بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض پیروزی شاهین بوشهر برابر شهرداری تبریز در نیمه اول

هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال
پیروزی شاهین بوشهر برابر شهرداری تبریز در نیمه اول
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال شاهین بوشهر در نیمه اول برابر شهرداری تبریز به برتری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم شاهین بوشهر و شهرداری تبریز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر و در حضور حدود ۲ هزار تماشاگر آغاز شد. شاهین بوشهر ۲ بر یک در نیمه اول به برتری رسید.
سجاد بیرانوند در دقیقه ۲۰ برای شهرداری گل زد و بابک لطیفی دقیقه ۳۶ و لک چیرا در دقیقه ۴۵+۱ گل‌های شاهین بوشهر را به ثمر رساندند.
محمد رضا اکبریان داور مسابقه است.
هر دو تیم ۲۵ امتیازی هستند که شهرداری تبریز با تفاضل گل بهتر در رده شانزدهم قرار دارد و شاهین بوشهر هفدهم است.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض آلن‌گو:‌ علی دایی مرا برای راه‌آهن می‌خواهد

پیشنهاد تیم ایرانی به بازیکن اسبق گلاسکورنجرز
آلن‌گو:‌ علی دایی مرا برای راه‌آهن می‌خواهد
خبرگزاری فارس: هافبک اسبق تیم فالکریک و گلاسکورنجرز اسکاتلند مدعی شد با پیشنهاد بازی در راه‌آهن مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سان، آلن گو تمایل خود را برای سفر به تهران و همکاری احتمالی پس از سفری دو روزه اعلام کرد.
این بازیکن ۲۹ ساله که ماه گذشته بازی برای تیم بنگال شرقی هند را به اتمام رساند، گفت: از راه آهن پیشنهاد دارم و در صورت امضای قرارداد خوشحال خواهم شد. وقتی خواستم این سفر را انجام دهم، مقامات مرا از انجام این سفر برحذر کردند اما در ایران چیزی خاص ندیدم. کسی در آنجا با من مشکلی نداشت.
آلن گو افزود: راه‌‌آهن توسط علی دایی هدایت می شود کسی که در تاریخ فوتبال ایران معروف‌ترین چهره است. او در کارنامه ملی‌اش ۱۴۹ بازی دارد و برای بایرن‌مونیخ آلمان بازی کرده است. دایی برای امضا قرارداد با من علاقمندی نشان داد.
این بازیکن تاکید کرد: راه‌‌آهن یکی از سه تیم بزرگ شهر تهران است. از این رو مشتاقم خبری مبنی بر اعلام رضایت آنها جهت سفر به ایران و شروع همکاری دریافت کنم. امیدوارم در روزهای آینده با پاسخی از جانب آنها مواجه شوم.
آلن گو به خاطر مصدومیت تیم بنگال شرقی را ترک کرد اما خودش می گوید می‌توانست در هندوستان بماند.
وی همچنین اعلام کرد که با پیشنهاد‌ تیم‌های آیردری و سنت‌میرن کشورش مواجه شده است. حتی مقامات تیم دونکاستر انگلیس با وی تماس گرفته اند.
این بازگن گفت: ترجیح می دهم در بریتانیا بمانم اما فوتبال اسکاتلند دارای مشکلاتی است که ما را با پیشنهاد‌های از خارج مواجه می کند.

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض محمدی: مظلومی گفت برنامه شما بهترین است

بازیکنان اروپایی 3 روز یک بار بازی می‌کنند، 14 کیلومتر هم می‌دوند
محمدی: مظلومی گفت برنامه شما بهترین است/ تا وقتی نمی‌باختند انتقاد نمی‌کردند
خبرگزاری فارس: رئیس سازمان لیگ برتر گفت: برنامه مسابقات را مقابل مظلومی گذاشتم و گفتم اگر پیشنهاد بهتری دارد بدهد که او گفت نمی‌توانیم بهتر از این، برنامه‌ریزی کنیم.

عزیز محمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص فشردگی مسابقات و همچنین انتقاد به ساعت برگزاری دیدارهای لیگ صحبت‌های زیر را انجام داد.
فارس: حتما صحبت‌های مهدی رحمتی را شنیده‌اید که از برگزاری فشرده لیگ گلایه داشت؟
اصلا فکر ‌کنید عزیز محمدی همه زمان بندی‌اش اشتباه است و خودتان به فکر برنامه ریزی باشید. من یک سؤالی دارم اگر دیروز بازی سایپا و استقلال برگزار نمی‌شد پس چه زمانی باید آن را برگزار می‌کردیم؟ من نمی‌توانم تاریخ لیگ قهرمانان آسیا را تغییر دهم. دیروز فقط به استقلال ظلم نشد ذوب آهن هم با مس سرچشمه بازی داشت، این تیم باید به اصفهان بازگردد و دوباره به تهران بیاید اما استقلال در تهران بازی داشت و باید در تهران با ذوب آهن بازی کند.

خودتان را جای من بگذارید. هفته بعد هم اگر هر کدام از این دو تیم به مرحله بعد صعود کند بازی هفته بیست و ششم را باید برای آنها لغو کنم. مگر در تعطیلات عید چند بازی می‌توانم برگزار کنم. از سوی دیگر هفته آخر لیگ هم باید همزمان برگزار شود.
فارس: صحبت رحمتی این بود که به خاطر جام حذفی برنامه مسابقات را فشرده کرده‌اید؟
من نمی‌خواهم جواب رحمتی را بدهم ولی می‌خواهم به همه آنهایی که انتقاد دارند بگویم قرار بود از ابتدا فینال جام حذفی 9 اسفند برگزار شود اما همین رسانه‌ها و باشگاه پرسپولیس انتقاد کردند که چرا باید قبل از دربی استقلال در جام حذفی بازی کند ولی پرسپولیس مسابقه هفته قبل خودش را انجام دهد. ما هم با توجه به اینکه باید برای برگزاری دربی شرایط دو تیم را یکسان برنامه ریزی کنیم این انتقاد را منطقی دیدیم و پس از بررسی شرایط تصمیم گرفتیم به جای برگزاری فینال در 9 اسفند این مسابقه 25 اسفند برگزار شود.
فارس: اما گفته می‌شود دلیل تغییر فینال جام حذفی شرایط نامساعد زمین حافظیه است؟
اصلا به این موضوع ربطی ندارد. باشگاه پرسپولیس خواسته بود استقلال قبل از بازی با این تیم در لیگ برتر بازی کند که این حق باشگاه پرسپولیس بود. یکی به من بگوید من چه کنم؟ همه فقط انتقاد می‌کنند ولی زمانی که از آنها می‌خواهم نظرات و پیشنهاداتشان را مطرح کنند کسی صحبت نمی‌کند. همه فقط زورشان به عزیز محمدی می‌رسد.
فارس: بدنساز استقلال معتقد است 90 درصد آسیب دیدگی بازیکنان این تیم به دلیل فشردگی مسابقات است. همچنین این انتقاد مطرح شده که زمین‌های نامناسب این آسیب‌ دیدگی‌ها را بیشتر کرده است...
آندو تیموریان در کدام زمین مصدوم شد؟ آیا من مقصر هستم که بازیکن دیگری به انگشت پای تیموریان ضربه زده است؟ جباری در تبریز مصدوم شد و خسرو حیدری در آزادی. این فشردگی مسابقات برای همه تیم‌ها است و شرایط این تیم با ذوب آهن یکسان برنامه ریزی شده است. اگر این تیم خوب بدنسازی و خوب استراحت نکرده ربطی به من ندارد. برگزاری مسابقات ربطی به من ندارد. برگزاری مسابقات هر 4 روز یکبار کاملا طبیعی است. تیم‌ها در اروپا هم هر 3،4 روز یکبار مقابل هم قرار می‌گیرند. بازیکنان تیم های اروپایی هر بازی 13 و 14 کیلومتر می‌دویدند اما بازیکنان ایرانی به زحمت 5 کیلومتر می‌دونند
فارس: اما امکاناتی که باشگاه‌های اروپایی دارند باشگاه‌های ایرانی ندارند؟
حرفه‌ای بودن یعنی فقط به بازیکنان پول خوب بدهند؟ اینکه باشگاه‌های ما امکانات حرفه‌ای ندارند و زمین خوب ندارند تقصیر ما است؟ باید 22 اردیبهشت به خاطر لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌های تیم ملی در مرحله دوم مقدماتی لیگ برتر را تمام کنیم. اصلا عزیز محمدی عقلش نرسیده و بازی‌ها را فشرده برگزار می‌کند، آسیا و فیفا هم عقل‌ نرسیده که بازی‌های تیم ملی را پشت سر هم و بدون در نظر گرفتن جغرافیای آسیا در نظر گرفته است؟ چطور است به AFC و فیفا بگوییم چون زمین‌‌هایمان خراب است و استادیوم‌های خوبی نداریم برنامه مسابقات‌شان را عقب تر بیندازند. من در سازمان لیگ برنامه مسابقات را مقابل مظلومی گذاشتم و گفتم اگر پیشنهاد بهتری دارد به من بدهد و او هم گفت نمی‌توانیم بهتر از این برنامه ای که شما نوشته‌ایم برنامه ریزی کنیم.
فارس: اگر سرمربی استقلال متوجه این شرایط شده پس هم خودش و هم عوامل این تیم از فشردگی مسابقات گلایه دارند؟
تا دیروز که نمی‌باختند این صحبت‌ها را نمی‌کردند اما حالا به فکر انتقاد افتادند.
فارس: چرا جام حذفی را به صورت فشرده برگزار کردید. در این شرایط برخی تیم‌ها مثل مس، استقلال و شاهین در نیم فصل استراحت نداشتند؟
در همه جای دنیا وقتی مسابقات جام حذفی برگزار می‌شود بازی‌های لیگ تعطیل است و مسلم است آنهایی که به مراحل بالاتر رفته‌اند باید به میدان بروند و سایر تیم‌ها استراحت ‌کنند. نمی‌شود با یک دست دو تا هندوانه برداشت. تیمی که به مرحله بالاتر جام حذفی می‌رود مسلما برنامه‌های بازی بیشتری دارد. هر که بامش بیش، برفش بیشتر.
فارس: قبل از شروع لیگ برنامه جام حذفی را به باشگاه‌ها داده بودید؟
ما از همان اول برنامه مسابقات را اعلام کردیم حتی بار دیگر از باشگاه‌ها خواستیم اگر نظری در خصوص برنامه ریزی دارند بدهند اما هیچ کس نظری نداشت.
فارس: انتقاد دیگری که به سازمان لیگ وارد شده در خصوص ساعت برگزاری مسابقات است. فکر نمی‌کنید برگزاری بازی‌ها در ساعت 18 یا 17 در این هوای سرد کاهش تماشاگران را به دنبال داشته باشد؟
برای برنامه ریزی مسابقات فقط نباید به آن دسته از تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند توجه کرد. خیلی از علاقمندان به فوتبال هستند که می‌خواهند از منزل و تلویزیون در یک ساعت مناسب مسابقات را ببینند. باید طوری برنامه ریزی کنیم که همه هواداران بتوانند از فوتبال استفاده کنند. ساعت 14 هم برنامه ریزی داشته‌ایم اما رسانه‌ها انتقاد کردند که چرا بلافاصله بعد از ناهار مسابقه برگزار می‌شود و حالا که بازی ها ساعت 17 برگزار می‌شود می‌گویند هوا سرد است. در اروپا هم بازی‌ها ساعت 8 شب برگزار می‌شود. هوای اروپا سردتر از اینجا است. آنها با ما چه فرقی دارند. ما برای مردم کار می‌کنیم و باید در خدمت مردم باشیم.
فارس: پرونده خشایار محسنی به کجا رسید؟
من در این مورد اطلاعی ندارم. یک جلسه ای برگزار شد و علیپور به زودی حکم آن را اعلام می کند.

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض کی‌روش: کفاشیان بفهمد، می‌گوید برای تفریح آمده‌ای یا کار با تیم ملی؟!

سرمربی تیم ملی فوتبال این بار سوارکار شد
کی‌روش: کفاشیان بفهمد، می‌گوید برای تفریح آمده‌ای یا کار با تیم ملی؟!
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با حضور در مجموعه آزادی به سوارکاری و تفریح پرداخت.

به گزارش خبرگزاری فارس کارلوس‌کی‌روش که چندی پیش برای تفریح به سالن تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی رفته بود امروز به همراه همسرش به پیست سوارکاری این مجموعه رفت و ساعاتی را در آنجا پشت سر گذاشت.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در این خصوص گفت: به اینجا می‌آیم تا آرامش پیدا کنم ولی تیم را اصلاً به این مکان نمی‌آورم چون خطرناک است! هرچند این رشته ورزش خوبی است اما امروز از مسئولان خواستم اسبی آرام را در اختیارم قرار دهند که مشکلی به وجود نیاید.
کی‌روش که به همراه درویشی رئیس مجموعه آزادی در پیست سوارکاری حضور پیدا کرده بود از اطرافیانش تاریخ دقیق پایان لیگ را پرسید و گفت:‌ می‌خواهم بعد از پایان لیگ 15 روز به بازیکنان کاری نداشته باشم تا آنها استراحت کنند و فقط یک جلسه تمرین در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار می‌کنم. از مسئولان این ورزشگاه می‌خواهم زمین را در اختیار هیچ تیمی قرار ندهند تا به آن آسیب نرسد.
این مربی پرتغالی که از حضور در پیست اسب‌سواری ابراز رضایت می‌کرد با خنده گفت: اگر کفاشیان ببیند که من اینجا آمده‌ام و اسب‌سواری می‌کنم حتماً می‌پرسد که آمده‌ام با تیم ملی کار کنم یا به تفریح بپردازم!
کی‌روش در پایان از رئیس مجموعه آزادی تشکر کرد و گفت: از درویشی ممنون هستم که برایم برنامه تفریحی در نظر گرفته چون من فرصتی برای گشت‌وگذار ندارم.
در پایان تندیسی از طرف فدراسیون سوارکاری به کارلوس کی‌روش اهدا شد.

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض پیراهن و کفش‌های زاید در دربی به حراج گذاشته می‌شود

از سوی باشگاه پرسپولیس
پیراهن و کفش‌های زاید در دربی به حراج گذاشته می‌شود
خبرگزاری فارس: پیراهن و کفش‌های مهاجم تیم فوتبال در دربی با امضای او به فروش می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به درخواست های متعددی که طی روزهای گذشته از سوی هواداران مطرح شده است، باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت پیراهن و کفش های ایمون زاید را که با دومین هت تریک تاریخ بازی های دربی، شکست استقلال را رقم زد، در فروشگاه مجازی پایگاه اینترنتی باشگاه پرسپولیس عرضه کند.
این حراج از تاریخ 20 تا 25 بهمن برگزار خواهد شد و پیراهن و کفش های ایمون زاید به صورت جداگانه به بالاترین پیشنهادهایی که ارائه خواهد شد، واگذار می شود.

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض انصاری‌فرد: در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نمی‌کنم

نبابد کارهای خوب کفاشیان و مجموعه‌اش را نادیده گرفت
انصاری‌فرد: در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نمی‌کنم/امیدوارم تصمیمات فوتبالی باشد
خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه راه‌آهن تاکید کرد که در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نخواهد کرد.

محمد حسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره انتخابات فدراسیون فوتبال عنوان کرد: به نظر می‌رسد تنور انتخابات فدراسیون داغ شده و این روزها اخبار زیادی در این باره در محافل فوتبالی به گوش می‌رسد و برخی از این اخبار را هم رسانه‌ها منتشر می‌کنند. امیدوارم در نهایت تمام این اخبار و این جریان‌ها به گونه‌ای پیش رود که شاهد رقابت سالم و عادلانه در محیطی کاملا فوتبالی باشیم.
مدیرعامل باشگاه راه‌آهن تصریح کرد: درست است که تاکنون کسی برای ثبت‌نام اقدامی نکرده اما باید در روزهای آینده منتظر باشیم تا ببینیم چه کسانی برای ثبت‌نام اقدام می‌کنند. مهم این است که همه چیز در یک فضای خوب صورت گیرد و شاهد رقابت نابرابر نباشیم.
انصاری‌فرد با اشاره به اینکه همه چیز باید در راستای فوتبال باشد گفت: مهم این است که تصمیمات فوتبالی باشد. مهم نیست چه کسی می‌آید، آنچه که اهمیت دارد این است که انتظار جامعه فوتبال و مردمی که دلشان به فوتبال خوش است برآورده شود چرا که فوتبال باعث شور و نشاط در جامعه می‌شود.
وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقش مهم و تأثیرگذاری در انتخابات فدراسیون فوتبال خواهند داشت به فارس گفت: با توجه به گستردگی و حرفه‌ای شدن رسانه‌ها معتقدم آنها در این انتخابات مو را از ماست بیرون می‌کشند و چیزی از نگاه آنها پنهان نمی‌ماند و اگر اتفاقی رخ دهد آگاه می‌شوند و قضاوت می‌کنند.
انصاری‌فرد در پاسخ به این سؤال که نظرش در مورد فدراسیون فعلی چیست اظهار داشت: یکی از انتقادهایی که به فدراسیون کنونی می‌شود بابت نتیجه‌ گرفتن تیم‌های ملی است ولی ما نباید نیمه خالی لیوان را ببینیم و باید انصاف داشته باشیم. کفاشیان و مجموعه او کارهای خوب زیادی انجام داده‌اند که نباید آنها را نادیده گرفت.
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: خوشبختانه تیم ملی و تیم‌های پایه به سمتی می‌روند که می‌توان آینده خوبی برای آنها متصور شد. کفاشیان چه بماند چه نماند کی‌روش خواهد بود. ایشان مربی بزرگی است که به فوتبال ما آمده و خوشبختانه با کمک رسانه‌ها و مسئولان و استقبال مردم و پیشکسوتان فضای خوبی فراهم شده تا امیدها برای حضور در جام جهانی چندین برابر شود. کی‌روش کارش را بلد است و برنامه‌ریزی‌های خوبی برای تیم‌های پایه داده و تشکیل تیم زیر 23 سال کار خوبی است که تأثیر زیادی در آینده فوتبال ایران دارد.
انصاری‌فرد گفت: کی‌روش به طور دقیق کار می‌کند و خیلی‌ها می‌‌توانند از برنامه‌ریزی این مربی درس بگیرند. او تاکنون حاشیه ایجاد نکرده و نشان داده دنبال کارش است و خوشحال هستیم که او و همکارانش اخیرا بازی‌های لیگ را بیشتر پیگیری می‌کنند. مسئولان فدراسیون هم باید طوری برنامه‌ریزی کنند تا از توان کی‌روش استفاده بیشتری ببریم.
انصاری‌فرد در خصوص اینکه گفته می‌شود می‌خواهد برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کند، به فارس گفت: چنین قصدی ندارم. برای عدم حضورم در انتخابات دلایل خاص خودم را دارم و امیدوارم هر کسی که رئیس می‌شود در رقابتی سالم و برابر به این سمت برسد.

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض نوه سبزی پا جای پای پدربزرگ گذاشت

در بازی یادبود پرسپولیس و هنرمندان
نوه سبزی پا جای پای پدربزرگ گذاشت
خبرگزاری فارس: یاد و خاطره مرحوم مجید سبزی در دیدار دوستانه تیم فوتسال پرسپولیس با هنرمندان گرامی داشته شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم های فوتسال پرسپولیس و هنرمندان دوشنبه شب به یاد مجید سبزی در سالن الغدیر به میدان رفتند.
این بازی با اتفاقات جالب توجهی همراه بود. باشگاه هنرمندان قصد دارد روز 18 بهمن ماه که سالروز درگذشت مجیدی سبزی است را به دلیل نجابت مثال زدنی او که در میان اهالی فوتبال شهره بود به عنوان روز "نجابت در فوتبال" مطرح کند. بازی دوشنبه شب هم به مناسبت سابقه حضور زنده یاد سبزی در پرسپولیس و باشگاه هنرمندان انجام شد. در این بازی که از محمدرضا حیدریان هم تقدیر به عمل آمد، همسر، شهرام تنها فرزند و نوه زنده یاد مجید سبزی هم حضور داشتند.
شهرام سبزی در این بازی در ترکیب تیم هنرمندان به میدان رفت و آغازگر بازی، پسر شهرام تنها نوه مجید سبزی بود که با یازده ماه و شش روز در حالی که دست هایش را گرفته بودند به توپ ضربه زد تا پا جای پای پدر بزرگش بگذارد. قبل از شروع بازی هم از نمایشگر سالن فیملی از بازی های سبزی، تصاویر او و همچنین دیدارهایی که با بیماران و ایتام داشت، پخش شد که احساسات عمیقی را در سالن بوجود آورد. نکته قابل تامل در این بازی، غیبت بسیاری از دوستان و همبازیان سابقش و همچنین شاگردانی بود که او در تیم های پایه کشف کرده و در محیطی سالم پرورش داد. بازی دوشنبه شب در نهایت با پیروزی 8 بر 2 تیم فوتسال پرسپولیس به پایان رسید.
سرخپوشان جمعه این هفته در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتسال از ساعت 16 در خانه تیم راه ساری به میدان خواهند رفت.

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض زندی استقلال را نجات داد؛ ذوب‌آهن باز هم مساوی کرد

گزارش ای‌اف‌سی از هفته بیست‌پنجم لیگ برتر
زندی استقلال را نجات داد؛ ذوب‌آهن باز هم مساوی کرد
خبرگزاری فارس: سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران نوشت: زندی استقلال را نجات داد، ذوب آهن باز هم مساوی کرد.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی از هفته بیست و پنجم لیگ برتر نوشت: فریدون زندی دو گل برای استقلال به ثمر رساند تا این تیم در هفته بیست‌و پنجم شکست 2 بر صفر مقابل سایپا را به تساوی 2 بر 2 تبدیل کند.
امین منوچهری در دقیقه 35 اولین گل سایپا را وارد دروازه آبی‌پوشان کرد و 10 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم، گل بعدی را نیز به نام خود ثبت کرد.
زندی 3 دقیقه بعد اختلاف را به یک گل رساند و سپس این بازیکن ایرانی متولد آلمان با به ثمر رساندن گل تساوی یک امتیاز برای نماینده ایران در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به دست آورد.
این تساوی استقلال را با 47 امتیاز و یک امتیاز بیشتر از سپاهان، دیگر نماینده ایران در لیگ قهرمانان در صدر جدول لیگ برتر ایران قرار داد. سپاهان در صورت پیروزی مقابل مس سرچشمه در این هفته از مسابقات صدرنشینی را پس خواهد گرفت.
آبی پوشان پایتخت 21 بهمن در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت. غول‌های پایتخت در دیدار رفت میزبان هستند. تیم پیروز برای قرار گرفتن در گروه A به مصاف الاتفاق عربستان می‌رود.
ذوب آهن دوازدهمین تساوی خود را در لیگ برتر فوتسال ایران روز دوشنبه مقابل مس سرچشمه رقم زد.
این تساوی باعث شد ذوب‌آهن با 33 امتیاز و هم امتیاز با پرسپولیس دیگر نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا و به دلیل تفاضل گل کمتر در مکان هشتم جدول قرار بگیرد.

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض 90 درصد مصدومیت‌ بازیکنان به خاطر برنامه لیگ است

انتقاد مربی بدنساز استقلال از سازمان لیگ و عزیز محمدی:
90 درصد مصدومیت‌ بازیکنان به خاطر برنامه لیگ است/ خودخواهانه رفتار می‌کنند
خبرگزاری فارس: مربی بدنساز تیم استقلال با انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ گفت: 90 درصد مصدومیت بازیکنان به خاطر فشردگی بازی‌ها است.

محمد مولایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اشاره مصدومیت‌های پی در پی بازیکنان استقلال اظهار داشت: با برنامه ریزی سازمان لیگ 3 تیم لیگ برتری نابود شدند. کجای دنیا تیم‌ها نمی‌توانند در بین 2 نیم فصل استراحت کنند؟
وی افزود: عزیز محمدی که زحمات زیادی هم کشیده مدام می‌گوید باید حرفه‌ای شویم و مثل اروپایی‌ها کار کنیم. حتی بارسلونا با آن همه فشردگی مسابقات و داشتن بازیکنان در تیم ملی در بین 2 نیم فصل تور آسیایی خود را برگزار کرد.
مربی استقلال خاطرنشان کرد: آقایان با آن همه سر و صدا دربی جام حذفی را برگزار کردند و گفتند می‌خواهیم پرونده این جام را هر چه سریع‌تر ببندیم اما فینال این مسابقات را به آخر سال موکول کرده‌اند. 3 تیم استقلال، مس کرمان و شاهین بدون هیچ استراحتی دور برگشت لیگ را آغاز کردند اما چه کسی جوابگوی نابودی این 3 تیم است؟
مولایی گفت: در روزهایی که می‌توانستیم برای بازیکنان ذخیره عضلانی بسازیم و یک موتور دوم برای آنها آماده کنیم در دربی جام حذفی به میدان رفتیم در حالی که اصلا قرار نبود این جام این قدر طولانی شود.
وی با اشاره به مصدومیت جباری گفت: این بازیکن 2 سال بود که به این فشردگی بازی نمی‌کرد و احتیاج به بازسازی بدنی در بین دو نیم فصل داشت اما تنها 3 روز استراحت کرد و حاصل آن هم مصدومیتش بود. 90 درصد مصدومیت بازیکنان به خاطر فشردگی بازی‌های لیگ است که صدای همه را درآورده است. برنامه استقلال تنها ریکاوری تمرین سبک و حضور در اردو است. نه می‌توان کار تاکتیکی انجام داد و نه فرصتی برای بازسازی بدنی وجود دارد.
مربی بدنساز استقلال با اشاره به صحبت‌های علی دایی و حسین کعبی در برنامه 90 گفت: چمن ورزشگاه حافظیه روز به روز بدتر می‌شود و 2 گل بازی راه آهن و فجر سپاسی روی خرابی زمین اتفاق افتاد اما آقایان پای‌شان را در یک کفش کردند که بازی فینال باید در این زمین برگزار شود. این تصمیمات نشان می‌دهد بعضی از کارها در سازمان لیگ و فدراسیون واقعا خود خواهانه است و هیچ تعاملی بین آنها و باشگاه‌ها وجود ندارد. آقای عزیز محمدی! شما که از ابتدای فصل به همه باشگاه‌ها اعلام کردید در تعطیلات نیم فصل 20 روز فرصت استراحت دارند چرا این تعطیلات را از آنها گرفتید و جام حذفی را در این تعطیلات برگزار کردید.
مولایی در پایان به گلایه‌های خبرنگاران اشاره کرد و گفت: برایم جای تعجب داشت که همیشه وقتی از رختکن بیرون می‌آمدم بیش از 50 خبرنگار و تصویربردار برای مصاحبه با بازیکنان را می‌دیدم اما شب گذشته تنها 4-5 خبرنگار منتظر بازیکنان استقلال و سایپا بودند. حتی خبرنگاران نیز از این وضعیت به ستوه آمده اند چون آنها مرتب در ورزشگاه هستند و فرصتی برای استراحت ندارند. حال شما تصور کنید بازیکنان چه می‌کشند. امیدوارم اگر حرف ما غلط است توجهی به آن نشود ولی اگر درست است به آن رسیدگی کنند. با این شرایط تنها تیشه به ریشه تیم‌ها می‌خورد و هیچ چیز درست نمی‌شود.

قدیمی 02-07-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض از درگذشت هوادار پرسپولیس خیلی ناراحت شدم

مهدوی‌کیا در گفت‌وگو با فارس:
از درگذشت هوادار پرسپولیس خیلی ناراحت شدم/تقدیم بردهای پرسپولیس به روح عبیات
خبرگزاری فارس: کاپیتان پرسپولیس با ابراز ناراحتی از درگذشت هوادار جوان این تیم گفت: امیدوارم فرصتی پیدا کنیم و حضوری به خانواده آن عزیز تسلیت بگوییم.

مهدی مهدوی کیا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ضمن ابراز ناراحتی از درگذشت قاسم عبیات هوادار پرسپولیس که بر اثر هیجان ناشی از برد این تیم در دربی درگذشت، اظهار داشت: امروز متوجه این قضیه شدم و خیلی ناراحت شدم. درست که برد شیرینی به دست آوردیم اما از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شدم و امیدوارم روح این جوان همیشه شاد باشد.

وی گفت: به نمایندگی از بازیکنان پرسپولیس به خانواده این جوان اهوازی تسلیت می گویم و امیدوارم با برتری در بازی های آینده بتوانیم بردهایمان را به آن روح عزیز این هوادار تقدیم کنیم.
کاپیتان پرسپولیس تاکید کرد: فوتبال هیجان زیادی دارد ولی امیدوارم دیگر این اتفاقات نیفتد. امیدوارم در اولین فرصت به صورت حضوری به منزل مرحوم عبیات برویم و به خانواده وی تسلیت بگوییم.

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)