 سپاس در 2 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ببخشید که دیر رسیدم.....
به به امیر جان ممنونم که قابل دونستی و این همه پست و درجات و مقام ها رو یکجا به بنده عرضه کردی!
واقعا خوشحال می شم توی این گفتگو شرکت کنم....
اما خودمونیم استرس داره صندلی داغ یا همون داخخخخخخخخ!!!

در هر صورت من در خدمتم!!
قدیمی 05-12-2008

Arrow تاپیک ثندلی داق !!!! ( همون صندلی داغ یا صندلی داخ !! )

سلام و عرض ادب و ارادت عرض شود که خیلی خوش اومدین جناب نظری دامت برکاته والاضافات المراتبکاته ، اما با عرض شرمندگی خودتون با قدم مبارک خودتون تشریف خودتون را آوردین به گودال قتلگاه ... اینجا رحم یوخدی برادر... دستت هم نره لای در:D

جوخه اعدام به صف به راست راست به دو گره چهارنفره تقسیم بشین زوووووووووووووود
نفرات بلندقدتر وایستند و نفرات کوتاه تر زیر پای اونا رو به متهم چمباتمه بزنند پیش فنگ........ نشانه روی رو به اعدامی آماده به فرمان من
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآ تش ش ش ش ش ش ش ش ش ش

خوب کاربران و دوستان گرامی لطفا تا پایان وقت ناهار و نماز و چرت و خواب نیمروزی و بعدش هم رفتن به خونه روز پنج شنبه مورخ آخر همین هفته سوالات داغ و داخ و یخ و خشک و رسمی و بزمی وجزمی و جذاب و لوس و شل و ول و بیحال و آتشین و سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فنی و تخصصی و کنجکاوانه و قس علی هذا رو به نشانی صندوق پستی امیرعباس انصاری دات پی سی سیتی دات بدو بیا نامه بده دات نت بفرستین (همون نامه خصوصی) و در مراسم اعدام مدیریت محترم بخش خودرو شرکت کنید.

در ضمن برنده این مسابقه کسی است که بهترین و داغترین و داخترین و وحشتناک ترین سوالات را طراحی نموده و بفرستد. جهت جایزه هم از طرف اعضای محترم کمیته طراحان سوال صندلی داغ (یعنی خودم) مفتخر به دریافت یک سپاس الگانس خواهند شد.
بسیار متشکر و سپاسگذاریم ایستگاه صلواتی پی سی سیتی
ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 12-22-2011 در ساعت 01:33 AM دلیل: 1234567890
قدیمی 05-18-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

سلام خدمت دوستان عزیز نوبت رسید به داغ کردن کاک محمد نظری باهامون باشید تا ببینیم
در صد سوختگی ایشون چقدره :D

محمد جان ایتن سوالات شما :
  1. نام و شغل شریف . تحصیلات در صورت تمایل و خصوصیات اخلاقی به صورت خیلی خلاصه
  2. علاقه به خودر و اتومبیل از چه زمانی در وجودت شکل گرفت که الان همه جا مدیر خودرو شدی ؟ بچگیهات چه آرزویی در زمینه ماشین داشتی ؟
  3. دیروز پیروزی قهرمان شد :D چه حسی داشتی و طرفدار کدوم تیم داخلی و کدوم تیم خارجی هستی؟ نظرت در مورد افشین قطبی چیه ؟ :D
  4. خودت بیشتر به چه ورزشی علاقه داری اصلا وقت میکنی ورزش کنی ؟
  5. چه ماشینی سوار میشی ؟ اگه همه ی چیز مهیا باشه دوست داشتی چه ماشینی داشته باشی ؟
  6. 5 چرای بزرگ زندگیت چیا هستند ؟ اصولا هر کسی چراهایی برای خودش داره
  7. از کدوم شهر ایران بیشتر خوشت میاد ؟ (کرمانشاه نباشه باید به فکر مدیر جدید برای بخشت باشیم :D )
  8. به نظرت اهمیتی داره آدم کلی دنبال این باشه که علم بهتره یا ثروت ؟اگه آره برای تو کدومش در اولویته ؟
  9. یه سوال خیلی مهم که میتونه تمام مشکلات دنیارو حل کنه : آدم و یه بوس خر کنه بهتره یا یه خر آدمو بوس کنه ؟
  10. کدوم شاعر سنتی و کدوم شاعر معاصر رو بیشتر دوست داری ؟ از اولیه یه شعر خوبش رو که دوس داری بنویس کلا میانه ات با ادبیات چطوره ؟
  11. به نظرت این آقاهه داره دنبال چی میگرده ؟ http://www.imagebam.com/image/531fa56391991 به نظرت بهتر نیست به جای این کارا در انجمن های پی سی سیتی ثبت نام کنه و آخر عمرشو در آرامش و آسایش بسر ببره ؟
  12. از اینکه پسر به دنیا اومدی راضی هستی ؟ :D قبل از اینکه سریع جواب بدی "البته" کمی به مهریه و کار در خارج خانه و قیمت شیرخشک و کلاسهای کنکور و.... فکر کن بعد جواب بده
  13. نظرت در مورد کار در خارج خانه ی خانومهای ایرانی بعد از ازدواج در ایران چیه در هر زمینه که به ذهنت میرسه این موضوع رو مورد بررسی قرار بده
  14. از پیری نمیترسی کاک محمد ؟ دوست داری در زمان کهنسالی هم همچنان به قعالیت بپردازی یا اینکه بعد از مدتی به آرامش نسبی برسی و یه خونه لب ساحل داشته باشیو همراه با خانواده ت به زندگی آرامی ادامه بدی ؟
  15. شاعر در شعری میگه که "مادر پیاله رخ یار را دیدیمو...." به نظرت منظور شاعر چی بوده آیا مادر پیاله از سری فحش های قرون 3-4 هجری بوده ؟ یا شاعر منظر دیگه ای داشته ؟
  16. حالا یه شعر دیگه .فردوسی میگه "چو شمشمیر بر فرق گرگین رسید گذر کرد بر اسب و برزین رسید" مگه میشه شمشیر اول از اسب گذر کنه بعد از زین ؟
  17. در مورد این عکس هر چی به نظرت میرسه بگو
  18. اولین چیزی که بعد از دیدن ای چند واژه به نظرت میرسه بگو: 1.گالانت 2:صابون مایع 3:فروم پی سی سیتی 4:باران 5:خیانت 7:کنکور کارشناسی ارشد 8:رئال مادرید 9:نادرشاه افشار 10:دلمه کلم
  19. به نظرت چرا در دانشگاه همه دنبال جزوه دختر خانوم ها هستند ؟
  20. غذای مورد علاقه ت چیه ؟ بده که آدم با چای شیرین پنیر پتزا بخوره /؟
  21. میدونی اسم این ساز چیه ؟
  22. اگه جای مصاحبه گر بودی دوس داشتی چه سوالی ازت پرسیده بشه ؟ خودت یه سوال بپرس و جوابشو بده
  23. روزی جایی کاربری گفته بود که اعتبار فروم به تعداد بالای بازدیدشه یا کاربران فعالش به نظرت منظورش چی بوده ؟ اگه شما جای ادمین بودید ایشان رو از کدوم ناحیه زیر آویزون میکردید ؟ 1: گوش 2: گیس 3:گردن 4:نه اصولا احتیاجی به ای کارا نیست فروم مکان آزادیه برای اعلان نظرات اشخاص و ..... اینجور حرفا و به نظر خودت اعتبار یه فروم به چی میتونه باشه ؟
  24. این شخصیت رو میشناسی ؟
  25. کدوم شرکت اتومبیل سازی رو بهترینش میدونی ؟ با دلیل
  26. سونی اریکسون بهتره یا روغن جامد ؟ کاسپر اسکای رو هم مقایسه کن باهاشون:D
  27. نمایشگاه کتاب رفتی امسال ؟ چی خریدی ؟
  28. از موسیقی سنتی خوشت میاد ؟ کدوم خواننده رو بیشتر میپسندی ؟
  29. یه لطیفه بیمزه بلدی تعریف کنی ؟
  30. دوست داری دوستات چه تیپ آدمایی باشند ؟
  31. تاحالا دانه کولانه خوردی ؟
  32. به آینده خیای نگاه میکنی در طول روز؟ توی اون سیرتتو هم میبینی ؟ در طول روز با خودت حرف هم میزنی ؟
  33. یکی از آرزوهای بزرگت رو میگی ؟
  34. به نظرت چند درصد از خترهای ایرانی اینطوری اند
    نمیخوام بگی سی و چهار درصد و نیم چون هیچ کس همچین آماری نداره اما کم زیاد و اصلا میتونه جواب خوبی باشه
  35. دیپلمت چی بود دانشگاه چی خوندی ؟
  36. در مورد عملکرد VPN کمی توضیح میدی ؟
  37. بزرگترین خلافت توی مدرسه چی بوده ؟ بچه که بودی آرزو نداشتی خلبان آتشنشان پلیس یا احیانا تزریقاتی :Dبشی ؟
  38. هنرپیشه مورد علاقه ایرانی و خارجی و بهترین فیلم ایرانی و خارجی از نظرت کدوما هستند
  39. نظرت در مورد این فروم چیه / چطور باشه بهتره 2 تا انتقاد بکن لطفا
  40. چند تا سوال تست هوش ازت میپرسم : مهاجم سال هاي دور منچستر يونايتد ؟

الف) اندي کول
    ب) اندي سرشانه

ج) اندي پشت بازو
    د) اندي مرسي هيکل
  41. مساحت دايره چقدر است ؟

الف) ٢ متر
    ب) ٥/٢ متر

ج) بيشتره
    د) صبر کن بپرسم
  42. هنرپیشه مرحوم فیلم “ممل آمریکایی” ؟
    الف) نعمت الله گرجی
    ب) نعمت الله ساقه طلایی
    ج) نعمت الله شیرین عسل
    د) نعمت الله مینو

43. در مورد آزرمیدخت چیزی میدونی؟

44. اگه تاحالا شده که بد ضایع شده باشی لطفا تعریف کن

45. اگه بخوای از بین تورم و بیکاری یکی رو انتخاب کنی که رفعش کنی در حالی که میدونی ایندو همیشه در جهت عکس هم حرکت میکنند کدومو انتخاب میکنی

46. بعضیا میگن زندگی بی عشق مثل ساندویچ بدون نوشابه که با ما ربطی نداره تو خودت ساندویچ رو با نوشابه میخوری یا فراورده های لبنی رو مثل دوغ بیشتر ترجیح میدی؟

47. نظرت در مورد کپی رایت در ایران چیه ؟ به نظرت از بیخ و بن باید رعایت بشه مثلا با وضعیت اقتصادی که ایرانی ها دارند و مثلا 500-600 هزار تومن طرف داده یه سیستم جمع کرده درسته که فقط برای نصب ویندوز و سی دی ارجینال اون چیزی حدود 300 هزار تومن بده ؟ به نظرت دولت در این زمینه میتونه چیکار کنه ؟

48. سوالاتی که برات طرح شده چطور بودند

49. نظرت در مورد این شعر چیه ؟ خود ندانست مگر عاشق ما****که ز خوب رویان نتوان خواست وفا****عاشقان را گر همه آب برد****خوب رویان را همه خواب برد

50. هر چی که خودت دوست داری بگو

از اینکه وقتتو به ما دادی ازت تشکر میکنم و بابت طولانی شدن و درجه حرارت پایین سوالات ازت
پوزش میطلبم . موفق باشی

قدیمی 05-20-2008
Knazari آواتار ها
Knazari Knazari آنلاین نیست.
کاربر فعال

2 سپاس در 2 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قبل از شروع لازم می دونم که از دوستان خوبم تشکر کنم که بنده رو قابل دونستین!
کوروش جان هنوز شروع به پاسخگویی نکردم اما مطمئنم که حرارتش بالاست میشه یکم درجه رو کم کنی؟

نام و شغل شریف . تحصیلات در صورت تمایل و خصوصیات اخلاقی به صورت خیلی خلاصه

اینجانب محمد ک.نظری مخلص همگی شما هستم....شغلم هم فعلا مالی چیم:D....در حال حاضر دانشجوی کارشناسی حسابداری
تمایلاتم هم که فکر می کنم همه بدونن ....البته اخلاق هر کسی از نظر خودش خوبه :Dو مهم نظر بقیس اما این رو می دونم که سعی می کنم آزار به کسی نرسونم اما گاهی اوقات زود عصبی می شم!:2:

علاقه به خودر و اتومبیل از چه زمانی در وجودت شکل گرفت که الان همه جا مدیر خودرو شدی ؟ بچگیهات چه آرزویی در زمینه ماشین داشتی ؟

علاقه من در زمینه خودرو به دوران نوجوونی بر می گرده که بازی NFS رو بازی می کردم:Dاما علاقه من از حدود 5 سال پیش به خودرو به شدت افزایش پیدا کرد و هنوز علتش رو هم هیچ کس نمی دونه و دانشمندان هنوز در حال بررسی علت این حادثه هستند
آرزو در زمینه خودرو بسیار زیاد دارم اما نه اینکه آرزو کنم که مثلا ایکاش فلان خودرو مال من باشه ... از بزرگترین آرزوهام این هست که خودرویی طراحی کنم و زمانی اون رو توی خیابونها ببینم

دیروز پیروزی قهرمان شد چه حسی داشتی و طرفدار کدوم تیم داخلی و کدوم تیم خارجی هستی؟ نظرت در مورد افشین قطبی چیه ؟
متاسفانه مجبور بودم تا 15 دقیقه آخر بازی رو از رادیو و داخل ماشین دنبال کنم اما بعد از زدن گل پرسپولیس به حدی خوشحال شدم که از ماشین پیاده شدم و فریاد کشیدم ( البته نزدیک بود داشبورد ماشین دوستم رو هم داغون کنم :D)
افشین قطبی به نظر من یک سبک تازه ای رو برای مربیان داخلی تعریف کرد....از نظر اخلاق و رفتار بسیار مربی حرفه ای و رده بالایی هست و از نظر فنی هم که امسال شایستگی هاش رو نشون داده....امیدوارم که همیشه در پرسپولیس بمونه
خودت بیشتر به چه ورزشی علاقه داری اصلا وقت میکنی ورزش کنی ؟
فوتبال و شنا....
خودم هم هفته ای یک بار فوتسال بازی می کنم....
چه ماشینی سوار میشی ؟ اگه همه ی چیز مهیا باشه دوست داشتی چه ماشینی داشته باشی ؟
من خودم ماشین ندارم....واقعا انتخاب سختیه برای من...اما در رده خودروهای لوکس مرسدس S63 AMG و در رده خودروهای سوپر اسپرت لامبورگینیReventon ....اما واقعا خودروهای دیگه ای هم هستن که خیلی دلم می خواد اسمشون اینجا باشه و این دو تا رو برای نمونه گفتم :D
5 چرای بزرگ زندگیت چیا هستند ؟ اصولا هر کسی چراهایی برای خودش داره

چرا های زیادی توی زندگی هست....بعضی ها رو اینجا نمی تونم بگم ( 30 یا30 می شه!)
اما یکی از بزرگترین سوالاتم اینه که (( چرا انسان ها دروغ می گن؟)) و ...
از کدوم شهر ایران بیشتر خوشت میاد ؟ (کرمانشاه نباشه باید به فکر مدیر جدید برای بخشت باشیم )
:D....تمام ایران رو دوست دارم....اما به پاسارگاد ارادت خاصی دارم!

به نظرت اهمیتی داره آدم کلی دنبال این باشه که علم بهتره یا ثروت ؟اگه آره برای تو کدومش در اولویته ؟

برای وقت آزاد و بحث بهتر از بحث های سیاسی هست اما به نظر من اولویتی ندارن.....هم ثروت خوبه و هم علم به شرطی که در جهت خدمت به خودت و دنیا باشه!

یه سوال خیلی مهم که میتونه تمام مشکلات دنیارو حل کنه : آدم و یه بوس خر کنه بهتره یا یه خر آدمو بوس کنه ؟

خیلی خیلی مهم هست :D اما به نظر من همون خر بوس کنه خیلی بهتره !!!!

کدوم شاعر سنتی و کدوم شاعر معاصر رو بیشتر دوست داری ؟ از اولیه یه شعر خوبش رو که دوس داری بنویس کلا میانه ات با ادبیات چطوره ؟

من حافظ رو دوست دارم .... همیشه هم از ادبیات نمره خوبی می گرفتم و خوشم میومده!.... اما مطالعه ام تو این زمینه زیاد نیست متاسفانه....

حافظ: (( ماجرای من و معشوق مرا پایان نیست.........هر چه آغاز ندارد نپزیرد انجام))

به نظرت این آقاهه داره دنبال چی میگرده ؟ http://www.imagebam.com/image/531fa56391991 به نظرت بهتر نیست به جای این کارا در انجمن های پی سی سیتی ثبت نام کنه و آخر عمرشو در آرامش و آسایش بسر ببره ؟

والا خجالتم خوب چیزیه ...سر پیری و...
به نظرم داره چک می کنه که میخش وصل باشه که تابلو نیفته!!!

از اینکه پسر به دنیا اومدی راضی هستی ؟ قبل از اینکه سریع جواب بدی "البته" کمی به مهریه و کار در خارج خانه و قیمت شیرخشک و کلاسهای کنکور و.... فکر کن بعد جواب بده

راضیم به رضای دوست!

نظرت در مورد کار در خارج خانه ی خانومهای ایرانی بعد از ازدواج در ایران چیه در هر زمینه که به ذهنت میرسه این موضوع رو مورد بررسی قرار بده
به نظر من نمی تونه ایده بدی باشه...خانوم ها هم حق دارند تا شغل داشته باشن....اما کاری که در شان و منزلت یک خانم ایرانی باشه !

از پیری نمیترسی کاک محمد ؟ دوست داری در زمان کهنسالی هم همچنان به قعالیت بپردازی یا اینکه بعد از مدتی به آرامش نسبی برسی و یه خونه لب ساحل داشته باشیو همراه با خانواده ت به زندگی آرامی ادامه بدی ؟
دوست دارم در هر سنی که هستم از زندگیم لذت ببرم....پیری هم دوره ای از زندگیه که راستش یه کمی ترس داره....اما باید این رو به خاطر داشته باشیم که ما کار می کنیم تا زندگی کنیم....نه اینکه برای کار کردن زندگی کنیم! ( این ایده منه!)

شاعر در شعری میگه که "مادر پیاله رخ یار را دیدیمو...." به نظرت منظور شاعر چی بوده آیا مادر پیاله از سری فحش های قرون 3-4 هجری بوده ؟ یا شاعر منظر دیگه ای داشته ؟

در این مورد دانشمندان بسیاری تحقیق کردن که به اتفاق گفتن مادر پیاله یک فحش بوده و شاعر هم بسیار عصبانی بوده اون لحظه....( فکر کنم اون موقع که شعرو گفته پشت فرمون بوده و یکی از موتوری های عزیز جولوش پیچیده!):D

حالا یه شعر دیگه .فردوسی میگه "چو شمشمیر بر فرق گرگین رسید گذر کرد بر اسب و برزین رسید" مگه میشه شمشیر اول از اسب گذر کنه بعد از زین ؟
فکر کنم اینجا رو با تاپیک ادبیات کهنی چیزی اشتباه گرفته باشینا :D...شاعر اون موقع سر و ته بوده و قضیه رو دنبال می کرده!

در مورد این عکس هر چی به نظرت میرسه بگو
خواستن توانستن است!

اولین چیزی که بعد از دیدن ای چند واژه به نظرت میرسه بگو:
گالانت: میتسوبیشی!
صابون مایع:نمیاد بیرون!:2:

باران: عاشقشم.....بوی نم!

خیانت :عصبانیم کردی الان!

رئال مادرید: پولدار ناموفق!

فروم پی سی سیتی: پیشرفت!

کنکور کارشناسی ارشد: اصلا فکرش رو هم نمی کنم!

نادرشاه افشار:الماس کوه نور و دریای نور!

دلمه کلم: بدک نیست!

به نظرت چرا در دانشگاه همه دنبال جزوه دختر خانوم ها هستند ؟
حالا ما می گیم چون خطشون بهتره! شمام همینو بگو!

غذای مورد علاقه ت چیه ؟ بده که آدم با چای شیرین پنیر پتزا بخوره /؟

باید می پرسیدی غذاهای مورد علاقت چیه:D...اما در کل از قرمه سبزی بگیر تا پیتزا و پاستا و... همه رو دوست دارم.....اما با گوشت مخالفم اما کباب و جوجه رو زیاد دوست دارم!:D

میدونی اسم این ساز چیه ؟
نه والا!

اگه جای مصاحبه گر بودی دوس داشتی چه سوالی ازت پرسیده بشه ؟ خودت یه سوال بپرس و جوابشو بده....
حالا که نیستم اما ازم می پرسید نظرت درباره فلان ماشین چیه که میشستم براش 100 صفحه مخ می خوردم!:D

روزی جایی کاربری گفته بود که اعتبار فروم به تعداد بالای بازدیدشه یا کاربران فعالش به نظرت منظورش چی بوده ؟ اگه شما جای ادمین بودید ایشان رو از کدوم ناحیه زیر آویزون میکردید ؟ 1: گوش 2: گیس 3:گردن 4:نه اصولا احتیاجی به ای کارا نیست فروم مکان آزادیه برای اعلان نظرات اشخاص و ..... اینجور حرفا و به نظر خودت اعتبار یه فروم به چی میتونه باشه ؟
هر کس نظری داره...من هم که خودم نظری هستم ....اما خارج از شوخی ملاک اصلی یک فروم مثل پی سی سیتی باید این باشه که تخصصی به معنای واقعی باشه....یعنی سعی بشه تا جایی برای سرگرمی مفرح در کنار آموزش ها و مطالب کاربردی فراهم بشه!که مطالب سرگرمی دیگر بخش ها رو تحت الشعاع قرار ندن!

این شخصیت رو میشناسی ؟

این بنده خدا رو هم نه!
:D

کدوم شرکت اتومبیل سازی رو بهترینش میدونی ؟ با دلیل
بهترین ها زیادن...اما مرسدس رو یه جورایی برتر می دونم....چون تا حالا بسیاری از سیستم های امنیتی و رفاهی و تجهیزات رو این کمپانی اختراع کرده و بسیاری از استانداردهای صنعت خودروسازی رو هم تعریف کرده.....
خودروهای مرسدس هم که در زیبایی شهره هستند....
در همه رده های خودرو ها هم نماینده خوب و موفق داره...و از نظر کیفیت و امنیت هم در رده بالایی هستند!

سونی اریکسون بهتره یا روغن جامد ؟ کاسپر اسکای رو هم مقایسه کن باهاشون
نخ شیرینی از همشون بهتره!

نمایشگاه کتاب رفتی امسال ؟ چی خریدی ؟
بله متاسفانه رفتم و اصلا خوب نبود! یک کتاب برای دانشگاه خریدم فقط!

از موسیقی سنتی خوشت میاد ؟ کدوم خواننده رو بیشتر میپسندی ؟
بدم هم نمی آد ... استاد شجریان رو خیلی قبولشون دارم!.....و اون آهنگ گل پونه های استاد ایرج بسطامی رو هم واقعا دوست دارم!

یه لطیفه بیمزه بلدی تعریف کنی ؟
تخصصم اصولا همینه!.... یه روز یارو داشته راه می رفته کنار خیابون....پاش گیر می کنه به لب جدول ... میوفته تو جوب! ( بخندین ضایع نشم!)

دوست داری دوستات چه تیپ آدمایی باشند ؟
ملاک اول صداقته....از آدمای جلف و لا اوبالی هم زیاد خوشم نمیاد....شوخ طبعی هم خیلی مهمه .... اما یه چیز مهم تر اینه که واقعا دوست دارم که دوستم راز دار باشه و تو همه مواقع چه سختی و چه خوشی با هم و پشت هم باشیم!

تاحالا دانه کولانه خوردی ؟
اگر یادت باشه یه بار ازت پرسیدم چیه اون قدیم ندیما!...نه والا نخوردم:D اما بدم نمی آد امتحان کنم!

به آینده خیای نگاه میکنی در طول روز؟ توی اون سیرتتو هم میبینی ؟ در طول روز با خودت حرف هم میزنی ؟

آینده خیای که نفهمیدم چیه....!!!!!
در طول روز بله زیاد با خودم حرف می زنم....یعنی فکر می کنم!

یکی از آرزوهای بزرگت رو میگی ؟
سربلندی ایران....البته آرزوها زیادن این یکی از مهماش بود!

به نظرت چند درصد از خترهای ایرانی اینطوری اند نمیخوام بگی سی و چهار درصد و نیم چون هیچ کس همچین آماری نداره اما کم زیاد و اصلا میتونه جواب خوبی باشه
معمولا دختر خانومای ایرانی منتظر نمی مونن!من فکر می کنم از 1% تجاوز نکنه!....البته ما که از خارج از گود نگاه می کنیم...دوستانی که داخل گود هستند بهتر می تونن نظر بدن!
دیپلمت چی بود دانشگاه چی خوندی ؟
دیپلمم هم حسابداری بود....فوق دیپلم هم حسابداری... و در حال حاضر هم برای لیسانسش تلاش می کنم!

در مورد عملکرد VPN کمی توضیح میدی ؟
در تخصص من نیست!

بزرگترین خلافت توی مدرسه چی بوده ؟ بچه که بودی آرزو نداشتی خلبان آتشنشان پلیس یا احیانا تزریقاتی بشی ؟

در رفتن از مدرسه برای خرید بود به خدا می خواستیم یه جیزی بگیریم از بیرون که وقتی از دیوارش اومدیم تو مدیر ما رو دید و .... :D
بچه بودم دوست داشتم خلبان بشم!

هنرپیشه مورد علاقه ایرانی و خارجی و بهترین فیلم ایرانی و خارجی از نظرت کدوما هستند

ایرانی: پرویز پرستویی
خارجی: نیکلاس کیج!

بهترین فیلم ایرانی: بیشتر فیلم های حاتمی کیا رو می پسندم!
بهترین فیلم خارجی: گناه اصلی!

نظرت در مورد این فروم چیه / چطور باشه بهتره 2 تا انتقاد بکن لطفا
فروم خوبی هست....اما به نظر من باید برای پیشرفت بیشترش تبلیغ کرد...چنانچه یکی از مدیران یک شرکت بزرگ جهان ( فکر می کنم شرکت اپل ) دقیقا خاطرم نیست شرکت رو .... گفته بود که ((اگر دوباره به دنیا بیام و همین پست رو داشته باشم قطعا 90 درصد در آمد رو به تبلیغات اختصاص خواهم داد! ))
به نظر من این فروم آماده جهش برای مراتب بالاتر هست!

چند تا سوال تست هوش ازت میپرسم :

مهاجم سال هاي دور منچستر يونايتد ؟

الف) اندي کول
ب) اندي سرشانه

ج) اندي پشت بازو****
د) اندي مرسي هيکل

مساحت دايره چقدر است ؟

الف) ٢ متر
ب) ٥/٢ متر

ج) بيشتره
د) صبر کن بپرسم****

هنرپیشه مرحوم فیلم “ممل آمریکایی” ؟

الف) نعمت الله گرجی
ب) نعمت الله ساقه طلایی
ج) نعمت الله شیرین عسل****
د) نعمت الله مینو

در مورد آزرمیدخت چیزی میدونی؟
انصافا خودت چیزی می دونی؟
:D
اگه تاحالا شده که بد ضایع شده باشی لطفا تعریف کن

زیاد شده... اما الان واقعا حضور ذهن ندارم....مهم اینه که می دونم زیاد ضایع شدم!:D

اگه بخوای از بین تورم و بیکاری یکی رو انتخاب کنی که رفعش کنی در حالی که میدونی ایندو همیشه در جهت عکس هم حرکت میکنند کدومو انتخاب میکنی

بیکاری!
بعضیا میگن زندگی بی عشق مثل ساندویچ بدون نوشابه که با ما ربطی نداره تو خودت ساندویچ رو با نوشابه میخوری یا فراورده های لبنی رو مثل دوغ بیشتر ترجیح میدی؟

من ساندویچ رو با نوشابه دوست دارم اگر مشکی باشه ممنون می شم!
زندگی بدون عشق خیلی هم خوبه....هیچ ربطی هم به نوشابه نداره!

نظرت در مورد کپی رایت در ایران چیه ؟ به نظرت از بیخ و بن باید رعایت بشه مثلا با وضعیت اقتصادی که ایرانی ها دارند و مثلا 500-600 هزار تومن طرف داده یه سیستم جمع کرده درسته که فقط برای نصب ویندوز و سی دی ارجینال اون چیزی حدود 300 هزار تومن بده ؟ به نظرت دولت در این زمینه میتونه چیکار کنه ؟
اجازه بدید تا مسائل و مشکلات با مراتب خودشون حل بشن....مثل این هست که هنوز ما ساختمونی رو نساختیم داریم فکر می کنیم که در ها رو چه رنگی بزنیم!!!!
اگر خرید ویندوز 300 هزار تومانی برای مصرف کننده انصاف نیست ... فروش اون به قیمت 500 تومان برای فروشنده انصافه؟ خودمون رو جای تولید کننده هم بزاریم می بینیم که انصاف نیست!

سوالاتی که برات طرح شده چطور بودند
سوالات خوبی بود....واقعا جای قدردانی داره ... باید از طراحش تشکر کرد که به این شکل در هم بر هم حرفه ای سوالات رو انتخاب کرده و به قول معلم قدیمیمون حسابی Brain Storming یا (( طوفان مغزی )) شدیم!

نظرت در مورد این شعر چیه ؟ خود ندانست مگر عاشق ما****که ز خوب رویان نتوان خواست وفا****عاشقان را گر همه آب برد****خوب رویان را همه خواب برد
مثل اینکه کلاس ادبیات ما تمومی نداره!:D
به نظر من شاعر اینجا ضد حال شدیدی خورده از معشوق....و گفته که عشق و عاشقی هم عشق و عاشقی های قدیم!

هر چی که خودت دوست داری بگو
باید باز هم تشکر کنم از تمامی دوستانی که به بنده لطف داشتن.....کوروش و امیر عزیز که از دوستان قدیمی هستن...و بقیه همکارانم توی این فروم.....
ایکاش روزی برسه تا دروغ برای همیشه ریشه کن بشه و راستی و صداقت جانشینش بشه ....
پیروز و سربلند باشید و ایزد پاک نگهدارتون باشه....
ارادتمند
محمد ک.نظری

ویرایش توسط Knazari : 05-20-2008 در ساعت 03:42 AM
قدیمی 05-20-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

منم ازت ممنونم کاک محمد عزیز لطف کردی و به موقع خوب و دلچسب جواب دادی امیدوارم یه همه ی آرزوهای قشنگی که در این تاپیک کردی برسی و برسیم
جواب چند تا سوالش رو هم بدم شاید دوستانی دوست داشته باشند که بدونن:
"مادر پیاله رخ یار را دیدیمو...." شاعر در پیاله رخ یارش رو داشته دید میزده حالا چرا نمیدونم اما چون غرور خاصی داشته به خودش ما گفته !
"چو شمشمیر بر فرق گرگین رسید گذر کرد بر اسب و برزین رسید"
آقای برزین برادر جوان ناکام گرگین بوده که در حالی که داشتند گرگین رو میکشتند همون موقع سر میرسه میگن خانواده ی بارزینی در فیلم پدر خوانده هم از بازماندگان ایشون بوده
نام ساز: رباب هست که متاسفانه نوازندگان خیلی کمی داره بیژن کامکار رباب میزنه
نام اون شخصیت: ایشون مرحوم دکتر محمد معین هستند صاحب لغتنامه فرهنگ معین و ...
آزرمیدخت : آره تقریبا یکی از قسمتهای مهم زندگی من خوندن کتابی بود که حالا بماند
آزرمیدخت (یا آزرودخت) دختر خسرو پرویز هست که به پادشاهی ایران میرسه در حالی که همون روزها کمی آنطرف تر جنس زن وضعیتی داشته که همگان خبر دارند
ارتش ایران در آن روزها در حال نبرد در مرزهای ایران بوده و به همین خاطر پیر فرتوتی به نام فرخ هرمز والی خراسان به پایتخت میاد به همراه سپاهی که به همراه داشته و به نوعی ازدواجی اجباری رو بر آزرمدخت تحمیل میکنه که طبیعتا آزرمدخت که تمام کمالات زیبایی و جوانی رو داشته نمیپذیره و با سیاست سپاه فرخ هرمز رو به خراسان بر میگردانه و بعدش اونرو از بین میبره
به فاصله کوتاهی رستم فرخ هرمز پسر باباش! که خودش از فرماندهان بوده به خونخواهی پدرش به پایتخت میاد و پس از تصرف شهر و قصر سر زیبای ازرمدخت رو در تشتی طلا از بدنش جدا میکنه ! که این واقعه زمینه ساز تغییرات و حوادث بسیار بزرگی میشه که بعدها شاهد اون بودیم......

موفق باشین

قدیمی 05-22-2008

سلام و عرض ادب فراوان
نوبتی هم باشه نوبت فصل عاشق کشی شده !!

از کاربر گرامی
عاشق دعوت می شود که با زدن پست اعلام آمادگی در این تاپیک، آمادگی روحی و روانی و جسمی و قلبی و عروقی خود را جهت جلوس بر صندلی داغ فروم و پاسخ گویی به سوالات داغ و بعضا آتشین و کمی تا قسمتی اجق وجق کاربران و دوستان دگر... اعلام نمایند.
درصورت رد این پیشنهاد به مدت شش قرن از فروم اخراج شده و در صورت قبول این پیشنهاد خونشان گردن خودشان است اینجا ما با کسی شوخی نداریم غاز مهاجر رو هم شکار میکنیم اونم با تیرکمون سنگی چه برسه کسانی که خودشان با پای مبارکشان به قتلگاه صندلی داخ تشریف می آورند.

پسر اون چاقو تیز کن رو بیار بوی قربونی میاد

دوست عزیز عاشق گرامی ما جهت خواندن جواب این دعوتنامه از سوی شما دوست گرامی منتظریم.
متشکرم
ریاست روابط عمومی املاک عاشق و معشوق متخصص در سر به نیست کردن یکی از زوجین جهت حل مشکل مسکن جوانان.!!!

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 12-22-2011 در ساعت 01:34 AM
قدیمی 05-24-2008
عاشق عاشق آنلاین نیست.
کاربر فعال

15 سپاس در 10 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با سلام و عرض احترام

اول از همه لازم مي دونم تا خدمت امير عباس انصاري عرض تبريك و شادباش داشته باشم
آقا تولدتون مبارك ....... انشاالله 120 سالگي ..... شيريني رو كجا و كي بايد بخوريم ؟
مباركه .......... مبارك

ثانيا واقعا شوكه شدم تقريبا اين شكلي شدم
ولي چشم باعث افتخاره كه در خدمت دوستان عزيزي چون شما باشم
فقط يه سوال .....
آقا درد كه نداره ؟ ...... داره ؟
لطفا سوالات دردناك نپرسيد .... ممنونم
قدیمی 05-31-2008

سلام بابت تبریک تولد متشکرم
ایشالله شونصد سالگی خودت مادرجان

پیر بشی الهی ننه جان
شیرینی تولد من بنده خدا رو باید از تو مانیتور دستتون رو رد کنین توی تاپیک تبریک تولد رضا جون (MAAD ) برای همه یه کیک گنده گذاشته به مناسبت تولد من
فقط مراقب باشین دستتون به آواتار سنبل خانم نخوره والا دستتون از آتیش انهمه شمع جیزززز میشه.
فرزندم کم پست شدی
الهی کم کارنشی و نبینم اون روزی رو که پستهات هی کم بشه والا میدم با کلنگ و اره گردنت رو بزنن جای گیوتن
و در پایان اینهمه دری وری که نوشتم :

سوالات مخصوص کاربر محترم و گرامی و مهمان بسیار عزیز این هفته صندلی داخ فروم!!

دوست عزیزی که آوازه عشق و عاشقی ایشون و محبت و وفاداری و فداکاری ایشون نسبت به همسرشون از امضاء شون گرفته تا پستهاشون تو فروم مثل توپ صدا کرده
و خیلیها رو بدجوری ادب کرده همچین که اگه کلاغ پر می رفتند اینهمه نکته مثبت یاد نمی گرفتند.
جدا احسنت و باریک الله به این عشق خالصانه و بی ریا و پر ارزش.
خطاب به باقی دوستان و شاید هم کمی خطاب به خودم (یادبگیرید نصف شماهاست که هی ادعاتون میشه عاشقین... اینجوری باید عاشقی کرد... حتی اسمش هم عاشقه)

فرزندم زود و با نهایت انرژی و لطفا تمام سوالات را جواب بده که همه کف کنند مانند شامپوفرش:

1- نام، جنس، سن، قد، وزن، خصوصیات کلی اخلاقی و رفتاری و چگونگی گفتار و بیان و افکار و اندیشه و اعمال شما در اجتماع و در تنهایی ( یعنی همون معرفی آبدار و کوتاه خودتان!!)

2- اهل ورزش هستین؟ ورزشکارین یا طرفدار؟ کدوم تیم؟ چقدر از ورزش می دونید؟ چه ورزشهایی رو زیاد و کدوم ورزشها رو کم دوست دارید؟ و چه ورزشهایی رو اصلا دوست ندارید؟

3- فكر ميكنين كدامین خصوصيات شما باعث جلب نظر ديگران می شود؟ و کدامین خصوصیات شما باعث طرد نظرات دیگران می گردد؟

4- اگر دوباره متولد بشین (یه فرصت دوباره در زندگی فقط و فقط برای شما ) چه کارهایی خواهید کرد؟

5- لطفا با خواندن موارد زیر اولین برداشت ذهنیتون رو به صورت کوتاه و رسانا بنویسید.
عاشق:
معشوق:
عشق:
ازدواج:
وفاداری:
بی وفائی:
عاقبت عشق:
تنها بودن:
با هم بودن:
ازدواج:
سفر به خانه خدا:
قدردانی از عزیزان در همه جا:
عکسهای ورزشی:
ارتباط بین مادر و کودک:
سپاسگذاری از خداوند و شکرگوئی به درگاهش حتی در نت:
6- نظرشما راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟ همچین از ته قلبتون آزادانه حرفتون رو بزنین. (نترسین من همین اطرافم)

7- علم بهتر است یا ثروت؟چرا؟ (هنوز این اطرافم نترسین)

8- نظرتون درباره مهریه و مقدار اون چیه؟(بگو نترس من هواتو دارم )

9- پنج تا چــــرا که توی زندگيتون كه هنوز جوابي براشون پيدا نكردين.

10- حالا پنج تا آرزوی مهم خودتون رو بنویسین.

11- دوست دارين به سن ميانسالي برسين يا دوران جواني بهتره؟ چرا؟

12- به نظرشما چرا بعضي از خانومها عادت دارند واقعیت رو خیلی متفاوت تر از اون چیزی که هست نشون بدهند؟؟ (مثال: مثلا سن یا مقدار جهیزیه یا مقدار موارد مادی و پولی و چشم خواهر شوهر درآوردنی به نحوی خاص!! فرتی میزنه بالا؟؟ یا سایز دماغ و وزن و دور کمر زرتی میکشه پایین؟؟)

14- کدومش وحشتناکتره و چرا؟ بیکاری، بی پولی ، بیعاری ، بی تفاوتی ، بی نام و نشان بودن ، و در آخر بیماری؟؟
15- از چه تیپ آدمی خوشتون می آد ؟؟ توضیح لطفا...(منظور ظاهر و باطن فرد مقابل هست)

16- لطفا بهترین خاطره اي كه توی اینترنت داشتین را تعریف کنید.

17- لطفا بدترین خاطره اي كه توی اینترنت داشتین را تعریف کنید.

18- کدامیک از موارد زیر برای شما مهم تر و اساسی تر است؟؟ همسر ، فرزند ، پدر و مادر ، خواهر برادر ، عشق و عاشق و معشوق ، کار و زندگی و درآمد ، پول و سرمایه و زندگی و خونه و ماشین در دنیا ، رفاه و آسایش در زندگی ، آرامش و در زندگی ، سبک بودن و آرامش وجدان ( کمک رسانی: می تونین درجه بندیشون کنین و اول و دوم و ... الی آخر)
19- اگر الان شما مصاحبه کننده بودین دوست داشتین چه کسی رو دعوت کنید و ازش سوال بپرسید؟؟ و چگونه و در چه موردی از او سوال می کردید و البته خلاصه بگویید از این مصاحبه چه هدفی را دنبال می کردید؟؟ و درنهایت چه هدیه ای به او می دادید؟ (من هنوز اینجام راحت باشین و خیالتون تخت)

20- شماره پلاک خونه تون چنده؟ تو محل کار شما چند عددخانم و چند فروند!! آقا با شما همکار هستند؟؟ دوست دارین خرخره کدومشون رو در نهایت خونسردی همچین بجوید که نشه تعمیرش کرد و بیاندازنش تو سطل مکانیزه شهرداری؟؟

21- الان ساعت چنده؟؟ راستی موکت متری چنده؟؟ ببینم قیمت خونه نوساز و آپارتمان نوساز طرفای شما متری چنده؟؟ آشنا دارین واسه ما یه خونه بخرین از دم قسط ماهی هزارتومن قسطی اقساطش هم نود هزارساله؟؟ ندارین؟؟ عیب نداره ناراحت نباشین من هم ندارم... ببینم اصلا خودتون صاحبخونه هستین یا مستاجر؟؟

22- تا حالا قلیه ماهی خوردید؟؟ مزه اش چجوری بوده؟؟ میگو چی دوست دارین؟؟ از این ماهی کوچیکها که به گربه بدی قهر میکنه چی از اینا ... اسمش چی بود!!؟؟.... آهان کیلکا خوردین؟؟ تن ماهی بهتره یا خود ماهی؟؟ گربه ماهی خوردین؟؟

23- جلوی آینه با خودتون حرف میزنین؟ چرا؟

24- تا حالا شده به حالت طنز یا کاملا جدی وجدان شما مثل وجدان شیرفرهاد بیاد هی شما رو ملامت کنه و هی ازتون بخواد بهتر از پیش باشین و گوشتون رو بکشه؟؟ بعد شما چیکار کردین به حرفش گوش کردین یا با گیوه زدین وسط ملاج جفتتون؟؟

25- بیزحمت سه تا جوک خوب و همچین درجه یک بگند همچین که خستگی مصاحبه کننده در بره و ادامه بده!! (شما هم خسته نباشین البته!)

