بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

به دنبال دستگيري دو ورزشکار و يک نيروي امنيتي ورزش در فرودگاه کوالالامپور؛ مديرکل حراست سازمان تربيت بدني: اعزام شخصي بوده است !
مديرکل حراست سازمان تربيت بدني در خصوص دستگيري دو ورزشکار و يک نيروي امنيتي ورزش در فرودگاه کوالالامپور به دليل حمل مواد غيرمجاز گفت: هويت اين نفرات تاکنون براي سازمان تربيت بدني مشخص نشده است.
غلامعلي تاجيک با بيان اينکه اين نفرات مورد تأييد سازمان تربيت بدني نيستند، اظهار داشت: کساني که در فرودگاه کوالالامپور دستگير شدند ارتباطي با سازمان تربيت بدني ندارند. فعلاً هويت دقيق آنها براي ما مشخص نشده است. اينکه ما چنين نفراتي را به مالزي اعزام کرده باشيم صحت ندارد.
وي ادامه داد: اين افراد خودشان را ورزشکار معرفي کردند. ما نمي توانيم بگوييم آنها واقعاً ورزشکار هستند يا خير؟
مديرکل حراست سازمان تربيت بدني در پايان با تاکيد بر اينکه دستگيري اين نفرات به سازمان تربيت بدني مربوط نمي شود خاطرنشان کرد: همه چيز براي ما در حد شنيده هاست. فعلا هيچ چيز اثبات نشده است. ما از طريق فدراسيونهاي واليبال و رزمي موضوع را پيگيري کرديم. آنها اعلام کردند چنين نفراتي را به مالزي اعزام نکرده اند. پليس ورزشي هم که در خبرها اعلام شده، به هيچ عنوان از نيروهاي حراست سازمان نبوده است. اين اعزام شخصي بوده و به سازمان تربيت بدني مربوط نمي شود.

نامه ساکت و قلعه نويي به وزير صنايع
هيات مديره و مدير عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه به وزير صنايع نامه نوشتند.
هيأت مديره و مديرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه در نامه مشترکي به علي اکبر محرابيان وزير صنايع خواستار حمايت اين وزارتخانه از باشگاه سپاهان شدند.
بنابراعلام روابط عمومي باشگاه سپاهان اين اقدام در پي اظهارنظرحمايتي محرابيان در خصوص تيم فوتبال سپاهان صورت گرفته است.

ترابيان: از صعود پرسپوليس هم خوشحالم، هم نگران
رئيس کميته فوتسال فدراسيون فوتبال با ابراز خرسندي از حضور دوباره پرسپوليس در ليگ برتر فوتسال، گفت: از آمدن اين تيم به جمع ليگ برتري ها هم خوشحالم و هم نگران.
عباس ترابيان، با بيان اين مطلب افزود: خوشحالم از اينکه پرسپوليس با هدايت بابک معصومي و استفاده از نفراتي باتجربه و سرشناس چون محمدرضا حيدريان به ليگ برتر فوتسال صعود کرد. بي گمان با حضور اين تيم پرطرفدار جذابيت رقابتهاي ليگ برتر فوتسال دوچندان مي شود.
وي افزود: در عين حال از آمدن پرسپوليس به ليگ برتر فوتسال نگرانم. نگراني من از بابت سابقه اين تيم و استقلال از حضور در ليگ برتر فوتسال است. متأسفانه آنها سابقه بدي از خود برجاي گذاشته اند و کمترين توجه را به فوتسال داشته اند که نتيجه اش انحلال و سقوط تيمهاي شان بوده است.

تلاش پاسي ها براي کاهش محروميت مکاني
مسؤولان باشگاه پاس همدان در تلاشند محروميت سوشا مکاني، دروازه بان تيم فوتبال اين باشگاه را کاهش دهند و در بازي مقابل ملوان بندرانزلي از وجود او استفاده کنند. سوشا مکاني در جريان ديدار پاس همدان - مقاومت سپاسي شيراز با برخي از بازيکنان اين تيم شيرازي و عوامل برگزاري مسابقه درگيري پيدا کرد که در پي آن از سوي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال با محروميتي يک جلسه اي از همراهي تيمش روبه رو شد.دروازه بان جوان و ملي پوش تيم پاس که در بازي برابر مقاومت با کارت قرمز از زمين اخراج شده بود، در بازي مقابل فولادخوزستان نتوانست تيمش را همراهي کند و علاوه بر اين محروميت تعيين شده از سوي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال را نيز بايد در ديدار برابر ملوان بندرانزلي در هفته سي و دوم ليگ برتر پشت سر بگذارد.

اردوي تيم فوتبال جوانان از 4 ارديبهشت
تيم فوتبال جوانان براي بازي تدارکاتي مقابل ارمنستان از چهارم ارديبهشت در کمپ تيمهاي ملي اردو برگزار مي کند.در صورتي که مشکل خروجي بازيکنان تيم جوانان حل شود و فدراسيون بتواند گذرنامه مدت دار براي اعضاي اين تيم بگيرد، شاگردان علي دوستي از چهارم ارديبهشت به اردو خواهند رفت تا براي بازي تدارکاتي مقابل ارمنستان 15 ارديبهشت راهي اين کشور شوند. اين تيم بعد از ديدار با ارمنستان خود را براي بازي با الجزاير آماده مي کند.

باشگاه هاي ايراني در رده سوم ليگ قهرمانان آسيا
نتايج خوب چهار باشگاه ايراني در فصل جاري مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا، عملکرد فوتبال کشورمان در اين رقابتها را در رده سوم قرار داده است.در پايان هفته پنجم فصل 2010 مسابقات ليگ قهرمانان آسيا تيمهاي ايراني توانستند از مجموع 60 امتياز ممکن 35 امتياز را به دست آورند و با 58/33 درصد تيم سوم جدول عملکرد کشورها شوند.در اين جدول کره جنوبي با 73/33 درصد و ژاپن با 63/30 درصد بالاتر از همه کشورها هستند. ايران هم با 58 درصد وضعيتي بهتر از سال گذشته دارد و در جاي سوم ايستاده است.

تراکتورسازي - گالاتاسراي؛ 28 تير در تبريز
مدير عامل باشگاه تراکتورسازي تبريز از نهايي شدن بازي تدارکاتي تيم فوتبال تراکتورسازي با تيم گالاتاسراي ترکيه خبر داد.
ناصر شفق پيرامون نهايي شدن بازي دوستانه تيم فوتبال تراکتورسازي برابر گالاتاسراي ترکيه در تبريز، اظهار کرد: صبح دوشنبه (ديروز)جلسه ديگري با مسؤولان اين تيم ترکيه اي داشتيم و سرانجام انجام بازي تدارکاتي با گالاتاسراي نهايي شد. مسؤولان اين تيم دو زمان پيشنهادي را براي انجام اين مسابقه اعلام کردند که يکي 5 ارديبهشت ماه و ديگري 28 تيرماه است.براين اساس از فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ درخواستي براي موافقت با برگزاري اين بازي داشتيم.
وي افزود: ممکن است با تاريخ پنجم ارديبهشت به دليل در جريان بودن مسابقات داخلي موافقت نشود، اما 28 تير مي تواند تاريخ مناسبي باشد. به هر حال فدراسيون و شوراي تأمين بايد اجازه اين کار را صادر کنند زيرا مسائل حراستي برگزاري بازي از اهميت زيادي برخوردار است.

علي کريمي آقاي گل ليگ دسته اول!
علي کريمي با 13 گل در صدر جدول گلزنان ليگ دسته اول فوتبال قرار دارد.
تا پايان هفته نوزدهم ليگ دسته اول، جدول گلزنان به شرح زير است:
13 گل: علي کريمي( شهرداري تبريز)
9 گل: مصطفي شجاعي (سپاهان نوين)
7 گل: جلال الدين علي محمدي (سپاهان نوين)
6 گل: فونيکه سي(نساجي) رسول خطيبي (گسترش) هادي دهقاني(آلومينيوم) روح ا... عرب (نفت آبادان) ميثم خداشناس(تربيت يزد) علي ابوالفتحي(کاوه تهران) محمد سهيمي(شهرداري تبريز)
5 گل: علي اميري،امين ترکاشوند، رضا طاهري (داماش گيلان) کامران فدايي(شيرين فراز) ميثم آقايي (شن سا) سهراب انتظاري، (شهرداري تبريز) بهنام بيرانوند(مس رفسنجان) علي عليزاده، ستار زارع( برق شيراز) حسين چريم(شاهين اهواز) مهدي حسيني، محمد غلامين(پيام مشهد) امير رفعتي(گل گهر)

قهرماني کشتي فرنگي اروپا هم به روسها رسيد
رقابتهاي کشتي فرنگي قهرماني اروپا در شهر باکو به پايان رسيد و تيم روسيه با کسب 52 امتياز به مقام قهرماني دست پيدا کرد.تيمهاي ترکيه و اوکراين به ترتيب با کسب 38 امتياز دوم و سوم شدند و آذربايجان ميزبان نيز با کسب 31 امتياز چهارم شد.روسيه چند روز پيش نيز با کسب چهار مدال طلا، يک نقره و يک برنز به مقام نخست رقابتهاي کشتي آزاد قهرماني اروپا رسيده بود.

کعبي: " ح - ک " دوپينگي من نيستم
هافبک تيم فوتبال استيل آذين با بيان اينکه بازيکن دوپينگي که نامش به صورت مختصر اعلام شده او نيست،گفت: از خبر برکناري حميد استيلي شوکه شده ام. البته اين تصميم باشگاه است و من به عنوان بازيکن تابع آن هستم و همانند گذشته وظيفه ام را انجام مي دهم.وي خاطرنشان کرد: من در اين مدت به جز خوبي از استيلي چيزي نديدم. ضمن اينکه اميدوارم پيرواني بتواند با کمک بازيکنان با موفقيت در 3 مسابقه آينده تيم را آسيايي کند.هافبک تيم فوتبال استيل آذين با بيان اينکه تيمش در 3 بازي پاياني ليگ خصوصا ديدار با پرسپوليس کار بسيار سختي را پيش رو دارد، افزود: 3 امتياز ديدار با پرسپوليس براي هر دو تيم حياتي است و مي تواند يک فينال بزرگ براي آسيايي شدن باشد.
کعبي با بيان اينکه مديون هواداران پرسپوليس است، تصريح کرد: من عاشق پرسپوليس هستم و افتخارات سال هاي اخير خود را مديون اين تيم هستم. به همين دليل بازي کردن برابر اين تيم و گلزني به آنها برايم سخت است اما به خاطر تعهدي که به تيم استيل آذين دارم با تمام توان مقابل تيم محبوبم به ميدان مي روم.
هافبک تيم فوتبال استيل آذين در پايان در مورد اينکه " ح - ک " بازيکن دوپينگي معرفي شده وي نيست، گفت: متاسفانه به دليل اطلاع رساني اشتباه و تشابه اسمي همه فکر مي کنند آن بازيکن دوپينگي من هستم اما اين مساله صحت ندارد زيرا در اين مدت از من تست دوپينگ گرفته نشده و حاضرم هرجايي که بگويند تست بدهم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض اصفهان عروسي است؛ جام به باعرضه‌ها مي‌رسد

قلعه‌نويي حالا در آستانه كسب دومين قهرماني متوالي در ليگ است و قطعاً با اقتدار جام را بالاي سر خواهد برد

زماني كه ابراهيم توره با گذر از مدافعان راه آهن با يك ضربه استثنايي در زاويه بسته گل دوم سپاهان را به ثمر رساند ديگر مشخص شد قهرمان قطعي ليگ خيلي زودتر از آنچه ما پيش‌بيني مي‌كرديم معرفي خواهد شد. اين اميرقلعه‌نويي بود كه روي سكوهاي ورزشگاه فولادشهر تيمش را به جلو مي‌خواند و آنها را به سمت هدفي مي‌برد كه از چندي پيش رسيدن به آن را تثبيت كرده بود. قلعه‌نويي حالا در آستانه كسب دومين قهرماني متوالي در ليگ است و قطعاً با اقتدار جام را بالاي سر خواهد برد. جالب اينكه منصور ابراهيم‌زاده و تيمش مثل فصل پيش نزديك‌تر رقيب او هستند و مثل فصل پيش درروزهاي پاياني پايين‌تر از حد انتظار نمايش داده و قافيه را باختند. سرنوشت پرسپوليس هم مثل پارسال است. تيمي كه با تغيير مربي به نتيجه خاصي نرسيده و حالا ممكن است ليگ را با حضور در عنوان چهارمي تمام كند و چه بسا حتي مثل سال گذشته پايين‌تر از رتبه هم قرار بگيرد. اين وسط فقط سرنوشت استقلال نسبت به پارسال متفاوت است. آبي‌ها كه سال گذشته با قلعه‌نويي قهرمان ليگ شدند امسال با از دست دادن امتيازات حساس در برهه‌اي از ليگ از صدرنشيني و قهرماني فاصله گرفتند. البته آنها حالا شانس خوبي براي نايب قهرماني دارند. اما نكته اينجاست كه نمايش آنها در ليگ قهرمانان آسيا ذهن هوادارانشان را از ناكامي در ليگ منحرف كرده است. با اين حال درباره استقلال اين باور وجود دارد كه اگر فرم آسيايي خود را در ليگ به نمايش مي‌گذاشتند با توجه به بضاعت خود به قهرماني مي‌رسيدند يا حداقل تا روز آخر پاي رقابت با سپاهان بودند ... نكته مهم در قهرماني سپاهان اين است كه آنها كمتر مشكلات مديريتي، انضباطي و مالي استقلال، پرسپوليس و بقيه را داشتند. با حمايت خوبي كه از آنها به عمل آمد از همان ابتداي نيم فصل دوم امتيازات لازم را براي قهرماني جمع كردند. سپاهان با بهترين خط آتش ليگ و بهترين دروازه‌بان ايران حالا در آسيا هم در جاده موفقيت قرار گرفته و هواداران خود را اميدوار ساخته است. ديروز وقتي بازي با راه آهن به پايان مديران و سرمربي از پنالتي بي‌جهت داور مي‌گفتند و حقي كه از آنها خورده شده بود. اما اين طرف طرفداران سپاهان تونل بزرگي تشكيل داده بودند تا بازيكنان از آن گذر كنند و به رختكن بروند. اين شادي برازنده تيمي است كه امسال بي‌توجه به شايعات و بحث‌هاي هميشگي كار خود را پيش برد و در نهايت به هدفش رسيد. قلعه‌نويي با سپاهان باعرضه‌هاي ليگ امسال بودند. آنها در تمام فصل امتيازشان را جمع كردند و كمتر از طرف بقيه تهديد شدند. بقيه شامل همه تيم‌هايي است كه هر وقت از آنها انتظار پيروزي و جمع‌آوري امتياز مي‌رفت وادادن و آن عقب مقب‌ها زمين‌گير شدند ... درست برعكس سپاهان.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 04-20-2010 در ساعت 10:37 AM
قدیمی 04-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

زوج عماد رضا و توره رکورد دايي و پيوس را شکستند

عماد رضا و ابراهيم توره دو گلزن تيم سپاهان اصفهان رکورد بهترين زوج خط حمله در تاريخ ليگ را به خود اختصاص دادند و رکورد دايي و پيوس را که در فصل 73 ثبت شده بود، شکستند.

علي دايي و فرشاد پيوس در فصل 73 براي پرسپوليس 33 گل زدند( 20 گل پيوس و 14 گل دايي). عماد رضا و ابراهيم توره در اين فصل به ترتيب 18 و 16 گل زده اند و با 34 گل زده رکوردار بهترين زوج خط حمله در تاريخ ليگ هستند.
در تاريخ ليگ برتر نيز زوج عنايتي و اکبرپور در فصل 84 موفق به زدن 31 گل شده بودند.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-21-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فرخزادي مشاور جديد سعيدلو
معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني طي حکمي «مجيد فرخزادي» را به عنوان مشاور خود منصوب کرد. در حکم علي سعيدلو به مجيد فرخزادي آمده است: «نظر به سوابق جنابعالي به موجب اين حکم به عنوان مشاور منصوب مي شويد. اميد است در اجراي ماموريت هاي محوله، با توکل به خداوند متعال و بهره گيري از تمام ظرفيت هاي موجود در توسعه و اعتلاي ورزش کشور منطبق بر ارزش ها و آموزه هاي ديني و اسلامي موفق و مويد باشيد.»

درخشان: تا آخر فصل در پيکان مي مانم
سرمربي پيکان گفت: جدايي در اين مقطع از ليگ دور از جوانمردي است. حميد درخشان در مورد شايعه مذاکره با باشگاه مس کرمان گفت: هيچ مذاکره اي با مسؤولان اين باشگاه نداشته ام و به قراردادم تا آخر فصل با باشگاه پيکان پايبند هستم. دور از جوانمردي است که در فاصله 3 ديدار به آخر فصل از اين تيم جدا شوم.

مهدوي کيا: حضورم در پرسپوليس مشخص نيست
کاپيتان استيل آذين گفت: به عنوان يک بازيکن از تغييرات سرمربيگري در تيمم متاسف هستم. مهدي مهدوي کيا افزود: براي استيلي در آينده کاري اش آرزوي موفقيت مي کنم و اميدوارم استيل آذين هم اکنون بتواند با افشين پيرواني سرمربي جديد خود نتايج بهتري بگيرد.
کاپيتان سابق تيم پرسپوليس درباره احتمال حضورش در پرسپوليس براي فصل آينده، تنها خاطرنشان کرد: در حال حاضر به بازيهاي آتي استيل آذين متمرکز شده ام و هنوز زود است در اين باره فکري کرده و يا حرفي بزنم. هر اتفاقي مي تواند در آينده پيرامون اين موضوع بيافتد.

باقري هنرپيشه مي شود
مسؤولان شبکه يک سيما قصد تهيه يک فيلم ورزشي هنري را دارند بنابر اين آنها از باشگاه پرسپوليس براي تهيه اين فيلم کمک خواستند و حتي تهيه کنندگان اين فيلم خواستار حضور کريم باقري در اين فيلم شدند که در اين خصوص با هماهنگي هايي که بين باشگاه پرسپوليس و کريم باقري ايجاد شده وي قول همکاري و حضور در اين فيلم را داده است. به گزارش اينا، روز گذشته نيز قرارداد همکاري ميان مسؤولان صداوسيما و باشگاه پرسپوليس امضا شده است.

ممبيني ديدار پرسپوليس و صبا را سوت مي زند
اسامي داوران قضاوت کننده در مرحله نيمه نهايي رقابت هاي جام حذفي اعلام شد.
ديدار روز جمعه هفته جاري بين تيم هاي گسترش فولاد تبريز و ذوب آهن اصفهان را يدا...جهانبازي قضاوت مي کند. اين بازي ساعت 16 برگزار مي شود.
ديگر ديدار روز جمعه ( 3 ارديبهشت) بين تيم هاي پرسپوليس و صباي قم از ساعت 19 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود. هدايت ممبيني براي امر داوري اين ديدار انتخاب شده است.

نفرات مورد نظر دايي شنبه در باشگاه
حبيب کاشاني صراحتاً در تمرين ديروز از آغاز تمديد قراردادها وضعيت بازيکنان جديد از بعد از ديدار با صبا خبر داد و بر همين اساس قرار است نفرات مورد نظر دايي از شنبه هفته آينده مذاکرات خود را به صورت رسمي با باشگاه شروع کنند.اولويت باشگاه تمديد قرارداد با نفرات فعلي که در ليست فصل آينده علي دايي جاي گرفتند به همين دليل طي هماهنگي صورت گرفته قرار است يک روز بعد از ديدار با صبا در روز شنبه نفرات مورد نظر به صورت جداگانه راهي باشگاه شده تا با شنيدن شرايط حبيب کاشاني و اعلام شرايط خود براي تمديد به يک جمع بندي نهايي برسند. البته قرار نيست برخلاف اين بازيکنان ليست اخراجي ها اعلام شود.

دايي در انتظار پاداش 150 ميليون توماني
در صورت کسب عنوان قهرماني در جام حذفي علي دايي پاداش ويژه 150 ميليون توماني دريافت خواهد کرد و اين موضوع در قرارداد او با باشگاه پرسپوليس آورده شده است.
به گزارش گل در قرارداد مشروط علي دايي با پرسپوليس بندي آمده که طي آن در صورت قهرماني پرسپوليس در جام حذفي باشگاه بايد علاوه بر پرداخت مبلغ قرارداد او 150 ميليون تومان نيز به عنوان پاداش برايش در نظر بگيرد.
حال با توجه به اينکه پرسپوليس به نيمه نهايي جام حذفي راه يافته طبيعي است که انگيزه علي دايي براي فتح جام بيشتر از ساير اعضاي مجموع سرخ باشد. گفتني است که رقم قرارداد علي دايي 250 ميليون تومان براي يک فصل است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

معدنچي: در انتخاب تيم جديد بيشتر دقت مي کنم
مهرزاد معدنچي هافبک ايراني تيم الاهلي امارات گفت: براي صعود به مرحله بعدي رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا بايد با اختلاف 5 گل تيم السد قطر را شکست دهيم و به همين دليل فکر مي کنم شانس چنداني نداريم.
معدنچي در گفت و گو با سايت گل افزود: تيم الاهلي يکشنبه شب هفته آينده عازم قطر مي شود تا روز سه شنبه به مصاف السد برود. در صورتي که تيم مس در کرمان بر الهلال غلبه کند و ما نيز بتوانيم با اختلاف 5 گل تيم السد را در دوحه شکست دهيم راهي مرحله بعد خواهيم شد.
وي همچنين درباره وضعيت تيمش در ليگ امارات گفت: سه بازي به پايان فصل باقيمانده و ما روز جمعه به مصاف تيم عجمان خواهيم رفت و اگر هر سه بازي باقيمانده را هم ببريم نهايتا از تيم هشتم به رده ششم صعود خواهيم کرد.
معدنچي درباره فصل آينده گفت: قطعا در الاهلي نمي مانم. در حال حاضر خودم با هيچ تيمي مذاکره نکرده ام اما ظاهرا دو تيم امارات با مدير برنامه هايم صحبت کرده اند که من از آنها بي خبرم. من امسال سعي مي کنم انتخاب خوبي داشته باشم. قبل از فصل جاري با مبلغي خوب به الاهلي آمدم که قهرمان ليگ شده بود و در ليگ قهرمانان آسيا بازي مي کرد اما شرايط به گونه اي نبود که دلخواه من باشد. امسال اما سعي مي کنم علاوه بر بازي کردن در يک تيم قدرتمند به تيمي بروم که احساس مي کنم شرايط به ضررم نخواهد شد. در مجموع اگر پيشنهادي از يک تيم خوب داشته باشم در امارات مي مانم وگرنه تصميم ديگري خواهم گرفت.

کربکندي: بازي بزرگ را از پرسپوليس مي بريم
سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: اگر بازيکنانم قدرت و توان واقعي خود را به نمايش بگذارند مي توانيم برابر پرسپوليس در ورزشگاه آزادي به پيروزي دست يابيم.رسول کربکندي افزود: ما از روز نخست جام حذفي را جدي گرفتيم و با شکست دادن سپاهان و مس خود را به عنوان يکي از مدعيان قهرماني در اين جام معرفي کرديم. امروز هم مي دانيم به غير از قهرماني نتيجه ديگري برايمان ارزشي ندارد، به همين دليل مي خواهيم راه سخت و طولاني خود در جام حذفي را با قهرماني به پايان برسانيم.
کربکندي با بيان اينکه پرسپوليس شرايط مناسبي در ليگ ندارد و نمي خواهد شانس آسيايي شدن در جام حذفي را هم از دست دهد، تاکيد کرد: ما هم در ليگ شانسي نداريم و براي آسيايي شدن تنها فرصت جام حذفي برايمان باقي مانده است. قطعا اگر بازيکنان ما در اين ديدار بزرگ فکر کنند و با انگيزه بالاي خود به ميدان بيايند، مي توانيم برابر پرسپوليس، آنهم برابر تماشاگران متعصبش هم به پيروزي دست يابيم.

شنبه اعلام مي شود؛ رأي کميته انضباطي در مورد دايي و فدراسيون
کميته انضباطي رأي خود در مورد پرونده شکايت علي دايي از فدراسيون فوتبال را شنبه اعلام مي کند. دايي مدعي شده قرارداد 3 ساله با فدراسيون داشته و فدراسيون با برکناري اش بايد هزينه هاي او را بپردازد اما از سوي ديگر فدراسيون فوتبال پس از ادعاي دايي از داشتن قرارداد متمم صحبت به ميان آورد که سرمربي پرسپوليس اين قرارداد را قبول ندارد.

100 ميليون تومان خرج اردوي پيام در امارات کردم؛ حنطه: صفايي اول بگويد اسمش محمد است يا محمود
سرمربي ابومسلم گفت: صفايي مالک باشگاه پيام اول بگويد اسمش محمد است يا محمود؟
علي حنطه در گفت و گو با فارس اظهار کرد: تاکنون صفايي در چند نوبت عليه من مصاحبه هايي انجام داده است. با اين حال نمي خواهم پاسخي به او بدهم زيرا هم ابومسلم و هم پيام مشهد بازي هاي حساسي دارند. با اين حال چند نکته را لازم مي دانم که ذکر کنم. اول اينکه صفايي ابتدا بگويد اسم واقعي او چيست؟ محمد است يا محمود؟ ايشان اهل تقي آباد کلات هستند و من هم بچه همان محل هستم و مي دانم که محمود برادرش بوده و فوت کرده اما ايشان گاهي خود را محمد و گاهي محمود مي نامد.
سرمربي سابق پيام با اشاره به برخي از صحبت هاي صفايي عنوان کرد: ايشان گفته من از تماشاگران خواسته ام تشويقم کنند در حالي که آقاي شانديزي ليدر باشگاه پيام نزد من آمد و گفت از طرف صفايي به ما گفته اند ايشان را تشويق کنيم، من هم گفتم در اين مسايل دخالتي نمي کنم.حنطه يادآور شد: صفايي گفته 100 ميليون تومان به من پول داده است. اين پول را صرف هزينه هاي اردوي تيم در امارات کرده ام و ريز آن نيز موجود است. من ديگر نمي خواهم پاسخي به او بدهم مگر آنکه ايشان دوباره عليه من صحبت کند. در آن صورت ديگر تا آخر فصل صبر نخواهم کرد و قبل از پايان فصل حرف هايم را خواهم زد.

پس از فسخ قرارداد با پرسپوليس؛ عابدزاده مربي استيل آذين شد
احمدرضا عابدزاده که پس از حضور علي دايي در راس کادر فني تيم فوتبال پرسپوليس از اين تيم جدا شد و براي گرفتن حق و حقوقش به کميته انضباطي شکايت کرده بود، چند روز پيش با حضور در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعلام کرد از شکايت خود صرفنظر کرده است.
به دنبال اين اتفاق باشگاه پرسپوليس امروز چهارشنبه اعلام کرد، با درخواست احمدرضا عابدزاده براي فسخ قراردادش و خاتمه همکاري با باشگاه، توافق نامه اي بين او و باشگاه پرسپوليس امضا شد. بر اساس اين توافق نامه وي مستحق دريافت مطالبات اش از ابتداي فصل جاري تا تاريخ 88/10/7 جمعاً به مبلغ 100 ميليون تومان است. مطالبات فصل گذشته ايشان منوط به راي کميته استيناف فدراسيون فوتبال است.
اما پس از اين موضوع، عابدزاده با پيشنهاد سرمربي جديد استيل آذين به عنوان مربي اين تيم انتخاب شد.
افشين پيرواني در گفتگو با مهر، ضمن اعلام اين خبر گفت: پس از بررسي هاي لازم به اين نتيجه رسيدم که از وجود عابدزاده در کادر فني استيل آذين به عنوان دستيار اول استفاده کنم. عابدزاده از مفاخر فوتبال ايران است و خوشحالم که مي توانيم از وجود ايشان در مجموعه استيل آذين استفاده کنيم.

خاني: 175 ميليون تومان از باشگاه طلبکارم
کاپيتان کنار گذاشته ابومسلم گفت: به دليل اينکه نماينده تام الاختيار باشگاه معرفي نامه نداشت نشست انضباطي ما به هفته آينده موکول شد.
سعيد خاني در گفت و گو با فارس اظهار کرد: شب گذشته (سه شنبه) نشست کميته انضباطي به دليل شکايتم از باشگاه ابومسلم در هيات فوتبال خراسان برگزار شد اما به دليل اينکه نماينده تام الاختيار باشگاه معرفي نامه اي نداشت اين جلسه به يکشنبه آينده موکول شد.
وي ادامه داد: من 175 ميليون تومان از باشگاه طلبکارم. 90 ميليون تومان هم بابت سند خانه از باشگاه مي خواهم که اگر سند خانه را به نام من بزنند مشکلي نيست اما در مجموع بلاتکليف هستم.
کاپيتان ابومسلم در مورد وضعيتش گفت: تا آخر فصل با اين تيم قرارداد دارم اما باشگاه به من نامه زد و از حضور در تمرينات منع شدم. هيچ مديري هم از باشگاه با من تماس نگرفت و به همين دليل در تمرينات تيم شرکت نمي کنم.

شکوري:دوست دارم در استقلال بمانم
مدافع استقلال تهران گفت: براي فصل بعد هنوز تصميم نگرفته ام ولي تابع تصميمات مسؤولان باشگاه استقلال هستم.
هادي شکوري افزود: به هر حال آنها حق انتخاب دارند و من هم مصدوم هستم آنها حق دارند که من را براي فصل بعد در ليست فروش قرار دهند.

مشهد ميزبان سران فوتبال کشور
علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال به همراه اعضاي هيأت رئيسه و رؤساي هيأتهاي فوتبال استانها، طي روزهاي يکشنبه و دوشنبه هفته آينده براي برگزاري مجمع ساليانه فدراسيون به مشهد سفرخواهند کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض جام ملت های آسیا قرعه کشی شد: ایران در گروهی دشوار

تیم ملی فوتبال کشورمان در پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملتهای آسیا با تیم های کره شمالی ، عراق و امارات در گروه چهارم قرار گرفت.

سايت گل ـ‌ دقايقي پيش با انجام قرعه‌كشي جام ملت‌هاي آسيا 2011 تكليف 4گروه دور نهايي روشن شد كه ايران به همراه عراق، كره شمالي و امارات در گروه D اين مسابقات قرار گرفت. با توجه به حضور كره‌شمالي، تيم صعودكننده به جام جهاني، عراق مدافع عنوان قهرماني و ايران، مي‌شود اين گروه را دشوارترين گروه مسابقات دانست.
تيم ملي ايران در جام ملت‌هاي آسيا 1992 با كره شمالي و امارات همگروه بود كه در نهايت به دست ژاپن ميزبان در همان مرحله مقدماتي از مسابقات حذف شد.
اين دوره از مسابقات در كيفتي بالاتر از هميشه برگزار مي‌شود و كنفدراسيون آسيا كشورها را ملزم كرده كه دو هفته پيش از آغاز اين مسابقات ليگ خود را تعطيل كنند و بازيكنان با آمادگي كامل در جام ملت‌هاي آسيا شركت كنند. اولين بازي ايران در اين مسابقات با عراق خواهد بود.

گروه بندی این رقابتها به شرح زیر است:

گروه A : قطر ، کویت ، چین ، ازبکستان

گروه B : عربستان سعودی، سوریه ، اردن ، ژاپن

گروه C : کره جنوبی ، هند ، بحرین ، استرالیا

گروه D : عراق ، کره شمالی ، امارات ، ایران

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سابقه رويارويي ايران با حريفان گروه D: تيمهاي هميشه بازنده

سايت گل- تيم ملي ايران در حالي با تيمهاي عراق، کره شمالي و امارات همگروه شده است که سابقه خوبي از رويارويي با اين تيمها در ادوار گذشته جام ملتهاي آسيا دارد. ايران از 10 بار رويارويي با اين تيمها 8 برد، يک تساوي و فقط يک باخت داشته است.
ايران از 4 مصاف با عراق فقط يک بار باخته و سه بار نيز پيروز شده است. در جام ملتهاي 1972 با نتيجه 3- صفر، در جام 1976 با نتيجه 2- صفر و در جام 2000 با نتيجه 1- صفر. ايران در جام ملتهاي 1996 نير 2-1 مغلوب عراق شد.
سه بازي با کره شمالي و 3 برد! در جام ملتهاي 1980 يک بار در مرحله گروهي برد 3-2 و يک بار نيز در بازي رده بندي برد 3- صفر.در جام ملتهاي 1992 نيز ايران 2- صفر کره شمالي را برد.
امارات نيز 3 بار در جام ملتهاي آسيا با ايران روبرو شده است: در جام ملتهاي 1984 برد 3- صفر و در جام 1988 برد 1- صفر و در جام 1992 نيز ايران مقابل اين حريف با تساوي صفر- صفر متوقف شد
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

‌بررسي گروه‌هاي چهارگانه جام ملت‌هاي آسيا؛
آغاز مأموريت بزرگ قطبي

ما به اميد موفقيتيم و مشتاق لحظه‌اي كه كاپيتان تيم ملي ايران جام را روي دست بگيرد. لحظه‌اي كه نوارها و پولك‌هاي سفيد و قرمز و سبز از پشت او به آسمان شليك شوند. لحظه‌اي كه سال‌هاست آن را در رويا تصور كرده‌ايم.

سايت گل ـ گويي كه نام ايران را در دل خود پناه كرده بود. آخرين قرعه مراسم قرعه‌كشي جام ملت‌هاي آسيا 2011 بود كه 258 روز تا آغاز آن باقيمانده است. افشين قطبي كه به همراه اصغر حاجي‌لو قرعه‌كشي را تعقيب مي‌كرد در لحظه اعلام نام ايران لبخند مرموزي زد.
حريفان ايران در دور اول، عراق(مدافع عنوان قهرماني)، كره شمالي و امارات خواهند بود، سه تيمي كه هر يك مي‌توانند خطري بالقوه براي ايران باشند. نكته مهم اين است كه ايران در صورت صعود در مرحله يك چهارم نهايي به احتمال زياد به يكي از دو تيم استراليا و كره‌جنوبي و به احتمال كمتر بحرين برخورد خواهد كرد.
گروه c اين مسابقات هم با اين سه تيم و هندوستان آرايش يافته كه طبعاً گروه ساده‌اي نيست. اين در حالي است عربستان و ژاپن پرعنوان‌ترين تيم‌هاي جام ملت‌ها در گروه b قرار گرفته‌اند. دو تيمي كه با توجه به قدرت تو همگروه‌شان سوريه و اردن بايد آنها از همين حالا صعود كرده به حساب آورد.
گروه a هم گروه متوسط اما پيچيده‌اي است كه با 4 تيم در كلاس يكسان تشكيل شده است:‌قطر، كويت، چين، ازبكستان كه هر يك مي‌توانند در حد خود خطرناك و يا ضعيف نمايش بدهند.
تيم ملي ايران فاتح سه دوره جام ملت‌هاي آسيا(68، 72، 1976) است. ايران در هشت دوره اخير اين مسابقات هم قالباً در بين 4 تيم حضور داشته است. اما در سال‌هاي 1992(با مربيگري علي پروين)، 2000(با مربيگري جلال طالبي) و 2007 (با مربيگري اميرقلعه‌نويي) از دور مسابقات حذف شده است كه حذف ايران در جام ملت‌هاي آسيا 1992 هيروشيما ضعيف‌ترين نتيجه تيم ملي در 5 دهه گذشته محسوب مي‌شود.
افشين قطبي در شرايط خود را آماده مسابقات خواهد كرد كه دو تيم عراق و كره شمالي به دلايل كاملا واضح مي‌توانند براي ايران دردسر درست كنند. عراق با ستارگان شاغلش در ايران شامل؛ عمادرضا، جاسم كرار و حوارملامحمد با كاپيتاني يونس محمود پاي به مسابقات مي‌گذارد و كره شمالي بعد از تجربه جام جهاني تيمي به مراتب قوي‌تر از گذشته خواهد بود. ضمن اينكه ممكن است جام جهاني زمينه حضور بازيكنان اين تيم در ليگ‌هاي اروپايي را فراهم بياورد كه در اين صورت آنها با اعتماد به نفس بيشتري وارد اين رقابت‌ها خواهند شد.
در حال حاضر قطبي مشكل بزرگ ديگري هم دارد و آن انتظار بسيار زيادي است كه از وي و تيمش وجود دارد. درحال حاضر در ايران هر نتيجه‌اي كمتر از فينال شكستي براي وي محسوب شده و شانس وي را براي ادامه كار در اين پست به صفر خواهد رساند. بنابراين چاره‌اي جز جديت، برنامه‌ريزي و جنگ براي پيروزي وجود ندارد.
در واقع اگر قطبي قصد دارد ناباوري‌ها درباره ميزان توانايي خود در مربيگري را به منتقدانش اثبات كند چاره‌اي جز موفقيت با تيم ملي ندارد. او در جام ملت‌ها بايد نيمكتي با تجربه، يكدست و حريص داشته باشد و خود نيز هوشيارترين فرد تيمي باشد كه باز هم با آرزوهاي بزرگ وارد اين مسابقات خواهد شد. مسابقاتي كه اگر با موفقيت به پايان برسد اتفاقي تازه را در فوتبال ايران ايجاد خواهد كرد.
ما به اميد موفقيتيم و مشتاق لحظه‌اي كه كاپيتان تيم ملي ايران جام را روي دست بگيرد. لحظه‌اي كه نوارها و پولك‌هاي سفيد و قرمز و سبز از پشت او به آسمان شليك شوند. لحظه‌اي كه سال‌هاست آن را در رويا تصور كرده‌ايم.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

afc َ خطاب به فدراسيون فوتبال عربستان ؛ الشباب يا توضيحات قانع کننده دهد و يا از سپاهان عذرخواهي کند
به دنبال موضع گيري هاي مغرضانه خالد بلطاني مدير باشگاه الشباب عربستان پس از ديدار تيم فوتبال اين باشگاه با سپاهان ايران در هفته پنجم رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا و شکايت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از اظهارات خالد بلطاني به کنفدراسيون فوتبال آسيا، اي اف سي نيز واکنش و موضع خود را به اين اتفاقات نشان داد.
دبيرکل کنفدراسيون فوتبال آسيا در نامه اي به دبير کل فدراسيون فوتبال عربستان خواستار اين شده است که الشبابي ها در مورد موضع گيري هايشان درباره سپاهان يا توضيحات قانع کننده ارائه دهند و يا اينکه رسما از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ايران عذرخواهي کنند. چنانچه باشگاه الشباب پاسخ مناسب و قانع کننده اي را به نامه کنفدراسيون فوتبال آسيا ارائه ندهد و يا از سپاهان عذرخواهي نکند با جريمه هاي مالي از سوي اي اف سي مواجه مي شود.

حنطه: «صفايي» خاطره شيشه و باغ تبريز يادش باشد!

سرمربي ابومسلم گفت: ديگر در مقابل صحبت هاي مالک باشگاه پيام ساکت نخواهم ماند.
علي حنطه در گفتگو با ايسنا، با بيان اين ادعا که «محمود صفايي» همسايه ما بوده و فوت شده است، عنوان کرد: محمد صفايي برادر وي و بچه تقي آباد کلات بوده که 5 مرتبه عليه من مصاحبه کرده است. وي با تاکيد بر اين که من احتياجي به تشويق ندارم، خاطرنشان کرد: آن کسي احتياج به تشويق دارد که وقتي مهمان برايش مي آمد، به هواداران مي گفت که تشويقش کنند.
سرمربي سابق تيم فوتبال پيام خراسان رضوي در خصوص مبلغ 100 ميليون تومان نيز اظهار داشت: اين 100 ميليون تومان بابت بليت و ويزاي بازيکنان هزينه شده و همچنين مقداري از آن نيز به خود بچه ها داده شده است و امضاي مديرعامل باشگاه هم براي تاييد هزينه ها وجود دارد.
حنطه با تاکيد بر اين که نمي دانم منظور صفايي از دادن اسامي به پليس امنيت چيست، تصريح کرد: صفايي خاطره شيشه و باغ تبريز يادش باشد.
وي ادامه داد: شخصي به نام محمدي درباره ايشان صحبت هايي کرده و سندهايي به من ارائه داده است ولي همان موقع هم گفتم اين موارد ربطي به من ندارد و نمي خواهم خودم را وارد اين گونه مسائل کنم.
سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان با بيان اين که صحبت هاي وي در شان يک مالک باشگاه نيست، اظهار کرد: حاضرم در يک مناظره با صفايي شرکت کرده و رو در رو جواب تمام سوالات را بدهم.

عابدزاده: خاطرات گذشته ام با پرسپوليس زنده شد
افشين پيرواني به همراه احمد رضا عابدزاده اعضاي جديد کادر فني باشگاه استيل آذين ساعت 11 روز پنجشنبه در تمرين تيم استيل آذين در ورزشگاه کارگران حضور پيدا کردند. پيش از آغاز تمرين نشستي با حضور مربي جديد همچنين بازيکنان و اعضاي کادر فني استيل آذين برگزار شد که در اين نشست احمد رضا عابدزاده به عنوان مربي جديد اين تيم معرفي شد.
عابدزاده پس از معرفي کار خود را با دروازه بانان استيل آذين شروع کرد. وي در بدو ورودش به ورزشگاه کارگران تاکيد کرد که خاطرات گذشته اش با پرسپوليس زنده شده و در اولين قدم در آغوش مهدي مهدوي کيا، علي کريمي ونيکبخت واحدي قرار گرفت و دقايقي با آنها به گفتگو پرداخت.

شاهين با 2 مصدوم برابر استقلال
عبدا... کرمي و مهدي کياني دو هافبک شاهين مصدوم هستند و احتمال دارد در هفته سي و دوم برابر استقلال تهران نتوانند به ميدان بيايند. اين تيم روز 12 ارديبهشت ميزبان استقلال تهران است.

قائم مقام باشگاه ابومسلم: برخي ها چشم ديدن ابومسلم در ليگ برتر را ندارند
قائم مقام باشگاه ابومسلم خراسان در واکنش به اظهارات مصطفي آجرلو گفت: هيچ گاه به فکر خريد امتياز استيل آذين نبوده ايم.
به گزارش ايسنا؛ چند روز پيش مديرعامل باشگاه استيل آذين در گفتگويي اعلام کرد: خبرهايي که درباره فروش يا انتقال امتياز تيم ما به مشهد گفته مي شود، تنها به قصد بازار گرمي برخي افراد مطرح مي شود و مسؤولان باشگاه ابومسلم به دنبال نتايج ضعيفي که در ليگ گرفته اند، براي جلب رضايت افکار عمومي به اين شايعات دامن مي زنند.
محمدرضا عباسي، قائم مقام باشگاه ابومسلم در اين باره تصريح کرد: نمي دانم چرا برخي افراد چشم ديدن ابومسلم در ليگ برتر را ندارند و دائما براي ما حاشيه سازي مي کنند. بحث انتقال استيل آذين به مشهد را ما هم مثل خيلي ها شنيده ايم، اما به هيچ وجه بحث خريد اين باشگاه توسط ابومسلم مطرح نيست.
عباسي افزود: پيش از اين هم اعلام کرده ايم که حتي استيل آذين پرستاره هم به درد مشهد نمي خورد، چرا که هيچ تيمي با نامي غير از ابومسلم و پيام براي مردم مشهد پذيرفتني نيست.
وي با بيان اين که غير از استيل آذين بحث خريد تيم هاي ديگري توسط استان هم مطرح است، خاطرنشان کرد: مسؤولان ابومسلم فعلا تمايلي به خريد هيچ تيمي ندارند و فقط تمرکزمان را براي بقا در ليگ برتر گذاشته ايم.
قائم مقام باشگاه ابومسلم ادامه داد: به هيچ وجه سابقه تيم ريشه داري چون ابومسلم را با مطرح کردن نام تيم هاي نوپايي چون استيل آذين زير سؤال نمي بريم.
عباسي افزود: آن قدر شهامت داريم که در کوران حاشيه ها تيم را مردانه به ميدان بفرستيم و تماشاگران مشهدي هم با جان و دل حمايت کنند و هيچ گاه حاضر نيستيم به زور تسمه و کمربند و کتک هواداران ديگر تيم ها را روي سکو بياوريم.
وي درپايان تاکيد کرد: ابومسلم حتي اگر در ليگ دسته سوم هم به ميدان برود تماشاگران بسيار بيشتري نسبت به خيلي از تيم ها دارد و همين يک عامل کافي است که فکر ورود تيم ديگري به استان را از ذهن بيرون کنيم.

پاسخ پرسپوليس به دادگاه عالي ورزش
با توجه به بررسي هاي انجام شده از سوي باشگاه پرسپوليس پرونده آلفا تا حدود زيادي بسته شده، اما يک ايراني که در اين پرونده دست دارد از طريق فيفا و دادگاه عالي Cas دعواي جديدي را شروع کرده است.
مصطفي شکري مديرحقوقي باشگاه پرسپوليس در اين باره به فارس گفت: طرف ايراني با توجه به حرف هاي يک طرفه اي که در مورد پرونده آلفا در دادگاه عالي Cas مطرح کرده باعث شده اين دادگاه به حرف هاي او رسيدگي کند و طي نامه اي به باشگاه پرسپوليس براي دومين بار اين موضوع را اعلام کند. به همين دليل ما هم در پاسخ اظهارات Cas لايحه اي 7 صفحه اي و کامل را به آنها ارسال و دفاعيات خود را اعلام کرديم و منتظر جواب هستيم. اين نامه 2 روز گذشته ارسال شده است.
وي افزود: طرف دعواي ايراني اعلام کرده بابت بسته شدن پرونده آلفا بايد مبلغي به او پرداخت کنيم که اين خواسته اشتباه است.
شکري در خصوص پرونده وينگادا و کاروانهو دو مربي پرتغالي سابق پرسپوليس که به دليل پرداخت نشدن مطالباتشان به فيفا شکايت کرده بودند گفت: فيفا در نامه اي به ما اعلام کرده که بايد هرچه سريع تر در خصوص اين دو نفر اقدام کنيم. پرونده را مجددا بررسي کرديم و در نامه اي به فيفا اعلام کرديم عددي مشخص و جامع از سوي اين دو مربي خارجي به ما اعلام شود.
مديرحقوقي باشگاه پرسپوليس عنوان کرد: به محض اعلام نامه جديد فيفا به آنها پاسخ خواهيم داد. با وجود اينکه به آنها اعلام کرديم آمادگي داريم با نمايندگان اين دو مربي پرتغالي وارد مذاکره شويم ولي تا وقتي که مبلغ طلب دو مربي پرتغالي از طرف فيفا اعلام نشود اين پرونده را باز نگه مي داريم و بررسي هاي خود را اعلام مي کنيم.
شکري در جواب سؤالي در خصوص ساير طلبکاران باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس طلبکاراني دارد که در بين آنها افشين پيرواني و نعيم سعداوي نيز ديده مي شوند اما هيچکدام از اين پرونده ها حقوقي نيست و به دنبال ايجاد منابع مالي براي پرداخت بدهي ها هستيم.

کاروان استقلال روز دوشنبه به امارات مي رود
هفته پاياني مرحله مقدماتي هشتمين دوره رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هفته پيش رو برگزار خواهد شد که در يکي از اين ديدارها و از گروه اول تيم فوتبال استقلال مهمان الجزيره امارات خواهد بود. تيم اول اين گروه در مرحله يک هشتم نهايي که به صورت تک مسابقه برگزار مي شود در خانه به مصاف تيم دوم گروه ديگر مي رود.
تيم فوتبال استقلال پس از برگزاري ديدار برابر الجزيره امارات که روز چهارشنبه 8 ارديبهشت انجام خواهد شد، عصر روز پنجشنبه به تهران بازخواهد گشت.

در آستانه فصل نقل و انتقالات ؛ نشست آشتياني با هدايتي
عصر روز پنجشنبه نشستي صميمانه بين واعظ آشتياني، مديرعامل باشگاه استقلال و حسين هدايتي، رئيس هيأت مديره و مالک باشگاه استيل آذين انجام شد.در اين جلسه دو طرف در خصوص مسائل روز فوتبال، اتفاقات حاشيه اي و فصل نقل و انتقالات به بحث و گفتگوي مفصل پرداختند. همچنين مقرر شد جهت تصميم گيري پيرامون همکاري هاي دو باشگاه نشستي با حضور مصطفي آجورلو مديرعامل باشگاه استيل آذين، رئيس هيات مديره اين باشگاه و همچنين مديرعامل باشگاه استقلال تهران برگزار شود.

شکوري: لازم نيست مرا در ليست فروش بگذارند!
مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: اينکه بخواهم باشگاه استقلال جوياي حالم شود، توقع زيادي نيست. هادي شکوري در گفتگو با فارس درباره آخرين وضعيت خود اظهار داشت: سه هفته است که فيزيوتراپي مي کنم و با زحمتي که دکتر نوروزي براي من مي کشد، در شرايط خوبي بسر مي برم.وي با بيان اينکه در مدت زمان مصدوميتش دوستان خود را بهتر شناخته است، گفت: در اين شرايط بعضي ها خود را به خوبي نشان داده اند. کساني بودند که توقعي از آنها نداشتم اما هر روز جوياي حالم بودند اما بعضي ها هم اصلا حالي از من نپرسيدند. شکوري همچنين در ارتباط با اينکه گفته مي شود در فهرست فروش استقلال قرار گرفته، اظهار داشت: من قراردادم با استقلال تمام مي شود و نيازي به ليست فروش نيست. اگر باشگاه پيشنهاد تمديد قرارداد بدهد به آن فکر مي کنم و غير از آن هم بازيکني نيستم که بمانم چرا که پيشنهاد دارم.

شکست پيام در بندرعباس
در چارچوب هفته بيستم رقابت هاي ليگ دسته اول فوتبال دو تيم شهرداري بندرعباس و پيام خراسان رضوي در بندرعباس به مصاف هم رفتند که در پايان بازي با نتيجه 2 بر يک به سود ميزبان پايان يافت. هر دو گل شهرداري بندرعباس در اين بازي توسط اميد ابراهيمي در دقايق 8 (پنالتي) و 88 به ثمر رسيد و عافيت طلب نيز تک گل پيام را در دقيقه 21 و از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند. محمد دل آرا، بازيکن تيم فوتبال پيام نيز در دقيقه 70 از بازي اخراج شده است.

ادامه شگفتي تبريزي ها؛ گسترش فولاد به فينال جام حذفي رسيد
تيم گسترش فولاد تبريز با شکست ذوب آهن به فينال جام حذفي فوتبال ايران راه يافت. ديدار تيم هاي گسترش فولاد تبريز و ذوب آهن اصفهان عصر ديروز در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز پيگيري شد و طي آن تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز در حضور تماشاگرانش توانست در يک بازي شگفت انگيز و با برتري 2 بر صفر شاگردان منصور ابراهيم زاده را مقهور خود کند. شاگردان فرهاد کاظمي که به اين مرحله از رقابت هاي جام حذفي راه يافته بودند، در دقيقه 16 نيمه اول با گل " ناصر آذرکيوان " از ذوب آهن پيش افتادند و در شروع نيمه دوم نيز با حملات گسترده دروازه تيم ذوب اصفهان را تهديد کردند تا اينکه در دقيقه 88 توسط " فيتوسو " به گل دوم هم دست يافتند تا بدين ترتيب تيم دسته اولي فولاد گسترش تبريز در کمال ناباوري به فينال رقابت هاي جام حذفي فوتبال ايران راه يابد. در دقيقه 91 اين ديدار نيز " جهانبازي " داور اين ديدار يک پنالتي براي ذوب آهن اعلام کرد که بازيکن ذوب آهن آن را به فضاي بالاي دروازه گسترش فولاد کوبيد.

خداداد: براي حضور دوباره در سطح اول تکواندو جهان تلاش مي کنم
سرگروه تيم ملي تکواندو ايران با تاکيد بر اينکه مي خواهد به روزهاي اوج گذشته بازگردد گفت: بعد از مدتها آسيب ديدگي و دوري از ميدان کسب مدال طلا در رقابتهاي غرب آسيا شروع خوبي مي تواند باشد. بهزاد خداداد گفت: تلاش مي کنم دوباره به سطح اول تکواندو دنيا بازگشته و دوباره براي کشورم افتخار کسب کنم. از کادر فني تشکر مي کنم که به من اعتماد کرد، به اميد خدا با ادامه روند رو به رشد خود به فکر جام جهاني و بازيهاي آسيايي گوانگجو خواهم بود.

تمديد قرارداد دنيزلي با بشيکتاش
شبکه تلويزيوني شو تي وي ترکيه ديشب گزارش داد که مصطفي دنيزلي، سرمربي تيم بشيکتاش ترکيه، قراردادش را يک سال ديگر با اين باشگاه تمديد کرد.اين درحالي است که بشيکاش، مدافع عنوان قهرماني، در رقابت هاي اين فصل ليگ ترکيه از شانس چنداني براي فتح جام برخوردار نيست. آنها در حال حاضر در پايان هفته سي ام با 57 امتياز پس از تيم هاي بورسا اسپور( 65 )، فنر باغچه( 64 ) و گالاتاسراي ( 60 ) در رتبه چهارم جدول قرار دارند.بشيکتاش در ليگ قهرمانان اروپا نيز نتوانست از مرحله گروهي صعود کند اما تنهاتيمي بود که موفق شد منچستر يونايتد را در اولدترافورد شکست دهد.خبر تمديد قرارداد دنيزلي در حالي منتشر شد که بشيکتاش در سه بازي اخير به پيروزي نرسيده است و چهار روز قبل نيز در مقابل رقيب همشهري اش، فنرباغچه 1 - 0 شکست خورد و اين ناکامي با اعتراض شديد تماشاگران همراه بود.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:

امروز
منچستريونايتد - تاتنهام ساعت 16:15
آرسنال - منچسترسيتي ساعت 21
ساراگوسا - رئال مادريد ساعت 22:30

فردا
رم - سامپدوريا ساعت 23:15

سه شنبه 7/2/89
مس کرمان - الهلال عربستان ساعت 18
العين امارات - سپاهان ساعت 20/20
ليون - بايرن مونيخ ساعت 23:15

چهارشنبه 8/2/89
ذوب آهن - الاتحاد عربستان ساعت 18:30
الجزيره امارات - استقلال ساعت 20:15
بارسلونا - اينترميلان ساعت 23:15

پنجشنبه 89/2/9
ليور پول - آتلتيکو مادريد ساعت 23:30

فابيانو: دلم مي خواهد براي منچستر يونايتد بازي کنم
لوئيس فابيانو، مهاجم تيم سويا، فاش کرد که پوشيدن پيراهن تيم منچستريونايتد يکي از اهداف او در ادامه دوران بازي اش است. تنها يک سال ديگر از قرارداد فعلي اين ملي پوش برزيلي که حدود 15 ميليون پوند قيمت دارد، با باشگاه سويا باقي است و ممکن است به زودي به تيم ديگري منتقل شود.
اين بازيکن 29 ساله که در 187 بازي براي سويا، 90 گل براي اين تيم به ثمر رسانده است، در اين مورد گفت: اگر از من بپرسيد که چه تيمي را بيش از همه تحسين مي کنم، بايد بگويم اين تيم منچستريونايتد است. اگر شما زير نظر فرگوسن بازي کنيد، احتمالش زياد است که هر فصل بتوانيد يک جام مهم را به دست بياوريد.

کلينزمن مفسر بي. بي. سي
يورگن کلينزمن به عنوان کارشناس رقابت هاي جام جهاني 2010 را براي شبکه هاي تلويزيوني Rtl و Bbc تفسير خواهد کرد.سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال آلمان که با اين تيم در دور گذشته رقابت ها به عنوان سوم دست يافت، در کنار کلارنس سيدورف هافبک سال هاي پيش تيم ملي هلند تيم کارشناسي شبکه خبري بي بي سي را تشکيل خواهند داد که بازي هاي جام جهاني نوزدهم در آفريقاي جنوبي را براي بينندگان اين شبکه تجزيه و تحليل خواهند کرد. امانوئل آدبايور و همچنين گوردن استراکان از ديگر کارشناسان اين شبکه انگليسي هستند.
کلينزمن که پس از جام جهاني 2006 سکان هدايت ژرمن ها را به دستيارش يوآخيم لو واگذار کرد ماه مارس با شبکه ارتي ال آلمان هم قرارداد همکاري امضا کرد. او در اين شبکه همراه با يورگن کلوپ سرمربي کنوني دورتموند و دو مجري تلويزيوني شناخته شده در آلمان به کار تجزيه و تحليل بازيها خواهد پرداخت.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

باقري: هدفي جز شادي هواداران نداريم
کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم با غلبه بر صبا دل هواداران مان را شاد کرده باشيم. تمام سعي مان براي اين است که دل آنها را شاد کنيم و هدف ديگري نداريم.
کريم باقري افزود: صبا تيم قدرتمند و بزرگي بود که پيش از اين تيم هايي چون سپاهان و مس را در جام حذفي کنار گذاشته بود. آنها برابر ما فوتبال خوبي را به نمايش گذاشتند اما اين طبيعت جام حذفي است که يک تيم برنده مي شود. ما با حمايت طرفداران پرشورمان در يک بازي خاطره انگيز توانستيم با غلبه بر آنها به فينال جام حذفي برسيم.

حبيب کاشاني:رسيدن به فينال کمترين خواست مان از دايي بود
مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: بردن صبا و رسيدن به فينال جام حذفي کمترين خواسته ما از علي دايي بود.
حبيب کاشاني افزود: صبا تيم بسيار قدرتمندي بود. آنها از سرمربي و بازيکنان بسيار توانمندي بهره مي برند که پيش از اين توانسته بودند بزرگان زيادي در فوتبال چون سپاهان را شکست دهند. اميدوارم تيم ما در فينال هم با قدرت ظاهر شده و قهرمان جام حذفي شود.
وي درباره وضعيت طلب عابدزاده از تيمش گفت: 100 ميليون تومان از قرارداد عابدزاده باقي مانده بود که هفته پيش به مدت يک هفته براي ما کار کرد و 86 ميليون تومان از پولش را گرفت و 14 ميليون از پول او باقي مانده که تقديمش مي کنيم.
وي درباره شايعه هايي مبني بر مذاکرات پرسپوليس با بازيکنان برخي تيمها از جمله هادي عقيلي گفت: اين شايعات را تکذيب مي کنم و هر تيمي مدعي است، که مسؤولي از پرسپوليس با بازيکنانش مذاکره داشته مي تواند به کميته انضباطي از ما شکايت کند.
وي درباره مشخص شدن فهرست بازيکنان مازاد تيمش گفت: هنوز براي پرسپوليس در فصل آينده به طور کامل نيازسنجي نکرده و اين شرايط را به پايان فصل موکول کرديم تا بر اساس نيازهايمان براي آينده تيم تصميم بگيريم.

نکونام: دوست داشتم با عربستان همگروه مي شديم
کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: نگفته بودم از کره شمالي ترسي داريم فقط مدل بازي آنها را دوست ندارم.
جواد نکونام پس از قرعه کشي جام ملتهاي آسيا 2011 در دوحه گفت: دوست داشتم با عربستان همگروه مي شديم که نشد. بعد از آن بازي در انتخابي جام جهاني خيلي دوست داشتم با آنها در جام ملتها روبه رو مي شديم. به نظرم گروه ما و گروه C با کره جنوبي، هند، استراليا و بحرين سخت ترين گروهها هستند. گروه B و A هم به نظرم کار آسانتري دارند.
گفتني است، در گروه A قطر ميزبان با کويت، چين و ازبکستان قرار گرفتند و در گروه B عربستان نايب قهرمان، ژاپن، اردن و سوريه ايستادند.

کربکندي: وقت کشي بازيکنانم را رد نمي کنم
سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: چيزي ندارم بگويم و تنها به پرسپوليس براي رسيدن به فينال جام حذفي تبريک مي گويم.
رسول کربکندي اظهار کرد: ما در خانه حريف و در مقابل 75 هزار تماشاگر اين تيم بازي مي کرديم. به هرحال بازيکنان ما فشار بسياري را تحمل مي کردند. تيم ما تا دقايق 70 - 75 بازي پاياپايي را برابر پرسپوليس انجام داد و عملکردش خوب بود اما پس از آن با اخراج يکي از بازيکنان ما و خستگي هافبکهاي صبا، جريان به سود پرسپوليس شد. انتظارم از بازيکنان صبا بيش از اين بود؛ زيرا ما در هفته هاي گذشته بازيهاي هماهنگ تر و تاکتيکي تري را به نمايش گذاشته بوديم؛ اما به هر حال طبيعت بازيهاي حذفي اين است که يک تيم از گردونه رقابتها کنار مي رود و امروز پرسپوليس در ضربه هاي پنالتي بهتر از ما کار کرد.وي درباره شعارهاي تماشاچيان پرسپوليس مبني بر ضد فوتبال بازي کردن تيمش گفت: وقتي يک تيم خسته شده و ده نفره مي شود، طبيعي است که برخي بازيکنان به همين دليل به زمين افتاده و بخواهند کمي استراحت کنند. اين موضوع را رد نمي کنم اما طبيعي است که تماشاچيان پرسپوليس وقتي در اين فضا حاضر شدند از تيم شان برد مي خواهند و ممکن است شعارهايي را سر دهند.

دايي: نبايد پرسپوليس را قهرمان جام حذفي بدانيم
سرمربي پرسپوليس گفت: پيروزي ما بر صبا چيزي از ارزش و بزرگي اين تيم قدرتمند کم نمي کند.علي دايي پس از بازي تيم هاي پرسپوليس و صباي قم از دور نيمه نهايي جام حذفي باشگاههاي ايران با عنوان اين موضوع گفت: شاهد يکي از پاکترين بازيها بين دو تيم خوب کشور بوديم. تيم ما در اين بازي باز هم صاحب موقعيت هاي زيادي شد که از دست رفت. ما از دقيقه 85 تا 93 و همين طور وقتهاي اضافه فرصتهاي گلزني زيادي داشتيم که از دست رفت.دايي ادامه داد: پيروزي ما بر صبا چيزي از ارزشهاي اين تيم بزرگ کم نمي کند زيرا آنها در جام حذفي بزرگان زيادي در فوتبال کشور را حذف کردند و در ليگ هم در چند هفته گذشته نتايج فوق العاده اي را به دست آوردند. دايي درباره تيم گسترش فولاد تبريز که به فينال جام حذفي راه يافت، گفت: قطعاً اين تيم شايستگي هاي زيادي دارد که به فينال جام حذفي رسيده است. آنها 2 بر صفر ذوب آهن را که از تيمهاي بزرگ است شکست دادند. همچنين پيش از اين هم تيمهاي قدرتمندي را حذف کردند بنابراين ما نبايد پرسپوليس را قهرمان جام حذفي بدانيم.

رييس هيات فوتبال خراسان رضوي: رضايت 32 نفر از شاکيان باشگاه پيام گرفته شده است
رييس هيات فوتبال خراسان رضوي گفت: تاکنون رضايت 32 نفر از شاکيان باشگاه پيام گرفته شده است.
سيد هاشم حسيني در گفتگو با ايسنا، افزود: پس از خريد زمين مالک باشگاه پيام توسط شهرداري مشهد نزديک به 400 ميليون تومان براي پرداخت مطالبات باشگاه و رفع تعليق آن در اختيار هيات فوتبال قرار گرفت و تاکنون موفق به اخذ رضايت 32 نفر از شاکيان باشگاه شده ايم که مبلغ بدهي آن ها در حدود 900 ميليون تومان بود.
وي ادامه داد: با اين وجود اما هنوز تعداد ديگري از افراد از باشگاه طلب دارند که در تلاش هستيم با کمک استاندار خراسان رضوي و با فروش قطعه اي ديگر از زمين هاي مالک باشگاه مابقي بدهي ها را نيز بپردازيم.
حسيني با اشاره به مذاکراتش با طلبکاران باشگاه پيام تصريح کرد: از بيشتر طلبکاران تخفيف گرفتيم، به نحوي که اکثر آن ها حاضر شدند 40 درصد از مبلغ طلب خود را ببخشند.
حسيني در پاسخ به سوالي در خصوص اختلافش با عباس چمنيان، سرمربي سابق تيم پيام تصريح کرد: زماني که چمنيان براي دريافت طلبش آمد اعلام کرد که حاضر است 40 درصد از طلبش را ببخشد اما در آن زمان پول ها تمام شده بود و اين مساله باعث ناراحتي وي شد.
وي تاکيد کرد: از طريق استاندار خراسان رضوي به عنوان نماينده وي در باشگاه پيام منصوب شده ام اما بعيد مي دانم که ديگر بتوانم به اين کار ادامه دهم، عده اي از دوستان کم لطفي کردند و شرايطي را پيش آوردند که مناسب نيست.

شاپورزاده: استيلي نتايج خوبي با استيل آذين گرفت
بازيکن استيل آذين گفت: باشگاه در مورد تغيير کادر فني تصميم گرفت با اين حال استيلي نتايج خوبي با اين تيم کسب کرد.
امير شاپورزاده در مورد افشين پيرواني گفت: مي دانم او بازيکن بزرگي بوده با اين حال از ايشان شناختي ندارم زيرا با او کار نکرده ام. پيرواني هم مربي جواني است که انگيزه هاي زيادي دارد و تمرينات خوبي براي تيم در نظر گرفته است.

قلعه نويي: دوست دارم در کنار حرم رضوي جشن قهرماني بگيريم
سرمربي سپاهان گفت: با شناختي که از حبيب کاشاني دارم مطمئن هستم مذاکره اي با هادي عقيلي صورت نگرفته و اين صحبت ها شايعه است.
امير قلعه نويي همچنين در خصوص تمديد قرارداد با اين تيم خاطرنشان کرد: تاکنون صحبت رسمي نکرده ام، اما همان طور که در گذشته نيز اعلام کردم دوست دارم يک سال ديگر در اصفهان بمانم. معتقدم نهالي که امسال کاشته ايم سال آينده بهتر به بار مي نشيند. با ساکت، مديرعامل باشگاه سپاهان جلسه داشتيم و مذاکراتي را در اين خصوص انجام داده ايم.
وي درباره ديدار برابر ابومسلم مشهد در 12 ارديبهشت و احتمال پيروزي در اين ديدار و گرفتن جشن قهرماني، عنوان کرد: سه فينال ديگر در پيش داريم و تمام تلاش خود را مي کنيم تا بهترين نتايج را در اين مسابقات کسب کنيم، اما دوست دارم در کنار حرم مطهر امام رضا(ع) جشن قهرماني تيم سپاهان را برپا کنيم.

دل بوسکه: کره شمالي تا مرحله يک هشتم جام جهاني پيش مي آيد
سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا، کره شمالي را پديده جام جهاني 2010 توصيف کرد و گفت: اين تيم تا مرحله يک هشتم جام جهاني پيش مي آيد.ويسنته دل بوسکه در بخشي از سخنان خود که مي تواند براي مقامات فوتبال ايران و کارشناسان اين بخش تأمل برانگيز و قابل توجه باشد، در مورد فوتبال کره شمالي گفت: پس از 44 سال يک تيم به جام جهاني آمده است. در چمدان بازيکنان اين تيم جز تاريخ، تعصب، فرياد، انتقام و بهره برداريهاي سياسي چيز ديگري مشاهده نمي شود.
وي گفت: از چنين تيمهايي بايد ترسيد. آنها محکوم به پيروزي هستند. آن چنان که در يک جنگ واقعي سربازان را محکوم به پيروزي مي کنند. برابر چنين تيمهايي سخن گفتن از تکنيک و تاکتيک گزافه گويي است.
سرمربي پيشين رئال مادريد تأکيد کرد: در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي کوچکترين ترديدي در مورد صعود از گروه خود ندارم، اما اين احتمال وجود دارد که در يک شانزدهم نهايي و يا حتي يک هشتم با کره شمالي بازي کنيم. اين تيم مي تواند رؤياهاي ما را نقش بر آب کند. ترس من از کره شمالي بيش از تيمهايي مثل برزيل يا ايتالياست؛ زيرا مي توانم در مورد شکست از آنها دليل بياورم، اما اگر برابر کره شمالي ناکام باشيم چه حرفي مي توانم بزنم.
گفتني است کره شمالي در جام جهاني 2010 با برزيل، ساحل عاج و پرتغال همگروه است. اين تيم در جام ملتهاي 2011 نيز در کنار ايران، امارات و عراق در گروه چهارم قرار دارد.

برنامه بازي هاي ايران
تيم ملي ايران در اولين بازي خود در جام ملتهاي 2011 بايد به مصاف عراق برود و اين بازي تداعي کننده رويارويي دو تيم در اولين بازي جام ملتهاي 1996 است. برنامه بازيهاي ايران به اين صورت است:
سه شنبه 21 دي: ايران - عراق(ورزشگاه الريان)
شنبه 25 دي: ايران- کره شمالي( ورزشگاه القطر)
چهارشنبه 29 دي: ايران- امارات(ورزشگاه القطر)
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)