نمایش پست تنها
قدیمی 05-27-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض من هیچ وقت نمی گویم مرحوم حجازی، بلکه می گویم ناصر حجازی. چراکه او هنوز زنده است

جمعه شب ساعت 19 در پاسدران و در تالار رویایی آبی خانواده حجازی برای گرامیداشت نام و یاد ناصر حجازی مراسم خصوصی برپا کردند. البته برای این مراسم اطلاع رسانی نشده بود چراکه خانواده حجازی نمی خواستند مراسم رسانه ای شود مراسم در همین حد بود که 200 تا 300 نفر را دعوت کردند تا یاد اسطوره فوتبال ایران را گرامی بدارند.

در این مراسم چهره های ورشی سرشناسی چون عادل فردوسی پور، پرویز مظلومی، غلامحسین مظلومی، فتح الله زاده و از میان چهره های سرشناس سینمایی ایرج نوذری و جهانگیر کوثری حضور پیدا کردند و با خانواده حجازی همدردی کردند.

گفته می شد که قرار است، قلعه نویی هم در این مراسم باشد ولی خبری از او نشد. آنچه که مهمانان حاضر در این مراسم می گفتند، قرار بود که قلعه نویی به این مراسم بیاید تا هم با خانواده حجازی دیدار کندو هم به اختلافاتش با خانواده حجازی پایان بدهد ولی مشخص نشد که چرا او در این مراسم حضور پیدا نکرد.

در این مراسم ابتدا چند کلیپ از بازی ها و مربیگری ناصر حجازی برای مهمانان پخش شد. پس از آن ایرج نوذری به روی سن رفت و درباره حجازی گفت: «ناصر حجازی همیشه شیک بود. شیک نه به آن معنا که شیک می پوشید، بلکه شیک حرف می زد و شیک هم بازی و مربیگری می کرد».

در ادامه از عادل فردوسی پور هم دعوت کردند که به سن بیاید تا صحبت کند. عادل وقتی به روی سن رفت درباره حضورش در این مراسم گفت: «این بار خودجوش آمدم بالا و اصلا قرار نبود صحبت کنم».

او درباره حجازی گفت: «خودم اصلا باورم نشده که حجازی بین ما نیست. اگر دقت کرده باشید من هیچ وقت نمی گویم مرحوم حجازی، بلکه می گویم ناصر حجازی. چراکه او هنوز زنده است». در این مراسم فتح الله زاده مدیرعامل استقلال هم صحبت کرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید