نمایش پست تنها
قدیمی 11-29-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مرفاوي: حمايت از قلعه‌نويي مبارك خبرنگاران باشد

افشاريان هميشه با استقلال مشكل داشته است/مرفاوي: حمايت از قلعه‌نويي مبارك خبرنگاران باشد

سرمربي تيم فوتبال استقلال در واكنش به تشويق قلعه‌نويي گفت: اين مسئله مبارك شما خبرنگاران باشد. صمد مرفاوي پس از شكست 3 بر 2 برابر پيكان اظهار داشت: بازي را خوب شروع كرديم و گل اول را زديم. روند مسابقه خوب پيش مي‌رفت اما اشتباه فردي مدافع ما و اشتباه داوري تيم ما را از نظر روحي خراب كرد. در ادامه بازيكنان ما احساسي بازي كردند. وي ادامه داد: نيمه دوم را هم خوب شروع كرديم و به گل رسيديم اما يك مقدار آرامش نداشتيم و اين مسئله منجر به باخت ما شد. هم اشتباهات داوري و هم اشتباهات فردي در اين نتيجه تاثيرگذار بود. نمي‌دانم چرا داوري براي استقلال اينگونه است. همه ديدند كه گل دوم را چگونه خورديم. سرمربي استقلال با اشاره به اشتباه داور عنوان كرد: وقتي به داور اعتراض مي‌كنيم مي‌گويد بازيكن روي زمين افتاده بود و من نديدم كه توپ از خط رد شده باشد. مگر مي‌شود داور توپ را نبيند؟ كرنر به سود ما را اوت اعلام مي‌كند و يا بازيكن حريف در دقيقه 90 توپ را بغل مي‌كند اما داور پنالتي نمي‌گيرد. ما باختيم اما نمي‌توانم با داوري مبارزه كنم. مرفاوي در مورد درگيري با بازيكن پيكان گفت:‌ من حرفي با بازيكن پيكان ندارم. فقط مي‌خواستم به بازيكنانم بگويم به داوري اعتراض نكنند. با كسي درگير نشدم. وي در مورد گل‌هاي پيكان گفت: گل اول را روي اشتباه فردي به ثمر رسيد و گل سوم هم مدافعان به وظايف محوله عمل نكردند. ما هنوز هم از كورس قهرماني عقب نيفتاديم و بازي‌هاي زيادي در پيش داريم. مرفاوي در مورد شايعه رفتن واعظ آشتياني از مديريت استقلال گفت: از رفت و آمدها خبري ندارم و فقط به مسائل فني فكر مي‌كنم. سرمربي استقلال در مورد سئوال خبرنگاري كه درباره شعار تماشاگران به سود امير قلعه‌نويي پرسيد، گفت: ‌اين مسئله مبارك شما باشد. شما اين سئوال را پرسيده‌ايد. مرفاوي در مورد نحوه قضاوت خداداد افشاريان گفت: اين داور هميشه با استقلال مشكل داشته است. شايد اگر من هم بروم باز هم مشكلات اين داور با تيم ادامه داشته باشد. دستيار سابق امير قلعه نويي در مورد شعار عليه وي پس از هر شكست گفت: نمي‌خواهند ما برنده باشيم. در چند مسابقه اين اتفاق افتاده است. نمي‌دانم چه اشخاصي چنين هدفي دارند اما من نمي‌توانم با همه مبارزه كنم. اين موضوع از جايي آب مي‌خورد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید