بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض جام جهانی فوتبال ساحلی آغاز شد/ ژاپن آبروی آسیایی‌ها را خرید

مسابقات فوتبال ساحلی جام جهانی 2009 امارات از روز گذشته با برتری تیم‌های مدعی برزیل و پرتغال آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در روز نخست این مسابقات تیم‌های آسیایی نتایج نسبتا ضعیفی کسب کردند. در روزی که امارات، میزبان مسابقات و بحرین به ترتیب مقابل پرتغال و سوئیس تن به شکست دادند، ژاپن در ضربات پنالتی اسپانیا را از پیش رو برداشت و آبروی آسیایی‌ها را خرید.

- نتایج دیدارهای روز نخست از مرحله گروهی مسابقات فوتبال ساحلی جام جهانی 2009 امارات به شرح زیر است:
گروه A:
* اروگوئه 6 - جزایر سلیمان 7
* امارات 5 - پرتغال 7
جدول رده بندی:
1- پرتغال 3 امتیاز - تفاضل گل 2+، 2- جزایرسلیمان 3 امتیاز - تفاضل گل 1+، 3- اروگوئه بدون امتیاز - تفاضل گل 1-، 4- امارات بدون امتیاز - تفاضل گل 2-

گروه B:
* اسپانیا 5 - ژاپن 5 (در ضربات پنالتی ژاپن با نتیجه 3 بر2 به پیروزی رسید)
* ساحل عاج 7 - السالوادور 6
جدول رده بندی:
1- ساحل عاج 3 امتیاز، 2- ژاپن 2 امتیاز، 3- اسپانیا بدون امتیاز- تفاضل گل صفر، 4- السالوادور بدون امتیاز- تفاضل گل 1-

گروه C:
* آرژانتین 2 - ایتالیا 3
* روسیه 5 - کاستاریکا یک
جدول رده بندی:
1- روسیه 3 امتیاز - تفاضل گل 4+، 2- ایتالیا 3 امتیاز - تفاضل گل 1+، 3- آرژانتین بدون امتیاز - تفاضل گل 1-، 4- کاستاریکا بدون امتیاز - تفاضل گل 4-

گروه D:
* سوئیس 6 - بحرین 5
* برزیل 11 - نیجریه 5
جدول رده بندی:
1- برزیل 3 امتیاز - تفاضل گل 6+، 2- سوئیس 3 امتیاز - تفاضل گل 1+، 3- بحرین بدون امتیاز - تفاضل گل 1-، 4- نیجریه بدون امتیاز - تفاضل گل 6-

- این رقابت‌ها امروز با برگزاری هشت دیدار طبق برنامه زیر پیگیری می شود:
سه شنبه - 26/8/88
گروه A:
* اروگوئه - پرتغال
* امارات - جزایر سلیمان
گروه B:
* اسپانیا - السالوادور
* ساحل عاج - ژاپن
گروه C:
* آرژانتین - کاستاریکا
* روسیه - ایتالیا
گروه D:
* سوئیس - نیجریه
* برزیل - بحرین
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض فرانسه و اروگوئه مهیای جشن صعود/ دیدنی همچون مصر - الجزایر

تیم‌های فوتبال فرانسه و اروگوئه با نتایجی که در دیدار رفت مرحله پلی آف مقدماتی جام جهانی 2010 در زمین حریفان خود کسب کردند در آستانه صعود به مرحله نهایی این رقابت‌ها قرار دارند.
به گزارش خبرنگار مهر، فرانسه و اروگوئه روز شنبه به ترتیب مقابل ایرلند جنوبی و کاستاریکا با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسیده‌اند و هر نتیجه تساوی هم می تواند به صعود این تیم‌ها به رقابت‌های جام جهانی منجر شود.

اما دیدار حساس و سرنوشت ساز این مرحله از بازی‌ها را تیم‌های الجزایر و مصر در زمین بیطرف سودان برگزار می کنند. تیم فوتبال مصر در دیدار روز شنبه که در قاهره برگزار شد با گلی که در وقت‌های اضافه به ثمر رساند، بخت صعود به رقابت‌های جام جهانی را زنده نگه داشت. تک دیدار الجزایر و مصر با توجه به حواشی چند روز اخیر پیرامون وضعیت طرفداران این دو تیم، می تواند جذاب ترین بازی این مرحله از رقابت‌ها باشد.

برنامه سایر دیدارها به این شرح است:
* اوکراین - یونان (دیدار رفت صفر - صفر)
* اسلوونی - روسیه (دیدار رفت 2 بر یک به سود روسیه)
* بوسنی هرزگوین - پرتغال (دیدار رفت یک بر صفر به سود پرتغال)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض اسکولاری مربی رئال می‌شود

رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند فلورنتینو پرس تصمیم گرفته در صورت شکست رئال در بازی با بارسلونا اسکولاری را جانشین مربی شیلیایی تیم کند.

به گزارش شبکه ایران،روزنامه ال موندو دپورتیوو اعلام کرد به دنبال ابراز علاقه کریستیانو رونالدو به حضور لوییز فیلیپه اسکولاری در نیمکن مربیگری رئال مادرید،فلورنتینو پرس به فکر استخدام این مربی برزیلی افتاده تا در صورت تداوم ناکامی‌های مانوئل پیگرینی- مربی فعلی تیم – او را روی نیمکت تیم بنشاند.

اسکولاری که زمانی هدایت تیم ملی پرتغال را به عهده داشت به خوبی با خصوصیات اخلاقی و تکنیکی رونالدو ‌آشنا است و همین باعث شده که رییس رئال به فکر کشاندن او به سانتیاگو برنابئو باشد. او که در حال حاضر هدایت باشگاه بنیادکار ازبکستان را به عهده دارد و گفته می شود با دستمزدی معادل 20 میلیون یورو برای 18 ماه پر درآمد ترین مربی جهان است،بعد از ناکامی در فتح لیگ قهرمانان آسیا،آینده مطمئنی در بنیادکار ندارد.

گمانه زنی اسپانیایی‌ها در مورد آمدن اسکولاری به مادرید در شرایطی است که این مرد 61 ساله فصل گذشته بعد از گذراندن یک دوره ناموفق در چلسی در اواسط فصل اخراج شد. حذف رئال مادرید از جام حذفی اسپانیا،و فاصله گرفتن این تیم با بارسلونا در صدر جدول لالیگا،باعث شده این روزها اخبار ضد و نقیضی از ماندن یا اخراج مانوئل پیگرینی از سانتیاگو برنابئو منتشر شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض شاه حسینی خطاب به عزیزمحمدی:به بزرگ تر از تو هم باج نمی دهم

شاه حسینی خطاب به عزیزمحمدی:به بزرگ تر از تو هم باج نمی دهم

بحث درباره منشور اخلاقی در برنامه نود در نهایت به مجادله کلامی و خط و نشان میان مهمانان برنامه انجامید تا مشخص شود تکلیف این کلاف سردرگم با جلسات و میزگرد های چند ساعته روشن نمی شود.

سايت گل- عبدالرحمان شاه حسینی و امیر حاج رضایی به عنوان منتقد رودرروی عزیزمحمدی نشستند و تلاش کردند مسیر بحث را در جاده احترام متقابل و در عین حال انتقاد صریح پیش ببرند اما در نهایت کار به درگیری کلامی میان شاه حسینی و عزیزمحمدی کشید حاج رضایی که بسین این دو نفر نشسته بود از آنها خواست به احترام موی سفیدش از بی احترامی به یکدیگر در برنامه زنده تلویزیونی پرهیز کنند.

