بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-27-2011
Mmohamad hosin آواتار ها
Mmohamad hosin Mmohamad hosin آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

6 سپاس در 4 نوشته ایشان در یکماه اخیر

در واکنش به برنامه دیشب نود؛ امیدوار رضایی استعفا کرد

امیدوار رضایی طی نامه ای خطاب به وزیر ورزش، از هیئت مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد.

به گزارش جام نیوز به نقل از فارس، امیدوار رضایی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پی انتقادهای صورت گرفته از انتخاب اعضای هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال صبح امروز با ارسال فکسی از استعفای خود از حضور در هئیت مدیره باشگاه استقلال خبر داد.
این استعفا که خطاب به محمد عباسی وزیر وزارت ورزش و جوانان است به شرح زیر است:
برادر گرامی جناب آقای عباسی
وزیر محترم وزارت ورزش و جوانان
با سلام و احترام
ضمن تشکر از حسن نظر جناب عالی نسبت به انتخاب بنده به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ایران بدین وسیله آمادگی خود در جهت استعفا در این جایگاه را تقدیم می‌دارم.
بنده در طول 6 سال گذشته بارها به عنوان رئیس و عضو هیئت مدیره باشگاه مردمی و پر افتخار آسیا استقلال با کمک سایر دوستان در مدیریت کادر فنی بازیکنان و هواداران عزیز و شایسته چندین مقام قهرمانی لیگ برتر جام حذفی و نایب قهرمانی باشگاه‌های کشور و همچنین افتخار حضور و راه یابی به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کردیم.
مردم و هواداران آگاه و صادق استقلال به خوبی به یاد دارند که در این مدت بارها شده بود مدیر عامل، سرمربی و یا هیئت مدیره با همه استعفا کرده و این تیم شایسته را با هواداران بی‌شمار تنها گذاشتند و بنده با تمام توان ایستادم تا با کمک سایر دوستان در باشگاه و حمایت هواداران استقلال به افتخارات فوق نائل آمد و همانگونه که مطلع هستید بنده چندین سال رئیس کمیسیون فرهنگی ورزش شورای عالی انقلاب فرهنگ و رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون پزشکی ورزشی کمیته ملی المپیک ایران و سوابق ورزشی از تیم‌های مختلف قبل و بعد از انقلاب اسلامی در شهرستان و تهران را داشته‌ام و در جهت حمایت ورزش کشور به ویژه فوتبال حداکثر توان خود را به کار بردم.
هر چند ورزش فوتبال یک ورزش با ابعاد مختلف اجتماعی فرهنگی فرهنگی، علمی، فنی و سیاسی و اقتصادی است نمی‌دانم چطور بعضی از رسانه‌ها و تلویزیون آقای ضرغامی در جهت گیری‌های خاص تخریب توهین، بداخلاقی و تهمت بدون محکمه عادلانه و با حضور متهم مسائل نادرستی را به عرصه اجتماعی جامعه می‌کشاند.
بنده حقیر ضمن قبول بسیاری از کوتاهی‌های خود نسبت به وظایف و نسبت به این مردم جواب این دوستان را به خدا واگذار می‌کنم باشد که در فرصت مناسب ناگفته‌های بسیاری که در دل دارم برای مردم عزیز بازگو نماییم. از آنجا که همیشه خود را هوادار و حامی ساده این تیم می‌دانم و آن را به هر پست و مقام دیگر باشگاه ترجیح می‌‌دهم و دوست ندارم دشمنان، حسودان و نااهلان برای این باشگاه به بهانه نام من در مدیریت و امور آن حاشیه سازی کنند و باشگاه استقلال قهرمان و صدر نشین را دچار مشکل و حاشیه نمایند به این دلیل چنین پیشنهادی را تقدیم می‌نمایم.
با تشکر
من الله توفیق
امیدوار رضایی
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 09-27-2011
Mmohamad hosin آواتار ها
Mmohamad hosin Mmohamad hosin آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

6 سپاس در 4 نوشته ایشان در یکماه اخیر

شب جنجالی و پرحاشیه 90 / درگیری لفظی نمایندگان و اتهام به فردوسی‌پور/ "گوش کن تا من برات بگم"!

برنامه دوشنبه شب نود با محور نحوه انتخاب اعضای هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس در شرایطی روی آنتن رفت که برخی اعضای هیئت مدیره و نمایندگان مجلس یکدیگر را متهم به دروغگویی کردند و البته هر یک تلاش کردند سوابق ورزشی‌شان را به رخ دیگری بکشند! به گزارش خبرنگار مهر، سوال نظرسنجی این برنامه در مورد انتخاب اعضای هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود که از مردم سوال شده بود آیا با این انتخابات موافق هستند یا نه؟ دست اندرکاران برنامه 90 در راستای همین سوال گفتگوهای تلفنی با نمایندگان مجلس و اعضای هیئت مدیره این دو باشگاه را در دستور کار قرار دادند که البته در ادامه به یک درگیری لفظی و البته کمی توهین آمیز بین آنها تبدیل شد.
در ابتدای این بحث علیرضا دهقان عضو کمیسیون تربیت بدنی مجلس و حمیدرضا صدر کارشناس ورزشی به عنوان مهمان تلفنی در مورد انتخاب اعضای هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار نظر کردند که البته دهقان در بخشی از صحبت هایش گفت: در روزی که اعضای هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شده بودند در ناهار خوری مجلس آقای دهکردی عنوان کردند که روحش از این انتخاب خبر نداشته است.
این اظهار نظر دهقان لحظاتی بعد با روی خط آمدن فروزنده دهکردی بی پاسخ نماند و او گفت: من اصلا آقای دهقان را ندیده ام که بخواهم چنین حرفی زده باشم. امیدوارم اگر کسی صحبتی را مطرح می کند رعایت جوانمردی را بکند.
وی در ادامه به انتقادات مطرح شده پاسخ داد و گفت: ما بیگانه با ورزش نیستیم. در این لحظه عادل فردوسی پور قصد داشت وارد بحث شود و صحبت های دهکردی را قطع کند که وی خطاب به فردوسی پور گفت: "گوش کن من برات بگم". و ادامه داد: فوتبال تنها مسائل فنی نیست. ما آمده ایم تا کمک کنیم و سابقه ورزشی هم داریم. تعجب من از این است که چرا آقای دهقان دروغ گفت؟
بعد از این اظهار نظر دهقان دوباره روی خط آمد و تاکید کرد که در ناهار خوری مجلس بین دوستان این حرف مطرح شده است و خودش مستقیم از دهکردی نشنیده که گفته باشد روحش از حضور در هیئت مدیره پرسپولیس خبر نداشته است.
احمد رسولی نژاد عضو هیئت مدیره استقلال هم مهمان تلفنی این برنامه بود و در همان کلمات اولیه به عادل فردوسی پور تاخت که شما به مردم خط می دهید و همان اول برنامه رفته اید دو مخالف را آورده اید که نظر مردم را عوض کنید. او ادامه داد: از آقای ضرغامی تعجب می کنم که اجازه می دهد شما در این برنامه به مردم خط بدهید. در ماجرای ارسال نشدن مدارک استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا اصلا هیئت مدیره مقصر نبود اما شما مدام این را گردن آنها می اندازید.
عضو هیئت مدیره استقلال هم البته مثل بقیه تاکید کرد که سابقه ورزشی دارد و فردوسی پور سوابق او را در کارنامه اش نیاورده است. او تاکید کرد که سهام استقلال و پرسپولیس نیمه دوم امسال واگذار خواهد شد.
محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس نیز مهمان دیگر تلفنی برنامه نود بود که او هم تاکید کرد با فوتبال بیگانه نیست و همه برنامه های نود را از ابتدا تا انتها نگاه می کند و به عنوان یک ایرانی با ورزش بیگانه نیست. رویانیان در ادامه صحبت هایش با بیان اینکه به وی تکلیف شده است مدیریت پرسپولیس را بپذیرد گفت: اگر احساس کنم که نمی توانم برای این تیم مفید باشم اعلام می کنم و از این سمت کنار می روم.
مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس البته به همه سوالاتی که فردوسی‌پور از او پرسید پاسخ منفی داد و حتی برای بعضی ها قسم هم خورد که دروغ است. او دادن کارت سوخت 500 هزار تومانی به بازیکنان پرسپولیس را هم رد کرد و گفت به انها پول داده است نه کارت سوخت.
بعد از اظهار نظر رویانیان که دهقان دوباره روی خط آمد و این بار تندتر از قبل برای مدیرعامل پرسپولیس ابراز تاسف کرد و گفت: دیدید که ایشان با چه ادبیاتی حرف می زد. من متاسفم که ایشان می خواهد مدیریت یک باشگاه را برعهده داشته باشد. ما از این پس به هر بهانه‌ای آقای عباسی را به مجلس دعوت می کنیم تا ایشان به زیر دستانش یاد بدهد که باید چطور با یک نماینده مجلس صحبت کند. دهقان در پاسخ به این پرسش فردوسی پور که عنوان کرد این یک تهدید است گفت: بله دقیقه همینطور است.
برنامه نود در ادامه شاهد حضور ایمان موسوی مهاجم گلزن تیم نفت تهران بود و در ادامه نیز به بررسی رقابتهای هفته هشتم لیگ برتر پرداخت و در پایان هم حدود 2 میلیون نفر در نظرسنجی شرکت کردند و حدود 80 درصد آنها به انتخاب هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس پاسخ "خیر" دادند.
قدیمی 11-19-2011
ROJINAjoON آواتار ها
ROJINAjoON ROJINAjoON آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 905

904 سپاس در 533 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow رازهای موفقیت عادل فردوسی پور

رازهای موفقیت عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور را باید موفق ترین برنامه ساز تلویزیون در ۳۰ سال اخیر دانست. این را نه تنها از تعداد اس ام اس هایی که برای برنامه اش ارسال می شود بلکه از این رو که او بعد از نزدیک به ۱۰سال ، هنوز آن قدر جالب هست که مردم را هر دوشنبه شب پای تلویزیون بکشاند و تا ساعت ها بیدار نگه دارد. حتما می دانید که برنامه های زیادی چه ورزشی و چه سینمایی – در این سال ها تولید شده اند تا با عادل فردوسی پور و برنامه ۹۰ رقابت کنند اما هیچگاه به توفیق نرسیدند. ۹۰ همان عادل است و البته عادل فراتر از ۹۰. جدا از این که او بهترین گزارشگر فوتبال این مملکت به شمار می رود، اگر همین امروز کرکره ۹۰ را پایین بکشد و برنامه ای تازه را راه اندازی کند باز هم بینندگان زیادی را جذب خواهد کرد. راستی دلیل این همه جذابیت چیست؟

موفقیت و محبوبیت ۲ عنصر جدا از یکدیگر هستند. توماس ادیسون یک آدم موفق است اما ناپلئون که یک دیکتاتور بوده محبوب است اما موفقیت به ۲ صورت فردی و گروهی تعریف می شود. موفقیت فردی یکسری برنامه ریزی هایی است که برای خود فرد اهمیت ویژه ای دارند و شاید برای افراد دیگر و جامعه اهمیتی نداشته باشند.

رسیدن به این اهداف موفقیت فردی است اما یک نگاه کلان هم وجود دارد. ادیسون ۱۰۷۹ اختراع به ثبت رسانده و همه دنیا بر این اتفاق نظر دارند که او فرد موفقی است. جالب است که معمولا ما به موفقیت های کلان فکر می کنیم درحالی که این موفقیت فردی است که تبدیل به موفقیت کلان می شود. سهراب سپهری هیچگاه تصور این که شاعری جهانی شود را نداشته او علاقه مند بوده که به موفقیت فردی برسد یعنی آنچه برای رسیدن به آن برنامه داشته است.

● صداقت
با وجود این که این کار ممکن است او را در حرفه اش دچار مشکل کند اما عادل صداقتش را با وجود این نیز حفظ می کند. این صداقت از کجا سرچشمه می گیرد؟! این توانمندی از دوران بچگی شکل می گیرد و در سن رشد به مرحله انتخاب می رسد. این توانمندی به گونه ای است که حتی می تواند آسیب رسان نیز باشد اما همه چیز به خود فرد بستگی دارد. این که چه مسیری را انتخاب می کند. ما در تلویزیون کسانی را داشتیم که به واسطه رک گویی، حرفه شان به خطر افتاده است.

● راحتی

عادل فردوسی پور راحت حرفش را می زند. او چیزی را که در ذهنش هست بیان می کند مثلا در صحبت هایی که در برنامه آخرش با کاشانی داشت نتایج جالبی از گفت وگو استنباط می کرد که بسیار جالب بود.

● خانواده
خانواده محیطی است که افراد در آن رشد می کنند و خیلی از مسائل از همین دوران شکل می گیرد اما مسئله ای که وجود دارد این است که بسیار دیده ایم در یک خانواده یکی از فرزندان موفق می شود، یکی دیگر نه... !ممکن است فرزندان توانمندی هایی داشته باشند اما به هر دلیلی از آن ها استفاده نکرده یا درست استفاده نکنند.

● جسارت

مثالی هست که زیاد زده می شود. این که چه بسیار سهراب سپهری هایی که پشت میزهای ادارات خاک می خورند! چه شاملوها و چه دولت آبادی هایی... !این موضوعی است که واقعیت دارد چون هرکسی جسارت این را ندارد که به آنچه می خواهد دست یابد. چندی قبل داشتم گزارش وضع هوا را از تلویزیون می دیدم؛ مجری این برنامه کارش را به نحوی انجام داد که من را به فکر فرو برد. فیلمی به نام «هواشناس» هست که نیکلاس کیج در آن نقش یک کارشناس هواشناسی را بازی می کند. مجری برنامه هواشناسی تلویزیون من را به یاد نیکلاس کیج انداخت به طوری که احساس کردم تحت تاثیر این فیلم قرار دارد. با این وصف باید گفت که حتی در عرض چند دقیقه هم می توان توانایی های خود را نشان داد.

● خلاقیت
در کار عادل فردوسی پور خلاقیت وجود دارد. او خیلی از مواقع در بحث هایش نوعی جدل سقراطی هم دارد. او بحث را با سوال های خاص و تیزهوشانه اش به بن بست می رساند و بعد با لبخندی که می زند تاثیری اساسی را به مخاطب منتقل می کند.

● رو بازی می کند

فردوسی پور رو بازی می کند و این برای بینندگان خیلی اهمیت دارد. به همین دلیل هست که حتی در مواقعی که او به اصطلاح نمی تواند در بحث موفق باشد باز هم حق را به او می دهیم.

● چهره
درباره نظراتی که در مورد زیبایی چهره عادل بیان می شود، تردید وجود دارد اما نکته جالبی که باید در اینجا به آن اشاره کنم این است که وقتی به هر بهانه ای تصاویر برنامه های قدیمی۹۰ پخش می شود، متوجه می شویم که طی این سال ها چهره عادل تفاوتی نکرده است. او همان عادل است.

● اعتماد و عزت نفس

اعتماد به نفس و عزت نفس از مولفه های اساسی موفقیت هستند. ما هر ۲ این موارد را در عادل فردوسی پور می بینیم. کسی که عزت نفس و اعتماد به نفس بالا دارد بدین معنی است که در زندگی با خودش درست رفتار کرده است. خودش را خوب می شناسد. یکسری چیزها را در این رابطه خانواده به انسان می دهد و یک مقدار نیز توسط خود شخص به دست می آید. عادل به نظر می رسد، خیلی خوب خودش را می شناسد.

چه کسی میتواند با دختران شرقی دوئل کند؟!
وقتی نگاهشان...
دست ها را از حرکت باز می دارد!!

2 کاربر زیر از ROJINAjoON سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 01-04-2012
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink دادگاهی که عادل را احضار کند من هم با مستندات همراهش خواهم رفت

علیپور: با اکراه به برنامه نود رفتم/ دادگاهی که عادل را احضار کند من هم با مستندات همراهش خواهم رفت

قطعا همه می‌دانند که عادل با کسی تعارف ندارد. اگر قرار بود میهمان برنامه‌اش به او تحمیل شود امروز نود تاثیرگذار ترین برنامه فوتبالی این مملکت نبود

سایت گل - حجت‌الاسلام علیپور دوشنبه شب میهمان عادل فردوسی‌پور و برنامه نود بود. برخی رسانه‌ها در یکی دو روز اخیر حضور دبیر ستاد منشور اخلاقی در برنامه نود را امری تحمیلی به فردوسی‌پور خوانده‌اند و شایعاتی را درباره اختلاف مجری نود با این مقام مسئول مطرح کرده‌اند. در این باره با علیپور همصحبت شدیم. گفت‌وگوی قانون با حجت‌الاسلام محمد علیپور را می‌خوانید.

آقای علیپور! آیا شما به برنامه نود تحمیل شدید؟
(می‌خندد) من نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا مطرح می‌شود. آنها که چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند نه ما را خوب می‌شناسند نه آقای فردوسی‌پور را.

اما این شایعه به صورت جدی در رسانه‌ها مطرح شده است؟
اتفاقا من برای حضور در برنامه نود اکراه داشتم. برای این تصمیم هم دلایل خاصی داشتم اما خب عادل و دیگر دوستان اصرار داشتند که من به نود بروم و درباره پرونده‌های مختلف به صورت مستند حرف بزنیم.

پس شما این شایعه که گفته می‌شود عادل دوست نداشت شما میهمان نود باشید را قویا تکذیب می‌کنید. نه؟
بله، تکذیب می‌کنم. از خود عادل هم بپرسید. قطعا همه می‌دانند که عادل با کسی تعارف ندارد. اگر قرار بود میهمان برنامه‌اش به او تحمیل شود امروز نود تاثیرگذار ترین برنامه فوتبالی این مملکت نبود. دوستانی این شایعات را مطرح می‌کنند که علاقه‌مندند موضوع مبارزه با دلالی و فساد در فوتبال به حاشیه برود اما این خیال باطلی است.

اما گفته می‌شود آیتم‌هایی در نقد خود شما و ستاد مبارزه با تخلفات حرفه‌ای وجود داشت که پخش نشد.
تا جایی که به من مربوط می‌شود می‌توانم به جرات این را بگویم که 4 روز قل از برنامه به عادل فردوسی‌پور گفتم چون خودم شخصا در برنامه حضور دارم می‌توانید هر نقد، مخالفت یا حتی شکایتی که درباره من مطرح شده است را پخش کنید من هم مستند جواب می‌دهم.

حتی وقتی بخش‌هایی از مصاحبه درودگر که به من مربوط می شد پخش نشد اما در سایت‌ها آمده بود من به آن مطالب اشاره کردم و خودم شخصا پاسخش را دادم. بنابراین این عین بی انصافی است که دوستان در رسانه‌ها چنین شایعاتی را مطرح کنند.

عادل فردوسی‌پور از شما دلخور نشد؟
نه، اما شاید انتظار داشت که من از افرادی اسم ببرم.

و شما اسم نبردید. چرا؟
چون بار حقوقی دارد. من نمی‌توانم اسم افرادی را ببرم که درباره تخلفشان سند و مدرکی وجود ندارد. این کار درست نیست.

اما از عده‌ای هم نام برده شد که امروز تهدید کرده‌اند از عادل فردوسی‌پور و نود شکایت می‌کنند. نظر شما چیست؟
اشکالی ندارد این دوستان می‌توانند از عادل و نود شکایت کنند اما شک نکنید که ما در ستاد مبارزه با تخلفات حرفه‌ای و منشور اخلاقی عادل فردوسی‌پور را تنها نمی‌گذاریم.
شخصا هر دادگاهی که عادل را احضار کند من هم با مستندات همراهش خواهم رفت و در کنار او خواهم بود. متاسفم که بگویم این دوستان که تهدید به شکایت کرده‌اند تنها قصد فرافکنی دارند و مطمئن باشید من هر سند و مدرکی که عادل بخواهد در اختیارش قرار می‌دهم.

