بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-02-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation آغاز جنگ رواني قبل از ديدار سپاهان-استقلال

آغاز جنگ رواني قبل از ديدار سپاهان-استقلال

فوتبال- گروه ورزشي:
صمد مرفاوي در آستانه بازي مقابل سپاهان امير قلعه‌نويي، نتوانست جنگ رواني مناسبي به راه بيندازد.
وي به بهانه تصاويري كه در برنامه نود در مورد داوري بازي‌هاي سپاهان پخش شد اظهاراتي را مطرح كرد كه چند دقيقه بعد هم نتوانست به خوبي از آن دفاع كند. سرمربي استقلال در واكنش به سئوالات پينگ‌پنگي عادل فردوسي‌پور كه عملكرد وي در استقلال را به چالش مي‌كشيد چاره‌اي نداشت جز اينكه اختلافاتش با امير قلعه‌نويي را آشكار كند.

وي در مهمترين بخش اظهاراتش تشويق قلعه‌نويي را جرياني از پيش تعيين شده دانست و گفت: «اين تشويق‌ها را طبيعي نمي‌دانم.» البته وي كه تا همين فصل گذشته سمت دستياري قلعه‌نويي را در استقلال بر عهده داشت به طور مستقيم راجع به آنچه كه در درونش مي‌گذشت سخن نگفت.

اصرار فردوسي‌پور هم به جايي نرسيد. اما همه چيز وقتي رنگ شكست به خود گرفت كه سرپرست سپاهان روي خط تلفني برنامه 90 ضمن دفاع از سپاهان به مرفاوي هشدار داد كه فقط درباره تيم خودش صحبت كند.

سرپرست سپاهان همچنين در آستانه رويارويي قلعه‌نويي با استقلال اين‌گونه رجزخواني كرد: «تيم ما آنقدر قدرتمند است كه حتي اگر داور به ضرر ما هم سوت بزند بازي را با پيروزي پشت‌سر مي‌گذاريم.» مرفاوي در واكنش به حرف‌هاي بصيرت كه سرمربي استقلال را گوشه رينگ انداخته بود پاسخ مناسبي نداشت و مسير صحبت را تغيير داد.

واكنش قلعه‌نويي به اظهارات مرفاوي

امير قلعه‌نويي واكنش متعادلي نسبت به حرف‌هاي مرفاوي نشان داد. وي روز گذشته در گفت‌وگويي تاكيد كرد كه مرفاوي نظر خودش را گفته است. شايد اين پاسخ مناسبي براي ابراز لطف مرفاوي نسبت به قلعه‌نويي بود كه در برنامه 90 گفت: «من و قلعه‌نويي با يكديگر دوست هستيم و هيچ مشكلي نداريم.» هرچند كه مرفاوي در ادامه اتهاماتي را به طور غيرمستقيم متوجه امير قلعه‌نويي كرد. سرمربي تيم سپاهان روز گذشته درباره بازي با استقلال گفت: «بازي با استقلال هم مثل تمام بازي‌هاست و ما به دنبال حفظ روندمان هستيم.»

امير قلعه‌نويي درباره بازي شنبه اين تيم برابر استقلال گفت: «به هرحال اين بازي هم مثل تمام بازي‌هاست؛ مثل بازي با پرسپوليس، استقلال اهواز و مس كرمان. ما به دنبال اين هستيم تا روند رو به رشدمان را حفظ كنيم. خوشبختانه بازيكنان ما روز به روز بهتر مي‌شوند. دو، سه ايراد داشتيم كه يكي گردش توپ بود و ديگري اينكه پس از گلزني اشباع مي‌شديم. از نظر كيفي اين مشكلات برطرف شده اما هنوز فرصت‌سوزي در تيم ما وجود دارد. موقعيت‌هاي زيادي را به وجود مي‌آوريم اما نمي‌توانيم از آنها استفاده كنيم. بايد در طول نيم‌فصل دوم اين مشكل را حل كنيم.»

قلعه‌نويي درباره تيم استقلال هم گفت: «استقلال تيم بسيار خوبي است. از كادر فني خوبي هم سود مي‌برد. استقلال و پرسپوليس تحت هر شرايطي، استقلال و پرسپوليس هستند و ما ديدار دشواري با استقلال خواهيم داشت.» وي گفت: «طبيعي است كه نسبت به بازي اول 180 درجه تغيير داشته باشيم. بازيكنان هم كامل‌تر شده‌اند. شناخت من از بازيكنان و شناخت بازيكنان از من بيشتر شده است.

خوشبختانه تمامي بازيكنان را در اختيار داريم و وضعيت‌مان براي اين بازي نسبت به بازي رفت كاملا متفاوت است.» وي افزود: «خوشبختانه به تيمي آمده‌ام كه در آن آرامش بسياري دارم. بايد از طرفداران سپاهان تشكر كنم كه همواره حامي ما بوده‌اند.» قلعه‌نويي درباره اظهارنظر مرفاوي كه دوشنبه‌شب در برنامه 90 گفته بود، قضاوت‌ها همواره به نفع سپاهان بوده است، گفت: «دوست ندارم راجع به اين مسئله صحبت كنم، مي‌خواهم بيشتر به مسائل فني بپردازم.

اما به هر حال مرفاوي نظرش را داده است. سال گذشته هم به اعتراف كارشناسان داوري 17 پنالتي را براي استقلال نگرفتند. همان‌طور كه گفتم مرفاوي نظرش را گفته و استنادش به برنامه 90 بود كه هفته گذشته شيطنت كرد. تعجبم اين است كه چرا بازي ديگر تيم‌ها را نشان ندادند. با اين حال من هميشه تنها راجع به تيم خودم صحبت مي‌كنم. 22 سال در استقلال بودم اما وقتي از اين تيم جدا شدم گفتم ديگر درباره استقلال حرفي نمي‌زنم. به بازيكنانم هم گفتم اگر نيمكت‌نشين بوديد مي‌توانيد بپرسيد كه چرا بازي نكرده‌ايد اما حق نداريد بپرسيد كه چرا فلان بازيكن در تركيب قرار دارد؟»

حمايت باشگاه استقلال از مرفاوي

مسئولان باشگاه استقلال در آستانه ديدار حساس برابر سپاهان سياست حمايت از مرفاوي را در دستور كار قرار داده‌اند. عضو هيات ‌مديره اين باشگاه گفت: «به هيچ عنوان به مرفاوي اولتيماتوم نداده‌ايم و وي تا پايان فصل سرمربي خواهد بود.» با اين حال گفته مي‌شود كه هيات مديره در خصوص نتايج ضعيف استقلال به صمد مرفاوي هشدار داده است.

نفريه در اين‌باره گفت: «اصلا چنين چيزي نيست و به هيچ عنوان هيات‌مديره اولتيماتومي به مرفاوي نداده است. او با قدرت به كارش ادامه مي‌دهد و ما اميدواريم آقاي مرفاوي در بازي‌هاي آينده نتيجه لازم را كسب كند. مرفاوي تا پايان فصل سرمربي استقلال خواهد بود.» وي همچنين در خصوص بازي با سپاهان گفت: «متأسفانه در بازي‌هاي قبلي بي‌عدالتي‌هاي داوري به ضرر استقلال شد كه البته در ديدار مقابل پيكان به اوج خود رسيد.

اميدوارم تيم ما با وجود همه مشكلات دور برگشت را با قدرت شروع كند و با كسب امتيازات لازم به مقامي شايسته و درخور توجه دست يابيم. مشكلات استقلال در نيم‌فصل اول تنها به شخص صمد مرفاوي برنمي‌گردد. حتي ما كه اعضاي هيات‌مديره هستيم كوتاهي كرديم و اميدوارم در دور برگشت مشكلات را جبران كنيم.»

نفريه كه يكي از حاميان سرسخت قلعه‌نويي در استقلال محسوب مي‌شد در واكنش به رويارويي استقلال مقابل تيم قلعه‌نويي گفت: «اين بازي از آن جهت براي ما حساس است كه مي‌خواهيم نيم‌فصل را با قدرت آغاز كنيم. آقاي قلعه‌نويي از بزرگان استقلال و براي ما قابل احترام هستند. ايشان زحمات زيادي كشيدند و هيچكس حق توهين به وي را ندارد و بنده براي ايشان در همه كارهايشان آرزوي موفقيت مي‌كنم، به جز بازي روز شنبه مقابل استقلال.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 12-06-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Lightbulb اخراج سه بازیکن استقلال تا اطلاع ثانوی

اخراج سه بازیکن استقلال تا اطلاع ثانوی

به دنبال تصميم مديرعامل باشگاه استقلال، حسين كاظمي، رضا عنايتي و سياوش اكبرپور به دليل ايجاد حاشيه‌هايي در تيم، تا اطلاع ثانوي از حضور در تمرينات استقلال منع شدند.

سایت گل - مدیریت باشگاه استقلال در تصمیمی تازه سه بازیکن این تیم، حسین کاظمی، رضا عنایتی و سیاوش اکبرپور را به دلیل بی انضباطی تا اطلاع ثانوی از حضور در جمع و تمرین با تیم کنار خواهد گذاشت.
این تصمیم به دلیل غیبت بدون اجازه در هتل در اصفهان و عدم توجه به تذکرات عنوان شده است و اولین ترکش شکست این تیم مقابل سپاهان محسوب می شود. بنابه گفته مدیرفنی استقلال این سه بازیکن تا زمان تشکیل کمیته فنی در حالت تعلیق خواهند بود.
هر سه این بازیکنان رابطه نزدیکی با امیر قلعه نویی دارند، اما ظاهرا علت اصلی این تصمیم در مورد آنها به هم زدن جو تیمی است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-08-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation جدال كلامي قلعه‌نويي و مرفاوي

جدال كلامي قلعه‌نويي و مرفاوي: كي پته كي را روي آب مي‌ريزد؟

كه سرنوشت آدم‌هاي فوتبال از دو حال خارج نيست، يا اينكه نه رفاقت‌ها و نه دشمني‌ها را بايد جدي گرفت يا اينكه اصولا تا تضاد منافعي به وجود نيايد، نمي‌شود درباره هيچكدام از دوستي‌ها اظهارنظر كرد

سايت گل – در بحبوحه‌اي كه 90، مصاحبه‌هاي بعد از بازي دو مربي سپاهان و استقلال را عليه يكديگر پخش مي‌كرد، صمد مرفاوي به كنايه امير قلعه‌نويي را متهم به خط دادن به طرفداران استقلال در اصفهان كرد.
اين همان جمله‌اي بود كه باعث شد امير قلعه‌نويي در تماس تلفني، با انتقاد از مرفاوي، او را متهم كند كه براي حضور در كادر استقلال در سال گذشته، 20 نفر را واسطه كرده و جلو فرستاده تا رضايت امير جلب شود.
او همچنين از فردوسي‌پور خواهش كرد در يك برنامه زنده هر دو را كنار هم بنشاند تا او تعريف كند كه از زمان استقلال اهواز كه همكاري اين دو بازيكن استقلال به عنوان مربي با يكديگر آغاز شد، تا امروز چه گذشته است.
دقايقي بعد اين صمد مرفاوي بود كه با بغض و عصبانيت روي خط آمد و در جواب به قلعه‌نويي گفت كه هرگز كسي را واسطه حضور در استقلال نكرده، ‌چون اصولا نه آدمي دارد و نه پارتي‌اي و نه رفتارش مثل قلعه‌نويي است كه يك لشكر آدم هميشه دنبال خود راه مي‌اندازد.
او به قلعه‌نويي گفت: «من اسم كسي را نياوردم. اگر آقاي قلعه‌نويي به خود گرفته حتما به خودش شك دارد. اما به نظر من ايشان به جاي اينكه عصباني بشوند، صداقت داشته باشند.»
البته اين استدلال مرفاوي درباره اينكه نام كسي را نياورده، كاملا عجيب بود چرا كه با مشخصاتي كه وي داده بود، حتي خواجه حافظ شيرازي نيز متوجه شد كه منظور او قلعه‌نويي است.
اين دو مربي و دعواي ناگهاني آنها كه ريشه در قدرت طلبي هر دو در استقلال دارد، باعث تعجب شديد هواداران استقلال شده است. آنهايي كه امير و صمد را به عنوان دو دوست هميشگي و دو رفيق تا پاي جان مي‌شناختند. به نظر بسياري،‌ مرفاوي بهترين دستيار براي قلعه‌نويي بود و اين دو، زوج خوبي مقابل آلترناتيوهايي مثل حجازي بودند. اما آنچه كه در اين برنامه گذشت نشان داد كه سرنوشت آدم‌هاي فوتبال از دو حال خارج نيست، يا اينكه نه رفاقت‌ها و نه دشمني‌ها را بايد جدي گرفت يا اينكه اصولا تا تضاد منافعي به وجود نيايد، نمي‌شود درباره هيچكدام از دوستي‌ها اظهارنظر كرد.
در اين بين اما يك نكته قابل توجه است. اينكه صمد مرفاوي با پذيرش دعوت قلعه‌نويي، به طور ضمني اين مربي را تهديد كرد كه اگر در يك برنامه تلويزيوني كنارش بنشيند، از آنچه كه از او مي‌داند، خواهد گفت. البته بدون ترديد اين اتفاق هرگز رخ نخواهد داد چرا كه در آن صورت بايد صمد مرفاوي را هم متهم كنيم كه چرا در تمام اين سالها كارهاي قلعه‌نويي را ديده و دم بر نياورده است. آيا حتما بايد استقلال به سپاهان مي‌باخت تا مرفاوي افشاگري را آغاز كند؟ پاسخ به اين سئوال كليد بسياري از مشكلات اين روزهاي فوتبال ماست.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-12-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation بیانیه عکاسان ورزشی علیه مرفاوی

بیانیه عکاسان ورزشی علیه مرفاوی

در تمرين قبل از بازي با سپاهان، يكي از عكاسان باسابقه ورزشي، از خسرو حيدري تعريف و تمجيد مي‌كند و راه پيروزي سپاهان بر استقلال را مهار حيدري مي‌داند و این شروع یک ماجراست....

سایت گل - پس از آنکه صمد مرفاوی در تمرین چهارشنبه استقلال به فرشاد عباسی ، عکاس با سابقه مطبوعات ایران بند کرد و او را متهم به اطلاعات دادن به رقبا کرد(!)جمعیتی با نام کلی عکاسان ورزشی (دوستان آقا فرشاد)بیانیه ای در حمایت از عباسی صادر کرد که البته از نظر لحن زننده و غیرمودبانه است. درقسمتهایی این بیانیه چنین می خوانیم :

فوتبال حسابي شلوغ و به هم ریخته،‌ آنقدر شلوغ شده كه واژه‌ها به آساني حراج مي‌شوند و از تهمت و اتهام هيچ ابايي نيست. در اين شلوغي، اما برخي‌ها از فرط سرگشتگي و بيهودگي، به سرگيجه افتاده‌اند و همه چيز و همه كس را وارونه مي‌بينند و همچون يك غريق مي‌كوشند به هر تخته پاره‌اي چنگ بزنند تا بلكه نجات يابند....

بهانه بهانه ساده است، بهانه‌اي كه از يك جمله خبري آغاز شد. آنجا كه در تمرين قبل از بازي با سپاهان، يكي از عكاسان باسابقه ورزشي، از خسرو حيدري تعريف و تمجيد مي‌كند و راه پيروزي سپاهان بر استقلال را مهار حيدري مي‌داند.

آيا واقعا كسي را در ايران پيدا مي‌كنيد كه نداند راه شکست آبيها، از سر مهار خسرو حيدري مي‌گذرد، بايد به ما عكاسان (كارشناسان خبره) صدآفرين گفت كه چنين اطلاعات بكر و دست اولي را به كادرفني سپاهان داده ایم. حتما به نظر جناب سرمربی، مربيان سپاهان قبل از آنالیز عکاسان هيچ برنامه‌اي براي جلوگيري از نفوذها و سانترهاي خسرو حيدري نداشتند ولي بعد از شنيدن توصيه عكاسان تمام برنامه‌هاي خود را تغيير داده و با مهار حيدري باعث باخت استقلال شده‌اند!
به ما حق بدهيد نگران خستگي و فرسودگي مغزي ,جناب سرمربی باشيم چون همين حالا اگر از مدارس ابتدايي دخترانه استان‌هاي مختلفي در مورد نقطه قوت و بهترين بازيكن فعلي استقلال نظر‌سنجي شود، بدون شك بيش از 70 درصد پاسخ‌دهندگان نام خسرو حيدري را بر زبان مي‌آورند و اين مساله واضح، ديگر نيازي به آناليز ندارد.
خسته نباشي آقا‌ی سرمربی فقط اي كاش دليل باخت به استقلال‌اهواز، ذوب‌آهن، راه‌آهن و پيكان را هم مي‌گفتي چون مطمئنيم ما عکاسان ورزشی با عبدالمجيد باقري‌نيا (سرمربي استقلال‌اهواز) و ارني برندتس (سرمربي راه‌آهن) نه تنها رفاقت بلكه سلام و عليك خشك و خالي هم نداریم، پس به آنها چه كسي راپورت داده كه خسرو حيدري را مهار كنند؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-31-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض مبارزه ناصر حجازی با سرطان ریه

با تائید خبر بیماری سرطان ریه، شیمی درمانی ناصر حجازی از روز پنجشنبه (۱۷ دسامبر) آغاز شد. حسن روشن در گفت و گو با دویچه وله از وضعیت حال حجازی و تجمع چندهزار نفری طرفداران در جلوی بیمارستان می گوید.

ناصر حجازی، پیشکسوت فوتبال ایران و مربی باشگاه استرادای اسلواکی که چندی پیش برای تعطیلات کریسمس به تهران سفر کرده بود، ناگهان در بیمارستان کسری تهران بستری شد. وی پس از تشخیص بیماری سرطان ریه، اقدامات نخست درمان را با شروع شیمی درمانی آغاز کرده است.

حسن روشن که از هم تیمی‌های سابق ناصر حجازی است، در هفته‌ی جاری همه روزه در کنار حجازی در بیمارستان بود و وضعیت حال ناصر حجازی را از نزدیک زیر نظر گرفت.

حسن روشن، ملی‌پوش پیشین ایران و تحلیلگر ورزشی

حسن روشن در گفت و گو با بخش فارسی دویچه وله ضمن تایید بیماری سرطان حجازی می‌گوید که یار پیشین او در تیم ملی و باشگاه تاج، از میزان بیماری خود خبردار نیست، اما همچنان "استوار" ایستاده و مبارزه با حریف خطرناک را شروع کرده است.

روشن استقبال مردم را با بیماری ۹ سال پیش احمدرضا عابدزاده مقایسه می کند و خاطرنشان می‌سازد که هزاران تن از طرفداران نگران حجازی، هر روز به تجمع در جلوی بیمارستان کسری تهران پرداخته‌اند.

وی همچنین آمدن ملاقات کنندگانی را که در گذشته به حجازی لطمه زده‌اند، اما هم اکنون مایل به عیادت و دادن پست و سمت به او هستند، زیر سئوال برده است و اشاره می کند که افرادی مانند واعظ آشتیانی بهتر است "خجالت بکشند به ملاقات او نیایید".
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ناصر حجازی با سرطان می‌جنگد
او در دیدار کوتاهش با خبرنگار ما درحالی که نگاه نگران مان آزارش می داد گفت:« نترسید . مشکلی نیست. همه عمرم مبارزه کردم ، حالا هم با این بیماری می جنگم.»
اسطوره در بیمارستان بستری شده. دروازه‌بان افسانه‌ای تیم ملی حالا دیگر قطعیت یافته که به دلیل بیماری سرطان ریه باید تحت درمان قرار بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین او که از صبح امروز درحالی که ده ها نفر از علاقه مندانش با حالتی نگران بیرون ساختمان به انتظارش نشسته بودند تحت آزمایشات پزشکی قرر گرفته حالا دیگر می داند ریه هایش را سلول های سرطانی فرا گرفته اند باید خود را در 61 سالگی آماده نبردی سخت با بیماری خطرناک کند.

او در دیدار کوتاهش با خبرنگار ما درحالی که نگاه نگران مان آزارش می داد گفت:« نترسید . مشکلی نیست. همه عمرم مبارزه کردم ، حالا هم با این بیماری می جنگم.»

بی شک ما ایمان داریم این چهره افسانه ای ایران توان مبارزه و از میدان به در کردن بیماری اش را دارد. فقط در این مبارزه سخت نیاز به همان دعاهای شما مردم مومنی دارد که روزهای افسانه ای فوتبالش سبب می شدید یک تنه چون سدی استوار برابر همه توپ های تیم های حریف بایستد
.
قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چهره امروز ناصر حجازی که با سرطان می جنگد
قدیمی 05-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

ناصر خان دوست داریم تا ابد

ناصر حجازی ای گلر طلایی
محبوب ما تاجی ها هستی همیشه
عاشقت می مونم قدر تو رو می دونم
نیاد اون روزی که بی تو بمونم
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض مرفاوی از سرمربیگری استقلال استعفا کرد

سرمربي استقلال پس از آنکه در ماه‌هاي گذشته تحت فشار برخي انتقادات قرار داشت و مورد حمايت باشگاه قرار گرفت، صبح دوشنبه و به دنبال توهين روز يکشنبه برخي هواداران به مديرعامل باشگاه استقلال از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش گروه ورزشي «شبکه خبر دانشجو»، صمد مرفاوي که از ابتداي ليگ نهم هدايت تيم فوتبال استقلال را پس از برکناري اميرقلعه نويي برعهده گرفت، در طول بيست و دو هفته گذشته اين رقابت ها بارها از سوي برخي هواداران اين باشگاه مورد توهين قرار گرفت و در بسياري از بازي ها نيز هواداران خواستار کناره گيري وي از سرمربيگري استقلال شدند.

با اين حال اميررضا واعظي آشتياني مديرعامل استقلال در طول هفته هاي گذشته حمايت کامل و قاطع خود را از مرفاوي اعلام و تاکيد کرد که وي تا پايان فصل سرمربي استقلال خواهد ماند.

اما به دنبال اتفاقاتي که در ديدار روز يکشنبه برابر سايپا رخ داد و منجر به سردادن شعارهايي عليه صمد مرفاوي و خصوصا واعظ آشتياني شد، سرمربي آبي پوشان صبح دوشنبه به باشگاه استقلال رفت و استعفايش را تقديم آشتياني کرد.

مرفاوي اين استعفا را در راستاي حمايت از واعظ آشتياني ارائه کرده و معتقد است هواداران نبايد حرمت مديرعامل باشگاه را بشکنند و در ورزشگاه عليه او شعار دهند.

به نظر مي رسد با توجه به اتفاقاتي که طي ماههاي اخير افتاده است و با توجه به نتايجي که تيم فوتبال استقلال در بيست و دو هفته گذشته کسب کرده، مسئولان استقلال نيز با استعفاي مرفاوي موافقت کنند.

قرار است ساعت 17 امروز اعضاي هيئت مديره باشگاه تشکيل جلسه دهند و در مورد استعفاي صمد مرفاوي تصميم گيري کنند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مرفاوي:با قدرت به كارم ادامه مي دهم!

اين كه واعظ خبري را تكذيب نمي‌كند و از آن ابراز بي‌اطلاعي مي‌كند، خود پيغام مهمي در بطن دارد. به نظر مي‌رسد با وجود حرف‌هاي امروز مرفاوي، جايگاه او مثل سابق در استقلال محكم نيست.

سايت گل- خبرهاي صبح را باور نكنيد. صمد مرفاوي تصميم خودش را براي ماندن گرفته است گرچه همه عقيده دارند او مناسب پست سرمربيگري استقلال نيست.
امروز در حالي كه برخي از رسانه‌ها خبر از استعفاي صمد مرفاوي داده بودند، سرمربي استقلال انتشار اين خبرها را ادامه پروژه حاشيه‌سازي براي تيم عنوان كرد و خبر استعفاي خود را تكذيب كرد. مرفاوي گفت: هيچ گونه استعفايي به واعظي آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال نداده ام و با قدرت به كارم ادامه خواهم داد. وي گفت: صبح امروز نشستي را با آشتياني داشتم اما در اين نشست استعفايي به وي ندادم و آشتياني نيز با حمايت از من گفت كه به كارم ادامه بدهم.
جالب اين كه اميررضا واعظي آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال نيز ظهر امروز در گفت‌وگو با ايسنا از خبر استعفاي صمد مرفاوي ابراز بي‌اطلاعي كرده بود...
اين كه واعظ خبري را تكذيب نمي‌كند و از آن ابراز بي‌اطلاعي مي‌كند، خود پيغام مهمي در بطن دارد. به نظر مي‌رسد با وجود حرف‌هاي امروز مرفاوي، جايگاه او مثل سابق در استقلال محكم نيست.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)