بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-14-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جنجال آفرینی بالاک: بالاک در نقش جان تری؟!

اخبار منتشره در نشریات معتبر خبری، از رابطه نامشروع میشائیل بالاک با همسر هم تیمی سابقش کریستین لل، خبر می دهد

سایت گل- به نظر می رسد که دردسری تازه گریبانگیر میشائیل بالاک، ستاره آلمانی باشگاه بایرلورکوزن شده است.در ماه های اخیر مطبوعات مختلف آلمانی دائما از اوضاع جسمانی بالاک پس از مصدومیت و اوضاع بازوبند کاپیتانی ژرمنها می نوشتند ولی اکنون انتشار اخباری مبنی بر رابطه نامشروع بالاک با همسر هم تیمی سابقش کریستین لل، به منزله جنجال عظیمی در مطبوعات روز آلمان است.

در حالی که این روزها بحث بازوبند کاپیتانی تیم ملی آلمان همچنان ادامه دارد، هنوز مشخص نیست که آیا بالاک این بازوبند را بر بازو خواهد بست و یا اینکه بازوبند در اختیار فیلیپ لام ، کاپیتان ژرمنها در رقابتهای جام جهانی، خواهد ماند.

لو،سرمربی تیم ملی آلمان اخیرا در صحبتهایی اعلام کرد که برای انتخاب کاپیتان ژرمنها می بایست با هر دو بازیکن صحبت کنند، هر چند که برخی از رسانه ها، از جمله بیلد به این نکته اشاره کردند که دوران کاپیتانی بالاک در تیم ملی آلمان به سر آمده است.
این بازیکن آلمانی هنوز به طور کامل از بند مصدومیت رها نشده . بالاک به دلیل مصدومیت در ماه می و در دیدار فینال اف ای کاپ ،شانس حضور در رقابتهای جام جهانی را از دست داد و از همین رو بازوبند کاپیتانی ژرمنها به فلیپ لام سپرده شد. در پایان این رقابتها لام در صحبتهایی اعلام کرد که بازوبند را داوطلبانه به بالاک پس نخواهد داد .بالاک در بازار نقل و انتقالات تابستانی از چلسی به بایرلورکوزن پیوست و سران باشگاه کنونی بالاک امیدوارند که اوبتواند هر چه زودتر به روزهای اوجش بازگردد.

از سوی دیگر جنجال در زندگی شخصی بالاک،مبدل به بحث این روزهای مطبوعات آلمانی شده است.شایعه منتشره در مجله "بونته" در مورد رابطه نامشروع بالاک با همسر هم تیمی سابقش کریستین لل که اکنون در هرتابرلین توپ می زند، مبدل به خبر اصلی تمام نشریات آلمانی شده است.

همه چیز از اظهارات لل شروع شد؛ این ستاره آلمانی اخیرا در صحبتهایی اعلام کرد که خانواده اش بی صبرانه منتظر تولد نوزاد در راهشان هستند و البته اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن در مورد مسائل شخصی نیست؛ او در ادامه به این نکته اشاره کرد که او مثل بالاک نیست که بتواند به خودش اجازه دهد که هرکاری را انجام دهد.

انتشار این جملات و البته خبر جدایی لل و دانیلا، همسرش که سه ماه پیش در پی بحرانی خانوادگی اتفاق افتاد، باعث شد تا روزنامه ها و مطبوعات آلمانی به انتشار داستانهایی در این رابطه بپردازند و فرضیه ارتباط نامشروع بالاک با همسر لل را مطرح کنند.

البته هنوز هیچ یک از این بازیکنان در این رابطه به اظهار نظر نپرداخته اند.

بالاک دو سال پیش با سیمونه، ازدواج کرد؛ نامزدی آنها 12 سال به طول انجامید و در حال حاضر سه فرزند دارند. طبق گزارش منتشره در روزنامه بیلد،سیمونه بارها و بارها با خانه لل تماس گرفته تا از این ماجرا اطلاعات بیشتری کسب کند.

همسر لل نیز اعلام کرده که این پرسش را می بایست از همسرش پرسید وبدین ترتیب خبرنگاران آلمانی به دنبال رمزگشایی این ماجرا هستند

قدیمی 08-15-2010
shokofe آواتار ها

ژوزه مورينيو: مشكل اصلي بازيكنان رئال ترس از بارسلوناست

سرمربي پرتغالي گفت كه قهرماني در رقابت هاي اين فصل لاليگا اصلا آسان نيست و هدف اصلي اش بايد ساختن يك تيم باشد.

سايت گل- ژوزه مورينيو، سرمربي جديد رئال مادريد، معتقد است كه بزرگترين مانع پيش روي تيمش براي قهرماني در لاليگا ترس از بارسلوناست و كهكشاني ها براي كسب مجدد عنوان قهرماني بايد بر اي ترس غلبه كنند.

مورينيو پس از پيروزي ديشب تيمش مقابل بايرن مونيخ در گفتگو با خبرنگاران گفت كه قهرماني در رقابت هاي اين فصل لاليگا اصلا آسان نيست و هدف اصلي اش بايد ساختن يك تيم باشد.
" مشكل اصلي كه بايد بر آن غلبه كرد، ترس ذهني بازيكنان از بارسلوناست. من در تيم اينتر بر اين ترس غلبه كردم و در ليگ قهرمانان به قهرماني رسيديم."

مورينيو همچنين به ستايش از كريس رونالدو پرداخت و گفت:" رونالدو علاقه زيادي به پيشرفت دارد. من نمي توانم توقع بيشتري از آنچه او هر روز انجام مي دهد، داشته باشم."

پس از دو فصل بدون جام، انتظارات از مورينيو براي رساندن رئال به قهرماني در هر دو جام داخلي و اروپايي بسيار بالاست."
قدیمی 08-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

وفايي: هواداران سهامدار و مالک ابومسلم مي شوند
مالک جديد باشگاه ابومسلم خراسان گفت: پس از قطعي شدن مباحث جانبي مالکيت باشگاه ابومسلم، سياستهايم را در اين باشگاه اعلام خواهم کرد.
اسماعيل وفايي در گفتگو با ايسنا، افزود: امروز با مديرکل تربيت بدني استان و استاندار خراسان رضوي در خصوص جزئيات واگذاري ابومسلم جلسه اي خواهم داشت و ترجيح مي دهم سياستهايم در باشگاه را پس از توافق نهايي براي در اختيار گرفتن مالکيت ابومسلم اعلام کنم.
وي تصريح کرد: اعطاي مالکيت ابومسلم به من قطعي است اما جزئياتي مانده است که بايد در اين خصوص به توافق برسيم. وفايي در خصوص شايعه انتخاب عبداله مهاجر به عنوان سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خاطرنشان کرد: هنوز هيچ انتخاب قطعي انجام نشده است و مهاجر براي بحث نظارت به تمرينات تيم از طرف من در آن حاضر شده است.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس ايران در خصوص برنامه هايش براي تيمهاي واليبال و هندبال استان خراسان رضوي در ليگ برتر تصريح کرد: همه چيز پس از جلسه روز يک شنبه قطعي خواهد شد و من برنامه اي براي ورزش استان دارم که اگر در خصوص جزئيات آن با مسؤولان استان به توافق برسيم شرايطي به وجود مي آيد که مالکيت اين تيمها در اختيار هوادارانشان قرار مي گيرد و هوادار به عنوان سهامدار و مالک تيم مي تواند در مديريت آن بر اساس يک مکانيزم خاص تأثيرگذار باشد و ممکن است اين هوادار يک شخص حقيقي، يک مؤسسه دولتي و يا يک بنگاه خصوصي باشد.

جديدترين اظهارات پروين: «قيف» تفاوت فوتبال علمي با سنتي
سرمربي پيشين تيم پرسپوليس با بيان اينکه تنها تفاوت شيوه تمرينات گذشته با امروز در تغيير ساک به قيف است، گفت: چطور زمان ما هنوز داور سوت را نزده بود، پرسپوليس 4 گل جلو بود، فوتبال علمي و مدرن نبود ولي حالا که يک تيم 90 دقيقه زور مي زند تا يک گل بزند فوتبال علمي و مدرن شده است؟
علي پروين در آخرين اظهار نظرش در مورد اتفاقهاي فوتبال ايران ضمن بيان اين مطلب گفت: من يک ماه پيش با حشمت مهاجراني صحبت کردم و وي گفت که شيوه تمرينات امروز مثل سالهاي دور است و هيچ فرقي ندارد. تنها تفاوتش در وجود اين قيفهاي تمرين است که آن موقع ما ساک مي گذاشتيم، به نظر من فوتبال علمي يعني همين قيفها!
سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال ايران و پرسپوليس با اشاره به عقب ماندن فوتبال ملي ايران در قاره آسيا گفت: سال 90 که قهرمان بازيهاي آسيايي شديم به حسن غفوري فرد رئيس وقت سازمان تربيت بدني گفتم فوتبال آسيا با سرعت جت در حال حرکت است و ما با موتور گازي! آقايان حالا به حرف من رسيده اند که تيم ما در قاره آسيا پنجم است.

فضلي به گسترش فولاد تبريز پيوست
فريدون فضلي مهاجم فصل گذشته تيم صباي قم با عقد قراردادي يکساله به تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز پيوست. غلامرضا سمندر مديرعامل باشگاه گسترش فولاد افزود: به غير از اين بازيکن، گسترش فولاد با حجت زادمحمود و مهدي فتحي زاده نيز به مدت يک فصل قرارداد رسمي امضا کرده است.

هفت تريک عنايتي بالاتر از پنج تريک ادينيهو و خليلي
لوسيانو ادينيهو در بازي با شهرداري توانست 5 بار دروازه حريف را باز کند اما اين بازيکن برزيلي نتوانست رکورد رضا عنايتي را بشکند زيرا عنايتي در اولين دوره ليگ برتر در بازي ابومسلم مقابل پگاه گيلان 7 گل براي تيمش به ثمر رساند که همچنان اين رکورد باقي است .
محسن خليلي هم يک بار با پيراهن سايپا توانست 5 بار در يک بازي گلزني کند که ادينيهو به رکورد خليلي رسيد. خليلي اين رکورد را در بازي مقابل راه آهن ثبت کرد اکنون عنايتي با 7 گل در يک بازي رکوردار بيشترين گلزني در يک مسابقه ليگ برتر است و پس از او محسن خليلي و ادينيهو لوسيناو رده دوم را در اين جدول گلزني در اختيار دارند. بازيکنان زيادي در ليگ هستند که توانسته اند 4 گل در يک بازي براي تيمشان به ثمر برسانند.

درخواست آباداني ها از حبيب کاشاني!
رييس کانون هواداران صنعت نفت آبادان از سرپرست باشگاه پرسپوليس خواست تا براي بخشش محروميت هواداران آباداني وساطت کند. به گزارش سايت گل، تماشاگران پرشور آباداني به حکم کميته انضباطي فدراسيون فوتبال از تماشاي بازي يک شنبه شب صنعت نفت مقابل پرسپوليس تهران در ورزشگاه تختي آبادان محروم هستند و تلاش مسؤولان تيم نفت براي لغو اين محروميت بي نتيجه ماند تا در نهايت رييس کانون هواداران باشگاه صنعت نفت از حبيب کاشاني درخواست وساطت کند و البته نتيجه اين درخواست هم کاملا معلوم است!
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

رای جنجالی کمیته استیناف درباره شکایت سرمربی سابق تیم ملی

علی دایی هیچ حقی برای شکایت از فدراسیون ندارد!

کمیته‌ی استیناف فدراسیون فوتبال پس از بررسی کلیه‌ی شواهد و مستندات موجود در پرونده دعوی علی دایی از فدراسیون فوتبال رای خود را صادر کرد.

به گزارش شبکه ایران،کمیته‌ استیناف پس از بررسی مفاد قرارداد فیمابین فدراسیون فوتبال و علی دایی در اول فروردین 87 و متمم‌های تنظیم شده و صرف نظر از اظهارات وکیل علی دایی در جلسه دادرسی که در 18 مردادماه 89 برگزار شد و با عنایت به اظهارات طرفین با توجه به لوایح ارائه شده و صورت جلسات دادرسی ضبط شده در این پرونده، دادنامه ارائه شده را در خور نقض دانسته، چرا که قطع نظر از این که توافق طرفین در ادامه‌ قرارداد و منوط بر توافق مالی در سال دوم است مقید به دلیل نیست و هیچ گونه دلیل و مدرکی که حکایت از توافق بر حقوق مالی نماید ارائه نشده و وجود ندارد.

اساسا چون ادامه همکاری طرفین قرارداد عملا پس از پایان بازی تیم های ملی ایران و عربستان در فروردین ماه سال 1388 قطع شد و علی دایی نیز هیچ گونه اقدامی مبنی بر تمایل به ادامه همکاری با تیم ملی و فدراسیون فوتبال انجام نداده است و عملا اراده خود را بر ترک همکاری قرار داده و در نتیجه مفاد قرارداد را زیر پا گذاشته است.
با وصف مذکور قرارداد یک فروردین در فروردین ماه سال 1388 اقاله شده است لذا با استناد به ماده 17 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال و مواد 283 و 284 قانون مدنی، ضمن نقص دادنامه معترض عنه حکم بر بی حقی علی دایی صادر و اعلام می شود، حکم صادره قطعی است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-16-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool دایی:رسانه ملی به من وقت بدهد تا همه چیز را فاش کنم

به گزارش شبکه ایران، علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر برابر صنعت نفت آبادان در هفته چهارم لیگ برتر، عنوان کرد: نیمه اول بازی خوبی ارائه دادیم و از حریف هم برتر بودیم. همین موجب شد تا به گل برسیم؛ اما در نیمه دوم، همه چیز تغییر کرد. اگر بازیکنان با حوصله بازی می کردند، می توانستیم در این نیمه و در ضدحملات، به گل برسیم.

وی درباره محرومیت میزبان از داشتن تماشاگر، گفت: به نظرم آنها بدون هوادار هم نبودند چرا که هر جا را نگاه می کردم، طرفداران این تیم حضور داشتند. البته ظلم به فوتبال آبادان است که دیدارهای این تیم بدون تماشاگر برگزار شود. اگر تماشاگران حضور داشتند، فشار بیشتری به ما وارد می شد.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: البته بازیکنان ما سنگ تمام گذاشتند و در این گرمای هوا، خوب بازی کردند. این را هم باید بگویم که آبادانی‌ها هم خوب بازی کردند. فکر نمی کردم در این سطح کار کنند. از طرفی داور با نفت‌ مهربان‌تر بود چرا که خطاها و کارت‌های داده شده، به ضرر ما بود.

علی دایی درباره حکم کمیته استیناف مبنی بر عدم تصور حقی برای وی در مقابل فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: پیش بینی می شد که چنین حکمی صادر شود. از صداوسیما می خواهم که در روز پنجشنبه و پس از دیدار برابر راه آهن، نیم ساعت به من وقت دهند تا با مدرک، همه چیز را توضیح دهم.

وی درباره نیمکت‌نشینی شیث رضایی در این بازی گفت: اگرچه او بازیکن خوبی است؛ اما وقتی خط دفاعی گلی دریافت نمی کند و خوب کار می کند، تغییری در آن ایجاد نمی کنند.
سرمربی پرسپولیس با خودداری درباره صحبت درباره اظهارات مایلی کهن، عنوان کرد: تمام تمرکزم روی تیم و بازی‌های آن است. در زمین ثابت می‌کنیم که تیم برتر هستیم.
پرسپولیس در این بازی با گل غلامرضا رضایی به برتری رسید تا نوار پیروزی‌های صنعت نفت آبادان را قطع کند.

منبع: ایران
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-16-2010
shokofe آواتار ها

لیورپول یک – آرسنال یک: از اخراج جو کول تا گل به خودی رینا

توپچی‌ها و قرمزها به یک امتیاز رسیدند.

سایت گل – لیورپول در حالی که داشت ده‌نفره آرسنال را شکست می‌داد، با اشتباه په‌په رینا این برد را از دست داد.

جو کول، خرید جدید لیورپول در دقیقه 45 با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد. اما کمی پس از آغاز نیمه دوم، دیوید انگوگ با شوتی قدرتمند دروازه آرسنال را گشود.

آرسنال در ادامه بازی به سمت دروازه لیورپول حمله برد و در نهایت در دقیقه 90 به گل تساوی رسید. ضربه مروانه شماخ به تیر دروازه برخورد کرد و رینا روی خط دروازه آن را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

در لحظات تلف‌شده نیز کوشیلنی از آرسنال با دریافت دو کارت زرد پیاپی اخراج شد تا آرسنال هم بازی را ده‌نفره به پایان ببرد.

قدیمی 08-16-2010
shokofe آواتار ها

پیش فرض علی پروین: چشمم آب نمی خورد که تیم ملی چیزی شود

علی پروین: چشمم آب نمی خورد که تیم ملی چیزی شود

بدون شک یکی از محبوب‌ترین چهره‌های ورزش و فوتبال کشور علی پروین است، کسی که حتی به رغم آن که در تیم و باشگاهی مسئولیتی ندارد اما حضورش در هر محفلی و هر مکانی با سروصداهای خاص خودش روبه‌رو است.

او اخلاق خاص خودش را دارد. علی آقا آدم خوش‌مشرب و مشتی‌ای است اما «قلق» دارد.
علی پروین 3 ساعت مهمان خبرورزشی بود اما بیشتر حرف‌هایش به صورت امانت نزد ما باقی ماند.

علی‌آقا اول در مورد تیم‌ملی حرف بزنیم، شما چرا این قدر از تیم‌ملی تعریف می‌کنید و حامی قطبی هستید واقعاً ایراد و انتقادی به تیم‌ملی ندارید؟
ببینید من معتقدم آدم باید وقتی حرف بزند که کسی به حرفش توجه کند. اگر کسی به حرف آدم گوش ندهد شما هر چقدر حرف بزنید بی‌فایده است. من شخصاً معتقدم کار تیم‌ملی در جام ملت‌ها سخت است. همین عراق و امارات یقه بقیه را می‌گیرند و نمی‌شود با خیال راحت جلوی آ‌نها قرار گرفت. البته ایراد هم زیاد است اما من معتقدم حرف را باید بجا زد. الان من بیایم ایرادهای تیم‌ملی و سرمربی را بگویم چه فایده‌ای دارد؟ برخی می‌گویند چون خودش کنار گود است انتقاد می‌کند!

بالاخره شما علی پروین هستید و سرمربی تیم‌ملی و پرسپولیس بودید و اگر ایرادی در فوتبال هست باید بگویید و حرف‌تان را به نوعی به گوش بقیه برسانید؟
حرفم را بزنم که چی شود؟ ببینید در فلان برنامه ورزشی آقای مجری که ادعای کارشناسی فوتبال را دارد، این قدر بازی ارمنستان را بزرگ جلوه داد که من دیگر بقیه برنامه را تماشا نکردم و زدم کانال ... چه برنامه‌ای بود، واقعاً خستگی از تنم خارج شد! آخر چرا باید چنین بازی را بزرگ جلوه دهیم؟ باید ایرادهای تیم‌ملی را کم کنیم و بی‌جهت خودمان را در باد نخوابانیم.

با تمام این تفاسیر و تعریف‌هایی که شما از قطبی و تیم‌ملی می‌کنید، آیا در جام ملت‌ها می‌توانیم قهرمان شویم؟
من با شرایط موجود بعید می‌دانم تیم‌ملی در جام ملت‌ها کار ساده‌ای داشته باشد. من به شخصه چشمم از تیم‌ملی در جام ملت‌ها آب نمی‌خورد که قهرمان شود. البته شما ننویسید، این چه تیم‌ملی است که داریم؟ کنار این بازیکنان تیم‌ملی یک اسم مثل علی دایی می‌خواهیم، یکی مثل علی کریمی، مهدوی‌کیا و ... بالاخره تیم‌ملی بزرگ و لیدر می‌خواهد یک زمان نگاه می‌کردی تیم‌ملی یک دوجین ستاره داشت اما حالا چه؟

شما سقف قراردادها را قبول دارید؟
در فوتبالی که ادعای حرفه‌ای بودن داریم، این مسائل باید جا افتاده باشد. البته در هیچ کجای دنیا چنین نیست. در یک تیم باشگاهی یک بازیکن 100 میلیون دلار می‌گیرد، نفر بغل دستی‌اش 10 میلیون دلار. به نظر من این سقف قراردادها در خیلی از تیم‌ها رعایت نمی‌شود. من خودم موافق گران شدن فوتبال نیستم، اما فکر می‌کنم این روش را نمی‌توان اجرایی کرد.

پس شما با این روش سقف قراردادها موافق نیستید؟
نه، به نظرم باید کار کارشناسی دقیق‌تری روی آن صورت گیرد.

در مورد پرسپولیس چه نظری دارید؟
پرسپولیس امسال تیم خوبی جمع و جور کرده است. حسن کار این است که آقای دایی از ابتدا زمان کافی داشت بازیکنان را به سلیقه خودش انتخاب کند و امسال به نظرم پرسپولیس «تیم‌تر» از فصل قبل شده است. به نظرم بچه‌ها بازی سختی مقابل صنعت نفت آبادان دارند. گرمای آنجا وحشتناک است. البته بازی بدون تماشاگر به نفع پرسپولیس است، اما در هر حال پرسپولیس امسال می‌تواند مدعی قهرمانی باشد.

تیم‌های لیگ برتر را چگونه دیدید؟ کدام تیم را بهتر از بقیه می‌دانید؟
با بازی‌هایی که تاکنون از تیم‌ها دیده‌ام، ذوب‌آهن اصفهان را از بقیه تیم‌های لیگ بهتر دیده‌ام. آنها به معنای واقعی تیم هستند و متکی به ستاره‌ها نیستند. این خود یک پوئن بزرگ است. این تیم فقط یک خلعتبری را دارد، اما کار سپاهان و استیل‌آذین سخت است چون جفت و جور کردن همین ستاره‌ها کار آسانی نیست. البته شانس قهرمانی پرسپولیس، استقلال، استیل‌آذین، سپاهان و ذوب‌آهن را بیشتر از سایرین می‌دانم.

البته یک زمانی پرسپولیس و استقلال حرف اول و آخر فوتبال را می‌زدند، اما حالا شرایط فرق کرده است.
خیلی‌ها دوست داشتند فوتبال را از دو قطبی بودن خارج کنند و پرسپولیس و استقلال را کمرنگ جلوه دهند، اما مطمئن باشید فوتبال ملی ما زمانی قوی است که این دو قطب قوی باشد. البته امسال پرسپولیس شرایطش بهتر از استقلال است و زمان کافی در اختیار داشت اما استقلال پارسال شرایط بهتری از پرسپولیس داشت. خلاصه این دو تیم به خاطر مسائل مالی اوایل سال مشکلاتی دارند اما بالاخره پرسپولیس و استقلال هستند.

علی آقا یک‌بار دیگر درباره مدیر فنی توضیحات کافی را بدهید. شما گفته بودید مدیر فنی یعنی کشک. حالا هم همان اعتقاد را در مورد این پست دارید، اخیراً دوست شما آقای پورحیدری شده مدیرفنی و آقای حجازی هم رئیس کمیته فنی استقلال؟
اول اینکه خوشحالم که ناصرخان حالش خوب شده است. قبلاً به این بنده خدا توجه نمی‌کردند اما وقتی مریض شد 10 تا حکم برایش صادر کردند. منصورخان هم از دوستان خوب ماست. امثال حجازی و پورحیدری سرمایه‌های استقلال هستند و باید حفظ شوند. البته در همه جای دنیا پست مدیرفنی دارای جایگاه خاصی است اما در برخی باشگاه‌ها واقعاً مدیرفنی هیچ اختیاراتی ندارد. پس وقتی به کسی اختیاری ندهند می‌شود همان کشک معروف! در دنیا مدیرفنی، سرمربی، بازیکنان و... دستیاران را انتخاب می‌کنند اما در برخی باشگاه‌ها مدیرعامل همه این‌ها را برمی‌گزیند بعد می‌خواهد یک پیشکسوت را سرگرم کند می‌گوید شما مدیرفنی اما با کدام اختیار؟

علی‌آقا به رغم داشتن پیشنهاداتی از برخی تیم‌ها چرا مسئولیتی در تیمی نپذیرفتید؟
دیگر حال و حوصله نشستن روی نیمکت و سروکله زدن را ندارم. خسته شده‌ام و بیشتر باید استراحت کنم. باور کنید علی پروین اهل بازارگرمی نیست. به خدا شش، هفت پیشنهاد لیگ برتری داشتم اما هیچ‌کدام را نپذیرفتم. البته بعضی مربیان از فلان تیم اخراج می‌شوند فردا سرمربی یک تیم دیگر هستند معلوم است که روابط قوی دارند. (باخنده)

منبع:خبر آنلاين

قدیمی 08-16-2010
shokofe آواتار ها

دايي: مدارک خود را عليه فدراسيون فوتبال ارايه مي دهم

تهران - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران اعلام کرد که مدارک خود عليه فدراسيون فوتبال را به مردم ارايه مي کند.

علي دايي بامداد دوشنبه پس از پيروزي تيم پرسپوليس مقابل صنعت نفت در جمع خبرنگاران افزود: از قبل مي دانستم راي کميته استيناف عليه من است زيرا اين کميته زير نظر فدراسيون اداره مي شود.

وي ادامه داد: اگر پس از ديدار مقابل راه آهن شهرري صدا سيما به من اجازه دهد با حضور در يک برنامه زنده تلويزيوني مدارک خود را به مردم ارايه خواهم داد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص ديدار مقابل صنعت نفت گفت: تيم ما در نيمه اول عملکرد بسيار خوبي داشت اما در نيمه دوم به دليل شرايط بازي تيم حريف صاحب توپ و ميدان شد.

وي تصريح کرد: اگر بازيکنان ما کمي باهوش تر بودند مي توانستيم در نيمه دوم با استفاده از ضد حملات گل هاي بيشتري را به حريف بزنيم.

دايي با انتقاد از عملکرد داوري اظهار داشت: داور در اين ديدار بيشتر به سود حريف سوت زد و انتقاد کادر فني صنعت نفت مرا متعجب کرد.

سرمربي پرسپوليس در خصوص برگزاري اين ديدار بدون حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: اين بازي با حضور تماشاگران برگزار شد زيرا آنها بر روي ديوار هاي ورزشگاه و پشت بام هاي ساختمان هاي اطراف حضور داشتند.

وي اظهار داشت: محروميت هواداران آباداني از حضور در ورزشگاه يک ظلم است و اميدوارم ديگر شاهد اينگونه اتفاقات نباشيم.
دايي در خصوص نيمکت نشيني شيث رضايي گفت: اين بازيکن يکي از بهترين هاي فوتبال ايران است و متاسفانه به خاطر اشتباهاتش در ديدار مقابل صباي قم مجبور به نيمکت نشين کردن او شدم.

وي تاکيد کرد: در زمان حاضر خط دفاعي تيمم عملکرد بسيار خوبي داشته و نمي توان به ترکيب آن دست زد.

سرمربي پرسپوليس گفت: نتيجه بدست آمده در اين ديدار کاملا عادلانه بود و از بازيکنان خود کاملا رضايت دارم.

دايي در خصوص اظهارات جديد مايلي کهن عليه او خاطرنشان کرد: ديگر نمي خواهم در خصوص اظهارات او صحبت مي کنم و مردم بهترين قاضيان هستند.

وي افزود: متاسفانه خيلي از افراد دوست ندارند پرسپوليس با هدايت من موفق شود و من نيز به آنها توجه نمي کنم.

دايي در خصوص خروج هروه اوسال از ليست تيم پرسپوليس گفت: اين بازيکن به دليل بيماري که داشت از ليست ما خارج شد و بزودي جايگزين او را جذب خواهيم کرد.

قدیمی 08-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض روایتی واقعی از وضعیت فوتبال ایران

باک فوتبال ما پر از آب است!

آیا همه استعداد فوتبال ما همین چند تا بازیکن ژل به مو و سروکله‌های لایت کرده است؟‌ پس عقبه ما کو؟‌ بکن باوئر ما، میشل پلاتینی ما، پله ما، مارادونای ما و.... کو؟‌ کجا هستند آنهایی که باید بروند و برای ما در محافل جهانی امتیازهای میزبانی و جایگاه‌های مدیریتی بگیرند؟

شبکه ایران - این چند سطر به شیوه سقراطی فقط می‌خواهد سوال مطرح کند؛ جوابش را هم از تماشاگران فهیم یا نیمه فهیم و تماشاگرنماها نمی‌خواهد. قصد نظریه پردازی هم ندارد؛ به قول حضرت حافظ نمی‌خواهد از کوچه رندان به سلامت بگذرد که مبادا دامن اش آلوده شود. نمی‌خواهد خود را مبرا جلوه دهد و دیگران را مقصر چرا که دراین فوتبال کثیف یا فاسد یا منشوری و یا دلال مآب، اگر اشکالی هست- که خیلی هم هست- همه مقصرند. فقط مقدارش به نسبت جایگاه‌ها تفاوت می‌کند.

درعالم پزشکی برای تشخیص یک بیماری چند راه هست که یکی از آنها «مشاهدات بالینی» است؛ در طب سنتی هم یکی از راه‌های مهم، نگاه کردن به چشم مریض است که به پزشک یا همان حکیم نشان می‌دهد که با چه نوع مرضی روبرو است.

و اما حکایت مریض منظور یا همان «فوتبال سابق» که انتظار داشتیم ما را به آفریقای جنوبی ببرد؛ عده‌ای می‌گویند فوتبال ما فاسد شده است. گروه دیگری دم ازمنشوری‌ها می‌زنند. اما برای رسیدن به اصل ماجرا کسی به چشم‌های این فوتبال نگاه نمی‌کند. به مشاهدات بالینی‌اش کاری ندارد. راستی چشم فوتبال ما کجاست؟ کیست؟ مگرغیر از این است که چکیده‌های فوتبال هر کشوری به‌منزله چشم فوتبالشان است؟ مگر غیر از این است که برای مشاهدات بالینی باید به سراغ لیگ رفت و شرح حالش را هم ازمربیانش و همینطور از مدیران باشگاه‌هایش گرفت؟ اگر همینطور است که هست،‌ برویم به سراغ یکی ازهمان چکیده‌ها؛‌ محمد مایلی کهن و یکی دیگر از بزرگانش که اتفاقا خیلی هم بزرگ است؛ یکی در قد و قواره جهانی و به‌حق افتخار جهانی ما و فوتبالمان؛ علی دایی.

این دو اسم و اسم‌های دیگری که در فوتبال ما کم نیستند، ‌این روزها مشغول چه کاری هستند؟‌ سری به سایت‌های خبری بزنیم تا ببینیم ما (رسانه‌ها) از بزرگانمان درباره چه چیزهایی خبر می‌گیریم و آنها درباره چه چیزهایی حرف می‌زنند؟

آیا حکایت دایی و مایلی کهن را فقط باید به حساب یک اختلاف و تفاوت سلیقه دو مربی گذاشت یا مصداق بارزی از ضرب الامثل «‌هرچه بگندد نمکش می‌زنند...». چرا اینطور شده، ‌کار از کجا گره خورد؟‌ آیا به جزاین است که به قول حضرت سعدی «بنای ظلم در ابتدا اندکی بود، هرکه برآن مزیدی کرد تا بدین پایه رسید؟»

آیا می‌شود این اتول قراضه فوتبال ما را مثل فیلم‌هایی‌که به صورت اسلوموشن عقب می‌برند، هل داد وعقب عقب برد تا به جایی که اول مرتبه گیرکرده بود، رسید؟ بعد فیلم را مجددا تماشا کرد که ببینیم کی بود که چوب لای چرخ گذاشت و هل داد؟ کی بود که با دست‌های آلوده اتول ما را لمس کرد؟ کی بود که داخل باک بنزین‌اش آب قاطی کرد؟ ‌کی بود که خودش را مکانیک جا زد بدون اینکه تفاوت دوغ ودوشاب را بداند؟

چرا درآن طرف آب از یکی مثل مارادونا که توی چنگ کوکائین هم گیر می‌افتد، مربی تیم ملی بیرون می‌کشند و به پاس گل‌های حیثیتی‌اش در بحبوحه جنگ فالکلند (‌جزایرمالویناس) ‌به انگلیس، حتی شکست‌اش را در جام جهانی هم نادیده می‌گیرند. به استقبال تیم‌اش می‌روند و بعد هم با احترام کنارش می‌گذارند. با شخصیت‌اش بازی نمی‌کنند. به زن و بچه‌اش کاری ندارند. برادرش را در ورزشگاه هو نمی‌کنند. چرا؟ آیا آنها ملتی برتر از ما و فرهنگی‌تر از ما و با سابقه دیرینه در تاریخ هستند؟ یا ... ما عرضه حفظ یک «‌دایی» را هم نداریم؟ طاقت چهار کلمه حرف از مایلی‌کهن را هم نداریم؟‌ اصلا مهم‌تر از همه اینها بلد نیستیم دایی و مایلی‌کهن و بقیه را هم ... برای فوتبالمان حفظ کنیم؟ به حرف‌های این روزهای دایی و مایلی کهن خوب گوش کنیم؛ ‌شبیه همان حرف‌هایی نیست که درسال‌های نه چندان دور، ‌یعنی حدود 10 سال قبل از دهان علی پروین درمی آمد؟‌ آیا قرار است بزرگان فوتبال ما همین‌طور به دلیل مدیریت نشدن و مشاوره ندادن یاگوش دادن به حرف مشاوران کم سواد (همان دلالان) به گوشه خانه‌ها راهنمایی شوند؟

آیا همه استعداد فوتبال ما همین چند تا بازیکن ژل به مو و سروکله‌های لایت کرده است؟‌ پس عقبه ما کو؟‌ بکن باوئر ما، میشل پلاتینی ما، پله ما، مارادونای ما و.... کو؟‌ کجا هستند آنهایی که باید بروند و برای ما در محافل جهانی امتیازهای میزبانی و جایگاه‌های مدیریتی بگیرند؟

کی قرار است بفهمیم که مهم‌تر از دعوای تلویزیونی دایی‌ها و مایلی کهن‌ها، فهمیدن دلایل گرفتاری بزرگان ما دراین گرداب‌ها است و مهم‌تر از آن، سکوت مدیران ارشد ما و باز شدن زبان کمیته انضباطی است! که آیا هنوز هم دایی و مایلی کهن و نظیر آنها را باید ازکمیته انضباطی ترساند؟‌ کجای کارگیردارد؟ آیا کسی نمی‌خواهد یک بارهم که شده به چشم این مریض نگاه کند؟

منبع:شبكه ايران
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-17-2010
shokofe آواتار ها

اردوي بعدي براي اعزام به لهستان/اردوي تيم فوتبال اميد لغو شد

اردوي اواخر مرداد تيم فوتبال اميد به دليل تغيير در برنامه‌هاي ليگ برتر لغو شد.

قرار بود در تاريخ 28 مرداد بازيكنان تيم اميد اردوي جديدي را برگزار كنند و فدراسيون نيز در تدارك دعوت از تيم اميد امارات بود تا يك بازي تداركاتي با اميدهاي ايران برگزار كند اما اين اردو به دليل تغيير در برنامه هاي ليگ برتر و رد دعوت ايران از سوي اماراتي ها لغو شد.

داود پرهيزگار سرپرست تيم اميد در اين باره به خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: با توجه به اينكه برنامه هاي هفته پنجم ليگ تغيير كرد اردوي تيم اميد ترجيح داده شد كه برگزار نشود. البته فدراسيون در تلاش بود كه از امارات بخواهد در اين زمان به ايران بيايد تا با اميدها بازي كند اما اين تيم به تازگي مسابقات كشورهاي عربي را پشت سر گذاشته بود و مسئولانش به دليل خستگي دعوت ايران را نپذيرفتند.

وي افزود: با توجه به اينكه ديگر قرار نبود تيم امارات به ايران بيايد برگزاري اردو در شرايطي كه بازي در كار نبود را مناسب نديديم. اردوي بعدي تيم اميد 8 شهريور براي اعزام به لهستان برگزار مي شود. تيم اميد 11 شهريور راهي لهستان مي شود تا سيزدهم همين ماه با تيم اميد لهستان بازي كند.

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)