26- بهترین همدم و مونس تنهایی هاتون کیه؟ و وقتی با او خلوت می کنین در مورد چه مواردی باهاش درد دل می کنید و حرف می زنید؟؟

27- بدترین دوستی که تا حالا داشتید کی بود و در چه زمانی و بر سر اون دوستی چه اومد و الان که بهش فکر می کنین چه حسی در وجودتان جاری میشه ؟؟

28- جمع کن و حسابگر هستید یا ولخرج؟؟ دست و دلباز هستید و یا خسیس و عشق پول و مایه؟؟

29- جایی توی فروم نوشتید که تابستان انشالله به سرزمین وحی خواهید رفت و همراه همسر گرامیتان به مکه مکرمه عازم هستین و اگه یادم باشه حج دانشجوئی.... اصلا خداییش تا حالا حاجی شدین؟؟ اگه بله کی و چه وقت؟؟ چه حسی دارین؟؟ دوست داشتید غیر همسرتان با چه کس یا کسانی به مکه مشرف می شدید؟؟ کمی در مورد آرزوهای مذهبی خودتون برامون بگید لطفا.

30- یه بیت شعر بگید که درش سه کلمه "عاشق" و "تنها" و "معشوق" موجود باشه.

31- نظرتون در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟؟ لطفا توضیح بدین.(بازم نترسین من هواتونو دارم)

32- فرض کنید الان زمان آینده است و همه چیز در زندگی شما عالی و روبراهه ، چه چیزهایی در اون زندگی برای شما از همه مهمتره؟؟ نام ببرید و توضیح بدهید.

33- داماد آینده اتان را بیشتر دوست خواهید داشت یا عروستان را؟؟

34- از صمیم قلب و از ته دل یک آرزو کنید که محال نباشه ولی همچین هم در دسترس نباشه و خیلی توپ باشه و البته با تمام وجود باشه.

35- آدم خوشبینی هستین یا آدم بدبینی؟چرا؟

36- رشته تحصیلی شما در دبیرستان چی بود؟ دانشگاه چی؟ چرا؟ از چه رشته و درسهایی متنفر هستین و عاشق چه رشته و درسهایی هستین؟

37- بهترین تفریح شما در زندگی چیه؟ چرا؟

38- تا حالا خلاف کردین؟ از خلاف خوشتون میاد؟ توضیح لطفا

39- چرا توپ گرده؟ زمین چرا گرده؟ چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟ چرا مارمولک شبیه سوسماره ولی بهش میگن مار+ مولک؟

40- چندتا میوه که دوست دارید را نام ببرین و چندتا میوه که دوست ندارین رو هم نام ببرین.

41- غذا چی دوست دارین؟ شکمو هستین یا نه؟

42- خیلی اساسی و فنی اما خلاصه "عشق" رو توصیف کرده و تشریح کنید.

43- تا حالا یخ زدگی و سوز و سرمای وحشتناک و زمستون و کولاک خطری رو تجربه کردین؟ توضیح لطفا.

44- بلدین دوچرخه سوار بشین و حرکت کنید و بدون دست رکاب بزنین؟؟ تک چرخ چی بلدین؟؟ بی چرخ هم بلدین دیگه نه؟؟ یه دوچرخه اضافه دارین به ما قرض بدین باهاش بوق بزنیم دلمون نسوزه؟؟

45- تا حالا دعوا و کتک کاری داشتین؟ تو بزن بزن و بکش بکش و دعوا شیر هستین یا روباه؟

46- تاحالا گریه کردین؟ آخرین بار؟ اولین بار؟ وسطاش رو هم بگین دیگه.

47- از پرداختن به عشق و از انتخاب سبک زندگی عاشقانه چه هدفی را دنبال می کنید و از معشوق و عشق زندگی تون چه انتظاراتی دارین؟

48- اگه صد میلیون یورو به شما بدیم چیکار میکنین؟ اگه سیصد میلیون یورو دیگه هم به شما بدیم چیکار میکنین؟ حالا اگه همشو از شما بگیریم (شرمنده فرضیه ) و جاش به شما یه چک برگشتی یه میلیون تومنی بدیم چیکار میکنین؟؟حالا اگه اون چک برگشتی رو دیگه از شما نگیریم و بهتون ببخشیم چیکار میکنین؟؟؟

49- به چه رنگی علاقه دارین و چرا؟ از چه رنگی متنفر هستین و چرا؟

50- به کدوم هنرپیشه سینمای ایران و کدام هنرپیشه در سینمای جهان علاقه دارین و چرا؟ از کدوم هنر پیشه خوشتون نمیاد و چرا؟

51- یه چیستان یا داستان کوتاه پارسی بگین که خیلی قدیمی باشه و جواب یا معناش رو هم بگید. نتیجه اخلاقی یادتون نره... راستی کلاغه کوش؟؟ رسید پنت هاوسش؟؟

52- نظرتون در مورد فرهنگ و تاریخ و پیشینه ایران چیه؟ از گذشتگان چه اشخاصی را بیشتر دوست دارین و چرا؟

53- آیا همیشه یا حتی همین الان دلتون واسه کسی تنگ میشه؟ چرا؟ اون آدم خوشبخت کیه که دل شما الان واسش تنگ شده؟؟ خیلی دوستش دارین؟؟ اگه ببینیدش چی بهش میگین؟؟ الان کجاست و چیکار میکنه؟؟ یه جمله براش هدیه بنویسید شاید اومد خوند فهمید کیف کرد کلی خوشحال شد.

54- نظر شما راجع به کله و پاچه چیه؟ سیرابی دوست دارین؟ حلیم چی؟ نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟ کدام رستوران رو دوست دارین سنتی یا امروزی؟؟ پیتزا بهتره یا فسنجون؟

55- تا بحال ضایع شدین؟ تعریف کنید و توضیح هم بدین.

56- از بین زیبایی و ثروت و قدرت کدوم رو انتخاب میکنین ؟ البته فرض بر این است که با ثروت قدرت رو نمیشه خرید و زیبایی هم جداگانه داده می شود.( فقط یک انتخاب جر نزنین ها)
57- شما یه تاپیک پر مشتری تاسیس کردین هر چی بیکار و در جستجوی کاره ریخته سر ادمین، میشه در مورد اینکار زیبا و جالب و نوی خودتون کمی توضیحات بدین؟

58- نظرتون درباره طراح این سوالات چیه؟ در مورد مخ و مخچه اش چه نظراتی دارین؟ چه پیشنهادی براش دارین؟ انتقاد هم قبوله ها.

و در پایان هرچه می خواهد دل تنگتان بگویید ما می شنویم با گوش جان.

ارادتمند.... امیر عباس ... پدر مقدس از تهرانپارس!!

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 12-22-2011 در ساعت 01:35 AM دلیل: اضافه نمودن سوالت داغ و داخ و آتیشی
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش