بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-04-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow سپاهان در صدر تیم‌های ایرانی/ صعود 22 پله‌ای استقلال و غیبت پرسپولیس

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال(iffhs) در حالی سپاهان‌اصفهان را به عنوان بهترین تیم ایرانی معرفی کرد که پرسپولیس یکی از نمایندگان ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا در این رده بندی جایی ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت بین المللی تاریخ و آمار فوتبال رده بندی برترین باشگاه‌های جهان در ماه اوت را اعلام کرد که طی آن اینتر میلان ایتالیا با 293 امتیاز همچنان جایگاهش در رده نخست باشگاه‌های جهان را حفظ کرد.

بارسلونا اسپانیا با 283 امتیاز، بایرن مونیخ آلمان با 253 امتیاز، چلسی انگلستان با 232 امتیاز، لیورپول انگلستان با 231 امتیاز، اندرلشت بلژیک با 230 امتیاز، اتلتیکو مادرید اسپانیا با 231 امتیاز، وردربرمن آلمان با 220 امتیاز، استودیانتس آرژانتین با 217 امتیاز و پورتو آلگره برزیل با 217 امتیاز پله‌های دوم تا دهم این رده بندی را به خود اختصاص دادند.

در این بین صعود 21 پله‌ای لیورپول انگلستان، 14 پله‌ای اندرلشت بلژیک و 19 پله‌ای پورتو آلگره برزیل از نکات قابل توجه این رده بندی است.

در رده‌بندی سایت بین المللی تاریخ و آمار فوتبال، سپاهان اصفهان با 94 امتیاز و یک پله صعود به رده 175 جهان رسید و برترین تیم ایرانی در این رده بندی لقب گرفت. سپاهان در این رده بندی بعد از مایورکای اسپانیا قرار دارد.

ذوب آهن، دیگر تیم اصفهانی که نماینده باشگاه‌های ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است، با 5/93 امتیاز و صعود هشت پله ای به جایگاه 177 دنیا دست یافت. این تیم بالاتر از الاتحاد عربستان و پائین‌تر از راسینگ اروگوئه قرار گرفته است.

استقلال تهران که در رده بندی ماه گذشته در جایگاه 234 دنیا قرار داشت، با 84 امتیاز و صعودی 22 پله‌ای، بعد از تیم راسینگ سانتاندر اسپانیا به جایگاه 212 جهان رسید و مس کرمان هم که در رده 349 دنیا حضور داشت، با 68 امتیاز و صعودی 24 پله ای به رده 325 جهان دست یافت.

همچنین در این رده بندی که 350 تیم برتر دنیا در آن قرار دارند، نام تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان جام حذفی ایران و یکی از نمایندگان ایران در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا جایی ندارد.

منبع: مهر
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 09-05-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مظلومي: مثل اينكه عمران‌زاده و مبعلي توريست هستند/ به قطبي حق مي‌دهم دنبال نتيجه باشد

من حتي در جريان نبودم كه آشوبي مي‌خواهد فك خود را عمل جراحي كند. اين بازيكن حتي در تمرينات استقلال هم غايب بود و اين خودش گوياي همه چيز هست. ما هيچ مشكلي با تيم ملي نداريم

سايت گل ـ با تعطيلي دو هفته‌اي رقابت‌هاي ليگ برتر پرويز مظلومي تيمش را به اردوي شبانه‌روزي برد تا بازيكنانش از لحاظ تاكتيكي و شرايط بدني وضعيت بهتري پيدا كنند.

البته در اين اردو بازيكناني مثل فرهاد مجيدي، ميلاد ميداودي، مجتبي جباري، فرزاد آشوبي و محسن يوسفي به دليل مصدوميت غايب بودند و حنيف عمران‌زاده و ايمان مبعلي در اردوي تيم ملي حضور داشتند با اين حال مظلومي از اين اردوي سه روزه تقريبا راضي است.

سرمربي استقلال در گفت‌وگوي اختصاصي با سايت گل حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:«هر چند كه تعدادي از بازيكنانمان را به دليل مصدوميت و همچنين حضور در اردوي تيم ملي در اختيار نداشتيم ولي اين اردوي سه روزه خوب بود و بازيكنان را از لحاظ تغذيه و استراحت تحت كنترل قرار داديم. ما سعي كرديم روي كارهاي بدني كار كنيم و شش جلسه تمرين پرفشار با پشت سرگذاشتيم.»

مظلومي در پاسخ به اين سوال كه پيش‌بيني شما از نمايش استقلال در بازي‌هاي آينده چگونه است مي‌گويد:«من پيشرفت را در تيم حس مي‌كنم. ما دو بازي سخت با مس كرمان و سايپا داريم و بعد از آن بايد با پرسپوليس بازي كنيم. اين نشان مي‌دهد كه استقلال در هفته‌هاي آينده كار سختي در پيش دارد ولي تيم ما پتانسيل بالايي دارد و مي‌توانيم از اين سه بازي حداكثر امتياز را كسب كنيم.»

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كنيد امسال قهرمان شويد مي‌گويد:«هدف ما از همان اول كسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا بود ولي صددرصد به دنبال قهرماني هم هستيم. بچه‌ها به مرور زمان خواست‌هاي من را در زمين پياده مي‌كنند و من اميدوارم كه ديگر رو به بازي احساساتي نياوريم و بيشتر منطق داشته باشيم تا احساس.»

مي‌گويند باشگاه استقلال با تيم ملي وارد جنگ شده و همين موضوع باعث شد تا استقلالي‌ها فرزاد آشوبي را به تيم ملي ندهند و جراحي فك او را بهانه كنند. مظلومي در اين خصوص مي‌گويد:«اصلا چنين چيزي نيست و من حتي در جريان نبودم كه آشوبي مي‌خواهد فك خود را عمل جراحي كند. اين بازيكن حتي در تمرينات استقلال هم غايب بود و اين خودش گوياي همه چيز هست. ما هيچ مشكلي با تيم ملي نداريم و دوست هم ندارم بيشتر از اين صحبت كنم.»

مظلومي نسبت به اينكه عمران‌زاده و مبعلي دو ملي‌پوش استقلال مقابل چين بازي نكردند ناراحت است. البته او اين‌بار براي انتقاد از قطبي ملايم‌تر صحبت مي‌كند مظلومي مي‌گويد:«همه مي‌دانند كه بازي با چين يك ديدار تداركاتي بود و معني ديدار تداركاتي يعني اينكه اكثر بازيكنان را محك بزنيم، خصوصا آنهايي كه كمتر بازي كردند. به عنوان مثال ديديد كه محمد غلامي براي اولين‌بار در تركيب تيم ملي قرار گرفت و گلزني هم كرد و ميدان‌ دادن به اين بازيكن كار بسيار خوبي بود ولي من در مورد دو بازيكن استقلالي تيم ملي هم حرف دارم.»

سرمربي استقلال ادامه مي‌دهد:«اين دو بازيكن را از ما گرفتند ولي مقابل چين از آنها استفاده نشد. پس اينجا بازي تداركاتي چه مفهومي پيدا مي‌كند، همه مي‌دانند كه بازيكناني مثل تيموريان، شجاعي، نكونام و خيلي‌هاي ديگر سال‌هاست كه در تيم ملي بازي مي‌كنند و براي همه ثابت شده هستند و سرمربي تيم ملي هم بايد به ديگران ميدان بدهد. مثل اينكه عمران‌زاده و مبعلي به عنوان توريست با تيم ملي به چين رفته‌اند در غير اين صورت بازي مي‌‌كردند.»

اين مربي صحبت‌هايش را به سمت قطبي برده و مي‌گويد:«از طرفي من به سرمربي تيم ملي هم حق مي‌دهم فوتبال ايران نتيجه‌گراست و من به قطبي حق مي‌دهم به دنبال نتيجه باشد چون در فوتبال ايران اگر نتيجه نگيري حاشيه امنيت نخواهي داشت. ما دوست داريم كه بازيكنانم در تيم ملي باشند ولي تعامل بين استقلال و تيم ملي بايد درست باشد و نبايد شاهد اينگونه رفتارها باشيم.»

قدیمی 09-06-2010
shokofe آواتار ها

هیئت مدیره استیل‌آذین با کناره‌گیری هدایتی مخالفت کرد

اعضای هیئت مدیره باشگاه استیل آذین با استعفا و کناره گیری مالک این باشگاه مخالفت کردند و خواستار بازگشت وی شدند.

نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه استیل آذین عصر دیروز یکشنبه برگزارشد و اعضای حاضر به بحث و تبادل نظر در مورد آخرین وضعیت این باشگاه و اتفاقات اخیر پرداختند.

در این جلسه که امیررضا واعظ آشتیانی، محمدرضا خروطی، پرویز کاظمی، علی میرزایی و زفرقندی حضور داشتند، پیرامون بحث استعفای حسین هدایتی از ریاست هیئت استیل آذین بحث و تبادل نظر شد که اعضا به شدت با این استعفا مخالفت کردند و خواهان تجدید نظر مالک باشگاه استیل آذین شدند.

در پایان این جلسه، اعضای هیئت مدیره ضمن قدردانی و تشکر از زحماتی که حسین هدایتی برای فوتبال ایران و به ویژه باشگاه استیل آذین متحمل شده و ابراز تاسف از برخی اتفاقات و وقایعی که باعث دلزدگی و ناراحتی وی شده بود از مالک باشگاه استیل آذین درخواست کردند که علاوه بر حضور به عنوان رئیس مجمع، مجددا به عنوان رئیس هیئت مدیره نیز در جلسات حضور یابد.

تیم فوتبال استیل آذین که به عنوان تنها باشگاه خصوصی در لیگ دهم حضور دارد از ابتدای فصل با مدیرعاملی مصطفی آجورلو کارش را آغاز کرد اما پس از اتفاقاتی که در مورد علی کریمی رخ داد، آجورلو از سمتش استعفا کرد و هدایتی نیز با صدور بیانیه ای اعلام کرد دیگر حاضر به تحمل چنین وضعیتی نیست.

قدیمی 09-07-2010
shokofe آواتار ها

گزارش روز: خیانت وین رونی به همسرش در دوران بارداری او

به نظر می رسد که رسوایی های اخلاقی بازیکنان انگلیسی پایانی ندارد

سایت گل- روزنامه انگلیسی «ساندی میرر» روز یکشنبه در گزارشی اعلام کرد که وین رونی در زمان بارداری همسرش، با خیانت به او، با فرد دیگری رابطه نامشروع داشته است.

طبق گزارشهای منتشره، رونی با جنیفر تامپسون 21 ساله ارتباط داشته و در طول چهارماه با او در ارتباط بوده است

این طور به نظر می رسد که رونی 24 ساله، دیشب مبجور شده تا همه چیز را به همسرش کولین بگوید و همین ماجرا ممکن است منجر به جدایی این زوج جوان شود.البته طبق اخبار منتشره، رونی پس از تولد کای، پسرش دیگر با تامپسون ارتباطی نداشته است.

رونی در صحبتهایی در این رابطه گفت:« زندگی من در آستانه نابودی است.کار احمقانه ای بود. کولین این بار مرا نخواهد بخشید و مرا ترک خواهد کرد.»

در این میان، تامپسون نیز دراین رابطه به صحبت پرداخته و گفته:« هیچ وقت فکرش را هم نمی کردم که رونی به سراغ من بیاید. می دانم که خیلی ها او را شرک می نامند ولی زمانی که او را از نزدیک می بینی، آن قدرها هم زشت و بدترکیب نیست.»

قدیمی 09-07-2010
shokofe آواتار ها

مهدوي‌كيا: انتقادها از قطبي بايد كمتر شود/ به بازيكن ربطي ندارد بغل دستي‌اش چقدر پول مي‌گيرد

همه مي‌دانند هزينه‌ها بالاست و آقاي هدايتي هم يك تنه اين هزينه‌ها را قبول كرده است. من اميدوارم او در استيل آذين بماند.

سايت گل ـ استيل آذين پس از پشت سر گذاشتن روزهاي بحراني حالا تا حدودي به آرامش رسيده است. البته اين تيم در مجموع يك تيم پرحاشيه است و هر لحظه امكان وقوع اتفاقات عجيب در تيم حسين هدايتي وجود دارد با اين حال مهدي مهدوي‌كيا كاپيتان محجوب استيل آذين شرايط فعلي تيم را توصيف كرده و معتقد است كه پيروزي مقابل صباي قم مي‌تواند شرايط استيل آذين را تغيير دهد.

او در مورد وضعيت فعلي تيمش و مسائل مختلف ديگر به سوالات خبرنگار سايت گل پاسخ مي‌دهد.

*آقاي مهدوي‌كيا، قبول داريد استعفاي آجورلو و بحث تيم‌داري نكردن هدايتي سروصداي زيادي به پا كرد؟
به هر حال اين موضوع به مسائل مديريتي باشگاه مربوط است و ما بايد كار خودمان را انجام دهيم.

*در مورد استعفاي آجورلو چه نظري داريد؟
من به تصميمي كه ايشان گرفت احترام مي‌گذارم و هر شخصي ديدگاه خاص خودش را دارد. از زحمات آقاي آجورلو تشكر مي‌كنم و اميدوارم هر جا كه هست موفق باشد.

*هدايتي قصد ندارد تيم‌داري كند. نظر شما چيست؟
بحث خصوصي شدن ورزش مدت‌هاست كه در فوتبال ايران مطرح است ولي اين فقط باشگاه استيل آذين است كه بدين صورت اداره مي‌شود. همه مي‌دانند هزينه‌ها بالاست و آقاي هدايتي هم يك تنه اين هزينه‌ها را قبول كرده است. من اميدوارم او در استيل آذين بماند.

*در مورد مهريزي سرپرست موقت استيل آذين چه نظري داريد؟
من قبلا هم با ايشان برخورد داشتم. او آدم بسيار محترمي است و اميدوارم در كارش موفق باشد.

*فكر مي‌كنيد استيل آذين در ليگ برتر از اين شرايط بحراني خارج شود؟
ا احتياج به يك برد داريم و بايد صبا را ببريم هر چند كه در خانه حريف كارمان بسيار سخت است

. *مي‌گويند بازيكنان استيل آذين مشكلات مالي ‌دارند. ولي چند بازيكن هم مصاحبه كرده‌اند و گفته‌اند كه هيچ بازيكني مشكل مالي ندارد. بالاخره كدام درست است؟
بازيكن حق ندارد كه بداند بغل دستي‌اش چه زماني وچه قدر پول گرفته است. من فكر مي‌كنم اوضاع تيم از اين لحاظ مناسب است و مشكلي پيش نيامده است.

*نظرتان درباره بازي دوستانه ايران و چين چيست؟
من اين بازي را نديدم ولي شكست دادن چين در زمين خودش اميدواركننده است و مي‌تواند از لحاظ روحي به تيم ملي كمك كند. من فكر مي‌كنم در بازي با كره جنوبي محك جدي‌تري بخوريم.

*با اينكه تيم ملي چين را شكست داد ولي همچنان جو خاصي در مورد تيم ما وجود دارد و انتقادهاي زيادي مطرح مي‌شود. نظر شما در اين مورد چيست؟
انتقاد از تيم ملي هميشه وجود دارد و در سال‌هاي اخير مربيان هم شديداً‌ تحت فشار بوده‌اند. به نظر من انتقادها از قطبي و تيم ملي بايد كمتر شود چون ما نبايد تمركز سرمربي را به هم بزنيم. فكر مي‌كنم همه بايد در اين شرايط كمك كنند تا اوضاع تيم ملي بهتر شود.

قدیمی 09-08-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ستارگان شیشه ای!

ستارگان شیشه ای!

مصرف ماده صنعتی شیشه توسط بازیکنان لیگ برتر فوتبال ، دستگیر فوتبالیست پیشین به دلیل فروش کراک و سیگاری بودن تعدادی از فوتبالیست ها و ...... تنها نمونه ای از خبرهایی بود که در هفته های گذشته منتشر شد تا بیش از گذشته نگران آینده فرهنگ ورزش کشورمان شویم .

به گزارش گروه ورزشی : شروع این خبر ها از آنجایی بود که بازیکنان لیگ برتر در کمال تعجب مربیان بدنساز اضافه وزن های خود را در طول یک هفته به طور چشمگیری کاهش می دادند تا نظر مربیان را برای حضور در تیم مورد علاقه شان جلب کنند.
این روزها آنقدر گوش هایمان به خبر های نادرست و اتفاقات حاشیه ای عادت کرده است که دیگر شنیدن خبرهای حاشیه ای نگران مان نمی کند. اما مصرف مواد مخدر آن هم توسط ورزشکار خبری بود که مو به بدنمان سیخ شد. آخر ورزشکار جماعت را چه به اعتیاد؟

شاید در اولین گام بتوان به راحتی از کنار مطلب گذشت اما پس از اندکی تفکر به این نتیجه خواهیم رسید که چنین اتفاقاتی در ورزش کشورمان چندان کمیاب به نظر نمی رسد و در صورت رسیدگی نکردن به این اتفاقات باید منتظر روزهای سیاه تری باشیم.
وقتی یک بار به مسئله به خوبی نگاه می کنیم اولین سوالی که به ذهن مان

می رسد این است که چرا ورزشکاران ما به اینجا رسیده اند؟ ورزشکارانی که نوجوانان فراوانی آنها را عاشقانه دوست دارند و دیوارهای اتاق آنها از پوسترهای همین ورزشکاران پوشیده شده است.
ورزش کشورمان که روزی از تختی ها، قایقران ها ، پوریای ولی ها و .... پر بوده است و بوی پهلوانی و جوانمردی در آن به استشمام می رسید این روزها آنقدر چرک و کثیف شده است که حتی خانواده هایمان را به دلیل فرستادن فرزندانشان به سمت ورزشی که هدف ایجاد سلامتی است نگران کرده است.

روزهایی که هنوز به خاطر آوردن آنها زیاد هم سخت نیست و مردمانی که تنها و تنها به خاطر مردانگی جهان پهلوان تختی به سمت مکان های ورزشی حرکت می کردند تا عشق و مرادنگی را به خوبی احساس کنند.
اما این روزها حاشیه آنقدر آسمان ورزش کشورمان را تاریک کرده است که دیگر خبری

از روح ورزش نیست و ورزشکاران تنها به پول فکر می کنند بی آنکه ظرفیتش را داشته باشند.
ورزشکاران به خصوص فوتبالیست ها به یک چشم برهم زدن سوپر استار می شوند بدون آنکه پله های آن را به ترتیب طی کنند و این بزرگترین معضلی است که آنها را به سمت اعتیاد که نامش کاملا از ورزش جداست می کشاند.
به هر حال امیدواریم ورزشکاران بیشتر از گذشته در مورد موقعیت اجتماعی خود بیاندیشند و الگوی مناسبی برای فرزندان این مرز و بوم باشند.
نویسنده- رضا سیگاری
گروه جامعه و ارتباطات

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 09-09-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

کریم باقری صاحب خیابان می شود

شهردار کلانشهر تبریز با استقبال از ایده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مبنی بر نامگذاری یکی از خیابان های تبریز به نام کریم باقری، با این پیشنهاد موافقت کرد.

به گزارش 3 نسل به نقل از مهر، علیرضا نوین در آئین تجلیل باشگاه تراکتورسازی تبریز از کریم باقری به عنوان بازیکن اخلاق دهه گذشته فوتبال ایران گفت: تلاش خواهد شد با همکاری شورای اسلامی شهر تبریز پیشنهاد نامگذاری یکی از خیابان های تبریز به نام کریم باقری به سرعت محقق شود.
وی همچنین گفت: در همایش سال گذشته "زنده نامان" که همه ساله به همت شهرداری تبریز برگزار می شود، کریم باقری به عنوان یکی از برگزیده های این همایش انتخاب و معرفی شد ولی به خاطر سفر، شرکت در این مراسم برای این بازیکن بااخلاق تبریزی ممکن نشد که در همین مراسم هدایا، لوح و تندیس مربوطه تحویل می شود.
شهردار تبریز گفت: کریم باقری معلم اخلاق عرصه ورزش است و باید جوانان این ورزشکار ر الگوی خود قرار دهند.
در ادامه این مراسم، محمدحسین جعفری ‌مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز هم طی سخنانی گفت: هدف از برگزاری برنامه تجلیل از کریم باقری گردهمایی همه افرادی بوده است که از سال های دور همراه این باشگاه بوده اند.
وی همراهی مردم در رسیدن تیم تراکتورسازی به هدفگذاری صورت گرفته مبنی بر حضور در رقابت های باشگاه های آسیا را ضروری خواند و گفت:کمک همه هواداران‌، مسئولان و مردم در آسیایی کردن تیم فوتبال تراکتورسازی، وقوع این اتفاق را تسریع خواهد کرد.
در این مراسم از کریم باقری به عنوان بازیکن اخلاق دهه گذشته فوتبال ایران تجلیل شد.

ویرایش توسط Omid7 : 09-10-2010 در ساعت 05:31 AM
قدیمی 09-12-2010
shokofe آواتار ها

هفته سوم بوندسلیگا با توقف بایرن مونیخ پیگیری شد.

در ادامه بازی‏های این هفته، تیم فوتبال بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا مقابل وردربرمن تن به تساوی بدون گل داد تا قهرمان فصل گذشته بوندسلیگا با 4 امتیاز از سه بازی در رتبه یازدهم جدول قرار بگیرد.

ولفسبورگ با هدایت استیو مک‏لارن سرمربی انگلیسی خود سومین شکست این فصل خود را در خانه دورتمند متحمل شد و بدون امتیاز در مکان پانزدهم ایستاد. در این دیدار دورتمند با دو گل نوری ساهین و شینجی کاگاوا از سد میهمان خود گذشت.

نتایج سایر بازی‏ها:
مونشن گلادباخ 0-4 اینتراخت
هامبورگ 1-1 نورنبرگ
هانوفر 2-2 لورکوزن

قدیمی 09-12-2010
shokofe آواتار ها

كاشاني اعلام كرد:خداحافظي كريم باقري از فوتبال در پايان ليگ دهم

حبيب كاشاني كه به خاطر انتخاب كريم باقري به عنوان مرد اخلاق فوتبال از او تمجيد كرده و از بازيكنان خواسته بود براي او كف بزنند. در لابه‌لاي صحبت‌هايش به اين جمله اشاره كرد كه «ما بيشتر از 7، 8 ماه ديگر در خدمت آقا كريم نيستيم

سايت گل ـ تا پيش از اين و از ابتداي ليگ برتر دهم تا اينجاي كار كريم باقري كاپيتان پرسپوليس دقايق زيادي را براي تيم خود به ميدان نرفته است و يكي ديگر از آن مصدوميت‌هاي طولاني سراغ او آمده تا مشخص شود كاپيتان محبوب سرخ‌ها فاصله زيادي با پايان دوران بازيگري خود ندارد.

پيش از شروع فصل جاري كريم باقري در قبال اين پرسش كه آيا امسال آخرين فصل حضور شما در فوتبال است يا خير؟!‌ پاسخ روشني نمي‌داد. اما از شواهد و قرايين و لابه‌لاي مصاحبه‌هاي وي مشخص بود باقري پس از پايان ليگ دهم كفش‌هايش را مي‌آويزد. جمعه شب و در اردوي پرسپوليس صحبتي از سوي سرپرست باشگاه مطرح شد و احتمال وقوع اين اتفاق پررنگ‌تر شود.

حبيب كاشاني كه به خاطر انتخاب كريم باقري به عنوان مرد اخلاق فوتبال از او تمجيد كرده و از بازيكنان خواسته بود براي او كف بزنند. در لابه‌لاي صحبت‌هايش به اين جمله اشاره كرد كه «ما بيشتر از 7، 8 ماه ديگر در خدمت آقا كريم نيستيم»

بدين ترتيب مشخص شد كاپيتان پرسپوليس پيش از اينكه تصميم خود مبني بر خداحافظي از دنياي بازيگري را رسانه‌اي كند اين موضوع را با حبيب كاشاني و احتمالا علي دايي در ميان گذاشته است، بايد ديد باقري 37 ساله در آخرين فصل از دوران بازيگري‌اش چه كارنامه‌اي برجاي مي‌گذارد و آيا با خاطره‌اي خوش از دنياي توپ گرد خداحافظي خواهد كرد يا نه؟!!

قدیمی 09-22-2010
shokofe آواتار ها

پوهانگ- ذوب آهن امروز ساعت 14:30

سایت گل- دیدار تیم‌های فوتبال پوهانگ استیلرز کره جنوبی - ذوب آهن اصفهان در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ساعت 14:30 امروز به وقت تهران با قضاوت "بنجامین ویلیامز" استرالیایی در ورزشگاه استیل یارد شهر پوهانگ برگزار می شود.

دیدار رفت دو تیم با برتری 2 بریک نماینده کشورمان به اتمام رسید

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)