بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عابدزاده: آقای موقتی! بچرخ تا بچرخیم

- احمدرضا عابدزاده بار دیگر به حبیب کاشانی تاخت.

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: احمد‌رضا عابد‌زاده صبح دیروز ابلاغیه تهیه شده باشگاه مبنی بر حضور در تمرینات تحت نظر علی دایی را نپذیرفت و از دریافت آن خودداری کرد.

به همین دلیل با عابد‌زاده تماس گرفتیم که او به خبرورزشی گفت: مرا اخراج کردند و حالا هم اگر خواهانم هستند باید شرح وظایفم را مشخص و حکم صادر کنند، باید حکم بدهند تا بدانم چکاره هستم، البته یک آقای موقتی در صدد آزار من است ولی به خاطر داشته باشد من دائمی هستم و به او می‌گویم بچرخ تا بچرخیم!

عابد‌زاده ادامه داد: جای برخی‌ها در ورزش نیست و این دسته افراد دیر یا زود از بدنه ورزش جدا خواهند شد، ای کاش در این چند ماه حضور موقت‌شان با اعصاب و آبروی خاک خورده‌های ورزش بازی نمی‌کردند.

مربی سابق دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: من علاقه‌مند به خدمت هستم و مسئولان باشگاه می‌گویند باید همراه تیم باشم ولی مانده‌ام چرا نام مرا در لیست مسافران تیم به تبریز برای بازی امروز قرار ندادند یا برای اردوی سوم فروردین آماده همراهی پرسپولیس هستم با این حال یقین داشته باشید 14 فروردین برای بازی پرسپولیس و سایپا یک ساعت قبل از شروع بازی به استادیوم آزادی می‌روم، آن هم تک و تنها اما آقایان می‌توانند با لشکرشان تشریف بیاورند و خیالشان راحت باشد که عابد‌زاده خداوند را دارد و از نفوذ و کار‌های خاص! کسی نمی‌ترسد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فوتسال جام ملت هاي آسيا؛ ايران با استراليا، کويت و تاجيکستان هم گروه شد

سایت گل - قرعه کشي جام ملت هاي فوتسال آسيا روز جمعه در تاشکند برگزار شد و 16 تيم حاضر در مسابقات حريفان خود را شناختند. بر اين اساس در گروه اول ازبکستان ميزبان مسابقات به مصاف تيم هاي چين تايپه، لبنان و اندونزي خواهد رفت.
در گروه سوم، تايلند از تيم هاي قدرتمند قاره پهناور با تيم هاي ملي فوتسال ويتنام، کره جنوبي و قرقيزستان هم گروه شد. در گروه چهارم اين پيکارها نيز تيم هاي ژاپن، ترکمنستان، عراق و چين با يکديگر بازي مي کنند.
يازدهمين دوره رقابت هاي فوتسال قهرماني آسيا از دوم خرداد ماه 89 به ميزباني شهر تاشکند پايتخت ازبکستان برگزار خواهد شد. گفتني است، تيم ملي فوتسال ايران قهرمان 9 دوره اين مسابقات در اولين ديدار خود روز سوم خرداد ماه سال آينده به مصاف تيم تاجيکستان مي رود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض هکر مودب و ماجرای هک شدن سایت تیم لیگ برتری!

- هکری مودب سایت باشگاه پاس همدان را هک کرد و به همه سال نو را تبریک گفت!

سایت باشگاه پاس همدان توسط یک هکر مورد حمله قرار گرفت و هک شد. او که خود را نئو معرفی کرده است، در این حمله سایبری، انگیزه خود را از این کار هک کردن سایتهای همدانی اعلام کرده است. همچنین وی که ظاهرا طرفدار پاس هم هست در خود پیغامی به فینگلیش روی سایت گذاشته برای همه آرزوی سالی خوش کرده است:

dar peie hack shodan site haye hamedan tavasote bande goftam bad nis in site ham bezanim

rasti parsal team behtar kar mikard kash emsal ham hamin bod gar che fekr nakonam azin balatar biad team ye moshkel injas ke hei mosavi mishe ..

rasti ye bazi pas ba perspolice bod ona ye seri harf poshte sare team ma zadan bayad begam khedmateshon ke ....
ba arezoie sali khosh va por bord baraye team doseton darim

(by hamedani hacker)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال پرتماشاگرترین تیم آسيا در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان

كنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام كرد: تیم استقلال تهران پرتماشاگرترین تیم در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان بوده است.

در پایان دور رفت مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، كنفدراسیون فوتبال این قاره اعلام كرد : طی این مسابقات، بیش از نیم میلیون نفر در ورزشگاه ها حضور یافته اند كه ركورد جدیدی در آسیا به شمار می رود.

بر اساس این گزارش در سه هفته گذشته این دوره از رقابت ها، در مجموع 551077 نفر طی 48 مسابقه در ورزشگاه ها حضور یافته اند كه میانگین 11481 نفر برای هر بازی را به ثبت رسانده است.

ركورد قبلی در فصل گذشته به طور میانگین 11039 نفر در هر بازی بود.در دور رفت مرحله گروهی مسابقات امسال، تیم استقلال تهران با داشتن 60 هزار تماشاگر در دیدار با الغرافه قطر و 32 هزار تماشاگر در بازی با الجزیره امارات بیشترین هوادار را داشته است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تبدیل محرومیت علی کریمی به جريمه نقدي

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از تبدیل محرومیت علی کریمی بازیکن تیم استیل آذین و مجید ایوبی بازیکن تیم سایپا به جریمه نقدی خبر داد.

با توجه به درخواست های مکرر تیم های استیل آذین و سایپا مبنی بر تبدیل محرومیت علی کریمی و مجید ایوبی به جریمه نقدی و با توجه به اظهار ندامت و پشیمانی نامبردگان از عمل ارتکابی ، کمیته انضباطی بازیکنان خاطی فوق را به سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

علی کریمی و مجید ایوبی در جریان دیدار تیم های استیل آذین و سایپا در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر به دلیل درگیری در حین بازی، از سوی کمیته انظباطی با محرومیت (علی کریمی دو جلسه و مجید ایوبی یک جلسه) و جریمه نقدی مواجه شده بودند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سوم اردیبهشت قرعه کشی جام ملت های آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان و مکان دقیق قرعه کشی رقابت های جام ملت های آسیا را اعلام کرد. بر اساس اعلام سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، مراسم قراعه کشی این رقابت ها، روز سوم اردیبهشت ماه سال جاری (23 آوریل) در کشور قطر میزبان مسابقات برگزار خواهد شد.

مسئولین برگزار کننده مسابقات ساعت 19 را برای برگزاری این مراسم اعلام کرده اند. در این مراسم، مسئولین بلندپایه کنفدراسیون فوتبال آسیا، سپ بلاتر رییس فیفا، نایب رییس کمیته ملی المپیک جهانی و مسئولین 16 فدراسیون حاضر در این مسابقات حضور خواهند داشت. از قطر خبر می رسد که یک تیم متشکل از بیش از 5000 نیروی متخصص استرالیایی، ایتالیایی و آلمانی، مسئولیت برگزاری تمامی رقابت ها، همایش ها و البته قرعه کشی مسابقات در قطر را از سو.ی دولت این کشور بر عهده گرفته اند.
رقابت های جام ملت های آسیا از 17 دی ماه تا 9 بهمن سال جاری به میزبانی قطر با حضور تیم های ملی ایران، قطر، استرالیا، بحرین، چین، کره شمالی، هند، عراق، ژاپن، اردن، کره جنوبی، کویت، عربستان، سوریه، امارات و ازبکستان برگزار می شود.
پیش از این تیم‌های قطر، عراق، عربستان و کره جنوبی به عنوان سرگروه‌های مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا انتخاب شده بودند
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض نظرسنجی سایت ای اف سی: به ایرانی ها رای دهید

نظرسنجی سایت ای اف سی: استقلال اول است و ذوب آهن سوم

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام به نظرسنجی در مورد بهترین تیم دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کرده است، که در حال حاضر تیم فوتبال استقلال تهران اول و تیم ذوب آهن در رده سوم قرار دارد.

سایت گل-کنفدراسیون فوتبال آسیا، نظرسنجی ای را برروی وب سایتش قرار داده تا نظر خوانندگانش را در مورد بهترین تیم دور رفت مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا جویا شود. در این نظرسنجی که روز گذشته بر روی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته است تاکنون نزدیک به 900 نفر شرکت کرده اند، که استقلال با 53 درصد آرا صدرنشین، الهلال با 23 درصد دوم و ذوب آهن با 12 درصد آرا در رده سوم قرار دارد.
گفتنی است در این نظرسنجی نام 8 تیم صدرنشین گروههای 8 گانه قرار دارند.

شما هم می توانید برای شرکت در این نظرسنجی به آدرس زیر مراجه نمایید:

http://the-afc.com/fa/home
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

زد و خورد رجب زاده و بوناچیچ در تمرینات مس!

مهدی رجب زاده و لوکا بوناچیچ، مهاجم و مربی تیم فوتبال مس کرمان، در آستانه دیدار حساس این تیم مقابل السد قطر در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با یکدیگر به زد و خورد پرداختند.

سايت گل - تمرینات تیم فوتبال مس کرمان روز شنبه با درگیری فیزیکی رجب زاده و بوناچیچ به آشوب کشیده شد.
در حین تمرینات مربی تیم مس نکاتی را به مهاجم این تیم گوشزد کرد که این امر به مذاق این بازیکن خوش نیامد و به درگیری لفظی بین این دو انجامید. اما این پایان ماجرا نبود و رجب زاده به لوکا بوناچیچ حمله و ضربه ای را به سینه او وارد کرد که اگر وساطت کادر فنی و بازیکنان نبود اتفاقات تلخ دیگری رخ می داد.
پس از این درگیری لوکا بوناچیچ به حالت قهر تمرینات تیم را ترک کرد و وساطت مدیرعامل و سایر مسئولان نیز در بازگشت او چاره ساز نبود تا حواشی این تیم قبل از بازی برگشت مقابل السد به اوج خود برسد. لوکا بوناچیچ اعلام کرده که با این شرایط حاضر به ادامه همکاری با این تیم نیست. این اتفاقات در حالی روی می دهد که فراز فاطمی هم پس از اینکه متوجه شد در فهرست نفرات مس مقابل السد قرار ندارد، به حالت قهر از این تیم جدا شده است.
فتح الله نژادزمانی، مدیرعامل مس کرمان، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید درگیری بازیکن و مربی تیم، گفت: اینگونه برخوردها معمولا در تمرینات رخ می دهد با این حال ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا قضیه را فیصله دهیم. رجب زاده و فاطمی بازیکنان با اخلاقی هستند و تا به حال دچار چنین مشکلاتی نشده اند. البته لوکا مربی بسیار منضبطی است و شاید همین امر سبب این درگیری شده باشد. با این حال ما ریش گرو گذاشته ایم و قرار است عصر امروز طرفین را آشتی دهیم تا در آستانه بازی با السد، تیممان ضربه نخورد. مس هنوز بخت صعود از این گروه را دارد.
تیم های فوتبال مس کرمان و السد قطر روز سه شنبه در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شمشير از رو وقتي سپاهاني‌ها «بنيادكار» را تشويق مي‌كنند

وقتي ليدرهاي سپاهان، در روز روشن، در وسط بازي ليگ قهرمانان آسيا در اصفهان، در ورزشگاه خانگي ذوب آهن به تشويق تيم ميهمان مي‌پردازند و سعي مي‌كنند تا روحيه تيم همشهري خود را تا حد امكان كاهش دهند، چه برداشتي بايد داشته باشيم غير از حرفه‌اي‌گري؟

