بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-16-2010
آريانا آواتار ها
آريانا آريانا آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 1,245

743 سپاس در 365 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من آذری نیستم اما برای تقویت تیم های دیگه هر کاری از دستم بربیاد انجام میدم
Finally I can see you crystal clear

ویرایش توسط آريانا : 04-16-2010 در ساعت 02:13 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-16-2010
آريانا آواتار ها
کاربر بسیار فعال

ویرایش توسط آريانا : 04-16-2010 در ساعت 02:14 PM
قدیمی 04-16-2010
آريانا آواتار ها
کاربر بسیار فعال

ویرایش توسط آريانا : 04-16-2010 در ساعت 02:14 PM
قدیمی 04-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض فیفا باز هم با حضور دختران فوتبالیست ایرانی مخالفت کرد

درخواست فدراسیون فوتبال ایران برای حضور دختران کشورمان در مسابقات فوتبال بازیهای المپیک نوجوانان سنگاپور مجددا با مخالفت فدراسیون جهانی روبرو شد.

به گزارش مهر، بدنبال مخالفت فیفا با حضور تیم فوتبال دختران ایران با پوشش و حجاب اسلامی در نخستین دوره المپیک نوجوانان در سنگاپور، علی کفاشیان در دیدار ویژه خود در مقر فیفا با سپ بلاتر و جرومه والکه رئیس و دبیرکل فیفا در خصوص متقاعد کردن مقامات این فدراسیون و جلب نظر مساعد آنها برای حضور تیم فوتبال دختران ایران در المپیک نوجوانان به مذاکره پرداخت.

در این سفر رئیس فدراسیون فوتبال با ارائه مستندات لازم، عکس و فیلم مسابقاتی که تیم‌های فوتبال بانوان کشورمان در آن شرکت داشتند، حضور بانوان فوتبالیست کشورمان را با حجاب اسلامی در راستای اعتقادات دینی عنوان کرده که تضادی با قوانین فیفا ندارد.

کفاشیان با این استدلال که حجاب مغایرتی با بند 4 آیین نامه فیفا (قوانین مسابقه و تجهیزات ورزشی بازیکنان) ندارد و با مجوز کنفدراسیون فوتبال آسیا سال‌هاست تیم‌های کشورهای مسلمان با حجاب اسلامی در عرصه مسابقات بین المللی این قاره شرکت می کنند، خواستار تجدید نظر در ممانعت از حضور تیم فوتبال دختران ایران در المپیک نوجوانان شد.

در این جلسه مسئولان فدراسیون جهانی فوتبال با بیان اینکه درخواست ایران را بررسی خواهند کرد، احتمال تغییر تصمیم فیفا و بازگشت دختران نوجوان ایرانی به بازیهای المپیک سنگاپور را بسیار ضعیف عنوان کردند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 04-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کفاشيان در مقر فيفا؛ محروميت دختران فوتباليست
به دنبال مخالفت فدراسيون جهاني فوتبال، (فيفا) با حضور تيم فوتبال دختران ايران با پوشش و حجاب اسلامي در نخستين دوره المپيک نوجوانان در سنگاپور، علي کفاشيان روز چهارشنبه در ديدار ويژه خود در مقر فيفا با سپ بلاتر و جرومه والکه رئيس و دبيرکل فيفا در خصوص متقاعد کردن مقامات اين فدراسيون و جلب نظر مساعد آنها براي حضور تيم فوتبال دختران ايران در المپيک نوجوانان به مذاکره پرداخت. در اين سفر رئيس فدراسيون فوتبال با ارائه مستندات لازم، عکس و فيلم مسابقاتي که تيم هاي فوتبال بانوان کشورمان در آن شرکت داشتند، حضور بانوان فوتباليست کشورمان را با حجاب اسلامي در راستاي اعتقادات ديني عنوان کرده که تضادي با قوانين فيفا ندارد.
کفاشيان با اين استدلال که حجاب مغايرتي با بند 4 آيين نامه فيفا (قوانين مسابقه و تجهيزات ورزشي بازيکنان) ندارد و با مجوز کنفدراسيون فوتبال آسيا سال هاست تيم هاي کشورهاي مسلمان با حجاب اسلامي در عرصه مسابقات بين المللي اين قاره شرکت مي کنند، خواستار تجديد نظر در ممانعت از حضور تيم فوتبال دختران ايران در المپيک نوجوانان شد.
در اين جلسه مسؤولان فدراسيون جهاني فوتبال با بيان اينکه درخواست ايران را بررسي خواهند کرد، احتمال تغيير تصميم فيفا و بازگشت دختران نوجوان ايراني به بازيهاي المپيک سنگاپور را بسيار ضعيف عنوان کردند.
مقامات فيفا همچنين با اشاره به نامه کميته ملي المپيک ايران به برخي از مجامع بين المللي و اعتراض کشورمان اعلام کردند فيفا در تصميمات خود کاملا مستقل عمل مي کند و در صورتيکه درخواست ايران قبل از برگزاري نشست هيئت اجرايي فيفا و انتخاب تايلند انجام مي شد، احتمال تجديد نظر در اين زمينه وجود داشت .

غيبت مرفاوي در تمرين
اولين تمرين استقلال پس از پيروزي مقابل الاهلي عربستان و صعود به مرحله دوم رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در ورزشگاه دستگردي برگزار شد. نکته قابل توجه در تمرين استقلال حضور نيافتن صمد مرفاوي و نامجومطلق بود که باعث شد استقلالي ها زير نظر سيامک رحيم پور و بهزاد غلامپور به انجام کارهاي تاکتيکي بپردازند. وحيد طالب لو و مهدي اميرآبادي از ديگر غايبان تمرين بودند. اين در حالي است که اين دو بازيکن به دليل حضور نداشتن در ترکيب اصلي در بازي روز چهارشنبه بايد پا به پاي ساير بازيکنان ذخيره به تمرين مي پرداختند.
بازيکنان پس از سرد کردن بدن هاي خود ساعت 11:20 ورزشگاه دستگردي را ترک کردند و راهي بازار موبايل ايران شدند تا در جشن صعودي که علي انصاري عضو هيات مديره اين باشگاه براي آنها تدارک ديده شرکت کنند.

واعظ آشتياني: احساس کنم مفيد نيستم از استقلال مي روم
مديرعامل باشگاه استقلال تاکيد کرد اگر احساس کند براي اين باشگاه مفيد نيست از مسؤوليت خود کناره گيري خواهد کرد.
اميررضا واعظ آشتياني، مديرعامل باشگاه استقلال در حاشيه مراسم جشن راهيابي تيم فوتبال اين باشگاه به مرحله دوم مسابقات ليگ قهرمانان آسيا ضمن تشکر از مربيان، بازيکنان و هواداران اين تيم آبي پوش تهراني گفت: در فصلي که رو به اتمام است، مشکلات و حوادشي زيادي پيش روي باشگاه استقلال قرار گرفت اما با تفکري درست و منطقي اين حوادشي کنترل شد و تيم به نتيجه لازم براي صعود به مرحله دوم ليگ قهرمانان آسيا دست پيدا کرد.
وي با دفاع از عملکرد کادر فني آبي پوشان خاطر نشان کرد: با حمايت هواداران و بازي هاي خوبي که تيم به نمايش گذاشت، توانستيم در مرحله مرحله مقدماتي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا دو تيم الاهلي عربستان و الجزيره امارات که از مربيان بزرگ برزيلي بهره مي برند را حذف کنيم و بعد از 9 سال به مرحله دوم مسابقات ليگ قهرمانان آسيا راه يابيم.
واعظ آشتياني همچنين شايعه جدايي اش از اين باشگاه را نيز تکذيب کرد و گفت: يک نکته اي که برخي رسانه ها و روزنامه ها در چند وقت اخير بدان پرداخته اند، موضوع جدايي من از باشگاه استقلال است و مي گويند چون فلاني (واعظ آشتياني) با سازمان تربيت بدني اختلاف دارد، مي خواهد از استقلال برود. دوستان مي دانند بنده اگر روزي احساس کنم براي باشگاه استقلال مفيد نيستم و رغبتي براي حضور در اين باشگاه ندارم از استقلال مي روم و يک دقيقه هم اينجا نمي مانم. مديرعامل و هيأت مديره باشگاه استقلال با قدرت به کار خود ادامه مي دهند و با افقي که براي باشگاه تعيين کرده ايم به لطف خدا در آينده اي نزديک به اهداف خود دست پيدا مي کنيم.

موفقيت پرسپوليس تقديم به بيماران سرطاني
سرمربي تيم فوتسال پرسپوليس، موفقيت اين تيم در مسابقات ليگ دسته اول فوتسال را به بيماران سرطاني تقديم کرد.
بابک معصومي که سال گذشته با بيماراني سرطان دست و پنجه نرم مي کرد، همچنين افزود: من فقط به خاطر بيماران سرطاني مسؤوليت تيم فوتسال پرسپوليس را قبول کردم. مي خواستم به آنهايي که سرطان دارند، بگويم مي شود با اين بيماري مبارزه کرد و نبايد منتظر مرگ باشند. فکر نمي کنم سال آينده در تيم پرسپوليس مربيگري کنم. من فقط آمدم تا يک پيام به بيماران سرطاني بدهم که با موفقيت در پرسپوليس اين پيام را به آنها دادم تا به زندگي اميدوار باشند. امروز هم موفقيت خود و پرسپوليس را تقديم به بيماران سرطاني مي کنم.

سرمربي پيام خراسان: درخواستي براي جذب " مجيدي " و " جمشيدي " نداشته ام
سرمربي تيم فوتبال پيام خراسان رضوي پس از پيروزي تيمش مقابل شموشک نوشهر، گفت: در نيمه دوم تيم برتر ميدان بوديم اما با وجود برتري به آن چيزي که مي خواستم نرسيديم.
داوود مهابادي افزود: در نيمه اول بازي عملکرد خوبي نداشتيم اما در نيمه دوم تيم برتر ميدان بوديم و موفق به زدن سه گل شديم، با اين حال بازيکنانم آن چيزي را که مد نظر بود، انجام ندادند. تيم پيام پتانسيل بسيار زيادي دارد و مي تواند بهتر از اين باشد اما در نهايت از تلاش بازيکنانم راضي هستم.
سرمربي تيم فوتبال پيام خراسان در پاسخ به سوالي در خصوص خريد بازيکنان جديد، تصريح کرد: اسم بازيکنان مد نظرم را به مديران باشگاه اعلام کرده ام و آنها پيگير جذب بازيکنان هستند اما تاکنون بازيکني به ما اضافه نشده است.
وي درخصوص شايعات پيوستن " فرزاد مجيدي " و " پژمان جمشيدي " به تيم پيام، تصريح کرد: من چنين درخواستي نداشته ام، اين دو نفر بازيکنان بسيار خوبي هستند اما در پستي که آنان بازي مي کنند، بازيکن داريم و نياز اصلي ما در ميانه ميدان است.

بيانيه ابومسلم در تکذيب ادعاي پيامي ها
درپي صحبتهاي مسؤولان باشگاه پيام در کنفرانس مطبوعاتي اين تيم مبني بر جذب سعيد خاني و رضا ناصحي، باشگاه ابومسلم با صدور بيانيه اي، اين اخبار را کذب اعلام کرد. در بيانيه سياه جامگان آمده است:
1 - با توجه به ادعاهاي چندين باره مسؤولان باشگاه پيام مبني بر مذاکره با مديران باشگاه ابومسلم براي جذب سعيد خاني و رضا ناصحي، لازم به ذکر است ضمن اينکه اين دو بازيکن تا پايان فصل با باشگاه ابومسلم قرارداد دارند و در خدمت اين تيم هستند، تاکنون هيچگونه مذاکره اي بين مديران دو باشگاه انجام نشده و ادعاهاي آقاي مهابادي و مديران باشگاه پيام صرفاً گمانه زني و کذب محض است.
2 - رضا ناصحي در تماس با روابط عمومي باشگاه ابومسلم اعلام کرده که در طول عمر فوتبالي اش هيچ موقع به تيم پيام فکر نکرده و نمي کند و تحت هيچ شرايطي به تيم پيام ملحق نخواهد شد و در اين خصوص هم هيچگونه صحبتي با هيچکس نداشته است.
3 - درخصوص بيانات جناب آقاي صفايي اعلام مي کنيم با توجه به اينکه يکي از صفات خداوند ستارالعيوب است و اين صفت زينت سيرت يک فرد مسلمان است بهتر بود ايشان ضمن حفظ شأن و آبروي افراد، اينگونه عمل نمي کردند و با طرح اينگونه مسايل به نام «افشاگري» اصل تشنج را ايجاد نمي کردند.
4 - بدون ترديد همه اهالي ورزش استان، زحمات غيرقابل انکار اشخاصي همچون خداداد عزيزي، علي حنطه، هادي برگي زر و... را از ياد نبرده و نمي برند ضمن اينکه دوستاران و هواداران محترم تيم پيام حتماً به ياد دارند که تلاشهاي اين سه نفر بود که پيام را براي اولين بار ليگ برتري کرد.
در پايان ضمن احترام و آرزوي موفقيت براي تمامي دست اندرکاران تيم پيام، از مديران اين باشگاه خواهشمنديم در شرايط حساس کنوني دو تيم ابومسلم و پيام، از رسانه اي کردن برخي مسايل بپرهيزند چون بهترين استراتژي براي هر دو باشگاه ايجاد آرامش روحي و پرهيز از جنگ رواني است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

برنامه ي پخش زنده مسابقات فوتبال از شبكه سوم سيما

شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:

شنبه 28/01/1389 ساعت : 16:15
ليگ برتر انگليس : منچستر سيتي - منچستريونايتد

شنبه 28/01/1389 ساعت : 21:00
ليگ برتر انگليس : تاتنهام - چلسي

شنبه 28/01/1389 ساعت : 23:00
ليگ اسپانيا : اسپانيول - بارسلونا

يکشنبه 29/01/1389 ساعت : 17:00
ليگ برتر انگليس : ويگان - آرسنال

يکشنبه 29/01/1389 ساعت : 23:15
ليگ ايتاليا : لاتزيو - رم

دوشنبه 30/01/1389 ساعت : 17:30
ليگ برتر : استقلال تهران - ذوب آهن

سه‌شنبه 07/02/1389 ساعت : 18:00
جام باشگاه هاي آسيا : مس کرمان - الهلال عربستان

سه‌شنبه 07/02/1389 ساعت : 20:20
جام باشگاه هاي آسيا : العين امارات - فولاد سپاهان

چهارشنبه 08/02/1389 ساعت : 18:30
جام باشگاه هاي آسيا : ذوب آهن اصفهان - الاتحاد عربستان

چهارشنبه 08/02/1389 ساعت : 20:15
جام باشگاه هاي آسيا : الجزيره امارات - استقلال تهران
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

منصوريان گزينه اصلي مربيگري تيم ملي فوتبال

از سوي افشين قطبي گزينه اصلي مربيگري تيم ملي فوتبال کشورمان به فدراسيون فوتبال معرفي و بزودي در اين زمينه تصميم‌گيري خواهد شد.

پس از بررسی گزینه های مختلف از سوی افشین قطبی و ارزیابی عملکرد برخی از مربیان داخلی سرانجام علیرضا منصوریان هافبک اسبق تیم فوتبال استقلال که مدتی نیز در ابتدای لیگ نهم هدایت تیم فوتبال پاس همدان را برعهده داشت به عنوان گزینه نهایی مربیگری تیم ملی به فدراسیون فوتبال معرفی شد.

علاوه بر منصوریان، مجید صالح دستیار منصورابراهیم زاده در تیم ذوب آهن اصفهان دیگر گزینه مطرح برای دستیاری افشین قطبی بود. ضمن اینکه یک مربی ایرانی دیگر نیز از سوی فدراسیون فوتبال به سرمربی تیم ملی معرفی شده بود که قطبی از بین این گزینه ها علیرضا منصوریان را برای دستیاری تیم ملی برگزید.

پس از معرفی گزینه مورد نظر قطبی به فدراسیون فوتبال، قرار است هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال موضوع اضافه شدن یک مربی ایرانی به کادر فنی تیم ملی را بررسی و در این زمینه تصمیم گیری کند.

خبر دیگر از تیم ملی اینکه قرارداد منصور رشیدی مربی دروازه بانهای تیم ملی امروز نهایی شده و به علی کفاشیان ارائه خواهد شد تا وی رسما همکاری خود را با فدراسیون فوتبال آغاز کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال رکورددار تماشاگران آسيا در 2010
نزديک به 65 هزار نفر روز چهارشنبه در بازي استقلال - الاهلي در ورزشگاه آزادي گردهم آمدند تا رکورد تعداد تماشاگران اين فصل ليگ قهرمانان آسيا را بشکنند و شاهد صعود استقلال به مرحله دوم ليگ قهرمانان آسيا باشند.
به نقل از پايگاه خبري فوتبال آسيا، در فهرست پرتماشاگرترين ديدارهاي هفته پنجم از مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا، بازي الاتحاد عربستان - بنيادکار ازبکستان در ورزشگاه ملک عبدا... حضور بيش از 17 هزار تماشاگر رتبه دوم را به خود اختصاص داد. همين تعداد تماشاگر نيز در ورزشگاه ملک فهد شهر رياض گردهم آمدند تا شاهد ديدار الهلال عربستان - السد قطر باشند.

کعبي: بازي با پرسپوليس سخت است
تيم فوتبال استيل آذين در هفته سي ويکم رقابت هاي ليگ برتر در تهران مقابل ابومسلم متوقف شد. حسين کعبي هافبک راست استيل آذين در خصوص بازي با ابومسلم گفت: درديدار برابر ابومسلم بازيکنان ما ده درصد بازي واقعي خودشان را هم نشان ندادند.در واقع من فکر مي کنم بازيکنان تيم ما خسته بودند به همين دليل هم اصلا نتوانستيم در حد بازي هاي قبلي مان نظير بازي با سپاهان وذوب آهن که تحسين همه را به دنبال داشت بازي کنيم وتيم ميهمان را تحت فشار قرار دهيم.در ديدار برابر ابومسلم در واقع هيچکدام از بازيکنانمان خوب نبودند و اصلا روز ما نبود و من فکر مي کنم تمام بازيکنانمان ضعيف ودوراز انتظار ظاهر شدند.
کعبي در رابطه با تيم ابومسلم اظهار داشت:ابومسلم برابر ما خوب بازي کرد و من فکر مي کنم اگر از نيم فصل اول مقابل ساير حريفانش هم نظير بازي با ما ظاهر مي شد حالا در مکان ششم يا هفتم جدول بود و دغدغه سقوط نداشت.
کعبي در پايان در رابطه با بازي مقابل پرسپوليس خاطر نشان ساخت:بازي مقابل پرسپوليس مطمئنا ديدار آساني براي ما نخواهد بود البته اين حالت براي پرسپوليس هم وجود دارد چون خود حريف آينده ما هم مي داند کارآساني را برابر ما پيش رو ندارد. به هر حال تکليف بازي ها وکسب سهميه براي تيم هاي صدرنشين به بازي هاي آخر کشيده شد واين امر قطعا سختي کار را براي تيم هاي مدعي سهميه دو چندان سخت تر خواهد کرد.

سفر تيم ملي در هاله ابهام
براساس توافق فدراسيونهاي فوتبال ايران و کانادا، قرار بر اين شده بود که تيم ملي فوتبال کشورمان شهريورماه سال جاري به کانادا سفر کرده و روز شنبه 4 سپتامبر 2010 ( 13 شهريور 1389 ) يک ديدار دوستانه را مقابل تيم ملي اين کشور برگزار کنند.
يکي از موارد توافق طرفين اين بود که کليه هزينه هاي اقامت تيم ملي فوتبال کشورمان در تورنتو کانادا برعهده تيم ميزبان باشد و علاوه بر اين مبلغ 100 هزار دلار به فدراسيون فوتبال ايران پرداخت شود.
علاوه بر اين پيش بيني شده بود در تاريخ 7 سپتامبر 2010 ( 16 شهريور 1389 ) نيز تيم ملي کشورمان در تورنتو برابر تيم ستاره هاي ليگ آمريکا Mls صف آرايي کند.
در حالي که قرار بود فدراسيونهاي فوتبال کانادا و ايران در روز 16 آوريل 2010 رسماً خبر برگزاري اين ديدار دوستانه را اعلام کنند، فدراسيون فوتبال کانادا در نامه اي به فدراسيون فوتبال کشورمان اعلام کرد، شرايط صدور رواديد سفر به اين کشور بايد از سوي فدراسيون فوتبال ايران پيگيري شود و کشور ميزبان هيچ تعهدي در اين خصوص نخواهد داشت.
همين مسأله باعث شده تا سفر تيم ملي فوتبال کشورمان به کانادا و رويارويي با تيم ملي فوتبال اين کشور در هاله اي از ابهام قرار گيرد.
در عين حال کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال، تيم ملي کره جنوبي را براي برگزاري ديداري دوستانه انتخاب کرده و در همين رابطه مذاکراتي هم با فدراسيون فوتبال اين کشور انجام شده است.
براساس توافقهاي اوليه تيمهاي ملي ايران و کره جنوبي اگر در مسابقات جام ملتهاي آسيا با يکديگر هم گروه نباشند، در تاريخ 7 سپتامبر 2010 ( 16 شهريور 1389 ) در سئول مقابل هم صف آرايي خواهند کرد.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:
يکشنبه 29/01/89
ليگ برتر انگليس
ويگان - آرسنال ساعت : 17:00
ليگ ايتاليا : لاتزيو - رم ساعت : 23:15
دوشنبه 30/01/89
استقلال تهران - ذوب آهن ساعت : 17:30

حق وردي: حنطه به من تبريک گفت
داور ديدار استيل آذين - ابومسلم مشهد تاکيد کرد براي مردود اعلام کردن گل تيم ميهمان که در دقيقه 80 به ثمر رسيد، به نظر کمک اولش احترام گذاشته است.
تورج حق وردي به مهر، گفت: اعلام آفسايد وظيفه کمک داور است. من هم در صحنه اي که گل تيم ابومسلم به ثمر رسيد، زاويه ديد خوبي نداشتم و پشت محوطه جريمه بودم. در اين شرايط تصميم گرفتم به نظر آقاي رفعتي که کمک داوري بين المللي است، احترام گذاشته و گل ابومسلم را نپذيرم.
وي همچنين با اشاره به اتفاقاتي که در پايان ديدار استيل آذين - ابومسلم رقم خورد، گفت: بازي که تمام شد، آقاي حنطه طرف من و کمک هايم آمد و تبريک گفت و حرف خاصي نزد اما در پايان مسابقه ظاهرا از داوري و به ويژه گلي که تيم ابومسلم زد و پذيرفته نشد، انتقاد کرده است. ايشان فيلم را نديده و شايد او هم با ديدن فيلم بازي با آقاي رفعتي هم عقيده شود!

قطر، عراق ، عربستان و کره جنوبي سرگروه شدند؛ ايران، استراليا،ژاپن و ازبکستان در سيد دوم جام ملت ها
سيد بندي تيم هاي حاضر در رقابت هاي فوتبال جام ملت هاي آسيا اعلام شد و همانطور که انتظار مي رفت ايران به همراه سه کشور ژاپن ، استراليا و ازبکستان در سيد دوم مسابقات قرار گرفت.
به نقل از پايگاه خبري فوتبال خاورميانه قرعه کشي رقابت هاي جام ملت هاي آسيا روز سوم ارديبهشت ماه در دوحه برگزار مي شود. طبق اعلام کميته فني و مسؤولان برگزاري بازي ها تيم ملي فوتبال قطر به عنوان ميزبان در گروه نخست بازي ها سرگروه است و در سيد اول قرار دارد. تيم ملي فوتبال عراق مدافع عنوان قهرمان در گروه دوم سرگروه خواهد بود. عربستان سرگروه سومين گروه بازي ها است و کره جنوبي در گروه چهارم سرگروه است. تيم هاي ملي فوتبال ايران ، ژاپن ، استراليا و ازبکستان در سيد دوم قرار گرفته اند و بر اين اساس در مرحله گروهي بازي ها با يکديگر هم گروه نخواهند شد. تيم هاي ملي فوتبال چين ، امارات ، بحرين و اردن در سيد سوم جاي دارند و همچنين تيم هاي ملي کويت ، سوريه ، کره شمالي و هند در سيد چهارم قرار گرفته اند. بر اين اساس تيم ملي فوتبال ايران در يکي از گروه هاي اول و تا چهارم مسابقات با يکي از تيم هاي قطر، عراق ، عربستان و کره جنوبي هم گروه خواهد شد. کنفرانس مطبوعاتي پيش از مراسم قرعه کشي روز سوم ارديبهشت با حضور نمايندگان رسانه ها در دوحه برگزار مي شود. گفتني است سپ بلاتر و پلاتيني از ميهمانان ويژه مراسم قرعه کشي رقابت هاي جام ملت هاي آسياي 2011 خواهند بود. 16 تيم حاضر در اين مسابقات سوم ارديبهشت در چهار گروه چهار تيمي قرار مي گيرند و حريفان خود در مرحله گروهي را مي شناسند.

استيلي: بازي با پرسپوليس حکم فينال را دارد
سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: مسابقه هفته ي آينده سرخ پوشان مقابل پرسپوليس يکي از فينال هاي حساس براي رسيدن به مسابقات آسيايي است.
حميد استيلي درباره ي تساوي تيم فوتبال استيل آذين برابر ابومسلم مشهد اظهار کرد: با توجه به شرايط ابومسلم در جدول رده بندي پيش بيني مي کرديم بازي سختي داشته باشيم و در اين بازي با مشکل مواجه شويم. بازيکنان ابومسلم بسيار متراکم در محوطه جريمه خود دفاع مي کردند و اجازه نفوذ به بازيکنان ما نمي دادند. روي ضربات ايستگاهي کار کرده بوديم و موقعيت هاي زيادي هم روي اين ضربات به دست آورديم که متاسفانه موفق نشديم از آنها استفاده کنيم وگرنه مي توانستيم با نتيجه بهتري از زمين مسابقه خارج شويم.
سرمربي استيل آذين ادامه داد: دوست داشتيم در اين ديدار پيروز شويم تا روند رو به رشد خودمان را ادامه دهيم اما، خوشبختانه در روز بدمان موفق به کسب يک امتياز شديم. اميدوار بوديم 3 امتياز اين ديدار را کسب و به رده هاي بالاي جدول صعود کنيم.
استيلي دربارهي ديدارهاي باقيمانده در ليگ برتر عنوان کرد: اميدواريم در سه ديدار آينده امتيازهاي لازم را بگيريم تا به عنوان يکي از نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته باشيم. بازي مقابل پرسپوليس در هفته آينده حکم فينال را براي ما دارد. من چند سال در اين تيم حضور داشته ام. بازيکنان را براي ديدار مقابل پرسپوليس آماده مي کنيم.