وقتی در دقایق پایانی برنامه عزیزمحمدی خطاب به شاه حسینی گفت:«ما چندین بار از شما خواستیم نظرات کارشناسی تان را درباره منشور به فدراسیون بفرستید اما توجه نکردید و ترجیح دادید در برنامه های زنده تلویزیونی حاشیه سازی کنید»رییس سابق کمیته انضباطی از کوره در رفت و گفت:«احترام خودتان را نگه دارید.من به بزرگتر از شما هم باج نمی دهم.»در این لحظات حاج رضایی با چهره ای نگران دست های دو طرف را گرفته بود و به سبک میانجی های دعواهای خیابانی از آنها می خواست کوتاه بیایند.عادل فردوسی پور هم در سوی دیگر استودیو از تماشای این صحنه ریسه رفته بود و نمی توانست جلوی خنده اش را بگیرد.

پس از این اتفاق فردوسی پور ترجیح داد بلافاصله خداحافظی کند تا کار در استودیوی نود به درگیری فیزیکی نکشد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض توضیح برهانی نژاد درباره گافی که در نود داد؛باید تکذیب می کردم

توضیح برهانی نژاد درباره گافی که در نود داد؛باید تکذیب می کردم

برهانی نژاد پس از حدود یک هفته سکوت ماجرای گافی که در برنامه نود را داد را توضیح می دهد.

سایت گل- عبدالرضا برهانی نژاد،مدیرعامل مس کرمان پس از گاف بزرگی که در برنامه نود داد تلفن همراهش را خاموش کرد و ترجیح داد با خبرنگاران صحبت نکند.او در گفت و گو با فردوسی پور مصاحبه اش با یکی از خبرگزاری ها را تکذیب کرد اما آن خبرگزاری فایل صوتی مصاحبه را روی خروجی خود قرار داد و ....
برهانی نزاد پس از حدود یک هفته سکوت ماجرا را این طور توضیح می دهد:«من واقعا براي اتفاق رخ داده متاسفم... مسلما اشكال از من بوده است كه گمان مي كنم تمام افرادي كه با من تماس مي گيرند محرمند و من مي توانم براي آنها صحبت كنم. در صحبت من هم مشخص است كه من اصلا دوست نداشتم اسم كسي برده شود اما آن خبرنگار خودش اصرار داشت كه اسامي را عنوان كند. فايل صوتي هم اين مسئله را تاييد مي كرد. من اصلا انتظار نداشتم كه او اسامي كه خودش به زبان آورده در خبر درج كند. من حق داشتم آن مصاحبه را تكذيب كنم چراكه آن اسامي را من عنوان نكردم و خود خبرنگار بر اساس حدسياتش عنوان كرد. به هر حال ما بايد از بازيكناني كه از آنها اسم برده شد دفاع مي كرديم چراكه آنها هنوز بازيكنان باشگاه ما هستند و تكذيب من هم در همان راستا بود.»

برهانی نژاد در پاسخ به این سئوال که "آیا هنوز احتمال اخراج برخی از بازیکنان مس وجود دارد یا نه "می گوید:«ما با پرويز مظلومي هماهنگ كرده ايم و او تاييد كرده است اگر ثابت شود بازيكني كم كاري كرده است حتي اگر ستاره تيم باشد بايد كنار گذاشته شود. ما نبايد اجازه دهيم اتفاقي كه در بازي برابر استيل آذين براي ما رخ داد مجددا تكرار شود.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض آلمان با پیراهن "انکه" روی نیمکت به مصاف ساحل عاج می رود

تیم ملی فوتبال آلمان روز چهارشنبه با یاد و خاطره "روبرت انکه" دروازه بان فقید خود در دیداری دوستانه به مصاف ساحل عاج می رود.
تیم ملی فوتبال آلمان فردا در حالی به مصاف ساحل عاج می رود که یواخیم لو، سرمربی ژرمن‌ها عنوان کرده است پیراهن روبرت انکه در این دیدار بر روی نیمکت حضور خواهد داشت تا یاد او گرامی داشته شود.
آلمانی‌ها دیدار دوستانه روز شنبه خود مقابل شیلی را به دلیل مرگ انکه لغو کرده بودند. دروازه بان ملی پوش هانوفر هفته گذشته اقدام به خودکشی کرد و جامعه فوتبال آلمان را در شوکی عظیم فرو برد.
آلمانی ها در دیدار با ساحل عاج، میروسلاو کلوزه و میشاییل بالاک را به دلیل مصدومیت به خدمت نخواهند داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض باشگاه سپاهان جواب آذری را به قلم یک هوادار! داد

باشگاه سپاهان جواب آذری را به قلم یک هوادار! داد
در جوابيه سپاهان موفقيت ذوب آهن در جام حذفي به حضور طرفداران سپاهان در فينال جام حذفي نسبت داده شده است

سایت گل- مصاحبه اخیر سعید آذری باعث شد تا باشگاه سپاهان درصدد پاسخگویی به مدیرعامل سابق سبزپوشان بر آید. این باشگاه لحظاتی پیش یادداشتی را روی سایت خود گذاشت که ظاهراً به قلم یکی از هواداران سپاهان نوشته شده است:
مدیر عامل سابق باشگاه ذوب آهن در گفتگوی خود در بخشی از اظهارات خود مدعی شده سپاهانی ها با 5 گل ذوب آهن در فینال جام حذفی که منجر به راه یابی تیم چهارم لیگ برتر به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شد شعار مدیریت می دهند. در پاسخ به اظهارات سعید آذری ذکر چند نکته را ضروری می دانیم:
قطعا نمی توان سیستم مدیریت و ارزیابی از این سیستم را با چند گل قیاس نمود که اینگونه سعید آذری با افتخار همه سوابق و موفقیت های مدیریتی در فولاد مبارکه سپاهان را مربوط به 5 گل تیم سابقش به راه آهن دانسته است.
سابقه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با 6 سال حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، برگزیده شدن باشگاه به عنوان باشگاه برتر کشور توسط کارشناسان در همایش برترین های صدا وسیما و انتخاب مدیر عامل این باشگاه به عنوان مدیر عامل برتر سال ایران ، حضور در جام باشگاه های جهان به عنوان تنها نماینده ایرانی حاضر در این مسابقات تا بدین جای تاریخ فوتبال کشور ، نائب قهرمانی آسیا، چهار قهرمانی ایران در لیگ برتر و جام حذفی کسب ده ها مقام قهرمانی ایران در سایر رشته های ورزشی، کسب عنوان باشگاه نمونه اخلاق و... همه از موفقیت هایی است که شاید ارتباطی به 5 گل ذوب آهن به راه آهن که چند ماه پیش در فینال جام حذفی به ثمر رسید نداشته باشد!!!!! ، آن هم در دیداری که هوادران سپاهان ورزشگاه را مملو از حضورخود نمودند و با این حضور فولادشهر برای رقیب ذوب آهن بسان یک جهنم فراموش نشدنی شده بود.
فراموش نکنیم سپاهانی که در آن فصل به عقیده کارشناسان روز های خوبی را پشت سر نگذاشت باز هم توانست با حفظ شخصیت مدعی بودن خود و با احراز مکان چهارم جدول شانس حضور آسیایی خود را افزایش دهد. به هر تقدیر ایشان واقف باشد که همان گونه از صحنه ورزش به صورت موقت کنار رفته قطعا بار دیگر به این عرصه باز خواهد گشت ، پس بهتر است که همچون قبل با اخلاق منش یک افتخار آفرین ورزشی سخن بگوید و اجازه ندهد که موفقیت های که در یک سال به دست آورده اینگونه بیش از حد و اندازه وی را در مصاحبه ها و صحبت هایش راجع به سایر باشگاه ها تحت تاثیر قرار دهد و بعضا منقلب نماید.
ضمن اینکه فراموش نمی کنیم سعید آذری بارها از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان الگوی خود در کسب افتخار و موفقیت نام برده و از بسیاری از سیتم های مدیریتی این باشگاه در ذوب آهن الگو گرفته بود که نمونه های آن واضح و مشخص است و حال همه چیز را به سادگی از خاطر برده است. داشتن ظرفیت لازم و هضم یک یا چند موفقیت مسئله ای است که ایشان نباید از آن به راحتی عبور کنندو این چنین بدون شناخت موقعیت خود شتاب زده راجع به افتخارات چندین ساله یک باشگاه دیگر و مدیریت آن اینگونه سخن برانند.
قلم هوادار سپاهان خیلی به قلم سایر اخبار باشگاه سپاهان شبیه است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض نخستین تمرین تیم ملی فوتبال آلمان پس از مرگ اِنکه

ورزش > فوتبال خارجی - نخستین تمرین تیم ملی فوتبال آلمان پس از مرگ دروازه‌بان این تیم برگزار شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی دویچه وله، نخستین تمرین تیم ملی فوتبال آلمان پس از مرگ رابرت اِنکه دروازه بان این تیم به منظور آمادگی برای دیدار دوستانه در برابر تیم ملی فوتبال ساحل عاج برگزار شد .

دراین جلسه تمرینی باریکنان تیم ملی فوتبال آلمان به یاد رابرت آنکه دروازه بان این تیم با پیراهن های ورزشی مشکی به تمرین پرداختند.

هنوز دروازه بان تیم ملی فوتبال آلمان برای دیدار روز چهارشنبه در برابر تیم فوتبال ساحل عاج معین نشده و سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از بین مانوئل نوئر از تیم شالکه و تیم ویزه دروازه بان تیم فوتبال وردر برمن یکی را به عنوان دروازه بان این تیم در بازی روز چهارشنبه تعیین خواهد کرد.

از سوی دیگر میشائیل بالاک کاپیتان تیم ملی فوتبال آلمان به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه زانو در بازی روز چهارشنبه در ترکیب این تیم حاضر نخواهد بود .
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض تلاش اروگوئه و کاستاریکا براي کسب آخرين بليت جام‌جهاني

تلاش اروگوئه و کاستاریکا براي کسب آخرين بليت جام‌جهاني
رنه سيموئز، مربي برزيلي کاستاريکا هنوز به صعود تيمش به تورنمنت آفريقاي‌جنوبي اميدوار است

سایت گل - راه طولاني و نفسگير رقابت‌هاي مقدماتي جام‌جهاني 2010 چهارشنبه شب سرانجام با بازي اروگوئه و کاستاريکا که براي دريافت سي‌ودومين بليت مسابقات آفريقاي جنوبي به مصاف هم خواهند رفت به پايان خواهد رسيد.
اروگوئه تيم پنجم منطقه آفريقاي‌جنوبي شنبه‌شب موفق شد با نتيجه يک بر صفر مقابل کاستاريکا که در منطقه کونکاکاف چهارم شده بود به پيروزي برسد. اروگوئه به حضور در بازي‌هاي پلي‌آف عادت دارد. آنها در جام‌هاي جهاني 2002 و 2006 هم در بازي‌هاي پلي‌آف حضور داشتند. آنها در هر دو بازي پلي‌آف خود به مصاف استراليا رفته بودند که در سال 2002 با شکست آنها توانستند به جام‌جهاني برسند اما چهار سال پيش با شکست مقابل تيم گاس هيدينک از رسيدن به اين رقابت‌ها باز مانند اما امسال با توجه به نتيجه بازي رفت قهرمان دو دوره جام‌جهاني کار راحتي در خانه خود در پيش رو خواهد داشت.
اسکار تابارز، مربي اروگوئه در آستانه اين ديدار حساس گفت: ما نتيجه خوبي در بازي شنبه گرفتيم اما بازي چهارشنبه برايمان اهميت فراواني دارد ما سه سال و نيم منتظر چنين لحظه‌اي بوده‌ايم و اميدواريم اين بار بتوانيم نام‌مان را در ميان تيم‌هاي پاياني جام‌جهاني ثبت کنيم.
اروگوئه که براي اولين بار در سال 1930 در استاديوم سنتاريو موفق شد به اولين عنوان قهرماني‌اش دست يابد اين بار هم اميدوار است از مزيت ميزباني خود حداکثر استفاده ممکن را ببرد. در آن سو رنه سيموئز، مربي برزيلي کاستاريکا هنوز به صعود تيمش به تورنمنت آفريقاي‌جنوبي اميدوار است.
او مي‌گويد: ما در نيمه دوم ديدار رفت مقابل اروگوئه خيلي خوب بازي کرديم اگر در بازي برگشت هم همين‌گونه بازي کنيم مطمئنا مي‌توانيم به حضور در جام‌جهاني اميدوار باشيم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض نبرد قرن در خارطوم ؛مصر-الجزایر ،بکش تا صعودکنی!

نبرد قرن در خارطوم ؛مصر-الجزایر ،بکش تا صعودکنی!

در اين شرايط پليس سودان براي برقراري امنيت در آستانه اين ديدار حساس تدابير لازم را اتخاذ كرده است. به گفته فرماندار خارطوم، براي اين بازي 15 هزار نيروي پليس در خيابان‌ها براي برقراري امنيت حاضر خواهند بود.

سایت گل - سرنوشت ششمين و آخرين نماينده آفريقا در رقابت‌هاي جام جهاني 2010 امروز در خارطوم پايتخت سودان مشخص خواهد شد.
پس از پيروزي 2 بر صفر مصر مقابل الجزاير در قاهره اين دو تيم از هرلحاظ با هم مساوي شدند تا سرنوشت آنها براي حضور در جام جهاني آينده در بازي پلي‌آف در يك زمين بي‌طرف تعيين شود. بازي‌هاي مصر و الجزاير در سال‌هاي اخير همواره با آشوب، اتفاقات سياسي و درگيري‌هاي فيزيكي همراه بوده است و اكنون بازي چهارشنبه اين دو تيم در سودان بيش از پيش اهميت دارد چرا كه تيم برنده راهي جام جهاني 2010 خواهد شد.
قبل از بازي اين دو تيم در قاهره، با حمله طرفداران مصري با سنگ به اتوبوس حامل بازيكنان الجزاير، سه نفر از بازيكنان اين تيم مصدوم شدند. پس از بازي هم حدود 20 طرفدار الجزاير در درگيري‌هايي كه در قاهره ايجاد شده بود، آسيب ديدند. اين در حالي است كه الجزايري‌ها هم در تلافي به دفتر يك شركت موبايل مصري و Egypt Air حمله كردند و ضررهاي مالي هنگفتي به آنها وارد كردند.
در اين شرايط پليس سودان براي برقراري امنيت در آستانه اين ديدار حساس تدابير لازم را اتخاذ كرده است. به گفته فرماندار خارطوم، براي اين بازي 15 هزار نيروي پليس در خيابان‌ها براي برقراري امنيت حاضر خواهند بود.
48 هواپيما هواداران الجزايري را به سودان رسانده‌اند و 18 هواپيما هم مصري‌ها را به خارطوم منتقل كرده‌اند و دو هزار مصري هم با اتوبوس براي ديدن بازي تيم‌شان به اين كشور وارد شده‌اند.
براي طرفداران مصر و الجزاير جهت اين ديدار 9 هزار بليت در نظر گرفته شده و 17 هزار بليت هم براي سوداني‌ها در نظر گرفته شده است. اين در حالي است كه الجزاير در بين سوداني‌ها بسيار محبوب است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)