عده‌ای معتقدند چون در ویژه برنامه اول اتهاماتی به سازمان لیگ وارد شد شما شخصا به این برنامه رفتید تا از سازمان لیگ دفاع کنید.
نه، این طور نیست. عزیز محمدی خیلی خوب، مستند و منطقی سخن گفت. من به برنامه نود رفتم چون بیشتر از سایر دوستان به پرونده‌ها تسلط دارم. همین.

آقای علیپور! گفته می‌شود ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای نمی‌تواند به ماجرای شکایت خبرنگاران از امیر قلعه‌نویی رسیدگی کند. آیا این صحت دارد؟
خیر، این حرف درست نیست. با استناد به ماده 21 آیین نامه ستاد منشور اخلاقی ما می‌توانیم به این بحث ورود کنیم.
خبرنگاران هم جزیی از خانواده فوتبال هستند و هیچ کس حق ندارد به آنها توهین کند یا حرفی بزند که حیثیت شغلی آنها را زیر سئوال ببرد.
باید احترام متقابل حاکم باشد. جامعه خبری برای ما همان قدر قابل احترام است که دیگر اعضای شاغل در فوتبال.
بنابراین به این شکایت حتما رسیدگی می‌کنیم اما قبل از پیشروی و رسیدگی به این پرونده دوستانه از آقای قلعه‌نویی می خواهیم که آن اظهار نظر دردسرسازش را اصلاح کند.
قدیمی 02-04-2012
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اس.ام.اس بازی عادل فردوسی‌پور در برنامه‌ی نود

اس ام اس بازی شب گذشته‌ی عادل فردوسی‌پور در حین اجرای برنامه قابل توجه بود.

به گزارش سیتنا، همانطور که در عکس مشاهده می‌شود فردوسی پور در حال چک کردن موبایلش در برنامه‌ی نود است. به نظر می‌رسد او دارد اس ام اس های دریافتی‌اش را چک می کند؛ چون دوستان مطبوعاتی عادل هر از گاهی در طول اجرای برنامه‌هایش نکاتی را به او گوشزد می‌کنند
قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض در برنامه دیشب 90 چه گذشت؟

تابناک: شب گذشته، فردوسی پور همچون همه دوشنبه شب ها، پربیننده‌ترین برنامه سال‌های اخیر صدا و سیما، برنامه جنجالی خود را روی آنتن برد.

در این برنامه همان گونه که پیش‌بینی شده بود، بیشتر وقت برنامه پیرامون بازي استقلال و پرسپولیس و حاشیه‌های این بازی بود.

مهمانان برنامه 90 ؛ علی خسروی کارشناس داوری برنامه نود

خسروی کارشناس داوری برنامه نود بود که در مورد صحنه بحث انگیز گل عماد رضا به داماش عنوان کرد که گل این مهاجم صحیح بود هر چند عابدینی مدیر داماش نظر دیگری داشت . در ضمن وی اعتقاد داشت خطای بازیکن سایپا که موجب گل اول استقلال شد به اشتباه گرفته شد . همچنین گل دقیقه 90 آبی پوشان به درستی خطا اعلام شده.

مچ گیری فردوسی پور و گلایه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از عزیز محمدی

فردوسی پور بخاطر بازی مکرر در ورزشگاه آزادی از عزیز محمدی انتقاد کرد و گفت اگر الان در دو روز متوالی در این ورزشگاه بازی می شود چرا دربی 73 جام حذفی انجام نشد! در ادامه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، مهمان تلفنی برنامه 90 بود و به نوعی اعتقاد داشت سازمان لیگ در برنامه ریزی عدالت را رعایت نمی کند البته عزیز محمدی که برنامه بازیها را به همراه نداشت نظر دیگری داشت.

واکنش رویانیان به مرگ هوادار پرسپولیس

محمد رویانیان در واکنش به مرگ هوادار پرسپولیس به خاطر شکست دادن استقلال گفت: «متاسفم. من تسلیت عرض می کنم به خانواده این مرحوم اما باید بگویم که ما از این قضیه مطلع نبودیم ولی بلافاصله پس از اطلاع تیمی از باشگاه را به اهواز فرستادیم تا با خانواده این مرحوم ابراز همدردی کنند.این وظیفه ما است که همدردی خودمان را ادامه بدهیم. مطمئن باشید که ارتباط ما با خانواده این مرحوم برقرار خواهد بود.

او که این حرف ها را در برنامه نود می زد این را گفت و ادامه داد: «اولین دفتر طرفداران در خوزستان را به نام ایشان ثبت می کنیم. ولی به جوانان توصیه می کنم که شور بازی استقلال و پرسپولیس را در خودشان کنترل کنند. استقلال و پرسپولیس از تیم های بزرگ ایران هستند و همه عضو یک خانواده. ما همه ایرانی هستیم و باید به هم احترام بگذاریم.

رویانیان، در پاسخ به این سوال که شما گفته بودید پولادی را در لیگ برتر هم بازی می دهید و می خواهید قانون را دور بزنید، گفت: «ما مخلص قانون هم هستیم. اصلا این طور نیست و پولادی را فقط برای حضور در لیگ قهرمانان به خدمت گرفته ایم.»

رویانیان در ادامه حرف هایش یک بار دیگر با انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ برتر گفت: «من باید یک بار دیگر به این برنامه ریز گله کنم. مسئولان سازمان لیگ دو روز پس از بازی ما در لیگ قهرمانان می خواهند بازی ما با داماش را برگزار کنند که این واقعا انصاف نیست. در ضمن دوستان می گفتند که نمی شود به فاصله دو روز از هم در ورزشگاه آزادی دو بازی را برگزار کرد اما دوشنبه استقلال با سایپا بازی کرد و ما باید روز سه شنبه در همین ورزشگاه به مصاف حریف خود برویم.»
اما حرف های پایانی مدیر عامل پرسپولیس که در مورد رتبه این تیم در جدول رده بندی حرف زد و گفت: « تمام تلاش ما این است که پرسپولیس بتواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.»

انجام حرکات منشوری در برنامه نود !

فردوسی پور خوشحالی هواداران پرسپولیس را به انجام دادن حرکات منشوری تشبیه کرد. در زمان پخش دوربین نود فردوسی پور آیتمی از شادی هواداران در بندر کنگان را روی آنتن برد. در این آیتم هواداران پرسپولیس مشغول شادی به دلیل پیروزی مقابل استقلال بودند که عادل در این لحظه گفت: حرکات منشوری توسط هواداران پرسپولیس!

مرگ یک جوان اهوازی

پدر این جوان گفت: وقتی گل سوم پرسپولیس را دید از خوشحالی به هوا پرید و بعد بی هوش شد. ما هم سریعا وی را به بیمارستان رساندیم و سپس مشخص شد که سکته مغزی کرده و قلب فرزندم نیز کار نمی کند. دوربین نود صحنه هایی را پخش کرد که شوکی بزرگ را به بینندگان تلویزیونی وارد کرد.

پس از به ثمر رسیدن گل سوم پرسپولیس در دربی روز پنج شنبه یکی از جوانان اهوازی هنگام تماشای گل پیروزی بخش ایمون زاید به هوا پریده و بعد از بازگشت به زمین بی هوش شده است.

پدر این جوان گفت: وقتی گل سوم پرسپولیس را دید از خوشحالی به هوا پرید و بعد بی هوش شد. ما هم سریعا وی را به بیمارستان رساندیم و سپس مشخص شد که سکته مغزی کرده و قلب فرزندم نیز کار نمی کند.

شاید این حادثه یکی از تلخ ترین خوشحالی های دربی 74 باشد که منجر به مرگ یک جوان اهوازی شد.

جشن طرفداران پرسپولیس در برخی شهرها

در ادامه برنامه 90 جشن طرفداران پرسپولیس در برخی شهرها به تصویر کشیده شد که در نوع خود جالب بود . جشن طرفداران پرسپولیس در شهرهای رامهرمز، گجساران، گراش، هشتگرد، کاشان و چند شهر دیگر دیدنی بود.

ماجرای برق ورزشگاه آزادی

دوربین برنامه نود پیش از آغاز مسابقه صحنه ای را شکار کرد که طی آن یکی از کارکنان استادیوم آزادی مشغول تعمیر دستگاه برق این استادیوم بود.

دوربین نود صبح روز دربی هفتاد و چهارم صحنه هایی از حاشیه های پیش از آغاز مسابقه را ضبط کرده بود که پس از پخش آن در برنامه دوشنبه شب نود مشخص شد علت قطعی برق ورزشگاه آزادی در بین دو نیمه چیزی جز چشم زدن خبرنگار نود نبوده است.

در این هنگام خبرنگار نود از فرد تعمیرکار سوال که یک وقت برق استادیوم وسط مسابقه قطع نشود که همین سوال کافی بود تا بین دونیمه مسابقه برق استادیوم آزادی قطع شود.

مصاحبه تند مهدی رحمتی

در ادامه عادل مصاحبه مهدی رحمتی را پخش کرد که از برنامه ریزی سازمان لیگ و عزیز محمدی شدیدا گله مند بود.

وي ادامه داد: برگشتن به اين بازي با آن خستگي كه در تن بازيكنان مانده بود واقعا سخت بود. ما در اين روزها حتي نمي‌توانيم يك سرما خوردگي ساده را از خود دور كنيم.

رحمتي در ادامه با كنايه به برنامه فشرده سازمان ليگ گفت: فكر مي‌كنم سازمان ليگ مي‌تواند بعد از بازي جمعه‌ي ما با ذوب‌آهن يكشنبه هم براي ما بازي بگذارند. خود من از اين بابت خنده‌ام مي‌گيرد و نمي‌دانم چرا بايد اينقدر فشرده بازي كنيم. فقط به خاطر اينكه نشان دهيم ليگ‌مان مثل ليگ برتر انگليس برگزار مي‌شود مي‌خواستيم جام حذفي را خيلي زودتر از ليگ برتر تمام كنيم اما بعد از نيم فصل ما بهترين بازيكنان‌مان را از دست داديم. آندرانيك تيموريان مصدوم شد و مجتبي جباري هم همين‌طور.

وي در ادامه با انتقاد مجدد از برنامه سازمان ليگ گفت: فقط براي اينكه خويشتن داري كنيم و به بقيه دنيا نشان دهيم كه فينال جام حذفي ما در يك زمين خوب برگزار مي‌شود، پشت سر هم زمان اين بازي را عقب مي‌اندازيم تا زمين حافظيه شرايط برگزاري بازي را پيدا كند. اگر بخواهند فاصله بوشهر تا شيراز را نصف كنند بايد بازي را در آباده برگزار كنند تا محل برگزاري بازي بيشتر از قبل به بوشهر نزديك شود.

دروازه‌بان استقلال در پاسخ به اين سوال كه چرا چنين اتفاقي بايد بيفتد و برنامه ليگ اين طور باشد گفت: اين از بدبختي ما فوتباليست‌هاست كه براي خودمان يك اتحاديه نداريم و نمي‌توانيم با هم هماهنگ باشيم. مهدي رحمتي حرف مي‌زند او را به كميته انضباطي احضار مي‌كنند. علي كريمي حرف مي‌زند او را هم به كميته انضباطي مي‌برند. شما ببينيد سپاهان كه ملي‌پوش‌هاي زيادي ندارند دارد آرام آرام خود را به صدر جدول نزديك مي‌كند و فاصله‌اش را بيشتر مي‌كند، اما استقلال كه اين همه ملي‌پوش دارد بايد به اين روز دچار شود اما عزيز محمدي مي‌گويد ما چاره‌اي نداريم و باشگاه‌ها بايد با اين شرايط كنار بيايند.

حرفهای فتح الله زاده در 90

فتح الله زاده مهمان تلفنی برنامه 90 بود و اعتقاد داشت بازیکنان این تیم چشم خوردند! و میداودی هم مصدوم است و منتظریم تا بعد از گرفتن ام آر آی از وضعیت وی آگاه شویم.

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود ؛ پرسش نظرسنجی در مورد بهترین بازیکن دربی بود؟

نظرسنجی نود نیز درباره بهترین بازیکن دربی هفتاد بود که در پایان نزدیک 75 درصد هواداران ایمون زائد را برترین بازیکن دربی خواندند و حدود 25 درصد استقلال به فریدون زندی رأی دادند. در این نظرسنجی حدود 2 میلیون و 300 هزار نفر شرکت کردند.

البته فردوسی‌پور قصد داشت از ایمون زائد مهاجم سه گله پرسپولیس در دربی برای برنامه دیشب دعوت کند اما از آنجایی که سرخپوشان سه شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف فجرسپاسی خواهند رفت زائد این دعوت را رد کرد.

این برنامه در ساعت 2 و 35 دقیقه بامداد به پایان رسید.

قدیمی 02-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض هر آنچه در برنامه 90 ديشب گذشت

سه‌شنبه 18/11/1390 10:10

هر آنچه در برنامه 90 ديشب گذشت

ببيندگان برنامه نود مهاجم پرسپوليس را به عنوان بهترين بازيکن دربي 74 انتخاب کردند.

در برنامه شب گذشته 90، در مورد بهترین بازیکن دربی 74 نظرسنجی صورت گرفت. سؤال برنامه این بود که زائد بهترین بازیکن بود یا زندی که در پایان که ایمون ‌زائد با 75 درصد به عنوان بهترین بازیکن دربی انتخاب شد.
محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روی خط آمد و در خصوص درگذشت هوادار نوجوان و خوزستانی پرسپولیس گفت: تیمی را از تهران به اهواز فرستادیم که به خانواده این بازیکن سر بزند و قرار است اولین کانون هواداران پرسپولیس در اهواز به نام ایشان ثبت شود. البته خواهش من از هواداران استقلال و پرسپولیس این است که تحت تاثیر جو بازی قرار نگیرند و خودشان را کنترل کنند.
وی در ادامه در خصوص اینکه آیا سفر هیئت دولت به کرمان باعث شد مقدمات حضور مهرداد پولادی در پرسپولیس فراهم شود گفت: اصلا اینگونه نیست و من شخصا با داوری و گنجعلی‌خانی مذاکره و از بلاژویچ عذرخواهی کردم که در نهایت آنها تسلیم ادب و سماجت ما شدند.
رویانیان در خصوص اینکه چگونه می‌خواهند پولادی را در لیگ برتر بازی بدهند در حالی که قانون چنین اجازه‌ای به آنها نمی‌دهد و آیا این مسئله دور زدن قانون نیست گفت: ما مخلص قانون هم هستیم و اگر اینگونه است تنها در بازی‌های آسیایی از او استفاده خواهیم کرد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص چگونگی جذب ایمون ‌زائد گفت: خودم این مسئله را دنبال کردم چون به دنبال یک تمام کننده بودم. کمیته استعدادیابی نیز در این مسئله دخیل بود و از علی پروین، زادمهر و خوردبین نیز مشاوره گرفتم.
رویانیان همچنین در مورد اینکه چه جایگاهی را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کند گفت: آرزو می‌کنیم در این فصل سهمیه آسیا را کسب کنیم.
وی ضمن انتقاد از برنامه‌ریزی لیگ گفت: تناقض زیادی می‌بینیم در حالی که بعد از بازی الغرافه و تنها در فاصله دو روز باید به مصاف داماش برویم. یکی از دلایلی که سازمان لیگ دربی جام حذفی را جلو ‌انداخت این بود که نباید دو روز پیاپی در ورزشگاه آزادی مسابقه برگزار شود اما می‌بینیم که دیروز و امروز این اتفاق افتاده و این مسئله کم‌لطفی به ما است. اعتقاد دارم تعامل باید بیشتر شود و اینگونه در حق ما اجحاف می‌شود. هواداران با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند چرا دربی جام حذفی جلو افتاد ولی حالا شاهد هستیم که دو روز پشت سر هم در آزادی بازی برگزار می‌شود.
در ادامه عزیز‌ محمدی رئیس سازمان لیگ روی خط آمد و گفت: می‌خواستیم بازی استقلال و سایپا در ورزشگاه تختی برگزار شود اما دوستان سایپایی خودشان با مسئولان ورزشگاه آزادی صحبت و استادیوم آزادی را معرفی کردند. ضمن آنکه رویانیان در زمان دربی جام حذفی می‌‌داند که تاریخ جای خالی نداشت و نمی‌توانستیم آن بازی را در زمان دیگری برگزار کنیم.
محمدی تاکید کرد: شک نکنید اگر فاصله بازی الغرافه با داماش دو روز باشد تاریخ آن را عوض خواهیم کرد.
پس از صحبت‌های رئیس سازمان لیگ عابدینی مدیرعامل داماش روی خط آمد و در خصوص داوری‌ها صحبت‌هایی را با علی خسروی کارشناس برنامه انجام داد.
وی همچنین در خصوص حسین هدایتی گفت: من از او خواهش کردم که برای کمک به داماش وارد گود شود و هیچ دعوایی مبنی بر نام باشگاه و تغییرات آن وجود ندارد و تا هفته آینده تکلیف تیم مشخص خواهد شد.
عابدینی در خصوص اینکه آیا تارتار در داماش می‌ماند یا خیر گفت: او قطعا به فعالیتش ادامه خواهد داد.
در ادامه برنامه علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال روی خط آمد و در خصوص شرایط این تیم صحبت‌هایی را انجام داد.
گفتنی است، در این برنامه در خصوص اتفاق و سانحه‌ای که برای کیوان ساجدی بازیکن پیشین ملوان، استقلال و ذوب‌آهن رخ داده بود صحنه‌هایی پخش شد. وی در اثر سانحه رانندگی در بستر بیماری بسر می‌برد و پایش را جراحی کرده است.
غلامرضا بهروان در بخش دیگری از برنامه نود در خصوص لیگ آزادگان صحبت کرد و گفت:‌ اینکه از شرایط زمین‌ها انتقاد می‌شود و برگزاری بازی در زمین بارانی به عهده چه کسی است تقصیر من نیست و داور مسئول این است که آیا بازی در یک شرایط خاص برگزار شود یا خیر.
وی در خصوص صحبت‌هایی که پیرامون تماس کفاشیان مبنی بر بازی کردن 4 بازیکن برق شیراز شنیده می‌شود گفت: در آن زمان تلفن همراه من خاموش بود و از این جریان بی‌خبر هستم.
در پایان این برنامه در خصوص داوری دیدار تیم‌های استقلال و سایپا بحث و مشخص شد گل عمران‌زاده به سایپا خطا و تصمیم داور در نپذیرفتن آن درست بوده است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 02-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض گاف تصویری فردوسی‌پور در برنامه ۹۰

گاف تصویری فردوسی‌پور در برنامه ۹۰

فیلمی از یک مراسم در مسجد شوشتر پخش شد که مردم حاضر در آن جمع، لباس‌های قرمز رنگ به تن کرده بودند.

به گزارش موج قانون، در برنامه شب گذشته ۹۰ که عادل فردوسی پور، مجری با سابقه و مشهور ورزشی اجرای آن را بر عهده دارد اتفاقی رخ داد که از عوامل و دست اندرکاران این برنامه بعید بود.

در قسمت پخش تصاویر و فیلم‌های ارسالی مردم، فیلمی از یک مراسم در مسجد شوشتر پخش شد که مردم حاضر در آن جمع، لباس‌های قرمز رنگ به تن کرده بودند. این مراسم که شب قبل از بازی استقلال، پیروزی، یعنی چهارشنبه هفته گذشته برگزار شده بود توسط عادل فردوسی پور جشن طرفداران پرسپولیس برای پیروزی ۳ بر ۲ خوانده شد.

این در حالی است که مراسم برگزار شده در مسجد شوشتر به مناسبت نهم ربیع الاول و اقدام افراطی برخی "فرق” برگزار شده بود از همین رو لباس‌های قرمز رنگ برتن افراد دیده می‌شد. ضمنا این مراسم روز قبل از بازی برگزار شده بود.

طبق فرمایش مقام معظم رهبری و دیگر علما برگزاری چنین مراسمات وحدت شکن در شرایط فعلی جایز نبوده و اشاعه آن توسط رسانه ملی جای شبهه دارد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،

ویرایش توسط مهدی : 02-08-2012 در ساعت 12:11 AM دلیل: حذف لینک - ویرایش
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 02-14-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض هر آنچه در برنامه 90 ديشب گذشت

سه‌شنبه 25/11/1390 04:17

هر آنچه در برنامه 90 ديشب گذشت

شب گذشته، فردوسي پور همچون دوشنبه هاي گذشته برنامه 90 را روي آنتن برد.

برنامه دیشب طیق معمول همیشه بیشتر به پخش بازیهای لیگ و کارشناسی داوری بازیها اختصاص داشت . در ضمن محمد رویانیان که شایعه استعفایش از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس به گوش رسیده بود به تفصیل حرف زد و در ادامه درگیری لفظی دایی و تاتار در این برنامه جالب توجه بود هر چند بعد از بحث این دو عابدینی روی خط آمد و طرفین را به آرامش دعوت کرد . ضمنا در پایان برنامه فردوسی پور با دعوت از ابراهیمی و ابراهیم زاده به تفصیل به موشکافی این تیم پرداخت .

مهمانان برنامه 90 / ایرج نظری کارشناس داوری برنامه نود

ایرج نظری کارشناس داوری برنامه نود در بازی پرسپوليس برابر فجر اعتقاد داشت که گل سوم فجر با از خطای آشکار مدافع فجر روی محمد نوری به ثمر رسید و داور ضعیف بود ، در ضمن وی معتقد بود که در بازی راه آهن و شهرداری داور خطای پنالتی روی عباسفرد را نادیده گرفت .

کنایه عادل فردوسی پور به انتخابات فدراسیون فوتبال

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که با قدرت به کارش در این تیم ادامه خواهد داد. به گزارش خبرآنلاین؛محمد رویانیان که شایعه استعفایش از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس از بعد از ظهر دهان به دهان چرخید امشب مهمان تلفنی برنامه نود بود.او بلافاصله پس از روی خط آمدن خطاب به همه هواداران این تیم گفت:«اجازه بدهید من اول خیال هواداران را راحت کنم.رویانیان از پرسپولیس نمی رود و با قدرت به کارش ادامه می دهد.» او این را گفت و توضیحات لازم در مورد خبری که بعد از ظهر منتشر شد را ارائه داد:«من در گفت و گو با سایتی که مصاحبه بنده را منتشر کرد چیز دیگری گفتم.خبرنگار آنها پرسید شما در برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت می کنید یا نه؟ که من گفتم در پرسپولیس هم یک ماه پیش استعفا داده بودم و از چاله به چاه نمی افتم.این ماجرا مربوط به یک ماه پیش بود و حالا شرایط فرق کرده است.»

غرور برد دربی کار دستتان داد!

در این لحظه بود که فردوسی پور گفت:«استقلال را بردید و گفتید چه کیفی می دهد این فوتبال و بعد ماندگار شدید.»که رویانیان هم جواب مجری برنامه نود را اینطور داد:«این تعبیر شماست.من یک ماه پیش استعفا دادم و آقای وزیز با این استعفا مخالفت کردند.ایشان اصرار داشتند که بنده این استعفا را نادیده بگیریم.من مدتی است که به دنبال یک سری تحولات در باشگاه هستم.» پس از این اظهار نظرها فردوسی پور سوال دیگری را مطرح کرد و از سردار در مورد گلایه هایش پرسید.رویانیان چند روز پیش گفته بود که باشگاه آنها نه دولتی است و نه خصوصی:«حرف من این است که اگر دولتی هستیم باید یک سری بودجه را برای ما در نظر بگیرند.اما اگر قرار است به بخش خصوصی واگذار شویم ما تمهیدات لازم را اندیشیده ایم و اقدامات خوبی انجام داده ایم.اما امروز شنیدیم که معاونت محترم برنامه و بودجه اعلام کرده است شال آینده هم استقلال و پرسپولیس دولتی باقی می مانند.این همه در این راه قدم برداشته شده و اقدامات حرفه ای انجام شده و واقعا حیف است.با این شرایط انگیزه ای برای مدیری مثل من باقی نمی گذارند و آدم دلسرد می شود.»

در گیری دایی و تارتار !

در حاشیه پخش بازی دو تیم راه آهن و داماش وقتی دو مربی روی خط آمدند مهدی تاتار خطاهایی که کارشناس برنامه آنها را درست اعلام کرده بود را قبول نکرد و این تصمیم کارشناس برنامه را تحت تاثیر صحبت های علی دایی عنوان کرد.همین اظهار نظر کافی بود تا دایی خطاب به تاتار بگوید:«چرا این حرف ها را می زنی؟تو این حرف ها را می زنی اما پس از بازی برای من اس ام اس می فرستی که زیر فشارم؟»در این لحظه تاتار گفت:«ما با هم رفیق هستیم و من دستیار شما بوده ام اما این اتفاق دلیلی نمی شود که شما به من بی احترامی کنید.شما در جریان باز حرف هایی به من زدید که ...» که علی دایی حرف تاتار را قطع کرد و این واکنش را نشان داد:

من حرفی نزدم و بازیکنان نیمکت نشین من هم شاهد هستند.شما به عباس فرد گیر دادید و من گفتم که زدن این حرف ها در زمین فوتبال درست نیست و نباید این طور داد و فریاد کنید.اگر شما اشتباه نکردید چرا کمک داور چهارم آمد و به شما تذکر داد؟من نه از کسی می ترسم و نه نان من را کسی می دهد.» اما حتی این صحبت ها هم باعث نشد تا تاتار از موضع خودش کوتاه بیاید.او با تاکید بر حرف هایش ادامه داد:«آقای دایی شما به من اهانت کردی.اگر نظر شما این است ایرادی ندارد من از این به بعد شما را طور دیگری میشناسم.این صداقت نیست.»که علی دایی هم گفت:« شما بروید همان کارهایی را که یاد گرفته اید را انجام بدهید»و سرانجام حرف پایانی تاتار:«من دستیار شما بودم آقای دایی و این کارها را از شما یاد گرفتم.

امیدوارم این بار رییس انتخاب شود،نه انتصاب

عادل فردوسی پور در برنامه دیشب نود اعلام کرد که هفته آینده یک ویژه برنامه در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال دارد.قرار است در این برنامه نفراتی که برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندید شده اند با یکدیگر به مناظره بپردازند.
فردوسی پور با نام بردن از افرادی که گزینه احتمالی وزارت ورزش برای کاندیدا شدن هستند از اسامی اشخاصی چون سعیدلو،سجادی و کیومرث هاشمی نام برد و گفت:«امیدوارم که این آدم ها مستقل کاندید شوند تا رقابت ها سالم باشد و رییس فدراسیون انتخاب شود نه انتصاب!»
این اتفاق در حالی افتاد که همزمان با این صحبت های عادل گزینه مورد حمایت دولت هم مشخص شد و باید گفت که خوشبختانه این بار یک فرد فوتبالی کاندید شده است و می تواند رقابتی سالم با کفاشیان داشته باشد.

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود / پرسش نظرسنجی در مورد بهترین برنامه رئیس فدراسیون

نظرسنجی نود نیز درباره بهترین برنامه رئیس فدراسیون بود که 4 گزینه داشت 1- اقتدار و استقلال 2- برگزاری منظم لیگ 3- توجه به تیمهای پایه 4- صعود به جام جهانی که در پایان گزینه اول با 68 در صد آرا انتخاب شد .

این برنامه در ساعت 2 و 15 دقیقه بامداد به پایان رسید .

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-21-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض گزارش دوشنبه شب برنامه 90برنامه نود

گزارش دوشنبه شب برنامه 90برنامه نود در شرایطی روی آنتن رفت که عادل فردوسی پور در معدود برنامه هایی که به رشته های غیر فوتبال می پرداخت سراغ انتخابات دوومیدانی رفت و از دخالت بالا دستی ها در انتخاب رئیس خبر داد اما زمانی که مهمان او قصد افشاگری داشت ارتباط به شکل خودجوشی قطع شد!
در شرایطی که بسیاری منتظر بودند تا فردوسی پور برنامه این هفته اش را به انتخابات فدراسیون فوتبال اختصاص دهد، او وعده هفته آینده را داد و در طول برنامه بارها تاکید کرد که هفته آینده با حضور علی کفاشیان و عزیز محمدی و اگر شرایط فراهم شود محمدحسین قریب، بحث انتخابات فدراسیون فوتبال را بررسی خواهند کرد.
تهیه کننده برنامه 90 که این موضوع را در ابتدای برنامه اش اعلام کرد بارها ابراز امیدواری کرد از سوی مقامات بالادستی دخالتی در انتخابات فدراسیون فوتبال نشود و بلایی که سر انتخابات فدراسیون دوومیدانی آمد بر سر فوتبال نیاید. فردوسی پور البته برای تکمیل صحبت هایش به اتفاقی که در انتخابات فدراسیون دوومیدانی افتاده بود اشاره کرد و برای مستند کردن حرف هایش با حسین جلالی یکی از نامزدهای ریاست این فدراسیون تماس گرفت.
حسین جلالی که قبل از این رئیس فدراسیون دوومیدانی بود روی خط تلفنی آمد و با ارائه گزارشی از چگونگی حضور سرپرست و رئیس دوومیدانی قصد داشت در مورد شب قبل از انتخابات و تماس هایی که از سوی مقامات بالادستی با برخی اعضای مجمع گرفته شده بود صحبت کند و دست به افشاگری بزند که تلفن او به طرز مشکوکی قطع شد و البته دیگر برقرار هم نشد تا فردوسی پور مات و متحیر تنها به تکرار جمله همیشگی اش بسنده کند که "ارتباط به شکل خودجوشی قطع شد و امیدواریم مشکل از تلفن باشد".
بررسی بازیها و قضاوت های هفته بیست و ششم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از بخش های دیگر برنامه این هفته نود بود که مهمترین آن به دیدار تیم های صبای قم و پرسپولیس اختصاص داشت. ابراهیم میرزابیگی که به عنوان کارشناس داوری در این برنامه حضور داشت سه پنالتی را تایید کرد و اعتقاد داشت پنالتی دوم پرسپولیس درست نبود و سعید مظفری زاده مرتکب اشتباه شده است. عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال صبای قم هم روی خط تلفنی آمد و با بیان اینکه آن حرف ها را بعد از بازی از روی عصبانیت زده است از میرزابیگی به خاطر کارشناسی داوری اش تشکر کرد.
یکی از مهمترین بخش های برنامه این هفته نود به بررسی حکم چهار بازیکن دوپینگی فوتبال اختصاص داشت که البته بخش عمده این بررسی به بازیکنان متهم به دوپینگ استقلال و پرسپولیس تعلق گرفت. در این میان فردوسی پور و کارشناس حقوقی معتقد بودند حکم تذکر کتبی به بازیکنان استقلال و پرسپولیس به هیچ وجه منطقی نیست و این بازیکنان باید محروم می شدند.
احمدرضا براتی که به عنوان کارشناس حقوقی مهمان برنامه نود بود، در این مورد گفت: اصلا اهمیت ندارد که بازیکن از چه ماده‌ای استفاده کرده است. مهم این است که ماده ممنوعه در بدن او هست. مشخص نیست کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال چطور به این نتیجه رسیده که این ماده با یک مکمل وارد بدن بازیکنان شده و از طریق دیگری و با قصد دیگری وارد بدن آن‌ها نشده است؟! وی تاکید کرد بازیکن اگر هم بی خبر باشد چون ماده ممنوع در بدنش هست محکوم است.
با این حال موضوع دوپینگی که کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال رای خفیفی در مورد سه بازیکن استقلال و پرسپولیس صادر کرده است یک موضوع داغ بود که علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال را هم روی خط تلفنی آورد تا از بازیکنانش دفاع کند. او که نشان داده در مجادله با عادل فردوسی پور ید طولایی دارد در قسمتی از حرف هایش به مجری نود گفت که مغالطه می کند که چند لحظه بعد فردوسی پور این جمله را به مدیرعامل استقلال گفت تا فتح الله زاده بگوید: این را من گفتم، تقلب نکن برادر!
مدیرعامل باشگاه استقلال که البته عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز هست با اشاره به انتخابات پیش روی این فدراسیون هرگونه دخالت وزارت ورزش و جوانان و تماس آن با اعضای مجمع برای رای دادن به گزینه مورد نظر این وزارتخانه را رد و تاکید کرد که هیچ تماسی با او برای انجام این کار گرفته نشده است.
سوال نظرسنجی این هفته برنامه نود هم به انتخاب بهترین گل ماه قبل اختصاص داشت که از بین پنج گل منتخب، گلی که فریدون زندی از روی یک ضربه ایستگاهی به تیم فوتبال سایپا زد به عنوان بهترین گل بیشترین رای را به خود اختصاص داد. فردوسی پور در پایان برنامه اش مجددا وعده داده که هفته آینده حضور عزیز محمدی و علی کفاشیان در برنامه قطعی است و رایزنی خواهند کرد تا محمدحسین قریب هم حضور داشته باشد تا به انتخابات فدراسیون فوتبال بپردازند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)