نمونه هاي دوپينگ فوتبال و فوتسال رمزگشايي شدند؛ هاشميان: دوپينگي ها ليگ برتري اند
رئيس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال گفت: پس از رمزگشايي، بازيکنان دوپينگي که در ليگ برتر بازي مي کنند، مشخص شدند. نتايج نمونه هاي مثبت اخذ شده فوتبال به باشگاه ها و بازيکنان ابلاغ مي شود و بازيکنان متخلف 24 ساعت مهلت دارند تا نسبت به درخواست نمونه B اقدام کنند.
احمد هاشميان، رئيس کميته پزشکي فدراسيون در اين باره اظهار داشت: پس از رمزگشايي سه نمونه مثبت دريافتي مشخص شد که از اين سه نمونه، دو نمونه مربوط به بازيکنان حاضر در ليگ برتر فوتبال و يک نمونه مربوط به بازيکن در ليگ برتر فوتسال است.
وي افزود: نمونه هاي مربوطه از بازيکنان حاضر در فصل مسابقات ليگ برتر بوده است. بنابراين ورزشکاران خاطي از زمان ابلاغ 24 ساعت مهلت دارند نسبت به درخواست نمونه B اقدام کنند.
رئيس کميته پزشکي فدراسيون گفت: اگر بازيکنان متخلف اقدام به درخواست نمونه B نکنند فورا تشکيل جلسه داده و راي نهايي را تا يک هفته آينده اعلام خواهيم کرد.
غيبت جباري و يوسفي در تمرين استقلال
تمرين تيم فوتبال استقلال ديروز در ورزشگاه دستگردي برگزار شد.استقلال در حالي خود را براي ديدار مقابل ذوب آهن اصفهان آماده مي کند که 2 بازيکن اين تيم در تمرين صبح حضور نداشتند .مجتبي جباري و محسن يوسفي هر دو به دليل حضور در کلينيک دکتر نوروزي پزشک استقلال در ورزشگاه دستگردي حضور پيدا نکردند.قبل از شروع تمرين بازيکنان استقلال فيلم گلچين شده بازي ذوب آهن مقابل الوحده توسط آناليزورهاي باشگاه را تماشا کردند و با نقاط ضعف و قوت تيم اصفهاني آشنا شدند.در ابتدا صمد مرفاوي حدود 5 دقيقه براي بازيکنان صحبت کرد و با تاکيد بر حفظ انگيزه از آنها خواست در ديدار با ذوب آهن نهايت تلاش خود را انجام دهند.

نت برداري عابدزاده از عملکرد سرخپوشان؛ پيروزي پرسپوليس با هت تريک زارع
تيم فوتبال پرسپوليس در ديداري دوستانه با نتيجه 4 بر يک برابر مهرداد هرمزگان به برتري دست يافت. پرسپوليس به جاي تمرين در ديداري دوستانه با بازيکنان ذخيره خود به مصاف مهرداد هرمزگان رفت. بازيکنان اصلي 40 دقيقه ريکاوري و پس از 20 دقيقه تماشاي ديدار زمين را ترک کردند. در اين ديدار پرسپوليس با نتيجه 4 بر يک به برتري دست يافت. گل هاي سرخپوشان را مجتبي زارع ( 3 گل) و محمد منصوري به ثمر رساندند.احمدرضا عابدزاده که حکم آناليز کردن تمرينات را از سوي مسؤولان دريافت کرده با لباس شخصي حضور يافت و پس از 40 دقيقه زمين را ترک کرد. وي در صحنه هايي مشغول يادداشت برداري بود. کريم باقري با لباس شخصي حضور داشت.
فريد زرينه، پزشک تيم با ميثم بائو و ابراهيم شکوري چند دقيقه به صورت خصوصي صحبت کرد. اشپيتيم آرفي، نبي ا... باقري ها و مهدي الهايي غايب بودند. شيث رضايي و ميثم بائو به صورت اختصاصي تمرين کردند.

نيکبخت: مديون ابومسلم هستم
بازيکن تيم فوتبال استيل آذين گفت: بازي سختي مقابل پرسپوليس داريم و با توجه به شرايط دو تيم در جدول، اين بازي حکم مرگ و زندگي دارد.عليرضا نيکبخت واحدي درباره تساوي بدون گل برابر ابومسلم اظهار داشت: بازي جالبي انجام نداديم. مي توانستيم از اين موقعيت استفاده کنيم و با پيروزي مقابل ابومسلم به رتبه هاي بالاي جدول برسيم. اميدوارم در ديدارهاي باقيمانده که هر کدام حکم فينال را دارد، برنده باشيم.
وي در مورد عدم حضورش در ترکيب استيل آذين عنوان کرد: حدود 20 روز است که موفق به تمرين با استيل آذين نشدم و به صلاحديد کادر فني در ليست 18 نفره قرار نداشتم.
نيکبخت درباره برخورد دوستانه با مسؤولان باشگاه ابومسلم در پايان اين مسابقه گفت: فوتبالم را از ابومسلم شروع کردم و مديون اين تيم و هوادارانش هستم. خوشحالم که از اين تيم به تيم هاي مهم پايتخت آمدم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض نام دو بازیکن دوپینگی فوتبال لو رفت

"ح.ک" و"ع . د" دو بازیکنی هستند که فعلا اسمشان از کمیته ضد دوپینگ به صورت غیر رسمی بیرون آمده که اولی بازیکن معروفی است و دومی بازیکن یک تیم شهرستانی

سایت گل - همانطور که علی کفاشیان می گفت در فدراسیون فوتبال هیچ خبری پنهان نمی ماند. امروز در مهمترین خبر درگوشی فوتبال ابران نام دو بازیکن دوپینگی با حروف اختصاری افشا شده است.
"ح.ک" و"ع . د" دو بازیکنی هیتند که فعلا اسمشان از کمیته ضد دوپینگ به صورت غیر رسمی بیرون آمده که اولی بازیکن معروفی است و دومی بازیکن یک تیم شهرستانی.
البته یک نکته مهم در این بین به این مسئله برمی گردد که این دو مواد ممتو عه ای مصرف کرده اند (مثل افدرین) که اگر بتوانند ثابت کنند به دلیل بیماری و با نسخه پزشک بوده تبرئه می شوند چون این مواد ترکیبات غیر مجاز دارند اما خودشان دوپینگ نیستند. البته بازیکن سوم به طور قطع از استروئید استفاده کرده و محرومیتش قطعی است..
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

قلعه نويي: ديدار با استقلال در ليگ قهرمانان خودزني است
سرمربي تيم فوتبال سپاهان، ديدار با استقلال در مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا را خودزني دانست.
امير قلعه نويي در گفتگو با فارس، درباره ديدار سپاهان مقابل راه آهن نيز عنوان کرد: بعد از پيروزي مقابل الشباب در ليگ قهرمانان آسيا شرايط روحي بسيار خوبي پيدا کرده ايم. در طول هفته تمرينات مناسبي انجام داديم و بازيکنان از نظر شرايط بدني در وضعيت مطلوبي قرار دارند.
وي با اشاره به حضور نداشتن 2 بازيکن کليدي خود براي ديدار مقابل راه آهن تاکيد کرد: در ديدار با استيل آذين عقيلي اخراج شد و سيدجلال حسيني هم به علت 3 اخطاره بودن نمي تواند بازي کند. اميدوارم بازيکنان جايگزين بتوانند جاي خالي آنها را به خوبي پر کنند.

صباي قم به مصاف اميدهاي استقلال مي رود
تيم فوتبال صباي قم که خود را براي ديدار با پرسپوليس در مرحله نيمه نهايي جام حذفي آماده مي کند، عصر فردا در ديداري تدارکاتي مقابل اميدهاي استقلال صف آرايي خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، اين ديدار تدارکاتي ساعت 15 فردا (سه شنبه) در زمين چمن ورزشگاه غيانوري تهران برگزار خواهد شد. شاگردان رسول کربکندي که با پيروزي پرگل برابر مقاومت سپاسي شيراز به رده ششم جدول رده بندي ليگ برتر صعود کرده اند، در اين بازي آمادگي خود را براي رويارويي با پرسپوليس مي سنجند.
استقلال تهران يکي از مدعيان اصلي قهرماني در مسابقات فوتبال اميدهاي تهران است. اين تيم را آرش لب جويي به عنوان سرمربي هدايت مي کند

اولادي: از مهاجمان تيم ملي بهترم
مهاجم تيم فوتبال ملوان انزلي اعتقاد دارد از مهاجمان تيم ملي بهتر است.
مهرداد اولادي با تشريح عملکردش در ملوان گفت: در 5 مسابقه براي اين تيم به ميدان رفته ام و 4 گل زده ام. فقط براي گذراندن خدمت سربازي به ملوان آمده ام و اميدوارم هر چه سريعتر اين دوران تمام شود، زيرا پيشنهاد هاي خوبي از تيمهاي اماراتي دارم. ضمن اينکه فيلکس ماگات از من شناخت دارد و مي توانم به فوتبال اروپا هم بروم.
اولادي گفت: اگر در تيمي مثل پرسپوليس بازي مي کردم، اکنون به تيم ملي دعوت مي شدم اما بازي هايم در ملوان کمتر مورد توجه قرار مي گيرد. من از مهاجمان تيم ملي بهتر هستم اما نمي دانم چرا دعوت نمي شوم. در زمان برانکو هم نمي دانم چه مسايلي بود که هيچ وقت دعوت نشدم.

اخطار Afc به فوتبال ايران
کنفدراسيون فوتبال آسيا پس از برگزاري ديدارهاي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا با ارسال نامه هايي به بازيکنان چهار باشگاه استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان، سپاهان اصفهان و مس کرمان تذکر داد.ديدار دو تيم الوحده امارات و ذوب آهن اصفهان در حالي چهارشنبه 25 فروردين 89 برگزار شد که از سوي Afc به محسن مسلمان و قاسم حدادي فر، به دليل تکل بي پروا، تذکر داده شد و از اين دو بازيکن خواسته شد در آينده چنين اعمالي را تکرار نکنند.قاسم حدادي فر به دليل دريافت دو کارت زرد در مقابل بنيادکار ازبکستان و الوحده امارات در ديدار ذوب آهن با الاتحاد در تاريخ چهارشنبه 8 ارديبهشت 89 غايب خواهد بود.فرهاد پورسالاري بازيکن تيم مس کرمان در ديدار با الاهلي امارات مورخ سه شنبه 24 فروردين ماه به دليل تأخير در شروع مجدد بازي و دو اخطاره شدن در 2 بازي السد قطر و الاهلي امارات ،در ديدار تيمش با الهلال محروم خواهد بود.همچنين کنفدراسيون فوتبال آسيا به حنيف عمران زاده به دليل دور کردن توپ، حسين کاظمي به دليل تکل بي پروا، فابيو جانواريو به دليل تأخير در شروع مجدد بازي و آرش برهاني به دليل فريب داور تذکر داد و از اين دو بازيکنان خواسته شد تا در آينده چنين اعمالي را تکرار نکنند.
ديدار سپاهان والشباب عربستان در حالي برگزار شد که به احسان حاج صفي به دليل دور کردن توپ، احمد جمشيديان به دليل تکل بي پروا و ابراهيم توره به دليل هل دادن حريف از سوي Afc تذکر داده شد. همچنين احمد جمشيديان به دليل دو اخطاره شدن در بازي الشباب و پاختاکور برابر العين امارات محروم است.

