بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تساوي تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و مقدونيه

تساوي تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و مقدونيه

ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و مقدونيه امشب (چهارشنبه شب) با نتيجه تساوي خاتمه يافت.
به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه در زير بارش باران ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد، دو تيم در پايان ۹۰ دقيقه تلاش به نتيجه تساوي يك بر يك دست يافتند.
گل‌هاي اين بازي را آندرانيك تيموريان در دقيقه ۳۶ براي ايران و گوران پاندف در دقيقه ۴۸ براي مقدونيه به ثمر رساندند.
بازيكنان تيم ايران كه با تركيبي متفاوت نسبت به دو بازي گذشته مقابل مقدونيه صف آرايي كرده بودند در نيمه نخست با وجود ارائه بازي ناهماهنگ و پر اشتباه حريف خود را شكست دادند.
در دقيقه ۳۶ بازي،تيم ملي ايران صاحب يك ضربه ايستگاهي در فاصله ۲۵ متري دروازه مقدونيه شد كه تيموريان از اشتباه دروازه بان حريف استفاده كرد و نخستين گل اين ديدار را به ثمر رساند.
دراين صحنه، تامي پاكوسكي دروازه بان مقدونيه شوت ميلاد ميداودي را ناقص دفع كرد تا فرصت ايده الي براي تيموريان ايجاد شود. هافبك تيم فولهام انگليس نيز با يك ضربه بغل پا دروازه حريف را باز كرد تا ملي پوشان ايراني با پيروزي به رختكن بروند.
بازيكنان زردپوش مقدونيه نيمه دوم را با تفكرات تهاجمي آغاز كردند تا بتوانند بازي را به تساوي بكشاند.
در دقيقه ۴۸ تيم مقدونيه بر روي يك كار گروهي در جناح راست به گل تساوي بخش خود در اين ديدار دست يافت.
در اين صحنه ، پاس‌هاي كوتاه بازيكنان مقدونيه در ميانه زمين فرصتي را در جناح راست به وجود آورد تا بازيكنان زردپوش مقدونيه بتوانند دروازه ايران را باز كنند.
شوموليكوسكي در ميانه زمين پاسي را براي لازاروسكي فرستاد كه اين بازيكن سانتري را از جناح راست بر روي دروازه ايران ارسال كرد كه گوران پاندف بازيكن تيم لاتزيو ايتاليا با ضربه سر دروازه سيد مهدي رحمتي را گشود.
در ادامه اين ديدار هر دو تيم چند موقعيت مطلوب را براي گلزني بدست آورند اما با بي‌دقتي مهاجمان به هدر دادند تا بازي با همان تساوي يك بر يك خاتمه يابد.
تيم ملي فوتبال ايران هفته گذشته در ديداري دوستانه با يك گل از سد ايسلند گذشت و شنبه هفته جاري در مرحله مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا با همين نتيجه برابر تيم ملي اردن به پيروزي دست يافت.
اين تساوي نخستين توقف تيم ملي مقدونيه پس از ناكامي در راهيابي به جام جهاني ۲۰۱۰ آفريقاي جنوبي بود.
اين تيم در ماه جاري ميلادي دو ديدار دوستانه را برابر تيم‌هاي ملي قطر و كانادا برگزار كرده بود كه در هر دو بازي مقابل حريفان به پيروزي يافت.
تيم ملي فوتبال ايران خود را براي ديدار برگشت مقابل تيم ملي اردن در مرحله مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا در سال ۲۰۱۱ ميلادي آماده مي‌كند.
ديدار دو تيم روز يكشنبه هفته آينده (اول آذرماه امسال) در ورزشگاه ملك عبدالله امان پايتخت اردن برگزار خواهد شد.
تيم ملي فوتبال ايران هم اكنون با كسب ۷ امتياز در صدر گروه پنجم مرحله مقدماتي ايستاده است و تيم اردن با تنها يك امتياز در قعر جدول اين گروه قرار دارد.
تيم‌هاي ملي فوتبال تايلند و سنگاپور امشب در بانكوك به مصاف هم رفتند كه در پايان تيم ملي سنگاپور با يك گل از سد ميزبان خود گذشت و به رده دوم جدول رده بندي اين گروه صعود كرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید در حاشيه ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و مقدونيه

تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي
ورزش. فوتبال. ايران

؟ در ابتداي اين بازي تنها يك هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران حضور داشتند اما در اواسط نيمه نخست تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه به سه هزار نفر رسيد.
؟ علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال به همراه دو تن از نمايندگان سفارت مقدونيه در تهران در جايگاه ويژه ميهمانان حضور داشتند.
؟ هومن افاضلي مربي سابق تيم ملي فوتبال ايران نيز از نزديك شاهد اين بازي دوستانه بود.
؟ حضور يك گربه در زمين تارتان ورزشگاه آزادي تهران در اواسط بازي باعث شد تا توجه تماشاگران براي لحظاتي از تشويق تيم ملي دست بردارند.
؟ شدت بارش باران در ورزشگاه به حدي بود كه بسياري از تماشاگران در اواخر نيمه نخست به راهروها پناه بردند.
؟ عبدالرضا برهاني نژاد مديرعامل باشگاه مس كرمان و ناصر پور محمدي سرمربي سابق ابومسلم نيز از نزديك اين ديدار را مشاهده كردند.
؟ نيمكت نشينان تيم ملي مقدونيه از دقيقه ۷۰ بازي به طور ايستاده نظاره گر بازي بودند.
؟ سومين ديدار دو تيم ملي فوتبال ايران و مقدونيه با نتيجه تساوي يك بر يك خاتمه يافت.
پيش از اين، دو تيم دو بار مقابل هم قرار گرفته بودند كه سهم هر يك از آنان يك پيروزي بود.
تيم ايران در سال ۱۳۷۹ با نتيجه سه بر يك مقدونيه را شكست داد اما در سال ۱۳۸۴ با نتيجه دو بر يك مغلوب حريف خود شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید شاه اتو یونان را به جام جهانی برد

شاه اتو یونان را به جام جهانی برد

مربی آلمانی یک بار دیگر به قهرمان سرزمین اسطوره ها تبدیل خواهد شد

سایت گل- یونانی ها در دیدار برگشت مرحله پلی اف جام جهانی دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند با شکست دادن اوکراین در دونتسک، راهی جام جهانی شوند. یونانی ا که در یورو 2004 با مجموعه ای از بازیهای تدافعی، به قهرمانی حیرت انگیزی رسیدند، در بازی امشب چهره متفاوتی را به نمایش گذاشتند. این پیروزی به لطف تک گل دیمیتریس سالپینگیدیس، مهاجم پاناتینایکوس، در دقیقه 31 بازی به دست آمد. دو تیم در بازی رفت در آتن به تساوی 0-0 رسیده بودند اما شاگردان الکسی میخائیلچنکو نتوانستند از امتیاز میزبانی استفاده کنند و از صعود به جام جهانی بازماندند. این بازی در ورزشگاه 50 هزار نفری دوبناس آره نا، زیر بارش باران و در حضور مقامات کشور اوکراین از جمله ویکتور یوشنکو، رئیس جمهور این کشور، برگزار شد. با این پیروزی، یونانی ها انتقام ناکامی در راه یافتن به جام جهانی 2006 آلمان را از حریف گرفتند. دردور مقدماتی آن رقابتها یونان و اکراین در یک گروه قرار داشتند اما در نهایت اوکراین از آن گروه صعود کرد، ترکیه به پلی اف رفت و یونان ناکام ماند. این دومین حضور یونان در جام جهانی است. آنها برای اولین بار، به جام جهانی 1994 آمریکا راه پیدا کردند. یونانی ها بیست و هشتمین کشوری هستند که صعودشان به جام جهانی مسجل شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید اسلوونی با پیروزی تاریخی مقابل روسیه به جام جهانی راه پیدا کرد

اسلوونی با پیروزی تاریخی مقابل روسیه به جام جهانی راه پیدا کرد

یکی از کوچکترین کشورهای عضو یوفا موفق شد جواز حضور در آفریقای جنوبی را کسب کرد

سایت گل- اسلوونی موفق شد در ماریبور با یک گل روسیه را شکست دهد و راهی جام جهانی شود. با این پیروزی، دو تیم در مجموع دو بازی به تساوی 2-2 دست پیدا کردند اما اسلوونی به دلیل گل زده در خانه حریف به جام جهانی راه پیدا کرد. تیم اسلوونی که در مسکو 2-1 شکست خورده بود، یک بازی سراسرهجومی را به نمایش گذاشت و با گل زلاتکو ددیچ نتیجه بازی رفت را جبران کرد.

روس ها که جام جهانی را از دست رفته می دیدند، بازی خشونت آمیزی را در پیش گرفتند و در نهایت با 9 بازیکن بازی را به پایان رساندند.این دومین حضور اسلوونی در جام جهانی است. آنها در جام جهانی 2002 نیز حاضر بودند و جالب توجه اینکه، برای صعود به آن رقابت ها نیز در پلی اف رومانی را شکست دادند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید بلاژویچ باز هم در رسیدن به جام جهانی ناکام ماند

بلاژویچ باز هم در رسیدن به جام جهانی ناکام ماند

کریس رونالدو نیز در جام جهانی آفریقای جنوبی حاضر خواهد بود

سایت گل- پرتغال در دیدار برگشت مرحله پلی اف جام جهانی موفق شد با یک گل بوسنی را شکست دهد و در مجموع به پیروزی 2-0 دست پیدا کند و راهی جام جهانی شود تا رویای کریس رونالدو برای حضور دوباره در جام جهانی تحقق یابد. پرتغالی ها که در دیدار رفت با یک گل بوسنی را شکست داده بودند، در این دیدار نیز با تک گل میرلس شاگردان میروسلاو بلاژویچ را از پیش رو برداشتند تا سی امین تیم حاضر در جام جهانی لقب بگیرند.

بوسنی 0-1 پرتغال

(گل: رائول میرلس 56)

(اخطارها: یاهیچ، نادارویچ، ژکو، سالیهوویچ، بربروویچ (بوسنی) سیمائو(پرتغال)

(اخراج: سالیهوویچ (بوسنی))
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید گالاس فرانسه را راهی جام جهانی کرد

گالاس فرانسه را راهی جام جهانی کرد

ایرلندی ها نتیجه دیدار رفت را جبران کردند اما در وقت های تلف شده مغلوب شدند

سایت گل- مردان جیووانی تراپاتونی با تمام وجود برای صعود به جام جهانی تلاش کردند اما درنهایت مغلوب فرانسه شدند. ایرلندی ها که در بازی رفت در کروک پارک 1-0 مغلوب شده بودند، در بازی امشب با گل دقیقه 32 رابی کین از حریف پیش افتادند. این نتیجه تا پایان وقت قانونی بازی پا بر جا ماند تا مسابقه در وقت های اضافی دنبال شود. در آخرین لحظات نیمه اول وقت های اضافه ویلیام گالاس دروازه ایرلند را باز کرد تا فرانسه در مجموع با پیروزی 2-1 راهی جام جهانی شود.

فرانسه 1-1 ایرلند

(گل ها: ویلیام گالاس 103(فرانسه) رابی کین 32(ایرلند)

(اخطارها: اسکیلاچی، گووو (فرانسه) کیلبن، مک شین، داف (ایرلند)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید اروگوئه؛ آخرین مسافر جام جهانی

اروگوئه؛ آخرین مسافر جام جهانی

آبی ها با شایستگی راهی آفریقای جنوبی شدند

سایت گل- تیم اروگوئه با پیروزی 2-1 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت در مقابل کاستاریکا به آخرین مسافر جام جهانی تبدیل شد. شاگردان اسکار تابارز در دیدار بامداد امروز در مونته ویدئو در مقابل کاستاریکا به تساوی 1-1 رسیدند اما به لطف پیروزی 1-0 در بازی رفت، به جام جهانی صعود کردند. در این دیدار ابتدا تیم اروگوئه توسط سباستین آبرئو، بازیکن تیم ریورپلات، به گل رسید اما دقایقی بعد کاستاریکا به گل تساوی رسید. در دقایق پایانی تیم اروگوئه یک موقعیت بسیار مناسب برای گلزنی داشت که کیلور ناواس، دروازه بان کاستاریکا با یک عکس العمل دیدنی توپ را دفع کرد. با راهیابی اروگوئه، تمام قهرمانان سابق جام جهانی در آفریقای جنوبی حاضر خواهند بود.

اروگوئه 1-1 کاستاریکا

(گل ها: آبرئو 70(اروگوئه) سنتنو 74(کاستاریکا))

(اخطارها: پرز (اروگوئه) بولانوس، میلر (کاستاریکا))
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation نتایج دیدارهای دوستانه دیشب در نقاط مختلف جهان

نتایج دیدارهای دوستانه دیشب در نقاط مختلف جهان

پیروزی پرگل اسپانیا، دانمارک و بلغارستان و شکست عجیب جمهوری چک

آذربایجان 2-0 جمهوری چک

(گل ها: زاوادوف 24- آبوسوف 89)

ایران 1-1 مقدونیه

(گل ها: تیموریان 36(ایران) پاندف 49(مقدونیه))

صربستان 1-0 کره جنوبی

(گل: نیکلا زیگیچ 7)

عراق 1-0 امارات

(گل: کریم 22)

آنگولا 0-0 غنا

مونته نگرو 1-0 بلاروس

(گل: ووچینیچ 81)

(اخراج: ورخوفتسف 68(بلاروس))

لهستان 1-0 کانادا

(گل: ریبوس 19)

مالت 1-4 بلغارستان

(گل ها: بوژینف 5- برباتف 75 و 82- گئورگیف 80(بلغارستان) میفسود 46(مالت))

اتریش 1-5 اسپانیا

(گل ها: فابرگاس 10، ویا 21 و 45، گیسا 56، ژاوی 57(اسپانیا) یانشنر 7(اتریش)

(اخراج: پهلیوان 27(اتریش))

ایتالیا 1-0 سوئد

(گل: کیه لینی 28)

آلمان 2-2 ساحل عاج

(گل ها: پودولسکی 11(پنالتی) 90(آلمان) ابوئه57، دومبیا85(ساحل عاج))

دانمارک 3-1 آمریکا

(گل ها: آبولونسن 47، ریکس 51، برنبورگ 55(دانمارک) کانینگهام 26(آمریکا))

هلند 0-0 پاراگوئه

هندوراس 1-2 پرو

(گل ها: سوازو 47(هندوراس) ایساگیره (گل به خودی) 39 رنخیفو 64(پرو)
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 11-19-2009 در ساعت 09:26 AM
قدیمی 11-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدید نسخه آرژانتيني ها براي قهرمان شدن در جام جهاني ؛ مسي موهايش را مثل مارادونا درست کند!

نسخه آرژانتيني ها براي قهرمان شدن در جام جهاني ؛ مسي موهايش را مثل مارادونا درست کند!

هواداران آرژانتيني نسخه قهرمان کردن تيم محبوب خود را پيدا کرده اند. مسي بايد موهايش را فرفري کند. درست مثل مارادونا در سال 1986.

