بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > بخش عمومی ورزش

بخش عمومی ورزش در این تالار به مباحث عمومی ورزش از قبیل رشته های مختلف آن پرداخته میشود

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 08-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دعوای زن و شوهرها در 90!

تشکر می کنیم از برنامه ی 90 که با پخش زنده ی یک اختلاف حقوقی باعث بالابردن سواد بینندگان در این زمینه شد! در همین راستا پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک در برنامه ی 90 شاهد اختلافات حقوقی دیگری همچون دعوای زن و شوهری بر سر مهریه و یا موارد مشابه باشیم!

فایده ی این برنامه این بود که همگان علاوه بر اینکه معنی کلمه ی "اقاله" را متوجه شدند همچنین فهمیدند 800 میلیون تومان پول زیادی نیست!

یک پیشنهاد صد در صد جدی و غیرطنز در خصوص این پرونده: فدراسیون جوش بیت المال را می زند و دایی هم می گوید به دنبال پول نیست و فقط می خواهد حقانیتش را ثابت کند؛ پیشنهاد می دهیم برای اینکه کار به فیفا نکشد فدراسیون قبول کند حق با دایی است و از طرف دیگر، دایی تمام مطالبات آن دو سال باقی مانده اش را صرف امور خیر از جمله یتیم خانه و ... کند؛ بدین طریق تمام مشکلات حل می شود، هم پول بیت المال هدر نمی رود، هم دایی به خواسته اش می رسد، هم پرونده به فیفا نمی رود!

فردوسی و متهم شدن به مفت خوری!

مایلی کهن به "مزدک" و "دادرس" هم گیر داد! پیش بینی می شود تا چند سال آینده و بعد از اینکه عملیات پاکسازی(!) همه ی اهالی فوتبال – از مدیرعامل ها و مربی گرفته تا بازیکن و آبدارچی باشگاه ها– تمام شد؛ ایشان باقی اشخاص را هم مورد عنایت قرار دهند.

در همین راستا یکی از آگاهان پیش بینی کرد در بیانیه ای که 40 سال دیگر از طرف مایلی کهن صادر خواهد شد ضمن متهم کردن فردوسی به مفت خوری خطاب به او چنین گفته خواهد شد:"30 سال؟! نمی تونستی همین شاهنامه رو دوماهه بگی؟! هر چه می کشیم از دست شما فردوسی ها و فردوسی پورهاست! چرا 30 سال الکی از بودجه ی مملکت خوردی و آخرش هم شعرهایی رو تحویل دادی که خودم می تونم یه روزه از اون بهترش رو بگم؟!"

همچنین تشکر می کنیم از مایلی کهن که ما را از یک سوءتفاهم بزرگ در آورد! پیش از این خیال می کردیم هر چه آتش هست از گور فردوسی پور بیرون می آید اما با این گفته ی مایلی کهن که گفت:" تمام آتش‌ها از گور مزدک میرزایی بلند می‌شود." فهمیدیم در اشتباه بوده ایم! به هر حال امیدواریم یک نفر پیدا شود و آتش مذکور را خاموش نماید و یک نفر هم پیدا شود و برخی ها را از برق بکشد!!

یک سئوال اساسی!

با توجه به اینکه کیومرث هاشمی گفت: "از نظر فرهنگی، یکی از فعال‌ترین کشورهای المپیک هستیم." به نظر شما از کجای ورزشمان می توان به فعالترین در حوزه ی فرهنگ پی برد؟!

الف. این که معدنچی می گوید "95 درصد فوتبالیست ها روزه نمی گیرند!" و خداداد عزیزی می گوید:"من هم روزه خواری می کردم!"

ب. بیانیه ها و ادبیاتی که مایلی کهن استفاده می کند!

ج. از این اتفاق که یک تکواندوکار پس اینکه فهمید به تیم ملی دعوت نشده با سماور به مربی تیم ملی حمله کرد!

د. اینکه ورزشکاران پرورش اندام خراسان رضوی هر چه اعتراض می کنند که برگزاری مسابقات پرورش اندام در ماه مبارک رمضان کاری غیراصولی است و این کار باعث ترغيب ورزشكاران به روزه نگرفتن می شود، هیچ مسئولی توجه نمی کند!!

هواپیما داره میاد!

خیال نکنید که اوضاع فوتبالیست ها توپ است! در حالی که برخی فوتبالیست ها 800 میلیون 800 میلیون پول می گیرند، برخی دیگر از فوتبالیست ها نیز چند روز به چند روز غذا نمی خورند!

"هروه اوسال" در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدعی شد که سه روز است غذای گرم به او نداده اند تا بخورد و یکی از مسئولان پرسپولیس نیز در این خصوص گفت: "روز دوشنبه این بازیکن به دفتر باشگاه آمد و ادعا کرد سه روز است غذا نخورده و باشگاه هم برای او پیتزا خرید که او از خوردن آن امتناع کرد و بارها گفت که این غذا را نمی خورد!"

در همین راستا یکی از آگاهان که خود را شاهد صحنه معرفی کرد گفت: خودم بارها دیدم مسئولان پرسپولیس در حالیکه تکه ای پیتزا را به سمت دهان "هروه اوسال" می بردند می گفتند: "دهنتو باز کن! داره هواپیما میاد!" و او بارها می گفت این غذا را دوست ندارد!

منبع:عصر ایران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)