بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > سیستم عامل > ویندوز windows > مقالات آموزش ترفندها... Traning

مقالات آموزش ترفندها... Traning در این قسمت مقالات آموزشی ترفندها نکته ها و .... قرار دارند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-03-2010
behnam5555 آواتار ها
behnam5555 behnam5555 آنلاین نیست.
مدیر تاریخ و بخش فرهنگ و ادب کردی

سپاسها: : 3,172

3,713 سپاس در 2,008 نوشته ایشان در یکماه اخیر
behnam5555 به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض عکس العملهای شما بعد از ازدست دادن اطلاعات کامپیوتری

عکس العملهای شما بعد از ازدست دادن اطلاعات کامپیوتری

تصورش را بکنید. هارد دیسک کامپیوترتان ناگهان از کار می افتد و شما متوجهمی شوید که تمام اطلاعات تان را از دست داده اید. اگر با چنین فاجعه ای مواجه شدید باید بدانید که بعد از حادثه این مراحل را پشت سر خواهیدگذاشت.
‏ اگر هم قبلا این حادثه برایتان رخ داده است احتمالا تجربه گذر از این مراحل را داشته اید!

مرحله اول: انکار
‏‪با خودتان می گویید این امکان ندارد! این فقط یک مشکل نرم افزاری است. احتمالا با یک بار ریستارت درست می شود. من سال ها است که این هارد دیسکرا دارم و مثل ساعت کار می کرده. امکان ندارد بسوزد. ‏
‏ معمولا حتی بعد از پنج بار ریستارت کردن هم همچنان در فاز انکار قرار دارید و فکر می کنید که شاید مشکل از درایو سی دی است.

مرحله دوم: عصبانیت
در این مرحله متوجه شده اید که همه چیز از دست رفته است. وعصبانیت شروع می شود. لعنت به هاردهای تقلبی. لعنت به وسترن دیجیتال بااین هاردهای ..... من فروشنده ای که این هارد را به من فروخته می کشم! وخلاصه بقیه حرف های این مرحله قابل نوشتن نیست. اما می توانید خودتان تصورش را بکنید. ......

مرحله سوم: کلنجار رفتن
‏‪خب شاید بتوانم یک نرم افزار دانلود کنم و با آن هارد دیسک را به عنوان هارد دوم یک کامپیوتر بالا بیاورم تا اطلاعات را داشته باشم. باید یک هاردجدید بخرم و روشی پیدا کنم تا بتوانم آن را بالا بیاورم. شاید یک شرکت بتواند به من برای بازیابی اطلاعات ام کمک کند؟ آره مطمئن هستم که بالاخره مشکل حل می شود.

مرحله چهارم: افسردگی
‏‪تمام آن عکس ها از دست رفته است. من دیگر انها را نمی بینم. تمام نوشته هایم دیگر وجود ندارد. اوه خدای من تمام موسیقی هایی که داشتم دیگر وجودندارند.
من سال ها برای جمع کردنشان وقت گذاشته بودم. فیلم هایم چی؟ بدبخت
شدم. درست مثل این است که ده سال گذشته زندگی ام را پاک کرده ام. ‏

مرحله پنجم: پذیرش حادثه
مدتی گذشته و حالا که هیچ کاری نتوانسته اید برای برگرداندن اطلاعات بکنیدوارد مرحله قبول واقعه می شوید. آه، تمام آن اطلاعات خیلی هم مهم نبودند. بعضی از آن ها را جاهای دیگر هم دارم. مثلا برخی عکس ها را قبلا در سایت فلیکر گذاشته بودم. حداقل مهم هایشان آنجا هست. جمع کردن تمام آن موسیقی ها هم از اول می تواند کار سرگرم کننده ای باشد! تازه به نظرم یک شروع مجدد کار خوبی است. به علاوه هارد درایو ها این روزها حسابی ارزان شده اند.

اگر می خواهید که مشابه این داستان برای شما رخ ندهد. فراموش نکنید که ازاطلاعات تان به طور مرتب پشتیبان گیری کنید. این داستان خیلی راحت و بدون خبر قبلی برای هر کسی پیش می آید. بنابراین آن را جدی بگیرید. .

دل به هیوات لیده دا , لانکی دلی
تو له وه رزی یادی مه ن دا , سه رچلی

خالید حسامی( هیدی )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-03-2010
BaHaReH آواتار ها
BaHaReH BaHaReH آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 15

11 سپاس در 9 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کاملا درک می کنم چون یک هفته پیش تمام اطلاعاتم پاک شد از همه بیشتر از پاک شدن عکسام ناراحت شدم
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)