نمایش پست تنها
قدیمی 12-27-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation دایی - پرسپولیس، خبر بزرگ در راه است؟

دایی - پرسپولیس؛خبر بزرگ در راه است؟

اخبار حکایت از این دارند که شرایطی که دایی برای پذیرفتن هدایت قرمزها مطرح کرده ، باعث شده که ابن توافق به دست انداز بیفتد

سایت گل - علی دایی. این یزرگترین اسمی است که ممکن بود برای جانشینی زلاتکو کرانچار در پرسپولیس مطرح شود.
دایی گلزن بزرگ تاریخ فوتبال ماست که بعد از ناکامی با تیم ملی در راه جام جهانی، گوشه عزلت گزیده و گرچه نامش بارها برای هدایت تیمهای مختلف مطرح شده است ، اما هرگز تن به گفت و گو نداده و کمتر در محفلی حاضر شده است.
با این حال با آغاز مذاکرات جدی حبیب کاشانی سرپرست پرسپولیس با او برای پذیرفتن پست مربیگری قرمز ها او را از سایه نشینی خارج می کند. او پیش از بازی صبا مذاکراتی با کاشانی داشته و گرچه امروز نامش به عنوان مربی قطعی مطرح شده ، اما اخبار حکایت از این دارند که شرایطی که دایی برای پذیرفتن هدایت قرمزها مطرح کرده ، باعث شده که ابن توافق به دست انداز بیفتد.
ظاهرا بعد از بازی صبا کاشانی به این نتیجه رسیده بوده که دایی در سفر قرمزها به دبی سرمربی ابن تیم باشد اما با توجه به اینکه دایی در مورد دستیارها و نفرات جدبد کادرفنی نظراتی دارد، ابن توافق صورت نگرفته است . ابن در حالب است که هبچ یک از مدیران پرسپولیس در این زمینه اظهار نظری نکرده اند و تنها عباس علبپور مدبر روایط عمومی این تیم دیروز ئر گفت و گو با گل از این اتفاق ایراز بی خیری کرد.
در حال حاضر دسترسی خاصی به کاشانی و تیمش وجود ندارد و تنها ایسنا در سه خیر مختلف، سرمربیگری دایی را قطعی دانسته است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید