بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

"نگاهی فراتر به ورزش"
ورزشگاه شهر هانوفر روز یکشنبه (۱۵ نوامبر) علیرغم جای دادن ۴۰ هزار تماشاگر در خود، در سکوت فرو رفته بود. تابوت روبرت انکه، ‌دروازه‌بان این تیم که هفته‌ی گذشته خودکشی کرد، در وسط زمین چمن قرار داده شده بود تا هواداران، دوستان و افراد سرشناس آلمان برای آخرین بار وی را به خارج از زمین بدرقه کنند.

در حالی‌که ترانه‌ی "گل سرخ" از لی‌آن رایمز از بلندگوهای ورزشگاه پخش می‌شد، تصاویری از دوران بازیگری حرفه‌ای روبرت انکه در تلویزیون‌های نصب شده در جایگاه تماشاگران به نمایش در‌آمدند و هم‌تیمی‌های این بازیکن تابوت وی را بر دوش گذاشته و به خارج از ورزشگاه منتقل کردند.

چهره‌های سرشناس بسیاری در این مراسم یابود شرکت داشتند. میشائیل بالاک، کاپیتان تیم ‌ملی فوتبال آلمان به همراه دیگر اعضای تیم ملی با گذاشتن یک حلقه‌ی گل بر روی تابوت هم‌تیمی سابق خود به وی ادای احترام کردند. وزیر کشور آلمان و همچنین گرهارد شرودر، صدراعظم پیشین آلمان، از دیگر شرکت‌کنندگان در این مراسم بودند.

تئو تسوانسیگر، رییس‌فدراسیون فوتبال آلمان در سخنان خود خواستار داشتن نگاهی فراتر به ورزش شد و گفت: «تنها به افتخارات فکر نکنید، ‌بلکه به آنچه در انسان می‌گذرد، به تردید‌ها و ضعف‌هایش نیز باید اندیشید.» رییس‌باشگاه هانوفر نیز در کنار توانایی‌های حرفه‌ای انکه از ویژگی‌های مثبت شخصی وی یاد کرد.

نخست‌وزیر ایالت نیدرزاکسن نیز یکی دیگر از سخنرانان این مراسم بود. وی با ادای احترام به ترزا انکه، همسر روبرت انکه، خاطر نشان ساخت که همه در کنار او ایستاده‌اند.

جسد روبرت انکه، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال آلمان قرار است در طی مراسمی خصوصی در کنار جسد دختر دوساله‌‌اش به خاک سپرده شود. دختر این بازیکن در سال ۲۰۰۶ به دلیل نارسایی قلبی درگذشته بود.

روبرت انکه، دروازه‌بان ۳۲ ساله‌ی تیم ملی فوتبال آلمان، در روز ۱۰ نوامبر با انداختن خود بر روی روی ریل راه‌آهن خودکشی کرد. وی در حالی همسر و دخترخوانده‌ی ۸ ماهه‌ی خود را ترک کرد که از مدت‌ها پیش به عفونت مرموز روده مبتلا شده بود و پزشکان هیچ درمانی برای بیماری وی نیافته بودند. او همچنین از افسردگی رنج می‌برد.

انکه در تیم‌های متعددی از جمله بورسیا مونشن گلادباخ، بنفیکای لیسبون و اف ث بارسلونا بازی کرد. او همچنین مدتی به عنوان بازیکن قرضی راهی تیم فنرباغچه‌‌ی ترکیه شد، اما پس از شکست این تیم در اولین بازی و انتقاد هوادران از وی، با لغو قرارداد خود بار دیگر به آلمان بازگشت و پیراهن تیم هانوفر را به تن کرد.

به گفته‌ی وحید هاشمیان که تا سال ۲۰۰۸، سه سال هم‌تیمی روبرت انکه بود، شخصیت رهبری و توانایی روحیه دادن به دیگر بازیکنان از ویژگی‌های بارز این بازیکن بودند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

وحید هاشمیان: خودکشی روبرت انکه برایم باورنکردنی است
خودکشی روبرت انکه، دروازه‌بان ملی‌پوش باشگاه هانوفر در شامگاه سه‌شنبه، جامعۀ فوتبال آلمان را شوکه کرد. وحید هاشمیان که تا سال ۲۰۰۸، سه سال هم‌تیمی انکه در هانوفر بود، در مصاحبه با دویچه وله، یاد انکه را زنده می‌دارد.

دویچه‌وله: آقای هاشمیان خبر ناگوار خودکشی روبرت انکه دروازه‌بان ملی پوش تیم فوتبال هانوفر جامعه‌ی فوتبال آلمان و جهان را در حال حاضر شوک‌زده کرده است. شما سه سال در تیم هانوفر هم‌تیمی روبرت انکه بودید و شناخت خوبی از او دارید. خبر خودکشی روبرت انکه را از دیدگاه خودتان چه طور تعبیر می‌کنید، تا چه حد قابل درک و فهم است؟

وحید هاشمیان: خب من با روبرت انکه سه سال بازی کرده بودم. او کاپیتان تیم ما بود. در فوتبال یک بازیکن خوب بود، ولی به لحاظ انسانی هم واقعاً یک انسان خوب بود و همیشه من خاطرات خوبی از او دارم. او یک انسان قوی و خوبی بود. ما دیروز یک بازی دوستانه داشتیم و ساعت ۱۹:۳۰ بازی‌مان شروع شد. اما آخر بازی یکباره خبر رسید که این اتفاق برای روبرت انکه افتاده. اول من فکر کردم خبر را اشتباه شنیدم. بعد که خبر را شنیدم خیلی شوکه شدم و اصلاً باورم نمی‌شود و بعد فکر کردم شاید حادثه‌ای برایش پیش آمده است. وی متأسفانه حادثه‌ی خیلی بدی برایش پیش آمد و من خیلی ناراحتم. آدم چیزی نمی‌تواند بگوید. این خبر عجیبی بود که تا حالا من در زندگیم شنیده بودم.

سه سال پیش دختر روبرت انکه به علت داشتن بیماری قلبی در سن دو سالگی درگذشت. این مصیبت زندگی خصوصی روبرت انکه را متزلزل کرد و مارتین کیند، رییس باشگاه هانوفر پس از اعلام خودکشی روبرت انکه همچنین گفت که انکه در طول سالهای اخیر از نظر روحی و روانی وضعیت میزانی را نداشت. شما تا چه مقدار این نکته را خودتان مشاهده کردید؟

وحید هاشمیان: من چیزی احساس نکردم. شاید مسایل خصوصی بوده است. نمی‌دانم، ولی من هیچ چیز منفی ‌از او در زمان بازیگری ندیدم؛ در زمانی که من آنجا بودم.

وحید هاشمیان همبازی روبرت انکه در تیم هانوفر: «یک انسان خوب، یک ورزشکار خوب متأسفانه رفت.»
مسئله‌ای که کمتر راجع به آن صحبت می‌شود، اما در طول سالهای اخیر خیلی مشاهده شده، مشکل روحی و روانی برخی از فوتبالیست‌های حرفه‌ای در بوندس لیگا بود و همچنان هست، مانند سبستیان دایسلر ملی‌پوش پیشین فوتبال آلمان که در تیم‌های بایرن‌مونیخ و هرتابرلین بازی می‌کرد و در سن ۲۵ سالگی به علت بیماری افسردگی روحی فوتبال حرفه‌ای را کنار گذاشت و نتوانست کنار بیاید با این رقابت سخت و جو خشن حرفه‌ای‌گرایی که حاشیه‌های فراوانی دارد. مثال دوم در این مورد، یان شیماک هافبک برجسته‌ی تیم ملی چک بود که او هم در تیم هانوفر بازی می‌کرد که پس از مشکلات روحی و روانی‌اش یکی دو سال فوتبال را کنار گذاشت و حالا در تیم اشتوتگارت توپ می‌زند. به نظر شما آیا جایگاه انسانیت در فوتبال حرفه‌ای زیاد رعایت نمی‌شود و اشخاصی که از نظر روحی زیاد قوی نیستند، با این مسئله مشکل پیدا می‌کنند؟

وحید هاشمیان: فوتبال ورزشی است که در آن رقابت هست، ورزش سختی است. برخلاف ظاهرش که همه فکر می‌کنند، ولی من فکر نمی‌کنم این چیزی که شما می‌گویید به این حادثه ارتباطی داشته باشد.

ولی پرسشی که هنوز باقی می‌ماند، این سؤال "چرا" است؟ چرا روبرت انکه خودکشی کرد؟ روبرت انکه پس از سپری کردن بیماریی که در ناحیه‌ی روده داشت و نتوانسته بود شش هفته در آغاز این فصل بوندس لیگا بازی بکند، ده روز پیش مجدداً به ترکیب اصلی هانوفر بازگشت. روز ۳۱ اکتبر با تیم هانوفر در زمین اف سی کلن یک بر صفر پیروز شد و یکشنبه‌ی قبل نیز، دو روز قبل از خودکشی‌اش، در دیدار خانگی هانوفر نیز مقابل تیم هامبورگ به میدان رفت که این بازی ۲−۲ تمام شد. همچنین یواخیم لوو سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان نیز اعلام کرده بود که روی روبرت انکه به‌عنوان سنگربان شماره یک تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی حساب می‌کند. یعنی از لحاظ ورزشی وضعیت روبرت انکه خوب بود. محبوبیت زیادی هم در بین طرفداران فوتبال داشت. این است که درک و فهم دلایل خودکشی روبرت انکه را سخت می‌کند!

وحید هاشمیان: به شما گفتم، در حالت عادی این چیز تعجب‌آوری است، کسی که روز یکشنبه بازی کرده است. از لحاظ شخصیتی ایشان خیلی قوی بودند و در بازیها و در همه جا به بازیکن‌های دیگر روحیه می‌دادند و شخصیت رهبری در ایشان وجود داشت. ولی نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. باید صبر کرد. اما هر چه هست، یک انسان خوب، یک ورزشکار خوب متأسفانه رفت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حاشيه هاي اردوي تيم فوتبال استقلال در جزيره کيش
برگزاري اردوي آماده سازي تيم فوتبال استقلال تهران در تعطيلات نيم فصل در جريره کيش داراي حواشي خاص خود است.
* محمد محمدي دروازه بان استقلال که با دو روز مرخصي بيشتر به خارج از کشور سفر کرده بود، در فرودگاه مهرآباد به همبازي هاي خود پيوست.
* لباس پوشيدن خاص مهدي امير آبادي سوژه اصلي استقلالي ها در طول سفر بود. اميرآبادي با کت شلوار و دستمال گردن خاص خودش بيشتر شبيه بازيکنان مد روز سري آ ايتاليا شده بود.
* هواي بهاري کيش رضايت تمامي اعضاي تيم استقلال را فراهم کرد. بيش از همه بازيکنان سياوش اکبرپور از اين شرايط راضي به نظر مي رسيد، سياوش معتقد بود اين بهترين هوا براي تمرينات سنگين و آماده سازي است.
به گزارش سايت باشگاه استقلال همچنين فرزاد مجيدي در غياب برادرش فرهاد که در اردوي تيم ملي به سر مي برد، همراه استقلال در اين اردوست. مجيدي کوچک که سابقه چندين سال بازي در استقلال را در کارنامه اش دارد، براي ادامه تمريناتش همراه استقلال به کيش آمده است.
* راينر کرافت با ديدن ساحل مرجاني کيش حسابي براي تمرين لب درياي بازيکنان نقشه کشيد. او دويدن و تمرينات قدرتي در ساحل را براي بازيکنان ضروري دانست.
* علاوه بر ايمان صادقي که نامش در ليست بزرگسالان استقلال ثبت شده، 5 بازيکن تيم اميد از جمله احسان پيرهادي، توحيد غلامي، فردين عابديني، محمد فلاح و فريدون رضايي نيز در اين سفر همراه آبي پوشان هستند.
* محسن يوسفي سرماخورده ي جديد اردوي استقلال است. محسن نخستين شب اردوي آبي پوشان را با تب سپري کرد.
* مهرداد پولادي که به همراه تيم تراکتورسازي تبريز در کيش به سر مي برد، ديشب براي دقايقي به اردوي آبي پوشان آمد و با همبازيان سابق خود تجديد ديدار کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اردوي آماده سازي ذوب آهن اصفهان در دبي
کاروان 40 نفره تيم فوتبال ذوب آهـن اصفـهان بـراي بـرپايي اردوي آماده‌سازي در تعطيلات نيم فصل عازم دبي شد.
روابط عمومي باشگاه فرهنـگي ، ورزشي ذوب آهن اعلام کرد منصور ابراهيم زاده سرمربي تيم به علت سفرحج و محمدرضا خلعتبري و فرشيد طالبي که دراردوي تيم ملي هستند، دراين اردوي يک هفته اي حضورندارند.
سبزپوشان اصفهاني در اين اردو زير نظر مجيد صالح دستيار اول ابـراهيـم زاده در باشگاه ايرانيان دبي تمرين مي کنند .
دو ديدار تدارکاتي برابر الامارات دبي و يکي ديگر از تيم‌هاي اماراتي از جمله برنامه هاي اين تيم است.
همچنين در اين اردوي آماده‌سازي، کادرفني تيم ذوب آهن يک بازيکن آرژانتيني به نام گابريل آلخاندرو که در رقابتهاي دسته اول آرژانتين سابقه بازي دارد را ارزيابي مي کنند.
تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پايان نيم فصل با 30 امتياز و يک امتياز کمتر از تيم همشهري خود فولاد مبارکه سپاهان، در رده دوم جـدول رده‌بـنـدي رقابتهاي برتر باشگاههاي کشور قرار گرفت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

انصراف شموشک از جام حذفي فوتبال
تيم فوتبال شموشک نوشهر از ادامه رقابت هاي جام حذفي باشگاه هاي کشور انصراف داد .
محمود سورتيچي سرپرست تيم شموشک علت انصراف از جام حذفي را خستگي بازيکنان ، تمرکز بيشتر در ليگ دسته يک و مشکل مالي اعلام کرد .
هيات فوتبال مازندران اعلام کرد ، قرار بود تيم شموشک در مرحله دوم اين مسابقات پنجم آذر به ديدار تيم شهرداري کرج برود که با انصراف شموشک نماينده کرج راهي دور سوم اين رقابت ها شد
.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

در ديداري دوستانه / سپاهان برابر مقاومت سپاسي به پيروزي رسيد
تيم فوتبال سپاهان در ديداري دوستانه برابر مقاومت سپاسي شيراز به پيروزي رسيد.
سپاهان اصفهان كه براي حضور در رقابت‌هاي نيم فصل دوم ليگ برتر در اردوي آمادگي جزيره كيش به سر مي‌برد، در ديداري دوستانه برابر مقاومت سپاسي شيراز با تك گل احمد آل‌نعمه به برتري دست يافت.
زردپوشان اصفهاني در اردوي كيش در 2 نوبت تمرين مي‌كنند كه در نوبت صبح به تمرينات هوازي و در نوبت بعدازظهر به كار با توپ و برنامه‌هاي تاكتيكي را مرور مي كنند.
طبق مذاكرات مسئولان سپاهان با تيم تراكتورسازي تبريز، به احتمال زياد اين دو تيم در روز چهارشنبه در ديداري دوستانه به مصاف يكديگر خواهند رفت.
در اردوي كيش احمد جمشيديان تنها بازيكن مصدوم سپاهان است و به همين دليل تمرينات اختصاصي خود را زير نظر سعيد آلوسي، مربي بدنساز باشگاه انجام مي‌دهد.
كاروان تيم فوتبال سپاهان پنجشنبه هفته جاري، ساعت 20:40 كيش را به مقصد اصفهان ترك مي‌كند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

توپ طلايي آديداس به امانوئل نيجريه‌اي رسيد

توپ طلايي شركت آديداس، حامي مالي فيفا در جام ‌جهاني زير 17 ساله‌ها به بازيكن نيجريه‌اي رسيد.
پس از ديدار فينال جام جهاني زير 17 سال كه شب گذشته با قهرماني سوئيس به پايان رسيد، مراسم اهداي توپ طلايي با حمايت مالي شركت آديداس برگزار شد.
در اين مراسم توپ طلايي به ساني امانوئل از نيجريه داده شد. اين بازيكن با كسب 30,2 درصد آرا از سوي نمانيدگان خبري حاضر در محل برگزاري اين مسابقات توانست اين عنوان را به خود اختصاص دهد.
توپ نقره اي نيز با كسب 22,7 درصد آرا به نسيم بن خليفه از سوئيس تعلق گرفت.
همچنين توپ برنزي به رامون عزيز از نيجريه رسيد. وي 17,8 درصد آرا را به خود اختصاص داد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دکتر هاشمیان: برخی تیم های فوتبال آمپول می زنند تا قدرتشان دو برابر شود

احمد هاشميان ،رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال، گفت: عليمرادي با توجه به تعريفي كه از سمت آنها شده است، به عنوان رییس فدراسیون پزشکی و دبيركل ستاد مبارزه با دوپینگ، تنها وظيفه دارند كه تصميماتي كه گرفته مي‌شود را انجام دهند و نه چيز ديگر.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال درباره نحوه خريداري گیت های دوپينگ گفت: ما مستقيما اين گيت‌ها را خريداري مي‌كنيم، اما از مدتي پيش و بنا بر دستوري كه كيومرث هاشمي معاون سابق سازمان دادند قرار شد كه از امكانات ستاد مبارزه با دوپينگ استفاده كنيم. البته گيت‌ها قيمت چنداني ندارند و هر گيت چيزي حدود 15 هزار تومان است، ضمن اينكه هر آزمايش هم چيزي حدود 400 هزار تومان درمي‌آيد.
هاشميان گفت: اگر مسئولان سازمان تربيت‌بدني تصميم بگيرند كه ما خودمان گيت‌ها را خريداري كنيم، قطعا آنها را از سوئيس خريداري خواهيم كرد.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال درباره تعداد نمونه‌هايي كه تا به امروز از فوتباليست‌ها گرفته شده است گفت:‌تا به امروز 40 نمونه را از فوتباليست‌ها گرفته و تمامي آنها را نيز به آزمايشگاه كلن آلمان فرستاده‌ايم كه پاسخ 20 قسمت هم آمده است كه همگي آنها منفي بوده است.
هاشميان در خصوص اينكه چرا فدراسيون فوتبال تحت نظر فدراسيون پزشكي و كميته ضد دوپينگ فعاليت نمي‌كند گفت: دليل اين امر كاملا مشخص است، اين مسئله به آئين‌نامه مستقل فدراسيون بين‌المللي فوتبال Fifa برمي‌گردد، كه همه ساله آن را به فدراسيون ‌هاي ملي كشورهاي مختلف ابلاغ مي‌كند و بر اساس آن فدراسيون‌ها اين اختيار را دارند كه اين مسئوليت‌ها را يا خودشان بر عهده داشته باشند و يا اينكه به سازمان‌هاي ديگر واگذار نمايند، اما تاكيد فيفا اين است كه مسئوليت پاسخگويي به فيفا بر عهده فدراسيون ملي كشورهاي مختلف است.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال گفت: در جلسه‌اي كه چندي پيش با مسئولان سازمان تربيت‌بدني داشتيم و در آن محمدحسن عالمي هم به عنوان نماينده دکتر سجادي حضور داشتند، تمامي اعضا متقاعد شدند كه مسئوليت‌ها با يك نهاد آن هم فدراسيون فوتبال باشد.
احمد هاشميان گفت: ما از تمامي بازيكناني كه به نوعي احتمال دوپينگ آنها مي‌رفت تست دوپينگ گرفته‌ايم و افرادي كه در اين باره دست به اظهارنظر مي‌زنند نشان از بي‌اطلاعي آنها است.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال گفت:‌ما بر اساس آئين‌نامه فيفا حق اعلام اسامي را نداريم، مگر اينكه تخلف و دوپينگ آنها ثابت شده باشد.
هاشميان گفت: تزريق هر آمپولي به بازيكنان دوپينگ نيست، اما متاسفانه اين روزها آدم های فرصت‌طلب با برخي تيم‌ها قرارداد مي‌بندند و مي‌گويند ما كاري مي‌كنيم كه قدرت بازيكنان شما به هنگام انجام بازي‌هاي ليگ دوچندان شود و بر همين اساس و ناآگاهي افراد، به بازيكنان آمپول «ب‌كمپلس» و «ب 12» تزريق مي‌كنند و به آنها تلقين مي‌كنند كه قدرتشان مضاعف شده است كه اين مسئله دوپينگ به حساب نمي‌آيد.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال در ادامه گفت: ما بر اساس نرم جهاني از بازيكناني خود تست دوپينگ مي‌گيريم. ما اعتقاد داريم بازيكنان ما بازيكنان پاكي هستند و فدراسيون فوتبال هم حامي فوتبال پاك است.
هاشميان گفت: امسال نمونه‌گيري‌ها را افزايش داده‌ايم و در اين كار تابع يك نرم جهاني هستيم و تمامي الگوهايي كه در اين خصوص در دنيا وجود دارد را نيز رعايت مي‌كنيم.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال گفت: خوشبختانه از حيث تخلف دوپينگ در كشور به هيچ عنوان از نرم موجود در جهان جلوتر نيستيم.
هاشميان گفت: در فوتبال دوپينگ كارآيي چنداني ندارد،‌اما حرف من معنايش اين نيست كه در فوتبال دوپينگ نداريم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

خبر بد برای فرانسوي ها/ " آبيدال" بازي برگشت مقابل ايرلند را از دست داد

مدافع چپ تيم فوتبال بارسلونا و فرانسه بازي برگشت پلي آف مقدماتي جام جهاني را به دليل مصدوميت از دست داد.
فدراسيون فوتبال فرانسه نيز اين خبر را تاييد كرد و اعلام كرد مصدوميت " اريك آبيدال" از ناحيه ران و در بازي رفت مقابل ايرلند كه منجر به پيروزي شيرين يك بر صفر در زمين حريف شد به وجود آمد و با اين شرايط قطعا به ديدار برگشت نخواهد رسيد.
" جرمي تولالان" نيز ديگر مصدوم فرانسه است كه به دليل مصدوميت از ناحيه همسترينگ در فهرست مصدومان تيم " ريموند دومنك" سرمربي تيم ملي حضور دارد.
گفتني است بازي برگشت ديدار پلي آف، ايرلند و فرانسه در ورزشگاه " استادوفرانس" شهر پاريس روز ( 27 آبانماه) برگزار خواهد شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تلاش انگلستان براي ميزباني جام جهاني فوتبال در سال 2018

انگلستان در تلاش است تا ميزباني مسابقات جام جهاني فوتبال در سال 2018 را از آن خود کند.
به گزارش روابط عمومي کميته ملي المپيک، ورزشگاه 80 هزاري نفري ميزبان افتتاحيه المپيک لندن 2012 مي تواند در آينده ميزبان مسابقات جام جهاني فوتبال 2018 نيز باشد.
در صورت ميزباني انگلستان در جام جهاني 2018 استاديوم "ومبلي" براي مراسم افتتاحيه و مسابقات نهايي مورد استفاده قرار مي گيرد.
اين در حالي است که تسا جوئل وزير المپيک انگلستان استفاده از استاديوم المپيک را براي مسابقات جام جهاني 2018 ممنوع کرده است.
بر اساس اين گزارش، سباستين کو، رييس کميته برگزاري المپيک لندن 2012 و عضوي از کميته ميزباني مسابقات جام جهاني فوتبال نيز معتقد است که اين استاديوم بايد از 80 هزار نفر به 30 هزار نفر تبديل شود و به مسابقات دووميداني اختصاص داده شود.
قرار است 16 شهر انگليس که تمايل به مشارکت در ميزباني جام جهاني فوتبال 2018 را دارند طرح پيشنهادي خود را تا قبل از پايان نوامبر ارايه دهند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش