بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

غلامرضا رضايي جايگزين خلعتبري خواهد شد!!

پس از عدم موافقت باشگاه ذوب آهن اصفهان با حضور محمد رضا خلعتبري در تيم اميد غلامرضا رضايي جايگزين اين بازيکن براي حضور در رقابت هاي گوانگجو خواهد شد.
اميرحسين پيرواني افزود: در جلسه امروز با کفاشيان قرار شد پس از تماس سرمربي تيم اميد با مسئولان ذوب آهن و قطعيت يافتن عدم حضور خلعتبري در خصوص جايگزين وي تصميم‌گيري کنيم.

وي ادامه داد: هنوز عدم حضور اين بازيکن در تيم اميد قطعي نشده است اما در صورتي که باشگاه ذوب آهن بر تصميم خود پافشاري کند با درخواست آنها موافقت خواهيم کرد.

مربي تيم فوتبال اميد ايران گفت: غلامرضا رضايي جدي‌ترين گزينه ما براي جانشيني خلعتبري به حساب مي‌آيد

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/2
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

حقيقي: هيچ ترسي از مهاجمان ذوب‌آهن ندارم

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به شناختي که از بازيکنان ذوب‌آهن دارم، از آنها ترسي ندارم.

عليرضا حقيقي اظهار داشت: پس از اتفاقاتي که در هفته‌هاي پيش افتاد، مصمم بوديم تا اين ماجراها را به هر شکلي که شده به پايان برسانيم. با 5 گلي که به تيم نه چندان پرآوازه نفت محمود آباد زديم، به شرايط ايده‌آلمان بازگشتيم.
وي افزود: بايد قبول کنيم در هر تيمي فراز و نشيب وجود دارد. با تمام تلاش خودمان بايد به بازي حساس مقابل ذوب آهن فکر کنيم چون به سه امتياز آن نياز داريم. با اين پيروزي، بهتر مي‌توانيم به بالاي جدول برسيم و ناکامي‌هاي چند هفته اخير را جبران کنيم.
دروازه‌بان پرسپوليس تصريح کرد: من هم با توجه به شناختي که از مهاجمان ذوب آهن دارم، از آنها ترسي ندارم. اگر با اعتماد دايي درون دروازه ايستادم، بهترين بازي خودم را به نمايش مي‌گذارم.

حقيقي درباره دلايل گل خوردن پرسپوليس در دقيقه‌هاي پاياني، گفت: هميشه براي پرسپوليس با تمام توانم انجام وظيفه کردم. بدشانسي عامل اصلي گل خوردن‌ ما است. يک مقدار در تيم موضوعي انعکاس پيدا کرده که در دقيقه 90 به بعد، بازي را در اختيار حريف مي‌گذاريم؛ اما اين موضوع صحت ندارد. اين نقص با صحبت‌هاي دايي، به زودي برطرف مي‌شود.
وي خاطر نشان ساخت: فوتبال هر دقيقه‌‌اش خطرناک است. اگر باهوش باشيم، قطعا ديگر 3 امتياز را در دقيقه 90 به حريف هديه نمي دهيم. با اين تيمي که داريم، قطعا بازي به بازي بهتر خواهيم شد. از همين بازي مقابل ذوب آهن که يکي از بهترين تيم‌هاي ايران و شايد آسيا است، سعي خواهيم کرد نقايص را برطرف کنيم.

89/8/2
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

آنجلوتي: از تمديد قرارداد روني با منچستر تعجب نكردم

به باور سرمربي تيم فوتبال چلسي، تمديد قرارداد مهاجم 24 منچستر يونايتد اتفاقي غيرعادي نبوده است.

کارلو آنجلوتي اظهار داشت: واقعا از تمديد قراردادم وين روني با منچستر شگفت‌زده نشدم. همه، از کارشناسان و هواداران، مي‌دانند از چه قابليت زيادي برخوردار است.
اين مربي ايتاليايي که در يک سال گذشته زمام امور استامفوردبريجي‌ها را برعهده داشته است، افزود: تمديد قرارداد او براي 5 سال ديگر جاي تعجب ندارد. از اين حرکت مي‌توان تعبيرهايي کرد. به عنوان مثال که از بودن در اولدترافورد و همراهي سرخ‌پوشان به واقع احساس خشنودي مي‌کند. منچستري‌ها هم خوشحالند بازيکن خارق‌العاده‌شان را حفظ کردند.
وي در مورد اينکه چرا مهاجم 24 ساله نظرش را براي ترک تيم ناگهان تغيير داد، عنوان کرد: اين سئوال را من نبايد جواب بدهم. من که نظرم را عوض نکردم. وين روني است که حرفش را تغيير داده است.
روني که از چند فصل است براي شياطين‌سرخ توپ مي‌زند، پس از يک هفته هياهو و اعلام مخالفت با ماندن، روز جمعه در اقدامي عجيب، قراردادش را که تا سال 2012 بود، تا سال 2015 تمديد کرد.
در يک هفته گذشته، آنجلوتي از جمله افرادي بود که براي جذب روني ابراز تمايل کرد.

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

برد رئال و بارسا، شكست والنسيا در مستايا

پيروزي هاي کهکشاني ها و آبي - اناري ها و گلزني هاي رونالدو و مسي در لاليگا همچنان ادامه دارد.
هفته هشتم رقابت هاي ليگا شنبه با انجام سه ديدار آغاز شد.
در نخستين بازي هفته بارسلونا،‌ قهرمان دو فصل اخير رقابت ها با گل هاي ليونل مسي (42 و 66) در خانه رئال ساراگوسا پيروز از زمين بيرون رفت و جمع امتيازهاي اين فصل خود را به عدد 19 رساند. بهترين بازيکن فوتبال جهان در اين بازي آمار گل هاي زده خود در فصل کنوني را به عدد 5 رساند. ميزبان در دقيقه هاي نخستين نيمه دوم با اخراج پونسيو 10 نفره بازي مي کرد.
ساعتي پس از اين بازي رئال مادريد در سانتياگو برنابئو همانند دو هفته گذشته جشنواره اي از گل را به راه انداخت و با چهار گل توانست راسينگ سانتاندر را 6 بر يک روانه کند. در کنار 4 گلي که کريستيانو رونالدو براي تيم آقاي خاص به ثمر رساند، گونسالو هيگوآين آرژانتيني و مسوت اوزيل آلماني نام خود را در فهرست گلزنان بازي جاي دادند. ديوپ نيز اين کار را براي سانتاندر انجام داد. رونالدو آمار گل هاي زده اش براي قوهاي سپيد را در فصل جاري ليگا به عدد 9 رساند.
در آخرين بازي شنبه والنسيا در مستايا برابر مايورکا 2 بر يک تن به شکست داد تا روند نزولي مردان اوناي امري پس از شکست برابر بارسلونا ادامه يابد.
در جدول ليگا رئال مادريد با 20 امتياز پيشتاز است و بارسا را با يک امتياز کمتر در يک قدمي خود مي بيند.
** برنامه ديدارها

يکشنبه

* ختافه - خيخون
آلمريا - هرکولس
اوساسونا - مالاگا
اسپانيول - لوانته
سويا - بيلبائو
ويارئال - آتلتيکومادريد

دوشنبه
سوسيه داد - لاکرونيا

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

استيلي: ديدار با استيل آذين حساسيتي برايم ندارد

سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: حساسيتي براي ديدار با استيل آذين ندارم و فقط به پيروزي فکر مي‌کنم.

حميد استيلي در مورد ديدار برابر استيل آذين که تيم فصل گذشته او بود، گفت: اين ديدار حساسيتي برايم ندارم و فقط در اين مسابقه به کسب سه امتياز فکر مي‌کنم. نياز مبرمي به برد داريم تا خودمان را در جدول بالا بکشيم. حضور در رده پانزدهم، شايسته شاهين نيست. تيم ما فوتبال خوبي ارايه مي‌کند؛ اما از نظر نتيجه گيري راضي نيستم.
وي ادامه داد: بازي‌هاي خوبي انجام داده‌ايم. در برخي ديدارها به دليل بدشانسي نتوانستيم نتيجه بگيريم؛ اما با برد خارج از خانه که هفته گذشته برابر پاس به دست آورديم و تمرينات خوبي که انجام داديم، از نظر بدني، تاکتيکي و روحي آماده رويارويي با استيل هستيم.

سرمربي فصل گذشته استيل آذين در مورد احتمال منحل شدن اين باشگاه، گفت: در جريان اين مسئله نيستم. فقط به استيل آذيني که روز دوشنبه برابر ما بازي دارد، فکر مي‌کنم. اين تيم بازيکنان بزرگي دارد. مربي و مديران خوبي هم دارد. مسابقه با تيمي که در دو ديدار گذشته شکست خورده، کار بسيار سختي است.
وي ادامه داد: استيل آذين با سرمايه بخش خصوصي وارد فوتبال شده است. اميدوارم در کارش موفق شود. در ديدار روز دوشنبه محکوم به برد هستيم و تلاشمان را مي‌کنيم در کنار ارايه فوتبالي خوب، سه امتياز را هم بگيريم. از حمايت هواداران خونگرم و مشتاق خود نيز برخورداريم؛ تماشاگراني که از دقيقه يک تا 90 شاهين را تشويق خواهند کرد.

مربي اسبق پرسپوليس در مورد شايعه پيشنهادهايي که از استيل آذين و پرسپوليس داشته، عنوان کرد: همواره به تعهداتم با يک باشگاه پايبندم؛ مگر اينکه با من قطع همکاري کند. فصل گذشته نيز که سرمربي استيل آذين بودم، پيشنهاد‌هايي داشتم؛ اما به کارم ادامه دادم.

89/8/2
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اميرحسين پيرواني: پس از يك سال مي‌خواهيم با همه بازيكنان تمرين كنيم!

مربي تيم ملي فوتبال اميد ايران گفت: قرار است پس از يک سال از روز دوشنبه براي نخستين بار تمامي بازيکنان را در اختيار داشته باشيم.

اميرحسين پيرواني با اشاره به آغاز آخرين اردوي تيم اميد پيش از حضور در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو گفت: ما تقريبا به ترکيب 20 نفري نمي‌رسيديم و از دوشنبه ساعت 11صبح اردوي 10 روزه‌مان را در تهران آغاز مي‌کنيم و پس از پايان اين اردو براي شرکت در بازي‌هاي آسيايي راهي چين خواهيم شد.
وي با بيان اين که در مدت باقيمانده حداقل انتظارمان تعامل باشگاه‌ها با تيم اميد است گفت: متاسفانه بعد از يک سال براي اولين بار قرار است که ما با تمام بازيکنان‌مان اردو داشته باشيم و اميدواريم باشگاه‌ها همکاري لازم را با ما به عمل بياورند.
پيرواني درباره شناخت کادر فني از حريفان تيم اميد در بازي‌هاي آسيايي گفت: ترکمنستان براي ما ناشناخته است. گروه آناليزمان در 10 روز باقي مانده قرار است با پيداکردن فيلم بازي ترکمنستان اين تيم را آناليز کند. از بحرين و ويتنام هم تا حدودي شناخت داريم. البته اين را هم مي‌دانيم که کار اصلي ما پس از مرحله گروهي آغاز مي‌شود.
پيرواني در پاسخ به اين سوال که آيا از حريفان احتمالي مراحل بعدي کسب اطلاع کرده‌ايد گفت: ما اگر به عنوان تيم اول از گروه صعود کنيم با يکي از تيم‌هاي سوم صعود کرده بازي خواهيم داشت و پس از آن در بين هشت تيم برتر ديگر برايمان فرقي نمي‌کند با چه تيمي روبه‌رو مي‌شويم. مهم نيست که با دو کره بازي خواهيم داشت يا با چين و ژاپن، بايد براي صعود به جمع 4 تيم يکي از اين تيم‌ها را شکست بدهيم.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا به آينده اين تيم اميدواريد گفت: اگر اميدوار نبوديم اين مسوليت را قبول نمي‌کرديم. هم اکنون هم با همت بازيکنان و دعاي مردم مي‌توانيم به موفقيت برسيم.

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سرمربي صنعت نفت آبادان: شكست سنگيني به نفت تهران تحميل مي كنيم

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص بازي فرداي تيمش مقابل نفت تهران گفت: بازي دشواري مقابل نفت تهران داريم اما شکست سنگيني را به اين تيم تحميل مي کنيم.

''آلفردو کاسيميرو''اظهارداشت: بازي سختي مقابل تيم نفت داريم اما اطمينان مي دهم که صنعت نفت پيروز اين ديدار حساس است.
تيم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا و از هفته دوازدهم ليگ برتر در ورزشگاه تختي آبادان ميزبان نفت تهران است.
وي اظهار داشت: براي کسب سه امتياز حساس اين بازي از فرصت حضور تماشاگان پرشور آباداني برخوردار هستيم
سرمربي تيم صنعت نفت از آمادگي بالاي بازيکنان تيمش خبر داد و گفت: بچه هاي تيم با فراموش کردن شکست هفته قبل مقابل مس کرمان در شرايط عالي قرار دارند و همه چيز براي کسب يک پيروزي بزرگ فراهم است.
وي اظهار داشت: از تيم نفت تهران شناخت خوبي داريم و با استفاده از نقاط ضعف اين تيم سه امتياز را به اندوخته هاي خود اضافه مي کنيم.
کاسيميرو با تاکيد بر نياز صنعت نفت به سه امتياز اين ديدار گفت: تيم هايي مانند صنعت نفت که تازه به ليگ برتر صعود کرده اند بايد در ديداربا تيم هاي همسطح سه امتياز را کسب کنند.
وي افزود: البته نفت تهران در بازي هاي خارج از خانه خيلي دفاعي و بسته بازي مي کند و نتيجه گرفتن مقابل اينگونه تيم ها دشوار است.
سرمربي صنعت نفت ادامه داد: خط مياني نفت تهران خيلي منظم و هماهنگ هستند که بخوبي از خط دفاعي خود حمايت مي کنند.
کاسيميرو گفت: براي کسب سه امتياز و پيروزي در اين بازي نياز به حمايت هواداران داريم که بايد با آمدن به ورزشگاه روحيه بازيکنان را دوچندان کنند.
وي اظهار داشت: با توجه به شرايط حساس جدول،تيمي که سه امتياز اين ديدار را کسب کند موفقيت بزرگي را کسب کرده است.

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

تيم فوتبال استقلال با 9 غايب به تبريز رفت

تيم فوتبال استقلال تهران با در غياب 9 بازيکن خود به تبريز رفت.
کاروان آبي پوشان پايتخت در شرايطي بعداز ظهر امروز راهي تبريز شدند که 9 بازيکن اين تيم در تهران مانده و استقلالي ها را همراهي نکردند.
آرش برهاني، محسن يوسفي، کيانوش رحمتي، هادي شکوري،‌ مجتبي‌محبوب‌مجاز، توحيد غلامي، ‌فريدون رضايي، سيدمهدي سيدصالحي و يعقوب کريمي غايبان کاروان استقلال بودند.
آرش برهاني به دليل مصدوميت از ناحيه زانوي خود در تهران ماند تا استراحت کند. استقلالي ها روز يکشنبه 15:30 رو در روي تراکتورسازي تبريز به ميدان مي رود.
اين ديدار از هفته دوازدهم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار خواهد شد.

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

كريستيانو رونالدو:تا حالا در يك بازي 4 گل نزده بودم

کريستيانو رونالدو پس از درخشش مقابل راسينگ سانتاندر و به ثمر رساندن 4 گل نتوانست خوشحالي‌اش را پنهان کند.

تيم فوتبال رئال مادريد در هفته‌ي هشتم لاليگا ميهمان راسينگ بود و با نتيجه‌ي 6 بر يک به پيروزي رسيد. رونالدو در اين ديدار 4 گل براي کهکشاني‌ها به ثمر رساند.
بهترين بازيکن جهان در سال 2008 در پايان اين ديدار گفت: اولين بار بود که در دوران حرفه‌اي بازي‌گري‌ام 4 گل در يک مسابقه به ثمر مي رساندم. از همه‌ي بازيکنان تشکر مي کنم. آنها به خوبي من را در اين ديدار تغذيه کردند و من فقط ضربه‌ي آخر را مي زدم.
رونالدو که اکنون با 9 گل در صدر جدول گلزنان لاليگا قرار داد، ادامه داد: بايد آرامش خود را حفظ کنيم و در بقيه بازي ها هم با همين تمرکز به ميدان برويم و امتياز از دست ندهيم. اکنون در مسير صحيح قرار گرفته‌ايم و مي توانيم با ادامه‌ي اين روند به مقام قهرماني برسيم.
ستاره ي پرتغالي رئال مادريد در پايان با ابراز خوشحالي از صدرنشيني در لاليگا اظهار کرد: از اين که در مکان اول جدول هستيم بسيار خوشحالم. نبايد مغرور شويم تا بتوانيم به هدف اصلي خودمان که قهرماني است دست پيدا کنيم. من تلاش مي کنم هر روز بيشتر تمرين کنم. بازي در رئال مادريد در بسياري از زمينه‌ها برايم سودمند بوده است.

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مسي: قهرماني در لاليگا كمترين خواسته ما است

مهاجم آرژانتيني بارسلونا گفت: مطمئن باشيد قهرماني در لاليگاي امسال، کمترين خواسته ما است.

ليونل مسي تصريح کرد: پيروزي 2 بر صفر برابر ساراگوسا اتفاق خوبي بود و آرامش را به اردوي ما بازگرداند. متاسفانه مشکلاتي در سطوح مديريت وجود دارد که بايد زودتر حل شود. ما براي قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا کاملا آماده‌ايم و براي رسيدن به اهداف خود مصمم هستيم.
مسي ادامه داد: کسب کفش طلا و افتخار آقاي گلي لاليگا (پي‌چي‌چي) هرگز براي من دور از دسترس نيست و براي آن تلاش خواهم کرد. رقباي اصلي من در والنسيا و رئال مادريد حضور دارند اما شانس خود را بيشتر از آنها مي‌دانم.

89/8/2

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)