قضاوت فغاني در ديدار الشباب سمام عمان
به نقل از کنفدراسيون فوتبال آسيا؛ اسامي داوران و ناظران بازي هاي هفته چهارم اي اف سي کاپ را که سه شنبه و چهارشنبه اين هفته برگزار مي شود اعلام شد. طبق فهرست اعلام شده عليرضا فغاني داوري بازي الشباب اردن و سمام عمان را بر عهده خواهد داشت. گفتني است، اين بازي روز چهارشنبه اين هفته در هفته چهارم بازي هاي اي اف سي کاپ در گروه يک در اردن برگزار مي شود. ابوالفضل محمدرضا و سليمان الشماري کمکهاي فغاني هستند که وي را در اين ديدار همراهي خواهند کرد.

ياوري: به هيچ عنوان سرمربي تيم اميد نمي شوم
پس از کنار رفتن غلامحسين پيرواني از تيم اميد ايران، حرف و حديثهاي مختلفي در مورد نيمکت اين تيم مطرح شده و اين در حالي است که شايعاتي هم در خصوص بازگشت شاغلام به تيم اميد مطرح شده است.
از طرفي محمود ياوري هم عصر روز شنبه در ساختمان فدراسيون فوتبال ديده شد و اين موضوع هم باعث شد تا رسانه ها از سرمربي کنوني شاهين بوشهر به عنوان يکي از گزينه هاي جدي تيم اميد نام ببرند.
ياوري اما خبرهاي مربوط به حضورش در تيم اميد را فقط در حد يک شايعه دانسته و مي گويد: «واقعاً نمي دانم چرا اين قدر راحت شايعات درست مي شود و خبرهايي مي دهند که براي من تعجب آور است. من براي بررسي وضعيت طلبم از باشگاه راه آهن به فدراسيون رفته بودم تا عزيز محمدي را ببينم و به طور اتفاقي با کفاشيان و تاج رو به رو شدم و دقايقي با هم حرف زديم. در اين ملاقات هيچ پيشنهادي به من داده نشد و خبرهاي مطرح شده در مورد حضورم در تيم اميد صحت ندارد.»
ياوري در پاسخ به اين سؤال که آيا در صورت منتفي شدن بازگشت پيرواني، حاضريد هدايت تيم اميد را بر عهده بگيريد نيز به فوتبال ايران مي گويد: «خير، من به هيچ عنوان هدايت تيم اميد را بر عهده نمي گيرم و لازم هم نيست در اين مورد توضيح بيشتري بدهم.»
سرمربي سابق راه آهن در مورد طلبش از اين باشگاه هم حرف مي زند: «من از انصاري فرد بابت عدم پرداخت طلبم گلايه دارم و به همين دليل به فدراسيون رفتم تا اين موضوع را پيگيري کنم. به هر حال من اين تيم را از سقوط نجات دادم و انتظار داشتم قدرشناسي صورت بگيرد.مثل اينکه فدراسيون نسبت به باشگاه راه آهن بيشتر در فکر است تا طلب من پرداخته شود.»

رهبر: کساني که ما را متهم کردند، نتايج عجيب تري گرفتند
مربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: آفسايد اعلام کردن گل ابومسلم توسط کمک داور، حرف فصل پيش ما در مورد داوود رفعتي را ثابت کرد. آرمين رهبر تصريح کرد: داوود رفعتي کمک داوري بود که در آخرين ديدار فصل پيش ابومسلم، آن پنالتي عجيب را در برابر ملوان گرفت و با او به مشکل برخورديم و حالا بعد از 31 هفته و در ديدار با استيل آذين براي قضاوت بازي ما انتخاب شد و با اعلام آفسايد بودن گل ابومسلم، حرف فصل پيش ما باز هم ثابت شد.
رهبر تاکيد کرد: چرا بايد کسي که همه روي او حساس بوديم در شرايطي که در سخت ترين روزهاي ليگ برتر هستيم، براي بازي ما انتخاب شود و از کميته داوري تقاضا داريم دقت بيشتري داشته باشد. مربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان درخصوص نتيجه اين هفته تيم فولاد خوزستان به ايسنا گفت: کساني که ما را متهم به تباني کردند، خودشان نتايج عجيب تري کسب کردند و نمي دانم فولاد چطور بازي 2 بر صفر باخته را با نتيجه 3 بر 2 عوض کرد در حالي که اگر ما اين نتيجه را کسب مي کرديم باز هم حرف و حديث پشت تيم ما بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)