سايت گل ـ‌ باشگاه سپاهان، مدت‌هاست كه آسيايي شده و با قواعد آسيايي پيش مي‌رود. باشگاه حرفه‌اي سپاهان، حال دارد با قواعد روز پيش مي‌رود و ديگر خودش را يك باشگاه اصفهاني يا احتمالاً ايراني نمي‌داند چرا كه سطح، شأن و كلاس اين باشگاه قطعاً از حدود مرزهاي جغرافيايي ايران فراتر رفته است!
شاهد اين مدعا، بمب خبري محافل ورزشي در سال 89 است كه از سوي ليدرهاي اين باشگاه رقم خورد و علاوه بر تأثير عميق در اصفهان، تهران را نيز لرزاند! باشگاه سپاهان كه داعيه حرفه‌اي‌گري دارد و بارها و بارها خود را نماينده شايسته ايران معرفي كرده، در نخستين روز از رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا در سال 89، كاري كرد كارستان و ثابت كرد كه مي‌تواند هر لحظه كه اراده كند چشم‌ها را گرد نمايد؟ وقتي ليدرهاي سپاهان، در روز روشن، در وسط بازي ليگ قهرمانان آسيا در اصفهان، در ورزشگاه خانگي ذوب آهن به تشويق تيم ميهمان مي‌پردازند و سعي مي‌كنند تا روحيه تيم همشهري خود را تا حد امكان كاهش دهند، چه برداشتي بايد داشته باشيم غير از حرفه‌اي‌گري؟
سپاهاني‌ها با تشويق تيم بنيادكار نشان دادند كه اصلاً و ابداً خود را در مرزهاي جغرافيايي اصفهان يا ايران محدود و بسته نمي‌دانند و نمي‌بينند و اين هر چند براي مديران اين باشگاه، كلاس و پرستيژ به حساب مي‌آيد اما براي فوتبال ايران بايد يك نكته تأسف‌آور باشد كه هست! نكته جالب اينجاست كه سپاهان قبل از اين ديدار، خارج از مرزهاي كشور، در ازبكستان بازي را به تيم هموطن همين بنيادكار باخته بود و تشويق بلافاصله تيم ازبكي در اصفهان توسط ليدرهاي اين تيم، با هيچ منطق و معياري قابل پذيرش و فهم نبود. اينكه اتفاق هم از سپاهان بعيد است و هم از محمدرضا ساكت يك بحث و اينكه اين اتفاق تا چه اندازه اتحاد اصفهاني‌ها كه زبانزد خاص و عام بود را به مخاطره مي‌اندازد، بحث ديگر.
بدون ترديد، ذوب آهن در بازي‌هاي باقيمانده فصل خواهد كوشيد تا صدر جدول را از چنگ رقيب همشهري در بياورد و سپاهان هم تلاش مي‌كند تا از موضع خود دفاع كند. اين رقابت طبيعي است و بحثي در آن نيست. كشاندن اين رقابت شهري و استاني به محدوده بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا اما اقدامي نسنجيده، توجيه‌ناپذير و نامناسب بود و قطعاً‌ در روابط بين دو باشگاه تأثير منفي بسزايي خواهد گذاشت. افسوس!‌ سپاهان و محمدرضا ساكت را طور ديگري مي‌شناختيم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض فوتبال ایران در سال 88

با پایان سال ۱۳۸۸، پرونده پرحاشیه و جنجالی فوتبال ایران نیز در این سال بسته شد. فوتبالی که اگرچه در نتیجه گیری نتوانست رضایت میلیون ها هوادارش را جلب کند، اما از حیث جنجال آفرینی و حاشیه پردازی در سطح آسیا بی رقیب شد.

فوتبال ایران در سالی که گذشت، رکورد جالب توجهی از بیانیه نگاری ها و تهدید به افشای دست های پشت پرده توسط مربیان و باشگاه ها را به جا گذاشت. در نیمه دوم سال، اتهامات متقابل باشگاه ها به یکدیگر مبنی بر برخورداری از حمایت های ویژه، خبری تکراری در فوتبال ایران بود.
اگر تا پنج سال قبل، رایگان بودن تماشای بازی های ملی در کشورهای عربی جنوب خلیج فارس، باعث تعجب فوتبال دوستان ایرانی می شد، در نیمه دوم سال ۸۸ حتی تماشای رایگان بازی های تیم ملی نیز در کشاندن مردم به ورزشگاه ها موثر نبود.
در سالی که گذشت، به رغم جریمه های سنگین مادی برای بازیکنان و تیم ها، همچنین اعمال محرومیت ها و پیگیری مصرانه طرح منشور اخلاقی توسط فدراسیون فوتبال، خشونت های وسط زمین و فحاشی های روی سکوها در بازی ها و ورزشگاه های مختلف نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشت.
در سال ۸۸، رییس کمیته انضباطی فوتبال ایران، بیشتر از سرمربی تیم ملی در رسانه ها حضور داشت. کمتر روزی بود که او مصاحبه زنده ای با رادیو ورزش یا برنامه های ورزشی تلویزیون نداشته باشد.
اما حتی در چنین فضایی، فوتبال ایران بی بهره از اتفاقات شیرین نبود.، موفقیت نسبی تیم ملی فوتبال نوجوانان یا درخشش نکونام و شجاعی در لالیگا، از نقاط روشن "فوتبال ۸۸" بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)