سايت گل - ليونل مسي که به تازگي جايزه اونزمونديال را هم به افتخارات خود اضافه کرده و در چند روز آينده توپ طلايي فرانس فوتبال و جايزه بهترين بازيکن سال فيفا را هم به دست خواهد آورد، با درخواستهاي جالبي در آرژانتين روبه رو شده است.
در اين سرزمين مردم اميدوارند، مسي بتواند نقشي را که مارادونا در سال 1986 زماني که آرژانتيني ها براي آخرين بار قهرمان جهان شدند، ايفا کند و اين تيم را به فينال اين مسابقات راهنمايي کند. در اين ميان هرگونه اقدامي حتي متوسل شدن به خرافات هم مجاز است. براي اينکه مسي مثل ديه گو مارادونا شود و کاملاً خصوصيات ستاره اي را که يک تنه آرژانتين را قهرمان جهان کرده بود، به خود گيرد. مردم آرژانتين حتي از ستاره باشگاه بارسلونا خواسته اند تا موهايش را در جام جهاني آينده مثل مارادونا در سال 1986 درست کند. اين پيغامي است که در صفحه نخست سايت lapermanentemessi.com.ar . www به چشم مي خورد. اين سايت آرژانتيني تصويري مونتاژ شده از مسي درست کرده که او را با همان شکل و شمايل مارادونا در بهترين سالهاي فوتبال او نشان مي دهد.
اين درخواست در آرژانتين هواداران زيادي پيدا کرده و اينترنت نقش مهمي در اشاعه آن بين هواداران ايفا کرده است. با حضور بيش از دو هزار هوادار که طي چند ساعت در فيس بوک گرد هم آمدند، هواداران آرژانتيني از مسي خواستند تا موهايش را مثل ديه گو افسانه اي بزند و براي اين خواسته خود دلايل علمي و افسانه اي هم مطرح کرده اند.
طبق ادعاي آنها تغيير مدل موي مسي مي تواند در آفريقاي جنوبي سرنوشت ساز باشد. دليل علمي اين است: فر بودن موهاي مارادونا در آن سال، باعث شد که او به تعادل لازم و کافي در بازي خود دست يابد و از تواناييهاي فني شگفت انگيزي برخوردار باشد.
براي همين مردم آرژانتين اميدوارند که بتوانند با اين فرضيه مسي را متقاعد کنند تا مدل موهايش را تغيير دهد. آنها حتي شکل و شمايل بازيکناني مثل والدراما وايگوئيتا، آيکونهاي فوتبال دنيا در دهه هشتاد و نود ميلادي را به مسي يادآوري مي کنند. در اين ميان دلايل افسانه اي هم براي مسي مطرح شده اند و به سانسون و موهاي بلند او اشاره دارند. در خصوص مارادونا- مسي مردم آرژانتين شباهتهاي زيادي با رابطه بيلاردو- مارادونا يافته اند.
طبق خرافات آرژانتيني، تيم مارادونا بايد از تک تک موارد موجود در تيمي که سال 1986 در مکزيک قهرمان دنيا شد، تقليد کند و اولين مورد هم همان کوتاه کردن موها خواهد بود. در اين راه مردم حتي به روخليو آرايشگري که موهاي مارادونا را پيش از جام جهاني مکزيک درست کرده بود، رو آورده اند. روخليو گفته: «مارادونا در آن زمان مي خواست موهاي صاف داشته باشد، ولي من او را متقاعد کردم که موهايش فرفري بمانند. براي اينکه آن مدل مو بيشتر به شخصيت او مي آمد. امروز حتي خودم را به نحوي پدر آن دو گلي مي دانم که مارادونا به انگليس زد.»
هواداران آرژانتيني نسخه قهرمان کردن تيم محبوب خود را پيدا کرده اند. مسي بايد موهايش را فرفري کند. درست مثل مارادونا در سال 1986.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation جنجال در پاریس ؛ دست خدا فرانسه را به جام جهانی برد!

جنجال در پاریس ؛ دست خدا فرانسه را به جام جهانی برد!

تيم فوتبال فرانسه قهرمان سابق جهان پس از يک تساوي بحث برانگيز يک بر يک در خانه در برابر جمهوري ايرلند به سختي توانست خود را به جام جهاني افريقاي جنوبي برساند.

سایت گل- تيه ري هانري فوق ستاره فرانسه ، دست خدای شماره 2 را خلق کرد.این بازیکن در مسابقه بسیار دشوار مقابل ایرلند قبل از ارسال پاسی که تبدیل به گل فرانسه در این بازی شد ، توپ را با دست لمس کرده بود.
فرانسه که در ديدار رفت در خانه ايرلند يک بر صفر پيروز شده بود توانست در ديدار برگشت در ورزشگاه " استاد دو فرانس " پاريس به تساوي يک بر يک دست يافته و در مجموع با نتيجه دو بر يک برنده شود .
آنري کاپيتان فرانسه قهرمان جام جهاني 1998 و نايب قهرمان جام جهاني 2006 ظاهرا پيش از ارسال پاس زاويه دار خود که به يک ضربه سر ويليام گالاس و به ثمر رسيدن يک گل سرنوشت ساز در دقيقه 103 بازي انجاميد از دست خود براي کنترل توپ استقاده کرده بود و اين اقدام باعث شد تا جشن پيروزي فرانسه در وقت اضافي ديدار برگشت پلي آف در شرايط بحث برانگيزي برگزار شود .
ايرلند که در دقيقه 32 بازي با گل " روبي کين " گل خورده در خانه خود را با شايستگي جبران کرده بود و ديدار برگشت را به وقت اضافي کشانده بود نوميدانه به " مارتين هانسون " داور مسابقه اعتراض کرد ولي اين اعتراض فايده اي نداشت .
گالاس در پايان ديدار گفت : در مورد گل بايد بگويم که همه چيز به سرعت اتفاق افتاد.او ادامه داد : من توپ را از تيه ري ( هانري ) گرفتم . اين دريافت چنان سريع اتفاق افتاد که من توجهي به اصابت توپ به دستش نکردم .
دست خدای اصلی مربوط به دیه گو مارادوناست. او بعد از گلزنی با دست مقابل انگلیس گفت این توپ با دست خدا به ثمر رسیده است!
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)